Opinie o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cubic Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Kamil

Witam. Osobie która jest zainteresowana praca w firmie Cubic odradzam sugerowanie się poniższymi wpisami z których duża większość nie jest żadną subiektywna opinia lecz wyssanymi z palca bzdurami napisanymi przez jedną góra dwie osoby. Radzę przyjść na rozmowę i się przekonać jak to wygląda od środka. Na pewno jeśli jesteś osobą pracowitą, punktualną i lojalną bez problemu sobie poradzisz i zostaniesz doceniony/a. Jeśli natomiast jesteś osobą której wiecznie coś nie pasuje, non stop narzeka tak jak co niektórzy udzielający się poniżej, chyba sam będąc szefem dolarami bym ich nie zasypał. Niestety nie wiem dlaczego jeszcze u nas pracują nikt nikogo na siłę nie trzyma. Uważam że praca w tej firmie jest przyjemna, nikt nad nikim nie stoi, są jakieś tam normy (wydaje mi się że to normalne w firmie produkcyjnej) ale nie są one nie osiągalne, po paru dniach wdrożenia bez problemu każdy sobie poradzi. Kawkę w trakcie pracy możesz sobie zrobić nie tylko na przerwie, papierosa zapalić, w trakcie przerwy pograsz w pingponga. Nie wspomnę już o warunkach jakie panują na hali: czysto, zimą ciepło, latem dużo chłodniej niż na zewnątrz. Polecam ????

DS
@Kamil

Zgadzam się w stu procentach:) też jestem zadowolony :) szkoda że osobycltore to piszą nie podpisują się pod tym własnym imieniem i nazwiskiem;)

uuuuuuuuuu

ale z was lizusy

Wuuuuu
@Kamil

Jaki pucuś . Tak samo jak się pracy !

Brabus
@Kamil

Ty serio jaja sobie robisz człowieku. Ile ci zapłacili żebyś takie bzdury pisał? A może to ktoś z biura pisze? Kazdy kto tu pracuje czy pracował to wie, że to bzdury. Po za tym jakie papierosy? Nie można palić ani kawy robić poza przerwami. Kiedyś tak było teraz to nie można już nic. A traktują cie jak śmiecia choviaz robisz podnad siły. Nikt Ci nie da premii. A nawet nie ma słowa dziękuję. Twu.

@Kamil

Tu mamy wyidealizowany przykład, prawda ze to co piszą tu co po niektórzy to ściema ale to napisała osoba która dostała gruby awans a latem jest tak samo gorąca jak na dworze, klimy nie ma to sami sobie odpowiedzcie na pytanie do jakiej temperatury potrafi się nagrzać hala :)

Jedna z gorszych firm na prawym brzegu. Stawki śmieszne, normy wyśrubowane, zero rozwoju, goła pensja bez dodatków, zero benefitów i podejście że jeszcze masz dziękować że masz pracę. Szef podstarzały (usunięte przez administratora) z danii z zerowym szacunkiem dla pracownika.

Łucja

Hej, na pewno wiesz o tym, że każdy ma inne wyobrażenie oraz oczekiwania co do wysokości wynagrodzenia tak więc chciałabym poznać dokładniej stawkę jaka oferowana jest w firmie. Na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć na start oraz czy później jest szansa na podwyżkę?

Alojzy

Witam jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jestem zainteresowany z tego co mi mówili znajomi jest tutaj bardzo dobra atmosfera i zarobki przyzwoite prosił bym o więcej informacji pozdrawiam

@Alojzy

To znajomy zrobil cie w konia. Atmosfera jest nieciekawa, zarobki dobre? Ciekawe na jakim stanowisku? Na montażu 2600 i musisz się napocić. Żadnych premii, nakaz robienia normy i ponad normę za darmo. Żadnego rozwoju, awansu i podwyżki tez nie będziesz miał, bo najlepsze posadki juz są pozajmowane. Oczywiście co niektórzy się nie nadają na tych stanowiskach. Ja na twoim miejscu dałbym sobie spokój.

