Opinie o Euroins (Eins Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eins Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eins Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eins Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Lucio

Tragedia nie polecam ! Omijać szerokim łukiem. Szkodę (usunięte przez administratora) już ponad 3 miesiące i końca nie widać. Na maile nie odpisują telefonów nie odbierają mają(usunięte przez administratora)

Z tego co tu czytam to jest dużo wpisów odnośnie tego, że firma wisi klientom pieniądze. I się tak zastanawiam czy chociaż w pracy tutaj jest z tym ok? Czy pracownicy mają pensje terminowo? Warto tu w ogóle pracować w takiej sytuacji, gdzie klienci mają problemy z firmą?

Odradzam, najgorszemu z najgorszych wrogów nie życzę aby miał do czynienia z tymi (usunięte przez administratora). Dodzwonienie się graniczy z cudem (średnio) 25minut oczekiwanie na połączenie. Na e-mail nie odpowiadają wcale. Na 14 wysłanych wiadomości nie dostałem odpowiedzi na żadne z pytań a za każdym razem zwrotka "Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Twoja wiadomość jest dla nas ważna i zostanie obsłużona jak najszybciej, w kolejności wpływających zgłoszeń. Dwa miesiące minęły i nic. Jak już się dodzwoniłem to słyszę albo podpis sprawcy nieczytelny, a to brak numeru konta wysyłanego z 15 razy i ciągle jeszcze trwa obsługa. Ta Ubezpieczalnia to kpina. Zachęcam jak poniżej pisać skargi i do RF i do KNF. Ja już oddaję sprawę do Sądu.

Eins Polska Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eins Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marysia

Firma poszukuje głównej księgowej i mam garść pytań: jaki poziom znajomości angielskiego uzna za wystarczający? Obiecuje naukę i rozwój, podacie przykłady szkoleń, z jakich można byłoby skorzystać? Wreszcie - o jakiego rzędu zarobkach mówimy?

Mali

2 lata temu wisiało ogłoszenie dla specjalisty ds. płatności i windykacji, jak teraz wygląda wynagrodzenie na tym etacie? Rodzaj umowy można sobie wybrać dowolnie? Ile tak mniej więcej dostaje się tej premii rocznej?

(usunięte przez administratora) firma , mimo tego że mam u Nich polisę OC to wysyłają monity o płatność za polisę z innym numerem . Czyli chcą bym opłacał dwie polisy na jedno auto.

Magda

Czy ktoś po wygranej sprawie sądowej z nimi odzyskał pieniądze? Czy jest możliwość że nie wypłaca? Firma dno dlaczego to wogle funkcjonuje jeszcze na rynku. (usunięte przez administratora)

Jacek
@Magda

Możesz powiedzieć o jakie pieniądze chodzi? Mają zaległości wobec ciebie jako pracodawca czy sądziłeś się jako klient? Wyjaśnij co?

Fiona

Fatalne miejsce pracy. Przełożona niemiła i nie potrafi pomóc. Kółko wzajemnej adoracji.

Dominika
@Fiona

Dobrze rozumiem, że na stanowiskach kierowniczych są mało kompetentne osoby, czy to tylko jeden taki przypadek? :< a te kółko wzajemnej adoracji powoduje, że pozostali pracownicy źle się czują w pracy? no bo czasami tak jest, że w firmach takie osoby się wywyższają i umniejszają pozostałym...

Sonia

Cześć, od jakiegoś czasu obserwują ta firmę na rynku pracy i chciałabym się dowiedzieć czy będą jakieś zatrudnienia do nich? Ostatnią ofertę znalazłam sprzed roku, właśnie do działu windykacji, który mnie interesuje. Znacie przyczynę dlaczego od tego czasu nie ma u nich wolnych wakatów?

Euroins

Witam jechaliśmy na urlop zepsuł się nam samochód więc zadzwoniliśmy do tego pato ubezpieczyciela po rozmowie z jakimś panem otrzymało wiadomość że pojawi się mobilny mechanik zamiast tego pojawiła się laweta ok była też kwestia samochodu zastępczego w ramach polisy AC po jakimś czasie pani oddzwania i informuje nas że mogą wysłać taxi co wydało się śmieszne po moim już grubszym telefonie jednak postanowili znaleźć samochód zastępczy po pięciu godzinach czekania na odludziu to jest pato ubezpieczyciel omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka ps.wytocze im sprawę sądową za to

Damian

Odradzam,to jest banda (usunięte przez administratora).Zabrano mi wszystkie zniżki, kobiecie połamałem ramkę tablicy rejestracyjnej.Upośkedzona zadzwoniła po policję.Ale to szczegół.Najgorsze jest to jak zachowała się ubezpieczalnia zabrała 70%znizek A taką szkodę.Mam 3samochody . Gdzie za każdy mniej więcej płaciłem koło 400zl ,to teraz mam 1000.Przez (usunięte przez administratora) ramkę.Unikajcie tego gówna,bo inaczej tego nazwać nie można.

