opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    14.02.2024 20:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aniula

    16.02.2024 20:33

    Inne

    Miejsce szkolenia do ustalenia przez kierownictwo.. przeważnie 4 godziny
    ReviewUserIcon
    Wypłaty

    09.02.2024 05:54

    Pracownik

    Czy wypłaty będą wypłacane dzisiaj czy będzie opóźnienie? Dlaczego przelewy przychodzą ostatnią sesją w banku?
    ReviewUserIcon
    fryk

    15.02.2024 11:23

    Pracownik

    na zmiany się pracuje jak chyba w każdym podobnym sklepie
    ReviewUserIcon
    Magda

    13.02.2024 18:36

    Kandydat

    Chciałam dopytać , bo pojawiła się oferta pracy tylko tam jest napisane że praca od 10 do 40 godzin tygodniowo czyli co to oznacza.
    ReviewUserIcon
    Lin

    13.02.2024 20:06

    Pracownik

    Najprawdopodobniej szukają na niepełny etat. Ale zawsze trzeba mieć na uwadze, że mogą być tzw dopracowania.
    ReviewUserIcon
    Lin

    14.02.2024 16:19

    Pracownik

    Tzn. że mogą ci wpisać w grafik do 150h, mimo że np jesteś zatrudniony na pół etatu. Tak podpisujesz w umowie. I możecie to sobie wygooglac co to są dopracowania. Minimum wysiłku. Nie znając swoich praw nie zadbacie o nie....
    ReviewUserIcon
    Damian

    14.02.2024 16:03

    Pracownik

    Od jakiegoś czasu regularnie co chwilę pojawiają się ogłoszenia na pracownika sklepu w Warszawie na lazurowej, czemu tak jest? Czytam wiele opinii o sklepach w Warszawie i chyba wszystkie są negatywne. Spodziewam się że tu nie jest inaczej ale macie jakieś doświadczenia? Jak tam z kierowniczka? Jak z pracownikami?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2024 09:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    TT

    12.02.2024 22:50

    Inne

    A połowie zmiany e soboty KS dlaczego nie pracują?
    ReviewUserIcon
    Ola

    12.02.2024 22:58

    Inne

    Raz na jakiś czas RM sprawdzą czy KS pracuje na popołudnie 5 dni w miesiącu. Bynajmniej w naszym regionie tak jest. Fajnie by było jak by firma wprowadziła @Pracodawca aby każdy KS pracował jedna sobote w miesiącu na popołudnie ! Przykład idzie z góry co to za KS który miga się od popołudniowych sobotnich zmian.
    ReviewUserIcon
    Szczerze piszę

    23.10.2023 22:05

    Pracownik

    Brak audytu pracy KR i KS, co powoduje, że brak reakcji na zgłaszane naruszenia względem pracownika na sklepie. Sytuacja psychicznie wykańcza, na granicy zgłoszenia do PIP. Nie wiem czy to pojedynczy przypadek w moim regionie, czu wiele takich w kraju.
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona

    28.01.2024 20:57

    Pracownik

    Mnie dziwi to że są takie KS które nie pracują w soboty a jak już to rano, albo soztaja dłużej wychodzą wczejsciej robią co chcą. A każdy pracownik nie może nawet wziąść urlopu kiedy chce.
    ReviewUserIcon
    N.

    11.02.2024 19:16

    Pracownik

    Nepotyzm następuje w momencie kiedy ktoś ma benefity z wynikającej relacji. Choć też uważam, że praca w Takiej relacji jest chora to mimo wszytsko jest dozwolona o ile wszystko działa w granicach prawa.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.01.2024 20:26

    Kandydat

    Masakra totalna, aplikowałam o pracę do jednego ze sklepów x razy i ani razu nie raczyli się odezwać, no może tylko raz dwa lata temu zaprosili mnie na rozmowę, która była stratą czasu i tyle, bo odmówili mi tylko dlatego, że nie miałam wtedy prawa jazdy i mieszkałam poza miastem. Non stop oferty o pracę są odświeżane i zamiast odezwać się do osób, które wysyłają CV to po prostu cię olewają, Żenada i tyle...
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.01.2024 11:23

