Opinie o Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j. w Kielce Warszawska 21 lok. 20

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j. w Kielce Warszawska 21 lok. 20

Daria

Polecam firmę Dom z klasą. Podejście do klienta na najwyzszym poziomie. Profesjonalizm w temacie pozwala na oddanie sprawy w dobre ręce ze świadomością, ze realizacja zostanie doprowadzona do końca.

Ryszard
@Daria

Kłamstwo. Widziałem, w jaki sposób budowano mały bloczek przy Szczepaniaka. Zero profesjonalizmu, przypadkowi ludzie, nieprzestrzeganie BHP, budowa uciążliwa dla sąsiedztwa (ciągły hałas od agregatów prądotwórczych przez rok budowy). Budynek posadowiony zbyt blisko ulicy (ok. 50 cm).

Aaa Nowy wpis

Jak ktoś dał tu pozytywną opinię, to na niego naskoczyliście, że na pewno musi kłamać.. firma jednak ludzi zatrudnia, więc chyba aż tak źle nie jest. Dajcie znać czy to dobry moment żeby się tu zatrudnić do wykończeniówki i czy nadal normalnie proponują umowę o pracę. Tylko w sumie ta terminowość mi nie pasuje, a raczej jej brak. Pozmieniało się coś może?

Daria

Realny
@Daria

W tej firmie nie ma żadnego profesjonalizmu!!!!!!!!

Ryszard Nowy wpis
@Daria

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sprawiedliwy Nowy wpis

Witam Wszystkich. Jako były pracownik odradzam współpracę z firmą Dom z Klasą. Ogólne kanciarstwo. Opóźnienia z wypłatami dla załogi na porządku dziennym. Zbywanie podwykonawców z płatnościami. Nie terminowość wykonywanych prac na budowie oraz bardzo słaba ich jakość - co potem wiąże się z wypłacaniem kasy przez inwestorów i brakiem kasy na wypłaty. Mimo uzgodnień z inwestorem szef próbuje zawsze zrobić coś taniej i szybciej - czytaj gorzej. Czy potrzeba więcej przykładów??? Budynek mieszkalny Kielce, al. Na Stadion - budynek nie oddany od przynajmniej 2 lat. A ludzie kredyty płacą. Mieszkania Sprzedane. Chyba to najlepsza reklama i wizytówka. To właśnie ta klasa ukryta w nazwie firmy. Pozdrawiam i proszę przemyśleć chęć współpracy z w/w firmą.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wspólna Droga / Szaserów - Wwa

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych tą inwestycją przed robieniem interesów z Panem Mahmoudem Othmanem (firma Dom z Klasą). Ten człowiek (usunięte przez administratora) swoich klientów / nabywców. Minęło 1,5 roku od planowanego zakończenia robót budowlanych inwestycji Wspólna Droga / Szaserów w Warszawie i nadal inwestycja nie została oddana do użytkowania. Od ponad roku praktycznie nic się dzieje na budowie. Deweloper nie interesuje się inwestycją (nawet tego nie ukrywa w kontaktach z kupującymi), okłamuje swoich klientów odnośnie terminu zakończenia robót budowlanych, podając coraz to nowe i dłuższe terminy zakończenia robót! Utrudniony kontakt z developerem, nie odbiera telefonów, unika rozmów – a jak już odbierze z nieznajomego numeru to brak jest jasnych i rzetelnych powodów tej sytuacji. Za żadne skarby świata nie powierzyłbym swoich pieniędzy temu człowiekowi! Ignoruje wezwania do zapłaty kary umownej, oraz pisma z prośbą o wyjaśnienia na jakim etapie jest realizacja inwestycji. Omijać szerokim łukiem, nasza sprawa i zakup mieszkania od tego pana znalazła finał w sądzie.

Ryszard
@Wspólna Droga / Szaserów - Wwa

W Kielcach, przy Szczepaniaka, firma od ponad roku prowadzi roboty przy niekończącej się budowie obiektu, szumnie nazwanego "apartamentowcem". Wszyscy zdziwieni są lokalizacją obiektu, absolutnie nienadającą do zabudowy z uwagi na zbyt małą powierzchnię. Brak zasilania w energię elektryczną powoduje, że budowa korzysta od wielu miesięcy z hałaśliwego agregatu. Mieszkańcy starego bloku mają dość wszelkich uciążliwości i zastanawiają się, kto wydał POZWOLENIE! Instytucje, do których zwracaliśmy się - umywają ręce, mówiąc kolokwialnie.

