opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tajemniczy

    23.11.2025 13:27

    Pracownik

    Czy ktoś wie czy w tym roku można liczyć na jakąś premię na święta ? Czy powtórka z roku ubiegłego będzie ?
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Długa

    26.11.2025 20:48

    Pracownik

    Nie liczyłabym. Nie wiadomo też, czy będą paczki, bo ani widu ani słychu, a o ile pamiętam, już o nich informowali. Może ktoś pamieta dokładniej, kiedy przychodziło info o paczkach?
    ReviewUserIcon
    Zmęczony

    25.11.2025 12:33

    Pracownik

    Szczerze? Jak macie dobry zespół i kierownictwo w miarę to jeszcze jakoś się pracuje choć nie jest to praca dla słabych psychicznie. Chyba największy problem w tej firmie to nie czasy na rolkach bo to przynajmniej u mnie sprawdza się od czasu do czasu tylko, i to też jeśli ktoś serio robi półgodzinna rolkę w dwie godziny czy coś. Największym problemem w Action , (choć nwm czy tak jest wszędzie) to ciągle zmieniający się grafik z dnia na dzień albo nawet tego samego dnia. Masz jutro wolne? No to spodziewaj się telefonu o 5 czy 6 nad ranem że masz przyjsc na 9 kiedy poprzedniego dnia miałeś drugą zmianę. Kronosa sprawdzaj nawet 3 razy dziennie bo nigdy nie wiesz czy następnego dnia nie zmienili ci zmiany albo nie wpieprzyli kolejnego dnia pracy w wolny dzień kiedy już coś sobie zaplanowałeś. W większości przypadków nawet cię o tym nie informują ani nie pytają czy możesz przyjść tylko po prostu ci coś zmieniają. U nas kierowniczka jest delikatnie mówiąc niezrównoważona psychicznie. Jak coś źle poprzedniego dnia zrobisz to następnego dnia potrafi to wywlec na porannej zmianie, wręcz kpi z pracownika. Zdjęcia na grupie wysyła co jest źle czy co drugi dzień , pochwał tam jest jak na lekarstwo, może jedna na 3 miesiące się trafi. Ja się staram mieć dobry humor w pracy ale po niektórych jej słowach to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Do tej pory pamiętam jak sama mi kazała siedzieć na kasie , dużo ludzi i później do mnie jak schodzę z kasy to mówi że się opierdalam bo towar stoi. WTF. Zwykle dwójka pracowników siedzi na kasie szczególnie przed świętami bo nie da się z nich zejść więc czepianie sie że towar stoi jest delikatnie mówiąc nie poważne. Szacunku do pracownika nie ma mimo że kierowniczka dużo o nim mówi. Mam wrażenie że tylko kadry zarządzającej ten szacunek dotyczy. Nwm jak to jest na innych sklepach ale dbanie o czystość fejsowanie zbieranie zwerfu i wyrabianie się w czasie jest coraz trudniejsze jak prawie niemożliwe. Po całej zmianie wszystkie mięśnie i nogi bolą i nie dobrze się robi jak widzisz że kolejny dzień będzie taki sam. Premii oczywiście świątecznej nie ma tylko paczki bo byl już dodatek z okazji otworzenia jakiegoś tam tysiącznego sklep gdzieś tam w czewrcu więc w grudniu figa z makiem. Grafik oczywiście tak układany że jak masz jedna sobotę w miesiącu wolna to możesz pić szampana bo czasami nie masz żadnej , dwie soboty to już graniczy z cudem. Oczywiście nie możesz wziąć urlopu w majówkę ani przed czy po Bożym ciele wiec nie licz na długie weekendy. Zostaje ci L4 albo urlop na żądanie ale wtedy to możesz również dobrze szukać nowej pracy bo skoro kierowniczka przychodzi z gorączką do pracy to ty jako pracownik też masz przychodzić a jak nie to później masz z tego powodu nieprzyjemności i pretensje. Oczywiście pod koniec roku musisz już znać cały swój plan urlopowy na następny rok czyli już mieć plan na wakacje i inne wyjazdy pół roku przed czasem bo kierowniczki musza mieć wszystko gotowe wcześniej, wiadomo. To może płacą tak super? No zależy . Mało kto ma cały etat bo firmie się opłaca bardziej dać wszystkim pół lub 3/4 etatu. Więc na cały etat zarabiasz może 3700-3800 netto. Więc nawet 4 tysięcy nie wykręcisz a większość zarabia mniej od tej kwoty. Bez dopracowań na 3/4 po cięciu kosztów w październiku ledwo 3000 wychodzi. Nie wiem jak to jest w dużych miastach jak Wawa , może tam więcej zarabiają. Ze składek różnego rodzaju typu ppk i cholera wie jeszcze co sporo potrącają. Czasami wysyłają cię w delegację na wsparcie na sklep oddalony od ciebie kilkaset km . Dobrze za to płacą ale czasu nikt ci nie odda. Tak naprawdę sporo zależy od kadry zarządzającej i od zespołu jaki masz , jak jest spoko to jeszcze jakoś ujdzie ale jak masz ciężka kierowniczkę to wysiadasz psychicznie, taka prawda
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Elwira

    26.11.2025 12:58

    Pracownik

    Czemu jej nie zgłosicie do PIPU? Jak jest Was więcej to możecie jej pokazać gdzie jej miejsce. Hr odradzam, bo zamiatają sprawy pod dywan i psycho kierownicy zostają a najlepsi pracownicy do psychiatry albo wypowiedzenie. Z tego co wiem 3 sklepom się udało wygrać i wywalić toksyczną kierowniczkę. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    luzak

    24.11.2025 09:20

    Kandydat

    Cała rekrutacja stacjonarnie przebiega? Niektórzy robią pierwsze etapy online, więc pytam z ciekawości. Jak to wygląda tutaj?
    ReviewUserIcon
    srebro

    26.11.2025 12:11

    Pracownik

    Rekrutacja tutaj odbywa się stacjonarnie, a pierwsze etapy prowadzi zespół w sklepie. W przypadku nowo otwieranych lokalizacji organizowane są rekrutacje grupowe. W sklepach już istniejących rozmowy przeprowadza kierownik.
    ReviewUserIcon
    syl