    Pracownik

    Nie masz kwalifikacji to nie dzwonią proste
    ReviewUserIcon
    Michał

    11.02.2024 14:27

    Pracownik

    Może masz kiepskie CV?
    ReviewUserIcon
    Agata

    10.02.2024 01:55

    Kandydat

    Jakie dokładbie dokumenty trzeba przesłać HR?
    ReviewUserIcon
    Justa

    08.02.2024 20:13

    Kandydat

    Hej jak wygląda praca godzinowo w sklepie? A zarobki na 3/4 etatu ?
    ReviewUserIcon
    @byłypracownik

    08.02.2024 10:40

    Były pracownik

    Hej. A ja chętnie się dowiem,czy ktoś z Was zatrudnionych w tej firmie przeszedł (usunięte przez administratora) Czy jest ktoś kto wystąpił na drogę sądową? Lub podjął jakieś inne kroki? Może ktoś ż zachodniopomorskiego?
    ReviewUserIcon
    Kantydat

    01.02.2024 10:53

    Kandydat

    Widze ze kolejny raz pojawia sie ogloszenie o rekrutacji do action zawiercie Mam pytanie, moze ktoś podzieli sie opinia o pracy w tym miejscu
    ReviewUserIcon
    kobieta

    05.02.2024 10:28

    Kandydat

    uop jest na czas nieokreślony?
    ReviewUserIcon
    nersita

    06.02.2024 11:09

    Inne

    serio nie dają zlecenia nawet studentom?
    ReviewUserIcon
    Justi

    01.02.2024 23:22

    Kandydat

    Czy w Actionie są nocki?
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.02.2024 23:46

    Inne

    Większość zespołu sklepowego zaplanowana jest na nockę plus dodatkowe osoby z regionu.
    ReviewUserIcon
    Wróżka

    07.02.2024 18:38

    Kandydat

    Często w miesiącu są takie inwentaryzacje?
    ReviewUserIcon
    .A.

    24.01.2024 15:06

    Pracownik

    Dziwna firma. Niby taka przyjazna pracownikom i te inne duperele, a z drugiej strony strasznie proceduralna i robiąca z człowieka cyferkę w Excelu. Jestem w trakcie szkolenia na ASM. Wiadomo, praca z towarem. Śmiechem na sali jest dla mnie wyznaczanie czasu na każdą rolkę w ile ma być zrobiona (i to na jedną osobę). Nie ma opcji, że będę tego wymagać i pilnować u siebie. Nie pracujemy na akord, na szczęście na sklepie szkoleniowym też myślą podobnie i rolka jest robiona w przynajmniej dwie osoby które idą NORMALNYM tempem. 8 tygodni szkolenia na innym sklepie, mój akurat jest oddalony 200 km od mojego miejsca zamieszkania. Jest hotel, wyżywienie, no spoko, ale może dla innych osób może być to kłopotliwe. Dziwne są sposoby podpisania umowy bo podpisanie umowy i szkolenie BHP odbywa się jeszcze w innym miejscu niż Twój sklep i jeszcze w innym niż sklep szkoleniowy. Pewnie z tego względu żeby panie HR-ki się za bardzo nie męczyły i żeby oczywiście koszta się zgadzały, bo to słowo to świętość. KOSZTA. Asystent robi wszystko to samo co kierownik. Obowiązków jest multum, ale cóż, powiedzmy że pensja jest tego warta. Procedura jest na wszystko. Na wszystko podpis, formularz, tablica biała na której musi być wszystko rozpisane co do minuty, bo przecież może przyjechać szanowny AM i zacząć wyliczać czy wszystko się zgadza. A potem powie, że tablica jest źle bo ktoś zapomniał zmienić datę. Na razie moja ocena 5/10.
    ReviewUserIcon
    Effka

