Opinie o Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba w Bielsko-Biała

Mesajah from Beskidy Mountains

Dobry wieczór, jestem stałym klientem hurtowni pamo. Nie polecam zaczynać pracy w tej firmie ze względu na sposób traktowania pracowników. Do największych problemów można zaliczyć: Dźwiganie towarów wykraczające jakiekolwiek granice kodeksu pracy, toksyczna atmosfera oraz nieogrzewany magazyn. Wadą jest brak zalet.

Mesajah from Beskidy Mountains
@Mesajah from Beskidy Mountains

Radzę uważać oraz omijać szerokim łukiem tę hurtownię, z pozoru ta "przyjazna i rodzinna firma" to zwykły obóz pracy

Jarek
@Mesajah from Beskidy Mountains

Proszę nie wierzyć w te słowa. Ten serwis działa w ten sposób, że ci zadowoleni nic nie napiszą, a ci którym nie wyszło pokazują fałszywy obraz firmy. Skoro dźwiganie przekracza normy to czemu się pan zgadzał na wykonywanie pracy? A może jest pan niedoinformowany ile można dźwigać w pracy? Atmosfera nigdzie nie jest idealna a o nieogrzewanym magazynie zapewne wiedział pan decydując się na pracę. Rodzi się więc pytanie po co pan tam zaczął pracować skoro nie ma tam zalet? Bez pozdrowień

Krystyna Nowy wpis
@Jarek

To jakie są właściwie tutaj normy co do dźwigania? I może skoro nikt z zadowolonych się tu nie udziela zbytnio to może warto zachęcić te osoby do tego, żeby na forum ustabilizować opinię o firmie?

piotrek Nowy wpis
@Krystyna

Pani Krystyno. Nie wiem jakie są normy ale towar ogólnie bardzo ciężki .A niewie ktoś czy dalej tam pracuje ten koleś co szoruje kible i myje podłogi? On był zadowolony z roboty ale pewnie też dostawał lepsze pieniądze jak pozostali. Rynek jest teraz taki że raczejkazdy znajdzie coś dla siebie

Solomon Caine Nowy wpis
@piotrek

Z tego co wiem to wałki z materiałem ważyły często po 30-40 kg i więcej wiec „samo zdrowie”. Raczej przekracza to normy w kodeksie pracy.

Zofia Nowy wpis
@piotrek

Tak, pracuje

Raczej nie zależy to od tego czy pogoda wpływa na przemieszczanie się atomów a dokladniej chodzi mi. Chciałbym zamówić 200 tyś ręczników w kolorze białym. A nie żadne gadżety. Pozdrawiam 43411

Honorata
@43411

To czemu nie zamówisz, jakieś problemy robią? Niczego się tutaj nie można dowiedzieć

admin

Czy w firmie Pamo S.C. Hurtownia Tkanin istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.

Pracownik PAMO tommy
@admin

Nie ma szans żadnych na żaden rozwój. Nie pozdrawiam

Ćwiartka
@Pracownik PAMO tommy

Tak

mzk
@admin

To mała, rodzinna firma, w której niestety ma co liczyć na awans. To robota w stylu "rób to samo przez 10 lat". Sama praca jest bardzo łatwa aczkolwiek ciężka fizycznie ze wzgledu na towary powyżej 20kg. Bywa dość luźna atmosfera i nie robi się na akord. Robiąc na spokojnie, człowiek wyrabia się z zamówieniami. Z plusów: pieniądze zawsze na czas, godziny pracy 8-16 i półgodzinna przerwa śniadaniowa, z minusów: brak ogrzewania magazynu, brak skanerów i brak szans na rozwój. Pozdrawiam

piotrek
@mzk

Luźna atmosfera?h yhy to my chyba w innych firmach pracowaliśmy. Szefostwo szuka tragarzy, a nie ludzi myślących, bo im tacy niepotrzebni. Robota wyniszczajaca na pewno kręgosłup, bo te rolki są dużo cięższe niż powinny. Do tego nerwowka idziwne teksty. Przy obecnym rynku dobre na jeden miesiąc na przeczekanie i znalezienie normalnej pracy. Ja byłem chwilkę i podziękowałem.

@mzk

Pieniądze na czas to nie powinien być plus ale standard. Takie mam zdanie. A ile jest tej kasy? Możesz się pochwalić czy raczej nie ma czym?

Solomon Caine

Przerabiałem wiele firm, pewnie będę pracował jeszcze w niejednej i powiem Wam ze w większości miejsc pracownik jest traktowany jako zło konieczne. Na całe szczęście jest gowork, gdzie można w kulturalny sposób wypowiedzieć się na temat pracodawcy. Ja w firmie Pamo nie miałem okazji pracować, natomiast mam kolegę który był jej pracownikiem .Wszystkie komentarze na temat tego pracodawcy niestety są prawdziwe. Ja dodam tylko od siebie, że codziennie jeżdżę do Czechowic do pracy (nota bene, firma ma siedzibę przy Katowickiej w BB, tu jest podana Piekarska) i widzę tylko zmieniające się samochody na parkingu dla pracowników - niektóre pojawiają się tylko na jeden dzień, co świadczy o rotacji w tej firmie (biuro obstawione przez stałą ekipę, magazyn to z małymi wyjątkami co chwila ktoś nowy na dzień-tydzień). Więcej dodawać nie trzeba. Życzę wszystkim dużo zdrowia i pomyślności w 2022.

@Solomon Caine

To kolega powiedział ci że jest taka rotacja, bo z samych twoich obserwacji samochodów to niewiele można chyba wywnioskować, nie? Wiesz chociaż ile tam płacą bo może kasa jest marna i dlatego ludzie długo nie zostają. Chętnie się tego dowiem.

Ćwiartka

Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba?

Zobacz opinie na temat firmy Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba?

Kandydaci do pracy w Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pamo s.c. Barbara Biszof Tomasz Biszof Marcin Biszof Agnieszka Żaba
  • Katowicka 195