Opinie o Silgan Metal Packaging Tczew S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Silgan Metal Packaging Tczew S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Silgan Metal Packaging Tczew S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silgan Metal Packaging Tczew S.A. w Tczew

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia , kierownik Andrzej to jest największą masakra w tym zakładzie . Rydze powinny być w lesie .

gosc
@Jadwiga

Tak jest w wiekszosci firmach polskich oraz tczewskich.Prawda jest taka wiele osob w tym kraju jest chorych psychicznie i nienadaja sie do wspolpracy z innymi ludzmi.Chore ambicje i ped za kariera oraz pieniedzmi upodlil ludzi w tym (usunięte przez administratora) systemie pseudokapitalistycznym.Niestety Polak polakowi jest wrogiem i jest to fakt.W USA jest bardzo duzo morderstw obecnych lub bylych pracownikow na przelozonych przez mobbing,nekanie itp bo niestety wielu ludzi nie wytrzymuje presji psychicznej,Chcielismy tej pseudodemokracji i robienie z ludzi w firmach (usunięte przez administratora) to tak niestety mamy.Niestety pracujemy na bogate jednostki ktore sie z nas smieja dla ktorych licza sie tylko zyski.Dam wam dobra rade zgloscie zachowanie tego pseudo kierownika do dyrekcji a jak nie poskutkuje to niech pracownicy z nim zrobia porzadek chyba ze nie wiedza jak to zrobic.Chcialem do tej firmy aplikowac ale dam sobie spokoj

Prac

Dzień dobry, Jaka jest atmosfera w biurze w dziale księgowym?

@Dorota

Możesz przesłać CV: rekrutacja@silganmp.com

A jest tu ktoś to chciał podobnie jak poprzednik aplikować i ostatecznie jednak to zrobił? Widzę po prostu ofertę pracy dla pomocnika liniowego. Może i stawki nie ma bezpośrednio podanej ale w opisie podano jakiś bogaty pakiet socjalny oraz system premiowania. Czekam na szczegóły, możecie je wprost omówić? I czy często w tym zakresie się cos zmienia?

@Paco

Hmm. Dzięki za odpowiedź. Te 350 zł premii, to już netto i od czego jest ona zależna? No i z tą kartą przedpłaconą, to ile można z niej na Święta wydać?

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Silgan Metal Packaging Tczew S.A. poszukuje na stanowiska Księgowa. Czy ktoś aplikuje?

Prac

Dzień dobry, Jaka jest atmosfera w biurze w dziale księgowym?

Dorota
@Prac

Cześć, fajnie byłoby wiedzieć. A to szukają do księgowości, bo ja sprawdzałam i nic? Żadnych ofert nie widziałam. Jeśli tak, to czy potrzebny jest doświadczony specjalista czy to jakieś asystenckie stanowisko?

Anonim Nowy wpis
@Prac

Anonim Nowy wpis
@Dorota

Gostek

Dopóki kierownikiem jest ten Pan, o którym wszyscy piszą to nawet o tym nie myśl żeby przychodzić do tej firmy. Jestem ciekaw kiedy "góra" postanowi coś z tym Panem zrobić

@Gostek

Tak naprawdę to nie jestem jeszcze w temacie ale skoro oczekujesz reakcji z góry to czy nie powinna być ona poprzedzona jakimś zgłoszeniem? Doszło do czegokolwiek? Czy pomijając kierownictwo możesz odnieść się do reszty warunków? w tym przypadku prace byś polecił? Na razie chce się rozeznać

Paco

Pakiet socjalny, to premia miesięczna 500 brutto, ale realne 350 . Karty przedpłacie na Wielkanoc i Boże narodzenie, pożyczka socjalns max 4000 na 12 rat.

@Paco

Ciekawa

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda praca na stanowisku Key Account Manager lub poprostu dział sprzedaży?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Silgan Metal Packaging Tczew S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

@Anna

Jakoś tak mało precyzyjnie go krytykujesz, co w sumie zrobił?

Jadwiga
@Anna

Ludzie już się przez niego zwalniają. Do czasu kiedy on jest kierownikiem nie warto zatrudniać się w tej firmie

Lolo
@Krystyna

Wymusza wypisywanie bezpłatnych urlopów Wypowiada się w sposób obraźliwy Poniża pracowników i traktuje ich jak gorszy sort . Jest osobą mało wiarygodna zmieniająca zdanie tak aby mu to pasowało a jak trzeba to zaprzeczy ze coś powiedział

Taki
@Jadwiga

Na szczęście nie mam już z tym Panem nic do czynienia, osoba mało kompetentna. Zadufana w sobie nie szanujaca innych do tego konfliktowa oraz narcystyczna

gosc
@Jadwiga

Nowy kierownik to jest masakra , stary tez nie byl lepszy , a ludzie , zaloga to , ............... bez komentarza

Zenek
@Anna

Kierownik nadaje się tylko do mierzenia temperatury. Bo nawet ludzi nie szanuje.

@Zenek

A to od kiedy ten nowy kierownik tu jest już? Wy w ogóle macie wpływ na jego wybór czy to nawet takiej opcji nie ma? Nie zgłaszacie nigdzie tych zachowań?