Alojzy

Dzięki kolego za odp myślałem że czeka mnie coś lepszego a w takim razie zawijam wroty

Gerwazy
@Alojzy

Rozmowa kwalifikacyjna to 2 minutki gadki i kółko wokół hali. Nikt tu nie chce pracować więc biorą kogokolwiek jak leci. Także bez obawy posade nawet menel dostanie. Już jeden zresztą na pakowaniu ponoć robił. Przychodzil pijany albo w ogóle się nie pojawiał ale było spoko

NIK ukryty

A dajcie spokój z tą firmą. Był czas, że się miło przychodziło teraz idę do pracy jak za karę. Tak jak ktoś wcześniej napisał, że ludzie będą się zwalniać i będą zwalniani i to prawda. Tak jak Magdę bezsensu zwolnili a szkoda bo była to jedna z fajniejszych dziewczyn w firmie wesoła i dobrym poczuciem humoru. Podobnie, nie ma chłopaków z którymi dobrze żyłem. Jeden został zwolniony a drugi sam odszedł. Coraz bardziej sztywno w pracy nie ma do kogo się odezwać. Te ostatnie podwyżki to jakaś porażka na wymioty mnie zbiera a biuro zgarnia profity po kilka tysięcy. Zero motywacji aby tu zostać dużo osób to powtarza. Szukam pracy myślę że do wiosny znajdę coś o niebo lepszego.

Covidd*

Niestety prawda ????

Covidd*
@Covidd*

Niestety prawda!!! Niepotrzebnie wstawiłem znaki zapytania wczeniej.

Many
@NIK ukryty

Ty nie masz się odzywać w pracy tylko robić normę. Jak karzełek zobaczy że gadasz to podrepta czym prędzej do pipko dyrektora a wtedy nici z podwyżki i soboty. Jeszcze się nie nauczyłeś jak to u nas wygląda? :)

Lol
@NIK ukryty

To fakt. Jest dziwnie. Mam nadzieję że coś się w końcu zmieni. Może jak zaczniemy naciskac, że nam się klimat nie podoba to coś w końcu zrobią. Ale kto się zbuntuje?

XD
@Lol

Wierzysz w zmiany w tej firmie? Xd z choinki się urwałeś człowieku? Jak zaczniesz się za dużo odzywac to cie zdegradują albo w(usunięte przez administratora) na zbity pysk. Albo ci zrobią karę ze nie zarobisz na nadgodzinach. Skąd ty się urwałeś xd

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Janusz

Kurła kiedyś to było w cubicu teraz to nima.

Lidia
@Janusz

Właśnie ktoś niżej pisał, że podobno pogorszyło się w Cubic? Napiszesz konkretniej, co masz na myśli, czego już nie ma? Poza tym, czy ktoś z Was zechce powiedzieć, jak oceniacie tutaj możliwości zarobkowe?

@Lidia

Po pierwsze nie ma już w tej firmie szacunku do pracownika. No chyba że jesteś pupilem to wtedy może. Możliwośći zarobkowe? Hmm. Jak dla mnie śmieszne. Na montażu 2600 gdzie naprawdę trzeba się napocic. Co róż podnoszone normy. Oczywiście nie ma mowy o żadnych premiach z tego tytułu co dla mnie też jest nieporozumieniem. Kaza robić coraz więcej, ale kasa ta sama. Jest kilku takich co myślą że są bogami w firmie. Dostali ciche przyzwolenia, i chodzą jak pawie. Wprowadzają własne zasady, nakazy i zakazy.

Gucio
@Janusz

No było.. teraz nima nic!!! nawet najlepszych dziewczyn Cubica ????

Zaraz
@Lidia

Lipa

Moja pusia nie dla jarusia

Każdy dostał uczciwie podwyżkę i nie ma co do tego żadnych watpliwosci otrzymywane były na zasadzie obserwacji i zaangażowania wiem niektórzy powiedzą że za mało ale kochani nie każdemu uda się zawsze dogodzić bo ciągle będzie mało malo jest uczciwie i bądźcie happi bo jak widzę uśmiech na buzi takiego berbecia który wyłapał zielony papier dodatkowo to mi aż serduszko też się raduje bo wiem że inwestycja w człowieka oznacza sukces Firmy pamiętajmy to no i do roboty

@Moja pusia nie dla jarusia

(usunięte przez administratora) Są osoby które coś potrafia zrobić i są zaangażowani w pracę a podwyżki jednak nie dostali. I Ty nazywasz to uczciwoscią? Proszę Cię (usunięte przez administratora)

Super pracownik

No właśnie ja nie rozumiem tego. Taki lider Pan G tak się angażuje a nie dostał dużej podwyżki... Jemu to się należy z 1000zł za to chodzenie z telefonem i czepianie się ludzi. Biedny musi nadgodzinami dorabiać na których siedzi bezczynnie z założonymi rękoma z przepracowania... Inni się tylko obijają a kokosy by chcieli.

