Opinie o Meblewojcik.Com.Pl (Meble Wójcik Elbląg S.A.) w Elbląg Żuławska 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Meble Wójcik Elbląg S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Wójcik Elbląg S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Wójcik Elbląg S.A. w Elbląg Żuławska 18

PANIE PREZESIE.

Ja się do cholery pytam jak Pan po obecnej wypłacie może spojrzeć ludziom w oczy... Jak ludzie mają za te śmieszne pieniądze przeżyć i święta sobie zrobić? Daliście ludziom na karty a zabraliście z wypłat czy premii to jest czyste (usunięte przez administratora) Jedyni zadowoleni to koordynatorzy i kierownicy..wiadomo stała pensja plus premia a tak naprawde pomocnicy czy operatorzy (usunięte przez administratora) Cała robotę a mają z tego jeden wielki (usunięte przez administratora) Ciekawe czy Pan Prezes wyjdzie z twarzą z obecnej sytuacji... Przypominam że danie bonusu świątecznego to nie wypłata... Zacznijcie ludziom dawać a nie zabierać a sami z chęcią będą pracować i przyjdą do tej pracy!

kcin
@PANIE PREZESIE.

wrócił już z francji?

Nikt
@PANIE PREZESIE.

Nie rozumiem jak można było zapłacic ludziom za cały miesiąc tak niskie pieniądze. Nie wiem co się odwaliło, ale to jest skandal, nic dodać nic ująć. Ludzie zarobili o 400-1000zl mniej względem poprzednich miesięcy wyrabiając te same godziny pracy, i później drogi zarząd łapie się za głowę, myśli co może być powodem że ludzie nie chcą tu przychodzić do pracy, a Ci co pracowali tu przez jakiś już czas coraz poważniej myślą o odejściu z pracy, bądź co odważniejsi i mądrzejsi już to zrobili. Szkoda ze to wszystko wygląda jak wygląda, ale wszechobecne (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa i osób decyzyjnych za pracę szaraków psuje dosłownie wszystko. Kiedyś w tej firmie faktycznie można było fajnie zarobić, rozwijać się, teraz pod względem zarobkowym jest jak w innych firmach elblaskich, tyle że w innych chcąc się zatrudnić trzeba miec jednak jakieś doświadczenie, a w tej firmie obecnie zatrudnia byle Mietka spod monopolowego, bo już nikt szanujący się nie chce tu przyjść pracować.

Panie prezesie..
@Nikt

Żaden problem trzeba skrzyknąć na 3 fabrykach strajk o tej samej porze wszystko się zatrzyma i kasa i podwyżki dla nas się znajdą.... Raczej tysiąca ludzi nie zwolni... Wiadomo trafia się (usunięte przez administratora) którzy będę pracować ale (usunięte przez administratora) w nich... Wolne czy nie każdy pod swoją fabrykę i staje wszystko... Robią z nami co chcą więc i my zróbmy co chcemy.... Każdy może protestować.... Prawo nas chroni..

Młody
@Panie prezesie..

A kto ci się odwarzy jak przylci kero i bendzie mobilizować ludzi to że staną nie znaczy że to coś da zresztą ja sądzę że tam to nie ma solidarności w pracownikach każdy dla każdego wilkiem jest

Max
@Nikt

Aż tak źle nie jest . To napisz ile miałeś wypłaty ze tak narzekasz. Tylko nie pisz że miałeś 2500 zł

Jak się pracuje z ludźmi z Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Xeen

Z ludźmi pracuję się w miarę okej. SŁABE ZAROBKI A WYMAGAJĄ OD LUDZI NIE WIADOMO CZEGO W TEJ FIRMIE WIECZNIE BRAKUJE RĄK DO PRACY ALE SIE NIE DZIWIĘ ze względu na bardzo szybkie tępo pracy naciskanke ludzi wyzyskiwanie .. a nie wspomnę o przełożonych np kierownictwo dyrektorzy czy koordynatorzy oni nie wiedzą co robią z tą firmą męczą ludzi psychicznie i fizyczne i dlatego nie ma tam ludzi do pracy zwalniają się bo mają dość tej niewdzięczności.

Olga
@Xeen

Jak w takim razie dokładnie wyglądają te 'słabe' zarobki w Meblach Wójcik? I może napisałbyś coś więcej na temat tych wymagań? Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie?

Kolo
@Xeen

Xeen daleś taki Nick ze juz myślałem ze Nowa Pani dyrektor pisze????

Bartosz
@Kolo

Myślisz, że pani dyrektor pisałaby na forum? Myślałem o pracy tutaj i chciałbym wiedzieć, czy wypłaty są na dobrym poziomie. Ile dają takim świeżo przyjętym?

Kolo
@Bartosz

W tej firmie wszystko jest mozliwe...

