opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    26.04.2024 10:03

    Kandydat

    Prowadzili w ostatnio w Grodzisku Mazowieckim rekrutację na pracownika sklepu. Tak nieprofesjonalnych ludzi jak "Pani kierownik" z tego sklepu, to jeszcze nie widziałam. Wychodząc z rozmowy o pracę poprosiłam ową Panią, żeby mnie poinformowała o decyzji, jaka by nie była. Ohhh Pani się zarzekała, że nie inaczej i że w połowie tygodnia się odezwie. Połowa tygodnia mija i cisza, dzwonie Pani mówi że dziś da znać, dwa dni później znowu cisza. Dopiero jak napisałam sms to się pofatygowała i dała znać. Masakra.. totalnie nie polecam, na sklepie milion pracowników i wszyscy niemili, patrzący się na człowieka jak na intruza, widać jak Pani kierownik umie zarządzać zespołem.
    ReviewUserIcon
    Kociara

    23.04.2024 22:39

    Były pracownik

    Ufff, więc wreszcie nadszedł czas na moją opinię o firmie Action. Nie pracuje tam już kilka miesięcy więc myślę, że na spokojnie mogę podsumować moje kilkuletnie doświadczenia. Zacznijmy od plusów: - Brak planów sprzedażowych( nie ma premii ale nie ma też wygórowanych oczekiwań dotyczących obsługi klienta) - jasny i dosyć atrakcyjny system wynagradzania( szczególnie przy podwyżkach styczniowych dla kadry zarządzającej) - kierownik regionalny który jest ludzki( pisze o mojej perspektywie jako kierownika sklepu. Mój przełożony był bardzo profesjonalny i życzę sobie by na dalszych etapach ścieżki zawodowej trafiać na równie wyrozumiałych i miłych przełożonych) wiadomo to zależy od regionu. Ja na mojego złego słowa nie mogę powiedzieć i nie chce. Region Opolski. - Zespół. Jako kierownik sklepu byłam odpowiedzialna za zbudowany zespół i ponownie chciałabym aby moje kolejne zespoły były równie dobrze współpracujące. Wydaje mi sie, że w tej kwestii zastosowanie ma mechanizm naczyń połączonych. Jeśli kierownik regionu jest w porządku to wtedy kierownik sklepu może być ok w stosunku do pracowników i pracownicy wykazują się zaangażowaniem i chcą być częścią tego zespołu Action - uschematyzowanie pracy. Firma daje narzędzia aby planować dzień pracy i warto z nich korzystać. Dobre planowanie jest podstawą sukcesu. - możliwości rozwoju. Ja otrzymałam szansę na rozwój w strukturach firmy i jestem za nią po ludzku wdzięczna. Mogłam rozwinąć swoje umiejętności managerskie ale niewątpliwie dużo zależy tu od regionu i od postawy samego kandydata do awansu. Minusy: jednak podjęłam decyzję o zakończeniu kariery strukturach Action i jakieś powody musiały być. - brak kadr i słaba współpraca z działem HR. Prawda jest taka, że często kierownicy są pozostawieni sami sobie. Portal SSD działa słabo. Brak jest centrali w Polsce z prawdziwego zdarzenia. Tak aby to Polska naliczała na wypłaty i odpowiadała na zapotrzebowanie kadrowe. HR advisor są sympatyczni ale często odklejeni i nie mają zbyt dużej wiedzy z zakresu HR. - wpadki z wypłatami. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń we wrześniu 23 i olbrzymi problem w grudniu 22. To bardzo negatywnie wpływa na pracowników i być może warto zadbać o dobrze funkcjonujący system rozliczeń. - Bardzo duża zmiana w górnych strukturach zarządzania w Action. Brak poczucia stabilności i kontynuacji polityki. - Duża ekspansja. Z jednej strony jest to szansa na rozwój, z drugiej jednak nie idzie za tym rozbudowa sieci w strukturach centrali w Polsce. To co można było wybaczyć firmie mającej 20 sklepów trudno wybaczać liderowi rynku. - Zróżnicowanie regionów. Strach o przejście pod opiekę innego KR. Duże problemy związaną ze zarządzaniem i mobbingiem w regionach dużych miast( Wrocław!) Podsumowując polecam pracę w Action osobom młodym, które są nastawione na rozwój i chcą się zaangażować w pracę jednak nie wiążą z nią całego życia. To dobre miejsce na zbieranie doświadczenia. Warto zwrócić jednak uwagę czy rotacja na sklepach do których startujecie jest duża i omijać te gdzie jest największa. Moja prywatna ocena firmy jest jednak pozytywna i choć już nie jestem związana z tą firmą to nie żałuję lat tu spędzonych i nie zamierzam odradzać pracy tutaj. Pozostaje także wierną klientką i życzę powodzenia w podbijaniu rynku.
    ReviewUserIcon
    @gość

