opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    space

    15.10.2025 10:49

    Pracownik

    catjestem zadowolony. pracy generalnie, mija mi zaraz 6 miesiąc i już jestem po pierwszym awansie, u poprzedniego pracodawcy mogłem o tym pomarzyć 😂 zobaczymy jak będzie dalej
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    14.10.2025 23:54

    Kandydat

    Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na stanowisko HR Advisor w Action. Pracownik prowadzący rozmowę był zupełnie nieprzygotowany – spotkanie miało formę wideorozmowy, która sprawiała wrażenie zupełnie przypadkowej. Miałam poczucie, że rekruter w trakcie rozmowy odpisuje na e-maile, traci koncentrację i powtarza pytania dotyczące kwestii, które już omówiliśmy. Nie znał mojego CV, a sposób zadawania pytań był tak chaotyczny, że momentami nie wiedziałam, o co właściwie chodzi. Byłam szczerze zaniepokojona samym faktem, że osoba o takiej postawie mogłaby być moim przyszłym przełożonym. Zastanawiam się, czy wszyscy menedżerowie w Action prezentują tak niski poziom przygotowania? Dział HR powinien zachęcać do współpracy i budować wizerunek firmy jako profesjonalnego pracodawcy, a nie zniechęcać kandydatów. Co ciekawe, ogłoszenie o pracę wciąż jest aktywne — to również daje do myślenia. Na rynku pełnym doświadczonych kandydatów wakat pozostaje nieobsadzony, co może wynikać również z oferty finansowej. Proponowane wynagrodzenie jest zdecydowanie nierynkowe, jak na doświadczonego specjalistę.
    ReviewUserIcon
    Angela

    14.10.2025 13:19

    Pracownik

    Czy u Was też pracownicy niższego szczebla muszą robić dodatkowo zadania kadry zarządzającej, a kierownicy chodzą na faje, piją kawkę oraz zamykaja się w biurze sugerując, że mają zebranie, a patrzą na kamery i odgadują, a także zastraszają na słuchawce pracowników? Co na to PIP? Ktoś zgłaszał ?
    ReviewUserIcon
    Hmmmm

    12.10.2025 21:04

    Inne

    Dramat, praca gorsza niż w kamieniołomie. Odsyłają cię na inne sklepy aby wspomagać, a na twoim sklepie załoga ledwo przędzie. Pochwał mało co, tylko wymagania przewyższające realia. Jak chcesz się wychylić to twoje ambicje są od razu miażdżone. Jak pójdziesz chorować gdy już ledwo zipiesz to patrzą na ciebie z pod byka. Z całego serca nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.10.2025 07:58

    Pracownik

    Jeśli Karolina i Agnieszka nie odpowiadają wam warunki pracy to zawsze można się rozwijać w innej firmie ☺️
    ReviewUserIcon
    wesolalilia

    13.10.2025 09:45

    Pracownik

    Jak ktoś jest młody, to rzeczywiście można liczyć na całkiem przyzwoitą pensję, szczególnie w większych miastach.
    ReviewUserIcon
    Pannaanna

    08.10.2025 18:21

    Pracownik

    Pierwsze spotkanie, bardzo w porządku, zwykła luzna rozmowa, trochę o pracy, warunkach zatrudnienia. Benefity, zasady funkcjonowania sklepu. Po kilku dniach kolejna rozmowa, warunki, data szkolenia, lekkie zapoznanie z pracownikami sklepu. Zobaczymy jak będzie w praniu. Póki co jestem mile zaskoczona.
    ReviewUserIcon
    popy

    10.10.2025 15:39

    Kandydat

    a w jakiej lokalizacji się zatrudniłaś? potrzebują tam obecnie jeszcze kogoś?
    ReviewUserIcon
    krokodylkowy

    13.10.2025 12:18

    Pracownik

    Serio, nie czekałam długo. Myślę, że ekipa stara się być na bieżąco z rekrutacją.
    ReviewUserIcon
    wesolalilia

    13.10.2025 09:45

    Pracownik

    Jak ktoś jest młody, to rzeczywiście można liczyć na całkiem przyzwoitą pensję, szczególnie w większych miastach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.10.2025 16:11

    Pracownik

    Czy u Was pracownicy też liczą inwetaryzację? U nas asystent dał do robienia pracownikowi ,ale czy pracownik dostaje za to pieniądze?
    ReviewUserIcon
    Olga

    04.10.2025 18:39

    Pracownik

    U nas robi to tylko kierownik i asystent . Pracownik u nas nie robi takich rzeczy .
    ReviewUserIcon
    .a.

