Opinie o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cubic Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Ciepły

A ja bym chciał powiedzieć że najlepszą szmulką na firmie jest jasiu. Lśniące włosy fajny tyłek i nie marudzi jak reszta dziewczyn.

Oiom
@Ciepły

Zgadza się Jasio jest najlepszy :D

gh
@Oiom

Jasiu był mega jak się na strzelaniu wypinał

Młody

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Za czasów Jacka było fajnie ale potem jak przyjęli fafika i a do władzy doszły szwagry wszystko się zepsuło. To że kierownik jest szwagrem innego kierownika to nie jest przecież żaden nepotyzm. Zaczęli wysyłać podpierdalaczy między ludzi fafika i łysego krasnala, wśród pracowników zaczęli faworyzować konfidentów. Zaczęli wprowadzać mobbing i złą atmosferę wśród pracowników. W tej firmie nawet podwyżki nie da się dostać jak się z ucha nie strzela. Nie jest kompletnie ważne jak pracujesz jeśli nie jesteś usłużny wobec szwagrów. Szwagry to by najchętniej całą firmę swoimi ludźmi obsadzili. Jak jednego spawacza zwolnili zupełnie bez powodu a potem mianowali tego dzbana i przygłupa z Żabowa na lidera to stwierdziłem że to cyrk a nie zakład pracy. Szef obcokrajowiec pracowników traktuje jako tanią siłę roboczą a nie jak ludzi a o podwyżkach nie chce nawet rozmawiać bo ponoć firma nic nie zarabia. Oczywiście socjalu też nie ma. Kołchoz zwykły. Jeśli chcesz tam pracować to przygotuj się na mobbing i nepotyzm.

Paulina

Drodzy panowie pamiętajcie, że nie jesteście anonimowi pozostawiając po sobie nieprawdziwy nick. Przypominam, że w Polsce obowiązuje kodeks karny wg., którego: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Oczekuje, wiec publicznych przeprosin. Pozdrawiam

bludbdf
@Paulina

A taka dumna z siebie byłaś.

Jacek

Tylko totalny burak potrafi pisać takie śmieci. Zastanów się pajacu kim ty k...a jesteś. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska czy co? A może będziesz takim kozakiem i pujdziesz w poniedziałek do Marcinka i Radka i się pochwalisz swoimi wpisami. Pewnie (usunięte przez administratora) teraz pod siebie ze strachu żeby nie wyszło kim jesteś.

DS
@Jacek

Bez kitu, w sumie to samo napisałem wcześniej... prędzej czy później wyjdzie szydło z worka...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Masakra

Widzę że tutaj już kogoś wyobraźnia totalnie poniosła...

Uuuukasz

Jesteś totalnym idiota że piszesz takie kłamstwa cebulaku . Narobisz komuś niepotrzebnych problemow dzbanie . Nie pozdrawiam !!

DS

Ale bzdury... ładnie was poniosło...

Uuuukasz

A chwilę po tym jak to widziałeś nie uslyszales " wstawaj zesrales się " i się obudziłeś ?

Yhym

Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym.

Borsuk

Co się w tej firmie odwala to żałuję że nie odszedłem trochę później XDXD ale zwała hahaha pozdro dla dobrych mord z Cubica.

Czarek

O małej Mi i jej dwóch muminkach

@Czarek

A może tak się ładnie przedstawisz z imienia i nazwiska (usunięte przez administratora)

Czarek

A Ty pracownik to kontroluj bajere bo lipy możesz narobić komuś przez takie plotki. A od Darka to odbijcie kulfony kaprawe bo nie jest zły chłop. Co do biura to prawda frajernia wypisz wymaluj. Wybielaja sie kosztem pracowników A jak im się nie chce czegos załatwiać to znowu na szefa zrzucają. Ogólnie korporacja ruszył wyścig szczurów i trzeba się z tym pogodzić albo zawijać bo lepiej nie bedzie

Koleś

Czytam od gory wszystko. I zgadza się. Wszystko byloby dobrze gdyby nie te odzywki co nie których powiedzmy którzy mają wyżej stanowisko między innymi Maciej z biura Sebastian z biura ten Gracjan tez potrafi bardzo zle sie odezwac bez powodu bo ktos nie taką mine ma jak trzeba albo po prostu czegos szukam odnośnie pracy a on miesza mnie z blotem. Ja akurat mialem nieprzyjemnosci.

Ktoś

Gracjan uważałem Cię za dobrego kumpla z pracy Jeszcze za dawnych czasów, byłeś normalny a okazało się że jesteś zwykłym niedowartościowanym małym człowieczkiem który teraz dowartościowuje się na innych. Jesteś idealnym przykładem przerostu formy Nad treścią ponieważ na niczym się nie znasz a zachowujesz się jakbyś był Co najmniej prezesem ????, a jesteś tylko zwykłym team liderem czyli tak na prawdę nikim wyjątkowym.

kierownik

Porażka to całe biuro było dużo dobrych ludzi i fachowcow pouciekali nie ma nic więcej niż pensja.premie czy dodatki.... hahaha Good joke Życzę powodzenia z takim zarządzaniem hahahha

Gracy

Zgodzę się z przedmowcami, niestety Pan Gracjan wprowadza mocno nerwowa atmosferę, podejrzewam że dzięki niemu firma niestety dostanie mocnego kopa od życia :(

Pracujetu

Nie polecam. Zero socjalu. Na wakacje nawet 100 zl nie dorzucili A odkąd Gracjan jest nowym liderem dramat facet w ogóle się nie zna na robocie.

GracjanoElPapito

Gracjano nowy leader w cubik od tygodnia, a wygląda na to że znasz się na tym jak ???? na pływaniu, (usunięte przez administratora) się o wszystkto. Awans za walenie z ucha na swoich "kolegów" wszędzie się paletasz , większość czasu spędzasz na pogawędkach , za nie długo to będziesz w (usunięte przez administratora) nam zaglądał i tu życie cię zaskoczy bo zobaczysz odbicie swojej twarzy ;) polecam nowym tą firmę jest jak barak z podwyżkami ????

Gracjan

Ja tylko chciałem być fajny.....????????????

Majkel

Atmosfera w pracy słaba . Dwóch wieśniaków ( Gracjan i Robert )trochę za bardzo wczuli się w bycie liderem i robią wszystkim po górkę . BRAWO OBY TAK DALEJ !!

Matjas

Podwyżka ma być, ale nie dla każdego. Czyli trzeba być punktualnie na czas, wyrabiać norme, nie kończyć pracy przed czasem, nie chodzić za często na L4, dogadywać się ze zespołem, nie obijać się, zostawać się po godzinach. Życzę aby komuś Majkel dodał 100 zł więcej do pensji.

Robol

Michael kiedy będą podwyżki ?Bo ludzie Ci zaczną uciekać. Już niedługo

Zostaw merytoryczną opinię o Cubic Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cubic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cubic Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cubic Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kniewska 5
    70-846 Szczecin