Opinie o E.Ma. Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E.Ma. Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E.Ma. Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Ma. Polska Sp. z o.o. w Kielce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak dużo osób pracuje w E.Ma. Polska Sp. z o.o.?

Pisał ktoś niżej, że firma się rozwija, no a wiąże się to z jakimiś wakatami nowymi? Ciężko o coś w okolicy ostatnio, dlatego już patrzę wszedzie. Jak coś to jakie mają wymogi wobec ludzi? Szkoła etc? Nie mam skąd się dowiedzieć tak to zbytnio.

Alicja Nowy wpis

Czy to prawda, że firma jest w likwidacji? Widziałam takie info na temat oddziału w Gdańsku, a jak z Kielcami? Jeśli też się zamyka, to czy pracownicy dostali jakieś odprawy?

Typek Nowy wpis
@Alicja

M A Polska nie ma oddziału w Gdańsku. Jest w Kielcach Tychach Skarżysku i Swarzędzu. Firma nie jest w żadnej upadłości wręcz przeciwnie rozwija się .

Pracownicy

(usunięte przez administratora) zaklad pracy nie polecam nikomu utrudniają ludzie życie rygor ludzie nie mogą mieć własnego zdania laziory robia wszystko zeby utrudnić prace wszystkim zamiast robic lepiej dla ludzi to robią wszystko z drugą stronę szkoda słów na (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E.Ma. Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Rambo

W każdym szaleństwie jest metoda. A więc tak, jeśli się starasz (usunięte przez administratora), to jesteś w dupie.wtedy jesteś tylko do roboty, najgorszej-bo ten to zrobi, daj tego bo ten to zrobi normę ten to wie jak się to robi... i tyle, do podwyżki cię niema. (usunięte przez administratora) i pracować non stop ale powoli żeby nikt się nie doj*bał że nie robisz. najlepiej mieć smutną minę od wejścia w bramę, wręcz depresyjną mało się odzywać, bełkotać coś pod nosem. Łeb spuścić na ziemię !!! Wtedy cię widzą- dostajesz podwyżki ale za (usunięte przez administratora)nie wolno pokazywać zadowolenia. Płakać do kierownika że nie masz pieniędzy. Non stop masz być smutny, wtedy stawiają cie na dobrej robocie bo ten to taki flegmatyczny... Żeby nie przeszkadzał dam go z tyłu. a za bramą uhaha.... Frajerzy, robię na maszynie zawsze na końcu a stawkę mam jak brygadzista.

Grrrr

Na hali sauna jeśli lubisz tropikalne temperatury to praca dla ciebie, na starcie dają dwie koszulki jedna z długim rękawem druga zwykły t-shirt i oczywiście nie wolno zakładać tego zwykłego t-shirt, robią z pracowników (usunięte przez administratora) ludzie którzy tam pracują bardzo długo widać że są już wypaleni i chyba pod duża presją dyrektora pewnie (usunięte przez administratora)

@Grrrr

Nie rozumiem chyba. To po co ten drugi t-shirt skoro nie wolno go zakładać? To do czego on?

osiemdziewiec
@Aneta

Mi mówili, że nie wolno zakładać t-shirtu z krótkim rękawem po czym widzę na hali, że jednak można + oczojebna kamizelka żeby Cię było widać, ale mało kto tego przestrzega

Grrrr
@Aneta

Nie wiem po co dali skoro robią taki problem z koszulka każdy inteligentny człowiek pomyśli że na zmianę kiedy się potarga lub przepoci bardziej przepoci bo jest sauna

@Grrrr

Nie no dalej nie rozumiem sensu tej drugiej koszulki. To jakaś po pracy, żeby reklamę robić czy jak?

Pracownik MA

Jeśli chodzi o firmę MA Polska to nie polecam pracy , chyba że masz jakich znajomych wyżej położonych, kolesiostwo pelna para o ew. Awansach czy podwyżkach mozna zapomnieć chyba ze jest to inflacyjna . Jakbys sie nie starał pracowal i wyrabiał wygórowane normy nic to nie da a jeszcze zaszkodzi bo wychodzisz przed szereg. Nowych pracowników przyjmują na okres ponad rok przez agencje (umowy 3-4 miesieczne) czyli jeśli im się nie spodobasz albo bedzie mniej pracy tydzień wypowiedzenia i papa , mobbing codzienność , przy rozmowie kwalifikacyjnej obiecuja jak przy wyborach, wiadomo jak to się kończy . Co więcej urlopy w większości i narzucane jedynie "wczasy pod grusza 10 dni " jeśli kierownictwo cie lubi jestes w stanie wybrać sobie te 2 tygodnie pod siebie jeśli nie dostaniesz na samym końcu i musisz się dostosować. Socjal premie , krew , zwolnienia , paczki świąteczne na plus . Jesli chodzi o zarobki produkcyjne to wynosi cos ok 18-19 zł brutto godzina , dla nowych pracowników czyli płaca taka jak większości pracowników co pracują nawet po x lat chyba ze masz kogoś wyżej to możesz mieć więcej, inne stanowiska zarabiają trochę więcej +-1/2 zł zależy od stanowiska, niejednokrotnie widzialem pracowników w dziurawych spodniach itp np o wielkości od krocza do kolan które zaklejane są taśmami wszelkiej maści ponieważ spodnie sa dostępne co 9 miesięcy praca jest przy ostrym detalu o ostrych krawędziach aluminiowa i stal. Podsumowując nie polecam pracy w tej firmie najbardziej przez to ze nie szanują pracowników od najwyższego szczebla do tych niższych brygadzista/ustawiacz . Pozdrawiam serdecznie jeśli ktoś ma jakieś pytania bede na bieżąco odpowiadał.

