opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 35
    • 36
    • 37
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    30.06.2022 22:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Normalny

    01.07.2022 11:40

    Pracownik

    Uwielbiam takie roszczeniowe komentarze. Jeśli tak samo zachowujesz się w pracy jak tutaj to współczuje współpracownikom. Ale wracając do wody - jeśli pracodawca zapewnia niższa temperaturę niż 25* w lokalu to nie musi zapewniać wody. A chciałbym zauważyć ze w każdym sklepie jest klimatyzacja. Wodę pije się na codzień tez wiec po prostu kup sobie butelkę wody, wyjdzie Ci to na zdrowie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2022 00:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iksa

    30.06.2022 11:34

    Pracownik

    nie niewygodne, a niezgodne z regulaminem, zapewne nie został przeczytany
    ReviewUserIcon
    iksa

    30.06.2022 11:38

    Pracownik

    nic takiego nie napisałam, chodzi o to żeby nie generalizować, bo nie każdy kombinuje i kradnie
    ReviewUserIcon
    Ktoś.

    28.06.2022 21:26

    Pracownik

    HR że śląska. Zainteresujcie się wykonywana praca osób funkcyjnych. Może warto od czasu do czasu zerknac na monitoring? Może pora ukrucic kombinowanie?
    ReviewUserIcon
    ano

    29.06.2022 14:08

    Pracownik

    Może pora zgłosić prośbę bezpośrednio a nie na goworku?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2022 21:22

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Już to slyszalam

    28.06.2022 12:55

    Pracownik

    Haha dokładnie tak!!! HR i rejonowa nie robi NIC z takimi sprawami. Usuwają jedynie niewygodnych co to widzą i zgłaszają im. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    :)

    28.06.2022 16:51

    Były pracownik

    Ciekawe co powie na to "Holandia "?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.06.2022 18:41

    Pracownik

    Jako pracownik sklepu mam zniżkę w każdym sklepie Action?
    ReviewUserIcon
    Koll

    27.06.2022 15:05

    Pracownik

    Uważaj, bo Pip już rzuca wszystko biegnie się zająć tą sprawą, takie to poważne wykroczenie, priorytetowo jesteś pierwsza w kolejce interwencji, trust me.
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.06.2022 09:48

    Były pracownik

    Nie zrozumiałeś/aś sensu wypowiedzi, to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    Eleonora Gabriel

    18.06.2022 11:42

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś może podać konkretną informację ile średnio zarabia store manager i ile asystent w mieście wojewódzkim? Informacja brutto, dzięki
    ReviewUserIcon
    XYZ

    27.06.2022 23:20

    Kandydat

    Czy można prosić o kwotę jaką zarabia zastępca ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.06.2022 09:20

    Pracownik

    Zależy gdzie ale myśle ze w mieście wojewódzkim m Ok 5k brutto
    ReviewUserIcon
    reff

    23.06.2022 18:59

    Kandydat

    Jak ogólnie wygląda rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    Meg

    24.06.2022 08:31

    Pracownik

    Ja miałam jedną rozmowę z kierownikiem
    ReviewUserIcon
    Gość

    24.06.2022 15:15

    Pracownik

    Rekrutacja wewnętrzna czy zewnętrzna
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.06.2022 21:02

    Pracownik

    Witam, ktoś wie czy są przewidywane podwyżki w związku z galopującą inflacją ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    22.06.2022 07:08

    Pracownik

    Zamiast pytać tutaj zapytaj swojego HR
    ReviewUserIcon
    Action

    28.05.2022 17:09

    Były pracownik

    Firma krzak, nie potrafią docenić dobrych pracowników. Na rozmowie czarują, a potem nawet nie ma kontaktu z działem HR żeby uzyskać informacje odnośnie spraw formalnych.
    ReviewUserIcon
    melka

    15.06.2022 13:02

    Pracownik

    To nudne musisz mieć życie, że siedzisz na goworku, żeby oceniać ludzi po kilku wpisach
    ReviewUserIcon
    Widocznie