Tony Halik
@Anna

To jest wielka masakra Tak się kończy gdy chcesz pilnie urlop w szpitalu.I co jest Pan dumny z siebie.A góra dalej jest ślepa i glucha.Z tym durniem trzeba w końcu zrobić porządek,ile można upodlić pracowników

Helena
@Tony Halik

A o co chodzi z tym szpitalem? Co to ma wspólnego z urlopem i kierownikiem? Możesz napisać coś więcej bo nie za bardzo rozumiem ten komentarz

Daniel3312

Witam serdecznie szukam jakiej kolwiek pracy mam 39 lat 510176929

Krystyna

Jak widać na forum zaczął toczyć się spór na temat rotacji na stanowisku kierowniczym i tego, który z panów był lepszy. Czy do tego momentu opinia ta jest już jednoznaczna i zawieszono broń? A może wstąpił trzeci kierownik o sto razy lepszy od pozostałych? ;)

@Krystyna

O czym Ty mówisz? Jaki trzeci?

@102

No jak już był jakiś drugi to może trzeci stał w kolejce? ;) To tylko luźna sugestia nic takiego. ;) Czyli w najbliższym czasie raczej nie zanosi się na podmiankę?

Tedi
@Krystyna

Jakie zawieszenie broni, z tego co wiem to jet gorzej a pokatach już ma ksywkę Mobber . Bez zmian a zachowanie ze strony p.kierownika A.B to już dawno przekracza granice przyzwoitości a poszanowaniu pracownika można zapomnieć. Dlatego każdy się cieszy jak nie wychodzi z biura bo jak schodzi to tylko szkodzi ....oby właściwe osoby przejrzały na oczy i obiektywnie ocenili sytuację

Joanna
@Tedi

A co się pogorszyło? Wiesz może?

miło

a jaka jest sytuacja w pracy biurowej??? też taka masakra??

Zofia
@miło

Jakieś konkretne stanowisko Ci chodzi po głowie czy tak ogólnie pytasz?

miło1
@Zofia

ogólnie pytam

@miło1

Serio myślisz, że w biurze też by coś mogło być nie tak? Bo w sumie to nikt się nie skarżył, a chyba to samo kierownictwo tam nie zarządza? Na jakiej zasadzie te działy wgl ze sobą współpracują?

Były

Szczycą się jaka to amerykańska firma.Silgan jest tyle amerykański co hot dog z Lidla w tygodniu Ameryki.Dość specyficzna firma trochę mentalnie zacofana.

Były
@Były

Strzał w 10tke

Dorota
@Były

Tzn Tobie o co chodzi? Tez są tacy niewspółcześni dla ciebie, a może to właśnie lepiej ze podążają za tradycja?

ted

kierownik produkcji nadaje się tylko do mierzenia temperatury, bo na innym się niezna tylko patrzy w kamerach najlepsza jego robota i ludzi (usunięte przez administratora) się popraw facet bo pójdziemy z tym wyrzej

@ted

To może zamiast czekać to już jest czas, żeby pójść z tym wyżej jak piszesz? A z tą temperaturą to tak serio?Xd

Tusk

Kierownik produkcji Pan Andrzej to jest chodzący esesman i nie ma szacunku do pracowników i sobą nie kompetentna na tym stanowisku ????????????

Od czasu ery nowego kierownika mam urlop w wakacje a nie kiedy pracodawcy pasuje "po sezonie". wg mnie jest kierownikiem sprawiedliwym ale wymagającym - nie ma faworytów jak inni. Jako jedyny miał odwagę zrobić "porządek" z parą Łoki-toki - nie bał się jak wszyscy.

Lolo
@pracownik

A co tu się bać. Oboje odeszli z innych powodów a jedynie zachowanie przełożonego trochę przyspieszyło ich decyzję. Co do urlopów , nie słyszałem aby ktoś miał problemy i zazwyczaj w sezonie letnim zawsze kto chcisal to szedł

Tornado

Jakie sa warunki ma magazynie - płacowe i "zyciowe"?

Tusk

To pewnie się tyczy nowego Kierownika pana And......a bo to jak w wiezienie jak tak mroźna ludzi traktować

:-)
@Tusk

Dokładnie, nie ma słów żeby opisać to jak traktuje ludzi. Dziwi mnie, że ludzie wyżej tego nie widzą lub nie chcą widzieć

Aneta

@tusk o co Ci dokładnie chodzi?

Fryc

Ciągle w kamerach siedzi i kontroluje bez prawnie pracowników kamery nie służą do kontrolowania ludzi

Takos

Atmosfera- od kiedy zmienił się Pan Kierownik atmosfera jest zgnila, negatywne wypowiadanie się o pracownikach do pracowników, ciągle obserwacje przez monitoring, zwracanie uwagi co do czasu przebywania w toaleciec jak i ilości z niej korzystania, brak szacunku dla pracownika jak i kompetencji zawodowych. Ale podobno już Pan Kierownik to przechodził w innej firmie, więc jego zachowanie bez zmian. Zarobki- Kobietycnajnizszackrajowa, operatorzy poniżej 4000 brutto. Reszta pozytywna .

Zostaw merytoryczną opinię o Silgan Metal Packaging Tczew S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Silgan Metal Packaging Tczew S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Silgan Metal Packaging Tczew S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silgan Metal Packaging Tczew S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Silgan Metal Packaging Tczew S.A.
  • Rokicka 13
    83-110 Tczew
  • NIP: 5842270820 REGON: 191500190 KRS: 0000002201

Silgan Metal Packaging Tczew S.A.