opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.08.2022 20:18

    Pracownik

    Praca sama w sobie jest fajna. Tylko kierownictwo czasami przesadza. Pracuje na północy Polski i kierownictwo wybiera sobie pupilki a reszta traktowana jest jak (usunięte przez administratora) Także równość to na pewno nie jest domena Actiona. Plus do tego kierownictwo znajduje sobie pracowników wśród znajomych.
    ReviewUserIcon
    Inni też

    24.07.2022 18:48

    Były pracownik

    Odradzam i przestrzegam. Pani kierownik regionalna wraz z Panią HR nie chciały przyjąć mojego wypowiedzenia. Niestety obie Panie dopuściły się pogwałcenia praw pracownika, sprawa poszła wyżej
    ReviewUserIcon
    N.

    28.07.2022 16:48

    Pracownik

    Bez względu na okolicznosci pracodawca nie ma prawa nie przyjąć wypowiedzenia
    ReviewUserIcon
    Inni też

    15.08.2022 22:43

    Pracownik

    Nie przyjęły mojego wypowiedzenia i wymusiły na mnie podpisanie wypowiedzenia firmy. Wschód
    ReviewUserIcon
    Nala

    27.07.2022 14:35

    Kandydat

    Cześć, czy umowy o pracę dostaje się od początku zatrudnienia, czy dopiero po okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    Nala

    01.08.2022 08:35

    Kandydat

    Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.08.2022 22:36

    Pracownik

    Co z tego że masz tą umowę, ja firma nie chce zatrudniać na cały etat. Zatrudniają na pół etatu, albo 3/4, obiecują że po okresie próbnym dadzą cały etat, a jak przychodzi co do czego to umywają ręce i całego etatu na oczy nie zobaczysz. Żenada
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.08.2022 11:33

    Pracownik

    Jak wygląda sprawa ze zwolnieniem się? Wysyłaliście na adres firmy wypowiedzenie plus złożyliście drugie kierownikowi sklepu ? Z góry dziękuję za informację
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    11.08.2022 20:14

    Pracownik

    Również jestem ciekawa
    ReviewUserIcon
    Kasia

    15.08.2022 22:30

    Pracownik

    No jak ja złożyłam wypowiedzenie to regionalna nie przyjęła go, i razem z Panią HR wymusiły na mnie podpisanie wypowiedzenia od firmy. Przestrzegam przed pracą w tym miejscu
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2022 23:00

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kato

    12.08.2022 18:02

    Pracownik

    Kato podobnie - region to pomyłka zarządzającego...
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.08.2022 22:25

    Pracownik

    Region wschód - regionalna podobnie, zarządzanie na poziomie zarządzania bazarem przy PKS
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.08.2022 13:42

    Pracownik

    Ile czeka się na maila ze skierowaniem do lekarza medycyny pracy po 31 dniowym l4
    ReviewUserIcon
    N.

    13.08.2022 21:21

    Pracownik

    Na maila ze skierowaniem? Wszystko ustalasz ze swoim kierownikiem ale po ostatnim dniu l4 - czyli w pierwszy dzień pracy powinieneś od razu iść na badania.
    ReviewUserIcon
    Halinka

    12.08.2022 11:29

    Pracownik

    W jaki sposób dowiedzieliście się że nie przedłużą wam umowy próbnej? Kiedy was o tym poinformowano?
    ReviewUserIcon
    N.

    12.08.2022 20:33

    Pracownik

    Musisz sprawdzić bo nie pamietam dokładnie ale pracodawca musi Cię powiadomić 7 lub 14 dni przed zakończeniem umowy ze nie przedłuża Ci jej. Ogólnie uważam ze powinien zaprosić Cię do biura i powiedzieć Ci to, ewentualnie podać szczegóły dlaczego ale to obligatoryjnie
    ReviewUserIcon
    Olka

    11.08.2022 08:51

    Kandydat

    Czy sklep action zatrudnia pracowników z orzeczeniem o niepodległości?
    ReviewUserIcon
    N.