    05.02.2024 12:10

    Były pracownik

    Jeśli już masz takie odczucia na etapie szkolenia, to nie wróży nic dobrego. Miałam podobnie, praca w tym miejscu to była strata czasu i nerwów. Juz okres szkolenia budził wątpliwości. Potem było tylko gorzej, równia pochyła. Żadnych pozytywów nie znalazłam w tym miejscu, jedynie ciągle rozczarowanie, frustracja, zderzenie że ścianą. Nie licz na to, że ty nie będziesz wymagać rolek na czas. Asystent nie ma nic do powiedzenia. (usunięte przez administratora) za kierownika i ma siedziec cicho. Jeśli zaczniesz kwestionować cokolwiek, szybko się z tobą uporają, po cichu, nawet się nie spodziejesz kiedy... Tak jest w Action. Musisz się dostosować. Inaczej przerwij to nieszczęsne szkolenie i nawet nie wchodź w to dalej, bo nie wytrzymasz psychicznie.
    ReviewUserIcon
    N.

    05.02.2024 12:46

    Pracownik

    Przyszedłem na ASM i sporo czasu minęło odkąd pracuje w tej firmie, zasady są po to żeby każdy pracował wg wyznaczonych norm, jeśli nie chcesz ich przestrzegać i pilnować to lepiej się zwolnij bo ja bym z taką osobą nie chciał pracować. Jako ASM po podpisaniu powinnaś wiedzieć, że mamy wyznaczone miejsca w Polsce gdzie podpisujemy umowy i są prowadzone szkolenia BHP i wbrew pozorom nie są to koszta zbędne bo drożej by było gdyby BHP owiec musiał jeździć po Polsce niż jak Ty dojedziesz do wzyznaczonego miejsca. Napewno na rozmowie nie ukrywano przed Tobą że szkolenie jest poza miejscem zamieszkania. Jeśli masz tyle w sobie złości już na tym etapie to lepiej się zwolnij. I pensja i obowiązki kierownika a ASM to nie jest taka sama bajka. Ty nie masz odpowiedzialność za cały sklep.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    22.01.2024 08:49

    Inne

    Czy może ktoś napisać jakie wymagania faktycznie ma firma zatrudniając pracownika. Złożyłam cv ale dostałam odpowiedź że mój profil nie spełnia wymagań dotyczących stanowiska (pracownik sklepu). Mam średnie wykształcenie, pracowałam kiedyś w sklepie. Mam 46 lat i dłuższą przerwę w zatrudnieniu. Czy tam przyjmują tylko młodych?
    ReviewUserIcon
    Actionka

    01.02.2024 22:31

    Były pracownik

    Ewentualnie po liceum po roku pracy jako kasjer możesz zostać zastępca... Doświadczenie wymagają od osób z zewnątrz,zupełnie obcych.Co sklep to obyczaj.
    ReviewUserIcon
    Teszka

    05.02.2024 08:57

    Pracownik

    Niestety znajomych się zatrudnia, tuszuje się ich błędy i którzy później dostają awanse,które powinny dostać inne osoby, którym faktycznie to się należy za wyniki i wkład pracy w sklep. Znajomki dostają więcej wolnych weekendów i więcej porannych zmian.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    01.02.2024 22:11

    Inne

    Czy ktoś wie czy w Braniewie będzie otwierany w niedalekim czasie sklep action
    ReviewUserIcon
    XYZ

    18.01.2024 13:50

    Kandydat

    Czy mogę prosić o informację na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach kierowniczych ? Ile zarabia się na stanowisku asystenta ?
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    21.01.2024 22:47

    Pracownik

    4500-7800
    ReviewUserIcon
    Xyz

    26.01.2024 19:40

    Kandydat

    Rozumiem, że 7800 to stawka w dużych miastach dla kierownika sklepu? @Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Aga_77

    14.01.2024 17:41

    Pracownik

    Hej. Czy ktoś z was mógłby się podzielić informacją jak wygląda pierwszy dzień w pracy w firmie Action? Niedługo zaczynam tam pracę i jestem ciekawa jak to wygląda od środka ????
    ReviewUserIcon
    Rumba

