Opinie o Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. w Warszawa

Werka Nowy wpis

Widziałam w wątku określenie, że firma jest przyjazna rodzicom. Świetnie się składa ponieważ znalazłam ofertę dla doradcy finansowego a jestem mamą w świetnej siedmiolatki. Z tego co widzę firma daje możliwości nawet osobom ze średnim wykształceniem. A czy znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem? Co pracodawca ma na myśli pisząc o jasnej ścieżce kariery i awansu? Takie awanse faktycznie u was się zdarzają?

M. Nowy wpis

Jeśli chodzi o sam proces rozmowy rekrutacyjnej to przebiega standardowo jak w innych firmach. Aczkolwiek rekrutacja odbywa się tu dość rzadko, nie jest to firma gdzie występuje duża retencja pracowników, gdzie pracownicy są przyjmowani bez kwalifikacji, non stop przychodzą i odchodzą. Ta firma ma inne standardy. Głównym założeniem są osoby ambitne, nastawione na długofalowe relacje biznesowe.

M. Nowy wpis

Paweł Nowy wpis

Na pewno jest to firma przyjazna rodzicom bo nie ma problemu z zaplanowaniem pracy jak ktoś ma dzieci, zarząd i współpracownicy są wyrozumiali pod tym kontem. Jestem w stanie dobrać dla rodziny lub znajomych odpowiednie dla nich ubezpieczenia i im doradzić w tym aspekcie gdzie zespół tez jest w tym pomocny dzięki temu udało mi się uchronić znajomego przed złym kredytem. Jeżeli chodzi o godziny pracy tez można się dogadać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.Jeżeli ktoś szuka miejsca,gdzie przyjazna atmosfera pracy przekłada się na jej wyniki, zawsze pozytywnie nastawiony szef chętnie przekazuje swoją wiedzę, wsparcie i doświadczenie pracownikom, szuka stabilnego miejsca zatrudnienia, to jest to miejsce. Praca dla osób, które mają ambitne cele, są nastawieni na podnoszenie kwalifikacji, możliwość ciągłego rozwoju, przy tym szukają swojej ścieżki zawodowej. Wartym odnotowania jest fakt, że firma współpracuje z wieloma firmami z zakresu finansów, co daje możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do wymagań i potrzeb klienta, działając na jego korzyść, nie odwrotnie. Przy tym zachowany life balance i empatyczne podejście szczególnie wyróżnia tego pracodawcę na tle innych firm. Szczerze polecam tego pracodawcę.

Werka
@Anonim

A jak przy tym jest z samym zatrudnieniem się? czy trudno jest się dostać? jeśli taki rozwój teraz tu występuje jak go opisujesz to ciekawi mnie liczba kandydatów… czy jest szansa na opis rozmowy rekrutacyjnej? Czego można na niej się spodziewać?

Interesuje mnie praca doradcy finansowego, mam duże doświadczenie i na stronie firmy jest oferta na to stanowisko. Ale czy to aktualne? W ogóle od lat tu nikt nic nie pisze, dlaczego? Aż krs sprawdziłam i firma jest niby aktywna. Wracając do oferty na doradcę, piszą tam o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń. Co to za system? Są jakieś premie / prowizje itp? Jakieś widełki aktualne ktoś zna? Będę wdzięczna za odp :)

Martyna

Pracuje od trzech miesięcy pejsa zawsze w terminie, na okresie próbnym 1900 zł podstawy w tym miesiącu udało się zarobić ponad 400 zł bonusu więc jak się chce to można. Jestem bardzo zadowolona. Polecam osobom chcącym zdobyć doświadczenie w branży :)

Julita

Wasze wpisy odnoszą się do oferowanych usług strefy finansów prestige. Jednak celem tego forum jest gromadzenie jak największej liczby merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Jeżeli na to forum zaglądają osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie, to prosiłabym o opisanie jej wewnętrznej sytuacji i warunków zatrudnienia przyszłych pracowników. Może macie jakieś info o planowanych rekrutacjach?

Maik

Miałem weryfikowaną polisę u mnie nie było nic do poprawy. Pozdrawiam Pana Konrada :) może za 3 lata uda się co polepszyć.

Robert

Na jutro się umówiłem w sprawie weryfikacji polisy, czy koś miał z tym juz cos wspólnego. Mam polisę ponad 6 lat i juz mnie (usunięte przez administratora) wpłacanie 600 zł. Mam prosić o konkretnego doradcę?

Maria

U mnie wyglądało to tak, zaprosiłam 3 doradców finansowych bo chciałam najlepszy produkt dla mnie i córki. Doradca ze strefy zaoferował mi najlepsze warunki. Tyle w temacie. Dziękuję i pozdrawiam Maria.K.

Jurek

bardzo dobra firma polecam

Weryfikowali mi polisę, generalnie Pan był trochę oschły, ale obniżył mi składkę o 100 zł i poprawił ubezpieczenie o 30 tys. więc nie narzekam

Julita

@Stażysta_ napisałaś, że odbyłaś staż w firmie strefa finansów prestige. Czy możesz opowiedzieć na czym polegały Twoje obowiązki? Czy zdobyłaś merytoryczną wiedzę i przydatne umiejętności, które przyda Ci się na drodze kariery? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na stażu, godziny Twojej pracy były elastyczne? Twoja wypowiedź byłaby źródłem informacji dla osób, które chciałyby odbyć staż u tego pracodawcy.

AN

pracuje 3 miesiące i jestem w szoku jak widzę wcześniejsze opinie. Atmosfera w firmie jest naprawdę spoko, pensje mam na czas. Robie swoje i mam spokój nikt mi się w nic nie wpiernicza.

Jak dla mnie luzno. Wybieram sie na szkolenie i fajna opcja bo jeszcze zaoszczedzilem na ubezpieczeniu samochodu.

kiss

Konsultant ds. umawiania spotkań biznesowych pewnie ma zapewnione dobre zatrudnienie, ale czy umowa jest respektowana? Pewnie dbają o stabillne warunki pracy

BP

Smiesza mnie opinie ludzi , ktorzy przyszli aby na rozmowe , ewentualnie na tydzien . Jesli odeszli po tygodniu , znaczy ze sie nie nadawali do tej pracy . Sam osobiscie pracowalem 10 miesiacy . Atmosfera i obowiazki sa naprawde spoko . A jesli chodzi o pensje to jest to bardzo uczciwie rozwiazane : Ile zarobisz tyle dostaniesz (system prowizyjny + podstawa) . Robota jest calkiem spoko , i naprawde mozna sie wiele nauczyc , jak i awansowac. Nie sluchajcie ludzi ktorzy nie maja pojecia co mowia . Sprobowac trzeba zawsze

BP

spox

Dodam, że w mojej opinii zarabianie dużo nie jest grzechem. Pytanie czy pracuje się uczciwie i czy nasze działania przynoszą klientom korzyści. Myślę, że usługi Strefy mogą dawać dużą wartość poprzez obniżenie kosztów różnych produktów finansowych lub wybór takich, które działają fajnie. Dodam, że większość produktów nie jest dla głupich ludzi i trzeba się też samemu chociaż trochę zaangażować żeby były z tego efekty

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. - Warszawa

Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 101 lok. 6
    02-011 Warszawa

Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o.