    12.10.2025 14:34

    Pracownik

    Pracownicy nie powinni robić inwentury dziennej, no chyba ze już faktycznie dostaną takie polecenie, ale jednak jest to zadanie kierownika/asystenta. Ja swoim pracownikom nie zlecam robienia takich rzeczy, co innego gdyby ktoś faktycznie był na IPR na asystenta, to wtedy pokazywanie i zlecanie takich zadań jest jak najbardziej wskazane.
    ReviewUserIcon
    Mia

    24.09.2025 22:04

    Kandydat

    Czy może ktoś powiedzieć ile się zarabia na początek, jako pracownik sklepu?
    ReviewUserIcon
    Mxaxlx

    10.10.2025 22:43

    Pracownik

    Jeśli jest się przed 26r.ż to ok 4500 na rękę wychodzi ;)
    ReviewUserIcon
    Idk

    12.10.2025 00:14

    Pracownik

    To dlaczego ja 24lata zarabiam równe 4000zl skąd te 4500?
    ReviewUserIcon
    Monika

    25.09.2025 15:16

    Pracownik

    Macie jakieś rady przed rozmową na asystenta? O co pytają jeśli jestem już pracownikiem i chce przejść na ASM?
    ReviewUserIcon
    picki

    05.10.2025 21:03

    Kandydat

    Wgl jakie są stanowiska poza tym asystentem na sklepie?
    ReviewUserIcon
    Mxaxlx

    10.10.2025 22:51

    Pracownik

    Wszystko zależy od tego czy jest miejsce u Ciebie lub na innym punkcie 😉 Musi sie zwolnić miejsce żeby móc startować a startować mozna czasem od razu 😉 Mój znajomy przyszedł do pracy ,popracował moze 2tyg i odrazu sie zgłosił na asystenta. Rozmowa, prezentacja i inne cuda, szkolenie i został asystentem 😉
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.10.2025 21:39

    Kandydat

    Warunki? Nie dowiesz się ich, nic nie spodobało mi się na tym spotkaniu. Jeśli chodzi o warszawę to szkolenie w Katowicach lub 50 km za Wrocławiem, pokrywają koszt noclegu. Z tego co pamiętam to wyjazd na 2 tygodnie. Startowałam na lidera zmiany. Rozliczanie pracowników z palet rozłożonych. I uwaga tu wisienka na torcie: jesteś kierownikiem lecz jak to kierownik sklepu powiedział nie pracujesz na jednym sklepie tylko łatasz dziury na całej Warszawie, czyli dziś jesteś na Pradze a jutro na Okęciu. Uwaga! To podobno WYŻSZY STANDARD WSPÓŁPRACY. Ja bym to nazwała wyzyskiem za marne grosze ale ok. Teraz już rozumiem czemu w Action gdzie chodzę to widzę ciągle nowe twarze.
    ReviewUserIcon
    Zzz

    09.10.2025 15:05

    Kandydat

    Cześć. Jak wygląda rozmowa o pracę a Action? Zostałam poinformowana że bedzie to grupowa rozmowa rekrutacyjna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2025 15:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    08.10.2025 23:48

    Pracownik

    I jeszcze Pani ( była hihi) kierownik się ośmiesza, że ja przenieśli, wszyscy wiemy że w koncu cie wyrzucili , won z Bydgoszczy wracaj sobie do swojej Kruszwicy niech cie myszy zjedzą ...
    ReviewUserIcon
    Ulga

    09.10.2025 10:08

    Pracownik

    Chyba znajomości musiały się skończyć skoro "przenieśli" do Aleksandrowa. Kto nie wie to sprawa wygląda tak że wywalili ja tam do Aleksandrowa i jeżeli nie wyprowadzi sklepu na prostą to wypad z firmy. Ogólnie dziwię się że jej nie wywalili odrazu ale nie mi to oceniac. Co jak co ale Bydgoszcz łączy się z Aleksandrowem z bolu. Nasze kondolencje z powodu takiej "kierowniczki"...
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    lawenda

    07.10.2025 15:22

    Kandydat

    słyszałam o problemach kadrowych w firmie, że są łatane pracownikami z kraju sąsiadów co mają kłopoty, prawda to?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    26.09.2025 20:40