Marcel
@Wspólna Droga / Szaserów - Wwa

Dom z Klasa ma dobre opinie więc trudno zrozumieć o co chodzi. Pan Mahmoud dużo pomaga swoim klientom, ja byłem jednym z nich.

Jacek
@Ryszard

Ja znam Pana dobrze Panie Ryszardzie, sam Pan nie wyraził zgodę na doprowadzenie prądu do inwestycji i zablokował dojazd. Budynek jednak stoi dzięki agregatowi - podziwiam. I nawet większość mieszkań jest już sprzedana. Pan jest złośliwy, nieludzki i chamski. Polecam firmę Dom z klasą i właściciela.

Oszukana
@Marcel

Napewno ta pomoc nie dotyczy klientów z inwestycji Wspólna Droga/Szaserów w Warszawie. Do końca 2019 miał być akt notarialny. Jest marzec 2021 r. a budynek nie ma pozwolenia na użytkowanie! Obiecanki cacanki Pana Mahmouda i końca nie widać!

@Jacek

Czy są jeszcze wolne mieszkania tam?

Klient firmy Dom z klasą
@Wspólna Droga / Szaserów - Wwa

Również kupiłem mieszkanie w tej inwestycji. Od wpisu minęło 1,5 roku a my nadal nie jesteśmy prawnymi właścicielami mieszkań. To w jaki sposób p. Mahmoud postępuje z nami to jest jakaś kpina. (usunięte przez administratora) bo inaczej nazwać tego nie można, jeżeli firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Ludzie zainwestowali w mieszkania często oszczędności całego swojego życia.

Masakra

Kpina i żart. Zero profesjonalizmu. Kłamstwa i wymigiwanie się od odpowiedzi, non stop wymówki. Mysle ze moja sprawa z tym Panem znajdzie finał w sądzie. Nie załatwiajcie interesow z tym panem

Helena
@Masakra

O co tak konkretnie chodzi? :/ Bo chyba źle musi być skoro chce Ci się po sądach ciągać

Masakra
@Helena

Chodzi o oddanie mieszkania, które przeciąga się w nieskończoność i zero kontaktu brak wyjaśnienia. Pozew już został wystosowany.

Emilia
@Masakra

A w jaki sposób wprowadzał Cię w błąd i jakiego typu wymówek używał najczęściej?

Xxx
@Masakra

Witam , proszę o podania Pana/Pani numeru do kontaktu ponieważ, mam taką samą sytuację i prawdopodobnie chodzi o tą samą inwestycje od tego Pana .

Xxx
@Masakra

Proszę o podanie swojego numeru telefonu, jestem w takiej samej sytuacji , jeżeli chodzi o tą samą inwestycje w Kielcach

Bartłomiej

Jestem pracownikiem w firmie "Dom z Klasą" od dwóch lat. Zajmuję się wykanczaniem wnętrz. Od pierwszych dni w pracy czułem się jakbym znał wszystkich współpracowników od zawsze. Mam bardzo dobry kontakt z p. Mahmoudem oraz kierownikiem, którzy prowadzą budowę jak i również z p. Moniką i projektantami pracujacymi w biurze. Dlaczego o tym wspominam? Na bieżąco mam wszystkie informacje na temat pracy ,którą mam wykonać. Podoba mi się atmosfera w zespole oraz zaufanie szefostwa do mojej osoby. Wiem, że przez dwa lata zaliczyłem duży progres w branży. Szef firmy stopniowo zlecał mi bardziej odpowiedzialne zadania. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam 26 lat i chcę zbierać cenne doświadczenie. Polecam firmę "Dom z Klasą" dla kandydatów ,którzy szukają czegoś więcej niż zwykłej pracy i chcą się rozwijać na swoim stanowisku.

Heniek
@Bartłomiej

Kłamstwo kłamstwem pogania.

Vxz
@Bartłomiej

Ile ci dali kasy za ta opinie

Helena
@Vxz

A Ty ile byś zapłacił? ;p Czemu nikt tu w ludzi nie wierzy. :( A uzasadnisz swoje oburzenie?

