opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wojtek

    30.12.2022 14:12

    Kandydat

    Witam. Czy każda osoba zatrudniona na stanowisku Pracownik sklepu musi siedzieć na kasie fiskalnej ? Czy można tylko rozkładać towar bez obsługi kasy fiskalnej ?
    ReviewUserIcon
    N.

    07.02.2023 18:33

    Pracownik

    No nie, każdy pracownik bez względu na okoliczności musi moc wykonywać wszytkie obowiązku na swoim stanowisku. Wiec każdy siedzi na kasie, każdy wykłada towary itp. Każdy wykonuje te same zadania na tym samym poziomie.
    ReviewUserIcon
    alii

    15.02.2023 08:10

    Pracownik

    no dokładnie i to się sprawdza :)
    ReviewUserIcon
    meska

    07.02.2023 09:52

    Kandydat

    Są zniżki pracownicze? Jak tak to w jaki sposób działają, macie jakąś kartę zniżkową, czy wpisuje się jakiś kod specjalny?
    ReviewUserIcon
    fix

    08.02.2023 09:15

    Pracownik

    pracownicy mają 15% zniżki na zakupy
    ReviewUserIcon
    meska

    13.02.2023 09:33

    Kandydat

    Ona obowiązuje od początku, czy dopiero po jakimś okresie próbnym?
    ReviewUserIcon
    Oferta

    09.01.2023 05:52

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w Action Olsztyn? Widzę że jest tam znowu rekrutacja :)
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.02.2023 18:41

    Pracownik

    Dokładnie ,tak jest osoby które zgłaszają problemy do rejonowych lub HR zostają natychmiastowo zwalniani...
    ReviewUserIcon
    Zoo l

    08.02.2023 13:03

    Pracownik

    100% prawdy sama tego doświadczyłam, (usunięte przez administratora)i jeszcze raz (usunięte przez administratora)oraz kierownictwo umysł ograniczony, szkoda czasu
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.01.2023 15:16

    Kandydat

    Cześć Mam pytanie o to ile zarabia asystent kierownika? Zastanawiam się nad aplikacją.
    ReviewUserIcon
    baton

    31.01.2023 15:10

    Pracownik

    Informacje poufne zapewne wiec ciezko na forum
    ReviewUserIcon
    N.

    07.02.2023 18:38

    Pracownik

    Podwyżka była taka sama dla wszystkich. :) bez względu na stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Jusia

    06.02.2023 11:21

    Kandydat

    Hej Mam rozmowę kwalifikacyjną i pytanie kochani do was jak ona przebiega,o co pytają ci jest ważne.Bardzo mi zależy na pracy a będzie dużo chętnych.Dziekuje za podpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    N.

    06.02.2023 18:04

    Pracownik

    Po pierwsze bądź sobą, po drugie podaj stanowisko ;)
    ReviewUserIcon
    Koralik

    06.02.2023 14:18

    Kandydat

    Cześć! Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca Administratora w centrum dystrybucyjnym w Bieruniu? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    mors

    26.01.2023 12:26

    Kandydat

    Jak wygląda praca na sklepie? Ciężko jest fizycznie czy ktoś kto nie pracował wcześniej fizycznie da radę?
    ReviewUserIcon
    mors

    31.01.2023 12:17

    Kandydat

    Nie za bardzo wiem o jakie rolki wam chodzi? ktoś wyjaśni?
    ReviewUserIcon
    diame

    06.02.2023 08:12

    Kandydat

    no właśnie, chodzi o towar czy co?
    ReviewUserIcon
    Potencjalna kandydatka

    06.02.2023 06:09

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak jest w Action na Przywidzkiej w Gdańsku? Jak kierownictwo, pracownicy i ogólna atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Asystent

    26.01.2023 08:56

    Pracownik

    Czy asystent kierownika ma płacone nadgodziny lub ewentualnie wolne za nadgodziny?Dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Karola

    02.02.2023 13:01

    Kandydat

    A często się zdarza, że trzeba zostać po czasie?
    ReviewUserIcon
    elo

    03.02.2023 08:32

    Pracownik

    no czasami trzeba przyjść za kogoś jak np. sie rozchoruje albo coś albo zostać chwilę żeby coś pomóc komuś jak sie jest koleżeńską osobą. różne sprawy ale jak często ogólnie to ciężko stwierdzić zależy od miesiąca, ekipy, sklepu i wgl
    ReviewUserIcon
    Fori