    11.08.2022 15:26

    Pracownik

    Tak, bardzo chętnie
    ReviewUserIcon
    Lut

    05.08.2022 21:09

    Kandydat

    Mam pytanie dotyczące szkoleń. 8tyg. To wiem, ale w jakim systemie. Czy można 12h czy po 8h i czy normalnie wraca się na weekend do domu? Czy jest to kwestia dogadania się z kierownikiem sklepu szkolącego czy jakaś odgórna wytyczna?
    ReviewUserIcon
    Lut

    08.08.2022 16:26

    Kandydat

    Dziękuję za odp. czy w takim razie szkolenia sa np 7-15? czy tez 14-22, bo słyszalam, ze tak sie generalnie pracuje w Action
    ReviewUserIcon
    yy

    10.08.2022 11:50

    Były pracownik

    Dwie zmiany bo pracować będziesz na dwie zmiany.
    ReviewUserIcon
    Ala

    04.08.2022 10:10

    Kandydat

    Pracownicy mają możliwość korzystania z jakichś rabatów na produkty?
    ReviewUserIcon
    Gluck

    10.08.2022 09:15

    Kandydat

    To chyba akurat twoje standardy...
    ReviewUserIcon
    Gluck

    10.08.2022 09:15

    Kandydat

    Jest się czym chwalić
    ReviewUserIcon
    Ewa

    06.06.2022 09:17

    Kandydat

    Czy pracownicy mogą mieć przy sobie telefon? I na jakiej zasadzie działa w sklepie rabat pracowniczy, czy to jest określoną kwota w miesiącu czy tylko wybrane produkty?
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.08.2022 09:36

    Pracownik

    A ja mam dziecko w przedszkolu więc telefon mam zawsze przy sobie na wszelki wypadek. Nie używam, ale w razie awaryjnej sytuacji muszę go mieć pod ręką. Dla mnie dziecko jest najważniejsze na świecie :)
    ReviewUserIcon
    Aha

    08.08.2022 17:05

    Inne

    Współczuję...na pewno będziesz tego żałować jak za 40 lat odda cię do DPSu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.08.2022 10:40

    Pracownik

    Praca sama w sobie nie jest zła, ale za to kierownictwo do bani. Awansują ludzi, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem, dodatkowo dzielą zespół na tych których lubią (mogą się obijac) I tych, których nie lubią (ci pracują wtedy ponad miarę). Kierownictwo wiecznie przesiaduje w biurze lub na socjalu, obrabia d... pracownikom i regionalnemu. Komentuje czyjeś pójście na L4. Zamiast awansować dzieci na kierowników i zastępców poszukajcie kogoś kompetentnego! Przez takie cos szukam nowej roboty, jak trafię to odejście z tej firmy będzie najpiękniejszą chwilą od ponad roku pracy tam.
    ReviewUserIcon
    Kowalska

    18.07.2022 10:54

    Były pracownik

    Ciekawe jest to, że strasznie wszyscy pilnują regulaminu od pracowników, ale niektórzy mają przywileje i ciągle przerwy na fajki w czasie pracy. Czy to jest zgodne z regulaminem???
    ReviewUserIcon
    nuti

    02.08.2022 10:54

    Pracownik

    to nie umiałby też pisać, może warto zapoznać się ze znaczeniem słowa zanim się go użyje?
    ReviewUserIcon
    :P

    04.08.2022 08:53

    Pracownik

    A może należałoby umieć odczytać ironię z wypowiedzi? Poza tym radzę zapoznać się ze znaczeniem słowa analfabeta. Znaczenie jakie podawano w szkole podstawowej w klasach 1-3 nie jest w chwili obecnej pełne. Poduczyć się a później do ludzi wyjeżdżać że czegoś nie rozumieją bo samemu wychodzisz na głupka. Czytaj ze zrozumieniem- taka mała wskazówka.
    ReviewUserIcon
    ???

    15.04.2022 14:02

    Kandydat

    Ile zarabia z-ca kierownika i jak wygląda rekrutacja, szkolenie? Ktoś podzieli się opinią?
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    30.07.2022 22:31

    Były pracownik

    Nie jeden sklep tylko większość. W kilku sklepach w calej Polsce może jest wysoki standard a to też nie na każdej płaszczyźnie.
    ReviewUserIcon
    Była

    31.07.2022 09:28

    Były pracownik

    Otóż to!!!! Widzę, że się rozumiemy.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    28.07.2022 21:43

    Kandydat

    jak wyglądają zarobki kierownika? Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    wgl

    29.07.2022 14:02

    Pracownik

    Zależy od regionu w którym pracujesz
    ReviewUserIcon
    N.

    29.07.2022 15:10

    Pracownik

    Poniżej są komentarze. Poczytaj sobie
    ReviewUserIcon
    Magda

    28.07.2022 12:35

    Kandydat

    Na ile pierwsza umowa dla kierownika?
    ReviewUserIcon
    N.