Lelek

Najgorszy zakład to jest stolpłyt kierownictwo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) a na pakowaniu kordynator i jego pomocnik i jego ex dziewczyna zaduzo sobie pozwalają ich nie było to był fajny klimat a teraz już się zachowują jak by to było ich dosłownie (usunięte przez administratora) nikt z tym nic nie robi szef nawet nie wie co tam się dzieje to nie długo będzie sam wszystko robił bo przez takich (usunięte przez administratora) nikt nie będzie tam pracował jak pracował tam kierownik Kuba i dyrektor boruch to wszystko było ok teraz przyjęli patologię i to upadnie bo nikt nie będzie zaraz tam pracować

Pedro

Witam, wszystkich pracowałem kiedyś na Pakowni, napiszę mi ktoś co się stało z dyrektorem bo podobno szukają nowego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Meble Wójcik Elbląg S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Żelisław

Pozdrawiam dobrych ludzi z okleiniarek!!

Oleks

Chciałbym usłyszeć opinię o nowej dyrektor, poznaliście już?

byly pracownik

najbardziej beszczelni ludzie w calej fabryce toSLEWA I DROSIK ich sie wystrzegajcie.

Przemysław
@byly pracownik

Dlaczego nie pracujesz już w Meblach Wójcik? Czy możesz napisać coś o tym pracodawcy? Jakie jest tu podejście do pracowników i jakie jest wynagrodzenie? Są jakieś premie? :)

Mobley

Czy zatrudniają ludzi?. Czy raczej nie ma co liczyć na pracę.

Zxc
@Mobley

Co jak co ale w tej firmie ciągle potrzebują do pracy, jest taka rotacja...

Niki
@Zxc

Tam pracują ludzie z łapanki , byle kto aby sztuki się zgadzały , a chłam i tak ktoś kupi

Wojtas

Kupiłem niecały rok temu kolekcje Shetland, ale z powodu wyjazdów służbowych a później ciężkiej choroby - meble zacząłem składać na początku kwietnia 2020 r i wyszły braki w dostarczonych meblach. Brakowało dwóch paczek z elementami mebli, jedna paczka dotyczyła komody typ 32 a druga bieliźniarki typ 10. Zgłosiłem to sprzedawcy i paczka z brakującymi elementami do komody leżała w magazynie i została mi wydana. W sprawie brakujących elementów bieliźniarki sprzedawca zgłosił problem producentowi i dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie, że przyślą mi paczkę z brakującymi elementami po cenach hurtowych za 180 zł. Dlaczego ja mam płacić drugi raz za to samo, skoro już zapłaciłem. Także podczas zakupu sprawdźcie na stronie producenta dane logistyczne i skrupulatnie przeliczcie zakupione meble. Nie minął rok od zakupu a producent twierdzi, że zbyt długo czasu upłynęło od dostarczenia a dostarczyli w lipcu 2019 r. Po prostu mają bałagan na magazynach u siebie w Elblągu. Jutro piszę na Wójcik meble do urzędu skarbowego o (usunięte przez administratora) skarbowe tak jak i na sprzedawcę w mojej miejscowości. NIE POLECAM!!!

Zniesmaczony
@Wojtas

Potwierdzam. Też kupiłem u nich meble, tylko ja kolekcję NOVI i też dali mi jeden element niewłaściwy. Czekam już ponad trzy tygodnie na dosłanie elementu w ramach reklamacji i właśnie się dowiedziałem, że zejdzie im się jeszcze dwa tygodnie. Na jeden element od szuflady! Przecież to oni nawalili, więc ich obowiązkiem jest to jak najszybciej naprawić, skoro zapłaciłem z góry za kompletny mebel! Nadmieniam, że zapłaciłem za opcję ekspres i meble miałem w trzy dni. A teraz jednego głupiego elementu nie mogę wyrwać. Pomijam to, że taka sytuacja, że czegoś brakuje, w ogóle nie ma prawa się zdarzyć.

Misua
@Zniesmaczony

Jak można kupić meble od wójcika , ja bym tego do garażu nie wstawił

Waldo

Zakupiłem Meble Wójcik poprzez umebluje.pl również jestem zniesmaczony . Podczas składania zabrakło w opakowaniu tz placów w szafce na buty inny element jest wyszczerbiony w kilku miejscach . Reklamacja trwa już półtora miesiąca . Bardzo nierzetelna firma .NIE POLECAM.

Zadowolony
@Waldo

Musisz być gościem który specjalnie tak pisze żeby tylko nabrudzić, jam mam meble z tej firmy w domu i bardzo sobie chwale. Robiłem dwa lata temu generalny remont w całym mieszkaniu i wyposażone jest każde pomieszczenie w meble od Wójcika i nic się nie sypie ani nie odkleja ani w łazience ani w kuchni w pokojach też jest ok a mam 5 osobową rodzinę wiec meble swoje dostają.