    30.01.2023 03:12

    Kandydat

    Kto robi zamówienia do sklepu? Czy pracownicy mają jakiś wpływ na towar, w sensie jeśli przykładowo jakiś klient poprosi o zamówienie konkretnego produktu, to jest taka możliwość, czy to w ogóle nie jest w gestii sprzedawcy?
    ReviewUserIcon
    Gość

    30.01.2023 09:56

    Pracownik

    Jeśli chodzi o urlop to ja musiałam już w styczniu zaplanowac 22 dni urlopu. Kasjerzy nie mają wpływu na zamówienie. Trzeba ogólnie podejść do kierownika lub asystenta i zapytać czy da radę zamówić ale no nie zawsze są chętni do tego :)
    ReviewUserIcon
    Karola

    02.02.2023 13:03

    Kandydat

    A zamawia się to z jakiegoś jednego centralnego magazynu, czy jakiegoś regionalnego? Bo zastanawia mnie czy to własnie z różnic magazynowych mogą wynikać różnice w asortymencie między sklepami, bo nie zawsze wszędzie jest to samo
    ReviewUserIcon
    Yyy

    01.02.2023 00:33

    Pracownik

    Gdzie zgłosić zastępcę kierownika, który (usunięte przez administratora)zniżki pracownikom i dodatkowo korzysta ze swojej zniżki w trakcie pracy? To chyba podchodzi pod dyscyplinarkę, a sprawa konsekwentnie tuszowana. Dodatkowo nastawia każdego nowego kierownika przeciwko pracownikom, których nie lubi, raczej mało profesjonalny "kierownik".
    ReviewUserIcon
    N.

    01.02.2023 09:22

    Pracownik

    Na socjalu masz numer zaufania, dodatkowo możesz zgłosić do HRA lub RM
    ReviewUserIcon
    Mimi

    12.01.2023 22:57

    Kandydat

    Jakie obowiązki ma zastępca kierownika? Czy obsługuje kasę jak normalny sprzedawca? Co dokładnie robi w ciągu dnia?
    ReviewUserIcon
    zastępca

    25.01.2023 15:35

    Kandydat

    o, okej, rozumiem. to nie brzmi to źle, nie jest tego tak strasznie dużo jak myślałam wcześniej, że będzie.
    ReviewUserIcon
    Attk

    26.01.2023 14:34

    Pracownik

    Ty uważaj i się zastanów, bo raczej nie trafisz na kierownika co pozwoli asystentom robić grafik. Takich kierowników to w tej firmie są może jednostki. Ja miałam takiego co nie dopuszczał nikogo do pewnych tematów, sama rządziła grafikiem a jakiekolwiek próby spokojnej i grzecznej sugestii że strony asystentów, że może coś by zmienić kończyły się nerwą i (usunięte przez administratora). To samo z urlopami, jak przyszło do planowania na cały rok tok pierwsza wpisywała swoje terminy nie pytała nikogo, terminy były nie do ruszenia bo ona tak musi i koniec. Zastanów się dobrze czy chcesz wchodzić w to towarszystwo, na rozmowie ci na obiecują a potem będziesz żałować, nie licz, że tam jest sprawiedliwie, zgodnie i rodzinnie. Takie sklepy może i są, ale one się zdarzają, a cała reszta należy do chamskiej reguły wyścigu i wygrywa ten kto mocniejszy czyli kierownik.
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    25.01.2023 22:56

    Pracownik

    Jak to jest zatrudniacie więcej jak 20 osób a co z socjalem. Nie ma żadnego dofinansowania do urlopu pod gruszą. Chyba stać was na to.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Izabela

    10.01.2023 20:24

    Kandydat

    Chcę pracować u państwa firmie Action Poznań
    ReviewUserIcon
    N.

    11.01.2023 16:30

    Pracownik

    Musisz wejść na stronę https://pl.action.jobs/ i znaleźć oferta pasująca do Twoich oczekiwań ;)
    ReviewUserIcon
    Żonkil

    23.01.2023 10:32

    Pracownik

    a na jakim stanowisku?
    ReviewUserIcon
    .

    17.01.2023 23:02

    Kandydat

    czy do pracy w action potrzebna jest ksiazeczka sanepidowska?
    ReviewUserIcon
    N.