    24.04.2024 14:31

    Kandydat

    Mogę się Ciebie zapytać Jakie pytania zadawali na rozmowie? W piątek zaprosili mnie na rozmowę. Nie ukrywam że stresuję się i chcę zrobić dobre wrażenie. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2023 13:56

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hehshs

    21.04.2024 12:42

    Pracownik

    Twój sklep jest dziwny natomiast poproś kierownika aby wydrukował Twoją kartę czasu pracy za zeszły miesiąc albo obecny - tam mam wszytskie odbicia itp. Jak kierownik/asystent nie chce tego zrobić poprosi HRa o pomoc. W każdym sklepie jest wywieszony także plakat z numerem alarmowym, anonimowym i możesz zgłosić wszystkie w/w uwagi na ten numer. Numer obsługuje firma z zagranicy i jest raportowany do dyrektora generalnego a później do RM. I problem regionalnie zostanie poruszony z kierownikiem sklepu, hr i całym zespołem.
    ReviewUserIcon
    OLA

    23.04.2024 21:16

    Pracownik

    Na socjalu masz numer do HR i Regionalnego. Poproś o pomoc w tej sprawie.
    ReviewUserIcon
    Lin

    22.04.2024 20:26

    Pracownik

    Czy ktoś wie co się szykuje w firmie? Jakaś dziwna atmosfera, robi się nerwowo, niepokojące zmiany... Czy szefowie uciekli z (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    Roksana

    18.04.2024 13:06

    Inne

    Pracował ktoś jako Asystent Kierownika Sklepu? Chciałabym wiedziec , po jakim czasie mniej więcej jest szansa na awans i czy ewentualnie preferują osobę z zewnątrz czy właśnie z wewnątrz, takie co już pracowały na niższych stanowiskach. Lubię wiedzieć takie rzeczy, bo planuje swoją karierę a przynajmniej staram się, powie ktoś?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.04.2024 09:47

    Pracownik

    Firma zawsze skłania się ku awansom wewnątrznym. W mojej okolicy takich awansów było już wiele. Zależne jest to od ilości otwarc sklepów. Np w Białymstoku niedługo otwieramy 4 punkt docelowo będzie 5. Tak więc możliwości awansu są bardzo duże.
    ReviewUserIcon
    Były @

    21.04.2024 10:34

    Pracownik

    Chyba żartujesz , pracowałam ponad 2 lata nie znam nikogo kto awansował chociaż na rozmowach śródrocznych do awansu wpisują. Zero awansów dla tych osób tylko myślenie oczu . ŻENADA
    ReviewUserIcon
    @mozepracownik

    19.04.2024 15:08

    Pracownik

    Witam. Zaproponowano mi 1/5 etatu z możliwością do 150 godz. Czy to będzie umowa o pracę? I ile wyniesie na rękę?
    ReviewUserIcon
    Rvhd

    19.04.2024 15:48

    Pracownik

    Chyba 1/4?
    ReviewUserIcon
    Użytkownik

    18.04.2024 14:48

    Kandydat

    Jaka jest pierwszą umowa w Action ? Na jako okres?
    ReviewUserIcon
    umwm

    18.04.2024 23:41

    Pracownik

    chyba tylko umowa o pracę, pierwsza jest na okres próbny 3 miesiące
    ReviewUserIcon
    Samosia

    19.04.2024 12:26

    Pracownik

    Ja miałam tak samo, od razu uop co jest moim zdaniem bardzo na plus i standardowe 3 miesiące
    ReviewUserIcon
    Xde

    18.04.2024 20:43

    Pracownik

    Jak to w końcu jest z tymi dopracowaniami? Umowę mam na 3/4 etatu a muszę dopracowania robić pomimo tego że nie chce. Jeżeli ktoś pracuje na niepełny etat to chyba odpowiada mu to i taka wypłata. Jeżeli ktoś ma pół etatu to co, też robi 150 godzin pomimo tego że ma tylko pół etatu? Chore
    ReviewUserIcon
    Doris