Noilemozna
@Super pracownik

Odje**e sie od chlopaka, przedstaw się w końcu a nie sie mądrzysz jako anonim, tak to sobie mozesz każdego krytykować do woli... niech to chociaz bedzie konstruktywna krytyka jak juz ma być... co cie obchodzi ile kto dostal podwyżki? Patrz na siebie i na swoją pracę, bo skoro jej nie dostałeś to był powod chyba ze bedziesz robil z siebie ofiarę i gadal jak bardzo to było nieuczciwe i niedobre i jak ci ktos zrobił po złości pajacu... miej jaja zeby przyjść, zapytać i powiedzieć każdemu prosto w oczy to co wypisujesz tutaj, szczam na ciebie. I nie nie bronie ani Pana G. Ani nikogo innego po prostu poerdolicie głupoty

MalarniaRanger
@Moja pusia nie dla jarusia

Strzelanie z ucha, bycie frajerem i donosicielem zapewnia w firmie dużą szansę na podwyżkę. Tak było, jest i zapewne będzie

Super pracownik
@Noilemozna

Lider uspokój się już tam. Weź telefon w dłoń i nie gwiazdorz. Pora wziąć się za ganianie ludzi.

Dżon
@Super pracownik

Już dawno mówiłem że on to się nadaje jedynie do wideł i do gnoju a nie do normalne pracy.

Zaraz

Nie widzisz że typ sobie jaja robi? Pisze o jakimś berbeciu co się cieszy z zielonego papierka czyli wydaje mi się banknotu. No to raczej za dużo to nie zarobisz. Chyba że na nadgodzinach na donoszeniu do biura. Typek jaja sobie robi moim zdaniem nie pisze serio. Bo uczciwości tu raczej w firmie brak.

Brabus

Kamil ty serio jaja sobie robisz człowieku?????? Ile ci zapłacili żebyś takie bzdury pisał? A może to ktoś z biura pisze? Kazdy kto tu pracuje czy pracował to wie, że to bzdury. Po za tym jakie papierosy? Nie można palić ani kawy robić poza przerwami. Kiedyś tak było teraz to nie można już nic. A traktują cie jak śmiecia choviaz robisz podnad siły. Nikt Ci nie da premii. A nawet nie ma słowa dziękuję. Twu.

Lol
@Brabus

No tak. Kiedyś można było na herbatkę podejść a co palili petka. Nie wiem co to za świr pisze takie kłamstwa. To chyba ktoś z biura

J. Owsik

Podpowiem wam patent na życie aby pracować tylko jeden dzień w roku a in kasować sosu tyle co nigdy na oczy nie widzieliście a więc słuchajcie uważnie załóżcie sobie orkiestre grająca a kasa będzie wpadać tylko ustalcie cel

Czy jest możliwość pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Michael

Szukaj czegoś innego. Nie warto

Sytuacja wygląda następująco w firmie Cubic. Brakuje ludzi do pracy. Dyrektorowi niezależy na pracownikach produkcji i to jest fakt nie podważalny. W żaden sposób nie stara się zatrzymać starych pracowników w firmie i ludzie to widzą.Cały czas jest rotacja. Nowi przychodzą i za pary miesięcy się zwalniają. W firmie brak jakichkolwiek premi i dodatków pozapłacowych. Goła stawka miesięczna.Kursy i szkolenia nie istnieją. Brak rozwoju. Jak będzie tak dalej,tylko pracownicy ze wschodu będą tutaj pracować.

Sebix

Firma jeszcze rok temu była bardzo godna polecenia. Zarobki jak wszędzię, ale była kultura i dobra atmosfera. Od pewnego czasu sytuacja się zmieniła. Jest gorzej.(usunięte przez administratora)Nie polecam firmy. Pensje w miejscu. Jedyny plus, to że można kiedy się chce chodzić na fajke i na kawe. Osoby z biura opryskliwe.