    25.11.2025 19:07

    Pracownik

    Czy Wasi kierownicy są sprawiedliwi w robieniu sobie grafiku? Mają tyle drugich zmian ile wynika z procedur? I sobót pracujących? U nas kierowniczka wali w ch**a aż szkoda asystentek. Popołudniówki to ma może 3 w miesiącu o reklamie nie wspomnę kiedy robiła kilka miesięcy temu. Chyba jakby miała robić teraz to by nie wiedziała od czego zacząć. Praca w sobotę? Dla parobków. Wiem od asystentki że procedury mówią inaczej. Czemu są gorsi i lepsi?
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Asystent

    25.11.2025 20:56

    Pracownik

    Procedury mówią ze powinna otwierać sklep i zamykać raz w tygodniu. Tak więc są miesiące w których moze pracować 4 razy na popołudnie i tyle... W procedurach jest tez informacja ze pracować moze w jedną sobotę na 3, do tego nie pracuje w niedzielę. Jesteś pewna ze wali w chu...?
    ReviewUserIcon
    Muszka

    24.11.2025 20:13

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie już kilka lat. Tak źle nie było nigdy. Uwielbiałam tę pracę i w sumie nadal ją lubię ale to co góra chce osiągnąć naszym kosztem to nieporozumienie. Atmosfera zawsze była fajna, nie wiem czy miałam takie szczęście, ale zawsze trafiałam na fajne zespoły (w sumie kilka sklepów) i przełożonych, a jak ktoś mobbingował to zaraz wylatywał. Ale nie o tym. Odkąd pan P.E. został GM to jest równia pochyła - cięcia godzin i ich ostatnie słynne 2,5% oszczędności doprowadziły że sklepy wyglądają jak po wojnie, pojęcie fejs już nie istnieje. Regionalni na listach z obchodu wpisują, że sklep wyfejsowany bo tak im karzą... Towarem jesteśmy zawaleni a zmiany 3/3 osoby, jak ktoś wypadnie bo zachoruje to zostajemy w 2 osoby bo inne sklepy nawet nie mogą poratować bo też już nie mają ludzi... Resztki rosną bo nie ma kiedy ich przerabiać, a BHP się czepia bo wózki z resztkami za wysokie - cyrk. Sklepy budżetow nie wyrabiają bo są wyśrubowane w kosmos a sklepów już jest wszędzie nasrane gdzie popadnie - sami sobie robimy konkurencję. Świetni, wieloletni pracownicy się zwalniąją lub biorą długie L4 bo czują się jakby im ktoś w podziękowaniu za ciężką pracę napluł w twarz. Premii brak, tylko wieczne oszczędności i pretensje. Jak tam wyniki VOA? Nie dało Wam nic do myślenia? No tak ale przecież to wina kierownika, że zespół nie zmotywowany...a kierownika góra w jakiś sposob motywuje? Nie wydaje mi się... Przykro się robi jak z tak fajnego miejsca pracy robicie druga biedronkę... Wstyd.
    ReviewUserIcon
    Janka

    25.11.2025 08:43

    Pracownik

    Mobbinguje i wylatuje? Nie ! Przenoszone sa na inny sklep i tam czynią swoje mobbingi bo taki juz styl bycia. Nie liżesz za przeproszeniem d... kierowniczce to wylatujesz. Praca ciężka ale spoko . To w ludziach jest problem.
    ReviewUserIcon
    P

    24.11.2025 18:51

    Kandydat

    Hej, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Gdzieś wpadła mi informacja, że jest to trochę na zasadzie "castingu"? Jak wyglądają zarobki na stanowisku Asystenta Kierownika Sklepu we Wrocławiu? I jak z benefitami?
    #ZastepcaKierownikaSklepu
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2025 10:57

    Pracownik

    Praca wygodna lecz regionalny do d… Nie słucha pracowników! Widzi czubek swojego nosa. A zarobki? Haha.. śmieszne a zarazem smutne.. kiedyś usłyszałam że w tej firmie zarabiamy duże pieniądze. Otóż nie jest to najniższa krajowa więc przy 1/2 etacie wychodzi to ok 1900 zł.. żeby zarobić więcej musisz robić dopracowania ale nie dostaniesz więcej godzin niż 140 bo by musieli ci zapłacić nadgodziny. Może i personel jest super. Ale wypłata to żart. Zero premii, zero podwyżek i zero dodatków. Brak wczasów pod gruszą. A te 15% na pracownika możecie sobie wsadzić i nie dokończę gdzie bo sami wiecie 😉 nie polecam.
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Długa

    22.11.2025 15:05

    Pracownik

    Ale przecież napisała, że nie jest to najniższa krajowa, więc nie wiem czego się czepiasz. Cytuję: " (...)Otóż nie jest to najniższa krajowa(...)".
    ReviewUserIcon
    biegaczka

    24.11.2025 14:04

    Pracownik

    Tak, dokładnie! Wynagrodzenie nie jest najniższe, a zależy też od regionu. Wiadomo, że w większych miastach jest lepiej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.11.2025 14:34

    Kandydat

    Firma wspiera rozwój personalny, np. jakieś uprawnienia? Bo nie ukrywam, że chętnie bym się podszkolił. Może ktoś już coś robił przez firmę i może podzielić się doświadczeniem?
    ReviewUserIcon
    hamulec

    24.11.2025 13:20

    Kandydat

    Z tego co słyszałem, firma czasami wspiera pracowników w zdobywaniu nowych uprawnień, ale to może różnić się w zależności od sklepu i regionu. Warto zapytać swojego kierownika o możliwości.
    ReviewUserIcon
    brave

    22.11.2025 11:13

    Kandydat

    Aktualnie macie więcej pracy czy tyle co zwykle? Pytam, bo w niektórych branżach teraz jest sporo zleceń. Może też macie gorętszy okres?
    ReviewUserIcon
    Yesss