    21.03.2024 19:52

    Pracownik

    Jestem pracownikiem w firmie Action. Jak tak czytam te opinie to zastanawiam się gdzie Ci ludzie którzy krytycznie się wypowiadają o firmie widzą siebie jako pracownik? Może od razu na stołku prezesa?!?! Owszem jest ogrom pracy, ale jak dobrze zorganizuje się swój czas pracy to i normy można wyrobić. Jedziecie tak po kierownikach regionalnych… a choć połowa z Was zastanowiła się nad tym, że oni również są rozliczani ze swoich obowiązków i pracy, którą my musimy wykonać, a jak jej nie wykonamy, bo ciągle narzekamy to oni dostają po (usunięte przez administratora) za nas…? Idziesz do pracy żeby pracować czy narzekać na wszystko? Zawsze jest rozwiązanie pójścia do innej pracy, gdzie zbytnio się nie przemęczysz i zarobisz psie pieniądze. Polak to taki twór, który na wszystko musi narzekać… Ludzie wyciągajcie jakieś pozytywy ze swojej, pracy, życia, bo nigdy nie wiadomo co może przynieść kolejny dzień…..
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    17.04.2024 17:19

    Były pracownik

    Jak dla mnie takie opinie piszą asystenci , albo kierownicy , pracowałam tam ... Jedna wielka klika , dopracowania o których nawet człowiek nie wiedział, (dobrze by było zgłosić czy ktoś ręcznie nie modyfikował)grafik ustawiany pod "swoich" po tylu latach pracy w handlu mogę z czystym sumieniem powiedzieć że najgorsza praca jaką miałam
    ReviewUserIcon
    Franka

    17.04.2024 20:13

    Pracownik

    Opinie są ściśle kontrolowane ,te niewygodne kasowane Praca jest spoko przy fajnym zespole . Gorzej z górą gdzie rządzi tylko kolesiostwo
    ReviewUserIcon
    Klient Wrocław

    13.04.2024 09:40

    Inne

    Byłam wczoraj w jednym sklepie wroclawskim i jestem w szoku odnośnie zatowarowania sklepu, sklep jest bardzo zatowarowany na weekend. Na miejscu regionalnych to bym się przejechała późnym popołudniem w piątek po sklepach, chyba że wam nie zależy na utargach
    ReviewUserIcon
    Klient Wrocław

    13.04.2024 09:42

    Inne

    Jest bardzo słabo zatowarowany
    ReviewUserIcon
    Ala

    11.04.2024 18:27

    Pracownik

    Czy firma daje umowy na czas nieokreślony?
    ReviewUserIcon
    U

    11.04.2024 18:37

    Inne

    Daje po 3 latach mniej wiecej
    ReviewUserIcon
    Kk

    26.03.2024 18:03

    Kandydat

    Czy można pracować tylko nocki na 1/2 etatu?
    ReviewUserIcon
    Hubrys

    04.04.2024 14:00

    Pracownik

    Tak, ale inwentaryzacja jest raz do roku, normalnie robisz na dwie zmiany jak bóg przykazał
    ReviewUserIcon
    1999

    05.04.2024 08:19

    Kandydat

    no to nie rozumiem jak ktoś chciał przychodzić na 1/2 etatu na inwentaryzacje, raz na 2 lata czy co? xd
    ReviewUserIcon
    hejo

    25.03.2024 12:38

    Kandydat

    hejo! jest tu szansa dostać umowe zlecenie ?
    ReviewUserIcon
    1999

    05.04.2024 08:21

    Kandydat

    no wlaśnie mnie by się bardzo przydało zlecenie, serio myślicie że nie da sie jakoś dogadać?
    ReviewUserIcon
    Algro

    08.04.2024 08:51

    Kandydat

    Po co tak na sile probowac jak umowa o prace jest w zupelnosci wystarczajaca? A nawet i lepsza
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2024 17:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    E tam...

    03.04.2024 22:44

    Pracownik

    Czy po 3 miesiącach jest jakaś rozmowa jak ci mają przedłużyć umowę i czy jest podwyżka jeśli pracownikowi ta umowę przedłużają?
    ReviewUserIcon
    N.

    04.04.2024 12:29

    Pracownik

    Jest rozmowa, nie ma podwyżki
    ReviewUserIcon
    Ruda Mi

    30.03.2024 18:45

    Były pracownik

    Action Kielczewo. Totalny (usunięte przez administratora) Robiąc dzisiaj zakupy o 12:48 kasjerka/ pracownik wręcz zaczęła wywalać klientów ze sklepu, pospieszać w kółko krzyczała ze chce zamknąć i też chcę mieć święta, kierownika ni widu ni słychu. Klienci w biegu opuszczali sklep wystraszeni w dodatku ta pani miała pretensje do kupującej że jej karta płatnicza zablokowała jej kase czy coś takiego. Sklep do 13 to do 13 sprawę zgłaszam dalej. Coraz gorzej tam jest.
    ReviewUserIcon
    iks igrek zet

    23.03.2024 12:29

    Pracownik

    To co personalnie zrobiono w tym tygodniu, pokazuje jaki obecnie panuje standard. Niesmak zostanie na zawsze.
    ReviewUserIcon
    Jażem

