Habeco

Tczew

Opinie o Habeco

Mieczysław

1. Jak praca się nie podoba to zalozcie koło gospodyń wiejskich. 2. Hejtowac to najlepiej z anonima - napiszcie w nicku imię i nazwisko to mafia będzie wiedzieć kogo wywieść . 3. Leon nie musi udawać ze jest gangsterem bo on po prostu nim jest - zazdrościsz ? 4. Leon ja Cię szanuje , piona . Braci się mięs traci Amen

devil1974

Witam.Patrząc na ostatnie opinie chciałem opisać swoją opinię na temat pracy w firmie Habeco.Jestem pracownikiem od naprawdę niedawna.Dla niektórych moja opinia będzie nie adekwatna ponieważ ktoś może pomyśleć " co on tam wie za krótko pracuje" i owszem niektóre spostrzeżenia na pewno pojawią się w przyszłym czasie kiedy popracuję dłużej.Uważam że wystarczy popracować parę dni aby mieć swoje zdanie.Przez ten krótki okres pracy dużo spotrzeżen ujawnia się już po pierwszym tygodniu są to warunki panujące w zakładzie oraz atmosfera panująca wsród załogi.Odpisując na wypowiedz osoby o nick-u EX: 1)" Praca jak każda inna są lżejsze dni i są cięższe."-wow ameryki to ty nie odkryłeś w każdym zakładzie są dni cięższe i lżejsze,jeśli miał to być wstęp do twojej wypowiedzi to piękny początek. 2)"Warunki w których się pracuje są skandaliczne brak bhp zimą bardzo zimno!"-Nie pracowałem jeszcze zimą w Habeco ale pracowałem już w warunkach gdzie na hali temperatura sięgała -10 stopni a brama transportowa to były drzwi do stodoły trzeba byc twardy nie miękki.Zimą musi być zimno. 3)"Owszem jest ciepły posiłek w postaci zupy z kiełbasą i bułki"-widzisz no jednak firma w jakimś stopniu dba o pracowników,są jeszcze wczasy pod gruszą,kasa na święta.W innych zakładach możesz o tym pomażyc nie będę tu podawał nazw tych firm, jeśli masz duże doświadczenie zawodowe w swoim życiu to wiesz o czym piszę. 4)"LUDZI W TEJ FIRMIE SIĘ NIE SZANUJE!"-patrz punkt wyżej. 5)"W szatniach smród a toalety dla pracowników to jest totalne dno! "-ja osobiście nie patrze na warunki jakie panują w szatniach jeśli chcę pracować to to robię a reszta się nie liczy jak będę chciał mieć kafelki piękne posadzki,zapach perfum w szatniach i toaletach to zatrudniłbym się do korporacji i to takiej gdzie pracują same kobiety. 6)"Brygadzista zwany "Pendolino" cwaniaczek fałszywy goni do roboty i jest ucholem kierownika Wojtka."-a czego się spodziewałeś że brygadzista będzie głaskać po główce zawsze będą jakieś animozję pomiędzy pracownikami funkcyjnymi a pracownikami szeregowymi.TO JEST JEGO PRACA!Jeśli ktoś tego nie może zrozumieć to niech nie obrażając innych zacznie sprzedawać kapustę na targowisku tam jesteś sam dla siebie szefem.Nawet jeśli popełnia błędy to jest on tylko człowiekiem takim jak ty -człowieczku bez skazy.Jego zadaniem jest "ufaj i kontroluj" a twoim wykonuj staraj się i rób to tak jakbyś robił to ostatni raz, a więm jak najlepiej.Zamień się tak z brygadzistą na jeden dzień gwarantuje tobie ze podziękujesz i z tęsknotą bedziesz chciał wrócisz z powrotem.Kwestie uchola jak to określiłeś w każdej firme jest hierarchia jeśli przeszkadzało tobie to ze zdaje relacje Wojtkowi to chyba nie rozumiesz hierarchii która panuje w każdym zakładzie i chyba dobrze ze już nie pracujesz tylko byś się niepotrzebnie męczył. 7)"Poza tym ludzie pracujący na tym dziale są ok z wyjątkiem Leona który, najwidoczniej jest chory psychicznie bo opowiada ludziom że jest gangsterem.."-Nie poznałem jeszcze ludzi z malarni także nie mam prawa wydawać opinii na ich temat jedynie co mogę powiedzieć o reszcie montażu-są to ludzie którzy naprawdę służą pomocą w każdej kwestii pracy potrafią wytłumaczyć wszystko krok po kroku na temat montażu w innych zakładach często się słyszy masz h... to kombinuj i radź sobie sam.Powtarzam są to ludzie uczynni,pomocni z dużą wiedzą na temat montażu.Nikt nie gani nowych pracowników nie ma wyczuwalnej granicy pomiędzy pracownikiem stałym a pracownikiem z agencji no że chyba ciuchy robocze własne.Brygadzista trzyma dystans co jest całkowicie zrozumiałe a po co ma się spoufalać z załogą.Kwestia jak to opisałeś Leona bzdura konkretna jeśli powiedział ci ze jest gangsterem to co z tego niby wynika zrobił ci tym krzywdę trzeba było polecieć do mamusi i krzyknąć"mamo a leon powiedział że..." Na koniec;jestem zadowolony z pracy z atmosfery panującej oczywiście są jakieś małe minusy ale są to pierdoły mamo istotne,nie powodujące znaczących zmian w wykonywanie pracy.PRACOWAĆ TRZEBA.KTO NIE PRACUJE TEN NIE JE.ŻYCIE TO NIE MIĘKKA SOFKA.