    28.07.2022 19:17

    Pracownik

    2 lata
    ReviewUserIcon
    Zastępca kierownika sklepu

    28.07.2022 10:18

    Dolorr

    Przebieg rekrutacji Najpierw rozmowa z HR, w bardzo przyjemnej atmosferze, profesjonalnie przeprowadzona. Później niestety było tylko gorzej - kolejny etap to rozmowa z KR i kierownikiem sklepu. Pytania o trudne sytuacje w sklepie, o tworzenie grafików, poprzednie miejsca pracy. Pierwszy raz spotkałam się z prośbą o "zareklamowanie się" - co to ma być? Żenujący sposób na poznanie kandydata do pracy. Tak samo jedno jedyne pytanie od KS - czy będę w stanie cały swój czas poświęcić dla action. Gdy usłyszałam to pytanie, już wiedziałam że nie chcę tam pracować. Oczywiście nie otrzymałam odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej. Pytania Jak wyobrażam sobie dzień pracy, jakie doświadczenie, czy będę w stanie poświęcić cały swój czas firmie, ach i wisienka na torcie : prośba o zareklamowanie się.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #ZastepcaKierownikaSklepu
    ReviewUserIcon
    Dona

    24.07.2022 17:23

    Kandydat

    Cześć, Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat szkolenia dla kierownika ? Czy trafia się na sklep najbliżej miejsca zamieszkani ? Na Pomorzu/w Trojmieście jest jakiś taki sklep czy możliwe że trafie do sklepu na drugim końcu Polski? A jeśli jest to ktoś może coś napisac o tym sklepie czy szkolenie jest porządne ?
    ReviewUserIcon
    Normalny

    25.07.2022 23:30

    Pracownik

    Możesz trafić do sklepu w drugiej części Polski. Jak trafisz - trudno powiedzieć. Jak będziesz znał miejsca - napisz tu, spytaj. Ja powiem, z własnego doświadczenia, że jestem bardzo zadowolony. Większość szkolenia to praca na sklepie ale musisz mieć tez czas na ogarnięcie rzeczy biurowych itp. Dodatkowo firma Ci zapewnia nocleg i wyżywienie. Dojazdy rozliczasz w delegacji ;)
    ReviewUserIcon
    Bla

    12.07.2022 12:08

    Kandydat

    Czy możliwa jest umowa na 1/4 etatu? Widziałem na stronie możliwość pracy 10-40h tygodniowo
    ReviewUserIcon
    Gość

    14.07.2022 15:21

    Pracownik

    Właśnie ze jest na odwrot na niektórych sklepach. Wtedy takie osoby s a planowane na dni kiedy są potrzebne np ma wekendy
    ReviewUserIcon
    Barak

    25.07.2022 12:09

    Kandydat

    Na pracuj są różne oferty pracy pod względem godzin, jest mowa szczególnie o pracownikach zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu, ale nic nie pisze, że nie można być zatrudnionym na 1/4. Też chce tak pracować, w szczególności teraz przez wakacje
    ReviewUserIcon
    Różowa

    25.07.2022 11:57

    Inne

    Jestem pozytywnie zaskoczona asortymentem niektórych sklepów. Można bardzo dobre okazje wyłapać, chociażby za zestaw ogrodowy w rozsądnej cenie. Użytkowany już od weekendu, bardzo polecam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    sisi

    15.07.2022 06:41

    Kandydat

    Ile zarabia kierownik ?tak mniej więcej, wiem że to zależy od województwa ..ale może ktoś pracuje lub pracował i moze powiedzieć..
    ReviewUserIcon
    nut

    22.07.2022 10:08

    Kandydat

    z tego co czytam to jednak sporo zależy, więc najlepiej jak pewnie dopytasz tam gdzie cię to interesuje
    ReviewUserIcon
    Xyz

    15.07.2022 15:21

    Pracownik

    Inflacja szaleje, ciężko się żyje, a firma nawet palcem nie kiwnie, zero premii.... zero podwyżek w obecnym czasie.... to nie jest mała firma....
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    20.07.2022 21:52

    Inne

    Firma to nie fundacja. Załóż firmę i rozdawaj pieniądze, zobaczymy jak długo uda Ci się wytrzymać na rynku.
    ReviewUserIcon
    Normalny

    21.07.2022 20:12

    Pracownik

    Podwyżki i premie są raz w roku. Zobaczymy jak będzie jak będzie na koniec roku.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    21.07.2022 19:39

    Były pracownik

    Dlaczego usuwacie opinie?
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.07.2022 12:18

