Opinie o Fabb Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fabb Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabb Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabb Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Witam, interesują mnie zarobki planisty ds. popytu. Mam doświadczenie z pracy na takim stanowisku a właśnie pokazała mi się dostępna oferta od spółki. jeśli atmosfera na dziale byłaby lepsza niż u mnie i zarobki nie odbiegałyby od średniej rynkowej to może będę aplikować. Czy polecacie pracę na dziale?

Tomcio Paluch Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie o pracę na magazyniera we Wrocławiu. Nie ma nic o wynagrodzeniu, ile zmian??.Jaka atmosfera panuje w tym międzynarodowym zespole?? Proszę o odpowiedź. Dziękuje

Zaba Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Umowy smieciowe z kwotami wpisanymi wg uznania. Placone w ratach jak sie upominasz. Wlasciciele mijaja sie z prawda aby tylko zaplacic mniej. Jak najdalej od sprzedawcow szmat. Metntalnosc ludzia z bazaru z odzieza uzywana.

Jola Nowy wpis

Czy może ktoś napisać, jak wygląda praca na produkcji w B-B? Tutaj czytam naprawdę niepojęte wpisy. Ktoś pisał o magazynie we Wrocku, gdy to nie jego profil, ktoś inny o dziale kosmetyków :D Serio? Myślałam, że firma zajmuje się wyłącznie produkcją materiałów obiciowych. Tak że opis pracy i korzyści dla pracownika produkcji w zakładzie będzie na mega plus :)

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier oferowane przez firmę Fabb Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Made_in_Germany

Po tylu ogłoszeniach tutaj, na tym „całkowicie” bezużytecznym czacie, kilka słów ode mnie. Pracowałem i nadal pracuję w tej firmie i poznałem całkiem sporo pracowników. Ci, którzy uczciwie wykonują swoją pracę, mają tu swoją przyszłość w tej firmie, ale ci, którzy chcą przekraść się przez osiem godzin i dostać dokładnie taką samą pensję, są w błędzie. Tylko rzetelna i dokładna praca jest odpowiednio wynagradzana i terminowa. Przed podjęciem pracy w tej firmie każdy wie jaka to praca. Czasami jest trudniej czasami trochę łatwiej, ale swojego standardu życia możesz doświadczyć tylko poprzez pracę, ale jeśli wolisz ciągnąć firmę w piasek, co sprawia, że ​​ten standard życia jest dla Ciebie możliwy, to polecam pracować 14 dni na linia montażowa w motoryzacji zsynchronizowana, gdzie wyjście do toalety czy papierosa trzeba najpierw zgłosić przełożonemu, inaczej linia się zatrzyma. Trochę więcej samodyscypliny w pracy nie zaszkodzi. Może ci ludzie nie powinni ukrywać się pod pseudonimem. Każdy, kto tutaj fałszywie przedstawia firmę, ma problem ze sobą, a to oznacza, że ​​nie mogę wykonać uczciwej i dokładnej pracy. Są więc dwa sposoby: zrezygnować lub zmienić nastawienie do pracy, i to zasadniczo. Bo w firmie są też uczciwi i rzetelni pracownicy, więc lepiej brać z nich przykład niż „artyści cieni z kolorowankami”

Made_in_Germany

Wciąż są ludzie, którzy chcą codziennie pracować w gołębim (usunięte przez administratora), bo całe ich dotychczasowe życie było (usunięte przez administratora). Baw się dobrze w swoim dalszym życiu zawodowym - mam nadzieję, że nie będzie tak kiepsko jak w normalnym życiu.

@Made_in_Germany

Haha ta firma jest żałosna i usuwa komentarze. Wiec napisze jeszcze raz, @Made_in_germany Takich słów możesz używać do swoich bliskich, a bie do ludzi których nie znasz. Także polecam zapoznać się czym jest kultura osobista. Ps. Przestan zabijać zwierzęta na hali bo ponoć firma jest eko.