@

Witam eins to odzusci karza mi zapłacic za polise ktora byla u nich wycofana po sprzedaży auta teraz mam nakaz sadowy nie słuszny do zapłaty

Bolo

Nie wiem jak to napisać to jest po prostu jakaś masakra obsługa chamska o ile w ogóle da się dodzwonić zero kontaktu wycena szkody 1800zł aso wyceniło na 11000 od 3mcy poruszam się uszkodzonym pojazdem nikt nawet nie chce zemną rozmawiać zastanawiam sie nad powiadomieniem UOKiK jeżeli macie stłuczkę a sprawca ma ich ubezpieczenie odrazu wzywajcie policję

ktośTaki
@Bolo

Wezwanie policji w tym przypadku nic nie da tylko tyle że właściciel takiej polisy dostanie po kieszeni mandatem 1200 zł bo chyba tyle minimalnie teraz w przewiduje...

Iwona

No ja pierwszy raz spotykam się z takim traktowaniem. jestem osoba poszkodowaną i niestety sprawca również miał u nich polisę. Przyjechał miły Pan i zaproponował mi 2600 za zderzak ale nie wiedział jeszcze co jest pod zderzakiem. Więc nie myśląc długo odstawiłam auto do warsztatu i wyszło 20.000. I tu zaczęły się następne schody auto zastępcze. Po odstawieniu swojego auta do warsztatu dostałam auto które po 24 godzinach zostało mi zabrane, więc zrobiłam karczemną awanturę i tego samego dnia podstawiono mi samochód. Jednak co dwa dni dzwoniono do mnie, że auto zabierają albo obciążą mnie kosztami najmu. To wszystko trwało 2 tygodnie. Mimo tego, że auto jest nadal w warsztacie to zostałam się bez auta zastępczego. To w głowie się nie mieści.

ktośTaki
@Iwona

Mam podobną historię z tym, że żaden warsztat nie chce się podjąć naprawa zderzaka w moim aucie bo mówią, że ta firma jest nie wypłacalna i jest problem ze ściągnięciem należności. Masakra jakaś...

Alfred

Nie polecam. (usunięte przez administratora). Kontakt utrudniony. Mailowo sprawę ciągle przejmuje nowa osoba. Czas odpowiedzi długi. Wycena szkody bardzo zaniżona. Po wypowiedzeniu naliczane bezpodstawne opłaty.

Fifi

Mam pytanie co do oferty pracy (już wygasła, ale i tak dopytam), w ofercie dost. stanowiska specjalisty ds. płatności i windykacji była informacja, że oferują elastyczne środowisko pracy, może ktoś wyjaśnić co to dokładnie znaczy i jak to wygląda? Była też mowa o premii rocznej i uznaniowej, poda ktoś ile to konkretnie jest i jak często jest ta uznaniowa? Z góry dzięki :)

Klient ff

Ta firma to nieporozumienie kontakt z nimi bardzo ciężki a ten pan Zasłonka to cwaniak nie chce wypłacić pieniądzy i widzę że sprawa trafi do sądu. Pewnie parę lat to potrwa. A auto stoi rozbite.

Jan

Nie polecam tej firmy. Brak kontaktu telefonicznego--dwa podane numery kierują (automat ) do kontaktu poprzez stronę Euroins. To jak rozmowa ze Ścianą.

Przemek

Dramat!!! Nie ma kontaktu w żaden sposób. Auto sprzedane a ja nadal dostaje wezwania do zapłaty za ubezpieczenie!!! Omijać szerokim łukiem!!!

Spartan
@Przemek

Mam to samo wypowiedziałem umowę w październiku a ci mi BIG wysłali żebym zapłacił nigdy więcej euroins porażka, masakra, w jednym

Zostaw merytoryczną opinię o Eins Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eins Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eins Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eins Polska Sp. z o.o.?

Eins Polska Sp. z o.o.
  • Emilii Plater 53