opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marta

    22.11.2022 19:21

    Kandydat

    Hej, od której godziny jest praca w Action, jak jest czynny od 9? Bo doszły mnie słuchy, że nawet od 6....
    ReviewUserIcon
    Dorota

    03.12.2022 20:45

    Były pracownik

    Tak przychodzi się na 6 rano
    ReviewUserIcon
    N.

    04.12.2022 09:00

    Pracownik

    No powiem Ci, że u mnie kierownik zajmuje się wszystkim tym co pracownik od dostawy dostawy i siedzenia na kasie po zakres jego obowiązków, jeśli u Ciebie jest inaczej to współczuje.
    ReviewUserIcon
    Władek

    01.12.2022 20:34

    Kandydat

    Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać czy w Action w sezonie letnim jest możliwość wyjazdu w miejscowościach nadmorskich lub w jakiejkolwiek części Polski w delegację na okres dwóch tygodni lub jeden miesiąc? Mam na myśli zwykłego pracownika.
    ReviewUserIcon
    Kwiks

    02.12.2022 10:10

    Były pracownik

    zapytaj bezpośredniego przełożonego, bo to pewnie od wielu czynników zależy, zapotrzebowanie na sklepie np. i tak dalej, ja sie nie spotkałam z taką sytuacją jeszcze, ale może ktoś inny tutaj sie wypowie szerzej na ten temat
    ReviewUserIcon
    Karolka

    27.11.2022 23:54

    Pracownik

    Hejka mam pytanie odnośnie zarobku asystenta kierownika? Mam zacząć pracę i jestem ciekawa jak to wygląda oraz szkolenia jak wyglądają. Jak jest ze zwrotem za dojazdy.
    ReviewUserIcon
    Lut

    29.11.2022 23:10

    Pracownik

    Nie ma zwrotów za dojazdy do pracy!!! Są zwroty za dojazdy na szkolenie tylko
    ReviewUserIcon
    bella

    30.11.2022 08:11

    Kandydat

    okej, rozumiem, dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    08.11.2022 11:48

    Kandydat

    Proszę o informację. Do czego przydaje wam się jezyk angielski /niemiecki w pracy? . Widzę e ogłoszeniach że jest wymagany
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.11.2022 15:48

    Kandydat

    Kierownik sklepu
    ReviewUserIcon
    Xyz

    22.11.2022 04:37

    Były pracownik

    Na stanowisko kierownika czy asystenta sklepu to tej znajomości angielskiego nikt nie sprawdza. W sklepie w ktorym pracowałam kasjerki to były głównie Panie 40-55 lat, gdzie dość zrozumiałe, że tego angielskiego nie znały. Nie raz wolały o pomoc kierownika, bo przyszedł zagraniczny klient i chcial np. fakturę, a kierownik łapie się za głowę i nie potrafi nawet odpowiedzieć, że nie umie angielskiego. Generalnie wstyd, że takie coś w ogóle reprezentuje sklep, ale ok.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ilona

    21.11.2022 14:16

    Inne

    Szukają właśnie Regional Managera. W ogłoszeniu piszą o jakiś rabatach pracowniczych na zakup w sklepach. A wicie ile on wynosi i czy on jest do razu dla wszystkich pracowników?
    ReviewUserIcon
    dilma

    22.11.2022 08:16

    Kandydat

    ten wątek był już poruszany, zerknij sobie, bo nie ma sensu powtarzać
    ReviewUserIcon
    donald

    15.11.2022 09:58

    Kandydat

    są jakieś zniżki dla pracowników w sklepach? albo można sobie odłożyć jakąś rzecz i poczekać na jakąś obniżkę?
    ReviewUserIcon
    donald

    21.11.2022 14:36

    Kandydat

    dobra, to i tak zawsze coś
    ReviewUserIcon
    donald

    21.11.2022 14:36

    Kandydat

    dziękuję
    ReviewUserIcon
    To jaNova

    20.11.2022 10:07

    Kandydat

    Hej, jak wygląda praca w niedziele handlowe? Też są wtedy dwie zmiany? Od której do której? Za pracę w taki dzień oddają wolne?
    ReviewUserIcon
    N.