ZgadnijKto

Pracowałem w firmie. Praca ciężka, wymagająca ale dająca satysfakcję. Pracować należy z głową wtedy kręgosłup wytrzyma. Zespół za moich czasów pierwsza liga. Ludzie szczególnie starsi pracownicy pełna profeska. Szef oddziału mądry z pomysłami pomocny. Dział kosmetyków samodzielny, kreatywny wysoko oceniany przez odbiorców. Kontenery rozładowywane wspólnie bez względu na stanowisko. Fajne pieniądze dużo nadgodzin możliwość pracy w sobotę jedna zmiana. Magazyn wysoki skład nowy, biura toalety szatnie nowe. Sprzęt jest skanery, wózki, pociąg, owijarka przemysłowa, stół do cięcia, laptopy, telefony, auto. Centrala w zespole prawie same dziewczyny duże wsparcie merytoryczne i techniczne miłe rozmowy duża wyrozumiałość z ich strony mimo nacisku klientów Szef firmy szczerze bez zarzutu podpowiadający motywujący oczekujący wyniku, szukający rozwiązań. Musiałem odejść gwałtownie z powodów osobistych pełne wsparcie kadr dziękuję. Proszę taka jest prawda nie odszedłem bo firma za mała wręcz przeciwnie wyzwanie ogromne. Pozdrawiam osoby które mnie pamiętają.

Працьовитий

Nie polecam magazyn we Wrocławiu. Praca bardzo ciężka, nieporęcznie wielkie wałki, każdy pracownik niezależnie od stanowiska musi przeżucić kilka ton dziennie towaru pomimo wynagrodzenia jak w innych magazynach. Plus to jedna zmiana.(usunięte przez administratora) Od miesiąca zaczęli zatrudniać na umowy zlecenia niektórych pracowników, zobaczymy co dalej. Ja osobiście szukam nowej pracy. Jeszcze 3 miesiące temu było w porządku z szefami T. i S. Teraz nie da rady dłużej tu pracować.

Bartosz
@Працьовитий

Nie można z nim pogadać żeby zmienił zachowanie? Jak to możliwe że osba która tak źle traktuje pracowników awansowała. Nikt się wcześniej na niego nie skarżył?

Niestety miałem zaszczyt pracować w filii tej firmy w oddziale we Wrocławiu. Kierownik(usunięte przez administratora) działu to dosyć śliski typ. Niestety wykorzystuje swych pracowników po czym umywa ręce. Na domiar złego śmiem twierdzić, że ów pracownik jest wulgarny, a na domiar tego rzuca (usunięte przez administratora) teksty do swoich pracowniczek. Przestrzegam ludzi przed zatrudnianiem się w tym oddziale.

@Andrzej

Daleko nam do ‚korporka’ na poziomie.Chwilkę tutaj pracuję i musz przyznać,że firma słaba.Mnóstwo (usunięte przez administratora) nadgodzin,fałszywe towarzystwo i wszystkim zarządzający człowiek zwany (usunięte przez administratora),tak..nie mam na myśli prezesa,bo on jeszcze się przyucza i może kiedyś zarządzi.No nic,jeszcze chwilkę tutaj podziałam i zmykam,bo cyrk za cyrkiem.A z magazynem to prawda..biedny kolega z Ukrainy..wykorzystują chłopaka i obiecują..a za chwile skończy jak wszyscy,wypalony..

zwyczajny095

Mam pytanie, jak w tej firmie wygląda sprawa nadgodzin? Czy się zdarzają i czy są normą czy raczej ich nie ma?

Bartosz
@zwyczajny095

A na jakim stanowisku te nadgodziny bo nie napisałeś na jakie chcesz aplikować. W komentarzach nikt nie wspominał o dodatkowej pracy więc sprawa jest wątpliwa. Myślisz że bez nadgodzin kasa będzie niska?

Firma godna polecenia, zarobki wypłacane zawsze na czas, ludzie, w szczególności handlowcy i informatycy bardzo w porządku. Szefostwo, przyjazne i pozytywnie nastawione do pracowników.

Julia

Ale super, skoro polecasz to dlaczego jesteś byłym pracownikiem? Odszedłeś sam czy zostałeś zwolniony?

Samowpis

Czyżby samowpisik?

Na etacie w temacie
@Samowpis

Ta firma to jeden wielki samowpisik. Kto mądry to ucieka. Nie potrafią zarządzać własną firmą, broń Boże miej własne zdanie to Cię jeszcze zwolnią, bo tu nie możesz mieć dobrego,lepszego pomysłu od szefostwa.

Teresa
@Na etacie w temacie

a ten brak umiejętności zarządzania to z czego może wynikać i przede wszystkim w czym na Twoje oko się przejawia?