    23.03.2024 20:15

    Inne

    Co zrobili? Widzę że w wielu miastach poszukują kierowników i asystentów kierownika. Czy to ma związek?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    19.02.2024 20:15

    Kandydat

    wysłałam cv na zastępcę kierownika. czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat szkolenia? jaka jest atmosfera,jak przebiega szkolenie bo już wiem że jest to dłuższy okres czasu
    ReviewUserIcon
    Joanna

    21.02.2024 21:26

    Pracownik

    Ewaluacja to ogromny stres i tak naprawdę ruletka o co mogą pytać. Mój trener powiedział, że nie spotkał się z sytuacją że komuś nie poszło, bo pierwsza ewaluacja jest taka bardziej.... żeby sprawdzić wiedzę, gorsza jest druga, bardziej wymagająca. Ale podobno gdy trafi się słabo przygotowana osoba, to regionalna i HR mogą wnosić o przedłużenie szkolenia.
    ReviewUserIcon
    Nicole

    20.03.2024 00:11

    Pracownik

    Praca tylko z trenerem, omówienie każdego modułu z e-learning. No niestety ja miałam szkolenie na sklepie i nie dostałam oficjalnie żadnego "trenera" z którym bym pracowała cały czas, e-learning tak obszerny że nie da się wszystkiego w krótkim czasie ogarnąć, gdzie jeszcze jesteś poganiany przez kierownika lub asystenta, materiału do nauczenia tyle że trzeba na prawdę mieć sporo wolnego czasu w domu po pracy żeby siedzieć i się uczyć, szkolenie z Kronosa i SF to jakaś pomyłka, jeżeli ktoś uważa że poświęcenie kilku godzin na poznanie obu platform i zapamiętanie wszystkiego to chyba jest jakimś geniuszem który raz zobaczy i już wszystko ogarnia. Praca ogólnie fajna, ludzie jak to ludzie, zależy na kogo trafisz, wynagrodzenie spoko, ale powinni naprawdę usiąść i przeanalizować co tak na prawdę jest potrzebne na szkoleniu żeby poprowadzić sklep, a czego można się uczyć już na bieżąco.
    ReviewUserIcon
    @nanana

    09.03.2024 07:02

    Kandydat

    Składałam Cv o pracę w firmie Action i mam pytanie , ponieważ na jednej ze stron jest podany okres rekrutacji, a na drugiej stronie jest co chwilę odświeżana oferta pracy. Czy Action podaje jakąś informację zwrotną czy są zainteresowani osobą lub nie ?
    ReviewUserIcon
    waso

    19.03.2024 14:53

    Kandydat

    podbijam pytanko, czy dają znać jeśli nie są zainetresowani twoim cv?
    ReviewUserIcon
    Lin

    19.03.2024 15:36

    Pracownik

    Raczej nie. Czasem dostajesz maila ogólnego, że Dziękujemy za aplikację itp. Ale zazwyczaj wybiera się kilka kilkanaście osóbzaprasza na rozmowe. Często decyduje kolejność napływu cv. Nie ma fizycznej możliwości spotkać się z każdym.
    ReviewUserIcon
    Pracownikk

    15.03.2024 11:01

    Pracownik

    Pracuję na wypowiedzeniu w jednym ze sklepów w północno-zachodniej części Polski. Staż pracy ponad 2 lata jako kierownik sklepu. Nigdy nie było tak źle jak teraz. Zmiany w strukturach managerskich na wyższych szczeblach z niewyjaśnionych powodów i to z dnia na dzień. Brak jednolitości w decyzjach. Konieczność bycia dostępnym non stop na (usunięte przez administratora). Regionalny wrzuca co chwile treści i zadania do wykonania i do potwierdzania, przez co nie ma czasu na zaplanowaną pracę, za co jesteśmy rozliczani. Wymyślne przebudowy całego sklepu, praca od 5 (zmiana poranna) do 24 (zmiana popołudniowa). Kierownik nie może chodzić na urlopy od listopada do końca grudnia, ani przedłużać sobie np. weekendu majowego, Bożego Ciała czy świąt, bo kierownik musi być zawsze. W przypadku choroby czy przeziębienia na L4 Regionalny patrzy krzywo i rzuca teksty "Nie wmawiaj sobie chorób". Panuje filozofia, żeby wykorzystać pracownika do ostatniej kropli. Przerzucanie go do innych sklepów na wsparcia, często do innych miast (np. na poranną zmianę bez noclegu). Zmiany grafików pod żądanie Regionalnego z dnia na dzień. Zwalnianie ludzi z powodu pracy bez nadgodzin, albo tych, którzy nie chcą jeździć na wsparcia. Jeśli podlizujesz się Regionalnemu, to jesteś nietykalny i możesz traktować pracowników jak popychadła. Jak masz inne zdanie, to niech Cię Bóg ma w opiece ;P Nie polecam totalnie tego miejsca. Firma jest popsuta od głowy. Dyrektor generalny chyba o niczym nie wie, albo ukrywa wszystko, żeby móc się chwalić na arenie międzynarodowej super wynikami finansowymi. Tyle skarg, ile poprzedni pracownicy wysyłali do Holandii, to się w głowie nie mieści, a nadal niektórzy są nie do ruszenia. Farsa. Zarobki są wysokie, ale nie warto niszczyć sobie życia.
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.03.2024 12:18