    20.11.2022 17:14

    Pracownik

    Ilość zmian w niedziele zależą od sklepu. Jeśli pracujesz w niedziele pracodawca musi dać oddać Ci 1 dzień wolny od pon do piątku.
    ReviewUserIcon
    Trochę tu pracuję

    20.11.2022 23:09

    Pracownik

    Jak chodzi o zmiany to zależy od kierownika sklepu i od tego w jakich godzinach sklep jest otwarty. Dzień wolny dostaniesz :)
    ReviewUserIcon
    Zarobki

    20.11.2022 22:56

    Kandydat

    Ile zarabia kierownik regionalny w Action?
    ReviewUserIcon
    Sempre

    15.11.2022 13:49

    Kandydat

    Czy ktoś posiada wiedzę i mógłby wypowiedzieć się na temat stanowisko zastępcy kierownika? Zastanawiam się czy brać się to czy dać spokój.
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.11.2022 19:58

    Były pracownik

    Odradzam, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) zero życia prywatnego, jesteś na każde zawołanie, jak nie zgodzisz się się przyjść w wolny dzień do pracy lub zostać dłużej to nie nadajesz się na asystenta. Pani (usunięte przez administratora)szkoda słów, zarządzanie na poziomie butików na targu. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Emi

    07.11.2022 22:09

    Kandydat

    Witam. Mam pytanie. Jakie są zarobki w action ?
    ReviewUserIcon
    mamba

    08.11.2022 15:48

    Kandydat

    raczej na forum takiej odpowiedzi nie dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    15.11.2022 16:46

    Pracownik

    4 k brutto na cały etat.
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.11.2022 12:25

    Pracownik

    Witam. Chciałbym się zapytać jak wyglądają paczki na święta w firmie Action? Czy wartość ich jest spora? Co znajdowało się w nich przed laty? Jeśli to nie jest tajemnicą chętnie się dowiem:)
    ReviewUserIcon
    pik

    13.11.2022 22:34

    Pracownik

    Wszyscy dostają z parcowników bez względu na staż
    ReviewUserIcon
    bala

    14.11.2022 08:10

    Kandydat

    a to akurat spoko, zawsze coś
    ReviewUserIcon
    Monte

    10.11.2022 23:31

    Pracownik

    Heej wie ktoś jak płaca za nadgodziny ( w sensie jaka stawka ) ?
    ReviewUserIcon
    N.

    11.11.2022 16:57

    Pracownik

    Nadgodziny są wypłacane wg Kodeksu pracy i zgodnie ze stawka tam określona.
    ReviewUserIcon
    X

    11.11.2022 08:05

    Kandydat

    A czy ktoś może wypowiedzieć się o magazynie w Bieruniu? Na jakiej zasadzie działa tam rekrutacja, jakie zarobki oraz premie?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Rafi

    08.11.2022 12:00

    Kandydat

    A czy w sklepie w którym się pracuje można robić zakupy poza godzinami pracy?
    ReviewUserIcon
    K2022

    08.11.2022 20:30

    Pracownik

    Oczywiście ze można
    ReviewUserIcon
    moo

    10.11.2022 08:36

    Pracownik

    w sensie pytasz czy możesz pójść do sklepu w którym pracujesz i sobie zrobić tam zakupy kiedy masz wolne? serio ludzie, trzeba wam tłumaczyć takie rzeczy?
    ReviewUserIcon
    Joga

    09.11.2022 17:07

    Kandydat

    Hejka ,widziałam ogłoszenie o naborze pracowników do sklepu w Łodzi na 3/4 etatu. Czy ktoś może mi napisać ile zarabia na rękę osoba na 3/4 etatu? Zastanawiam się czy aplikować bo w tych czasach najważniejsza jest niestety pensja żeby wyżyć.
    ReviewUserIcon
    Ferma

    07.11.2022 15:41

    Pracownik

    Heej chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają nocki w Action i w jakich godzinach ? ????????
    ReviewUserIcon
    Rootfl