Julia

Piszecie, że język jest weryfikowany podczas rozmowy rekrutacyjnej. A powiecie jak? Szukają obecnie Głównego księgowego. Interesuje mnie, jak wygląda generalnie atmosfera w tym dziale księgowości? Jakie są stosunki między pracownikami?

Jakiej klasy auto służbowe? Komu podlega Regionalny koordynator ? Jak widać nie pytam o czyjeś odczucia, ale o twarde informacje, które pozwalają i dają odpowiedz , jakie zyski wypracowuje firma tym samym jakiego można się spodziewać wynagrodzenia oraz jak wygląda dzień pracy, Przykład prosty : Doradca pracujący u producenta , z milionowymi zyskami nie jeździ peugeotem 208, fabią , a autem klasy D. Odwracając porównanie W hurtowniach spożywczych nie jeździ się salonowym fordem mondeo z dodatkowym wyposażeniem. Szkoda, że takich informacji bardzo często nie ma w ogłoszeniach.

RKS
@Zainteresowany

Jeżeli dla Ciebie najważniejszą rzeczą jest, jakim autem będziesz jeździł, to daruj sobie aplikację na stanowisko na to stanowisko.

Tomasz
@RKS

Normalna sprawa. Wyposażenie takie jak samochód jest elementem przewagi konkurencyjnej, więc dobrze wiedzieć czym się jeździ, bo sporo czasu się w tym samochodzie spędza. Szkoda, że nie padła odpowiedź na żadną z poruszanych kwestii

Magazynier

Jak wygląda praca na magazynie?

@Magazynier

Pytasz konkretnie o obowiązki czy o atmosfere między ludźmi?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fabb Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Iza

Znajomość języka jest weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej jeżeli w ofercie pracy była taka informacja

Mirosław
@Iza

A czy w Fabb przyjmują też bez doświadczenia? Czy osoby świeżo po studiach mogą się starać o pracę w tej firmie? Jeśli tak to na jakich warunkach ich przyjmują, czym się tu zajmują?

@Mirosław

Każdy może złożyć swoją ofertę pracy, również absolwent studiów

@Iza

Mirosław pytał, czy przyjmujecie, to jest czy człowiek bez doświadczenia ma szansę dostać pracę, a nie czy wolno mu złożyć ofertę, bo wiadomo, że tak ;)

Ktos

Dodam od siebie, nie jako pracownik ale jako kandydat. Po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych pozostał duży niesmak i rozczarowanie. Firma niby taka nowoczesna A metody rekrutacji jak za PRL, tzn. Pierwsza rozmowa niby ok, potem czekanie na niby drugi etap rekrutacji, który okazał się niczym innym jak tylko sprawdzeniem czy kandydat zszedł z oczekiwań finansowych....... skoro firma ma dany budżet na stanowisko i nie chce go przekroczyć to po co zawracać komuś głowę kto ma wyższe wymagania finansowe. Serio, bardzo nieprofesjonalne. Oczywiście po tym pseudo-drugim etapie zero jakiegoś odzewu, że dziękuję ale z takiego A takiego powodu nie. Ja nie lubię takich sytuacji dlatego moja ocena tej firmy jest negatywna, skoro wymagamy od pracownika to pokażmy też szacunek dla kandydata, pracownika itd..... tyle ode mnie.

Praca w tej branży jest ciekawa, pełna wyzwań, oferuje duże możliwości rozwoju własnych kompetencji, ale niestety w tej firmie dochodzi tylko do podcinania skrzydeł. Pracownik ma poczucie, że jest nic nie wartym pionkiem. Na pochwały nie licz, za to wytknięty zostanie każdy błąd. Kontrola, zero zaufania, wszystkie zadania musza być w systemie bo jesteś rozliczany z każdego dnia. Motywacja według Zarządu to wzbudzanie poczucia winy i równanie z ziemią. Firma zatrudniła osobę, która „próbuje” wszystko ustawić, ma dużą władzę, ale niestety każdy pracownik ma poczucie coraz większego chaosu, a nie ładu. Pani, która zna się na wszystkim i jest w stanie oceniać pracę na każdym stanowisku w firmie. Nie próbuj nawet dyskutować bo przecież jesteś zwykłym szarakiem i się nie znasz. Natomiast osoby, które potrafią zrezygnować z siebie na rzecz pracy, przytakują na wszystko i nie maja swojego zdania świetnie się tu odnajdą. Szkoda, bo firma ma potencjał, ale przede wszystkim „góra” musiałaby przejść dobre szkolenie z mentoringu, zarządzania zasobami ludzkimi i motywacji pracowników. Chociaż zapewne nie widza w swojej polityce niczego złego wiec szanse na zmiany są marne...