    Były pracownik

    Dyrektor Generalny odchodzi .Główna HR odchodzi. Jak myślisz dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Daria

    18.03.2024 20:36

    Pracownik

    Nie prawda!!!!! . Nic nie robią. Usuwają jedynie pracownika, który wskazuje , że jest problem i prosi o pomoc . I jego się pozbywają. Nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    16.03.2024 06:59

    Kandydat

    Hej. Mam pytanie do osob ktore juz pracuja. Czy w firmie jest cos takiego jak Wczasy pod grusza? Jak wyglada stawka, jak przychodzi sie np w niedziele pracujaca. Czy jest wtedy platne 100% tak jak powinno.
    ReviewUserIcon
    N.

    16.03.2024 09:55

    Pracownik

    Jeśli jest niedziela handlowa to nie masz 100% płatne. 100 i 50 są wypłacane w przypadku nadgodzin a nie pracy zgodnie z etatem. Nie ma wczasów pod gruszą.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Emilkaa

    15.03.2024 13:37

    Inne

    @PracodawcaWitam czy firma Action wypłaca jakieś dodatkowe pieniądze za urodzenie dziecka ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    15.03.2024 16:30

    Pracownik

    Serio? Nie, nie wypłaca... Bo niby dlaczego miała by to robić? Jak to dobrze, że chcą traktować pracowników jednakowo.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    28.02.2024 23:15

    Kandydat

    Hej jak wyglądają nocki? są często, a jeśli tak jak wygląda wynagrodzenie za pracę w nocy?
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.03.2024 08:49

    Pracownik

    Czy wszystkie sklepy będą robić przebudowy sklepu w kwietniu i maju?
    ReviewUserIcon
    N.

    15.03.2024 09:59

    Pracownik

    Tak, część sklepów już wykonała swoje przebudowy pilotażowo i część już w marcu zaczęła przebudowy. Do maja wszytskie sklepy mają być przebudowane wg nowego planu
    ReviewUserIcon
    SIS

    04.03.2024 13:46

    Inne

    Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik sklepu ?
    ReviewUserIcon
    Podepne się

    12.03.2024 09:13

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie, ale o zastępcę kierownika. Jakie są stawki?
    ReviewUserIcon
    hOg

    14.03.2024 18:28

    Inne

    Zgadzam się chociaż z drugiej strony pogodziłam się z tym, że zazwyczaj i tak tych widełek niestety nie ma. Jak się szuka pracy to trzeba się liczyć z tym, że czasami tych rozmów trzeba trochę odbyć zanim znajdzie się docelową pracę.
    ReviewUserIcon
    Kubek

    26.02.2024 09:32

    Pracownik

    Mam pytanie odnoście benefitow w Action. Czy oprócz zniżki pracowniczej są jakieś bony świąteczne albo paczki? Czy jest premia za zrobienie celów?
    ReviewUserIcon
    Aga

    12.03.2024 00:28

    Były pracownik

    Są paczki na święta. Jak pojawia się okazja typu Dzień Kobiet itp Kierownik dostaje info, że może zakupić coś słodkiego do kawy :) Można dołączyć do grupowego ubezpieczenia, które jest na naprawdę fajnych warunkach tak samo usługa medyczna. Jest Multisport również w dobrej cenie, ale cena już dla członków rodziny jest wysoka. Dwa razy w roku firma zobowiązana jest do podwyżki. Nie ma żadnych premii za osiągnięcie celów.
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    12.03.2024 08:24

    Pracownik

    Na Dzień Kobiet dostałaś coś od firmy? To ciekawe, jesteś jedynym sklepem. Fakt, że czasem dostajemy coś słodkiego, ale to jest 3 razy w roku.
    ReviewUserIcon
    Mija

    15.02.2024 15:11

    Pracownik

    Witam czy firma nadal daje paczkę za urodzenie dziecka?jeżeli tak to w jakim czasie od urodzenia?pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.03.2024 09:26

