Opinie o Northwest Transport Sp. z o.o. w Gręblin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Northwest Transport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Northwest Transport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Northwest Transport Sp. z o.o. w Gręblin

Były Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora) W ogłoszeniu ie podaję danych firmy abyś nie sprawdził. Potem wychodzą klocki. (usunięte przez administratora) spółek zoo z kapitałem 5 tyś więc kasy nie wyciagniesz . Brak polis od, brak wykupionego maut. Wyjechałem a Niemcy i od razu kontrola bag . Podczas kontroli dowiesz się różnych ciekawych rzeczy o tej firmie. Wszędzie długi, lejesz po parę litrów . Ogólnie (usunięte przez administratora) który szuka (usunięte przez administratora) żeby za darmo pracowali. Ja zrobiłem jedno kółko i kasę odzyskalem.... omijać szerokim łukiem

Teresa Nowy wpis
@Były

no ale sam sobie zaprzeczasz.. Chcą żeby robili za darmo czy jednak dostałeś kasę? Płacą czy nie płacą no i ile płacą?

Krystyna Nowy wpis
@Były

Jak kasę odzyskałeś , to znaczy , że musiałeś o nią walczyć jakoś ?

Zdobyslaw Nowy wpis
@Były

Wszystko się zgadza. Omijać szerokim łukiem. Nazwy firm zmieniają się co kilka miesięcy. Wszystko zarejestrowane na Warszawę. Siedziba tych firm - Pelplin, ul Pólko

Dawidowski

(usunięte przez administratora) ktorego nalezy omijac szerokim lukiem , on powinien siedziec w wiezieniu za swoje (usunięte przez administratora) , podatkow , zusu , wynagrodzen , urlopow , chorobowego nie placi , kwestia czasu kiedy po niego przyjada i zawioza tam gdzie jego miejsce - do pudla , pseudo biznesmen

Berta

Jeden z największych oszustów w pomorskim brak polis od aut nie płaci składek ZUS nie wypłaca pieniędzy dla ludzi odlicza kasę za jakieś drobne uszkodzenia aut co pracownik nie podpisał żadnego papieru ludzie pamiętajcie się nie idzcie tam firma Pezet dno

Wlasciciel
@Berta

Dnem to jestes ty Panie kierowco Piotrze T. Dostales kase wszystko jest w firmie wporzadku a Ty szukasz sensacji. Zajmij sie lepiej swoim zyciem a nie niszczeniem zycia innych. Jesli w firmie byloby zle to kierowcy by nie pracowali po 5-6lat tylko tak jak ty 3 miesiace.

Endrju

Jak ktoś lubi pracować za darmo i nie liczyć się z urządzeniem, jakim jest tachograf, to serdecznie polecam.

Sylwia
@Endrju

Nie za bardzo wiem co rozumiesz przez stwierdzenie 'jak ktoś lubi pracować za darmo'. Jest jakiś problem z płatnościami lub zdarzają się opóźnienia wypłat czy może chodzi Ci o niskie wynagrodzenie? Sprecyzuj proszę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Northwest Transport Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

@Endrju czemu za darmo? Nie wypłacają kasy?

Piotrek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i na jakie zarobki można liczyć?

Oszukany

Dla wszystkich tych ktorym ta lysa pala wisi kase bierzcie sie za niego. Kasy to on ma sporo pochowane w skarpetach. W ubieglym roku kupil sobie osobowke za ok 200tys.zl a w tym roku sie buduje-stawia chate w rudnie. On jest oszustem ktory nie potrafi sie rozliczyc. Prowadzenie firmy przeniusl do gdyni bo w tczewie by go juz zjedli. Za nasze pieniadze polecial sobie na jakies wyspy i tam balowal

rafik
@Oszukany

Dokładnie jak kolega napisał przepisy i tacho ma gdzieś, paliwo leje po 300 ltr, wypłłata się spóźnoia co najmniej miesiąć to jest patent jak odejdzieiesz zapomnij o kasie. zusów nie płaci, to juz chyba jego 4 firma zawsze na kogos otwarta a potem ta osoba zostaje z długami. nikomu nie polecam bo tam jest wolna amerykanka. ma tyle długów że ani częsci ani palwa bez kasy nie dostanie, podejrzewam ze go wkoncu wyprowadzą w kajdankach. OMIJAC Z DALEKA BO TO GORZEJ NIŻ DZIAD.

Adrian
@rafik

Zachowania, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Jeśli chodzi o tachografy to czas pracy podczas jazdy musi być przestrzegany i regulują to odpowiednie przepisy. Czy rozmowa z pracodawcą mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia?

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Northwest Transport Sp. z o.o. w miejscowości Gręblin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Oszukany

Kolego daruj sobie U zlodzieja chcesz pracowac i miec problem z kasa.

Oszukany

Koledzy uwazajcie na tego lysolca idiote. Jest duzy problem z odzyskaniem wyplaty. Zusu nie placi z skarbowka duzy problem ma. Wszedzie wisi kase stacje sklepy. Najwiekszy oszust na pomorzu Wiecznie trzeba trzymac mu palca prosto w (usunięte przez administratora) inaczej masz po kasie Moje sugestie dla Northwest Transport Sp. z o.o.: Trzeba byc mezczyzna do konca aby sie rozliczyc z pracownikiem. A nie zachowywac sie jak baba Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie klamac Nie oszukiwac ludzi Rozliczac sie z nimi do konca

Zostaw merytoryczną opinię o Northwest Transport Sp. z o.o. - Gręblin

• Jak się pracuje w Northwest Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Northwest Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northwest Transport Sp. z o.o.?

Northwest Transport Sp. z o.o.
  • 55A
    83-121 Gręblin

Northwest Transport Sp. z o.o.