    Kandydat

    Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku kierownika w małym mieście? Czy jest to ogólnie sama podstawa czy dochodzą jakieś premie za spełnienie odpowiednich warunków? Czy warto startować? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    06.10.2025 15:19

    Inne

    To w sumie całkiem ok kasa. A zazwyczaj nie awansują po prostu kogoś ze sklepu? Dla ludzi to motywacja no i kierownik już jakąś relację z pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Informator

    07.10.2025 12:33

    Inne

    Jest taki natłok obowiązków,praca na czas , że ludziom wewnątrz nie chce się awansować widząc ,że jest coraz gorzej. Braki w kadrze non stop, rotacje, Oszczędności w ludziach itd
    ReviewUserIcon
    Anton Szix

    05.10.2025 09:39

    Inne

    Action Poland jest bardzo pożodną firmą odpowiedzialna i bardzo rozwijająca się.
    ReviewUserIcon
    Antonina

    05.10.2025 16:07

    Inne

    Juz widac brako kadrowe uzupelniaja ukraincami. Action bedzie jak druga biedronka beda sami ukraincy pracowac
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy 25

    03.10.2025 10:15

    Kandydat

    Hej na jakie wynagrodzenie moze liczyć nowy pracownik najniższa krajowa czy trochę więcej. Obecnie pracuje w markecie netto i mam najniższa.. a dojeżdżam do pracy ponad 20 km jestem facetem mam 25 lat . Warto pojsc do prqcy do action ? Pozdrawiam serdecznie
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    03.10.2025 14:21

    Inne

    Dobra to nie wiem, czy dobrze rozumiem. Płacą najniższą, ale za mniej pracy, czyli godzinowo wychodzi więcej tak?
    ReviewUserIcon
    Inne

    03.10.2025 14:40

    Inne

    Na 3/4 to około 200 zł wiecej. Bez dopracowan.Na całym etacie nie ma dopracowan ale wiem, że płacą więcej niż te 200.
    ReviewUserIcon
    ddd

    01.10.2025 10:08

    Pracownik

    Nie polecam, firma liczy każdą minutę, śmiech na sali z takimi obrotami. Koniec miesiąca, mam 7min na plusie, 7 MINUT. To przedostatniego dnia miesiąca proszę się wybić 7min później, mimo że jestem już w pracy. Smiech na sali. Czy Wy jesteście poważni? Równia pochyła przed tą firmą, a zapowiadało się fajnie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.10.2025 11:47

    Były pracownik

    Dodała bym jeszcze najazd przyjścia do pracy 15 min wcześniej, gdzie ten czas nie wlicA się w godziny pracy. Łatwo policzyć ile to w skali miesiąca czy roku. Oczywiście jest to nie zgodne z prawem pracy i dziwię się że jeszcze nikt tego nie zgłosił do PIP
    ReviewUserIcon
    Nowa

    03.10.2025 11:31

    Pracownik

    Mi z tych dodatkowych minut które muszę siedzieć i czekać za asystentem aż wieczorem policzy kasę już uzbierałby się porządny urlop
    ReviewUserIcon
    Kielce kielce

    07.09.2025 10:22

    Inne

    Pracownica kieleckiej filli wykupuje hurtowo towar na rabat a potem sprzedaje go z zyskiem na vinted. Jak dla mnie to karygodne ze firma nie sprawdza takich rzeczy przecież to jawne działanie na szkodę sklepu a klienci o ten towar pytają i wiecznie nie jest dostępny bo ona to wykuje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.09.2025 15:22

    Pracownik

    Nie rozumiem, to zazdrość? Też sobie Kup i sprzedaj Jej rabat jej sprawa Klienci też tak robią i rozumiem że też ich zgłaszasz?
    ReviewUserIcon
    xyx

    29.09.2025 21:37

    Pracownik

    Nam w pierwszych tygodniach pracy powiedzieli, ze takie rzeczy sa zakazane xd co innego kupic cos ze znizka i ewentualnie odsprzedac, a co innego kupowac towar HURTOWO i sprzedawac go tylko i wylacznie w celach zarobkowych... kazdy orze jak moze, ale bez przesady xd mi by bylo wstyd robic z siebie Janusza biznesu na towarze w firmie, w ktorej pracuje xd porownanie tej sytuacji do sytuacji z klientem jest co najmniej bez sensu. jest roznica miedzy bycie pracownikiem firmy a bycie klientem xd
    ReviewUserIcon
    Barbara