    Pracownik

    Tak są paczki, dostajesz od Kierownika, wiec zależne jest od tego, kiedy ją zamówi.
    ReviewUserIcon
    Domi

    12.03.2024 00:30

    Były pracownik

    Ja paczką bym tego nie nazwała. Dziecko dostaje misia pluszowego :D
    ReviewUserIcon
    Jurand

    04.03.2024 09:59

    Kandydat

    Hej, jest szansa dostać umowę na 3/4 etatu u was czy od razu skreślają takich na wejściu?
    ReviewUserIcon
    Nina

    04.03.2024 23:04

    Pracownik

    3/4 etatu bez problemu dostaniesz
    ReviewUserIcon
    burger

    11.03.2024 09:41

    Pracownik

    prawda, czasem nawet chętniej biorą na niepełne

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    martyna

    27.02.2024 23:48

    Kandydat

    czy jest możliwość umowy na zlecenie, oraz dostosowanie godzin do studiow- po kilka godzin po zajeciach i cale weekendy
    ReviewUserIcon
    princess

    07.03.2024 08:27

    Kandydat

    nie no wiesz, może to są podstawy ale jak dla kogoś to jest np pierwsza praca, to nie dziwię się, że woli dopytać
    ReviewUserIcon
    abbel

    08.03.2024 10:28

    Inne

    Tam jest wymienione wszystko po przecinku, nie chodzi raczej o to że to są benefity. Zresztą pytanie dotyczyło tego jakie ją plusy uopa, więc wszystko się zgadza, bo na zleceniu np płatnego l4 nie masz.
    ReviewUserIcon
    Asystent

    30.01.2024 13:54

    Kandydat

    Mam pytanie jakie firma ma wymagania na stanowisko asystenta kierownika. Mam 6 letnie doświadczenie jako zastępca kierownika sklepu a niedawno skończyłem staż na kierownika sklepu. Wysyłałem już dwa razy swoje CV odbyłem dwie rozmowy i cisza z ich strony. Ile trwa decyzja rekrutera
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    02.03.2024 09:35

    Pracownik

    Witam, na rozmowie rekrutacyjnej napewno została przekazana informacja do kiedy trwa rekrutacja.
    ReviewUserIcon
    Szalooo

    19.02.2024 21:26

    Kandydat

    Czy faktycznie w Action jako pracownik muszę nosić tylko czarne lub niebieskie spodnie ? Czy mogą być np szare ?
    ReviewUserIcon
    wyjec

    01.03.2024 12:17

    Kandydat

    o tym nie pomyślałam nawet, a tak z ciekawości to ile sie dostaje koszulek firmowych?
    ReviewUserIcon
    Weiss

    01.03.2024 19:21

    Inne

    Dwie koszulki, jedna bluza. Ciemne spodnie, nie legginsy i nie dresy. Obuwie pełne.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.02.2024 15:12

    Kandydat

    Cze może mi ktoś powiedzieć jakie trzeba spełniać warunki żeby pracować w action na stanowisku pracownik sklepu? Wysłałam swoje CV ,jestem po szkole średniej. Mam ponad 15 lat doświadczenia w handlu oraz pracy z klientami. Pracowałam w dużej firmie w branży beauty oraz mniejszych spożywczych.mam.dowiadczenie na kasie. Szybko się uczę,jestem otwarta na nowe obowiązki itp. Wykladalam również towar w dzień i w nocy. Wysłałam cv a oni mi napisali że nie spełniam kryterii na to stanowisko? To co mam skończyć studia wyższe?? Żeby się tam dostać? Bo nie wiem na co oni patrzą.u nas w sklepie pracuje dziewczyna co wygląda strasznie,ma tunele w uszach i kolczyk w nosie łączący jedna i druga dziurkę i co jakoś jest na kasie i tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    Pracodawca

    27.02.2024 15:06

    Były pracownik

    Moje pytanie jest takie:jak podchodzicie do osób po 50 tym roku życia czy mają szanse na pracę w Action ?a jak tak to zatrudniane są na 3 miesiące czy przedłużane im są umowy ? Oczywiście wiem że nikt nie wypomni pracownikowi jego wieku bo taka jest polityka firmy
    ReviewUserIcon
    Weiss

    01.03.2024 19:19

    Inne

    Trzeba mierzyć siły na zamiary. To nie jest lekka praca. Trzeba zasuwać, szybkie wykładanie towaru, dobieganie do kasy, młode dziewczyny często nie dają rady. Wiek nie dyskryminuje, kondycja już tak.
    ReviewUserIcon
    Wiernypacjent