    23.11.2025 18:54

    Pracownik

    Dokładnie! Ktoś o pseudonimie 'bruno' to samo, mimowolnie broni firmy, zadaje śmieszne pytania. Nikt z nas, normalnych pracowników nie docieka takich rzeczy. Nas interesuje ile i za ile mamy do roboty, a nie Wasze śmieszne domniemywania. Tylko dolewanie oliwy do ognia, zaraz zmienicie ciepłe posadki sprzed kompa na rozkładanie towaru na sklepach, bo po pierwsze: na sklepach nie będzie porządnych pracowników, po drugie firma i na Was zacznie oszczędzać. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    hammy

    24.11.2025 13:14

    Pracownik

    W tej chwili mamy z reguły tyle pracy, co zawsze, ale wiadomo, że w różnych regionach może to się różnić. W dużych miastach czasem jest więcej klientów, więc więcej zamówień.
    ReviewUserIcon
    Robcio

    24.11.2025 12:45

    Pracownik

    To nieliczna firma, która poza żałosnym paczkami, nic kasy na święta nie daje. Wszędzie gdzie pracowałem była świąteczna premia. Na święta nie postawie paczki na stół wigilijny. Za coś zakypy trzeba zrobić. Każdy na sklepie to mówi, że slaba firma, bo żadnej kasy na święta nie ma. Smutne... Zamiast paczek lepsza premia świąteczna.
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2025 10:12

    Kandydat

    Zdarzają się jakieś premie czy czysta podstawka? Bo wiadomo, każdy lubi, jak się coś dodatkowego wpadnie. Często to zależy od wyników?
    ReviewUserIcon
    Hwdn

    24.11.2025 08:35

    Inne

    Niderlandy to kabała mówią o tolerancji a mieli kolonie mówią że Chiny są złe a robią z nimi interesy accion jes jednym z nich niemcy robią podobne zwykli ściemniacze
    ReviewUserIcon
    Ktos

    18.11.2025 17:08

    Pracownik

    O co chodzi z tymi cieciami godzin, ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć? Czy w najgorętszym okresie świątecznym mamy teraz (usunięte przez administratora) na zmianach po 3 osoby? Chyba czas najwyższy przestać robić z siebie tania siłę robocza za marne gorsze i zerowe docenienie pracownika. Po co bylo tp całe VoA, skoro nikt nie wyciągnął z tego zadnych prawidłowych wniosków...
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Heja

    19.11.2025 19:18

    Inne

    Nie rozumiem, za mało rąk do pracy z tego co piszecie, a oni chcą was zwalniać? To na czym ten system tam polega? Kosmos jak dla mnie to co piszecie.
    ReviewUserIcon
    Tak się przedstawiam

    24.11.2025 00:02

    Były pracownik

    To ja Ci powiem dlaczego jest to cięcie godzin.. Jeden Pan asystent na Śląsku który jest teraz kierownikiem ( nie wiadomo czemu ;D) przychodził sobie do pracy kilka lat temu na 12 h. Z czego pracował w realu moze 3/4. Kolejna osóbka też z woj. śląskiego!! Koleżanka/ Przyjaciółka jednej nie udolnej Pani kierownik również ze Śląska przychodziła do pracy bez zachowania ustawowego czasu odpoczynku. Albo poprostu niby posprzątać socjal.. A tak naprawdę piła kawkę i paliła papieroska za drzwiami magazynu. Dlatego firma się wkur.... Nie ma co się dziwić! Polaczki wykorzystywały do cna (dosłownie) firmę. Przez takie cwane nieroby ty teraz cierpisz. Cała prawda! Pracowałam 6 lat. Chcesz więcej szczegółów?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Dodo

    23.11.2025 19:03

    Pracownik

    Szukam osoby która jakiś czas temu napisała tu komentarz że zakłada sprawę action/zgłosiła gdzieś nadużycia? Coś w tym stylu. Jak można się z Tobą skontaktować, chce się przyłączyć! Pozdrawiam z kujawsko-pomorskiego
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Betyy

    23.11.2025 09:39

    Pracownik

    Firma przestała szanować swoich pracowników! Obecny rok to natłok pracy i szalonych pomysłów osób "z góry". W przeciągu 5 lat obowiązków i pracy znacząco przybyło, niestety nierównomiernie do zarobków. Teraz, gdy idzie okres przedświąteczny firma chce maksymalnie "wydoić" swoich pracowników i odebrać im chcęci do jakiegokolwiek świętowania, zmuszając ich do pracy we dwie, maksymalnie 3 osoby na zmianie, natłokiem towaru do przyjęcia i wyłożenia, a w zamian żadnych benefitów na Święta, premii, a może nawet już nie uraczą nas eksluzywną paczką (z notesem i długopisem!). Brawo Action, widać jak bardzo szanujecie swoje wartości, tj. szacunek do swoich pracowników, którzy ciężko harują na wasze ogromne przychody, rosnące z roku na rok. Oby tak dalej, a na sklepach pracować będą chyba jedynie kierowniczki!
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Praca Action

    21.11.2025 19:34

    Pracownik

    Nie polecam nikomu pracy w Action.. Totalny brak szacunku wyzysk ze strony zarządu . Wartości które są nastawione na wyciągnięcie z pracowników jak naj więcej za minimum dwie i pół stówki do najniższej krajowej żal pl.Brak szacunku ze strony asystentek spacerki do biura . Pogorszył mi się słuch w uchu w którym nosiłem słuchawkę ....przez krzyki asystentek . ... Praca pod ciągłą presją w stresie by gonić przez każdą minutę ... Można ale nie za tą marna wypłatę ...praca na monitorze przy kasie oczy pieką wychodzą na wierzch...idzie zima wyrzucanie kartonów uwaga na czas Zamiatasz podłogę w sklepie na czas ... Myjesz maszyna na czas ... Sprzątasz socjal na czas Myjesz WC na czas Kuchnia na czas Rozkładasz towar na czas ... Roznosisz towar ok klientach na czas ... Kasujesz tak by nie było kolejki na czas .... Załatwiasz się na czas boisz się czy zdążysz .. Przerwa na czas włączasz minutnik ... Presja jest obecna przez każdą minutę ale czy jest warta tej marnej pensji i braku szacunku ... Szkoda czasu każdego dnia.... Nie spodziewałem się że w dzisiejszych czasach człowiek jest takim (usunięte przez administratora) ....że wg tak można wyzyskiwać ....
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Robotnica2