    26.09.2025 22:19

    Kandydat

    Cześć, prosze o odpowiedzi na moje pytania, bardzo mi pomogą w decyzji o rekrutowaniu do sklepu... 1. Czy muszę płacić za towar, który niechcący uszkodze, np. stłukę kubek czy talerzyk? 2. Czy w trakcie pracy można bez problemu napić sie wody, herbaty? 3. Ile trwa przerwa pracownicza? 4. Czy firma płaci ekwiwalent za pranie odzieży pracowniczej i ile (ewentualnie)? 5. Czy płacą coś extra za pomoc na innych sklepach? Proszę o odp, bardzo ważne.
    ReviewUserIcon
    Ania z mazur

    29.09.2025 08:29

    Pracownik

    1.NIE 2. Zależy jakiego masz kierownika, jak (usunięte przez administratora) może się czepiać, Jak normalny to normalnie chodzisz się napić, a przy kasie odgórnie jest pozwolenie na trzymanie wody aby w butelce i nie picie przy klientach jak obsługujesz. 3. Jak pracujesz 8h 15min powyżej 9h 2x15 4. Jest ekwiwalent za czyszczenie odzieży ok 17zł (Oli jak by zajrzał w pasek to by wiedział a nie wprowadzał w błąd) 5. Nie płacą nic dodatkowo, jedynie zwrot kosztów za paliwo i dieta 24zł (8h wyjazd) Tak jak widac szału nie ma niestety;(
    ReviewUserIcon
    Lista

    29.09.2025 10:13

    Pracownik

    Zajrzyj do swojego paska wyplat. Firma ci płaci za pranie odzieży. Symbolicznie...ale płaci. Doprecyzuje,ze przerwa 15min przysługuje jak pracujesz min 6h, a jak powyżej 9h to masz dwie przerwy po 15min. Płatność "dodatkowa " to ew zwrot kosztów podróży jeśli wspierasz sklep w innym miescie. Za nadgodziny masz płatne inaczej czy pracujesz w swoim czy innym.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.09.2025 21:36

    Inne

    Firma (usunięte przez administratora) dna masakra, ludzie nie warto tam pracować.Asystenci pożal się Boże skąd oni ich biorą. Aż wstyd pracować z takimi ludźmi. Istnieje jeszcze życie rodzinne a nie tylko praca. To tylko sklep z tanią chińszczyzną więc po co tak się (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Bydgoszcz (Nakielska)

    26.09.2025 00:48

    Inne

    Cała Bydgoszcz świętuje odejście najbardziej niekompetentnego kierownika , jakiego zatrudniła ta firma. Pani kierownik K.... wprowadzała tylko zamieszanie i dezorganizacje na sklepie. Brak szacunku do pracowników, wywyższanie sie a zwyczajnie to "dziewczyna z siana ". Tak bardzo sie cieszymy, że ktoś w końcu zrozumial ze ona nie nadaje sie do prowadzenia sklepu. Aleksandrow łączymy sie z Wami w bólu, że teraz Was będzie dręczyć.My świętujemy Wam współczujemy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.09.2025 15:54

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie l4 . Jeżeli pracownik ma zwolnienie lekarskie i pokrywa to weekendy ,a ja muszę za tą osobę przyjść. To czy mam prawo żeby taka osoba mi oddała np sobotę wolną. Szczerze mówiać często tak się zdarza ,a jakby nie było fizycznie w pracy jej nie ma . A też mam swoją rodzinę i życie prywatne .
    ReviewUserIcon
    Aga1a

    25.09.2025 12:21

    Pracownik

    Ale możesz iść też na L4 bądź się zwolnić, bo handel jest przede wszystkim weekend. I jeśli chcesz mieć soboty wolne proponuję pracę gdzieś indziej. Nadmienię że na Twoje miejsce jest 5 innych osób.
    ReviewUserIcon
    irek

    25.09.2025 12:36

    Pracownik

    a to nie jest uregulowane w kodeksie pracy? jeśli w danym tygodniu pracujesz poniedziałek-piątek, a musisz przyjść w sobotę do pracy na zastępstwo to są twoje nadgodziny, za które należy się dodatkowe wynagrodzenie/czas wolny, natomiast tego czasu wolnego pracodawca może ci udzielić np. w tygodniu, a niekoniecznie w sobotę kiedy jest największy ruch
    ReviewUserIcon
    Hmmmm