    16.06.2022 23:46

    Były pracownik

    Podobnie jak Ty :-D
    ReviewUserIcon
    Pogodna

    11.06.2022 19:37

    Kandydat

    Czy na sklepie jest jeden kierownik zmiany czy 2?chodzi mi o to czy jak kierownik jest rano na zmianie to popołudniu zostaje zastępca czy jest drugi kierownik
    ReviewUserIcon
    Oczko

    15.06.2022 19:33

    Były pracownik

    Tutaj sie zgadzam. Jest to proste i uszczęśliwia.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.06.2022 23:44

    Pracownik

    Chyba u Ciebie w sklepie
    ReviewUserIcon
    bartek

    10.05.2022 09:46

    Kandydat

    Ile zarabia kasjer w tym sklepie?
    ReviewUserIcon
    P

    15.06.2022 01:56

    Pracownik

    To przyfantazjowałeś :-D
    ReviewUserIcon
    Aaa

    15.06.2022 10:08

    Pracownik

    No nie większość ale możecie dalej trwać w nieświadomości
    ReviewUserIcon
    Socjal

    22.05.2022 16:38

    Pracownik

    Firma zatrudnia tysiące wykładaczy towaru za grosze na małe etaty wieczna rotacja a socjal???? 21 wielka jak w Chińskiej Republice Ludowej
    ReviewUserIcon
    Aaa

    26.05.2022 10:54

    Pracownik

    Jaki jest sens wypowiedzi która się nie odnosić do realnej sytuacji firmy?
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.06.2022 01:48

    Pracownik

    Odnosi sie
    ReviewUserIcon
    Nuja

    25.05.2022 15:10

    Kandydat

    Ile osób pracuje na zmianie?
    ReviewUserIcon
    Kinga

    30.05.2022 22:54

    Pracownik

    Ok? Popracuj tak trochę w sklepie który ma wysokie obroty, 3 osoby na zmianie łącznie z kierownikiem, dwie kasy chodzą, towar niezrobiony.. I nagle okazuje się że jesteś złym pracownikiem bo nie potrafisz równocześnie siedzieć na kasie i towarowac sklepu
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.06.2022 01:45

    Pracownik

    3 osoby na zmianie, a sklep ok. 800 metrów, kierownik robi swoje, jedna osoba siedzi na kasie a druga towaruje sklep ak wcześniej było napisane 800 metrów :-D dobre nie?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    K.m

    30.05.2022 19:41

    Były pracownik

    Nie polecam, cieszę się już nie pracuje. Firma, która nie potrafi docenić pracownika i nie chce zatrudniać na pełny etat, tłumacząc że jest to brak elastyczności w grafiku, żenada
    ReviewUserIcon
    kaja

    09.06.2022 13:41

    Pracownik

    poza tym każdy kto idzie na część etatu świadomie się na to zgadza
    ReviewUserIcon
    K.m

    15.06.2022 01:22

    Pracownik

    A czytałaś że zrozumieniem wypowiedź 4 posty wyżej (podpowiedź 1 czerwca 8:37) Nie? To przeczytaj jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    Adam

    12.06.2022 18:12

    Pracownik

    Dzień dobry. Mam takie pytanie gdzie zgłosić fakt dokonywania regularnej kradzieży przez asystenta kierownika tak żeby nie stracić pracy? Poproszę o poradę ponieważ Pani Marta czuje się bezkarna i dopuszcza się co raz to większych wykroczeń.
    ReviewUserIcon
    Hej

    14.06.2022 15:55

    Pracownik

    Racja. I tak się wyłga z tego a ty sobie zrobisz problem. Już były takie sytuacje. Szkoda głowy sobie zawracać. Pracuj dziewczyno spokojnie jeśli jeszcze chce Ci się tam być a Góra niech sobie Łeby pourywa sama
    ReviewUserIcon
    Byly

    15.06.2022 01:07

    Pracownik

    Zgadzam się, firma mydli oczy, wystarczy że się z nimi nie zgadzasz w jakiejkolwiek kwestii już jesteś zaliczany jaki odpad
    ReviewUserIcon
    Gabi

    07.06.2022 17:33

    Kandydat

    Chciałabym, żeby ktoś z menadżerów sie wypowiedział czy praca asystenta to również ciężka praca fizyczna i czy też są rozliczani czasowo że wszystkiego? I czy zajmują się rozkladaniem towaru?
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.06.2022 23:45

    Były pracownik

    Każdy jest rozliczany z czasów, nie ma znaczenia to czy jesteś asystentem, menagerem czy pracownikiem. Menagerowie i asystenci są rozliczani podwójnie, z czasu i z tego jakie efekty przynosi Twoja i pracowników praca. Niestety pracy jest tak dużo, a firma szuka oszczędności w obcinaniu etatów więc jeden pracownik, nieważne pracownik, asysten czy menager musi pracować za conajmniej 3 osoby. Więc albo zap...asz albo wylatujesz, nie ważne jak bardzo wierzysz w te wszystkie wartości ACTION. Taka rzeczywistość
    ReviewUserIcon
    Hej

    14.06.2022 23:30

    Pracownik

    Oczywiście że się zajmują. W moim sklepie tylko pani kierowniczka nie robi fizycznie. Asystenci robią za nią
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.06.2022 21:43

    Kandydat

    Hej czy w Action odbywają się wyjazdy na tzw wsparcia innych sklepow, zatowarowania nowych itp? Jeśli tak czy sa to obowiązkowe wyjazdy czy np tylko dla chetnych?
    ReviewUserIcon
    123

    10.06.2022 22:06

    Były pracownik

    Zależy od kierownika. I od tego czy jesteś jego lizusem. Jak nie jesteś to dowiadujesz się, że jedziesz na kilka miesięcy do miejscowości oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od domu. Zwracają zaś za benzynę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.06.2022 09:14

    Kandydat

    Ile zarabia zastępca i jak wygląda szkolenie?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.06.2022 00:23

    Pracownik

    Zależy gdzie wawa najwyżej w Polsce, ale inne regiony nie ważne czy pracujesz w sklepie wysokoobrot i urabiasz sobie ręce po pachy, (usunięte przez administratora) że nie masz czasu potu z czoła wycierać, czy na sklepie gdzie nic się nie dzieje, dostajesz tyle samo, około 1500 mniej niż w stolicy
    ReviewUserIcon
    ?

    08.06.2022 15:57

    Kandydat

    Czyli ile mniej więcej?
    ReviewUserIcon
    Jola

    30.05.2022 07:17

    Były pracownik

    Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że już nie muszę pracować w tej firmie. Zachęcam wszystkich, którzy mają zdanie, że panuje tu brak poszanowania wartości, żeby zmienić to miejsce na coś bardziej Was godnego :)
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    31.05.2022 11:10

    Pracownik

    A o jaki sklep chodzi? Bo u mnie w regionie regionalna jest super, zespół tez a i wartości są w życiu codziennym używane
    ReviewUserIcon
    Nie

    08.06.2022 00:34

    Były pracownik

    Pewnie, może jeszcze numer personalny, numer karty zegarowej, i numer do kasy popros :-D
    ReviewUserIcon
    Była

    29.05.2022 14:13

    Były pracownik

    W sklepie, w którym pracowałam wszystko było super. Atmosfera, grafik jak ustalony to ustalony i zespół zgrany. Zmiana kierownika wszystko zmieniła. Zostałam zwolniona, bo miałam swoje zdanie. Pracowałam na pół etatu z racji tego, że mam małe dziecko. I to chyba był również powód, bo niestety małe dziecko wiąże się z braniem opieki kiedy jest chore. Pani kierownik, mimo tego że wypełniałam swoje zadania nie doceniła pracownika z kilkunastoletnim doświadczeniem. Poza tym brak kontaktu do kadr. Paski płacowe nie jasno opisane co z czego wynika... Nie polecam pracy w tym miejscu i nie dlatego, że zostałam zwolniona, a z racji na panujące warunki.
    ReviewUserIcon
    To ciekawe

    01.06.2022 08:42

    Pracownik

    Nie oceniaj jeśli nie znasz ani mnie ani całej sytuacji, bo nie masz podstaw, żeby wysnuwac swoje wnioski na temat mojej osoby :-)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.06.2022 00:28

    Pracownik

    To nie wiesz, w tej firmie nie możesz mieć dzieci
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    01.06.2022 00:06

    Kandydat

    Jak w tej firmie przedstawiają się dostawy na sklepach nisko i wysokoobrotowych, chodzi o ilość dostaw w tyg i liczbę rolek jaka przyjezdza? Faktycznie wszystko do rozlozenia jest na czas?
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.06.2022 23:58

    Były pracownik

    Coś Ci się kochana pomyliło, kierownik robi zamówienie nje takie jak mu się podoba, tylko takie jaka jest sprzedaż więc jeśli sklep jest wysokoobrotowy to niestety i zamówienie jest większez przecież to logiczne
    ReviewUserIcon
    A ja

    08.06.2022 00:11

    Były pracownik

    Wiesz ja byłam kierownikiem, i powiem Ci ze byłam ganiana jak pies prze KR, ani razu nie miałam okazji spacerować po sklepie zastanawiając się co dzis wymyślic dla pracowników żeby się nie nudzili, nie miałam na to czasu, pracowałam po 10,12 godzin bez przerwy bo szkoda mi było 15 minut( bo jak wiadomo w 15 minut w tej firmie można zrobić np rolkę z resztkami), być może dlatego już nie pracuje, bo zamiast spacerować po sklepie, pracowałam razem z ludźmi i dbałam o to żeby czuli sie docenieni i żeby nikt nie robił z nich (usunięte przez administratora) i głupków, co zrobić.. taka firma
    ReviewUserIcon
    Dominika

    22.03.2022 23:24

    Pracownik

    Pracuje w Action 3 lata i wiem już napewno jedno. Choćby płacili trzy razy więcej niż najniższa krajowa i robili wszystko cacy to i tak by ludzie mówili że jest ch.owo. Tu jest Polska- tu się narzeka i szuka tego co najgorsze dopóki się nie znajdzie,choćby kurde nie wiem co. Mam to szczęście że trafiłam na dobrych ludzi, ale między tymi ludźmi są osoby które powiedzą że jest absolutnie beznadziejnie bo są typowymi poszukiwaczami dziury w całym i widzą wszystko przeciwko sobie, jakby to co dobre nie istniało było przeźroczyste. Ps. Z całym współczuciem dla osób które na dobry zespół/kierowniczkę nie trafiły.
    ReviewUserIcon
    Dominika

    01.06.2022 17:12

    Pracownik

    Moja kierowniczka jest jedną z lepszych jakie w życiu miałam. Ale wiesz co? Znam 2 osoby w moim zespole które powiedzą że jest beznadziejna,wiesz dlaczego? bo one chcą tak na nią patrzeć: kierownik jest zawsze (usunięte przez administratora) w pracy jest (usunięte przez administratora) To jest ich jednotorowe myślenie . I nic nie daje im to że reszta całego zespołu jest zadowolona, nie przemęcza się a i tak wyrabia z pracą.
    ReviewUserIcon
    .

    03.06.2022 15:05

    Pracownik

    Amen. Zgaszam się w stu procentach - u mnie sytuacja dość podobna.
    ReviewUserIcon
    pppppppppppppp

    02.06.2022 07:54

    Pracownik

    Uczono mnie aby nie czynić drugiemu co tobie nie miłe.ale w tej firmie to zyczę pani kierownik aby ktoś ja tak upokorzył jak ona upokorzyła mnie
    ReviewUserIcon
    Aga

    07.05.2022 16:45

    Były pracownik

    Nie polecam klikajcie szerokim łukiem ni chyba że chcecie być wykorzystywane przez kierownika. Grafik pisany na mola je zmieniany co 5 minut. Zawołała Cię do pracy kiedy mają ochote
    ReviewUserIcon
    Izaa

    01.06.2022 09:04

    Były pracownik

    Zgadza się, podają grafik na cały miesiąc, a później tydzień w tydzień jak nie częściej go zmieniają, a Ty nic nie możesz zaplanować, no poza pracą oczywiście
    ReviewUserIcon
    Były menager

    30.05.2022 18:29

    Były pracownik

    Witam, szczerze odradzam pracę na stanowiskach managerskich, czysty wyzysk, pracujesz na najwyższych obrotach po 200 godzin w miesiącu, zaniedbujesz rodzinę, dzieci, i gdy w końcu organizm nie wytrzymuje i musisz wziąć L4 kierownik regionalny obraża się na Ciebie, i wielkie pretensje bo jak w ogóle można zachorować? Jakto? Rodzina ważniejsza niż praca? Sklep wysokoobrotowy, który funkcjonuje z jednym asystentem albo z żadnym, z taką samą ilością etatów co w sklepach niskoobrotowych, i wszystkiemu winny jesteś Ty. Bo to przdcież Ty, zatrudniasz byle kogo na stanowiska asystenckie. I że ciągle dostawa zaległa stoi na magazynie to też Twoja wina, bo to przecież Ty redukujesz etaty i godziny pracownikom, i to Ty masz tylko dwie ręce i to też jest Twoja wina. A Na koniec jeszcze słyszysz ze, maltretujesz i mobbingujesz zespół, a nie oficjalnie kierownik regionalny przyznaje, że po prostu Cię nie lubi :-D:-D co za profesjonalizm
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    31.05.2022 11:09

    Pracownik

    Ale to jest Twoja wina bo źle zarządzasz zespołem…. Ale dobrze, że jesteś byłym managerem bo jeśli tak opisujesz swoją prace to Ci współczuje :) a i nie wspomniałeś, że spoko hajs dostawałeś za te nadgodzinki.
    ReviewUserIcon
    Były menager

    01.06.2022 08:51

    Były pracownik

    Idiotyczna odpowiedź, która nijak ma się do komentarza powyżej, trzeba czytać ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    Michal

    26.04.2022 14:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora). Nie da się tam pracować,ludzie uciekają przez kierownika. Nikt nie chce z nim pracować.Pity lub wypłata się nie zgadza to nie jego problem a zadzwonić nie ma do kogo. Nikt nie chce iść na imprezę integracyjna przez niego już drugi rok z rzędu. Rozlicza ze wszystkiego,cały czas obserwuje,zmienia grafik jak chce,skłóca zespol i wiele wiele innych ale oczywiście usuną zaraz komentarz.Nigdy nie pracowałem w tak fatalnej atmosferze.Zglaszalismy problem ale oczywiście (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    P

    31.05.2022 12:39

    Pracownik

    To może przyjedź jak już musisz i pracuj, a raczej współpracuj a nie tylko dużo gadasz i przerabiasz resztki, bo najłatwiej jest komentować i oceniać nie widząc swojego zachowania i swoich błędów. Zresztą po co jeździsz skoro tylko narzekasz? Wez sie za resztki u siebie :-D
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    01.06.2022 00:01

    Pracownik

    Nie wiem o kim mówicie bo jestem ASMem ale w każdym razie widać jak dużo potraficie sobie sami dopisać. A co do pracy z resztkami to chciałbym zauważyć to druga najważniejsza rzecz po dostawie także resztki warto przerabiać jak najczęściej a poza tym w tym sklepie otwartym od grudnia to już chyba zaraz cała ekipa się zmieni tylko kierownik ten sam… masakra jakaś. A nawiązują co jakoś pracy pracowników i do tego jakim managerem jestem to uważam, że dobrze spełniam swoją role. Pracuje na sklepie, nie siedzę na (usunięte przez administratora) robię i nowości i dostawe itp ale wszystko zależy od własnych priorytetów, wiadomo. No i od kierownika. Moj kierownik tez nie siedzi na (usunięte przez administratora) a jak potrzeba to i dostawe robi i za to go szanuje.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Yxyxyxyxy

    31.05.2022 23:27

    Pracownik

    Jak bardzo ludzie lubią upokarzać innych aby osiągnąć swoj cel
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.05.2022 15:17

    Kandydat

    Czy w tej firmie ktokolwiek jest odpowiedzialny za kontakt z kandydatami? Jestem bardzo ciekawy jak wyglada selekcja CV bo człowiek wysyła i żadnej odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    sylwia

    26.05.2022 12:55

    Pracownik

    Najwyraźniej jest ktoś lepszy i tyle. Życie.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    31.05.2022 21:58

    Kandydat

    Oczywiście, że sobie zdaje sprawę jednak uważam, że jeśli firma jest w porządku to wypadłoby chociaż napisać zwykłe „nie chcemy Cię”. Nie uważasz?
    ReviewUserIcon
    Przyszly pracownik

    25.05.2022 18:28

    Kandydat

    Hej mam pytanko, ile osób jest zatrudnionych w sklepach Action, oprócz kierownika i 3 zastępców? Ile osób pracuje na zmianie? Drugie pytanie czy wjeżdżający towar jest pakowany działami czy rolka to mix wszystkiego? Trzecie pytanie co oznacza praca z reklamą?
    ReviewUserIcon
    Nata

    30.05.2022 23:02

    Pracownik

    Na wysokobrotowych Ok. 30
    ReviewUserIcon
    Izaa

    31.05.2022 09:24

    Pracownik

    Zgadzam się, próbują szkłem (usunięte przez administratora)utrzeć, czyli wycisnąć ze sklepu ile się da jaknajniższym kosztem nie zatrudniając pracowników, 3 osoby razem z menagerem na sklepie na jedenj zmianie o powierzchni koło 800 metrów
    ReviewUserIcon
    Były menager

    30.05.2022 18:27

    Były pracownik

    Witam, szczerze odradzam pracę na stanowiskach managerskich, czysty wyzysk, pracujesz na najwyższych obrotach po 200 godzin w miesiącu, zaniedbujesz rodzinę, dzieci, i gdy w końcu organizm nie wytrzymuje i musisz wziąć L4 kierownik regionalny obraża się na Ciebie, i wielkie pretensje bo jak w ogóle można zachorować? Jakto? Rodzina ważniejsza niż praca? Sklep wysokoobrotowy, który funkcjonuje z jednym asystentem albo z żadnym, z taką samą ilością etatów co w sklepach niskoobrotowych, i wszystkiemu winny jesteś Ty. Bo to przdcież Ty, zatrudniasz byle kogo na stanowiska asystenckie. I że ciągle dostawa zaległa stoi na magazynie to też Twoja wina, bo to przecież Ty redukujesz etaty i godziny pracownikom, i to Ty masz tylko dwie ręce i to też jest Twoja wina. A Na koniec jeszcze słyszysz ze, mobbingujesz zespół, a nie oficjalnie kierownik regionalny przyznaje, że po prostu Cię nie lubi ???????? co za profesjonalizm
    ReviewUserIcon
    Nick23

    13.05.2022 20:12

    Kandydat

    Witam. Ktoś powie jak tam traktują osoby z orzeczeniem? Czy płacą normalnie jak innym pracownikom czy tylko najniższa krajowa?
    ReviewUserIcon
    Sjjaja

    18.05.2022 20:51

    Pracownik

    Takie same warunki jak dla innych + przywileje wynikające z orzeczenia np. Dłuższa przerwa
    ReviewUserIcon
    Xzxzx

    29.05.2022 20:48

    Pracownik

    Zatrudnienie na tych samych zasadach i jak jest rekrutacja to tak samo są traktowani i sprawdzani jak inni. Wszystko zależy tez z jakiego powodu jest niepełnosprawność bo w action pracownik ma szeroki zakres pracy… i musi pracować umysłowo na kasie i fizycznie przy wykładaniu towaru.
    ReviewUserIcon
    Yuliia

    25.05.2022 16:15

    Kandydat

    Cześć . Kto pracuje lub pracował, jaka jest opinia o pracy w tym miejscu? Czy są opłacane zgodnie z obietnicą? Czy jest ktoś, kto pracuje z agencji OTTO WORK? Czy można pracować 10-12 godzin? Będę wdzięczny za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Aaa

    26.05.2022 10:53

    Pracownik

    To forum pracowników action a nie jakieś agencji pracy
    ReviewUserIcon
    Yuliia

    25.05.2022 11:02

    Kandydat

    Cześć . Kto pracuje lub pracował, jaka jest opinia o pracy w tym miejscu? Czy są opłacane zgodnie z obietnicą? Czy jest ktoś, kto pracuje z agencji OTTO WORK? Czy można pracować 10-12 godzin? Będę wdzięczny za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Gaja123

    18.05.2022 12:18

    Kandydat

    mają tu miejsce rekrutacje wewnętrzne?
    ReviewUserIcon
    megan

    23.05.2022 09:18

    Pracownik

    tyle chociaż dobrze
    ReviewUserIcon
    dystans

    24.05.2022 14:47

    Były pracownik

    W każdym pomieszczeniu dla pracowników jest instrukcja, jaka jest droga awansu, co gdzie jak. Tak samo zresztą jeśli chodzi o zgłoszenia wszelakie ale to inny temat. Ale cieżko awansować jak się nawet plakatu nie chce przeczytać. Cóż nie każdy kierownikiem może być
    ReviewUserIcon
    Yxyxyxyxy

    23.05.2022 08:07

    Pracownik

    W (usunięte przez administratora) pewna pani kierownik buduje swoją wartość kosztem pracowników uważajcie, trzeba być miłym i okazywać wielka sympatię do niej choć sama nic nie ogarnia .
    ReviewUserIcon
    Ulica

    23.05.2022 15:33

    Pracownik

    Podaj ulicę i kod pocztowy może bo nazwy miast usuwają
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    24.05.2022 10:19

    Pracownik

    Tez usunął. Chyba trzeba znaleźć nowe miejsce gdzie będzie się można wymieniać informacjami
    ReviewUserIcon
    yyyyyyyyy

    16.05.2022 08:45

    Pracownik

    W tej firmie przekonalam sie jak ludzie są fałszywi i ulegają manipulacji innych (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czikota

    22.05.2022 16:27

    Były pracownik

    Co się spodziewałaś ze ktoś powie ci prawdę ??? Liczy się by zwabić kogoś a potem co będzie to będzie Sorry firma średnia możecie Holandi są lepsze warunki tutaj trochę kiepsko to wypada
    ReviewUserIcon
    Popieram

    23.05.2022 14:32

    Pracownik

    Dokładnie tak, do tego miejsca zwabiają ludzi, opowiadają bajki na rozmowie, obiecują to, co chcesz usłyszeć a potem zderzenie że ścianą, porażka kompletna, strata czasu, nerwów, zdrowia psychicznego. Towarzystwo zepsute od kierowników sklepu po regionalną i szemrane specjalistki od HRu. Jedna wielka klika. Odradzam nie pchajcie się w to.
    ReviewUserIcon
    xxxxxxxx

    15.05.2022 12:16

    Były pracownik

    czy jestes kompetentny? pytasz jedynie o zycie osobiste,
    ReviewUserIcon
    Nick32

    13.05.2022 14:52

    Kandydat

    Witam. Ktoś powie jak tam traktują osoby z orzeczeniem? Czy płacą normalnie jak innym pracownikom czy tylko najniższa krajowa?
    ReviewUserIcon
    Andzia

    09.05.2022 20:57

    Kandydat

    Jak wyglądają godziny pracy na pełen etat sprzedawcy w ciągu tygodnia.?
    ReviewUserIcon
    Pawel

    12.05.2022 17:19

    Pracownik

    Są trzy rodzaje zmian 6/7-14/15, 14-22, 10-18, ten ostatni rodzaj rzadko spotykany, wsyztsko tez zależy od lokalizacji i kierownika ale najczęściej chyba zmiany tygodniowe, na rano i popołudnie
    ReviewUserIcon
    Anna

    08.05.2022 14:11

    Kandydat

    Witam jest u nas ogłoszenie, że można pracować na 1/2 etatu. Moje pytanie brzmi czy można pracować tylko do godz 15 bez weekendów i tylko na rozkładaniu towaru bez kasy ?
    ReviewUserIcon
    Halina

    10.05.2022 08:54

    Były pracownik

    Nie ma takiej możliwości raczej bo często jest zmieniany grafik i w pierwszej kolejności osoby, które są na 1/2 etatu lub 3/4 mają dodawane godziny żeby dobić do pełnego etatu bo tak to by musieli płacić nadgodziny tym co mają cały etat. Zamiany są na rano jaki i na popołudnie. Każdy chciałby mieć weekendy wolne ale to jest handel więc trzeba się z tym liczyć że pracuję się w weekend.
    ReviewUserIcon
    Pawel

    12.05.2022 17:17

    Pracownik

    Tez raczej odpada. Każdy pracownik pracuje na tych samych zasadach. W polskich sklepach nie ma podziału stanowisk i rodzajów pracy

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.