    22.11.2025 07:50

    Były pracownik

    Ja już w sumie pierwszego dnia pracy kapnęłam się, że z tej pracy nic nie będzie. Miałam wcześniej doświadczenie w pracy w dużych sklepach spożywczych, gdzie też, wiadomo, trzeba szybko, sprawnie, dokładnie, ale to co zobaczyłam w Action przerosło wszystko. Pamiętam jak dostałam do rozłożenia rolke z resztkami: jakieś 40 pudeł z pomieszanym towarem, sztukami, na górze rolki, gdzie nawet nie moglam dosięgnąć rękami - pudło ważyło z 15 kg. Informacja - mam 16 minut na rozłożenie tego towaru. Sorry, ale nawet Superman nie zrobiłbyby tego. Pot lał mi się po plecach i d.pie tak sie spieszyłam... Nie wyrobiłam się, kierowniczka wkurzyła sie na mnie, poleciały epitety... W tym momencie przypomniał mi sie oglądany pare lat temu film z 2012 r. "Dzień kobiet". Filmowa fikcja stała sie moją rzeczywiatością. Polecam film, jeśli nie oglądaliście... Kiedy siedziałam na przerwie pospiesznie połykając kęsy kanapki i patrzyłam na powieszony na ścianie minutnik odliczający każdą sekundę mojego odpoczynku zrodził się mój wewnętrzny bunt - dzień wcześniej wyszłyśmy z pracy 15 minut po czasie, kierowniczka skorygowała ten prawidłowy czas w systemie... A teraz naliczacie mi sekundy??? Serio? Takim ostatecznym otrząsaczem była sytuacja, kiedy po wyjściu z pracy koleżanka wyznała mi, że nie miała czasu iść do toalety, bo asystentka wyznaczała jej zadanie za zadaniem, ciagle podchodziła, sprawdzała, czy już zrobiła i szybko, szybko bo juz nastepna rolke jej PODWIOZŁA, a czas jej leci. A ja jeszcze siedząc na kasie wołałam tę koleżankę, żeby otworzyła kolejna kasę - byłyśmy na cały sklep tylko we 3 osoby... Dziewczyna przez 5 godzin nie poszła do toalety, a miała okres. Kobiety już beda wiedziały o co chodzi... cala bielizna, całe spodnie zalane krwią. Obrzydliwe? Nie, to jest fizjonomia, jak sikanie i sr.nie. To jest Polska. XXI wiek. Holenderski sklep z chińskim badz..ewiem rękami Polaków - choć wstyd was nazwac rodakami! - robi z ludzi (usunięte przez administratora) Rekami tych (usunięte przez administratora) zarabiacie swoje miliony. Boże błagam, niech bedzie jakaś sprawiedliwość na tym świecie! Polak Polakowi. Wstyd i chańba.
    ReviewUserIcon
    Kalina

    21.11.2025 20:44

    Były pracownik

    Czy u Was też połowa pracowników na umowie pół etatu a w grafiku na 3/4 i więcej? Oszczędność na pracownikach, chwalą się milionami a pracowników mają za nic. Wsdyd wielki oczywiście dla firmy a dla pracowników życzę wytrwałości!
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    LarryOkulary

    21.11.2025 10:38

    Kandydat

    Na ile pierwszą umowę się podpisuje?
    ReviewUserIcon
    dd

    21.11.2025 11:28

    Inne

    3 miesiące
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2025 12:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    21.11.2025 09:51

    Inne

    Tak nikt nie napisał. Chodzi o porównanie z podobnymi stanowiskami u konkurencji. No wiesz jak szedłem do pracy do call center to nie narzekałem, że ciągle się dzwoni, bo na tym polega ta praca, tak tylko dla przykładu to mówię.
    ReviewUserIcon
    Evo

    21.11.2025 11:22

    Pracownik

    Ja pracując w innych sklepach, nie byłam zła, że muszę wykładać towar, że muszę obsługiwać klienta. Tak tylko dla przykładu mówisz... Ja mam porównanie z 3 innymi sklepami i nigdzie nie liczyli mnie z minut. Byłam odpowiedzialna za całe działy spożywcze, lodówki. Tu wykładam zabawki na czas jakby od tego zależało życie kierownika. Mozna pracować normalnie, bez zastanawiania się czy iść siku teraz czy trzymać aż skończę rolkę, bo jednak uciekną mi 3minuty. To jest chore. Pracuje tu ponad 2 lata, w między czasie zmienili się regionalni i chyba góra. Czytam że kiedyś tu było fajniej i po tak stosunkowo krótkim czasie przyłączam się do tego zdania.
    ReviewUserIcon
    NajważniejszePytanie

    21.11.2025 09:37

    Pracownik

    Czy w tym roku w związku z cięciem kosztów firma dorzuci coś do wypłaty grudniowej jak to było kiedyś? Czy nie ma okazji tj. żadnego jubileuszu? Hahahaaa Smieszne
    #PracownikSklepu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.11.2025 07:57

    Pracownik

    Ta firma się skończyła z odejściem Sławomira Nitka. Z miesiąca na miesiąc jest gorzej i będzie jeszcze gorzej. Niewydajny zarząd który tnie koszty w najgorętszym okresie w roku oczywiście na pracownikach. Byle nas zaorać i wykorzystać do cna. Może jakbyście się zajmowali tym czym powinniście czyli tabelkami a nie wtrącaniem się w każdy najmniejszy aspekt naszej pracy i tego jak nam ją utrudnić to byście zareagowali wcześniej i cięli koszty na czymś innym lub w lżejszym okresie. Totalny brak kompetencji
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Pin