    24.09.2025 17:19

    Inne

    Dramat, praca gorsza niż w kamieniołomie. Odsyłają cię na inne sklepy aby wspomagać, a na twoim sklepie załoga ledwo przędzie. Pochwał mało co, tylko wymagania przewyższające realia. Jak chcesz się wychylić to twoje ambicje są od razu miażdżone. Jak pójdziesz chorować gdy już ledwo zipiesz to patrzą na ciebie z pod byka. (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Manuel

    24.09.2025 11:09

    Pracownik

    Pytanie do pracowników innych sklepów,czy Wasi kierownicy i Asystenci zawsze kasują się na kasach serwisowych(zwrotów)? Siedzę na kasie,zero klienta,oni się odprowadzają do kasy zwrotów tam.dokonujac zakupów...
    ReviewUserIcon
    .a.

    24.09.2025 13:45

    Pracownik

    Nie powinno tak być. Można zrobić zakupy w ciągu dnia, ale obojętnie czy to kierownik, asystent czy kasjer, osoba ta musi się skasować u drugiej osoby przy kasie, a nie robić coś po cichaczu samemu na kasie serwisowej.
    ReviewUserIcon
    Truskawa

    10.09.2025 12:05

    Pracownik

    Jak to jest że kierownik jest głową sklepu,ma większe pieniądze a w zamian traktuje swoich pracowników jak i asystentów jak robole. Nie robi przebudowy,nie robi nowości,szczytów. Zamówienia też nie robi bo zaraz będzie że będzie na nią ze tyle zamówiła. Rekrutacji też nie robi a robią to asystenci. Pani kierownik się tylko podpisuje a wszystko zostaje w rękach asystentów którzy się starają a na koniec i tak pani kierownik powie że zle. Ustalasz z asystentami podczas nieobecności kierownika cały tydzień a przychodzi do pracy i robi po swojemu. Cały plan na tydzień legnie. I później że się nie wyrabiamy. Nie wiemy co mamy robić i gdzie to zgłosić. Wielkopolska
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    19.09.2025 21:56

    Były pracownik

    Dokładnie tak jest jak mówisz.. wyzysk w każdym tego słowa znaczeniu!! Ale tak to jest jak dostaje się awans z byle asystenta na byle jakiego kierownika. Wtedy to już w ogóle haj lajf się dzieje. Cały dzień w biurze bo przecież trzeba zmienić grafik (który jest zmieniany średnio co dwa dni) a kodeks pracy? Zapomnij że ktoś sie do tego stosuje.. bo większość nawet nie wie co w nim jest napisane!! Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu!!
    ReviewUserIcon
    Asystent

    20.09.2025 11:26

    Pracownik

    Zawsze można zostać Kierownikiem nikt nikomu nie broni . A nie wylewać żale na goworku .

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Kolo

    20.09.2025 00:48

    Kandydat

    Bo oni zatrudniają na te stanowiska po podstawówce. Naprawdę bo kto by chciał tylko te osoby co i tak w życiu nic nie osiągnął a tu się da wieśniaki bez szkoły i zębów....
    ReviewUserIcon
    Kolo

    19.09.2025 11:00

    Pracownik

    No tak starzy pracownicy zapierdzielają za dwóch a nowi siedzą na kasie i bujają w obłokach . Później nie wiedzą gdzie co na sklepie leży. I jaka tu sprawiedliwość za te same pieniądze. Nowości powinni robić kierownicy zmiany bo mają więcej zapłacone a nie tylko w biurze siedzieć.
    ReviewUserIcon
    Odp

    19.09.2025 11:53

    Pracownik

    Super, jak masz iść na kasę to nie znowu siedzę na kasie tragedia, ale jak zatrudni się więcej pracowników i cały dzień jesteś przy rolce to tragedia he he , nikomu się nie dogodzi.
    ReviewUserIcon
    Bajo

    18.09.2025 10:44

    Były pracownik

    Przepracowałem w tym sklepie dwa lata .Złożyłem wypowiedzenie żałuję każdego dnia w tej pracy . Ekipa pracowników ok . To co się działo ze strony asystentek to totalny brak szacunku .Zawsze na rano po trzy na zmianie łącznie z kierowniczka najczęściej nawoływanie siedzenie w biurze po trzy Głośne rozmowy śmiechy było słychać wszędzie . Był na to czas na co tygodniowych naradach .. Chodzenie spacerki do biura,toalety ,do socjalu .Obserwacje ...Wynik trzeba było pracować za nie i gonić z robota .Jak myślicie skąd bierze się duża rotacja to że pracownicy nie chcą przychodzić do pracy .Olbrzymia absencja związana z. L 4 .To codzienność .Natomiast na wieczorna zmianę obejmował największy leser i wtedy hulaj dusza piekła nie ma ... Wydawanie poleceń na słuchawkę i co chwilę nadzór na jakim jesteś etapie ... Sama siedziała godzinami w biurze ....Dramat wina za tą sytuację ponosi zarząd po to są kamery żeby też patrzeć co robi w pracy kadra zarządzająca...Rozumiem że są od wydawania poleceń ale nie po to by sobie siedzieć i brać pieniądze za nadzór .Nie spotkałem się z czymś takim w żadnej innej pracy totalny wyzysk nie polecam .Chcesz mieć zniszczona psychikę to zapraszam do pracy w Action .Nie ma żadnych plusów ...
    ReviewUserIcon
    Z punktu widzenia pracownika

    16.09.2025 22:54

    Pracownik

    Praca w Action mogłaby wyglądać znacznie lepiej, gdyby kierownictwo rzeczywiście wywiązywało się ze swoich obowiązków. Niestety, w wielu przypadkach zarządzanie praktycznie nie istnieje – brak planowania, organizacji pracy czy jakiejkolwiek obserwacji obiegowej. Efektem tego są puste półki w sklepie, opóźnienia w zatowarowaniu i ogólny chaos. Zauważalne jest również to, że niektórzy asystenci wykazują się większymi umiejętnościami przywódczymi i organizacyjnymi niż sami kierownicy. Są bardziej zaangażowani, potrafią efektywnie rozdzielać zadania i wspierać zespół, co pokazuje, że potencjał do dobrego zarządzania w firmie istnieje – tylko niekoniecznie jest na odpowiednich stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Bujda

    17.09.2025 12:45

    Pracownik

    Nie zgadzam się. Potencjał jest odpowiednio kierowany, często to asystenci mają parcie na szkło. Kierownik jest od zarządzania jak się to komuś nie podoba to jego problem.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    18.09.2025 06:25

    Były pracownik

    A tutaj się nie zgodzę. Asystenci również robią zamówienia co skutkuje później pustymi półkami .
    ReviewUserIcon
    Lol

    17.09.2025 16:50

    Pracownik

    To trzeba było zostać kierownikiem a nie asystentem, którego pracownicy znienawidzą.
    ReviewUserIcon
    Jak to wygląda?

    13.09.2025 06:35

    Kandydat

    Cześć, prosze o odp. Jak wygląda praca na sklepie, czy wszyscy wszystko robią czy jest jakis przydział, że głównie na kasie, rozkładaniu lub na zapleczu sklepiwym?
    ReviewUserIcon
    Zosia

    16.09.2025 11:02

    Pracownik

    warto dodać że na czas wg norm holenderskich… trzeba często biegać z „jęzorem wywieszonym…” a i jak Ci powiedzą że za wolno pracujesz
    ReviewUserIcon
    Now

    17.09.2025 08:59

    Inne

    Jeszcze dodam, że trzeba jeździć na wsparcie sklepów do innych miast. Także musisz być mobilna. Przy rekrutacji nawet słowem o tym nie wspomną.
    ReviewUserIcon
    Żabka

    16.09.2025 18:47

    Kandydat

    Hej. Stanowisko asystent kierownika. Warto? Orientuje się ktoś jakie są mniej więcej zarobki?
    ReviewUserIcon
    koby

    04.07.2025 19:06

    Kandydat

    jakie rodzaje umów dają do wyboru? jest umowa zlecenie?
    ReviewModeratorIcon
    Marlena

    15.09.2025 22:37

    Inne

    Aha xd no ale każdemu może coś wypaść, każdy ma swoje życie prywatne. I co jak ktoś nie może się pojawić na taką zmianę to minus i jakieś konsekwencje wyciągają? Bez przesady ;p
    ReviewUserIcon
    Ona

    16.09.2025 14:35

    Inne

    Są ciągle zmiany w grafiku, nie tylko na sklepie macierzystym. Musisz jeździć na wsparcia do innych sklepów, bo wszędzie coś wypada komuś.
    ReviewUserIcon
    Lol

    15.09.2025 12:08

    Pracownik

    Nie będzie premii światecznej zapomnijcie. Dadzą paczkę z rzeczami co się nie sprzedają.
    ReviewUserIcon
    Odp

    16.09.2025 11:47

    Pracownik

    A dla czego tak jest ? Za dużo Polaków zarządza,chcą pokazać jacy sa cudowni jak potrafią zarabiać, naszym kosztem. Dawniej Holadia trzymała rękę na pulsie.
    ReviewUserIcon
    Mu

    13.09.2025 23:51

    Pracownik

    Jeśli chodzi o kwestie awansów i rozwoju zawodowego, zauważyłam niestety pewien niepokojący trend. W praktyce awanse często nie wynikają z kompetencji czy zaangażowania, ale raczej z osobistych sympatii przełożonych. Zdarza się, że osoby, które są bardziej „lubiane” – niezależnie od ich doświadczenia czy jakości pracy – szybciej pną się po szczeblach kariery. To bywa demotywujące, zwłaszcza dla tych, którzy naprawdę wkładają serce w swoją pracę, ale nie „pasują” do pewnych układów.
    ReviewUserIcon
    Paula

    04.09.2025 16:28

    Kandydat

    Ile zarabia asystent kierownika sklepu ?
    ReviewUserIcon
    Asystent

    08.09.2025 15:45

    Pracownik

    wielkopolska - 7200 brutto
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    12.09.2025 22:00

    Były pracownik

    W każdym mieście jest inaczej, jak się okazuje, mimo że wszyscy pracują dla jednego pracodawcy, ale stawki już są inne🤦‍♀️🤦‍♀️
    ReviewUserIcon
    Toruń

    11.09.2025 16:28

    Kandydat

    Na wstępie odnośnie odpowiedzi Action na zgłoszenie chęci pracy tzn brak szacunku do kandydata.Brak zwrotu per Pan/Pani tylko jak do kolegi z baru. W odp padł zwrot że mój profil nie spełnia wymagań na stanowisko pracownik sklepu.To przepraszam bardzo ale z moim ponad 8letnim doświadczeniem w handlu! To kogo Wy szukacie?!
    ReviewUserIcon
    Asystent

    12.09.2025 21:06

    Pracownik

    W aplikacji masz okienko z oczekiwaniami finansowymi. Jeśli np. szukamy pracownika na 3/4 etatu a piszesz ze chcesz zarabiać 5000tys netto to nie wpisujesz się profil kandydata... proste...
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    12.09.2025 21:57

    Były pracownik

    Przecież każdy dobrze wie, że to jest firma, która szuka pracowników z których można wycisnąć ostatnie soki i tu nie chodzi o kwestie finansowe, najlepiej taki pracownik, który będzie zapierdzielal za 10 robił swoją pracę a jeszcze dodatkowo zasuwał za innych za te marne grosze, bo jak się okazuje firma Action potrafi bardzo ładnie oszukiwać na wyplatach, a jeżeli zaczniesz mówić, że coś jest nie tak, to już jesteś na czarnej liście do wywalenia, kierownicy mają to głęboko w poważaniu i nie potrafią nawet zorganizować nikogo, kto by laskawie przyjechal i wyjaśnił pracownikowi skąd takie różnice w wypłacie. Szkoda czasu na tych oszustów
    ReviewUserIcon
    Marra

    10.09.2025 11:13

    Kandydat

    Tak szczerze to bardzo patrzą na wiek podczas wybierania kandydatów do pracy?
    ReviewUserIcon
    quo

    11.09.2025 11:05

    Kandydat

    pewnie w każdym wieku się ktoś znajdzie, zazwyczaj jest taka mieszanka w takich środowiskach pracy
    ReviewUserIcon
    quo

    11.09.2025 11:05

    Kandydat

    a z resztą możesz wejść do konkretnego sklepu i zobaczysz w jakim wieku mniej więcej są ludzie😀
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2025 15:12

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marra

    10.09.2025 11:26

    Kandydat

    Kierownicy faktycznie biorą pod uwagę preferencje, co do tego wyjścia?
    ReviewUserIcon
    Marra

    10.09.2025 11:27

    Kandydat

    Mega fajnie, jeśli tak jest 😊 Na pewno nie jest łatwo dogodzić wszystkim, ale tak czy siak się to przydaje.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.