PSC-export PATRYK OWCZARZ

Bielsko-biała

Opinie o PSC-export PATRYK OWCZARZ

RobertN.

Firma zatrudnia na umowę o dzieło bez świadczeń. Podana w rozmowie kwota wynagrodzenia przekłada się na niewiele mniej niż 7 zł za godzinę. Praca wg. treści ogłoszenia na 2 dni w tygodniu, przy czym z rozmowy wynikało, że od pracownika wymaga się by miał przy sobie przez cały tydzień telefon komórkowy i odbierał połączenia od klientów. Powyższe informacje pochodzą wyłącznie z rozmowy telefonicznej z osobą odpowiedzialną za rekrutację. Ja z wysłania swojego CV zrezygnowałem.

Zostaw opinię o PSC-export PATRYK OWCZARZ - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSC-export PATRYK OWCZARZ