opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MamaJasia

    19.04.2022 07:59

    Kandydat

    Witam w Staszowie ma się otworzyć sklep.nie wie ktoś może czy rekrutacja już się odbyła i gdzie można złożyć cv?
    ReviewUserIcon
    pzdr

    29.04.2022 13:56

    Pracownik

    Trochę chyba przesadnie mówić tak ogólnie kiedy pracowników jest tak wielu i nie znasz wszystkich
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.05.2022 15:13

    Pracownik

    Googlowanie niby nie jest skomplikowane ale weź pod uwagę poziom wypowiedzi, to można dojść do wniosku, że czytanie (czy w ogóle myślenie, stosowanie w swoich wypowiedziach podstaw kultury czy elementarna wiedza z zakresu prawa tudzież ochrony danych) przerasta ludzi, którzy się tutaj wypowiadają. Patrząc przez ten pryzmat jednak googlanie może przerastać intelektualnie goworkową elitę :D
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.05.2022 10:15

    Były pracownik

    Atmosfera w pracy fatalna. Kierowniczka nie nadaje się do zarządzania ludźmi. Sama prowokuje kłótnie. Nigdy nie stoi za pracownikiem. (usunięte przez administratora) Ręka rękę myje. Wymagania nie z tej ziemii a od siebie nic w zamian. Nawet dziękuję za najlepsze wyniki sklepu. Widzi problemy ale ich nie rozwiazuje. A z drobnych niedociągnięc afera.
    ReviewUserIcon
    Pracownik od dawna

    10.05.2022 19:51

    Pracownik

    Zapraszam do letury co to jest mobbing. Chyba nigdy nie mialas do czynienia z tym. Najwyrazniej nie nadajesz się do pracy w grupie. Jest bardzo dobrym kierownikiem. Od niej wymagaja to wymaga od nas. Zawsze idzie z nią pogadać i rozwiązać problem. Idzie na rękę jak tylko może aby każdy był zadowolony ale jak widać nie każdej dogodzisz. Jest człowiekiem jak każdy z nas. Każdy może mieć lepszy dzien lub gorszy. Ogarnac tyle ludzi to jest wyczyn. Ma ogromą wiedzę i radzi sobie świetnie. I nie raz slyszalam od niej dziękuję. Jeśli oczekujesz całowania po duszy to pomylilas zawód. Najlepiej oczekiwać i oskarżać kogoś a od siebie zero. Nie jedna osoba przyzna mi rację. Masz jakieś urażone ego czy co. Wydaje mi się ze to ty prowokujesz.
    ReviewUserIcon
    Andy

    09.05.2022 18:39

    Kandydat

    Rekrutacja na stanowisko zastępcy kierownika sklepu w Białymstoku. Pierwszy telefon po kilku dniach od wysłania CV i zaproszenie na pierwszy etap który odbył się po 2 tygodniach od telefonu. Przeszedłem do drugiego etapu na który czekałem tydzień. Wynik rekrutacji miał być również za tydzień. Łączny czas rekrutacji trwał miesiąc. Kilka razy zostałem poinformowany że otrzymam informację zwrotną bez znaczenia na wynik rekrutacji. Informacji zwrotnej nie otrzymałem. Bardzo nieprofesjonalne podejście i brak poszanowania czasu drugiej osoby. Najdłuższa rekrutacją w jakiej brałem udział. Stwierdzam że niczym rekrutacja się nie wyróżnia od innych.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    07.05.2022 16:42

    Były pracownik

    Nie polecam!!!!!ta firma to jakaś sciema
    ReviewUserIcon
    Paweł

    09.05.2022 06:27

    Pracownik

    Tak jak Twoja wypowiedz… haha. Konkretna i rzeczowa.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    07.05.2022 16:43

    Były pracownik

    Tak to prawda...praca w tej firmie to porażka....co do kierowniczki to jak najbardziej popieram fałszywe oblicze człowieka
    ReviewUserIcon
    Xxx

