Opinie o Meblewojcik.Com.Pl (Meble Wójcik Elbląg S.A.) w Elbląg Żuławska 18

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Meble Wójcik Elbląg S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Wójcik Elbląg S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Wójcik Elbląg S.A. w Elbląg Żuławska 18

jonjon

Pracownik magazynowy pracuje na zmiany ? i w jakich godzinach ? dzieki z góry za info

Ktos

Nie wychodz z domu...na kazdym kroku to slychac z powodu tego cholernego wirusa. Z dnia na dzien wiecej zachorowan ale nieeeee....na produkcji od h...ludzi ale pracowac trzeba.Co tam zycie ludzkie jest warte meble sa najwazniejsze...

Były_Pracownik

Mogę wypowiedzieć się jedynie na temat pracy na magazynie - krótko rzecz ujmując - (usunięte przez administratora) Po pierwsze, stawka na start 13,50/h brutto (do tego niby 30% premii do każdej godziny) co już zdaje się mieć mało co wspólnego z prawem bo w sumie ledwo daje stawkę minimalną ( do której nie powinny się wliczać dodatki i premie). Po drugie. Premia za obecność - ucinana w przypadku odmawiania pracy w dni dodatkowe - 3 z 5 kolejnych sobót, co jest skrzętnie ukrywane przez kierowników i kadry przy rozmowie o pracę. Potencjalny pracownik dowiaduje się wtedy bowiem, że premia za obecność zależy od frekwencji za czas określony w umowie (nie zaś, że włącza się w to również czas dodatkowy - nadgodziny) Druga rzecz to premia uznaniowa (za wyniki i wyrabianie normy) - tu nie ma zasady. Jedni dostają, inni nie dostają. I nikt nie jest w stanie jasno określić dlaczego. Brygadziści na magazynie to delikatnie mówiąc banda głupków. Niektórzy wyglądają jakby dopiero od pługa oderwani. Bardziej interesuje ich to, kto donosi niż to, kto i jak efektywnie pracuje. O tym czytałem wcześniej. O tym się niestety przekonałem z autopsji. Podejście do pracownika jak do śmiecia. Przytoczę choćby sytuację sprzed dwóch tygodni... 21.02.2020 - w piątek, dzień po tłustym czwartku rozdano wczorajsze pączki informując, że sobota wolna. Tego samego dnia między 21:30 a 22 kierownicy rozdzwonili się do wszystkich, że jednak jest obowiązkowa sobota i to na Żuławskiej (nie pojawisz się - tracisz premię). 24.02 (poniedziałek) początek zmian nocnych. o godzinie 19:30 sms - dziś macie wolne, jutro wypiszcie sobie urlopy. Dzień później podobnie, jednak połowa zmiany zostaje odesłana do domu dopiero po przyjściu do pracy, bez wcześniejszej informacji. (usunięte przez administratora) kiła, nie polecam. Firma oparta na kłamstwie, wyzysku, donosicielstwie, braku szacunku i ciągłym ściganiu się z normami. PS. Niech Panie z HR dadzą sobie spokój z pisaniem sprostowań, a lepiej pomyślą dlaczego ostatnio ląduje u nich na biurku tyle wypowiedzeń.

Przemo

Jak z praca na magazynie na.start jakie zarobki netto ?

Bartosz
@Przemo

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera? Ja chciałbym wiedzieć, czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, więc jeśli będziesz aplikował daj znać czego się dowiedziałeś.

nick
@Przemo

zapomnij

Aneta
@nick

@nick O czym zapomnieć? Pracowałeś na magazynie? Ile tam zarabiałeś?

gregory_26
@Aneta

Witam. Ja pracuje na magazynie. Uprawnień nie trzeba mieć ale są mile widziane, Jeżeli zobaczą w Tobie potencjał to sami wyślą. Zarobki na początku nie ciekawe, ale z czasem rosną, Trzeba też walczyć o swoje,

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Meble Wójcik Elbląg S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
JOAŚ

A jak w przypadku pracy zdalnej? Ktoś coś?..

Uciekajcie

Nie polecam. Pieniądze śmieszne. Dają Ci przez jakiś czas dobre a potem dowiadujesz się że będziesz zarabiał 1000 złotych mniej. Urlop? (usunięte przez administratora)Podwyżki tak samo. Tylko w tej firmie koleś który robi pół roku i liże odbyt "majstrą" , ledwo ogarnia jedną maszynę dostaję podwyżkę i zarabia więcej niż kilkuletni pracownik który ogarnia kilka maszyn na dziale i nie ma szans na podwyżkę. Nocki od niedzieli do soboty rano. Nie przyjdziesz skasują Ci 600-800 złotych. Stawka godzinowa śmiesznie mała większość wypłaty to premia. A dlaczego? Żeby mogli Ci(usunięte przez administratora) za byle co. Na umowie 40 godzin a masz zapieprzać 6 dni po 8h = 48h a czasem więcej. Jeden dzień wolnego to mało posiadając dom,rodzinę itp. Nie przyjdź w niedzielę na noc - znowu zabiorą z 600-800 złotych. braki kadrowe. Dostajesz pomocników bez przeszkolenia. Nawet prostego BHP stanowiskowego. I rób z takim normę bo kasa zależna od normy. Nawet się nie odlejesz bo strach zostawić takiego samego a maszyny nie wyłączysz. ODRADZAM!

Kamil

Zawsze uważam, że jak pracuje się z zaangażowaniem to nikt nie narzeka.

Belmondo
@Kamil

Chyba jak trzymasz nieźle palec w t y,łku A nie pracujesz z zaangażowaniem,ludzie na maszynasz pracują naprawdę ciężko i sumiennie wykonują swoje obowiązki a przychodzi wypłata na konto to się aż odechciewa przychodzić do pracy .Bo motywacji nie ma.Pomocnicy organizatorów są niepotrzebni a mają 1 ,2 grupy...a nic nie potrafią .Na maszynę go postaw to zielonego pojęcia nie ma.Jaka tu jest logika? Operator ma te same pieniądze albo i mniejsze niż pomocnik organizatora.To za ciąganie palet i siedzeniem w telefonie, tak się zarabia ?

Polk

Mobbing. Ktos tak mysli jak nic nie daje od siebie, a chce brac. Prostych polecen nie rozumie itd...

Mikey

Niezbyt sympatyczne miejsce do pracy, mobbing.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wójcik Elbląg S.A. - Elbląg

• Jak się pracuje w Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wójcik Elbląg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wójcik Elbląg S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 8 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meble Wójcik Elbląg S.A.