    19.11.2025 22:42

    Pracownik

    Ta praca to porażka , ludzie zróbmy jakiś strajk bo to nie może tak wyglądać. To że tu piszemy nic nie zmieni. W grupie siła. Barochło przyjmują na kierowników i tak to wygląda oni w biurze cały dzień a my (usunięte przez administratora)..... Dosyć tego .
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Wera

    20.11.2025 10:23

    Pracownik

    Tak ale jak to zrobic? Jak się zgrac z pracownikami z całej Polski?
    ReviewUserIcon
    samniewiem

    20.11.2025 08:48

    Pracownik

    Myślę, że tak de facto w każdej pracy znalazłby się jakiś minus, ale takie czepianie się niewiadomo czego pogarsza i stosunek do pracy i zmniejsza chęci, nie rozumiem serio.
    ReviewUserIcon
    Wera

    20.11.2025 10:18

    Pracownik

    No to jak nie rozumiesz to najwyraźniej nie jesteś przyzwyczajony do normalnej pracy z szacunkiem wśród pracowników i kierowników. Tu nie możesz powiedzieć że coś Ci nie pasuje bo zaraz zaczyna się notatki rozmowy naprawcze i zwolnienie. Albo Ty nie wytrzymasz i sam się zwolnisz . Moją koleżankę jak powiedziała że nie chce ciągle przychodzić na popołudniówki a miała np 2 zmiany w miesiącu na rano. To nie dość że grafik prawie jej się nie zmienił pracowała w najgorsze dni zawsze czyli robienie promocji i weekendy oczywiście popołudniówki. Dodatkowo tak jej kierowniczka zaczęła patrzeć na ręce czepiala się dosłownie wszystkiego. Ona była wręcz gnębiona płakała w pracy nie raz i nikt nic z tym nie zrobił bo się każdy martwi o swoją prace. Zwolniła się sama w końcu To jest jedyne miejsce gdzie można się żalić bo spróbuj coś powiedzieć hr to moment Cię nie bedzie
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.11.2025 23:05

    Pracownik

    Dlaczego w tej firmie jeszcze nikt nie wpadł na to, żeby założyć zwiazki zawodowe
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    samson

    19.11.2025 14:20

    Kandydat

    Jakie podejście do nowych pracowników mają pozostali? Czy pomagają na starcie, czy raczej każdy pilnuje swojego? To dużo mówi o atmosferze.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    19.11.2025 15:34

    Były pracownik

    Szukany, spojrzenia, wszystko źle robisz. Po prostu ja osobiście odczuwałam strach… zespół nastawiony negatywnie w moim stosunku przez kadrę kierowniczą. Oni sami o sobie mówią, że to nie jest praca dla miękkich. Nie chodzi tu o fizyczność, a o psychikę, która mi zniszczyli i wylądowałam u psychologa… Podejrzewam, że wszędzie tak jest
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.11.2025 19:35

    Pracownik

    W sklepie w którym ja pracuje , niestety nie jest tak jak to ja zawsze traktowałam nowych pracowników w poprzednim miejscu pracy. Młode małolaty tak rządzą , nabijają sie i nie sa wcale pomocne , co zniechęca do pracy. Jesli cos zrobie zle to zamiast powiedziec ze zle , ze tak sie nie robi to nabija sie taka jedna , lizus asystenta.
    ReviewUserIcon
    leszczyk

    19.11.2025 11:21

    Kandydat

    Co do rekrutacji – tylko spotkanie, czy pierwsza rozmowa telefoniczna również jest tą selekcyjną? Niektórzy traktują telefon jako wstęp, inni już jako pierwszy etap eliminacji. Jak to wygląda u Was?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Mijja

    05.11.2025 06:02

    Pracownik

    Hej, nowa pani asystentko, ładnie to tak kamuflować swój brak wiedzy, kompetencji i umiejętności organizowania pracy zwalając winę na pracowników, którzy podczas nieobecności kierownika dawali z siebie wszystko? A potem podczas opierdzielania ich przez kierownika stoisz sobie z założonymi rękami za naszymi plecami. Wybroniłaś sie, ok, ale życzę Ci, żeby to był ostatni raz. Karma wróci, a na dzień dzisiejszy straciłaś szacunek ekipy. Wiesz, że o tobie mowa :)
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    05.11.2025 22:41

    Pracownik

    Proszę popracować z wartościami action, skoro w pierwszym zdaniu przyznaje Pani brak szacunku do pracowników. Może jakaś notatka? Długo nie Pani nie popracuje z takim podejściem. Pozdrawiam z na pewno innego sklepu.
    ReviewUserIcon
    Lalala

    19.11.2025 10:14

    Były pracownik

    Nooo...!!! Ładne przyznanie do winy w jednym zdaniu 😆😆 Nie znam! I nie chciałabym poznać tak grubiańskiej osóbki. Widzę że sprawdzanie negatywnych opini na goworku to konieczna konieczność przy kawce z ciasteczkiem 15 minut przed rozpoczęciem pracy (za darmo) 🤣🤣
    ReviewUserIcon
    acba

    17.11.2025 22:56

    Pracownik

    czy u was na sklepach w grudniu tez (usunięte przez administratora) w grudniu bez zadnego weekendu wolnego? z tego co kojarze, to przysluguje jeden pelen wolny weekend w miesiacu, chyba ze sie myle.
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    acba

    18.11.2025 11:37

    Pracownik

    nie mam wolnej soboty/niedzieli ani niedzieli/poniedzialku. przykladowo mam wolna sobote, pracuje niedziele i mam wolny poniedzialek. albo pracuje sobote, mam wolna niedziele i w poniedzialek wracam do pracy. a chodzi mi o nieprzerwane 2 dni wolnego, czyli tak jak wspomnial_s wyzej.
    ReviewUserIcon
    Lista

    18.11.2025 12:12

    Pracownik

    Musisz mieć tygodniowo minimum 24h nieprzerwanie wolnego a najlepiej 35h. Ale w wyjątkowych sytuacjach wystarczy 24h
    ReviewUserIcon
    Robot

    18.11.2025 09:00

    Kandydat

    Są jakieś zadania podczas rekrutacji, czy jedynie rozmowa? Wolałbym wiedzieć, zanim mnie zaproszą, czego się spodziewać... Niektórzy dają testy praktyczne, inni tylko rozmowę. Jak to wygląda tutaj?
    ReviewUserIcon
    Robotnica

    18.11.2025 10:37

    Pracownik

    Odpowiem na to pytanie żartem, chociaż to przydatne bardzo umiejetności w TEJ pracy. Zadania: 1. Test wytrzymałości pecherza moczowego. 2. Test umiejetnosci używania nogi jako 3ciej ręki. 3. Test wytrzymałości psychicznej - wstepnie już na rekrutacji, kontynuacja właściwa w miejscu zatrudnienia. 4. Testy sprawnosciowe - jest ich wiele np. bieg z przeszkodami od rolki do kasy, ćwiczenia siłowe na "czyszczach" (badane są czas i giętkość kregosłupa kandydata), szybkość reakcji na zagrożenia (dotyczy zbywania klienta, kiedy o coś cię pyta). 5. Test elastyczności i dyspozycyjności (już w 1 tygodniu pracy egzamin polegający na 2dniowych delegacjach w innym sklepie oddalonym o ok 50 km). Ja tak rylko żartuje, praca w Action to świetna zabawa, polecam! ;)
    ReviewUserIcon
    Laluna

    12.11.2025 09:21

    Pracownik

    Postaram się jak najbardziej rzetelnie opisać pracę w Action. Osobiście żałuję, że sama wcześniej nie poczytałam tych wszystkich opinii. Nie wiem czy podjęłabym się tej pracy (raczej nie), bo to, co ludzie piszą jest po prostu najprawdziwszą prawdą. 1. 1/2 lub 3/4 etatu pracują wszyscy oprócz oczywiście asystentek i kierownika. Cały etat - to rzadkość. Sklep musi robić jakieś hiper obroty, żeby etaty były większe. 2. Praca za gołą pensje, żadnych dodatków czy premii, również na święta. Benefity to 15% zniżki na asortyment sklepu, Multisport, z którego nikt nie korzysta, podstawowa opieka medyczna w Luxmed, z której nikt nie korzysta. Na święta paczka z duperelami, które się nie sprzedają typu skarbonka, serwetki. 3. Praca w sklepie na każdej zmianie to 3 osoby: kierownik/asystent i 2óch pracowników. Z niczym nie można się obrobić... towar trzeba dokładać non stop, klienci non stop przy kasie. Sklep jest zaniedbany, brudny, bo brakuje czasu. Klienci są zbywani, kiedy o coś pytają, bo nie ma dla nich czasu. Rodzi to ich frustrację, którą zwykle wylewają na kasjerach. Po skończonej zmianie sklep wygląda jak po wybuchu bomby atomowej, wszystko rozwalone po całym sklepie. Klienci nie widzą pracowników na sklepie, a nawet jeśli - ten pracownik biega jak szalony z kartonami. Klienci czują się bezkarni, niszczą i porzucają towar po calutkim sklepie. Brak ochrony, nikt nie pilnuje na kamerach. (usunięte przez administratora) Za mało pracowników w sklepie!!! 4. Praca na czas. Rolkę, czyli paletkę na kółkach, trzeba rozłożyć w wymaganym czasie, np. na rozłożenie paletki z 25 pudłami i pudełkami masz 30 minut. Wychodzi - co łatwo obliczyć - 1 minuta i 20 sekund na pudełko. Do tego towar ma był ładnie wyłożony, "wyfejsowany", puste kartony posprzątane, a towar który pozostał poodkładany w prawidłowe miejsce w pseudo magazynie. W 30 minut... 5. Grafik potrafi zmieniać się z dnia na dzień. Masz mieć wolne a idzie informacja, że masz przyjść i na odwrót. Częste wypychanie na "delegacje" do innych sklepów w mieście lub dalej - 100, nawet 150 km. Płacą za kilometrówkę, nie płacą za twój czas potrzebny na dojazd. Ludzie, którzy się na to zgadzają są chyba zdrowo(usunięte przez administratora) 6. 15 minut przed faktycznym zaczęciem pracy musisz już siedzieć gotowa na rozkazy, często trzeba też zostać dłużej po zamknięciu (mój rekord to 40 minut). (usunięte przez administratora) 7. Tutaj dużo zależy od sklepu, ja napiszę jak jest u mnie. Totalnie nie wspierające kierownictwo. Burackie odzywki, ciągłe zwracanie uwagi. Pokrzykiwanie na pracownika nawet przy klientach. Brak kompetencji asystentek tuszowany zwalaniem winy na pracownika. Niedouczona kadra kierownicza. Ciągłe pretensje, pośpieszanie, stanie nad człowiekiem. 8. Wartości, które niby Action sobą reprezentuje nie istnieją To fikcja, którą usypia się czujność nowych pracowników, Nie ma współpracy, szacunku, zorientowania na klienta. Świadomość kosztów? Patrz punkt nr 3... Jedynie może istnieje wartość Dyscyplina, bo ich nakazów i zakazów to już trzeba się trzymać na 100%... Czuję się oszukana. Apeluję do firmy o usunięcie filmików z Instagrama, gdzie widzimy uśmiechniętych, super współpracujących ludzi, że niby tak wspaniale pracuje się w tym sklepie - włóżcie to między bajki a literaturę fantasy. Tworzycie alternatywną rzeczywistość, to jest jawne kłamstwo, skandal. Reasumując - szok, niedowierzanie. Kiedyś mój jeden z ulubionych sklepów, dzisiaj miejsce smutku i rozpaczy. Czekam do końca umowy i znikam jak kamfora. Nie chce mieś z tym przybytkiem nic wspólnego, również jako klient. (usunięte przez administratora)
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.11.2025 14:21

    Były pracownik

    To brzmi jak praca w action na lazurowej w Warszawie. Nic dodać nic ująć, pięknie opisałaś wszystko co się dzieje w tej firmie krzak.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    17.11.2025 22:50

    Pracownik

    Niestety podpisuję się pod tym wszystkim rękoma i nogami. Pracuje tu juz 3 lata, na poczatku wydawalo sie okej, a mam wrazenie, ze z roku na rok jest coraz gorzej. W myslach zwalnialam sie stad juz z 1000 razy... Niestety w nieduzym miescie nie jest tak latwo znalezc prace na caly etat, wiec siedze, ale czlowiek jest juz psychicznie i fizycznie zmeczony ta robota... Przed nami znow najgorszy okres w handlu, a oni ucinaja godziny. Widze powtorke z poprzedniego roku, gdzie kazdy znow czuje sie zdemotywowany, bo wiecznie jest cos zle, cos za wolno zrobione, czegos za malo... Za malo to moze i jest, ale rak do pracy.
    ReviewUserIcon
    He

    12.11.2025 19:36

    Inne

    A jakie zarobki są?
    ReviewUserIcon
    piko

    13.11.2025 01:43

    Kandydat

    no na pewno byłoby dobrze mieć kogoś ze znajomych, kto w action pracuje, wiadomo nie od dziś że z polecenia łatwiej jest dostać pracę, stety niestety
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2025 11:08

    Pracownik

    Pracujesz na 1/2 etatu za najniższą. Czyli wychodzi ci to ok 1950 zł! Jak już będziesz na rozmowie nie słuchaj że są nadgodziny bo ich nie ma! Są tylko DOPRACOWANIA za które nie dostajesz dodatkowych pieniędzy. Więc za to że przyjdziesz dodatkowo do pracy powyżej swojego etatu dostajesz normalną stawkę i możesz wyciągnąć max 2400
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2025 09:02

    Kandydat

    Chętnie umowy przedłużają? Bo w wielu firmach z tym różnie bywa - niby obiecują, a potem cisza. Jak to wygląda u was?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2025 11:00

    Pracownik

    Jeśli im się podoba twoja praca przedłużają umowę na 2 lata jeśli nie to dwa tygodnie przed końcem wysyłają cię na urlop i wtedy już wiedz że ci jej nie przedłuża i będzie cisza w eterze.
    ReviewUserIcon
    ważka

    17.11.2025 08:47

    Pracownik

    Ja pracowałem dla firmy przez 4 lata. Teraz mam coś swojego. Powiem tak – te 4 lata to była szkoła życia, bo nie powiem, że było łatwo. Z drugiej strony teraz na swoim czuję się dużo bardziej pewnie i naprawdę z perspektywy tych lat doceniam to doświadczenie. Fajnie, że ktoś napisał z dystansem i uczciwie. Widać, że sporo można się tam nauczyć, nawet jeśli nie wszystko było idealne.
    ReviewUserIcon
    Rory

    17.11.2025 08:30

    Kandydat

    Jaka jest opieka medyczna? Pytam, bo w poprzedniej pracy było z tym kiepsko, a teraz chciałbym mieć wszystko dopięte na spokojnie. Dajcie znać, czy warto dopłacać do jakiegoś pakietu czy standard wystarcza?
    ReviewUserIcon
    zastraszanie mobbing

    15.11.2025 13:09

    Były pracownik

    Zespół jest ciągle zastraszany przez kierownictwo. Wystarczy, że ktoś się odezwie lub ma inne zdanie – od razu zaczyna się mobbing, wywieranie presji, czasem doprowadzające ludzi do stanu, w którym muszą korzystać z pomocy psychologa lub psychiatry. Wielu świetnych pracowników już odeszło, bo nie wytrzymali atmosfery. Zostają głównie osoby, które podtrzymują styl zarządzania oparty na strachu. Próbowałam zgłosić swoje problemy wyżej, ale HR i kontrole niewiele zmieniają. Po kilku latach widzę, jak jakość zarządzania drastycznie spadła. Ta praca nie jest warta żadnych pieniędzy, jeśli kosztem jest własne zdrowie psychiczne…
    #PracownikSklepu
    ReviewModeratorIcon
    Marlena

    16.11.2025 18:06

    Inne

    To co ci kierownicy robią, że doprowadzają ludzi do takiego stanu? ;o Strasznie dziwne, że HR nic z tym nie może zrobić, przecież w takiej wielkiej sieci powinny być jakieś procedury dotyczące takich poważnych spraw. I co, na kontrolach w takim przypadku się kończy? ;/
    ReviewUserIcon
    Renata

    17.11.2025 00:28

    Pracownik

    Ręka rękę myje… ci kierownicy, hr, regionalni nie mają godności i empatii
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.11.2025 08:45

    Były pracownik

    Action Kwidzyn tam się dzieje asystentki maja pracowników za nic same siebie lubią i szanują
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Ona

    14.11.2025 09:19

    Były pracownik

    Nic dziwnego. To samo w innych lokalizacjach się dzieje ,a RM i HR mają to gdzieś,grunt by cyferki się zgadzały. Większość z nas zwolniła się z powodu złego traktowania przez osoby funkcyjne,bo praca nie jest najgorsza,brak szacunku z ich strony
    ReviewUserIcon
    Ona

    14.11.2025 19:49

    Były pracownik

    A najlepsze jest to że po pracy jedna z drugą tej trzeciej tyłek obrabiaja Zakłamane i zamknięte towarzystwo wzajemnej adoracji. Fałszywi ludzie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.11.2025 15:56

    Pracownik

    Praca w Action zmieniła się w coś, czego nie da się nazwać normalnym zatrudnieniem. To, co dzieje się w sklepie, to skrajna niekompetencja organizacyjna i totalny brak szacunku dla pracowników. Kiedy przychodziłam do pracy, nikt nie wspominał, że będziemy funkcjonować w warunkach przypominających wieczne gaszenie pożarów bez sprzętu i bez ludzi. Ucinanie godzin chociaż pracownicy chcą pracować i zarabiać. Jednocześnie na zmianach jest tak mało osób, że sklep wygląda, jakby nikt nim nie zarządzał. Za dużo towaru, za dużo klientów i zero realnego wsparcia. Klienci robią bałagan, a pracownicy mają to „ogarnąć” w zarzuconym im śmiesznie małym czasie — cudów się tu najwyraźniej oczekuje. Wymagane fejsowanie i towarowanie to czysta abstrakcja. Oczekiwania są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Mamy zrobić „idealny sklep”, kiedy ilość obowiązków jest chora i czas goni.Każdy widzi, że to niewykonalne — oprócz osób, które te wymagania tworzą. A potem słyszymy pretensje, że się „nie wyrabiamy”. Jak się wyrobić, gdy warunki są z góry skazane na porażkę? Brak możliwości zwiększenia etatu to kolejny absurd. Niech wszyscy “zwykli” pracownicy pracują na 1/2 etatu. Wielu pracowników daje z siebie wszystko i słyszy w zamian jedynie: „nie da się”. Da się tylko każdemu kto jest wyżej nad pracownikiem jest mu z tym wygodniej. Atmosfera? Ciężka, nerwowa, przerzucanie stresu z góry na dół. Zamiast wsparcia — presja. Zamiast rozmowy — wymuszenia i obwinianie. Ludzie zostają sami z masą obowiązków, nierealnymi normami i wiadomościami, że jeśli nie zrobią „więcej, szybciej, lepiej”, to reszta „się przez nich wykończy”. Tak się nie pracuje — tak się wypala ludzi. Aplikacja dla klientów to kolejny absurd. Dostajemy ciągłe uwagi o zbyt małej liczbie skanów. Jak mam zmusić klientów do korzystania z czegoś, co nie daje żadnych korzyści? Większość reaguje śmiechem — i trudno im się dziwić. Podsumowując: pracownicy są przemęczeni, przeciążeni i traktowani jak numer, nie jak ludzie. Wymaga się od nas nierealnych wyników, a jednocześnie odbiera się czas i zasoby, żeby cokolwiek wykonać. To miejsce działa tylko dlatego, że ludzie na dole się starają — niestety kosztem własnego zdrowia i życia prywatnego. W dodatku za śmieszną pensję. Gdyby „góra” spędziła jeden dzień w realnych warunkach sklepu, zobaczyliby, jak bardzo odklejone są ich wymagania.
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Qwertt

    29.10.2025 11:28

    Pracownik

    Jak tam u Was sklepy dają radę? U nas "w centrum" porażka. Magazyn zawalony mimo minimalnych dostaw, wjeżdża dostawa na dostawę. Resztki to 80% naszego magazynu, dostawy przyjmujemy na sklep bo nie ma jak przejść. Zmiany to 3/3 w tym często 2 asystentów. O sprzątaniu sklepu nie myslimy nawet. To jest chore, morale nam tak spadły w ciągu dwóch tygodni że człowiek pracuje jak za kare. Każdy jest delikatnie mówiąc zdenerwowany. Półki z dziurami bo nie ma kto towaru rozłożyć. Nie mamy jak tego nadrobic, to najgorszy okres jaki miał nasz sklep od otwarcia chyba czyli ok 3 lata. (usunięte przez administratora) widać że psychicznie zaczyna nie dawać rady, na nas się to odbija. Niech ktoś pójdzie po rozum do głowy bo nawet (usunięte przez administratora) reagują na takie sytuacje, a tu sami tą sytuację zrobili to nie przez żadne L4 pracowników.
    ReviewUserIcon
    max

    10.11.2025 11:09

    Inne

    Właśnie może to jakaś zagrywka żeby ludzie poszli na l4. A w styczniu raport ze "świecącymi" się na czerwono w tabeleczkach, rozmowy dyscyplinujące, szantaż pod rygorem zwolnienia i nie przedłużenie umowy tym co się będzie kończyć. Dramat
    ReviewUserIcon
    Babie lato

    14.11.2025 15:16

    Były pracownik

    Cała Polska!! Tu juz nie ma podziału na regiony czy województwa widzę!!! Ryba psuje sie od głowy. A telekonferencja ostatnia z kierownikami to śmiech na sali 😄😄 Firma pożal sie Panie Boże.
    ReviewUserIcon
    Mobbing

    14.11.2025 10:49

    Pracownik

    Do Państwowa Inspekcja pracy Dotyczy podejrzenia stosowania presji i dzialań mobbingowych w Action Szanowni Państwo, zwracam się z prośbą o interwencję. Od dłuższego czasu w moim miejscu pracy panuje atmosfera silnego zastraszania. Każda próba zwrócenia uwagi kierownictwu lub przedstawienia swojego zdania kończy się wywieraniem presji, pouczeniami, a czasem nawet otwartym poniżaniem. Mam wrażenie, że jest to mechanizm stosowany wobec osób, które wykazują jakąkolwiek samodzielność. Kilka osób z mojego zespołu zaczęło korzystać z pomocy psychoterapeuty w związku z wielomiesięcznym stresem i napięciem. Mimo że zgłaszaliśmy sytuację przełożonym i HR, nie przyniosło to żadnych zmian. W mojej ocenie styl zarządzania w sklepie może spełniać przesłanki mobbingu i bardzo proszę Państwa o kontrolę, zanim kolejne osoby stracą zdrowie przez strach i presję. Z poważaniem, Pracownica Sklepu w
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Smutna

    10.11.2025 14:32

    Pracownik

    Cześć.Czy ktoś z was mógłby mi podać maila lub numer telefonu do HR pana Patryk( nie pamiętam nazwiska)mam mały problem,a kierowniczka mnie zbywa że poda jak pójdzie do biura.Z góry dziękuję
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Bruno

    10.11.2025 18:15

    Pracownik

    Niestety kierownicy regionalni umywają ręce a jak jest z HR to ciężko wybadać ten u nas akurat nic nie reaguje, jedynie dużo mówi. Obawiam się że jesteś zdana sama na siebie.
    ReviewUserIcon
    Anka

    14.11.2025 10:42

    Pracownik

    Widzę na każdym sklepie kierownikowi czy asystentowi nie chce się ruszyć tyłeczka… chore

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.