    04.05.2022 16:36

    Kandydat

    Jak wyglądają szkolenia na zastępcę? Organizują jakiś hotel i trzeba wyjechać na kilka tygodni, czy codziennie dojeżdżać do innego miasta?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2022 12:30

    Pracownik

    Szkolenie czyli jesteś (usunięte przez administratora) na czyimś sklepie i tyle,nie uczysz się nic przydatnego prócz wykładania towaru i robienia za osoby z tego sklepu . Chociaż niektórym wykładanie towaru nawet nie wychodzi i ciężko zrozumieć przez kilka lat gdzie co ma być włożone. Ale wystarczy że jesteś (usunięte przez administratora) i nie musisz nic potrafić wtedy. Jeśli jesteś mega inteligentną osoba to szkoda twojego czasu o ile sobie go cenisz i siebie
    ReviewUserIcon
    ASM

    05.05.2022 19:03

    Pracownik

    Ja miałem szkolenie i byłem bardzo zadowolony. Tak, pracowałem na sklepie i wykładałem towar ale praca asystenta to tez praca z dostawa, poza tym miałem dużo czasu na naukę rzeczy w biurze, praca z nowościami, przy reklamie czy przebudować itp. Ja bardzo dobrze wspominam ten czas i wszystko zależy gdzie się trafi bo tez słyszałem negatywne opinie o niektórych sklepach i współczuje tym osobom.
    ReviewUserIcon
    Michał

    24.04.2022 18:51

    Pracownik

    Omijajcie sklep (usunięte przez administratora)! Nie da się tam pracować przez kierownika
    ReviewUserIcon
    Kasia

    30.04.2022 14:56

    Pracownik

    Regulamin?! Firma dobrze zapłaciła, żeby niewygodne komentarze (usunięte przez administratora) nie publikować.
    ReviewUserIcon
    Oczko

    01.05.2022 09:58

    Były pracownik

    I z małopolskiego...
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2022 21:41

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oczko

    28.04.2022 07:37

    Były pracownik

    Mało kto poleca.... Szkoda zdrowia i czasu
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.04.2022 14:34

    Inne

    Niestety sklep Action nie jest przyjazny dla klienta mają w (usunięte przez administratora) jego dobro ważniejszy jest dla nich system... chciałam zwrócić towar ale okazało się że przekroczyłam jeden dzień o czym nie wiedziałam niestety Pani była nieczuła na moje prośby o zwrot ponieważ tłumaczyła się że system jej tego nieprzepusci więc jestem 50zl.w plecy.nigdy niezwracalam u nich niczego więc nie wiedziałam ile jest dni na zwrot a ponoć jest ale drobnym druczkiem na paragonie napisane no śmiechu warte... także chamstwo na poziomie olać klienta bo system nie przepuści... jak będą dalej tak robić będą tracić klientów ciekawe czy wtedy wypłaty im system wypłaci czy nieprzepusci... żenada po całość więcej tam nic nie kupię bo czuję się (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mk

    24.04.2022 20:17

    Inne

    W polskim prawie nie ma czegoś takiego jak zwrot towaru. Jest to dobra wola sklepu. Jeżeli sklep ma określone procedury co do zwrotu to w gestii klienta jest się dowiedzieć czy istnieje możliwość zwrotu i jaki jest na to czas.
    ReviewUserIcon
    Ok, Karen.

    26.04.2022 10:16

    Pracownik

    I teraz będziesz winić pracowników za swoją opieszałość? Przepraszam, no ale sama napisałaś - spóźniłaś się. Jak się spóźnisz jeden z dzień z doładowaniem karty miejskiej to dostaniesz mandat, spóźnisz się jeden dzień z zapłatą raty - zaczną naliczać się odsetki. Sorry, ale tak działa świat. Plus tak jak mówią przedmówcy, sklep nie ma żadnego obowiązku dotyczącego zwrotu względem ciebie. No ale tak, najlepiej zwalić winę na pracownika (który systemu też nie może obejść i jak nie przepuści, to znaczy, że nie przepuści, pracownik nie będzie ryzykował ewentualnymi problemami za złamanie zasad i standardów sieci, dla jednego klienta, zrozum to) Twoje podejście jest tak słabe, że szkoda gadać. I kto tu wykazuje chamstwo...
    ReviewUserIcon
    Kana

    23.04.2022 20:43

    Inne

    Kupiłam szczoteczkę do twarzy na baterie i nie działa kompletnie, jeśli chodzi o ten produkt to straszny badziew. Szczoteczka z wymienianymi końcówkami które podrażniają skore, nie polecam
    ReviewUserIcon
    Yyy

    25.04.2022 16:16

    Pracownik

    Jeśli nie działa zgłoś reklamacje a nie wypisujesz Tu żałosne komentarze…
    ReviewUserIcon
    MonaLisa

    26.04.2022 10:09

    Pracownik

    Tak, to zdecydowanie bardzo istotna informacja na portalu pracowniczym. Po pierwsze, skoro nie działa, to jak możesz oceniać działanie produktu? Po drugie, skoro nie działa, to czemu nie zareklamujesz? Nie rozumiem takiego podejścia.
    ReviewUserIcon
    Szpilka

    23.04.2022 17:53

    Były pracownik

    Czytam negatywne opinie i muszę się z nimi zgodzić.. również mam zle doświadczenia i wspomnienia jako pracownik w Action. Praca na wysokich obrotach bo za każdym razem, wszystko dosłownie na czas - towar, dostawy, sprzątanie... Pracownik na pełny etat po 8 godzinach swojej fizycznej pracy chce iść najzwyczajniej w świecie do domu, ale pada pytanie: czy mogę zostać trochę dłużej? No bo przecież przyjechała spóźniona dostawa towaru i fajnie by było pomóc ekipie, która już przyszła na 2 zmianę... Oczywiście nie muszę zostawać jeśli nie mogę czy coś (taa..) Jak się zgodziłeś - kierowniczka happy, jak nie to niby wszystko było okej, ale wyczuwało się jakas gęsta atmosferę, jakby dziwne spojrzenia. 1 prośba grafikowa... No żenada. A jak się potrzebowało chociaż te 2 prośby grafikowe np. dot. Danej zmiany w konkretnych dniach pracy to nie, a później wielkie nerwy ze strony kierowniczki bo trzeba znowu zaglądać do grafiku i go zmieniać a nie ma na to czasu bo dostawa bo towar bo trzeba zrobić i zapieprzac jak jakaś pracoholiczka. Największa żenada roku jest ewentualna pomoc kierownika regionalnego lub pracownika działu HR... Haha. Wszyscy umywają ręce, nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiada na smsy... świadectwo pracy z pomyłką. Pit który otrzymałam nie zgadzał się z pitem który otrzymał urząd skarbowy, dramat po prostu. Firma KRZAK i KOGUCIK a nie międzynarodowy Action... Nie polecam na pewno. I jak chcecie mieć zdrowe kręgosłupy to tym bardziej nie polecam bo niektóre rzeczy do dźwigania naprawde bardzo ciężkie, a za nie wiele więcej niz najniższa krajowa - NIE WARTO! :)
    ReviewUserIcon
    Shy

    22.04.2022 12:00

    Pracownik

    Mi się na razie pracuje całkiem nieźle. Jest zajob, dużo roboty, nie powiem, że nie, ale to akurat coś na co się pisałam i czego miałam świadomość. Na sklepie trafiły mi się fajne osoby, atmosfera naprawdę dużo robi.
    ReviewUserIcon
    Kameleon

    27.11.2021 12:59

    Były pracownik

    Kiedyś jak czytałem te opinie to myslalem, ze to moze tak specjalnie i ludzie robia na zlosc firmie. Ale okazalo sie totalnie inaczej. Kierowniczka sklepu absolutnie nie wie co robi, najchetniej tylko darlaby ryje na pracownikow, a sama siedziala sobie w biurze i robila zakupy na zalando, masakra. Znajdzie sobie pupilkow, falszywych jak sto-dwa i bedzie super, prawda? Zalosne zachowanie nie tylko kierownikow sklepow ale tez osob wyzej (rejonowy, hr-owcy) Naprawde, za takie pieniadze nie warto tracic czasu. Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Były

    16.04.2022 13:57

    Były pracownik

    Chyba nie wiecie co mówicie ? Zgłaszanie czegokolwiek kończy się tym, że później w ocenie takiego kogoś z hr jest się kimś z brakiem kompetencji miękkich i z głowy jakaś dalsza możliwość rozwoju. Także szkoda czasu na dochodzenie swoich racji.
    ReviewUserIcon
    Południe

    17.04.2022 14:05

    Pracownik

    Południe jest duże, więc który sklep i więcej szczegółów ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Iwka

    12.04.2022 16:38

    Inne

    od jakiegoś czasu (usunięte przez administratora) jest mniej towaru niż w sklepie w np. Sosnowcu, Bytomiu ,chodzę tam prawie od samego początku istnienia tegoż sklepu w tym mieście, bo tam mieszkam i było tam kiedyś fajnie, towaru pełne półki , obsługa extra i nawet z kierowniczka szło porozmawiać itp Od pewnego czasu chyba jest inaczej towaru gdzieś mniej często widać puste półki ( a i inni pracownicy są) a w Sosnowcu tak nie jest, nie wiem co jest powodem tego ale. przerzuciłam się na inne miasto. może coś z zamówieniami albo z ludżmi coś nie tak pozdrawiam Iwka
    ReviewUserIcon
    Karo

    15.04.2022 17:58

    Inne

    Ludzie w obsłudze w tym sklepie to dramat. Dzisiaj jak poprosiłam pracownika o wypisanie faktury to wręcz mnie okrzyczala Pani przy kasie... kiedyś ludzie tam pracujacy byli inni i asortymentu (usunięte przez administratora) było dużo więcej. Szczerze nie polecam!
    ReviewUserIcon
    lolita

    14.04.2022 10:14

    Kandydat

    Jak tu z umowami? Od razu o pracę?
    ReviewUserIcon
    Ula

    14.04.2022 20:40

    Pracownik

    Próbna 3 miesiące , a potem na ponad 2 lata, potem już na stałe
    ReviewUserIcon
    lilita

    15.04.2022 12:25

    Kandydat

    Okej, to całkiem nieźle. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Mayka

    06.04.2022 09:18

    Kandydat

    Składał ktoś z was CV po prostu przychodząc i podrzucając je do konkretnego sklepu, czy to raczej nie ma sensu i trzeba gdzies w internecie się zgłosić jak jest oferta?
    ReviewUserIcon
    Oczko

    14.04.2022 17:44

    Były pracownik

    Powodzenia....
    ReviewUserIcon
    Oczko

    14.04.2022 17:45

    Były pracownik

    Poczytaj opinie, porozmawiaj z pracownikami/byłymi pracownikami. To nie jest jedna opinia.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    08.03.2022 15:43

    Kandydat

    Witam jak wygląda spotkanie z kandydatami o pracę w action który dopiero ma być otwarty? Jakie sprawy są poruszane na takim spotkaniu?
    ReviewUserIcon
    @grazka

    06.04.2022 15:32

    Pracownik

    Jakieś przykłady pytan ?
    ReviewUserIcon
    Oczko

    06.04.2022 21:53

    Były pracownik

    Wpisz w google "pytania na rozmowie rekrutacyjnej" - takie właśnie zadają. Firma z wartościami więc też z tego się przygotuj. Wystarczy, że ładnie je zinterpretujesz bo nikt ich nie przestrzega.
    ReviewUserIcon
    A.K

    01.04.2022 14:48

    Pracownik

    Idąc do tej pracy miałam nadzieję że tę opinie jednak nie są miarodajne, niestety ale wszystko się okazało prawdą.. action potrafi zrujnować zdrowie i psychiczne i fizyczne, nie polecam wręcz odradzam jeśli ktoś się zastanawia nad zatrudnieniem... Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do pracownika i nie przestrzeganiem jakichkolwiek zasad, wymagają nauki swoich wartości zupełnie ich nie przestrzegając. Faktem jest że pieniądze są dobre, ale nie warte tego wszystkiego na co trzeba się tam godzić. Do tego dochodzi sztuczne uśmiechanie się do zdjęć przy "świętowaniu", ale gdy potrzeba rąk do pracy to już pięknie uśmiechający się państwo nie służą pomocą.. kompletny brak organizacji pracy, na którym cierpią Ci z najniższych szczebli.
    ReviewUserIcon
    A.

    03.04.2022 20:08

    Były pracownik

    Ja sie skusilam na prace nie czytajac opinii. Zgadzam sie- totalny brak zasad, szacunku. Szkoda zdrowia i czasu na prace tutaj. Kasa to nie wszystko.
    ReviewUserIcon
    Natala

    01.04.2022 15:37

    Kandydat

    Nie polecam rozmowa na asystenta kierownika beznadziejna wogole nie przedstawiona firma tylko same pytanie
    ReviewUserIcon
    Jack

    02.04.2022 09:42

    Kandydat

    Jakie pytania były? I dlaczego nie polecasz ?
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    02.04.2022 03:46

    Były pracownik

    Odradzam, szczególnie osobom aspirującym na memagera lub asystenta, współpraca z regionalna i hr na poziomie zero
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon

    01.04.2022 19:33

    kandydat

    Przebieg rekrutacji Osobiście nie polecam tej firmy. Rekrutacja na poziomie podstawówki, w formie pracy w grupach gdzie czułam się traktowana jak dziecko. Spotkanie trwało 3 godziny. Na rozmowie na osobności łapanie za słówka, głupie odzywki (szczególnie ze strony kierownika regionu). Zachowanie nieodpowiednie, brak profesjonalizmu. Pytania Przeciętne.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    Nowy

    31.03.2022 13:09

    Kandydat

    @Action ile płacicie w Szczecinie na umowę o pracę stały etat?
    ReviewUserIcon
    NOWY

    31.03.2022 13:10

    Kandydat

    @@ACTION Poland Sp. z o. o. Oraz czy praca się odbywa w nocy również
    ReviewUserIcon
    Stefekxyz

    30.03.2022 14:08

    Były pracownik

    Co to za firma, która otworzyła już ponad 2000 sklepów a wszystko trzeba rozwiązywać przez Holandię? Nie polecam, praca spoko aczkolwiek kierownictwo i ogólne zarządzenie to katastrofa. Wartości, które wiszą w pomieszczeniach socjalnych to żadne wartości tylko zwykła farsa. Wszystko idzie tylko w jedna stronę, jeśli oni coś chcą to musisz być i koniec ale nie daj Boże zachorujesz bądź prosisz o dzień wolny to odrazu jesteś skreślony. Zarządzać a rządzić to duża różnica a tak mało osób o tym wie. Imo : Jeśli szukasz pracy bez przyszłości i lubisz dawać się gnoić to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Jak widać po komentarzach wyżej to chyba mają to w standardach. Cieszę się, ze odszedłem. Elo
    ReviewUserIcon
    Zyc

    30.03.2022 20:41

    Pracownik

    Tez się cieszę, że już z nami nie pracujesz i będziesz zatruwał życie gdzie indziej :)
    ReviewUserIcon

    30.03.2022 07:04

    Bella Ciao

    Przebieg rekrutacji Pierwsze pytanie i juz wiedziałam, że nie jestem pracą w tej firmie zaintresowana. Jaka jest Pani zdolność do mobilności, bo kadra kierownicza przechodzi szkolenie poza sklepem macierzystym. Szkolenie trwa 8-12 tyg. W tym wypadku byłby to sklep oddalony o 120 km . Serio ? 3 mce poza domem , za najniższą stawkę bo się szkolę ? Tym bardziej ,że w perspektywie nie rozmawiamy o pracy za 10 tys Powiedziałam że w mojej sytuacji rodzinnej 3 mc poza domem odpadają. A pani do mnie ,to sa pani sprawy rodzinne a my badamy zdolność do mobilności ? Ok tydzień no dwa , ale nie 3 mce . Także firma wybitnie nastawiona na dbanie o pracownika. Która kobieta mająca rodzinę chce/może sobie pozowlić na taki "luksus" Podziękowałam za dalszą część rozmowy. Pytania Jaka jest pani zdolność do mobilności. Takie zgrabne HR- owe pytanko:)

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    Szukampracy

    28.02.2022 18:10

    Kandydat

    Jakie jest wynagrodzenie we Wrocławiu dla sprzedawcy ?
    ReviewUserIcon
    elo

    25.03.2022 23:15

    Pracownik

    4k brutto
    ReviewUserIcon
    Ala-56

    24.03.2022 16:18

    Kandydat

    Witam jak wyglada szkolenie na stanowisko zastępcy kierownika ? Chodzi mi o warunki hotelowe ? Posiłki , pokoje ? Jak to wyglada ?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Xxx

    23.03.2022 21:02

    Kandydat

    Co powiecie na temat pracy w sklepach action w Częstochowie?
    ReviewUserIcon
    Ami79

    23.03.2022 13:52

    Kandydat

    Praca na zasadzie robisz swoje i wychodzisz nic się nie odzywaj bo Ci regionalna wręczy wypowiedzenie. Na szkoleniu na stanowisko kierownika dowiedzalam się jak zamiatać podłogę i jak od świtu do nocy pakować towar w półki, na konkretnie zadane pytanie zero merytorycznych odpowiedzi. Nauka na zasadzie bazgroly- notatki trenera-kierownika, brak jakiegokolwiek konkretnego planu szkolenia. W tym miejscu się nie zarządza a rządzi. (usunięte przez administratora)Ludzie umordowani i utyrani do granic możliwości chodzisz po 11 h na 5:45. Pracownicy podzieleni na lepszych i gorszych , grafik to jakis kiepski żart ( godziny wrzucane z automatu, bez zastanowienia). Jeśli na wszystko się zgadzasz o nic nie pytasz pracujesz poniżej zaplanowanych roboczogodzin aby produktywność była ok to jest to twoje miejsce. Żałuję że dałam się nabrać na piękne opowieści HR jaka to jest super praca. Bardzo szybko zrozumiałam skąd taka ogromną rotacja personalna i setki ogłoszeń na wolne stanowiska. Jedno z najgorszych doświadczeń w zawodzie.
    ReviewUserIcon
    Micho Wawa

    24.02.2022 10:50

    Pracownik

    Nie polecam pracy w Action. Pracownik zostawiony sam sobie z problemami. Wypłata się nie zgadza oni nic nie wiedzą,obiecują etaty których nie mają,regionalna wie o złej atmosferze w pracy nic nie robi nawet nie próbuje się dowiedzieć co się dzieje w sklepie i dlaczego ludzie odchodzą albo uciekaja na L4. Grafik ciągle poprawiany i robiony na dwa tygodnie,zmuszanie do urlopów aby się godziny zgadzały. Ta praca to jeden wielki dramat.
    ReviewUserIcon
    Loki

    22.03.2022 10:26

    Pracownik

    Dokladni tak jest, tym wydawaniem urlopów, aby się godziny zgadzały to jakaś porażka
    ReviewUserIcon
    U.Mnie.Tak.Samo

    22.03.2022 21:26

    Pracownik

    HR? Haha. U nas HRowiec na każdy problem odpowiada "napisałam w tej sprawie do Holandii". I tyle z pomocy. Nocki z ubiegłego roku niewypłacone. Tylko ciekawe co na to PIP skoro rok 2021 został już zamknięty i rozliczony. Nie wiem który region taki bezproblemowy ze regionalna czy hrowiec ze wszystkim pomoże.
    ReviewUserIcon
    Radek

    18.03.2022 00:32

    Pracownik

    Praca neutralna. Ciężko ocenić. To moja pierwsza praca na wolności po 20 latach. Wypłata w terminie, jest przerwa 15 minut, można wychodzić do WC. Jeżeli chodzi o minusy to czas pokaże, narazie jest 3 duże plusy: wypłata terminowa, przerwa 15 minut i możliwość korzystania z WC. Polecam
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.03.2022 20:51

    Pracownik

    Rozumiem wszystko, ale praca to nie jakiś (usunięte przez administratora) żeby cieszyć się tym, że można do toalety iść
    ReviewUserIcon
    Kulfon

    18.03.2022 00:41

    Pracownik

    Lubię te prace, taka nie za lekka. Ostrzegali mnie przed Action ale przekonam się na własnej skórze i nie żałuję, zaczynam lubić tę robotę. Chętnie przyjmują osoby niepełnosprawne a ja taki właśnie jestem, docenili mnie! Action docenia niepełnosprawne osoby jeśli umi się pracować szybko to kiedyś to napewno docenią. Polecam
    ReviewUserIcon
    Tadzik

    17.03.2022 13:16

    Pracownik

    Jest bardzo ciężko. Odradzam
    ReviewUserIcon
    Andzia

    17.03.2022 13:02

    Pracownik

    Nie polecam. Myślałam że będzie ok ale nie jest ok.
    ReviewUserIcon
    Kandydat1

    17.03.2022 07:47

    Kandydat

    Czytając wpisy wniosek jeden się nasuwa , praktycznie w całym kraju w Action źle się dzieje. Ludzie są różni tak pracownicy jak i kadra kierownicza. Non stop złe opinie Pracodawca powinien sprawdzić to w terenie. Przydałaby się misja szef, ale to trzeba zejść z wieżowca w chmurach do parteru.
    ReviewUserIcon
    Gruby

    16.03.2022 13:04

    Inne

    Ludzie zobaczcie na ocenę. 2 gwiazdki to mówi wszystko
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2022 12:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lodzia

    16.03.2022 12:38

    Pracownik

    Dokładnie, wystarczy się pilnować jak w każdej pracy i jest dobrze!
    ReviewUserIcon
    Cv

    13.03.2022 14:43

    Kandydat

    Witam widziałam ofertę do sklepu w Oswiecimiu w małopolsce ,32-600. Jaka atmosfera? Warto złożyć cv? Praca ciężka i dużo dźwigania , czy raczej nic trudnego?
    ReviewUserIcon
    Odradzam

    14.03.2022 16:34

    Były pracownik

    Nie polecam. Nie idź tam. Rotacja mówi wszystko
    ReviewUserIcon
    Psychoza

    15.03.2022 07:18

    Były pracownik

    Praca jak każda, ale atmosfera tragiczna. Nie polecam a nawet szczerze odradzam (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2022 23:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gdzie

    13.03.2022 14:39

    Inne

    W jakiej miejscowości tak jest?kto na to pozwala? Numer sklepu podaj
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2022 16:12

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cała prawda

    12.03.2022 07:37

    Były pracownik

    Myślałam, że tylko w moiom przypadku tak było ale widzę, że to na sklalę kraju się rozgrywa....
    ReviewUserIcon
    Opinia

    12.03.2022 13:25

    Były pracownik

    Niestety masz racje. Tutaj reka reke myje i nie ma zadnej granicy. Wszystko moze byc zamiecione pod dywan. Firme niszcza takie wlasnie osoby.
    ReviewUserIcon
    Odchodne

    12.03.2022 13:09

    Były pracownik

    Witajcie, Chciałam podzielić się opinią na temat pracy w firmie. Sama praca w sobie jest fajna, szybko leci czas, bywają fajni ludzie z którymi się pracuję ale nie wszyscy bo są niestety (usunięte przez administratora) którzy myślą, że są zwycięzcami wszystkiego. Chyba nie tak powinno to wyglądać droga firmo. Więcej profesjonalizmu nie tylko w obsłudze klienta ale w pracy ze swoimi pracownikami. Czasy takie jak niewolnictwo czy (usunięte przez administratora) skończyły się już dawno. Nauczcie się szacunku do drugiego człowieka oraz przekazywani rzetelnych informacji a nie że każdy z asystentów mówi coś innego a później wielkie oczy i zdziwienie, że jest źle coś zrobione. Aby wymagać coś od kogoś najpierw trzeba zacząć od siebie. Pozdro elo

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.