Colo
@Sebix

Można bylo chodzić na kawę i peta kiedy się chciało. To były dobre czasy niestety minęły. Dzwonek punkt przerwa i jej koniec, spóźnisz się i masz przesrane. Dobre czasy minęły, teraz rygor jak w Auschwitz.

ole

Witam praca jak praca troche malo placa uwazajcie tylko na sebastiana z cubica zazywa narkotyki i pije alkohol razem ze swoim homoseksualista chlopakiem mateuszem

Bronisław
@ole

Myślę że przemyślenia na temat preferencji seksualnych pracowników warto jednak zostawić dla siebie. Może dla odmiany powiesz czy w firmie można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje? To dość ważny aspekt w pracy, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat.

Bolo
@Bronisław

Nie ma żadnych szkoleń. Jeśli już się zdarzy to baaaaaardzo rzadko i po tym żadne pieniadze W sensie podwyżki. Przede wszystkim bardzo ciężki klimat w tej firmie. Dużo ludzi odchodzi. Z tego co mówią starsi starze pracownicy kiedyś była super atmosfera, że duzo uśmiechu i serdeczności. Aż do ciężko uwierzyć, że tak było. Sam nie bawem się zwalniam będą co prawda minimalnie lepsze pieniądze ale atmosfera tam jest bardzo dobra. Wkoncu spędzasz w pracy duża część dnia. Więc lepiej w miłym klimacie a nie w nerwowej i napiętej atmosferze.

Lampart uciekła z zoo Wrocław

Witajcie nowi w cubixie poczujecie się jak w matrixie jest tutaj fajna sprawa już o szóstej zero pięć wyjeżdża z rolek kolejna szafa, gdy już będziesz lekko znużony pocieszy cię kierownik wkurzony powie dosyć grzecznie cicho panowie jedziemy bo ma premia ma się licho pamiętajcie moi drodzy że jest czas covidowy a cubic zawsze będzie odlotowy

Michał M

Witajcie jestem przyszłym pracownikiem możecie coś więcej powiedzieć odnośnie pracy?jestem mega nakręcony pomożecie?jak atmosfera zarobki akord normy? Bo z tego co tu jest napisane wygląda to w miarę przyzwoicie pozdrawiam Michał

Cubikot klapek

Dzieciaki co z wami że tak się zwalniacie przez podwyżki byly hmmm nie tak to miało wyglądać berbeć z zielonym papierem rowna się zadowolenie nie tak się umawialiamy nie chce się powtarzać że covid panuje widzę że to przestaje działać idzie trzecia fala dobrze to przemyślcie

Uuuuuuu

Masakrs

Nooo
@Uuuuuuu

No niestety. Pogorszyło się ostatnio i to ostro. Wystarczy popytać starszych stażem pracowników jak to kiedyś tutaj fajnie wyglądało. Robota była zrobiona i nikt się nie czepiał. Teraz tylko normy coraz wyższe, spisywanie kto kiedy i jak długo był na L4, patrzą czy na wolne chodzisz. Jakieś ankiety nam porobili żeby sprawdzić poziom zadowolenia to znaczy że coś jest już na rzeczy. Sporo osób na zwolnieniach przez problemy z plecami... A wystarczyłoby tylko zmienić 2-3 osoby w biurze i już by była spoko firma.

Władimir Putin

Ja tam jestem zadowolony robię sobie szafy wpada brodacz z kwiatami na lapie i coś tam pobelkota pokaże jaki jest ważny choć każdy ma go gdzieś i dzień się kreci szafy idą i tak ma być

Starszy kapitan Zenon

Ja wierzę szafy ciągle są one żyją swoim zyciem i dopłyną tam gdzie chcą i wierze w ich podwodny świat a monterzy którzy klepią będą klepać wciąż piękna aktorka mierzy szafę swą team leader się podknal patrząc okiem w kat zostawcie cubica aaaa zostawcie cubica aaaa

Majkel

Cieszę się chłopaki że podoba wam się praca w naszej firmie. Ale teraz odłóżcie telefony i weźcie wkrętarki w dłoń bo jest norma do zrobienia.

Major specnaz

Gdy już będziesz starym dziadem nie zapomnij o tym że byłeś kiedyś w cubicu monterem którego wszyscy bali się twoje szafy podziwiały dziewczyny wrogą na głowach rozbijałes butelki ludzie z monterni cię szanowali dla swoich kumpli byłeś wielki refrem: cubicowe życie przemocy brak weź głęboki oddech mała szafa czeka x2

Zostaw merytoryczną opinię o Cubic Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cubic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cubic Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cubic Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kniewska 5
    70-846 Szczecin