Ex

Pracowałem w tej firmie na dziale przygotowania "montaż malarnia" praca jak każda inna są lżejsze dni i są cięższe.. Warunki w których się pracuje są skandaliczne brak bhp zimą bardzo zimno! Owszem jest ciepły posiłek w postaci zupy z kiełbasą i bułki, LUDZI W TEJ FIRMIE SIĘ NIE SZANUJE! W szatniach smród a toalety dla pracowników to jest totalne dno! Brygadzista zwany "Pendolino" cwaniaczek fałszywy goni do roboty i jest ucholem kierownika Wojtka. Poza tym ludzie pracujący na tym dziale są ok z wyjątkiem Leona który, najwidoczniej jest chory psychicznie bo opowiada ludziom że jest gangsterem..

Ta firma upadnie !

Ubrania hehe ile trzeba czekac pół roku?? Lipaa jest jak nic !! Tam powinna wjechac telewizja na moje. Syf i malaria. człowiek tam sie cofa w rozwoju bo niczego sie nie uczy !! Kible to na budowach sa lepsze . Cnc karmia szczury !! Lipa ludzie !! CNC kto Was tak nazwał ? pedał i krzepa w łapach to jest CNC !!

Panowie chyba nie rozstali się w dobrych okolicznościach bo chociaż w opiniach pojawiają się prawdy, to jest tam też sporo nieprawdy. Ja pracuję na CNC nadal i chociaż widzę sporo rzeczy do poprawy i opinia celująca nie jest to należałoby być fair. Temperatura zła faktycznie. W zimie jest bardzo zimno ale -20 ani w ogóle minusowej temperatury to nie widziałem. Dodatkowo należałoby wspomnieć o dodatkowej przerwie, ciepłym posiłku i ubraniach. Narzędzia na CNC faktycznie mogłyby być wymienione ale z drugiej strony nigdy nie spotkałem się aby ktoś poniósł jakiekolwiek konsekwencje za związane z tym błędy w gięciu. Odnośnie podejścia ludzi i szacunku to się nie wypowiem bo to kwestia indywidualna. Mnie nic złego póki co nie spotkało.

Popieram przed mówce w 100% Firma ludzi bez wiedzy i kompetencji do zarządzania! Pracowałem na dziale "CNC" klimat spoko ale brak jakiego kol wiek szkolenia które jest obiecywane przy zatrudnianiu do pracy, wymagana jest dokładność a narzędzia do gięcia blach nadają się na złom! Praca przez 3 miesiące jest przez pośrednika po tym okresie zatrudnia firma i oferuje podwyżkę 100zł... Nie polecam nikomu no chyba że tylko na chwile gdy się nie ma pracy, firma bez przyszłości nie dająca nic od siebie!

Hudy

Firma z ludzmi bez wiedzy i kompetencji tego co roba synus prezesik a mamusia kadrowa. Do tego pracuja do 14 a ksiegowowc sobie wychodzi i oktorej chce a do pracownikow nie maja szacunku. Do tego hala z zewnatrz ok. Srodek zima -20 na dworzu i -20 na hali.. A w lato to sobie mozecie wyobrazic. Firma z zerem dla ludzi. Nikt nikogo nie obchodzi nikt nie jest za nikim. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Habeco - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habeco