    26.01.2024 13:14

    Kandydat

    Pamiętasz może jak rozmowa wyglądała? długa jest? pytają o jakieś dziwne rzeczy?
    ReviewUserIcon
    Rumba

    26.01.2024 13:15

    Kandydat

    Pewnie tak najczęściej tak pracodawcy właśnie robią żeby od początku tygodnia startować
    ReviewUserIcon
    Lolek

    25.01.2024 21:07

    Pracownik

    Kończy mi się w tym miesiącu umowa, kiedy Kierownik powinien mnie poinformować o przedłużeniu? Czy pracownik powinien poinformować o braku chęci do przedłużenia umowy?
    ReviewUserIcon
    Lok

    26.01.2024 11:15

    Pracownik

    Tylko przy wypowiedzeniach i rozwiązaniach umow są określone terminy. Przy końcu umowy niestety nie ma terminów określonych prawem. Raczej grzecznościowe ustalenia.
    ReviewUserIcon
    Szkolenie

    10.12.2023 20:49

    Kandydat

    Hejka, mam pytanko, jak długo trwa szkolenie na asystenta kierownika na sklepie szkoleniowym osoby z zewnątrz, czyli niezatrudnionej dotąd w Action?
    ReviewUserIcon
    Alehandro

    14.01.2024 13:49

    Pracownik

    Czekam aż w końcu firma wprowadzi anonimowe ankiety, co pół roku, oceniające prace kierownikow regionalnych, ktore zobaczy ktoś wyżej! Przydałyby się i to bardzo bo czasem to są kpiny co się dzieję....
    ReviewUserIcon
    Butterfly

    23.01.2024 19:49

    Pracownik

    Tu się zgodzę w 100%! Nikt nie weryfikuje ich pracy, każą robić z ludzi (usunięte przez administratora) a później zwalają winę na kadrę kiwrownicza ze skutkiem wypowiedzenia... Zero szacunku Jestesmy dla nich tylko numerkami..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.01.2024 23:46

    Pracownik

    Witam. Czy ktoś wie co się stało z sklepem w Kartuzach na Kaszubach? Jakiś czas temu pracowała tam zgrana ekipa nawet były kilku pracowników mężczyzn z którymi się miło rozmawiało a teraz same nowe twarze nawet kierowniczkę zwolnili i teraz szukają nowego kierownika już od kilku miesięcy.. Myślałem czy wysłać tam CV ale nie wiem. Podobny zwykły pracownik zarabia tam powyżej 5 tyś brutto,???
    ReviewUserIcon
    świąteczna

    30.11.2023 11:50

    Kandydat

    cześć bardzo lubię robić zakupy w tym miejscu bo zawsze tanio i zawsze fajnie i w sumie pomyslałam żeby złożyć tutaj cv ale intersuje mnie głównie czy pracownicy mają może jakieś zniżki na asortyment? :D
    ReviewUserIcon
    makao

    11.01.2024 08:10

    Kandydat

    Bardzo okej, że nie dają jakiś śmieciówek, dzięki za informację!
    ReviewUserIcon
    makao

    11.01.2024 08:11

    Kandydat

    dobre pytanie mnie ogólnie by zastanawiało jak tutaj jest z weekendami, niestety studiuję zaocznie i niektóre soboty mam czasami zajęte, zastanawiam się czy dałoby się to jakoś dograć z sensem
    ReviewUserIcon
    kasia

    12.12.2023 08:55

    Inne

    Powiedzcie mi proszę ile zarabia pracownik sklepu na umowie o pracę? Nie mogę znaleźć info w internecie
    ReviewUserIcon
    N.