Jak Ci się nie podoba to poszukaj sobie nowej pracy. Proste. Łatwo krytykować, ale dać od siebie to już problem ...

Zażenowany

Profesjonalne podejście. No tak... tylko wymagać, a zadbać o pracownika i o to, żeby również czuł się dobrze w pracy to już ciężko. (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Z przykrością stwierdzam, że opis firmy w 100 % zgadza się z rzeczywistością. Pojęcia "ścieżka kariery" lub "podwyżka" w tej firmie nie istnieją. Jak również nie ma co liczyć na premie kwartalne, półroczne, roczne, z okazji świąt lub zrealizowanie wyznaczonych celów. Manipulacja pracownikiem na porządku dziennym. Wpajanie mu poczucia beznadziejności i poczucia winy aby dawał więcej z siebie.

Obecny

oooo widzę że niektórzy nie mogą się pogodzić z porażką i swoje frustracje wylewają na zewnątrz. "pracowniku" bądź uczciwy i dodaj przed "pracownik"słowo "były". Żadna firma nie jest idealna,to jak małżeństwo,trzeba się dotrzeć. Fabb to fajny projekt,fajni ludzie,a to że jest na początku swojego rozwoju (tak,3 lata istnienia to nadal początek dla firmy) to zdarzają się błędy, także w doborze kadry,która później frustracje wylewa publicznie. Jako pracownik Fabb ,mimo że jestem zadowolony, nie siedzę w sobotę przy komputerze i nie piszę pieśni pochwalnych na temat Fabb, bo w sobotę wypoczywam z rodziną. Z mojego doświadczenia wynika,że jak się dzieje w firmie dobrze, to się tego nie opisuje na goworku, bo po co?Jednak jak ktoś się nudzi, to wypisuje negatywy, pod wieloma nickami, by się zemścić i wyładować swoje frustracje. Nie tędzy droga. Skoro jednak zmusiłeś mnie do odpisania Tobie, to napiszę i reszcie czytających. Fabb to ludzie, fajni ludzie,firma z perspektywami, mała dlatego elastyczna. Sprzęt na światowym poziomie(tak światowym), niezłe pieniądze, dobry produkt i zadowoleni klienci. PS. Tobie życzę znalezienia dobrej pracy bez frustracji i żalów. Pozdrawiam

Również Obecny
@Obecny

@Obecny z tego co ja rozumiem z Twojego wpisu to plusami pracy w fabb jest: 1. Fajni ludzi- zgodzę się w 100 % 2. Firma z perspektywami- oczywiście! 3. Mała ale elastyczna firma- no nie do końca, jak rządzą dwie osoby i pod ich dyktando musi być wszystko wykonane. 4. Dobry sprzęt- to prawda. 5. Niezłe pieniądze- to co ustalisz na początku zatrudnienia Zero podwyżek, premii itd. 4. Zadowolony klient- czyżby? Sądząc jakie opinie wśród klientów krążą na temat... 5. Dobry produkt- tak jak w każdej innej firmie sprzedającej tkaniny. Równie dobrze mogłeś napisać, że firma posiada krzesła i biurka jako plus... A to, że pracownik nie czuje się doceniany? Codziennie podważane są jego kompetencje? Musi się rozliczać/ tłumaczyć z każdej rzeczy jaką zrobił/ nie zrobił w ciągu dnia? Nie usłyszy nawet zwykłego "dziękuje" za poświęcenie? Pozostawiam to do zastanowienia się nad rozpoczęciem pracy w tej firmie.