Mano

OSZUST PRZESTRZEGAM KAŻDEGO

Aleksandra
@Mano

Dlaczego zawsze jak są takie opinie to nie ma szczegółów.. chciałabym wiedzieć chociaż przed czym jestem ostrzegana

Natalia

Przestrzegam przed współpraca z Panem Mahmoudem. Żeby otrzymać wynagrodzenie za wykonaną pracę trzeba dzwonić przypominać się codziennie, na to dostaje się odpowiedź że za chwilę będzie przelew i tak codziennie, dotąd aż Szanowny Pan nie zechce wysłać pieniędzy. (usunięte przez administratora) i kanciarz. Dodatkowo, odtrąca pieniądze z wynagrodzenia bez winy wykonawcy, żeby jak najwięcej wziąć do kieszeni ). Wielokrotnie mieliśmy doczynienia z w.w. Panem Mahmoudem Othman i nigdy więcej. Zawsze sytuacja się powtarzała

Dominika
@Natalia

Przykro mi, że byłaś w taki sposób traktowana... Możesz mi powiedzieć ile w takim razie czasu prosiłaś o wypłaty? I powiedz mi, płacono Ci mniej niż miałaś w umowie zawarte? Przecież to skandal...

Czy to prawda, że firma inwestuje we własną linię do wyciskania profili? Czy będą poszukiwać doświadczonych ludzi z branży?

Max

Witam. Ten Człowiek jest (usunięte przez administratora) ludzi inwestorów jak mu się zapłaci za coś to pracy nie wykonuje. Przestrzegam przed pracą z tymi ludźmi opowiadają tylko bajki.

Artur

Odradzam współpracy z tą firmą. Nie płaci pracownikom jak i również podwykonawcom. Bogaci się kosztem biednych ludzi, którzy wykonują dla niego usługę, a potem nie płaci, nie kontaktuje się. Zastanówcie się dobrze czy warto robiąc cos dla niego za darmo się opłaca

Pewna

Hmmm, wszystkie pozytywy prawie o tej samej godzinie i jednego dnia.

...
@Pewna

Moze właściciel poprosił klientów o opinię?

Oszukana
@Pewna

Dokładnie. Grupowa akcja ocieplenia osoby Pana Mahmouda pewnie napisana przez 1 osobę!

Jacek
@Oszukana

Obserwuję tę stronę i widzę, że jedna osoba jest niezadowolona z usług firmy. Oszukana, Katarzyna i Pewna - to jedna i ta sama osoba. Może Pani napisze swój nr telefonu to pomogę w kontakcie z właścicielem firmy.

Katarzyna

Nie polecam współpracy z Panem Mahmoudem. Nie dotrzymuje terminów. Nie odpisuje na maile. obsługa klienta na niskim poziomie.

Aleksandra

Witam, firma "Dom z Klasa" wykonala projekt mojego domu. Bardzo cieszy mnie pomoc przy zalatwianiu roznych wnioskow i pozwolen, poniewaz nie mam doswiadczenia w tych sprawach. Jestem zadowolona ze wspolpracy. Mialam staly dostep do projektu. Wszelkie dodatkowe zmiany w projekcie byly omawiane i poprawiane. Pan Mahmoud pomaga przy projektowaniu, chodzi tutaj o np. rozmieszczenie scianek w kuchni i salonie aby uzyskac wieksza przestrzen. Kreatywnosc firmy poskutkowala tym, ze moj dom bedzie jeszcze bardziej nowoczesny. W tej chwili jestesmy na etapie budowy domu, firma juz muruje jak na razie prace oceniam bez zastrzezen. Polecam "Dom z Klasa".

Klientka

Korzystałam z usług Pana Mahmouda i jestem bardzo zadowolona, ciężko uwierzyć w niektóre opinie zamieszczone tutaj, aczkolwiek najprawdopodobniej pisze je jedna osoba i nawet chyba wiem która ;)) polecam samemu przekonać się o rzetelności firmy a nie sugerować się opiniami wystawionymi z premedytacją przez ludzi którzy z usług tej firmy nawet nie korzystali... Pozdrawiam.

Kamil A

Firma godna polecenia. Bardzo pozytywni ludzie.

Iwona
@Kamil A

Bardzo się cieszę, że pozytywnie oceniasz firmę. Wypowiadasz się jako klient czy pracownik? Może napisałbyś za co konkretnie polecasz Dom z Klasą? Na pewno będzie to przydatne innym forumowiczom, którzy tutaj zajrzą.

Artur

Bardzo polecam firmę Pana Mahmouda Dom z Klasą. Profesjonalne wykonanie usługi. Brak minusów. Same plusy!!!

Krzysztof W

Projekt doprowadzony do końca zgodnie z oczekiwaniami. Solidna firma godna zaufania. Serdecznie polecam.

Paula

Bardzo profesjonalny deweloper. Można liczyć na fachową i uczciwą pomoc. Pan Mahmoud pracuje z prawdziwa pasją.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.?

Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.

Dom z Klasą Mahmoud Othman i Monika Othman sp.j.