    01.03.2024 11:55

    Inne

    Ja opiszę wam sytuację jak regionalni nie radzą sobie z (usunięte przez administratora) na swoich sklepach. Jak skargi zamiatane są pod dywan. Ręka , rękę myje. Nie można zwolnić krewniła który zastrasza, jeźdź po swoich pracownikach ubliżając im!! Bo wysyłanie na szkolenia jest czasochłonne i drogie!!! Serio ACTION!!! Nie weryfikują informacji o pracowniku na asystenta ani kierownika. Zalecam zmniejszenie ilości sklepów regionalnym do 5-8 może wtedy będą się bardziej przykładać. Dobry kierownik to kierownik , który wie co znaczy pracowniki!!! Do pracowników ACTION którzy nie mają komfortu pracy, KAŻDY SZEF MA SWOJEGO SZEFA!!! Numery na socjalach nie gryzą. ;)
    ReviewUserIcon
    Adam

    01.03.2024 12:57

    Pracownik

    A powiesz w którym sklepie spotkała Cię taka sytuacja? Który region i którego regionalnego warto omijac?
    ReviewUserIcon
    Mania Wawa

    01.03.2024 19:01

    Kandydat

    Tam każdy każdego chroni a pracownik sie nie liczy. Ciągle są problemy z kierownikami ze sklepów w Warszawie. I co wciąż siedzą na swoich miejscach...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2024 10:47

    Pracownik

    Witam. Pytanie odnośnie telefonu w pracy. Czy możecie mieć przy sobie telefon w trakcie pracy? Czy jest zabronione ? Co o tym myślicie? Ja mam dzieci i różne są sytyacje w życiu, gdyby nie daj coś się stało z przedszkola szkoły nie dodzwonią się do mnie . Proszę o Odpowiedź i opinie .
    ReviewUserIcon
    Lubuskie

    18.02.2024 16:17

    Pracownik

    Pracodawca nie może zabronić mieć telefonu przy sobie ,lecz nie musi wyrazić zgody na korzystanie z niego .
    ReviewUserIcon
    Lon

    01.03.2024 09:19

    Pracownik

    To może trzeba szukać innej pracy. Gdzie można mieć telefon i z niego korzystać, jeśli to już sprawa beż kompromisu. I tak jak ktoś pisał. W sytuacjach pilnych, chorobowych,itp.,zawsze można poprosić kierownika czy do niego ktoś może zadzwonić. Nie sądzę żeby któryś odmówił. Ale tu chyba nie chodzi o sytuację awaryjne tylko o nadopiekuńczość i ciągle dopytywanie czy dziecko zjadło siusialo i mówiło mama...
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2024 16:30

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.02.2024 17:34

    Pracownik

    Wychodzi na to, że tylko pracownicy są super, bezkonkurencyjni. Czemu tymi kierownikami nie zostali tylko... Jakie wy czasem wyobrażenie o pracy macie? Że nic nie robić i kasę brać? Oczywiście nie tylko pracownicy, kadra a i owszem też się taka zdaża . Większość zdecydowanie pyta o zasady i zakres pracy przed podpisaniem umowy. Godzicie się, a potem problem, że przerwa na czas, że telefonu odebrać nie można, że trzeba pracować... pamiętajcie wszyscy, że atmosferę na sklepie tworzą wszyscy. Od kierownika po pracownika. Każdy ma na to wpływ.
    ReviewUserIcon
    AlH

    19.02.2024 10:26

    Kandydat

    Hej, była niedawno ogłoszona rekrutacja na k.regionalnego w kuj-pomorskim. Czy ktoś wie czy odbyły się już rozmowy? Teoretycznie zgłoszenie nie zostało otwarte, ale nie każda firma stosuje praktykę odpowiedzi do wszystkich zainteresowanych. Widziałam, że konkurencja ogromna, ale po opiniach firma wydaje się super, czytając je nagrzałam się na to stanowisko i teraz kombinuję czy jest w ogóle na co czekać…
    ReviewUserIcon
    boyyy

    26.02.2024 14:30

    Pracownik

    zawsze możesz złożyć cv jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2024 21:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Joanna G. Wołomin

    25.02.2024 08:48

    Były pracownik

    Tak, skorzystałam z tego, gdy mój kierownik, źle mnie potrakował. A także żle odnosił się do innych pracowników. Zadzwoniłam do KR Wołomina, powiedziałam o swojej sytuacji i odczuciach a także o bajzlu w sklepie. Pan pokornie mnie wysłuchał, obiecał wsparcie i przemyślenie sytuacji. Po czym sprawa została zamieciona pod dywan i wyśmiana. Więc niestety, tu człowiek się nie liczy. Jesteśmy kolejnym numerem ID. Pracowałam w Hebe z pod Jeromino Martins, jest znacząca przepaść w rozwiązywaniu problemów międzyludzkich, wsparciu pracownika, BOPie i atmosferze w sklepie. Mimo, że nie płacą rewelacyjnie i jest ciśnienie na sprzedaż. Kierownicy są na bierzaco szkoleni z umiejętnosci zarządzania i pracy w zespole.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.02.2024 15:02

    Pracownik

    Widzę że na wszystkich sklepach są podobne sytuacje Problem z kadra zarządzająca przez którą zwalniają się osoby ,podejście tych osób jest jak zamordyzm . Asystentki bez empatii do drugiej osoby wogle to myślą że podpisaliśmy chyba umowy z pracą na akord . Asystenci,kierownik bez efektywności takim działaniem szkodzą tylko firmie . Brak szkoleń z empatii międzyludzkiej ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sssccc

    18.02.2024 20:55

    Kandydat

    Witam, Czy są tu jakieś osoby ,które wcześniej pracowały w pewnej firmie branży obuwniczej i uważają ,że.przejscie do Action było dobrą decyzja???
    ReviewUserIcon
    Sssccc

    19.02.2024 17:27

    Kandydat

    Nie nie musi być ,ale taka opinia była bym dla mnie lepsza wskazówka czy napewno jest tutaj lepiej bo ta firma o której pisze to naprawdę kosmos
    ReviewUserIcon
    Sssccc

    19.02.2024 19:10

    Pracownik

    Dziękuję za odpowiedź . Właśnie czekam na badania i od marca zaczynam jako ASM nam nadzieję ,że będzie dobrze , bo zarobki napewno dużo lepsze
    ReviewUserIcon
    Alka

    19.02.2024 16:50

    Pracownik

    Po co procedury skoro trzeba robic inaczej, utrudniaja prace, czasem duze wymagania, mało czasu... gdzie praca sama w sobie jest fajna.
    ReviewUserIcon
    Anon

    13.02.2024 16:53

    Były pracownik

    Nie wiem jak wygląda współpraca w innych placówkach, ale jeśli masz do siebie choć odrobinę szacunku, to szczerze polecam unikać sklepu na Ćmielowskiej. Pseudo kierowniczki mają człowieka za nic. Każdy zastępca kierowniczki ma własny styl zarządzania, ale jeśli coś z zaleceń owego zastępcy nie przypadnie do gustu głównej kierowniczce, to i tak wina spada na pracownika, bo czemu by nie. Obgadywanie każdego i snucie teorii przez szanowne grono kierownicze jest na porządku dziennym. Rotacja pracowników niebawem zmusi sklep do zamontowania drzwi obrotowych. System szkolenia nowych pracowników, to nieśmieszne zart. O wszystko trzeba się pytać, ale jak ktoś coś chce wytłumaczyć, to nagle wpada średnio szanowna pani kierownik i każe się zamknąć i rozkładać towar. Słowem podsumowania... jeśli chcesz tam pracować, to szczerze odradzam. Natomiast jeśli nadal tam jesteś, to uciekaj. Szkoda nerwów i zdrowia. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    16.02.2024 08:16

    Inne

    O Ćmielowskiej każdy już słyszał. Nikt tam nie zostaje na długo i nikt nawet nie chce przyjeżdżać do pomocy. Ale podobnie jest na Głębockiej i nikt z tym nic nie robi. Bo najważniejszy jest utarg a nie ludzie.
    ReviewUserIcon
    Ps

    17.02.2024 12:18

    Pracownik

    Przepraszam, ale nie zgodzę się z Twoją opinią. Pracuje już jakiś czas w tym sklepie. I z tego co zauważyłam to rzeczywiście odeszło kilka osób ale takie za które notorycznie ja musiałam przychodzić do pracy bo ich nie było. (Weekendy, 2 dniowe zwolnienia). Co do kierownika to jest wymagająca ale sprawiedliwa. I niezgodze się z tym co piszecie o Cmielowskiej.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    16.02.2024 22:09

    Inne

    Kiedy otwierają nowe sklepy i gdzie?
    ReviewUserIcon
    Karo

    24.01.2024 13:11

    Kandydat

    Czy przed podjęciem pracy jest jakieś szkolenie z kasy fiskalnej? jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    hanx

    30.01.2024 09:55

    Kandydat

    a ile trwa takie wdrożenie?
    ReviewUserIcon
    Aniula

    16.02.2024 20:43

    Inne

    Uczą Cię wszystkiego 1 dnia. Kasa nie jest wcale skomplikowana :3

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.