    07.11.2022 22:45

    Pracownik

    Nie ma nocek
    ReviewUserIcon
    Ferna

    08.11.2022 04:53

    Pracownik

    Są nocki
    ReviewUserIcon
    Nowa

    06.11.2022 20:30

    Pracownik

    Hej, mam pytanie odnośnie godzin na 3/4 etatu. Jeżeli w miesiącu mam 120/126 godz do wypracowania a w związku z urlopami i zwolnieniami chorobowymi zwiększają mi ilość godzin to zapłacą mi za nie? W umowie jest napisane że dopiero po 150 godzinach należa się nadliczbowe. Trochę mi się to nie podoba że te kilkanaście godzin więcej miałabym pracowac za darmo tak jakby.
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.11.2022 13:31

    Były pracownik

    masz zaplacone ale wedlug tego jak wychodzisz za godzinę, czyli bez dodatku bo to dopełnienie do etatu. a po 150 godzinach to nadgodziny czyli dodatkowe 50% za każda godzinę i 100% w dniu wcześniej uznanym dniem wolnym wg grafiku
    ReviewUserIcon
    N.

    07.11.2022 14:46

    Pracownik

    To jest kwestia kodeksu pracy wg. Jest to uregulowanie prawnie
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    29.10.2022 00:42

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie godzin pracy.U nas powstaje dopiero pierwszy Action w mieście,jestem zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Jak widzę większość jest czynna 9-21,czy również na te godziny przychodzą pracownicy czy tak jak w niektórych marketach wcześniej np. na 7 rano aby wykładać towar? Osobiście pasowałaby mi ta opcja ,wcześniej zaczynać i kończyć pierwszą zmianę... I może jakieś porady przed rozmową kwalifikacyjną ???? Mam doświadczenie w pracy w dużych marketach,ale wiadomo,każdy jest inny i mam trochę stresa ????
    ReviewUserIcon
    natka

    03.11.2022 16:09

    Pracownik

    wszystko kwestia dogadania, raczej nawet będzie to na rękę
    ReviewUserIcon
    Zosia

    06.11.2022 15:39

    Kandydat

    A jakie są zarobki ?
    ReviewUserIcon
    ASIUNIA

    04.11.2022 21:54

    Kandydat

    Witam.Ile osób pracuje w firmie?
    ReviewUserIcon
    N.

    05.11.2022 18:53

    Pracownik

    W firmie? Ok 3200 osób
    ReviewUserIcon
    operacjeM

    04.11.2022 09:25

    Kandydat

    mam pytanie bo widzę ogłoszenie na administratora operacji magazynowej i się zastanawiam czy to jest praca bardziej biurowa czy na magazynie?
    ReviewUserIcon
    operacjeM

    04.11.2022 09:27

    Kandydat

    wiecie ile jest etapów rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    N.

    04.11.2022 20:38

    Pracownik

    Biuro, z tego co wiem to dwa etapy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nieznana

    14.10.2022 11:04

    Inne

    Byłam świadkiem ostatnio robiąc zakupy (usunięte przez administratora)przez (usunięte przez administratora)na pracownicy ! Wobec klientów na sklepie. Moim skromny zdaniem jest osoba nie kompetentna na Tym stanowisku i zaznaczam również, ze obroty sprzedalnosci spadną dzięki niekompetentnej oraz niedoświadczonej osobie na tym stanowisku . Zastanawiam się gdzie tez mogłabym się udać z pomocą milszej atmosfery pracy dla tak ciężko pracujących miłych oraz sympatycznych pracownic tego sklepu które nas obsługują miłe i serdecznie mimo stresu.. na dzień dzisiejszy moim zdaniem i tym co jest zauważalne poprzez nas klientów natychmiastowej zmiany (usunięte przez administratora)sklepu . Pozdrawiam z wyrazami szacunku dla dyrekcji sieci Action .
    ReviewUserIcon
    Sell

    15.10.2022 23:05

    Pracownik

    Przecież wiadomo z góry że zamiotą pod dywan. Szkoda cokolwiek pisać. (usunięte przez administratora) Po sklepach nie takie rzeczy się działy i dzieją a kierownikom i tak nic nie zrobią. Zwolnią natomiast pracownice, której przykry temat dotyczy. I tyle będzie. Nic więcej. Znam, bo widziałam na własne oczy i słyszałam na własne uszy.
    ReviewUserIcon
    klara