    18.01.2023 09:45

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Roxi

    19.01.2023 08:04

    Kandydat

    no to jest już jasność w tym temacie
    ReviewUserIcon
    Patrycja...

    08.01.2023 22:21

    Kandydat

    Hej. Powiedzcie mi jakie są godziny pracy w action ? Czy pracuje się cały dzień czy są jakieś zmiany ? Jeśli tak to w jakich godzinach ? Szukają do pracy do action w moim mieście ale jak pytałam o czas pracy to jedna z pracownic powiedziała mi że pracuje tu od kilku dni i że pracuje się całymi dniami.
    ReviewUserIcon
    sylwana

    16.01.2023 08:14

    Pracownik

    no dokładnie, trzeba przygotować wszystko, uzupełnić braki, żeby było gotowe na otwarcie, samo się nie zrobi przecież..
    ReviewUserIcon
    Roxi

    18.01.2023 08:37

    Kandydat

    Widać kolega/koleżanka nigdy nie pracował w sklepie i myśli że towar się sam na półkach pojawia
    ReviewUserIcon
    doris

    12.01.2023 09:44

    Kandydat

    jak wygląda rekrutacja na stanowisko pracownika sklepu? jakich pytań się spodziewać i czy bardzo maglują?
    ReviewUserIcon
    sylwana

    16.01.2023 08:17

    Pracownik

    coś ponad tydzień, więc wydaje mi się że całkiem szybko
    ReviewUserIcon
    sylwana

    16.01.2023 08:23

    Pracownik

    u mnie było podobnie, a co do pytań to średnio pamiętam, na pewno o doświadczenie, no i jakieś pytania do cv
    ReviewUserIcon
    Wlodek85

    11.01.2023 08:35

    Kandydat

    Witam jakie godziny pracy sa w centrum dystrybucyjnym w Bieruniu? I jak stawka miesięczna?
    ReviewUserIcon
    Mija

    10.01.2023 12:26

    Kandydat

    Hej, możecie powiedzieć ile zarabia kierownik w sklepie w mniejszym mieście?? Widziałam odpowiedz o zarobkach ale to chyba tyczyło się większego miasta ????
    ReviewUserIcon
    Pomidorek

    21.12.2022 01:13

    Pracownik

    Powiedzcie mi proszę jak u was są układane grafiki. Kiedy dostajecie grafiki i czy są zmieniane z dnia na dzień? Bo u mnie to nie wyglada jak powinno…
    ReviewUserIcon
    N.

    09.01.2023 08:43

    Pracownik

    Caaaaały dzień, od świtu do nocy, zmiany od 6 do 22, lol
    ReviewUserIcon
    Ni

    10.01.2023 11:22

    Pracownik

    Jeśli masz cały etat to musisz przerobić 160h więc jakiś jeden dzień wolny w tygodniu musi przypadać :D (oprócz niedzieli) Pracuje się po 8h zazwyczaj lub możne być i po 10h ale wtedy te 2h muszą gdzieś oddać. Niektórzy pisali tu o nadgodzinach. U mnie nadgodzin nie ma więc muszę mieć wyrobione tylko te 160h i ani godziny więcej. I praca na 2 zmiany lub ewentualnie jakieś środki typu 10-18
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    05.01.2023 09:23

    Kandydat

    Hej możecie mi napisać jak wygląda zwrot kosztów dojazdu na szkolenie BHP?
    ReviewUserIcon
    N.

    05.01.2023 17:18

    Pracownik

    U kierownik wypisujesz delegacje i centrala rozlicza
    ReviewUserIcon
    Cynamonka

    03.01.2023 10:04

    Pracownik

    Pracuje w Action już prawie rok czasu. Szczerze firma bardzo dba o pracowników . Dobre zarobki, paczki na święta. Jak jest gorąco wysyłają pisma ,żeby kupić nam lody. Albo paczki do kawy z okazji sylwestra. Albo. Słodkości żeby było nam miło przy rozdaniu paczek.. Co do kasy to zależy od sklepu. Niektóre mają jedną osobę na zmianie 8h. A niektóre dzieła cała zmianę kasowa na ilość pracowników. Generalnie polecam pracę w Action!
    ReviewUserIcon
    weq

    05.01.2023 07:01

    Kandydat

    a która opcja jest lepsza Twoim zdaniem?
    ReviewUserIcon
    Attk

    05.01.2023 15:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Firma kiepsko dba o pracownika. (usunięte przez administratora) non stop cięcia godzin, praca na tzw produktywności, po 3 osoby na zmianie gdzie 1 os non stop siedzi na kasie a 2 latają z wywalonym ozorem między towarem a kolejną kasą którą trzeba otworzyć. Pozamiataj, wymyj, ogarnij sklep na koniec dnia i wychodzisz stamtąd ledwo żywy. I tak jest dzień w dzień. Po jednym tygodniu 2 zmiany jesteś wypruty z energii. I nie wynagrodzi tego żadna paczka pełna bzdetów ani pączek w tłusty czwartek. Popytaj wśród znajomych, jaki socjal można mieć w innych miejscach pracy. Nie we wszystkich. Ale uwierz mi że są takie. Tam pracownik czuje, że jest zadbany. Bo wiadomo, że pracować trzeba wszędzie. Za darmo nie płacą. Ale w action akurat to nie jest praca, ale charówka. Tam tylko kierownik spaceruje na lajcie po sklepie. Reszta (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rekrutacja

    02.01.2023 13:39

    Kandydat

    Hej,jestem zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierownik sklepu.Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakich spodziewać się pytań,jak się przygotować bo nie ukrywam bardzo mi zależy.
    ReviewUserIcon
    N.

    04.01.2023 18:50

    Pracownik

    A co masz na mysli mówiąc „technicznych”??
    ReviewUserIcon
    Attk

    05.01.2023 15:34

    Pracownik

    Tylko uważaj żebyś nie wypadła za dobrze i nie okazała się mądrzejsza i bardziej doświadczona od szanownego jury czyli regionalnego/regionalnej i arcyspecjalisty od HRu, takich nie przyjmują bo są dla nich konkurencją.
    ReviewUserIcon
    Bella

    27.12.2022 21:20

    Kandydat

    Jak wygląda szkolenie nowo zatrudnionego zastępcy?jedzie gdzieś na ile
    ReviewUserIcon
    dodi

    04.01.2023 10:17

    Kandydat

    i po tym szkoleniu już normalnie pracujesz samodzielnie? jest sie do kogo zgłosić o pomoc jakby coś sie zapomniało?
    ReviewUserIcon
    N.

    04.01.2023 18:49

    Pracownik

    Jesteś jednym z kilku managerów w sklepie i w razie czego managerowie się wspierają.
    ReviewUserIcon
    Mała blondi

    20.12.2022 21:49

    Pracownik

    Polecam prace w action. Pracuje tam 2 miesiące jestem zachwycona praca. Kierowniczka jak i zastępcy są świetni można liczyć na wsparcie. Dużo uczą. Zarobki są świetne. Można polecić pracę dalej ????
    ReviewUserIcon
    N.

    23.12.2022 08:30

    Pracownik

    Zależy od stanowiska
    ReviewUserIcon
    giga

    02.01.2023 08:08

    Kandydat

    a w przypadku sprzedawcy? coś może zaskoczyć?
    ReviewUserIcon
    karto

    27.12.2022 09:09

    Kandydat

    pytanie czy coś sie zmieniło od jakoś mniej więcej rok temu czy dalej raczej tak samo?
    ReviewUserIcon
    karto

    27.12.2022 09:10

    Kandydat

    pytam bo bym sie chciała zatrudnić na nowo a rok temu pracowałam i mi odpowiadało w sumie
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.12.2022 10:41

    Pracownik

    organizacyjnie to chyba nie było jakiś dużych zmian

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Ruda 27

    29.12.2022 23:04

    Inne

    Polecam sklep A310 Bydgoszcz -fordon. Sklep nowo otwarty stał się bardzo dużym zainteresowaniem . Kierowniczka blondynka bardzo przemiła. Ja i reszta pracowników , zawsze służą pomocą pomogą pokażą . Obsługa kas bardzo miła . Polecam jako klient ten sklep nie zawsze zdążą się taka obsługa . Jestem mega zachwycona napewno polecę ten sklep koleżanka i kolega.
    ReviewUserIcon
    avia

    21.12.2022 06:55

    Pracownik

    fajne zarobki według mnie. podobno to zależy od regionu gdzie sie pracuje ale u mnie jest fajnie i jestem zadowolona generalnie. ludzie ogólnie też sie spoko trafili i dobrze sie pracuje
    ReviewUserIcon
    pentz

    29.12.2022 08:27

    Były pracownik

    nie pracowalem dlugo ale na zarobi nie narzekalem
    ReviewUserIcon
    Bombel

    26.12.2022 07:07

    Kandydat

    Heej ja chciałabym się zapytać jak wyglądają inwentaryzacje remanent ? ???????? nigdy nie byłam
    ReviewUserIcon
    Fark

    28.12.2022 14:06

    Pracownik

    A to remanent jest jak sklep jest zamknięty ?
    ReviewUserIcon
    N.

    28.12.2022 15:33

    Pracownik

    Cała 1 noc, inwentaryzacje są raz w roku, nie na koniec roku. pracownicy, którzy są na inwentaryzacji liczą.
    ReviewUserIcon
    Kora

    19.12.2022 19:19

    Kandydat

    Wie ktoś coś o sklepie w Kartuzach? Coś o kierownictwie? Jaka atmosfera? Ogłoszenie na zastępce wisi już 2 miesiąc, więc się zastanawiam.
    ReviewUserIcon
    Kora

    24.12.2022 07:22

    Kandydat

    Co masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    Europejczyk

    07.12.2022 04:03

    Inne

    Klienci nie wracają, bo są źle traktowani
    ReviewUserIcon
    Kleo

    15.12.2022 08:27

    Inne

    ja tam wracam i nikt mnie źle nie traktuje, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    avia

    21.12.2022 06:59

    Pracownik

    mamy stałych klientów u nas wszyscy dobrze traktują klienta szkoda że panu się ktoś niemiły z obsługi trafił no ale zdarza sie, zapraszamy do nas
    ReviewUserIcon
    Nowa

    01.12.2022 22:00

    Pracownik

    Czy coś wiadomo kiedy otwarcie nowego sklepu w Lublinie
    ReviewUserIcon
    Raf

    19.12.2022 08:38

    Kandydat

    Mnie bardziej ciekawi czy jest otwarta rekrutacja
    ReviewUserIcon
    N.

    19.12.2022 15:34

    Pracownik

    Sklep miał się otwierać ale z tego co się orientuje to otwarcie sklepu zostało o jakiś czas przesunięte
    ReviewUserIcon
    Pracownik sklepu

    17.12.2022 14:39

    ..

    Przebieg rekrutacji Od dłuższego czasu wysyłałam aplikacje na stanowisko pracownik sklepu Action i zawsze dostawalam negatywną odpowiedź już kogoś innego znaleźli na moje miejsce albo że się nie kwalifikowałam do kolejnego etapu w rekrutacji. Pytania Nie było żadnych pytań .

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Bondi

    30.11.2022 16:33

    Pracownik

    Heej hej Czy coś wiadomo o wzroście wynagrodzenia w 2023 roku czy wgl będzie ?
    ReviewUserIcon
    Olson

    16.12.2022 09:11

    Kandydat

    to całkiem spoko, ja myślę tu nad zatrudnieniem właśnie, pewnie nawet jak się uda to na podwyżkę się może za rok załapie, ale dobrze wiedzieć, bo w innych firmach to tną pensje, także dobra odmiana
    ReviewUserIcon
    Ekszynka

    16.12.2022 21:03

    Pracownik

    Powiedz mi gdzie tną? Nie wiele więcej mamy niż najniższa krajowa nie ma z czego się cieszyć.Biorac pod uwagę jak zmniejszyli nam ilość etatów na sklep i jakie są utargi to się wcale nie wysiłki.Najnizsza krajowa w przyszłym roku wzrasta dwukrotnie i podwyżka jest wyższa niż u Nas. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    16.12.2022 18:06

    Inne

    Actoin super sklep ale życzyłbym sobie aby niektóre Panie z obsługi,kasjerki były bardziej życzliwe a nie hamskie tak jak jedna Pani która mnie obsługiwała w Kiełczewie ,często na te Panią trafiam i jest bardzo nieprzyjemna i nie życzę nikomu aby musiał sam sobie szukać paragonu w koszu który mi ta Pani podłożyła nie wspomnę o (usunięte przez administratora) odzywkach do klientów bo nie jestem sama którą tak potraktowano i nie pozdrawiam Pani (usunięte przez administratora)bo tak ma Pani na imię tak się dowiedziałam mam nadzieję że się Pani poprawi bo często jestem klientka a słowa przepraszam nie usłyszałam a reszta pracowników oprócz Pani o której mowa to bardzo przyjemnie ludzie tak trzymać zawiedziona ale stała klientka.
    ReviewUserIcon
    Anonymus

    08.12.2022 16:12

    Inne

    Nie polecam, okropny sklep, rzeczy są tylko po kilka dni. Masakra.
    ReviewUserIcon
    Uyyy

    09.12.2022 08:26

    Pracownik

    Yyy. Cześć asortymentu stałe rotuje dlatego ciagle jest coś ciekawego. Na tym polega polityka sklepu.
    ReviewUserIcon
    byłalola

    14.12.2022 09:48

    Były pracownik

    ja zawsze uważałam to za zalete bo zawsze mogłam coś znaleźć co mi się spodoba a nie że przychodzę i w kółko to samo
    ReviewUserIcon
    pakukina

    16.11.2022 20:04

    Kandydat

    Cześć! Czy jest szansa na zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie? Czy z góry narzucają umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.12.2022 08:21

    Pracownik

    No nie do końca się zgodzę, bo w moim przypadku akurat mogłam sobie to dopasować. Zresztą wiadomo, no musi to też pasować do potrzeb sklepu, więc to mnie akurat nie dziwi, bo jakby każdy zaczął wybierać sobie jakieś totalnie przypadkowe dni i zmieniał z dnia na dzień to okazałoby się, że w największy ruch nie ma ludzi na sklepie do pracy.
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    14.12.2022 08:20

    Były pracownik

    Nie musisz się zgadzać z moją wypowiedzią, ja napisałem z doświadczenia. Pewnie wszystko zależy od sklepu na który się trafi i zarządzania na danym sklepie albo jego braku.... ale warto żeby kandydat na pracownika znał wszystkie możliwe scenariusze.
    ReviewUserIcon
    Zatroskany

    15.10.2022 20:56

    Były pracownik

    Hej. Mam do Was pytanie odnośnie złej atmosfery w pracy którą stwarza kierownik sklepu z asystentem. Czy znacie przypadki , że Góra coś zrobiła z takimi osobnikami by innym w pracy żyło się lepiej .Do pracy przychodzi się pracować a nie stresować i denerwować przez kierownika i jej pupilka. Zwalniają takich po otrzymaniu informacji, że coś się złego dzieje czy udają , że nic nie widzą?
    ReviewUserIcon
    Gość

    09.12.2022 15:45

    Pracownik

    Chyba jednak stronnicza ta opinia bo żadnych przykładów nie podał mimo że ktoś pytał.
    ReviewUserIcon
    O.

    10.12.2022 19:49

    Były pracownik

    Przykladow,kiedys tutaj bylo mnostwo jednak zaczeli usuwac i blokowac wszystko,co nie bylo po ich mysli. W tej firmie nawet Holandia nic nie zrobi,a infolinia to sciema. Problemy zamiataja ood dywan. Przyklad: sklep w malopolsce.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    30.11.2022 23:25

    Pracownik

    Czy w tym roku są planowane jakieś paczki świąteczne? Moja kierowniczka jak zadałem jej pytanie to nabrała wody w usta i zmieniła temat….
    ReviewUserIcon
    Aderm

    06.12.2022 19:48

    Pracownik

    Aa wiadomo co można spotkać w tych paczkach ?
    ReviewUserIcon
    Miumiu

    07.12.2022 08:16

    Pracownik

    poczekaj chwile to się dowiesz, nie wiem co tam spakowali
    ReviewUserIcon
    justyna

    29.11.2022 22:41

    Inne

    Hej może ktoś powiedzieć jak to jest z pracą osób niepełnosprawnych W ogłoszeniu jest napisane że chętnie przyjmują Czy ta praca nie jest za ciężka po ile godzin takie osoby pracują czy dają radę?
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    06.12.2022 20:19

    Były pracownik

    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że wszystko z kp sie należy ale pracować musi jak wszyscy i nikt się papierami nie przejmuje w codziennej pracy.
    ReviewUserIcon
    Prawdomówny

    06.12.2022 20:24

    Były pracownik

    Z orzeczeniem pracuje sie 7 godzin a placone jest za 8. Należy sie pół godziny przerwy, dodatkowo 10 dni urlopu wypoczynkowego. Ale w codziennej pracy musi być maksymalnie wydajny bez względu na orzeczenie. Jeśli pracownik nie jest wydajny ponad siły to nie ma przedłużonej umowy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.