Aktualnie Zabłąkany w Polu
@Również Obecny

W MOJEJ OCENIE JESLI FAKTYCZNIE PRACUJESZ TO STARAJ SIE ZALATWIC TO PRZY STOLE W ROZMOWIE. GWARANTUJE TOBIE , ŻE W ŻADNEJ FIRMIE ZA POSREDNICTWEM FORUM NIC NIE ZAŁATWISZ . OSIAGNAC MOZNA TYLKO JEDNO IRYTACJE JEDNEJ ZE STRON BO UZNA TO ZA PUBLICZNY ATAK. JESLI NIE MASZ ODWAGI TO ZACZNIJ OD ANONIMOWEJ WIADOMOŚCI EMAIL DO DECYDENTÓW. ZOBACZ POCZEKAJ MOZE PRZYNIESIE REZULTAT. CHYBA ZE CELEM TYCH OPINI JEST TO ABY KOGOS WKURZYĆ? TO ZASTANÓW SIE JAKI EFEKT OSIAGNIESZ?

Yyy
@Obecny

Dziękujemy za wypowiedz Zarządu :) tak Zarządu bo żaden pracownik tej opinii by nie napisał. A taka wypowiedz świadczy wyłącznie o tym i potwierdza to, że Zarząd widzi winę tylko w pracownikach, a sobie nie ma nic do zarzucenia. Pozdrawiam

Pracownik2
@Aktualnie Zabłąkany w Polu

Pracuję w fabb i wydaje mi się, że te opinie owszem wynikają z frustracji bo zespół nie widzi innego sposobu dotarcia do Zarządu. Ludzie w firmie są naprawdę zaangażowani, chcą pracować i się starają. Problemem jest to, że często pracownik nie dostaje feedbacku od przełożonych, a dowiaduje się albo od „kolegów”, albo w dniu dostania wypowiedzenia, że coś się nie podoba. Pozytywnych opinii nie ma bo rotacja jest tak duża, że w zasadzie nie ma kto się podzielić taką opinią. A jak już ktoś odchodzi to wiadomo... Kolejna sprawa - odpowiadanie pracownikom, „że trzeba wytykać błędy” albo „że przecież dostajecie pieniądze za prace” lub „nie ma ścieżki awansu bo musielibyście zaraz zastąpić Prezesa” nie jest na miejscu. Wszyscy zdają sobie sprawę, że prowadzenie firmy nie jest prostą sprawą, ale niech Zarząd sobie uświadomi, że wszyscy gramy do jednej bramki i zaufa pracownikowi bo ta ciągła kontrola jest faktycznie frustrująca, wzbudza niepotrzebny stres, a w stresie czasami myśli się za szybko i popełnia błędy więc w mojej ocenie wprowadzenie jakieś „zdrowej” motywacji, pochwała (chociażby słowna) za dobrze wykonywane zadania dużo by wniosły. I ostatnia rzecz... stawianie pracownika zewnetrznego ponad tych, którzy tak naprawdę budują ta firmę jest naprawdę słabe ... pozdrowienia!

@Yyy

Popieram Słuszna uwaga????

Na etacie w temacie

Zarządzanie w tej firmie to (usunięte przez administratora), chaos i jeszcze raz chaos. Ale jak się siedzi przed ekranem komputera i niczego się nie widzi to takie są skutki. Komentarz wyżej dodany rok temu a jakże prawdziwy dzisiaj, bez wyciągniecia wniosków.

Jaka atmosfera jest między działami w Fabb Sp. z o.o.?

Wojtkowa

Grobowa ???? Dramat

@Wojtkowa

Skoro tak twierdzisz to znaczy że nie pracujesz w firmie Fabb i nie wiesz jak jest obecnie

Dominika
@pracownik

To może Ty w takim razie napiszesz jak obecnie ta kwestia wygląda w Fabbie? :) Jak wyglądają relacje między pracownikami oraz z przełożonymi? Czy można liczyć na zgrany zespół i fajną atmosferę? Czego się spodziewać?

Ilu godzinne macie zmiany?

Zaciekawiona

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowisku Grafika-Designera? To prawda o zaleganiu z wynagrodzeniami? Zastanawiałam się nad aplikowanie do tej firmy, ale po przeczytaniu komentarzy jestem pełna obaw.

@Zaciekawiona

Nie jest prawdą, że Fabb zalega z wynagrodzeniem. Wynagrodzenie jest wypłacane terminowo.

Czy pracodawca Fabb Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

EDek

Nie ma szans na podwyższenie kwalifikacji i szkolenia, nawet Szkolenie BHP to jedna wielka fikcja. Broń Boże być mądrzejszym od pracodawcy...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabb Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fabb Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabb Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabb Sp. z o.o.?

Fabb Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Armii Krajowej 178
    43-300 Bielsko-Biała