Meblarz
@Zadowolony

To proszę sobie zakupić ekskluzywna serię mebli linate. Mam w tej serii pół mieszkania. Meble są na rok użytkowania później reklamacja albo śmietnik. Z każdego mebla schodzi laminat niezależnie od uzytkowania a nie były to najtańsze meble... Raz reklamowalem fronty teraz znowu 70% okleiny schodzi z mebli. To samo ze stołem linate, okleina aż pękła na nogach i nie wygląda to zbyt ładnie. Jest to wada fabryczna o której producent wie mimo wszystko nie słyszałem o jakiejś akcji zwrotów kasy / mebli czy dożywotniej reklamacji na fronty u producenta. Jeśli się mylę proszę mnie uświadomić.

;)

Spoko hahahha

Ha ha

Zgadza się

Aga
@Zadowolony

To poczekaj kolejne dwa. Na pewno odpadnie ci okleina. U mnie zaczeło sie sypać po 4 latach.Okleina z białych mebli odchodzi całymi płatami.

Aga
@Meblarz

Dokładnie! Ja też mam meble z serri linate i tak samo u mnie wszystko odeszło!

Witek

Profeska z tymi meblami :)

Maniek

Ale gdzie w pruszczu

Z Ukraińcami robi się najlepiej szukany

Wójcik team

Dlaczego Prezes się nie interesuje dlaczego się pracownicy zwalniają. Na magazynie na mazurskiej to są obietnice przez pseode kierownika i Pana korynatora a później się umywają ręce dlatego nigdy w tej firmie nie będzie spokoju niech Prezes porozmawia z pracownikami z magazynu

Wójcik team

Najgorszy zakład pod słońcem. Na magazynie to jest tragedia Ci pseudo kierownik to totalna pomyłka a Ci brygadzisci to są skonczeni idioci że tak się dają. A ten pseode kierownik to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zakłady mazurska

Nie zdecydowany

Czy jest może dział Wzorcowni albo Reklamacji? Jak tak to na jakiej ulicy.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Pała

Cóż trzeba się spytać sędziego jak widzi prace w tym (usunięte przez administratora)dla biedaków....

Mateusz

A oni działają z dowozem?

Klient

Firma Wójcik to szajs. Czekam na meble 3,5 miesiąca i nie mogę się doczekać. Nie polecam kupować mebli w firmie Wójcik meble. Zamówiłem sypialnię Monako w Kielcach przy Dek Meble i nadal jej nie dostarczono.

Pracownik z dużym stażem

Ja nie wiem czy prezes tego zakładu nie wie co tu się dzieje czy nie chce wiedzieć pracownik z 10 letnim doświadczeniem potrafił karzą okleiniarke ustawić zwalnia się a majstry z kierownikiem miwią ze i tak się nie nadawał czy pracownik który potrafi ustawić karzda wiertarkę i docinać sobie elementy stara się ma odpowiedzialność za maszynę za narzędzia materiał zarabia 300 zł więcej jak ci na pakowaniu co cały czas bajeruja i nie maja odpowiedzialności a jak przyjdzie do pomocy na maszynę to stoi 8 godzin i dłubie w nosie nic nie Pomorze narobili organizatorów co tylko się panasza ze on jest organizatorem i on tego robić nie będzie bo on ma od tego ludzi i siedzi na telefonie albo patrzy na (usunięte przez administratora) bo więcej kobiet tam pracuje jak mężczyzn i za takie same pieniądze nic dziwnego ze ludzie z tad odchodzą bo to jest nie sprawiedliwe taki majster raz zabłysną teraz nie wie nic karze Robić jak to na maszynę nie wchodzi pytasz się go o coś a on mówi ze nie wie zrób aby było dobrze śmiać mi się z tego chce moim zdaniem bez majstrów i organizatorów było by sprawniej zostawcie głównych organizatorów a pracownikom dajcie podwyżki będą efekty bo organizator nie potrafi tego co operator na maszynie nie polecam tej pracy zła atmosfera pieniądze tez słabe czekam do wakacji jak nic się nie zmieni odchodzę pewnie i tak się nie nadaje jak większość pracowników. Bym jeszcze się rozpisał ale nie chce mi się mam nadzieje ze prezes to przeczyta i będzie chciał wiedzieć coś więcej to opowiem

gosc
@Pracownik z dużym stażem

same (usunięte przez administratora)

Czas na zmianę
@Pracownik z dużym stażem

Potwierdzam organizatorzy od siedmiu boleści. Nieuki i cwaniaczki. Nic dziwnego że taka migracja ludzi. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wójcik Elbląg S.A. - Elbląg

• Jak się pracuje w Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wójcik Elbląg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meble Wójcik Elbląg S.A.