te były pracownik
@Pracownik MA

masz racje 17 lat pracy w tym (usunięte przez administratora) i bez znajomości jesteś bez szans...... jak napieralasz to gitara i super brawo a potem za to co pokazałeś i że potrafisz więcej niż majster co lizał (usunięte przez administratora) jak np. Kubies czy ten ,,szuwarek,, czy inny nygus z ktv to zjazd chocta co drugi wały kręci i sprzeda cie z poklepanie po pleckach. tyle w temacie tego (usunięte przez administratora)

Janusz
@te były pracownik

Tylko poklepywanie po plecach a nie premia? Bo kolega wspomniał że są. Ile się wyciągnie tej dodatkowej kasy? Bo taka opcja byłaby na plus nie?

lozano42@wp.pl
@Pracownik MA

Witam coś tu nie pasi 18-19 zł post ponad rok temu był wstawiony

@lozano42@wp.pl

No i firma wtedy nie mogłaby sobie na takie stawki pozwolić czy o co chodzi?

zaangażowany na 100% albo na 0

.Czy są premie za zaangażowanie (wyniki,pomysły na zwiekszenie produktywności itp) Jesli tak to jakie

Mirosław
@zaangażowany na 100% albo na 0

A w poprzedniej firmie miałeś takie coś? Bo to w sumie nie jest tak częste jak się wydaje :(

hapol

nie narzekam jest ok zalezy od umiejetnosci doswiadczenia mlodzi maja jak w wojsku

Qwe

witam ,szukam pracy i trafiłem ta ta firmę .proszę mi powiedzieć jakie są mniej więcej zarobki jakie są stanowska pracy ? Pracowałem 3 lata w Niemczech jako spawacz, ślusarz ,robot spawalniczy , monter ,zgrzewanie blach . Czy znajdzie się miejsce dla mnie ? Jaka atmosfera panuje ? Pozdrawiam

YOGI
@Qwe

Też jestem zainteresowany... ale tu zamilkło na dobre, zdaje się :(

@Qwe

Jako pracownik z zewnątrz jedynie na co by Pana przydzielili to zgrzewanie blach zgrzewarka lub tłocznia zarobki ok 18-19zl brutto

YOGI

Istnieje tam obróbka skrawaniem i ślusarstwo narzędziowe czy to tylko tłocznia i produkcyjny kierat ??? Potrzebują tam do pracy przy narzędziach czy tylko do wciskania guzików na tłoczni ??? Szukam ofert ale nic nie ma... :( POMÓŻCIE !!!

@YOGI

Istnieja stanowiska takie jak ślusarz narzędziowy itp i jest obróbka skrawaniem ale żeby się tam dostać graniczy z cudem , dla nowych pracowników bez znajomych wyżej tylko guzik blacha lub zgrzewanie blach zgrzewarka

Czy urlopy są narzucane czy sami dopasowujemy pod siebie?

Hala 123
@Ania

Urlopy są narzucane. Jeżeli nie masz tam znajomości to nawet szkoda tam iść pracować.

Internauta

Nawet prysznice pozamykali żeby oszczedzać. No i fakt wszyscy po rodzinie. Odradzam

Kielecki

Mobing, gigantyczne kumoterstwo, pogarda dla pracownik, małe zarobki, wysokie normy. Stanowczo odradzam.

Filomena

@Stonoga Kiedy firma została wykreślona z KRS? Czy to tylko zmiana nazwy firmy?

Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania. Napiszcie co wiecie o firmie E.Ma. Polska Sp. z o.o. w mieście Kielce. Wasz komentarz się liczy!

Stonoga

E.MA już nie istnieje (w likwidacji), za to istnieje MA. Proszę przede wszystkim sprawdzać KRS. (usunięte przez administratora)

My

Witam czy mógłby się ktoś podzielić informacjami dotyczącej pracy na magazynie wysyłkowym co tam się wykonuje jaka zaloga tam jest czy duży kocioł, duże roszady tam są?

Krystyna
@My

Pytałeś dwa tygodnie temu o pracę na magazynie w E.Ma. . Ciekawa jestem, czy zdecydowałeś się aplikować pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytania na forum?

My
@Krystyna

@Krystyna. Jeśli tak panią to ciekawi to niestety nie aplikowałem. Znalazłem inna pracę

zwolniony

jest mobbing ze strony przelozonych sam bylem swiadkiem kiedy to sie na mnie przelozony rozladowal i pozniej przepraszal ale nie dac sobie w kasze dmuchac, i tez jest mobbing miedzy pracownikami ale ogolnie atmosfera jest fajna praca srednio ciezka jak dla mnie, spory halas na hali monotonia i wysokie normy do zrobienia ale ludzie daja rade ,jesli chodzi o place to nie sa zadawalające rodzine ciezko jest utrzymac z tych pieniedzy

Bolesław

Przepraszam bardzo że. Ktoś pisze opinię o firmie Ma nie podpisuje się. To są bzdury że praca zła że jest mobing. Ludzie chcą pracować doborze płacą ????Rudnicka pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o E.Ma. Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w E.Ma. Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.Ma. Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Ma. Polska Sp. z o.o.?

E.Ma. Polska Sp. z o.o.
  • Zagnańska 27