    29.12.2023 18:10

    Pracownik

    Na jakim stanowisku 8500 brutto?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.01.2024 05:55

    Pracownik

    Od Twojej stawki na umowie, przeliczonej na godziny. Płacą naprawde ok. Mniejsze miejscowości od 1.01 kasjer na pelen etat 4900 brutto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2023 19:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasiula

    29.12.2023 22:27

    Pracownik

    Według prawa pracy godziny ponad swój etat to już nadgodziny. Tym bardziej w systemie 1 miesięcznym rozliczeniowym. A to, że w umowie jest zapis o zgodzie na nadliczbowe godziny pracy, nie oznacza, że pracownik na wszystko musi się zgodzić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.01.2024 05:52

    Pracownik

    A w umowie jest zapis o wynagrodzeniu, to pewnie je już napewno chcesz? Jest powyżej najniższej krajowej... To może nie chcesz tej nadwyżki? To co jest w umowie jest wiążące... Godziny ponad Twój wymiar niepelnego etatu to są dopracowania a nie nadgodziny... Nadgodziny masz powyżej pełnego etatu... Nieznajomość prawa... Takich podstaw Prawa pracy...
    ReviewUserIcon
    Ooo

    07.01.2024 19:31

    Inne

    Witam czy ktoś się orientuje ile trwa szkolenie bhp i zatrudnienie w tej firmie ?
    ReviewUserIcon
    lazzz

    08.01.2024 08:28

    Pracownik

    sam proces rekrutacji nie trwal dlugo, z tego co pamietam do mnie odezwali sie po kilku czy tam kilkunastu dniach
    ReviewUserIcon
    lazzz

    08.01.2024 08:28

    Pracownik

    a jesli chodzi o bhp to u mnie trwalo 1 dzien czyli standardowo tak jak wszedzie, ale nie wiem czy tak jest zawsze... tez zatrudnialam sie juz kawal czasu temu wiec moze sie cos pozmienialo :P
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.01.2024 21:11

    Inne

    Ile trwa szkolenie wprowadzające nowych pracowników?

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Szkolenie

    03.01.2024 19:59

    Inne

    Mam pytanie czy jadąc własnym autem na szkolenie które odbywa się 230km od miejsca zamieszkania muszę brać paragony za tankowanie? Jak wygląda zwrot pieniędzy za dzień szkoleniowy?
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    03.01.2024 20:42

    Pracownik

    Wypisujesz delegacje (kilometrówke) uczciwie płacą, tak że opłaca się jeździć. Ale możesz mieć też hotel to zależy od Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Daniel198610

    01.01.2024 18:31

    Kandydat

    Cześć Czy pracuje ktos w centrum dystrybucyjnym w Zakroczymiu? Jak wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Zielony16

    15.08.2023 08:47

    Kandydat

    Jak to jest z pracą na 1/2 etatu? Chcę zmienić pracę i szukam na 1/2 etatu, zależy mi na tym żeby spędzić w pracy znacznie mniej czasu bo mam inne obowiązki, a teraz po prostu nie daje rady. Jak wygląda sprawa z nadgodzinami? Można ich nie robić? Liczone są godziny tygodniowo czyli na 1/2 etatu 20 czy jak? O której zaczyna się pracę, jest tak że o 7?
    ReviewUserIcon
    Kes

    19.12.2023 16:20

    Pracownik

    Nie ma o 7. Albo 6:15 albo 10 albo 14
    ReviewUserIcon
    Bla nla

    20.12.2023 10:29

    Pracownik

    Tak jasne, wpisujesz sobie kiedy chcesz przyjść, na ile godzin a jak się nie zjawisz to trudno. ;) ogólnie czasami jest 10 os w pracy a czasami jedna bo każdy sobie układa grafik jak chce. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.10.2023 09:44

    Kandydat

    @Pracodawca Mam pytanie odnośnie godzin pracy. Zastanawiam się nad aplikowaniem na pracownika sklepu. Sama wychowuję dzieci, w związku z tym chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy tylko na rano? Np. 7-15?
    ReviewUserIcon
    Żabka

    11.10.2023 09:11

    Kandydat

    ewentualnie po prostu gdzie są wskazane dokładnie zmiany na które się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Kes

    19.12.2023 16:12

    Pracownik

    Nie ma coś ty. Ja od początku pracuje 10-18 :/
    ReviewUserIcon
    Lalka

    15.12.2023 19:08

    Pracownik

    Szkoda, że firma nie organizuje wigili dla pracowników np. mogliby połączyć całe jedno miasto albo osbno dla sklepów, ciężko jest w handlu poczuć klimat świąteczny,szczególnie na sklepach wysoko obrotowych.... Tak mnie naszło jak widziałam dzisiaj jadąc do domu, firme ktora świętowała.
    ReviewUserIcon
    Bombka

    18.12.2023 15:07

    Pracownik

    niby tak, ale za to juz od listopada rozkladamy świąteczne ozdoby w sklepie haha, ja tam czuje świąteczny klimat :D
    ReviewUserIcon
    Kes

    19.12.2023 15:57

    Pracownik

    My mieliśmy wigilie :) wszystko zależy od kierowników. A co do pracy faktycznie ciężka.
    ReviewUserIcon
    Paula1234

    18.12.2023 21:13

    Kandydat

    Jaka jest aktualna wypłata asystenta kierownika ?
    ReviewUserIcon
    N.

    19.12.2023 13:19

    Pracownik

    Wypłata na każdym stanowisku zależy od miejsca zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    Nok

    14.12.2023 09:56

    Pracownik

    Gdzie można zgłosić prośbę o zmianę sklepu? Inny sklep mam w pobliżu zamieszkania.
    ReviewUserIcon
    salamandra plamista

    19.12.2023 12:34

    Kandydat

    nie ma problemu na ogół z tym jak ktoś chce zmienić punkt?
    ReviewUserIcon
    salamandra plamista

    19.12.2023 12:36

    Kandydat

    faktycznie czasami losowe sytuacje się zdarzają a bez sensu by było zmieniać od razu pracę
    ReviewUserIcon
    Laracroft

    18.12.2023 17:34

    Pracownik

    Hej mam pytanko odnośnie jak płacone są niedzielę handlowe i nocki ? Kto coś wie ?
    ReviewUserIcon
    Ela

    18.12.2023 15:31

    Kandydat

    Witam, Jaka stawka na 3/4 etatu warszawa ?Od której do której się pracuje?Czy są zmiany 12godzinne?Czy mogę prosić by wypowiedział się jakiś pracownik;)
    ReviewUserIcon
    okiennica

    14.12.2023 15:30

    Kandydat

    cześć ktos z pracowników mógłby powiedzieć jak tutaj wygląda kwestia dodatków pracowniczych? i z jakiej firmy macie tutaj opiekę medyczną? z góry dzięki!
    ReviewUserIcon
    Jankes

    16.12.2023 00:09

    Pracownik

    Dodatkowo można wykupić pakiet Lux Med, ceny nie pamiętam ale ok 40zl, pakiet naprawdę wart wykupienia , szeroki dostęp do specjalistów i szybkie badania. Można wyrobić sobie też kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe, które na pewno jest konkurencyjne względem indywidualnych.. O resztę możesz zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej
    ReviewUserIcon
    @ona

    11.12.2023 22:45

    Pracownik

    Witam.Firma oddelegowuje czasami na inne sklepy pracowników.Na delegację jeżdżę głównie ja,ponieważ jako jedyna posiadam prawo jazdy.Czy mogę odmówić delegacji na inny sklep?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    11.12.2023 23:21

    Były pracownik

    Pracodawca ma prawo wysłać Panią w delegację, a Pani nie posiadając dzieci (i nie będąc w ciąży) nie ma prawa odmówić wyjazdu – tylko w przypadku posiadania dzieci albo gdy pracownik jest w ciąży pracodawca bez jego zgody nie może go wysłać w delegację.
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.11.2023 18:05

    Były pracownik

    Witam wszystkich parę słów o asystentkach kierowniczki donoszą o każdym piardnięciu do kierowniczki a kierowniczka ma jedną ulubienicę a resztę pracowników ma w (usunięte przez administratora). Kierowniczka nie umie rozmawiać ze swoim podwładnymi chodzi mi o sklep w Łapach
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2023 16:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Szpila

    09.12.2023 06:59

    Inne

    Ja do tej pory nie mam wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Marina32

    08.12.2023 20:46

    Inne

    Czy ktoś w końcu zajmie się tym działem finansów nigdy pensje się nie zgadzają Co jest (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.