    Kandydat

    Oczekują doświadczenia i profesjonalizmu, a nie potrafią dać konkretnej i merytorycznej odpowiedzi na zakończenie rekrutacji na wyższe stanowisko. Zapraszają na rozmowę i nie czytają przebiegu zawodowego umieszczonego w CV? Jak można odrzucić kogoś po rozmowie przez brak doświadczenia na danym stanowisku, skoro wszystko umieszczone jest w dokumentach. Zaprasza się ludzi dla zabawy? Brak jakichkolwiek podstaw z zakresu wiedzy i umiejętności do prowadzenia takich rozmów, brak poszanowania drugiego człowieka oraz brak odpowiedniej oceny i informacji zwrotnej świadczy tylko o niskim poziomie i niekompetencji, co rzutuje bardzo na obraz firmy, a szkoda.
    ReviewUserIcon
    Tamara

    20.07.2022 22:01

    Kandydat

    Trochę brak logiki w tej wypowiedzi. Trudno się pogodzić, że był ktoś lepszy?
    ReviewUserIcon
    essi

    21.07.2022 09:03

    Pracownik

    Zawsze może zdarzyć się ktoś kto będzie im bardziej pasował na dane stanowisko. na pewno nie byłaś jedną rekrutowaną osobą
    ReviewUserIcon
    Ja1998

    10.07.2022 14:06

    Kandydat

    Orientuje się ktoś jakie są zarobi na stanowisku zastępcy kierownika?
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.07.2022 09:52

    Pracownik

    Nie jest to niemożliwe. Ja poszłam do pracy mając 16 lat, co za tym idzie w wieku 20 miałam już 4 letnie doświadczenie. W tym 2 lata takiego porządnego.
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.07.2022 09:53

    Pracownik

    Nie ma co oceniać, różni ludzie mają różne sytuacje.
    ReviewUserIcon
    Xvv

    15.07.2022 23:11

    Kandydat

    Cześć. Składałam CV do pracy w actionie, Pomorze. Sprawa wygląda tak, że mam półtora roczne dziecko. Chcę pójść do pracy, jakiejkolwiek na początek. Moje pytanie brzmi o zmiany, czyli w jakich godzinach się tam pracuje na 1 i w jakich na 2 zmianę? I najważniejsze czy można się jakoś dogadać żeby robić tylko na poranną? Wiem, to trudne, ale patrząc na moich znajomych, to się da, ale wiele zależy od 'góry'. Dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    nick

    18.07.2022 22:28

    Pracownik

    no taka prawda, nie można iść tylko jednej osobie na rękę
    ReviewUserIcon
    nick

    18.07.2022 22:29

    Pracownik

    zwłaszcza, że potem zaczęłaby się lawina osób, które też chcą na ranną i na popołudnia nie byłoby komu chodzić

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2022 15:06

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    16.07.2022 19:51

    Pracownik

    Musisz dać po prostu wypowiedzenie obowiązuje cię 2 tygodniowe ale możesz spróbować też za porozumieniem stron, ale jak nie mają ludzi do pracy to mogą ci nie podpisać
    ReviewUserIcon
    Ancza

    14.07.2022 16:04

    Pracownik

    Jak wygląda szkolenie ? Co z noclegami? Czy sklep załatwia nocleg czy musisz radzić sobie sam ?
    ReviewUserIcon
    lou

    15.07.2022 15:24

    Kandydat

    noclegami? macie jakie wyjazdowe szkolenia?
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    09.07.2022 23:24

    Pracownik

    Hej planuje zwolnić się z Actiona komu dawaliście wypowiedzenie? Kierownikowi? Jeśli nie ma kierownika zastępcy? Czy wysyłać do HR? Robią problem żeby podpisać wypowiedzenie za porozumieniem stron?
    ReviewUserIcon
    Normalny

    10.07.2022 18:31

    Pracownik

    Możesz dać zastępcy ale najlepiej dać kierownikowi. Możesz prosić o rozwiązanie za porozumieniem ale wszystko zależy od sytuacji na sklepie No bo jednak trzeba mieć obsadę na sklepie
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    13.07.2022 16:19

    Pracownik

    Dzięki za odpowiedź. Niestety praca w tej firmie to tylko udręka.
    ReviewUserIcon
    Śląsk

    28.06.2022 21:33

    Inne

    Coraz mniej pracowników na sklepie... Potrzebujesz pomocy?zapomnij! Nie ma nikogo na sklepie oprucz kasjerka-która siedzi na kasie. Rozumiem ciężkie czasy... Ale takie oszczędności na dobre nie wyjdą. Nie pozdrawiam..... Bytom
    ReviewUserIcon
    Wana dama

    12.07.2022 20:34

    Były pracownik

    Weś się rozbiegnij a ściana sama się znajdzie!!!
    ReviewUserIcon
    Mamtaksamo

    12.07.2022 23:18

    Pracownik

    To prawda,życzę powodzenia regionalnej o HR.Kawka kawkę pogania a gdzie czas na fejs.
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    02.07.2022 09:53

