opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kwiat43

    14.10.2022 08:35

    Pracownik

    myślę że na spokojnie, jest teraz dużo ogłoszeń, ale widać że szukają pracowników. najlepiej wysłać cv i z nimi pogadać już na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    Robi

    07.09.2022 22:16

    Kandydat

    Powie ktoś jak wyglada awans wewnętrzny? Jest sie informowanym przez kierownika czy samemu trzeba się zgłosić? Ma się rozmowe kwalifikacyjną i o co ewentualnie pytają? Za niedługo ma sie zwolnic stanowisko i chciałbym wiedzieć jakie sa szanse i czy warto. Woj. Mazowieckie
    ReviewUserIcon
    Kajka

    28.09.2022 09:04

    Pracownik

    skoro tylko tak słyszałaś to po co rozpowiadasz niesprawdzone informacje?
    ReviewUserIcon
    Nie

    13.10.2022 09:32

    Były pracownik

    We 4 zdecydowanie lepiej smakuje, niestety takie realia
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    01.10.2022 16:00

    Kandydat

    Czy jest ktoś co pracuje z województwa lubelskiego? Wkrótce otwarcie w Zamościu i jestem ciekawa Waszych opinii odnośnie kierowników regionalnych, warunków pracy itp, no i oczywiście zarobków na start... Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, wskazówki odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej (mam już doświadczenie,ale wiadomo co sklep to inna historia ????)
    ReviewUserIcon
    Nie

    13.10.2022 09:31

    Były pracownik

    Nie warto
    ReviewUserIcon
    Beata

    11.10.2022 09:14

    Kandydat

    Czy zastępca kierownika ma cały etat, ile mniej więcej zarabia brutto w mieście ok. 20 tys mieszkańców ?
    ReviewUserIcon
    N.

    12.10.2022 07:34

    Pracownik

    4600 brutto
    ReviewUserIcon
    Madziulaaa

    11.10.2022 10:21

    Kandydat

    Hej ile zarabia kierownik albo asystent w Warszawie? Orientuje się ktoś?
    ReviewUserIcon
    x

    08.10.2022 23:29

    Kandydat

    Cześć, jakie jest wynagrodzenie brutto na 3/4 etatu jako sprzedawca w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    N

    09.10.2022 11:30

    Pracownik

    3 brutto w chwili obecnej
    ReviewUserIcon
    x

    09.10.2022 18:28

    Kandydat

    dzieki za odpowiedz :)
    ReviewUserIcon
    Mrsag

    08.03.2022 06:55

    Były pracownik

    Ja i polecam i nie polecam. Praca jak w/w fajna bo szybko czas leci a nie ma ciezkiej pracy ani dźwignia. Ale za to jest (usunięte przez administratora) i wielkie przyjaznie z kierownictwem i ci co sie przyjaznia maja fory i uklady a inni co sie odezwa to zaraz ich wysmiewaja lub obrazaja. Albo slyszy sie rozne teksty, jak np przy podaniu sugerowanych wolnych dniach na przyszly miesiac uslyszalam ze bawie sie w kierowniczke i ukladam sobie grafik i ze nikt nie slyszal abym awansowala na kierowniczke... (a zasugerowalam jakie chce miec dni wolne jak kazdy!) Albo gdy słuchawka nie dzialala byla uszkodzona i zglosilam to pozostalym pracownikom i kazdy to zauwazyl to gdy kierownik sie dowiedzial o sytuacji to zszydreczym usmiechem stwierdzil ze nie wlaczylam jej i zasugerowal ze jestem glupia..... Ech podsumowując Gdyby nie te faworyzujace sie towarzystwo i z gory zakladajace twoja porazke i oceniajace cie bezpodstawnie i porownujsc do kogos to napewno tam bym dlugo popracowala bo podobala mi sie praca...
    ReviewUserIcon
    A moze

    17.06.2022 00:26

    Były pracownik

    Na wschodzie też nie
    ReviewUserIcon
    Praca

    06.10.2022 16:02

    Pracownik

    Oj tak to widzę że jest wszędzie. Warmińsko-mazurskie dokładnie to samo. Niewygodni precz albo rób za sługusa i najgorsze pracę wykonywaj a pupilki mają super. Nie wyobrażam sobie aż tak wchodzić w pupę kierownikom. Kasjerzy też są podzieleni przez to. Praca jest fajna ale atmosfera, poniżanie, faworyzowanie jest okropne. Szkoda, pieniądze są spoko ale psychika i zdrowie fizyczne jest ważniejsze. Najgorsze że i tak kierownikom nic nie można zrobić.
    ReviewUserIcon
    Felix

    06.10.2022 15:46

    Pracownik

    Od jakiegoś czasu nie chcę mi się tam już pracować. Kierownictwo obiecuję że będzie lepiej po czym na nowo zaczynają robić ze wszystkiego problem.(usunięte przez administratora) Codziennie te same osoby siedzą po 8h na kasie, później pretensje że nie wiedzą co i jak. Niby każdy tam ma być równy, chyba w snach. Podałbym miasto ale one to wszystko czytają :) gnębienia byłoby więcej.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    03.10.2022 16:56

    Kandydat

    Witam serdecznie. Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie ile zarabia kierownik sklepu w dużym mieście ? Może ktoś akurat faktycznie wie jaki jest realny zarobek kierownika sklepu Action. Z góry bardzo dziękuję za odp.
    ReviewUserIcon
    Basia

    04.10.2022 23:54

    Kandydat

    Trójmiasto, ktoś wie czy warto? Jaka stawka
    ReviewUserIcon
    N.

    06.10.2022 14:38

    Pracownik

    Czy warto - nie wiem. Nie moj region a stawka coś około 6.5 k brutto
    ReviewUserIcon
    Dorota

    06.10.2022 13:40

    Kandydat

    Hej, pracowałam kiedyś w sklepie i co jakiś czas odbywały się inwentaryzacje w nocy. Czy tutaj też tak jest?
    ReviewUserIcon
    Dorota

    06.10.2022 13:40

    Kandydat

    I w jakiej częstotliwości ogólnie, raz na ile?
    ReviewUserIcon
    Adam

    23.09.2022 10:43

    Kandydat

    Cześć jak to się ma - chodzi mi o stawki w Trójmieście pracownik - zca Idę na rozmowę i nie chce za dużo zaproponować :)
    ReviewUserIcon
    Kajka

    28.09.2022 09:07

    Pracownik

    no umowa o prace to normalna umowa, nie wiem z czym masz problem
    ReviewUserIcon
    emki

    04.10.2022 12:32

    Kandydat

    na ile się ją dostaje?
    ReviewUserIcon
    xxx

    23.07.2022 14:18

    Kandydat

    Ile zarabia zastępca kierownika? Małe miasto ok.40tys ludności. Województwo pomorskie.
    ReviewUserIcon
    Ymo

    24.07.2022 07:29

    Pracownik

    4.8k brutto
    ReviewUserIcon
    Nowa

    03.10.2022 17:26

    Pracownik

    Zastepca 4450 brutto takie są teraz stawki w mniejszych miastach
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    24.09.2022 05:22

    Kandydat

    Czy pracuje tutaj ktoś na 1/2 etatu albo 3/4 jako student? Nie ma problemu z grafikiem?
    ReviewUserIcon
    ekszynka

    28.09.2022 00:52

    Były pracownik

    U Nas na firmie problem z grafikiem jest taki,że go nie ma. Szefowa podaje Nam w ostatnim tygodniu.Cóż robić w życiu poza pracą... Kiedy pracowałam w innej firmie HR i KR kontrolowali tego typu rzeczy już nie wspomnę o rozmowie z pracownikami. Tu panuje kumoterstwo.
    ReviewUserIcon
    Lady_S

    03.10.2022 13:09

    Były pracownik

    KR (śląsk) to jest od tabelek i pseudo-'kołczingowych' pomysłów oraz wizji. Ale więcej miesza i szkodzi, niż przewodzi... O tzw wartościach formy to już bez komentarza.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Nathel

    25.09.2022 08:32

    Pracownik

    Hej czy ktoś wie jak płaca za nad godziny ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.09.2022 12:01

    Pracownik

    Tam gdzie ja pracuję, nie ma żadnych 100 czy 50% ale muszą oddać w dniu wolnym. Niedzielę też -,-
    ReviewUserIcon
    N.

    27.09.2022 11:24

    Pracownik

    zalezy od regionu, u mnie normanie sa 50 i 100.
    ReviewUserIcon
    jola K.

    23.09.2022 09:20

    Inne

    super sklep kocham was
    ReviewUserIcon
    Radujmy_sie

    23.09.2022 09:04

    Pracownik

    Praca ok, ludzie na ogół też ok. Praca na 3/4 etatu, ale często jest potrzeba/możliwość dopełnienia godzin do pełnego etatu. Grafik jak to grafik, często ruchomy, tu L4 tu wsparcie na innym sklepie. Zarządzający (regionalny ślaskie) to jakaś drama. Co chwila inne pomysły, zmiany o 180st i wieczne pretensje. Firma powinna popracowac nad 'wyzszym szczeblem'.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.09.2022 22:03

    Kandydat

    A ja mam pytanie odnośnie stawki dla kadry kierowniczej, jak to wygląda tak w rzeczywistości? Jak wygląda szkolenie?
    ReviewUserIcon
    A.

    22.09.2022 22:12

    Pracownik

    Szkolenie 8-12 tyg. Najwcześniej wyjazdowe, firma Ci opłaca hotel i wyżywienie, opłaca dojazd, stawka zależy od miejscowości, są trzy kategorie płacowe
    ReviewUserIcon
    Adaśko

    20.09.2022 10:33

    Pracownik

    Kto pracuje w Action i moze mi odpowiedzieć na kilka pytań?
    ReviewUserIcon
    rewia

    22.09.2022 17:51

    Kandydat

    A ty tutaj pracujesz a masz pytania?
    ReviewUserIcon
    rewia

    22.09.2022 17:51

    Kandydat

    Chyba, że na wyższe stanowisko albo się pomyliłeś i jako kandydat
    ReviewUserIcon
    Dewajtis

    19.09.2022 17:52

    Kandydat

    Ile zwykły pracownik zarabia na etacie w Warszawie?
    ReviewUserIcon
    N.

    20.09.2022 19:39

    Pracownik

    Chyba 4300 brutto
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.04.2022 21:34

    Inne

    Myślałam że w tej branży pracują ludzie którzy doceniają swoich pracowników pomimo tego że ci ludzie pracuja za najniższą pensje uważam że należy im sie szacunek i poszanowanie ktorego noe okazano mojej córce...została zwolniona z dnia na dzień . Córka pracowała tam kilka miesięcy, była na każde zawołanie kierowniczki (usunięte przez administratora).aż pewnego dnia zaspala do pracy.Zadzwonila rano do kierowniczki informując że zle sie czula dnia poprzedniego i poprostu zaspala.Byla szczera a dostała w zanian wypowiedzenie pomimo że kierowniczka dała jej słowo że jest ok tylko żeby sytuacja się nie powtórzyła ...dostala wypowiedzenie przekazane przez koleżanki z pracy....cóż za arogancja i brak wyczucia taktu ze strony pani kierownik ktora nie potrafi spojrzeć w oczy pracownikowi i osobiscie wręczyć wypowiedzenia Nasuwają mi się inne brzydkie słowa ale nie będę zniżała się do poziomu pani kierownik którą myślę że sumienie ruszy...zresztą karma wraca...życzę powodzenia.Ja i moi znajomi napewno już nic nie kupimy w action A wam radze omijać ten sklep jeżeli szukacie pracy na stałe bo tu zwalniają ludzi od tak
    ReviewUserIcon
    N.

    18.09.2022 22:49

    Pracownik

    Mogła ale nie musiała dać wolnego na żądanie. Jeśli nie ma obsady danego dnia w pracy wcale nie musi wydawać. Jeżeli jesteś chora idź do lekarza niech lekarz to stwierdzi i da Ci L4 a nie jak w szkole nie chce to nie pójdę a jak ponieść konsekwencje trzeba to Pani nie dobra..
    ReviewUserIcon
    Grass

    19.09.2022 13:05

    Pracownik

    Dokładnie. Jak dla mnie to zamyka temat.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bbbbbbbb

    16.09.2022 18:11

    Pracownik

    Praca od poniedziałku do soboty po 8 godzin jest jakiś dzień wolny w tygodniu ? I ile się zarabia na 3/4 etatu ? Są jakieś nadgodziny ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.09.2022 11:52

    Pracownik

    Tak jak w każdej firmie system pracy jest 5-cio dniowy , masz oprócz niedzieli jeszcze jeden dzień w tygodniu wolny. Na 3/4 etatu zarobisz 2200 bez nadgodzin (sama podstawa) możesz pracować do 150 godzin i masz wtedy około 2600/2700.
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.09.2022 10:28

    Kandydat

    Wiecie może w ile czasu wyślą odpowiedz zwrotna?
    ReviewUserIcon
    majki

    14.09.2022 09:12

    Kandydat

    Ja właściwie dopiero złożyłem cv, myślisz, że mogą zadzwonić przez weekendem jeszcze?
    ReviewUserIcon
    rolex

    15.09.2022 11:44

    Pracownik

    ale jak dopiero co złożyłeś, to nie ma co się upominać, daj im czas jeszcze
    ReviewUserIcon
    xyz

    24.08.2022 10:20

    Inne

    Pracuje ktoś na magazynie, np na Śląsku w Bieruniu? Jak to tam wygląda?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    14.09.2022 09:27

    Kandydat

    Byłem na rozmowie, 3,5k brutto to ich zdaniem rynkowe wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Doram

    30.08.2022 13:08

    Kandydat

    Hej wie ktoś ile się zarabia mniej więcej na etacie 3/4 ?
    ReviewUserIcon
    rolex

    13.09.2022 08:31

    Pracownik

    ważne żeby tylko nie kombinować, że niby możesz wziąć więcej godzin a później się okaże, że jednak mniej to wtedy może być słabo. no mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi, po prostu powiedz od razu ile chcesz i myślę, że będzie ok
    ReviewUserIcon
    majki

    14.09.2022 09:10

    Kandydat

    Jasne rozumiem, muszą to jakoś dopasować do planu zajęć, ale w sumie to mam tylko weekendowo, co prawda też piątkowe popołudnia, ale i tak chyba pewnie będzie prościej coś dobrać
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.08.2022 14:42

    Pracownik

    Jaka jest stawka dla pracownika sklepu? Nie w mieście wojewódzkim Jak to wygląda, poza kierownikiem i zastępcą są osoby funkcyjne tzn prowadzące zmianę?
    ReviewUserIcon
    Brynio

    09.09.2022 10:23

    Kandydat

    Dziękuję. A czy zastępcy obsługują też kasę, czy na odwrót pozostałe etaty prócz kierownika i zastępców to obsługa tylko kasy?
    ReviewUserIcon
    Katarina

    11.09.2022 09:10

    Pracownik

    Czyli z-ca robi niemal całą czarna robotę, a kiero siedzi w biurze
    ReviewUserIcon
    Lupi

    22.08.2022 12:16

    Kandydat

    Czy w action jako pracownik dużo się dźwiga?
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.08.2022 15:32

    Pracownik

    Zgodnie z prawem pracy musisz mieć w ciągu roku zapewniony 14 dniowy odpoczynek bez przerwy... I to wcale w tym momencie nie musi być urlop :). Wiadomo że kwiecień maj grudzień urlopu się nie wydaje to jest handel ????
    ReviewUserIcon
    Brynio

    08.09.2022 13:54

    Kandydat

    W grudniu nie ma tylko urlopów, czy są jeszcze jakieś inne zastrzenia do wzięcia urlopu?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Prywatny

    02.09.2022 08:35

    Kandydat

    Mam 20lat i jestem kobietą. Nie mam jakiegoś super doświadczenia w takich firmach. Chce zmienić prace i sie rozwijać. Czy będę miała szanse startować na asystenta kierownika? Podkreślę ze chce sie rozwijać i nie boje sie wyzwań. Proszę negatywne odpowiedzi sobie odpuścić :)
    ReviewUserIcon
    odp

    05.09.2022 08:29

    Pracownik

    mogłabyś opisać co dokładnie znaczy, że nie masz jakiegoś super doświadczenia? czy to znaczy, że jakieś masz czy że nie masz w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Toma

    08.09.2022 12:45

    Pracownik

    Generalnie to doświadczenie w zarządzaniu zespołem jest wymagane. Może być jako starszy sprzedawca chociażby, nie od razy jakieś kierownicze stanowisko, ale coś musi być.
    ReviewUserIcon
    teri

    31.08.2022 08:34

    Kandydat

    czy jest jakaś szansa awansu z pracownika sklepu na kierownika albo coś takiego? i po jakim czasie ewentualnie?
    ReviewUserIcon
    koma

    07.09.2022 09:56

    Pracownik

    No to próbuj pracować i może Ci się uda być kierownikiem za niedługo
    ReviewUserIcon
    koma

    07.09.2022 09:57

    Pracownik

    powodzenia
    ReviewUserIcon
    xxx

    05.09.2022 22:37

    Kandydat

    ile zarabia pracownik na 3/4 etatu? mniej więcej..
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.08.2022 20:52

    Kandydat

    Ile zarabia zwykły pracownik na. Rękę na cały etet w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    Yyy

    01.09.2022 09:38

    Pracownik

    Jak poczytasz niżej to się dowiesz albo na rozmowę się umow
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.08.2022 20:52

    Kandydat

    Ile zarabia zwykły pracownik na. Rękę na cały etet w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    Yyy

    01.09.2022 09:37

    Pracownik

    Zero.
    ReviewUserIcon
    lut

    30.08.2022 19:35

    Kandydat

    Czy ktoś może określić mniej więcej stawki kierownika i zastępcy w mniejszym mieście ?
    ReviewUserIcon
    N.

    31.08.2022 09:45

    Pracownik

    Tak, jak poczytasz niżej ta są tam takie informacje. :)
    ReviewUserIcon
    ekszynka

    29.08.2022 00:48

    Pracownik

    Jest coraz gorzej. Ekipa coraz mniejsze, wymagań coraz więcej. Pensja niska.
    ReviewUserIcon
    Smutny

    29.08.2022 13:08

    Były pracownik

    Masz racje…Ciekawe czy bedà podwyżki.
    ReviewUserIcon
    Yhyy

    30.08.2022 15:48

    Pracownik

    Ilu was jest razem zatrudnionych łącznie z kierownikiem i asystentami?
    ReviewUserIcon
    Młoda

    22.08.2022 05:35

    Były pracownik

    Śmieszne jest dla mnie to że kierowniczka pracuje tylko na poranne zmiany a pracownicy dostają zmiany mieszane w ciągu tygodnia i wypadają same soboty pracujące drugich zmian. A jak już się dostanie wolne to w środku tygodnia zamiast poniedziałku albo soboty... Ale są też osoby uprzywilejowane, które dostają tak jak chcą.
    ReviewUserIcon
    Warning

    29.08.2022 08:50

    Pracownik

    Na jakim świecie ty żyjesz, że jeszcze nie zaobserwowałaś że w dosłownie każdem firmie stanowiska kierownicze mają lepsze warunki niż szeregowy pracownik. Mają też większą odpowiedzialność, ale o tym nikt nie mówi. I nie, nie jestem kierowniczką, po prostu nie jestem odklejona od rzeczywistości z nierealną i utopijną wizją świata, gdzie wszyscy mają po równo (jest takie powiedzonko - wszystkim równo, wszystkim (...) tu sobie wstaw rym sama, bo mi usuną)
    ReviewUserIcon
    Praca

    29.08.2022 11:26

    Pracownik

    Oj z tym ciężko jest się nie zgodzić jak jesteś pupilkiem to masz tylko ranne zmiany, mało siedzenia na kasie i wgl większy luz. Niestety cierpią na tym inni pracownicy :/
    ReviewUserIcon
    Natalia

    23.08.2022 16:23

    Inne

    obsługa w Tychach (Gemini park Tychy) tragiczna , wredna pracowniczka action nie chciała wydać mi reszty ponieważ STWIERDZIŁA ,że mi nie wyda z 100 złotych reszty , chociaż ,że chwilę przede mną pani kupiła dwie rzeczy za 11 złotych (mniej odemnie ) i zapłaciła całe 100 złotych i bez problemu jej wydała, po zapytaniu się dlaczego mi nie wyda odpowiedziała po prostu "nie wydam " bez uzasadnienia. NIE pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Czarnulka

    24.08.2022 20:52

    Pracownik

    Niestety jeśli przyjdzie 5 osób i każda z nich zrobi zakupy za kilka złotych i zapłaci nominałem 100 lub 200 złotowym to po prostu brakuje w kasetce pieniędzy do wydania kolejnej osobie.
    ReviewUserIcon
    Wandzia

    25.08.2022 08:30

    Pracownik

    Prawda, najczęściej takie sytuacje są rano, kiedy w kasetce nie ma jeszcze dużego obrotu i nie ma możliwości wydania. Często mam takie sytuacje i nie ma jak wydać niestety kiedy nie było jeszcze ruchu
    ReviewUserIcon
    Wolf

    22.08.2022 07:58

    Kandydat

    Hej ,tak czytam opinie ale nie doszukałem się kwoty jakie zarobki na te 3/4 etat na kasjera w Action? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mm

    23.08.2022 02:20

    Kandydat

    2300 na rękę ?
    ReviewUserIcon
    N.

    23.08.2022 23:37

    Pracownik

    Wszystko zależy od miasta.
    ReviewUserIcon
    Emila

    16.08.2022 08:56

    Kandydat

    Jakie obowiązki ma zastępca kierownika sklepu?
    ReviewUserIcon
    Gosc

    23.08.2022 15:26

    Kandydat

    A jakie zarobki???
    ReviewUserIcon
    N.

    23.08.2022 23:37

    Pracownik

    A o jakie w końcu stanowisko pytasz i jaki region? Miasto wojewódzkie, Warszawa, inne miasto?
    ReviewUserIcon
    Alka

    15.08.2022 19:44

    Kandydat

    Czy ktoś z Mazowieckiego mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda praca. Czym różni się praca sprzedawcy od kierownictwa na sklepie. Jakie jest wynagrodzenie i godziny pracy? Widziałam ogłoszenie i myślę o złożeniu cvki, ale opinie mnie przeraziły..
    ReviewUserIcon
    Alka

    21.08.2022 11:23

    Kandydat

    Dziękuję. A jak to się kształtuje z wynagrodzeniem? Czytałam tu gdzieś że kierownik zarabia 6500 prawda to? I że bardzo często siedzi się po godzinach, których później nikt nie oddaje.
    ReviewUserIcon
    N.

    21.08.2022 18:52

    Pracownik

    Wszystkie godziny są ewidencjonowane i nadgodziny są wypłacane.
    ReviewUserIcon
    Mangda

    20.07.2022 15:50

    Kandydat

    Czy w każdym sklepie zarobki są takie same?
    ReviewUserIcon
    meto

    17.08.2022 08:38

    Pracownik

    ale to było w dużym uproszeniu, jak napisał/a
    ReviewUserIcon
    meto

    17.08.2022 08:39

    Pracownik

    a pracy jest dużo też w nie wojewódzkich miastach
    ReviewUserIcon
    Lolo

    27.07.2022 09:17

    Kandydat

    Ile zarabia zastępca kierownika w Krakowie? Warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    Bzdury

    15.08.2022 23:17

    Pracownik

    Bzdury bzdury, tam same (usunięte przez administratora), jak trzeba rozwiązać problem to nie ma żadnej pomocy tylko ucinanie tematu. Przymykanie oka na zgłaszane wykroczenia kierowniczki i zachowania wbrew tym waszym wartościom itd.
    ReviewUserIcon
    Zgodny

    16.08.2022 22:25

    Pracownik

    To prawda!

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.