    03.11.2022 19:16

    Były pracownik

    To jest akurat nieprawda. O zwolnieniach kierowników w każdym regionie słychać. właśnie za złe traktowanie pracowników. Na pewno jeden regionalny też wyleciał. Trzeba zgłaszać po prostu. Warto mieć jakiś dowód.
    ReviewUserIcon
    studentka1

    11.10.2022 08:19

    Kandydat

    Temat był już poruszany, ale zero konkretnych info, więc mam pytanie jako studentka. Rozkład zajęć zmienia mi się co semestr, ale częściowo w trakcie też, więc biorąc pod uwagę, że jest opcja elastycznego grafiku, to pytanie: jak bardzo jest elastyczny? Tzn. jeśli w jednym miesiącu mam czas na ¼, a w następnym miesiącu na ¾ etatu czy taka opcja jest możliwa czy to za dużo?
    ReviewUserIcon
    Tak

    26.10.2022 23:43

    Były pracownik

    I to tak elastycznie, że nie masz nic do gadania heh
    ReviewUserIcon
    jka

    03.11.2022 19:07

    Pracownik

    Elastyczny grafik oznacza, że może być dostosowany do zajęć szkolnych np, a nie że pracuje się zawsze 8-16 jak np typowa praca biurowa. Co do zmian grafiku to w handlu jest to normalne. Jak ktoś choruje to trzeba kimś pracować. Jak Ty będziesz chora to ktoś za Ciebie będzie musiał przyjść. Kodeks pracy pozwala na zmianę grafiku i kierownik się powinien stosować do obowiązującego prawa. Jeśli tego nie robi - zawsze można to zgłosić wyżej. W tej firmie jest akurat to przestrzegane.
    ReviewUserIcon
    Ola

    02.11.2022 13:55

    Pracownik

    Ile trwa szkolenie nowego pracownika oraz bhp? Zawsze odbywa się w innym mieście niż w tym którym będzie się zatrudnionym?
    ReviewUserIcon
    N.

    02.11.2022 22:15

    Pracownik

    Zależy od możliwości filmy ale na ogół jest to większe miasto do którego przyjeżdzają pracownicy. Cała podróż jest rozliczana jako delegacja
    ReviewUserIcon
    bianka

    03.11.2022 16:06

    Kandydat

    a czasowo to ile zajmuje mniej więcej?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    03.11.2022 15:12

    Kandydat

    Proszę o informację ile czekacie na odpowiedź po wysłaniu CV? Wysłałam na Lublin, ogłoszenie jest ciągle odświeżane, brak jakiej kolwiek informacji.A jestem bardzo zainteresowana.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.10.2022 00:26

    Pracownik

    Dlaczego są tak duże różnice w wynagrodzeniu na tym samym stanowisku? Praca ta sama, te same obowiązki, więc dlaczego między pensjami są różnice po 600zl ?
    ReviewUserIcon
    Qvpo

    02.11.2022 15:00

    Kandydat

    i to tak dla wszystkich pracowników czy tylko do sprzedawców ta reguła się odnosi?
    ReviewUserIcon
    N.

    02.11.2022 22:14

    Pracownik

    Do każdego stanowiska w sklepach
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.11.2022 20:46

    Kandydat

    Hej, jak to wygląda z rekrutacja na stanowisko kasjer/sprzedawca? Bo niby na ogłoszeniu pisze zeby mieć skończę 18 lat, co mam i min wyksztalcenie średnie co też mam. Wyslalam zgloszenie, a dostalam odpowiedź, że nie spełniam ich wymagań. Więc ciekawa jestem na jakiej zasadzie sortują osoby, czy aż trzeba mieć studia skończone by na kasie pracować?
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.11.2022 08:54

    Pracownik

    Pewnie inne cv ich prxekonalo Jeśli ktoś już był na rozmowie i zrobił wrażenie to go zatrudnili. Reszta ka dydstow dostaje wtedy taka odpowiedź z automatu. Nie jesteś jedyny który wysłał cv. Tego spływa multum
    ReviewUserIcon
    Qvpo

    02.11.2022 14:59

    Kandydat

    też mi się wydaje że to jakaś automatyczna zwrotka i może bardziej chodziło o to, że już nie szukają kogoś na to stanowisko, albo ktoś miał już doświadczenie i jego przyjęli. dużo może być powodów, ale no nie ma co roztrząsać tylko lepiej chyba próbować dalej, co nie? takie jest przynajmniej moje zdanie

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Elka

    22.10.2022 17:12

    Kandydat

    Witam,jak wyglądają pierwsze dni jako nowy pracownik sklepu? Czy rzucają pracownika na głęboką wode? Jestem zestresowana rozpoczęciem tam pracy. Dodam tylko ,że nie boje sie ciężkiej pracy i szybko się uczę, ale nigdy nie pracowałam w tego typu sklepie.
    ReviewUserIcon
    Elka

    27.10.2022 14:14

    Kandydat

    Mogą mnie zwolnic w trakcie tej pierwszej umowy 3miesięcznej?
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.10.2022 11:16

    Pracownik

    Raczej nikt nie zwalnia bo firma. Dąży żeby zwolnień było jak najmniej.. Najszybciej to nie przedłuża ci umowy po tych 3 miesiącach
    ReviewUserIcon
    zilo

    27.10.2022 13:46

    Pracownik

    dużo negatywnych komentarzy tutaj ludzie piszą, ale ja od siebie powiem tyle, że niczym praktycznie nie zaskoczyła mnie ta praca, wiedziałam już wcześniej jak wygląda praca w sklepach i tutaj jest tak samo. jasne czasami jak ktoś się wysypie z grafiku to trzeba wziąć więcej godzin, ale jak wam to nie odpowiada to może warto szukać pracy w jakiejś innej dziedzinie, bo w usługach tak będzie wszędzie. osobiście - według mnie praca jest przede wszystkim normalna, tryb pracy mi akurat odpowiada, a jeśli komuś nie to może minął się z powołaniem. ja wracam do domu i mam czystą głowę, nie muszę myśleć o pracy poza pracą i to jest dla mnie super sprawa. jeśli ktoś uważa inaczej to oczywiście szanuję wasze opinie, ale prosze też żebyście wy uszanowali moją...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.10.2022 07:18

    Pracownik

    Ja od siebie mogę dodać, że praca jak praca i mi się podoba. Wiadomo jest dużo noszenia i trzeba być szybkim ale to spoko. Ja nie mogę po prostu znieść w Action zachowania kierownictwa i poniżania.
    ReviewUserIcon
    Elmo

    25.10.2022 15:17

    Kandydat

    Heej ;) Ile godzin wynosi 3/4 etatu miesiącu ?
    ReviewUserIcon
    zilo

    27.10.2022 13:39

    Pracownik

    pełny etat to około 160 godzin w zależności ile dni roboczych jest w miesiącu, więc z matematyki wynika, że 3/4 etatu to około 120 godzin w miesiącu
    ReviewUserIcon
    zilo

    27.10.2022 13:40

    Pracownik

    a to to nie wiem skąd ci się wzięło, bo u mnie jest normalnie i każdy pracuje tyle godzin ile ma przypisane w swoim etacie
    ReviewUserIcon
    Hmmm...

    23.10.2022 19:45

    Pracownik

    Planuje odejść z firmy.Jak wygląda sprawa ze zwolnieniem się?
    ReviewUserIcon
    Hmmm...

    27.10.2022 09:18

    Pracownik

    Jestem na umowie próbnej i chce złożyć wypowiedzenie z okresem wypowiedzenia u Kierownika . A to składałaś wypowiedzenie za porozumieniem stron u Kierownika sklepu czy o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Gość

    27.10.2022 10:59

    Pracownik

    Składasz wypowiedzenie. Albo z zachowaniem okresu wypowiedzenia albo za porozumieniem stron
    ReviewUserIcon
    Zakręcona

    19.09.2022 09:59

    Pracownik

    Na szczęście już niedługo kończę tutaj pracę. Nikomu nie polecam tej firmy. Wszyscy na spotkaniu miło mówią jakie to mają wartości i jak lekka i przyjemna jest praca u nich, towar lekki na rolkach itd. w rzeczywistości kartony są ciężkie, czasami nie da się podnieść czegoś samemu a do pomocy nie ma nikogo, bo kierowniczka siedzi w biurze a inna dziewczyna na kasie i radź sobie sam.
    ReviewUserIcon
    Fionna

    16.10.2022 13:21

    Były pracownik

    Założę się, że jesteś jedną z tych asystentek, które wiecznie udają, że coś robią. A robią i to niewiele kiedy patrzy kierowniczka lub regionalna. Nie dajcie się zwieść - praca jest ciężka zwłaszcza dla kobiety bo trzeba się na latać i dźwigać. W dodatku wieczne poganianie i wiecznie coś trzeba poprawić, bo komuś nie pasuje
    ReviewUserIcon
    Tak

    26.10.2022 23:56

    Były pracownik

    I non stop zmienianie tego grafiku, w ostatniej chwili dowiadujesz się że musisz być w pracy, albo zostać
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    23.10.2022 20:16

    Pracownik

    Każdy piszę i pyta czy praca jest ciężka? Odpowiadam na rolkach znajdują się produkty w kartonach jak płyny do naczyń, proszki do prania zgrzewki napoi ale również talerze, koce słodycze. Sami oceńcie czy to ciężkie produkty czy lekkie. Praca polega na wypakowywaniu rozkładaniu jak przepakowywaniu towaru przez 8 godzin minus przerwa 15minut. A jeśli chodzi o atmosferę to kadra kierownicza jest zakłamana tu się uśmiechają grafik non stop zmieniaja pod siebie i tyko zmiany. Ogólnie praca jest podobna do znanego dyskontu tylko tyle że pracowników na ich zmianach jest więcej.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    26.10.2022 23:20

    Inne

    I co ze umowa o pracę? Tak czy inaczej mogą cie zwolnić w każdym momencie, wymyślić sobie powód i co im zrobisz? Gdzie ta stabilność, tutaj jej nie ma, nie spodobasz się pupilkom to nara, skrócony czas wypowiedzenia/za porozumieniem zdobyte manipulacja, albo najgorsze zmiany i piekło przez okres wypowiedzenia:))
    ReviewUserIcon
    No raczej nie

    26.10.2022 23:39

    Były pracownik

    Stabilnie? Tak owszem jeśli tylko poświęcasz dla pracy 100 % czasu również swojego prywatnego. Praca po 8 godzin? Tak, pod warunkiem że nie proszą Cię codziennie o nadgodziny, a jak odmówisz no to już nie jest tak stabilnie. Bo i uwadze nie może umknąć fakt, że firma nie chce zatrudniać pracowników na cały etat, tłumaczą się brakiem elastyczności w grafiku, ale pracować musisz często za dwa etaty. Pieniądze oczywiście wypłacają, ale jakim kosztem, życia prywatnego, rodziny, zdrowia? Regionalna i HR szkoda gadać.. Osobiście nie polecam i odradzam każdemu
    ReviewUserIcon
    Agusia

    24.10.2022 20:19

    Kandydat

    Hejka. A jakie zarobki asystent kierownika?
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    26.10.2022 20:24

    Pracownik

    Daj miasto a podam Ci stawke.
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.10.2022 23:32

    Były pracownik

    3500 plus minus
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.10.2022 15:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierowniczka

    26.10.2022 00:56

    Pracownik

    Przestań podszywać się pod klientów bo dostaniesz wypowiedzdnie
    ReviewUserIcon
    n.

    26.10.2022 20:22

    Pracownik

    wypowiedzenie to Ty powinna dostać za takie zachowanie.
    ReviewUserIcon
    hawko

    05.10.2022 08:37

    Kandydat

    są tutaj jakieś premie za sprzedaż?
    ReviewUserIcon
    N.

    12.10.2022 11:18

    Pracownik

    Wydaje mi się, że z racji ze to trochę forum gdzie pracownicy się udzielają i często kierownicy nie udzielają informacji swoim pracowników to miejsce gdzie można czasem coś mądrego napisać. Mam nadzieję, że kierowniczka nic by mi się zrobiła za to i regionalna i moja…
    ReviewUserIcon
    Magda

    26.10.2022 01:04

    Pracownik

    A skąd wiesz czy mają w umowie poufność? Dla mnie to jest co najmniej dziwne kiedy firmy nie pozwalają mówić ile się zarabia. W ogłoszeniach o pracę kwot też nie podają.
    ReviewUserIcon
    Ma

    20.10.2022 12:55

    Były pracownik

    Też pracowałam tam kilka miesięcy, w jednym ze sklepów, nie miła atmosfera wobec (usunięte przez administratora) do pracowników. Wydzieranie się na nich zamiast normalnej rozmowy. Traktowanie beszczelnie i wiecznie szukanie błędów. Stres i niechęć przychodzenia do pracy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    N.