    Kandydat

    Ile jest etapow rekrutacji jeśli chodzi o stanowisko kasjer sprzedawca ? Długo trzeba czekać na odpowiedź zwrotną?
    ReviewUserIcon
    elka

    04.07.2022 08:14

    Pracownik

    jedną rozmowę miałam, a odpowiedź chyba dość szybko była telefonicznie, na pewno nie czekałam jakoś długo
    ReviewUserIcon
    O

    09.07.2022 01:05

    Były pracownik

    Błagam..
    ReviewUserIcon
    P

    09.07.2022 00:49

    Były pracownik

    Nie polecam, Pani kierownik regionalna zamiast oceniać sytuację obiektywnie i profesjonalnie, jak to kierownik regionalny powinien, ocenia pracowników pod kątem swoich subiektywnych emocji, a Pani HR jej wtóruje
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2022 12:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola12

    07.07.2022 12:05

    Kandydat

    Najwyraźniej na jakiejś podstawie został wysnuty. Treści już nie ma, więc nikt się nie odniesie.
    ReviewUserIcon
    kodi

    08.07.2022 08:24

    Pracownik

    ja akurat treść widziałem i moim zdaniem klient nie był roszczeniowy, ale to już każdy musiałby sam ocenić
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    03.07.2022 14:36

    Kandydat

    Hej jak wygląda szkolenie BHP? Wiem że jest w pierwszym dniu, ale jak długo trwa szkolenie i podpisanie umowy?
    ReviewUserIcon
    Jula

    05.07.2022 15:08

    Pracownik

    U mnie było to około 2h na podpisanie umowy i 3-4 h szkolenie bhp
    ReviewUserIcon
    lis

    06.07.2022 08:11

    Kandydat

    a to ta umowa była tak omawiana czy coś jeszcze, że dwie godziny to zajmuje?
    ReviewUserIcon
    Gość

    05.07.2022 17:07

    Inne

    Obsługa do bani kierownictwo chamskie w (usunięte przez administratora) poprosiłem o poradę a zostałem zbesztany (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    03.07.2022 22:32

    Kandydat

    Witam na jakie zarobki na rękę można liczyć w centrum logistycznym w Bieruniu na wózku wysokiego składowania? Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.06.2022 04:33

    Kandydat

    Czy w action można sobie ustalać grafik do swoich potrzeb?
    ReviewUserIcon
    Normalny

    02.07.2022 17:39

    Pracownik

    A dodatkowo jeszcze przychodzę wcześniej do pracy albo zostaje dłużej na 10-12 bo ciagle ktoś na L4 ale ch… wie gdzie….
    ReviewUserIcon
    Malika

    02.07.2022 21:24

    Były pracownik

    No właśnie koszmar. Rozumiem chodzić na 2 zmiany co drugi tydzień, a nie 8 tygodni ciągiem, bo były braku w personelu, a przecież kiero ma małe dziecko w przedszkolu. Jak jesteś taki wspaniały to pracuj 6 dni w tygodniu od 14 do 22, dolicz sobie czas na dojazd i zapomnij, ze masz życie osobiste jak jak Twoja ukochana mieszka 100 km od Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    26.06.2022 17:29

    Kandydat

    Czy do pracy w action jako sprzedawca jest potrzebna książeczka sanepidowska ??
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.06.2022 15:22

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    adwokat

    01.07.2022 12:15

    Były pracownik

    Zgadza się, gdyby tak było, to na pewno zostałoby to wyszczególnione
    ReviewUserIcon
    Może nowy

    25.06.2022 21:08

    Kandydat

    Cześć zastanawiam się nad złożeniem CV i chciałem zapytać jak wyglada dzień pracy ile się zarabia i czy są możliwe wolne weekendy na studia
    ReviewUserIcon
    Miz

    30.06.2022 07:26

    Były pracownik

    Odradzam, poczytaj komentarze to się wszystkiego dowiesz
    ReviewUserIcon
    adwokat

    01.07.2022 12:14

    Były pracownik

    a może odpowiedz na zadane pytania, zamiast od razu odradzać? ma własny mózg, zdecyduje sam...
    ReviewUserIcon
    Mariee

    30.06.2022 21:27

    Kandydat

    Witam serdecznie Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisku - pracownik sklepu ? Jakie są zadawane pytania oraz kto prowadzi rekrutację ? Po jakim czasie jest odzew że strony pracodawcy i jak to wygląda później? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ????
    ReviewUserIcon
    Normalny

    01.07.2022 11:41

    Pracownik

    Przewiń sobie niżej i znajdziesz odpowiedzi…

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon