opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowkafunkiel

    07.11.2023 17:30

    Kandydat

    Hej. Jestem w trakcie rekrutacji. Coraz bliżej wyjazdu na szkolenie ... zostały tylko formalności ???? Czy pracuje ktoś z was na stanowisku asystenta kierownika sklepu. Faktycznie 3 tyg na poranna zmianę i tydzień na 2 zmianę? Bo takie informacje otrzymałam od Regio. Czy wraz ze wzrostem płacy minimalnej wzrasta płacą pozostałych pracowników?
    ReviewUserIcon
    Ania

    17.11.2023 15:57

    Były pracownik

    Tak to ma kierownik sklepu a zastępcy i reszta załogi robi tydzień na rano tydzień na popołudnie
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona

    08.12.2023 20:38

    Inne

    U nas KS ma dwa dni w miesiącu na popi. Wszystko zależy od sklepu.
    ReviewUserIcon
    zachęta

    05.12.2023 15:40

    Kandydat

    hej wie ktoś może w jakich godzinach się tutaj pracuje? standardowo po 8 czy zdarzają się jakieś zmiany po 12h? i czy mozna się tutaj zapisywać na jakieś ewentualne nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Poliender

    06.12.2023 10:04

    Pracownik

    pracuje się po 8 godzin typowo nadgodzin z reguły nie ma ale zdarza się że trzeba za kogoś przyjść itd.
    ReviewUserIcon
    Nadgodziny

    06.12.2023 12:21

    Były pracownik

    U nas jedna asm przychodzi na nadgodziny, ma ich najwięcej, ale czy to oznacza, że dobrze pracuje? czy pracą nazwiemy przesiadywanie z ks na pogaduszkach w socjalu?
    ReviewUserIcon
    Ola

    29.11.2023 08:01

    Pracownik

    Dziewczyny czy będą paczki świąteczne? I kiedy?
    ReviewUserIcon
    Seszelek

    04.12.2023 19:52

    Pracownik

    Wiadomo juz cos o paczkach?? U mnie ks nic nie chce powiedziec...
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    05.12.2023 17:00

    Pracownik

    Jak zawsze wszystko i nic. A tak na poważnie ktoś zawsze się stara aby paczka była wyjątkowa. To są produkty Action ale takie których nie można kupić w sklepie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.12.2023 13:20

    Kandydat

    Wysłałam zgłoszenie, zaprosili mnie na rozmowę, a potem na szkolenie. Niestety po dotarciu na szkolenie okazało się że nie ma dla mnie umowy bo uznali, że zrezygnowałam
    ReviewUserIcon
    Bzdura

    02.12.2023 20:32

    Pracownik

    Nikt nie wysłał Cie na szkolenie bez wcześniejszego podpisania umowy
    ReviewUserIcon
    minstrel

    04.12.2023 14:06

    Pracownik

    Może zrezygnowałaś, nie podpisałaś umowy i przez pomyłkę przyszłaś na szkolenie? xd
    ReviewUserIcon
    Izka

    03.12.2023 00:27

    Pracownik

    Hej mam pytanie czy wy też używacie swoich priv telefonów do służbowych WA??? Czy to zgodne z prawem pracy? Jestem na jakiejś dziwnej grupie firmowej telefon cały czas mi pokazuje po 300 powiadomień wciągu dnia jak regionalna coś wysyła zdjęcia pretensje żale Czy za to że używamy tego naszego priv tel mamy płacone???? Dlaczego mam swój priv tel używać jako firmowy? Przecierz zabiegi place ja nie firma Też tak macie ? Podoba wam się to???? Może Piotruś pomysł md tym czy jest tak fajnie
    ReviewUserIcon
    pika

    03.12.2023 22:19

    Były pracownik

    To jest praktyka firmy mnóstwo wiadomości na tel.prywatny jedna grupa z regionalnym druga grupa z kier. i trzecia z pracownikami,Idziesz na urlop dostajesz wiadomości również
    ReviewUserIcon
    Marta

    27.11.2023 09:35

    Kandydat

    Hej, powie mi ktoś jak wyglada praca na 3/4 etatu w tym sklepie? Po ile godzin dziennie się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Nik

    02.12.2023 12:55

    Pracownik

    Chyba zależy to od sklepu moi koledzy i koleżanki mając etaty 1/4, 1/2, 3/4 nigdy nie musieli robić nadgodzin chyba, że zdarzyła się wyjątkowa sytuacja żeby zostali 15 min dłużej, ale nigdy nie było to problemem.
    ReviewUserIcon
    Klaxi

    28.11.2023 11:04

    Kandydat

    Czy w pracy w action są nocki?
    ReviewUserIcon
    dino

    01.12.2023 13:13

    Inne

    czy to prawda że macie 26 dni urlopu bez względu na staż pracy?
    ReviewUserIcon
    Klientka

    30.11.2023 17:04

    Inne

    Dziś byłam w sklepie Action Galeria Leszno spotkała mnie bardzo nie miła sytuacja z udziałem jednej z kierowniczek niska bladynka jej zachowanie było bardzo wulgarne nie mogłam przejść obojętnie . Klientka przyszła oddać jakiś produkt bo się cena nie zgadzała chciała załatwić sprawę szybko i grzecznie ale niestety nie z tą panią co tam pracuje jej zachowanie jest bardzo wulgarne klientów traktuje jak hamów i te jej odzywki porostu brak słów a bardzo szczera uwaga pani która składała reklamacje że jeżeli daje taki przykład pracownikom to tylko pozazdrościć Bardzo proszę nie usuwać mojej opini co do tej pani ponieważ będę ją ponawiać lub zgłoszę to do wyższych kadr Action
    ReviewUserIcon
    Lin

    30.11.2023 18:12

    Pracownik

    Oczywiście trudno odnieść się do tej konkretnej sytuacji, ale proszę mi wierzyć pracownicy nie mają łatwo. Klienci myślą, że szacunek działa tylko w jedną stronę. Sami często są wulgarni i od progu wyzywają. Nie raz rzucają towarem w kierowników, którzy odmawiają przyjęcia zwrotu i to uzasadnionej odmowy. Bardzo to przykre. Trzeba mieć stalowe nerwy. Kto pracował w handlu to wie
    ReviewUserIcon
    Gość

    01.12.2023 09:17

    Inne

    Ale kultura wymaga być miłym w stosunku do klienta. A moje zdanie jest takie że tak to jest jak młoda dziewczyna dostaje troszeczkę władzy to myśli że wszystko jej wolno a przecież nie tak szkoli się kierownika aby być wredny w stosunku do innych powinna dawać wzór innym pracownikom i świecić przykładem . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    30.11.2023 22:05

    Pracownik

    Czy wiadomo już coś na temat tego czy są planowane podwyżki po nowym roku?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.11.2023 22:25

    Pracownik

    Zgloszono KR,(usunięte przez administratora), co poskutkowało zaniżeniem mojej oceny pracowniczej i zabranie awansu, mimo, że zasłużony. Nadal jest źle, (usunięte przez administratora)jest nadal na stanowisku, a ja zamierzam odejść bo mam swoją godność.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.11.2023 11:56

    Pracownik

    Tutaj jest wszystko zamiatane pod dywan ,nikt nie widzi problemu .Tylko dlaczego -regionalnej nie da do myślenia że w ciągu roku tyle pracowników zwalnia się z action .Czy wszystko jest w porządku ? Uważam ,że nieeee......
    ReviewUserIcon
    Zamiatanie pod dywan

    26.11.2023 20:43

    Były pracownik

    W tej firmie nie warto zglaszac nieprawidłowości,bo tylko sobie samemu sie zaszkodzi.
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.09.2023 15:36

    Inne

    Cześć powiedzcie jak to jest, bylam na rozmowie na stanowisko zastępca kierownika a skierowanie na badania jest wpisane asystent kierownika sklepu. Czy to, to samo stanowisko czy błąd?
    ReviewUserIcon
    archia

    01.11.2023 10:59

    Kandydat

    czyli krócej niż dłużej rekrutacja trwała?
    ReviewUserIcon
    szcz

    23.11.2023 15:17

    Pracownik

    rekrutacje nie trwaja raczej długo bo jest tylko jeden etap szybko orientuja sie co i jak i wysylają na sklep bo pracy zawsze dużo, więc dwa trzy tygodnie to maks z tego co sam zauwazyłem
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.10.2023 21:59

    Kandydat

    Cześć, Ile zarabia zastępca kierownika w małym mieście? Zastanawiam się nad wysłaniem CV ale nie wiem czy warto :)
    ReviewUserIcon
    N.

    09.10.2023 23:27

    Pracownik

    Ja z kolei mam wrażenie, że od zmiany RM u mnie w mieście jest o wiele łatwiej o awans wewnętrzny niż wcześniej. Ale to tak jak piszesz, co regionalny to są różnice…
    ReviewUserIcon
    Mamamamama

    17.10.2023 14:54

    Były pracownik

    Nie polecam!!!!! Przeszedłem wszystkie szczeble w firmie od samego początku kończąc na kierowniku sklepu. Pomijając fakt że przeszedłem 4 sklep w różnych lokalizacjach. Tak mi podziękowali że poszedłem na L4 psychiatryczne. Parcie na szkło od samego początku wpajane wszystkim. Gonitwa szczurów. Musisz uważać z kim się zadajesz. Jak zaczynałem pracę w tej firmie liczył się człowiek. Z roku na rok wszystko odwróciło się o 180•. Pracownik nie zależnie na jakim stanowisku ma (usunięte przez administratora) a górze i tak będzie mało. Odszedłem po długim zwolnieniu bo stwierdziłem że nie dam rady wrócić. Finalnie? NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Baba

    22.11.2023 19:49

    Pracownik

    Czy was tez wysyłają do sklepów odległych o 100-200km? Niekompetentny ks nie jest w stanie mi udzielić info jak rozliczane są takie wyjazdy godzinowo i kosztowo. Proszę o pomoc
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.11.2023 19:20

    Inne

    Witam ,jeśli chodzi o pracę w action praca nie należy do lekkich prac ,ale mimo wszystko nie byłoby źle ,gdyby nie (usunięte przez administratora) w pracy ze strony kierowniczki i asystentki .Wszystko co robisz ,robisz źle za wolno i cały czas zastraszanie ,ja przepracowaniu tam pewnego okresu czasu nabawiłam się wrzodów na żołądku i nerwicy ,nie polecam !
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.11.2023 13:09

    Pracownik

    Na rozmowie o pracę ustalony był wymiar pracy jako 1/2 etatu (na czym mi bardzo zależało). Wszystko wydawało się w porządku, dlatego dla pracy w action odeszłam z poprzedniej pracy, gdzie miałam problem z dojazdem. Byłam pozytywnie nastawiona do momentu aż zobaczyłam swój grafik na najbliższy miesiąc. Po podliczeniu godzin okazało się że jest ich 147 w całym miesiącu. Myślałam że to jakaś pomyłka, bo przecież miałam być na połowie etatu, dlatego zapytalam o to kierowniczkę. Ta na moje pytanie odpowiedziała mi że bez mojej zgody na połowie etatu mogą mi podnieść liczbę godzin do 150 i rzekomo zostałam o tym poinformowana na rozmowie. Jednak ja jestem pewna że nic takiego nie padło. Jedyne co powiedzieli to że przed świętami może być "ciut więcej" godzin. (Nie wiem, jak dla mnie ciut więcej to na pewno nie prawie dwa razy tyle) Co więcej nie jestem jedyną osobą która "nie słyszała" na rozmowie o możliwości podniesienia do 150 godzin miesięcznie. Przede mną byla dziewczyna ktorej również próbowali to wcisnąć. Poza tym dowiedziałam się że wszyscy pracownicy są tam zatrudnieni na 1/2 albo 3/4 etatu a wyrabiają cały etat. Powodem tego jest zapewne krótszy urlop i mniejsze chorobowe dla pracowników zatrudnionych na niepełny etat. Praca tam to czysty wyzysk. Nie polecam nikomu.
    ReviewUserIcon
    Lu

    19.11.2023 16:34

    Pracownik

    Proszę przeczytać umowę. Tam wyraziła Pani zgodę na dopracowania do 150h miesiecznie oraz na Regulamin, który na pewno został przesłany do Pani mailem przed podpisaniem umowy. Szkoda tylko, że mało kto to czyta i podpisuje. Potem są pretensje do całego świata, tylko nie do siebie, że się nawet umowy nie przeczytało.
    ReviewUserIcon
    ?

    19.11.2023 16:50

    Inne

    Nie ma czegoś takiego jak krótszy urlop. Każdy ma 26 dni. Faktycznie nic nie zrozumiałaś.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    26.10.2023 14:21

    Były pracownik

    Jeżeli uczciwie pracujesz, masz wiedzę i reagujesz na złe traktowanie - będziesz zniszczony bo nie boisz się reagować na krzywdy. Zła atmosfera na sklepie i brak równego traktowania to zasluga ks i kr. Dzieje się źle i nikt nie reaguje tylko usuwa się wartościowych ludzi. 2 lata temu było lepiej, jest coraz gorzej i Holandia nie widzi co się dzieje w Warszawie. Brak komunikacji, tylko pomówienia i plotki ks, w które wierzy kr, brak podziału na zadania, tylko kolesiostwo, a jak wykażą błąd na sklepie to spychanie na osobę, której chce się pozbyć ks, nawet nie sprawdzając czy ona to zadanie wykonała. Gdzie w tym wszystkim szacunek? Ile ludzi jeszcze niesprawiedliwe osądzicie i będziecie chcieli zniszczyć?
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    15.11.2023 22:27

    Pracownik

    Kamery są ale nie poto by oglądać kto pracuje a kto nie. Trzeba wyjść z biura i zobaczyć jak sklep wygląda. I przypominam jeszcze raz żeby skorzystać z kamer należy zgłosić na ssd według regulaminu.
    ReviewUserIcon
    Ania

    17.11.2023 15:55

    Były pracownik

    Nie tylko w Warszawie tak się dzieje. Jestem przykładem z małopolski,że pozbywają się w białych rękawiczkach osób,którym zależy na funkcjonowaniu sklepu. Brak komunikacji, pomówienia to na porządku dziennym chyba w tej firme. KR nic z tym nie robił. Zamiata wszystkie problemy pod dywan. Owszem wysłucha spotka się ale nic w rozwiązaniu problemu nie robi...
    ReviewUserIcon
    I.b

    15.11.2023 06:04

    Pracownik

    Hej czy Wy też nie macie próśb grafikowych na grudzień? Czy to tylko wymysl w naszym sklepie? Podobno w grudniu mamy nie myśleć o wolnym tylko o pracy...
    ReviewUserIcon
    Lea

    15.11.2023 06:44

    Pracownik

    Mamy prośby grafikowe. A kiero gratuluję podejścia....u nas wychodzi z założenia, że lepiej (w miarę możliwości) dopasować pod pracownika te 2, 3 dni niż miałyby się posypać L4 i uż...
    ReviewUserIcon
    Nowa

    07.11.2023 14:16

    Kandydat

    Hej. Właśnie przeszłam kolejny etap rozmowy na asystenta kierownika ???? 2 miesięczne szkolenie w GW. Powiedzcie mi jak wygląda takie szkolenie?
    ReviewUserIcon
    Vaco

    10.11.2023 10:26

    Kandydat

    Dostajesz jakąś umowę na czas szkolenia?
    ReviewUserIcon
    ...

    10.11.2023 18:32

    Pracownik

    Szkolenie odbywa się po podpisaniu umowy ... Jest wliczane do czasu pracy ... A jeśli jest wyjazdowe normalnie rozliczane jako delegacja
    ReviewUserIcon
    Asdfgh

    08.11.2023 18:55

    Pracownik

    Witam, Czy orientuje się ktoś kiedy Action wypłaca wynagrodzenie czy zawsze jest 10 dnia miesiąca ,czy zdarza się ,że jest parę dni wcześniej ?
    ReviewUserIcon
    suella

    09.11.2023 16:02

    Kandydat

    najczęściej jest tak, że jak 10ty wypada na weekend to pensja wpływa w piątek. ale to mówię - najczęściej ja się z tym spotkałam, więc tu też się chętnie dowiem jak robią
    ReviewUserIcon
    Abcde

    02.11.2023 19:23

    Pracownik

    Pytanie odnoście tej „premii” która mamy dostać z okazji 300 sklepów. Czy dostaniemy ją teraz w listopadzie? Czy dopiero w grudniu?
    ReviewUserIcon
    odt

    08.11.2023 09:12

    Pracownik

    a no i 15% nziżki w action najważniejsze przeciez xd
    ReviewUserIcon
    suella

    09.11.2023 15:59

    Kandydat

    pzu jako ubezpieczenie na życie nie? bo chyba luxmed już za zdrowotne robi
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Calie

    02.11.2023 10:02

    Kandydat

    Cześć, zastanawiam się ile mniej więcej pracowników zazwyczaj wypada na sklep? Jest to jakaś mniejsza ilość czy raczej zapewniają ludzi?
    ReviewUserIcon
    N.

    06.11.2023 13:09

    Pracownik

    Są sklepy wysokoobrotowe np w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i tam jest 1 kierownik, 4 asystentów i 16-20 pracowników ;)
    ReviewUserIcon
    KA.

    06.11.2023 17:31

    Pracownik

    Zależy ile osób zatrudnionych. U nas jest zazwyczaj 4/5os. Czasem 6 na zaminie.
    ReviewUserIcon
    Alyssa

    05.11.2023 13:05

    Kandydat

    Hej, dostałam się do pracy w Action i w związku z tym mam kilka pytań 1. Jeśli mam 3/4 etatu, czy dopracowania są dobrowolne? Na rozmowie zaznaczyłam, że nie jestem dyspozycyjna na więcej godzin, ale rozmowa to jedno,życie drugie ;) 2. Czy jest możliwe przeniesienie na inny sklep? Będę pracowała w najodleglejszym sklepie od domu i zastanawiam się czy idą na rękę by się przenieść jeśli gdzieś zwolni się etat? Pozdrawiam, będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Piesek_Leszek

    01.11.2023 20:22

    Kandydat

    W Elblągu po kilku dniach po otwarciu szukają kierownika. Czy jest aż tak źle, czy kierownik okazał się ciapą?
    ReviewUserIcon
    ...

    01.11.2023 22:34

    Pracownik

    Szukają , bo będzie otwarty jeszcze jeden sklep w tym mieście.
    ReviewUserIcon
    Paski płac

    26.10.2023 11:22

    Pracownik

    Kiedy będzie dostęp do pasków płac i jasnej informacj i dot wypłaty wynagrodzenia za nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Iksde

    27.10.2023 12:20

    Pracownik

    Pytanie było kiedy będzie dostęp do jasnych pasków, a nie pasków w których pod rubryką "dodatek" mieści się wszystko, od nadgodzin, po dodatek za pranie i i tak (usunięte przez administratora) wiadomo z tego paska. :) A w rubryce "nadgodziny" ciagle 0, nawet jeśli je miałeś haha
    ReviewUserIcon
    Lu

    27.10.2023 13:45

    Pracownik

    Ale to widać że szczegółami. Tylko trzeba wygenerować raport na laptopie, a nie w aplikacji. Także cały czas macie do tego dostęp.
    ReviewUserIcon
    Zaba

    24.10.2023 12:32

    Inne

    Jaka stawkę ma zastępca kierownika sklepu?
    ReviewUserIcon
    asm centralna

    27.10.2023 06:36

    Pracownik

    Stawka stawką, przeczytaj opinie bo możesz się zdziwić jak szeroki zakres obowiązków masz przy wynagrodzeniu asm, dodatkowo dodam, że pracujesz za kierownika i kasjerów. A w zamian dostaniesz brak możliwości awansu, nawet jeżeli dostaniesz propozycję, to nie doczekasz się bo nie masz znajomości, znam to z doświadczenia, bo od 2 lat miał być awans.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.10.2023 16:18

    Pracownik

    Mamy 26 października i brak grafiku listopad. To nie pierwsza taka sytuacja. Czy Area i HR zareagują?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    nina123

    18.10.2023 14:42

    Inne

    witam zauważyłam ogłoszenie ok. 20 km od siebie i zastanawiam się czy iść tam do pracy. Mam kilka pytań w tej sprawie, wolę teraz odpowiedź bo wiadomo niektóre są w kilku lat czy miesięcy. 1. Czy umowa jest o pracę? 2. Jakie jest wynagrodzenie, czy jest to płaca za godzinę czy ogolnie za miesiąc i jak mniej więcej na ręke wychodzi(netto) 3. Piszą q ogłoszeniu że jest praca w weekend no to wiadomo ale też rzuciło mi się w oczy że na nocki,w sensie jak to dokładnie wygląda. 4. No i jak z przerwami i ogolnie czy jak np. muszę wyjść przykładowo do toalety to może mnie ktoś zastąpić czy jest to jednak problem jakiś . Z gory dzięuje za każda odpowiedź w tym temacie :)
    ReviewUserIcon
    Vfrf

    24.10.2023 18:51

    Były pracownik

    Ciężko powiedzieć jak często. Czasem jest to kilka razy w miesiącu, czasem przez np. 2 miesiące w ogóle. Możesz jechać do miejscowości 200 km od miejsca pracy, na kilka dni, dostajesz opłacony hotel + wyżywienie. Albo możesz np. jeździć codziennie do miejscowości oddalonej 50 km, bo hotelu nie dostaniesz, bo "za blisko". Mogą to też być pojedyncze dni np. na nockę na inwentryzację. Dojeżdżasz na własną rękę autem lub autobusem/pociągiem, czas dojazdu nie liczy się do godzin pracy, więc jeśli np. dojazd zajmuje Ci 2h w jedną stronę to tracisz 4h swojego życia za darmo. Jesli jedziesz autobusem lub pociągiem to dostajesz zwrot za bilet. Jeśli autem to dostajesz kilometrówkę.
    ReviewUserIcon
    Vfrf

    25.10.2023 19:22

    Były pracownik

    To fascynujące że za realne napisanie jak wygląda praca w Action zawsze dostaje się łapkę w dół. Co jest nieprawdą z tego co napisałam? Że nie płacą za dojazdy czy to że rozliczają kilometrówke? Haha
    ReviewUserIcon
    Ptyajnik

    25.10.2023 14:42

    Kandydat

    Pytanie do już pracujących w Action 1. Jakie są stawki warszawskie za pracę sprzedawcy/opiekuna dzialu/magazyniera? Macie jakieś premię? 2. Jak wyglądają godziny pracy? Czy są nocki? Zmiany poranne i popołudniowe? Ile osób jest na zmianie? 3. Kiedy liczycie towar? Po zamknięciu sklepu czy na w godzinach pracy sklepu? 4. Czy pracujecie z gabarytami? Np 1 paczka o wadze 60 kg? 5. Na jakie okresy są podpisywane pierwsze umowy? 3 miesiące? Rok? Dłużej? Za każdą odpowiedź bardzo dziekuję
    ReviewUserIcon
    Mm

    22.10.2023 12:25

    Pracownik

    Praca jest jak najbardziej w porządku, atmosferę tworzą ludzie, pracownicy asystentki i kierownik-a jak na pokładzie są nie odpowiednie osoby to ekipa się zmienia i wtedy należy szukać powodu.... góra powinna bardziej przyglądać się kto pracuje na sklepie bo regulamin jedno a rzeczywistość drugie...
    ReviewUserIcon
    lep

    25.10.2023 13:34

    Pracownik

    wszystko do ogarnięcia, jak dwóch lewych rąk nie masz i chęć do współpracy jest, to sie w robocie człowiek odnajdzie
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.10.2023 13:46

    Kandydat

    Witam chciałbym zacząć pracę w Action w Poznaniu ale na pół etatu ponieważ już mam pracę na cały etat. Czy jest taka możliwość i czy już ktoś pracuje na pół etatu i jak to wygląda, grafik itp.
    ReviewUserIcon
    Heffa

    24.10.2023 11:24

    Kandydat

    Sama chcę sobie dorobić ale nie wiem jak to powiązać ze sobą i czy takie rzeczy można już ustalać na rozmowie rekrutacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Kliet

    24.10.2023 19:30

    Inne

    Nie chcesz pracować w poznańskich action, dlaczego? 1. Mega seksistowskie baby tam pracują 2. Zarobki ponoć nędzne 3. Jeśli lubisz być traktowany niżej to coś dla Ciebie 4. Dziewczyną odwalaaa, co mam na myśli ? Chodzi mi o to że czują się lepsze i potrafią ,,rzucić" się na faceta i go (usunięte przez administratora) za to że wogule żyje
    ReviewUserIcon
    Rekrutacja wewnętrzna

    02.07.2023 19:52

    Były pracownik

    Proszę o informację jak wygląda rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowisko, kto przeprowadza rozmowy i jaki jest czas oczekiwania na odpowiedz? Jaki wpływ mają Twoje umiejętności, kwalifikacje do opinii twojego kierownika sklepu. Czy opinia, która mija się z prawdą jest ważniejsza od uczciwej pracy? Czy liczą się wyłącznie plecy i kolesiostwo? Jakie macie rady? Próbować czy dać sobie spokój z rekrutacją?
    ReviewUserIcon
    Gość ????????

    14.09.2023 16:33

    Kandydat

    Zgadzam się z tą opinią w tej firmie mają awans tylko te osoby co kabluja jak za dużo pokażesz to jesteś niewygodna i zagrożeniem dla asystentów jest (usunięte przez administratora)i wie o tym menedżer a nic z tym nie robi pracownicy to murzyny do wszystkiego kierasy to tylko się wysługują pracownikami wypłaty niw na czas jeszcze się nie zgadzają a strona od pasja płacowego ciągle nie działa nie polecam pracy w action ciągle spiny i szukanie z (usunięte przez administratora) problemów a kierownik nie umie rozmawiać i zamiata wszystko pod dywan jedna masakra
    ReviewUserIcon
    Storczyk

    24.10.2023 11:21

    Były pracownik

    Podzielisz się informacja która regionalna i który salon. Również potwierdzę ze kolesiostwo w tej firmie jest na porzadku dziennym.
    ReviewUserIcon
    mm

    20.10.2023 12:51

    Kandydat

    mam pytanko jaka jest stawka dla osób poniżej 26 roku życia?????
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.10.2023 10:53

    Kandydat

    Jaka jest zniżka pracownicza?
    ReviewUserIcon
    Kaktus

    17.10.2023 22:44

    Pracownik

    Dostajesz zniżkę brutto. Więc podatek już jest doliczony. Nie opowiadaj głupot.
    ReviewUserIcon
    adam

    20.10.2023 11:40

    Pracownik

    chyba nigdzie w pracy nie można robić sobie zakupów w czasie pracy co? Zniżka jest dodana do paska płacy bo od niej odprowadza się również podatek. Zasada jest taka, że zakupy ze zniżką możesz robić przed pracą lub po pracy w swoim sklepie, czytaj "poza godzinami pracy".
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.10.2023 19:14

    Kandydat

    Siema powie ktoś jak wygląda na magazynie praca na wózku widłowym bądź jako komplementacja towaru? Jak atmosfera zarobki?
    ReviewUserIcon
    Kim97

    13.09.2023 04:50

    Pracownik

    Hejka , chciałabym się zapytać czy ktoś wie czy w tym roku będzie może jakiś dodatek do pensji jak w zeszłym roku ? ????????
    ReviewUserIcon
    Kasix

    11.10.2023 16:15

    Pracownik

    Będzie 1 3 0 0 zł brutto dla pełnego etatu.
    ReviewUserIcon
    N.

    17.10.2023 21:54

    Pracownik

    Był mail do kierownictwa, wszyscy pracownicy mieli być informowani na odprawach
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    02.10.2023 11:42

    Kandydat

    Witam.Mam pytanie.Czy pracownik ,który pracuje na kasie może pić wodę itp.?
    ReviewUserIcon
    Klara

    02.10.2023 15:19

    Pracownik

    U mnie można mieć wodę na kasie, w bidonie albo butelce, gorąca kawa czy herbata w kubkach, filiżankach odpada.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.10.2023 15:32

    Pracownik

    Nie no ty chyba jesteś niepoważny. Skąd takie pytania, oczywiście że nie ????. Nie no a tak serio to można ale czasami jest taki zapiernicz że nie wypijesz tej wody. Aczkolwiek ja więcej pije na kasie niż przy towarze, wtedy to wodę piję tylko na przerwie bo czasu nie ma by zejść i się napić. Taka niestety jest smutna prawda.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2023 09:40

    Pracownik

    Witam mam pytanie odnośnie enova365 tam przychodzą paski wypłat i bym chciała się dowiedzieć czy widać tam że są setki zapłacone?
    ReviewUserIcon
    Polka

    27.09.2023 13:11

    Kandydat

    Zastanawiam się nad godzinami pracy na niepełny etat, czy tydzień w tydzień trzeba pracować tyle samo godzin czy można to ustalić jakoś inaczej?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.09.2023 12:23

    Pracownik

    Na 3/4 etatu i mniej jesteś zapchajdziurą. Praca na 90% popłudniówek, jeden tydzień przychodzisz 2 dni do pracy, innego 6, bo akurat tu jest za dużo, a tam za mało godzin. I praca na etatu, na który sie zatrudniasz to fikcja. Jak będzie za mało godzin to będziesz wyrabiać pełen etat, tylko za mniejsze pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Anna

    10.10.2023 08:37

    Kandydat

    A pół etatu? Jak to wygląda na rękę netto?
    ReviewUserIcon
    Łysol

    18.05.2023 21:12

    Pracownik

    Zasady o których tak głodno mówią nie są stosowane przez Regionalnych , Area oraz wyższego szczebla zarządzających .(usunięte przez administratora). Poważane tylko osoby bezdzietne góra jedno dziecko bo inaczej bedziesz (usunięte przez administratora). Poziom wiedzy Regionalnych śmieszny , mało kto z nich zna j. angielski. obgadują się nawzajem , wysyłają pomiędzy sobą scriny swoich rozmów , ale jak się spotkają to udają jak się nie kochają . Żenada ;( Wynagrodzenie okey ale w pracy jesteś cały czas bo wiecznie na grupach piszą . nie ma uszanowania dnia wolnego .
    ReviewUserIcon
    N.

    09.10.2023 23:29

    Pracownik

    Możesz wyłączyć powiadomienia. Jeśli grupa miałaby być aktywna tylko w momencie kiedy wszyscy pracownicy są w pracy to traci to sens….
    ReviewUserIcon
    Anna

    10.10.2023 08:35

    Pracownik

    Mam w umowie o pracę pół etatu i 2100 brutto ile mogę się spodziewać wypłaty netto w listopadzie? Jaki jest w ogóle przelicznik czy zaliczamy te 8 godz pracy i liczymy na godzinę pracy netto czyli gdzieś 21 zł? Proszę o informację pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lilka

    01.10.2023 19:52

    Kandydat

    Witajcie, wybieram się na rozmowę o pracę na stanowisko kierownika sklepu. Może ktoś z Was podzieli się sugestiami na temat rekrutacji. Jak przebiegała rozmowa ? Jakie są widełka zarobków na tym stanowisku ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ona

    02.10.2023 12:35

    Pracownik

    Praca nie zgodnie z Kodeksem Pracy? To przecież kierownik ustala grafik i to, czy jest on zgodny z Kodeksem Pracy jest w jego gestii. Jak nie potrafisz sobie obliczyć 35 godzinnej przerwy tygodniowej, to nie miej pretensji do firmy, tylko dla siebie. A z wypłatą raz się taka sytuacja zdarzyła i tak jak zapomniała inna osoba w komentarzu – firma przeprosiła i wypłaciła odsetki ustawowe
    ReviewUserIcon
    Słoneczko

    07.10.2023 12:43

    Kandydat

    Pani Natalio, czyżby pani jedynym obowiązkiem zawodowym było odpowiadanie na Goworku? Super awans, szukacie kogoś do pracy w dziale HR w Katowicach?

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.