    24.10.2022 09:41

    Pracownik

    Do sklepu czasem wpływa 300-400 CV. Myślisz, że ktoś pamięta czy Ty to Ty. Jeśli nie dostałeś odpowiedzi to trzeba czekać. Kierownik na każda aplikacje ma obowiązek odpowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Magda

    26.10.2022 00:51

    Kandydat

    Nie prawda. Nie odpowiadają
    ReviewUserIcon
    Klientka

    25.10.2022 11:24

    Inne

    Sklep na Łopuszańskiej odpada. Tam już nie mam po co jeździć bo 3/4 sklepu to ubrania dziecięce a gospodarstwo domowe leży kompletnie i ciasnota. Pojadę na Aleje Krakowską 61 może tam będzie wygodniej i lepiej zaopatrzone.
    ReviewUserIcon
    kraolina

    25.10.2022 19:48

    Inne

    polecam sklep na Lazurowej
    ReviewUserIcon
    matio

    23.10.2022 14:47

    Kandydat

    Czy jest stawka za godzinę? czy liczy się za cały miesiąc z góry. W ogłoszeniach jest napisane że praca od 10 do 40 h
    ReviewUserIcon
    marli

    17.10.2022 12:13

    Pracownik

    pracuję od 5 miesięcy. staż pracy to zawrotny nie jest, ale coś tam już wiem i mogę się wypowiedzieć. ogólnie na początku trochę mnie przytłoczyło to, że dużo rzeczy trzeba się nauczyć ogarniać, taki trochę multitasking, wydawało mi się, że będzie ciężko i nie podołam (moja pierwsza praca w handlu, więc był pewien przeskok, bo wcześniej pracowałam głównie jako animatorka dla dzieci i to dorywczo). ale jakoś z każdym dniem to wszystko stawało się coraz łatwiejsze i teraz już nie sprawia mi to większych problemów. praca lekka nie jest, nie będę nikomu mydlić oczu, ale serio jest spoko moim zdaniem. mimo, że na brak roboty nie narzekam, to też nie pracuję ponad siły. na ekipę trafiłam fajną, dziewczyny wspierające i faktycznie starały się pomóc na początku i nie patrzyły z góry nawet jak czegoś nie ogarniałam za pierwszym razem. na razie polecam, zwłaszcza ktoś nie boi się pracy w tej branży i nie nastawia z góry negatywnie.
    ReviewUserIcon
    marli

    21.10.2022 12:14

    Pracownik

    no w moim przypadku tak było, ale wiesz, też nie mogę dać gwarancji, że w twoim będzie tak samo, u każdego mogą być inne odczucia, może tez zależy od sklepu, nie wiem
    ReviewUserIcon
    N.

    23.10.2022 13:53

    Pracownik

    Nikt nie zatrudni Cię tutaj „tymczasowo” bo nikt nie ma ochoty ani czasu co chwile kogoś uczyć i wprowadzać w rytm pracy.
    ReviewUserIcon
    Janka

    21.10.2022 18:26

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)Praca jest ciężka bo dużo się dźwiga i ciągle się lata po sklepie. Czasami z wywieszonym ozorem. Kierowniczka tylko patrzą na zegarek i są raczej nie szczere. Nawet jak się uśmiechają to ewidentnie widać że nie jest to szczery uśmiech. Polecam pracę jeśli nie zmęczy cie wieczne targanie ciężkich rolek i dźwiganie ciężkich kartonów niemal cały czas przez 8 godzin. Przy okazji jeśli dasz sobą sterować jak lalką i będziesz siedział cicho, przytakiwal i posłusznie wykonywać każde polecenie na widzimisie kierowniczki to leć śmiało, bo tam lepiej nie mówić za wiele. Odeszłam i nie żałuję.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.