opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 37
    • 38
    • 39
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Iza

    11.03.2022 16:42

    Inne

    Dzień dobry. W Poznaniu na Hetmańskiej ma się otworzyć nowy sklep. Szukam pracy,gdzie można złożyć CV na ten konkretny sklep ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Company logo
    Action Poland Sp. z o.o.

    11.03.2022 17:11

    Pracodawca

    Na ten moment rekrutacja jest już zakończona, ale proszę śledzić nasze oferty pracy na https://pl.action.jobs/
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.03.2022 15:23

    Inne

    Witam czy ktoś może powiedzieć czy za dojazdy na szkolenie do innego miasta zwracają pieniądza ,jak to wogole wygląda .
    ReviewUserIcon
    Szkolenie

    10.03.2022 08:25

    Pracownik

    Szkolenie na asystenta/kierownika trwa 8 tygodni Hotel opłaca firma Bilety do/z kupujesz Ty lub paliwo do auta a później rozliczasz delegacje W hotelu masz zapewnione jedzenie
    ReviewUserIcon
    Opinia

    04.03.2022 08:24

    Były pracownik

    Nie polecam. Stawka ok ale osoby zarzadzajace brak slow. Reka reke myje.
    ReviewUserIcon
    Historia

    06.03.2022 09:40

    Były pracownik

    Tak jest niestety w calej Polsce a przykład idzie z samej Holandii
    ReviewUserIcon
    Uprzejma

    17.02.2022 22:45

    Pracownik

    Na koniec roku jesteśmy oceniani, nasz potencjał na awans. Dlaczego nie poznajemy tych ocen? Chciałabym wiedzieć jaka mam ocenę..
    ReviewUserIcon
    Yzn

    23.02.2022 08:55

    Pracownik

    No nie do końca, jeśli pracownik ma np dwa lata z rzędu niskie oceny to oznacza że trzeba coś zmienić - w tym wypadku pracownika :)
    ReviewUserIcon
    Za późno

    01.03.2022 10:49

    Pracownik

    To i tak ta zmiana o 2 lata za długo trwa. Zwalnia się od razu jak ktoś nie wie po co przychodzi do pracy i nie trafia do niego nic
    ReviewUserIcon
    nowa

    27.02.2022 23:08

    Kandydat

    hej. Czy ktoś wie coś o Poznaniu? Czy któryś ze sklepów jest ok? Jak kierownicy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.02.2022 22:21

    Pracownik

    Klientom mówi się, że nie można.
    ReviewUserIcon
    Klient

    26.02.2022 17:23

    Inne

    Czy w action można wypłacić gotówkę przy kasie?
    ReviewUserIcon
    W

    27.02.2022 08:39

    Pracownik

    I tylko przy robieniu zakupów wypłata gotówki jest doliczana do rachunku
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.02.2022 11:50

    Pracownik

    Tak można, tylko firma nie informuje o takiej możliwości i mało który pracownik posiada taką wiedzę.
    Company logo

    Action Poland Sp. z o.o.

    21.01.2022 09:14

    Pracodawca

    Aktualność
    Kodeks postępowania Action

    Podstawą tego, kim jesteśmy, jest sposób w jaki ze sobą współpracujemy, jak traktujemy siebie nawzajem i naszych klientów. Wpływa to również na nasz sukces i na to, jak ważni jesteśmy dla naszych klientów.
    Ten sposób współpracy spisaliśmy w formie Kodeksu postępowania.
    Wątpliwości i naruszenia kodeksu można zgłaszać za pośrednictwem infolinii dostępnej telefonicznie 800 005 058 lub online: action.ethicspoint.com

    News image
    ReviewUserIcon
    Ktoś...

    23.02.2022 17:26

    Pracownik

    I tak pewnie nic to nie da. Nawet gdyby wszyscy pracownicy sklepu, wspólnie spróbowali..
    ReviewUserIcon
    Ktos 2

    24.02.2022 15:57

    Były pracownik

    Bylo zglaszane juz do Holandii i nic nie dalo.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    09.02.2022 16:38

    Pracownik

    Nie tylko kierownicy, ktorzy się nie nadaja lecą , jak jesteś hop do przodu i się wyróżniasz to tez jesteś niewygodny dla firmy. Wczoraj poleciała moja kierowniczka, wszyscy jestesmy w szoku - świetna atmosfera na sklepie, o wartościach gadała aż do wyrzygania, grafik na czas, pilnowany bhp i kodeks pracy, wszystko wszystko w punkt, stała ekipa od lat, lubiłam przychodzić do pracy. Widocznie nawet jak jesteś dobrym pracownikiem to zaraz znajdą powód żeby znaleźć kogoś na twoje miejsce. Chyba (usunięte przez administratora) robi kółko wzajemnej adoracji hehehe i chce powtórkee z (usunięte przez administratora) zrobic z Action i uszykowała miejsce. Wycisnąć tylko z pracownika wszystko co najlepsze i wyrzucić. To pokazuje jakkk bardzo niewarto się starać i wykazywać się, bo firma cię wycisnie i wyrzuci do kosza. Tak mną to wstrzasło do tej pory nie rozumiem, nie znasz dnia ani godziny. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kik

    21.02.2022 10:20

    Pracownik

    Nie ma co się starać. Wolą zatrudnić koleżanke kierownika na asystenta albo dziewczyne, która ledwo co prace zaczęła i nie ma żadnego doświadczenia, ale włazi w (usunięte przez administratora) Takie masz awanse wewnętrzne..
    ReviewUserIcon
    Asia

    24.02.2022 14:15

    Pracownik

    Przecież to nie pierwszy raz i nie pierwszy sklep gdzie tak zrobili z dobrym pracownikiem.
    ReviewUserIcon
    Kik

    20.02.2022 12:26

    Pracownik

    @ACTION jak to jest, że ja mam tylko 15 mini przerwy i wtedy muszę zdążyć się najeść itd a kierownik chodzi sobie 10 razy dziennie na papierosa plus przerwa?
    ReviewUserIcon
    Były

    23.02.2022 08:52

    Pracownik

    Takie sytuacje sa na wielu sklepach. Albo jesteś nowym pracownikiem i jeszcze nie było Ci dane poznać rzeczywistość Action, albo miałeś/miałaś szczęście trafić na dobry sklep. Wszystko to co ludzie tutaj piszą o zamiataniu pod dywan jest prawdą.Ludzie nie maja co szukać pomocy, gdy np. z kierownikiem się nie układa. Chyba, ze ten kierownik ,,ma za uszami”. Wtedy nie istotne jest, ze sie stara, interesuje sklepem, co by nie zrobił jest skreślony u KR. Całkiem niedawno poleciała dobra kierowniczka. Rotacja w wielu sklepach trwa. A chociażby ankiety anonimowej nikt nie zrobi. Brak obiektywnej oceny sytuacji. Tylko ręka, rękę myje.
    ReviewUserIcon
    Ania

    23.02.2022 09:57

    Pracownik

    Dokładnie jest jak piszesz. W sklepie w Warszawie nikt nawet nie chce do pomocy z innych sklepow przyjeżdżać że względu na kierownika.Pracownicy zgłaszali sytuacje gdzie mogli i co? Olewka tematu. Nie wiem jak oni tam pracują ale ja jednego dnia nie mogłam wytrzymać. A pracownicy i asystenci świetni więc w kim jest problem?
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    21.02.2022 20:30

    Kandydat

    A może ktoś napisać coś o pracy na sklepie w Zawierciu???? Ciągle pojawia się tam ogłoszenie na asystenta Jak atmosfera???
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.02.2022 12:51

    Pracownik

    Jezeli ciagle sie pojawia, to cos jest nie tak.
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.02.2022 13:02

    Pracownik

    Również nie polecam Kierowniczka bardzo nieprzyjemna Obgadywanie każdego Ciężka psychicznie praca
    ReviewUserIcon
    ...

    22.02.2022 12:05

    Kandydat

    Czy action oddzwania nawet jeżeli nie zostaniemy wybrani do pracy? Nie dopytałam na rozmowie
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    22.02.2022 11:01

    Pracownik

    @ACTION Poland Sp. z o. o. na co ma wpływ ocena roczna pracownika?
    ReviewUserIcon
    Ksyz

    10.02.2022 22:03

    Kandydat

    Po jakim czasie od wysłania CV ktoś z firmy się odzywa?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    15.02.2022 08:34

    Pracownik

    Jaki region?
    ReviewUserIcon
    krzys

    21.02.2022 10:01

    Kandydat

    Katowice
    ReviewUserIcon
    Bruno

    05.02.2022 23:39

    Pracownik

    Bezprawnie wysylaja na urlopy tlumaczac sie glupkowato,że muszą z godzin schodzić. Pracodawca nie moze dysponowac moim urlopem. Awans,zapomnij jesli nie wchodzisz w tylek kierownictwu, rejonowemu ,jak nie kablujesz na innych to jestes be. Z cala pewnoscia jak pojawi sie cos innego to zwolnie sie bez żalu.
    ReviewUserIcon
    Zzzz

    15.02.2022 08:28

    Pracownik

    Nie jest też tak, że pracodawca ma obowiązek udzielania pracownikowi urlopu wtedy, kiedy pracownik sobie tego zażyczy wiec zamiast oczernić pracodawcę bo się nie spełniły wasze oczekiwania (i w sumie jak patrze na te komentarze tutaj - tez nie chciałbym żeby taka sflustrowana osoba była ASMem w moim zespole) zacznijcie się doszkalać z Waszych praw i obowiązków. Pracodawca może dać Wam jakieś propozycje urlopów ale jeśli ich nie akceptujecie, Sam może rozdysponować Wasz urlop :) Oczywiście musi powstać plan urlopowy, żeby każdy wiedział, kiedy ma urlop. Plan urlopów jest o tyle komfortowy, że może on narzucić terminy urlopów pracownikom w sposób zbiorczy, biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia normalnego toku pracy - uwzględniając bieżące zapotrzebowanie na pracownikow, sezon sprzedażowy czy zwroty do DC. Wnioski pracownika co do terminu są dla pracodawcy jedynie sugestią, bo plan urlopów ustala pracodawca. A i przypomnę, że kumulowanie urlopu na przyszłość też jest niezgodne z prawem. Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Mała mi

    21.02.2022 09:53

    Pracownik

    No i po co tak (usunięte przez administratora)?Wiadome jest, że musi powstać plan urlopów i każdy się do niego dopasowuje, a z Twojej wypowiedzi wynika, że pracownik nie ma nic do gadania i go wyślesz kiedy Ty sobie życzysz. Pracowników (usunięte przez administratora), ale trzeba im tłumaczyć dlaczego coś się dzieje, a nie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Antek

    13.02.2022 16:15

    Pracownik

    W naszym sklepie nie można nawet chwili porozmawiać w czasie pracy bo zaraz jest zwracanie uwagi, żarty przez słuchawkę absolutnie niedozwolone,o 7:00 kawy dopić nie można bo już trzeba na sklep iść do pracy,ciągła kontrola czasów na rolce i liczenie rolek ile kto zrobił,obserwacja co robią pracownicy na kamerach i ciągła kontrola zza regałów.Kierownik ustala kiedy kto idzie na przerwę, abyś dostał UŻ to musisz mieć dobry powód bo...jest dużo rolek na magazynie. Czy to jeszcze praca czy (usunięte przez administratora)???
    ReviewUserIcon
    Zzzz

    15.02.2022 08:33

    Pracownik

    Czasami trzeba pracowników trzymać krótka jak są niesforni. Nie wiem jaki masz zespół ale pracodawca nie robi nic nie stosownego. Fakt, że czasem można by pogadać ale to z drugiej strony marnowanie czasu. Przerwy wszędzie są ustalane przez menadżera. Fakt w każdym razie jest taki, że wszystko można robić na kilka sposobów - miły, nijaki i wredny… może tutaj menadżerowie obrali ostatni sposób. A co do uż to jak najbardziej się zgadzam - uż bierze się tylko w sytuacji kryzysowej… a pracodawca może odmówić, jeśli działanie przedsiębiorstwa będzie zagrożone.
    ReviewUserIcon
    Oj Antek

    21.02.2022 09:43

    Pracownik

    Do pracy przychodzi się pracować, a nie pic kawę, od tego jest przerwa. Niestety specyfika pracy jest taka, a nie inna. Co do przeglądania kamer, to nikt nie na prawa tego robić, bo to naruszenie prywatności. Słusznie ktoś zapytał dlaczego on ma 15 min przerwy, a ktoś inny chodzi na papierosa 15 razy. Jeszcze Action odpowiada żeby się z kr kontaktować? Po co? Żeby mnie wywalili?
    ReviewUserIcon
    Młoda

    20.02.2022 21:46

    Kandydat

    O ile wcześniej przed otwarciem nowego sklepu jest wystawiane ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników?
    Company logo
    Action Poland Sp. z o.o.

    20.02.2022 21:56

    Pracodawca

    Około 2 miesiące wcześniej.
    ReviewUserIcon
    ....

    20.02.2022 18:51

    Inne

    Jakie są zarobki w action jako nowy pracownik w 2022?
    ReviewUserIcon
    XD

    20.02.2022 20:16

    Pracownik

    Zależy jeszcze chyba w jakiej miejscowości, mi zaproponowano więcej
    Company logo
    Action Poland Sp. z o.o.

    20.02.2022 20:48

    Pracodawca

    Tak, jest to uzależnione od kosztów codziennego utrzymania w danej miejscowości.
    ReviewUserIcon
    Ktoś.

    18.02.2022 20:50

    Były pracownik

    Warto zainteresować się praca osób funkcyjnych
    ReviewUserIcon
    Dlaczego

    20.02.2022 11:23

    Pracownik

    Na którym sklepie? Co się dzieje?
    ReviewUserIcon
    Kandidatos

    19.02.2022 13:14

    Kandydat

    Słaba rekrutacja. Sztampowe pytania. Podchwytliwe dopytywanie. Ktoś chyba zatrzymał się dwadzieścia lat temu w procesach HR.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    xyz

    16.02.2022 09:16

    Kandydat

    wszyscy oceniacie wszystkich a może zanim ocenicie innych oceńcie samych siebie..............ideały?????????????
    ReviewUserIcon
    Zzzzz

    16.02.2022 10:59

    Pracownik

    O to to! Tutaj każdy narzeka a tak naprawdę większość ma za uszami sporo
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.02.2022 19:50

    Pracownik

    Dlaczego kasujecie komentarze? Zapytam po raz kolejny Action, ile ludzi w ciągu pół roku od zatrudnienia złożyło wypowiedzenie? Ile osobom płaciliście za dojazdy, za hotele, a nie potrafiliście utrzymać? Jaka to świadomość kosztów?
    ReviewUserIcon
    Wkrótce były pracownik

    22.01.2022 17:45

    Pracownik

    Jeszcze 3 miesiące temu tutaj firma miała ocenę 3,5. Ciekawe dlaczego tak drastycznie spadła?
    ReviewUserIcon
    kandydatka

    10.02.2022 09:58

    Kandydat

    widziałam ogłodzenie o pracy w tej sieciowice i widze, że praca jest okropna. podobnie było w Tifotex. siedziałam cicho-aby tylko do końca umowy wytrzymać i kierowniczka wywineła miświństwo. Już wiem że szkoda zdrowia. Praca tylko dla dupowłazów. Każdy siedzi cicho bo chce być fer i mieć doświadczenie, bo są problemy z pracą. Pracodawcy nowemu powiedziałam ogólnie,że była niemiła atmosfera. Nikt nie chce być narzekającym. Teraz jest super, klientki mnie chwalą ale zmieniam miejsce zamieszkania i szukałam nowej pracy. Trzymajcie sie dziewczyny-pamietajcie jesteście ważni!!! Nie dajcie sobie wmówić,że jest inaczej. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wkrótce były pracownik

    15.02.2022 17:39

    Pracownik

    W momencie szukania info były tu wpisy tylko odnośnie czasu na rolkach, że ciężko fizycznie itp. Mnie to nie zraża. Ale już stosowanie (usunięte przez administratora) owszem. O tym mowy nie było tutaj.
    ReviewUserIcon
    Łdz

    15.02.2022 13:33

    Pracownik

    Od lutego podobno w Łodzi jest stawka 4000 brutto (znajoma mi mówiła ) polecacie pracę w Action w Łodzi ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2022 17:14

    Kandydat

    Co tam w (usunięte przez administratora) słychać?
    ReviewUserIcon
    Region

    14.02.2022 12:06

    Pracownik

    No i tu masz rację, nie rozumiem bo takich głupot nie da się zrozumieć... Oj argumenty się skończyły no bywa i tak, jak nie ma się nic sensownego do powiedzenia. Na szczęście macie kółeczko wzajemnej adoracji to tam rozumiecie się doskonale na swoim niziutkim poziomie i tego się trzymajcie.
    ReviewUserIcon
    Region

    15.02.2022 11:09

    Pracownik

    To wasza nazwa tego kółka? Tak o sobie mówicie? Ajć to poziom pomyliłam bo jest podany aż ultra niski... A to przepraszam, mój błąd. Nie znałam po prostu tej nazwy, którą się mianujecie , ale teraz będę wiedzieć, że jeszcze niżej. Dzięki za sprostowanie waszej nazwy. Regionalne fajnie brzmi, ale dalsza część no troszkę słabo
    ReviewUserIcon
    Tutu

    12.02.2022 15:36

    Inne

    Witam czy rozmowa o pracę była przeprowadzona z kierownikiem sklepu? Czy z KR? Jakie pytania zadawali?
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.02.2022 09:58

    Kandydat

    U mnie Kierownik rejonu i +rekrutor

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Rozważanie

    11.02.2022 15:49

    Pracownik

    Moim zadaniem kierownicy sklepu oraz asystenci powinni przejść szkolenie a może i nawet skończyć szkołę savoir Vivre. Wiem, że to charakter człowieka ale nad nim trzeba pracować i nadawać się na bycie osobą, która pełni ważną funkcję w zespole i powinna dbać o atmosferę bo to później przenosi się na pracownika jakieś fochy albo muchy w nosie. Powinno zarażać się pozytywną energią i szacunkiem a nie zniechęceniem do pracy. Więc taka drobna uwaga dla was zacznijcie tę swoję wartości wdrażać w życie a nie żeby tylko bez sensu wisiały na socjalu... Może podajcie e-mail do Holandii to chętnie opiszę niektóre zachowanie szefostwa co? Żeby wymagać coś od innych najpierw trzeba znaleźć i zmienić coś w sobie. Pamiętajcie Karma zawszę wraca!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.01.2022 10:09

    Pracownik

    Moii drodzy przyszli pracownicy jeśli zastanawiacie się nad pracą w Action to odradzam. I nie mówię tu o atmosferze w zespole czy niekompetentnym HR. Action ma głęboko w poważaniu swoich pracowników. Pracownicy nie dostali w tym roku nadgodzin 50 i 100 za grudzień. Dla niektórych to była praktycznie druga wypłata a pieniądze nie zostały przez Holandię naliczone. Wypełnialiśmy wnioski o kolejne przeliczenie i miały być one wypłacone w tygodniu 4 i co ? I nic !! Żadnej informacji o opóźnieniach!!!! Pracownik ma pracować a nie dostawać pieniądze za swoją pracę. Wypłaty się nie zgadzały ludzie byli wściekli a co zrobiło Action? Napisali zjebo-maila że to Pracowników wina bo to napewno oni źle się odbijają w rejestrze.!!!!! Czas zmieniać pracę, bo jak już pieniądze się nie zgadzają to już bardzo źle świadczy o firmie.
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    07.02.2022 19:02

    Były pracownik

    Pod warunkiem, że jest kompetentny a nie tak jak (usunięte przez administratora)- nie wiem skąd biorą takich ludzi- wizytówka firmy hahaha
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    11.02.2022 11:21

    Pracownik

    Jakbyś zaglądał/a na pasek to byś wiedział/a, ze nadgodziny 50% są rozliczane co miesiąc, a kwartalnie rozliczane są nadgodziny 100% (czyli przyjście do pracy w dniu wolnym, niezaplanowanym).
    ReviewUserIcon
    Monika

    11.02.2022 10:27

    Kandydat

    Witam, pracuje ktoś na magazynie ? Jakie tam są stawki ? Jaka jest stawka na wozku wysokiego składu.?
    ReviewUserIcon
    Maja

    09.02.2022 19:30

    Kandydat

    A czy w Action jest pakiet lux med lub Benefit system-karta sportowa
    Company logo
    Action Poland Sp. z o.o.

    09.02.2022 19:37

    Pracodawca

    Obowiązujący pakiet benefitów zawiera: opiekę medyczną w Luxmed, zniżkę 15% na zakupy w Action oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie w PZU (tutaj koszt składki pokrywa Pracownik).
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    09.02.2022 16:22

    Kandydat

    Witam, a jak atmosfera na Jaworznie? Warto starać się tam o pracę?
    ReviewUserIcon
    Anonim.

    09.02.2022 00:08

    Kandydat

    Powiem tak w każdej firmie jest inaczej wiadomo i każdy nie wiadomo na kogo gdzie trafi . Uważam, że niektóre osoby w firmie Action na stanowiskach powinny być wymienione. To czy jestes kierownikiem czy regionalnym a może HR nie upoważnia Cię do tego by nie być człowiekiem. Rozmowa kwalifikacyjna moim zdaniem to przesłuchanie.Jak widzą, że jesteś ambitny to ci na rozmowie.potrafi HR dowalić.jakims tekstem głupim. Nie możesz mieć własnego zdania ,bo widać żeby Cię ograniczali we wszystkim. Firma niech postawi na ludzi normalnych a nie takich którzy za kasę zrobią i powiedzą wszystko. Po za tym w pracy ma być dobra atmosfera a nie jeden na drugiego wilkiem. A tak oni sami uczą swoich pracowników.Porażka .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2022 10:42

    Pracownik

    Niestety tutaj nie ma obiektywnej oceny, jeżeli chodzi o wyższe stanowiska przez przełożonego. Zgadzam się z Twoim wpisem w 100%.
    ReviewUserIcon
    Maja

    04.02.2022 15:50

    Kandydat

    Mam pytanie, jak ze szkoleniami? Byłam wcziraj na rozmowie rekrutacyjnej odnośnie stanowiska kierownika na nowo otwierany sklep. Podobno szkolenie może być nawet w innym mieście?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    06.02.2022 11:15

    Były pracownik

    To jest tzw. polecenie służbowe i niby nie można, niby wartości ale jeśli sie nie zgodzisz to możesz szukać innej pracy. Albo będziesz na "celowniku" jakiś czas i uwierz łatwo nie będzie głównie psychicznie albo szybko znajdą powód żebyś została zwolniona.
    ReviewUserIcon
    Ksyz

    08.02.2022 15:07

    Kandydat

    Po jakim czasie się do Ciebie odezwali?
    ReviewUserIcon
    Nina

    08.02.2022 15:00

    Kandydat

    Hej czy jest ktoś z Action Sosnowiec? Wypowie się o pracy? Po opiniach trochę się rozczarowałam.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    08.02.2022 14:26

    Pracownik

    Pracownik grupy otwarcia - ktoś? coś? Jak się tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    08.02.2022 13:39

    Kandydat

    Ktoś pracował lub nadal pracuje jako "Pracownik Zespołu ds. otwarć sklepów"? Jak taka praca wygląda? Warto składać CV?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.02.2022 12:37

    Pracownik

    Czy firma posiada jakiegoś maila??? Czy tylko telefony do regionalnej i HR z którym i nic nie można załatwic?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    07.02.2022 19:04

    Były pracownik

    Dyrekor PL oraz Area Mensger - imiona usunęli
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2022 21:48

    Pracownik

    No i firma jeszcze niejednego wykonczy. Od samego poczatku kandydaci sa wprowadzani w blad. Slysza o firmie z wartosciami, jaka to jest fajna atmosfera. Wiec niestety daja sie skusic, a pozniej zaluja.
    ReviewUserIcon
    Mika

    17.01.2022 09:39

    Inne

    Proszę mi napisać czy pracując w action każdy musi mieć szkolenie np na kasy ich obsługę i czy wogole takie coś jest?znam ludzi którzy pracują w innych sklepach ale wiem że na kasach nie siadają tylko rozkładają towary ..czy w action jest to możliwe ..?
    ReviewUserIcon
    Mika

    07.02.2022 18:06

    Inne

    Ok pytam bo w innych sieciowkach jest możliwość pracy ale jak ktoś niechce kasy to jest taka możliwość...
    ReviewUserIcon
    Mika

    07.02.2022 18:16

    Inne

    Chciałam się zatrudnić ale kilka razy byłam w action i widziałam kierowniczkę a napewno nią była...i niepodobalo mi się jak rozmawiała z pracownica dodam że to nowo otwarte action..dziewczyna chciała ułożyć układała towar gdzie podeszła do niej kierowniczka i się wtrąciła ..mówi ...chcesz to ułożyć ok ale najpierw musisz mi pokazać jak..dziewczyna była zmieszana już wykładała towar gdzie kierowniczka dalej się zachowywała tak jakby ona wszystko wiedziała a reszta nie później za drugim razem też ja spotkałam sama wykładała towar przy tym sama do siebie mówiła ewidentnie widać że ta kobieta uważa się za coś lepszego..
    ReviewUserIcon
    Zludzenie

    06.02.2022 21:10

    Były pracownik

    Probujecie wmowic pracownikom, ze ich zdanie oraz samopoczucie sa wazne. A prawda jest taka- pracownicy nie moga miec swojego zdania. (Widza, jak koncza osoby, ktore mialy). Wiec poslusznie wykonuja zadania i udaja ze jest ok. Ale czy taka postawa ma sens? Pewnie dla niektorych z obawy utraty pracy tak. Ale dla mnie nie. Smutne jest to, ze nawet Holandii nie przeszkadza, ze wartosci sa tylko na papierze. Firma chwali sie otwarciem ,,x'' sklepu. Probuje ocieplic wizerunek. Ale wartosci, jak nie bylo, tak nie ma na sklepach.
    ReviewUserIcon
    Niestety jeszcze pracownik

    05.02.2022 15:26

    Pracownik

    Nie polecam pracy w Action. Europejska firma w polskim wydaniu czyli żenada. Problemy z kierownikiem zgłaszane, ale firma zamiata pod dywan. Kierownik nie wywiązuje się z obowiązków, ale za to w piękny sposób mobberuje pracowników. Z tego co czytam to tak jest w większości sklepów w Polsce. Jak szlam na rozmowę o pracę to liczyłam, że to co tu piszą to kłamstwa. Niestety to prawda. Uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rośnie!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.02.2022 21:31

    Pracownik

    100% prawdy. W naszym sklepie atmosfera jest tragiczna przez kierownika. Ale kazdy zamiata problem pod dywan. Oby utargi sie zgadzaly to najważniejsze a pracownicy niech sie zwalniaja. Przyjda na ich miejsce inni
    ReviewUserIcon
    Gość

    06.02.2022 01:12

    Pracownik

    Zgadzam się, bo właśnie tak jest i firma ma to w nosie

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon