opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lublin - Rażąca niekompetencja

    12.06.2024 18:49

    Były pracownik

    Placówki w województwie Lubelskim są zarządzane przez rażąco niekompetentną kadrę. Kierownikami regionalnymi są wytipsowane pipunie z pompowanymi ustami i rzęsami jak wchlarze, które nie potrafią przeprowadzić najprostrzej rozmowy rekrutacyjnej. Wybierają na kierowników sklepów jeszcze bardziej niekompetentnych ludzi, których zwalniają po kilku miesiącach, gdy pracownicy skarżą się na bycie ofairami zjawiska, którego nazwy każdy się domyśla. Na każdym kroku (usunięte przez administratora)prosto w oczy, dokonując ustaleń i skłądając obietnice, których później się wypierają z szyderczym uśmieszkiem na ustach. Zatrudniają pracownika na określoną ilość godzin, a później zmuszają do pracy w godzinach nadliczbowych i nocnych. Jeśli rozważasz pracę na niepełny etat, bo masz inne obowiązki/rodzinę, to od razu zapomnij, że ktoś to uszanuje. Dział kadr to kompletna porażka. Brak z nimi jakiegokolwiek kontaktu. Każda próba uzyskania podstawowych inforamcji nt. swojego wynagrodzenia czy godzin pracy kończy się niepowodzeniem. Nie potrafią nawet dopilnować terminowch wypłat wynagrodzenia, co zrzucają każdorazowo na błąd banku - firma śmiechu warta, zarządzana przez ludzi z przypadku, bez podstawowej wiedzy i umiejętności.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.06.2024 09:46

    Pracownik

    Zastanawiam się kiedy wezmą się za kierownika za obgadywanie innych pracowników i stosowanie wobec nich (usunięte przez administratora) My jesteśmy tolerancyjni wobec jego osoby ????
    ReviewUserIcon
    Nowa

    11.06.2024 20:11

    Kandydat

    Na jakie zarobki może liczyć kierownik sklepu Action
    ReviewUserIcon
    Y

    11.06.2024 20:53

    Pracownik

    Adekwatne do zaangażowania które musi wnieść do organizacji
    ReviewUserIcon
    Tośka

    10.06.2024 18:03

    Kandydat

    Witam , jaka pensja brutto dla nowego pracownika w action?czy to najniższa krajowa czy inna kwota w tym sklepie?
    ReviewUserIcon
    zuch

    06.06.2024 19:09

    Kandydat

    cześć, czy praca w Action jest ciężka? polecacie?
    ReviewUserIcon
    Tissa

    07.06.2024 09:14

    Inne

    Zalezy tez czy wczesniej pracowal w podobnym sklepie lub w ogole ma jakies doswiadczenie. Jednak jak tutaj asortyment jest tak roznorodny mozna sie domyslic, ze sa tez ciezsze rzeczy do noszenia, a nie same leciutkie ubrania.
    ReviewUserIcon
    stan

    10.06.2024 11:57

    Pracownik

    nie jest jakoś wybitnie ciężka, ja bym powiedział że praca jak praca - zdarzają się dni ciężkie ale sporo jest też spokojniejszych
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.06.2024 12:56

    Kandydat

    Czy osoby po 50 roku życia mają szanse na podjęcie pracy w Action?
    ReviewUserIcon
    Izabela

    08.06.2024 20:00

    Pracownik

    Jak najbardziej!W tym roku kończę 50-tkę;)Dostałam pracę w Action.Lada moment po szkoleniu BHP,zaczynam pracę.Także Kandydacie,do dzieła!Oby tylko chęci,i siły były do pracy!Powodzenia!:)
    ReviewUserIcon
    stan

    10.06.2024 11:56

    Pracownik

    myśle że na spokojnie, ja pracuję z paroma osobami mniej więcej w tym wieku i super sobie radzą
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.06.2024 19:20

    Pracownik

    czy tylko ja dostalem za mala wyplate? dokladniej mowiac nie zaplacili mi za nadgodziny
    ReviewUserIcon
    malaga

    07.06.2024 14:25

    Kandydat

    Na którą godzinę przychodzi się do pracy zakładając, że sklep jest czynny od 9 do 21? O której się wychodzi? Czy pracuje się 8 h dziennie czy są inne godziny? Jestem przed rozmową i byłabym wdzięczna za informacje.
    ReviewUserIcon
    Odp

    07.06.2024 16:34

    Pracownik

    Cześć przychodzi się albo o 06:15 albo na 06:45 kwestia sklepu. A kończysz pracę albo 14:30 lub 15:00
    ReviewUserIcon
    Odp

    07.06.2024 16:37

    Pracownik

    I jest druga zmiana. Od 12:30 do 20:30 lub 13:30 do 21:30
    ReviewUserIcon
    Lilka

    06.06.2024 16:37

    Pracownik

    Jak myślicie drodzy koledzy i koleżanki czy firma się poprawi i jutro pensje wpłyną czy będzie powtórka z rozrywki z zeszłego Miesiąca ?????????‍♀️
    ReviewUserIcon
    pic

    06.06.2024 16:32

    Były pracownik

    pracowałam w firmie Action dość dlugo by moc mowic o tym ze akceptują tam (usunięte przez administratora) osoba ktora "wyleciala" za (usunięte przez administratora) wrocila po 2 latach na ten sam sklep tyle ze na nizsze stanowisko. czy to normalne ?? znajomosci? nie polecam. sklep wielkopolska nie moge podac miasta
    ReviewUserIcon
    Mickel

    06.06.2024 14:48

    Pracownik

    Szkoda marnować swojego czasu na pracę tutaj, zwłaszcza przy tak nierównym traktowaniu nowych pracowników!
    ReviewUserIcon
    Jaa

    21.05.2024 08:55

    Pracownik

    Czy Action po trzech miesiącach przedłuża umowy,czy tak raczej niechętnie ?
    ReviewUserIcon
    emc

    05.06.2024 11:52

    Kandydat

    rozwiniesz te skróty?
    ReviewUserIcon
    emc

    05.06.2024 11:54

    Kandydat

    chodzi może o kierownika i zastępce kierownika czy coś innego?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.06.2024 05:25

    Pracownik

    Czy u Was również przyjeżdża HR bierze Was na rozmowy? Wypytuje o świadomość programów i benefitow? U nas na sklepie ostatnio była, to kierownik bardziej zły niż po wizycie regionalnego. Nie wiem czemu ma to służyć, ale tylko zepsuło nasze relacje w zespole, okazuje się, że niechcący zupełnie nieświadomie wyszło, że kierownik nam tego nie przekazuje, a ja poprostu nie potrzebuje znać programu poleceń i jego regulaminu na pamięć...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.05.2024 18:02

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie urlopu . Dotyczy osób na 3/4 etatu. Mamy od firmy bonus w postaci 26 dni urlopu . I teraz pytanie jak macie liczony urlop po 6 czy po 8 h? . Raz mam tak raz tak a nie powinno być liczone po 6h? Skoro mamy 26*6h= 156 . Dzięki z góry za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    boi

    16.05.2024 22:35

    Kandydat

    mozna gdzies o tym wiecej poczytac? jakos nie moge nigdzie znalezc takiej informacji
    ReviewUserIcon
    texas

    03.06.2024 23:37

    Inne

    Chyba nie ma nic takiego, wątpię żeby się to zmieniło.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    22.04.2024 16:22

    Kandydat

    Hejka, mam 20 lat i właśnie zastanawiam się czy iść pracować w Action. Możecie mi powiedzieć jakie tam są zarobki dla osób w moim wieku i ile godzin trzeba nie. Wyrobionych?
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.05.2024 13:25

    Pracownik

    3-msc
    ReviewUserIcon
    Nn

    28.05.2024 09:55

    Pracownik

    Jeśli pracujesz na cały etat to nie ma. Gorzej jeśli twój kierownik zatrudnia tylko i wyłącznie na pół etatu a pracujesz jak na cały. Te stawki które poddajecie to nie na moim sklepie a pracuje w Czewie
    ReviewUserIcon
    Gardo

    16.05.2024 23:13

    Kandydat

    Czy można w action liczyć na jakieś premię?
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.05.2024 21:57

    Pracownik

    To niby ile trzeba pracować? Rok pracy?
    ReviewUserIcon
    Tak tak

    27.05.2024 11:01

    Były pracownik

    Niestety to jest premia roczna nie mylić z miesięczna,bo w tej firmie takiej nie ma.
    ReviewUserIcon
    @Były pracownik

    22.05.2024 19:34

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie 1.5 roku. Nie polecam !! Pracy w tym chorym sklepie(mowa o sklepie w Regionie 7). Kierownik sklepu jest osobą bardzo dwulicową, obgaduje wszystkich pracowników że swojego sklepu i nie tylko !!!. Wiedząc, że odchodzę z tej firmy przekazelm informacje osobom, o których kierownik źle mówił. Niestety asystentki ślepo są zapatrzone w nią i im to nie przeszkadza, że ktoś o nich źle mówi, natomiast pracownicy napewno na przyszłość już zaufania takiego do swojego kierownika nie będą mieć znając sytuacje w których źle o nich mówiono. Np. Że są tempi. Odchodzę z pracy ponieważ stres który przeżyłem w niej w ostatnim czasie źle wpłynął na mój stan zdrowia (3 miesiące na l4). Sytuacje które sprawiły że mój stan zdrowia się pogorszył to między innymi : Wysmiewanie sie z mojej orientacji przy wszystkich pracownikach. Szantarz że jeśli pójdę na chorobowe w grudniu ro w styczniu nie przedłuży mi umowy. Częste zmiany grafików z dnia na dzien bez zgody pracownika, i mówienie że masz przyjść bo dostaniesz uz a jak się odezwiesz to masz najgorszy grafik jaki możesz mieć, brak weekendów wolnych. Kierownik jest bardzo cwany bo wszystkie nie przyjemne sytuacje związane z pracownikami rozkazuje zrobić asystentom aby ona czasami nie miała problemów tylko asystent. Coraz częściej problemy z wypłatami. Oraz sytuacja gdzie bardzo źle się czułem, ledwo chodziłem po sklepie, straszny bol brzucha miałem oraz inne rzeczy ( mam wrzodziejace zapalenie jelita grubego) usłyszałem od kierownika że mam zakaz pójścia do lekarza że muszę czekać na wolne czyli 2 dni męczyć się bo regionalna nie da jej godzin żeby ktoś przyszedł. Następnego dnia dostałem skierowanie do szpitala na pilne informowałem ja że muszę iść że nie dam rady usłyszałem że nikt za ciebie nie przyjdzie musisz dać radę. Niestety po tym że nie poszedłem od razu teraz żałuję tego bardzo że się bałem jej leczę się na bardzo silnych lekach. Ale jak pani kierownik teraz nie dawno była chora to ściągane były zastępstwa z innych sklepów z dnia na dzien i ona nie musiała przychodzić do pracy tylko zostać w domu i to często się zdarzało, albo wyjść wcześniej bo ma lekarza. A to my pracownicy jesteśmy gorsi od kierownika sklepu?? Bo pracujemy za 3 osoby żeby wszystko było dobrze zrobione i w czasie? . Niestety moja psychika też już wysiadała. 3 osoby w biurze a potrafią zniszczyć psychikę nie tylko moja, myślę że w tym sklepie to 80% pracowników ma dość. Bardzo jest mi przykro że kierownik regionalny nic nie robi z tym co się dzieje na sklepie a w ręcz przeciwnie jest za tym co robi kierownik sklepu, osobiście uważałem ja za Super kierownika dla której ważni są pracownicy ale niestety. Oczywiście całą sprawa jest zgloszona do odpowiedniej instytucji . Ps. Dla nowych osób które chcą pracować tam przemyślcie to 2 razy. Bo jak traficie na takiego kierownika i asystentki to szybko pójdziecie do psychiatry niż do pracy.
    ReviewUserIcon
    Maria

    25.05.2024 14:38

    Pracownik

    Szacunku , sprawiedliwości Nie labilnych emocjonalnie przełożonych ,którzy kierują się sympatiami i empatiami Wymiany starej kadry na swoich znajomych Tylko tyle
    ReviewUserIcon
    EDYTA!

    25.05.2024 14:57

    Inne

    Ciężko patrzeć jak firma pozbywa się pracowników domagających się jedynie respektowania prawa zawartego w kodeksie pracy i stających w obronie reszty załogi. Struktury firmy bagatelizują naruszenia i zamiatają wszystko pod dywan. Ewidentnie brakuje związków zawodowych bo zwykły pracownik jest totalnie olewany.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.05.2024 10:13

    Były pracownik

    Pracowalem w tej firmie na szczęście krótko i juz zakończyłem współpracę. Jeśli masz rodzinę a już nie daj Boże dzieci to szczerze odradzam. Nie masz czasu dla bliskich , na każde zwolnienie na dziecko krzywo patrzą. Dzisiaj nie wiesz czy jutro bedziesz pracować na swoim sklepie czy moze na drugim koncu miasta -bo potrzebne wsparcie. Dzieci w szkole mogą mieć telefony przy (usunięte przez administratora) ale nie dorośli ludzie w pracy. Syn skręcił nogę w szkole ale do mnie nie można się było dodzwonić bo telefon musisz mieć w szafce w szatni. Dopiero po zakończonej pracy 5 odczytujesz nieodebranych połączeń i smsy z próba o bardzo pilny kontakt. Brak możliwości posiadania telefonu ( nie korzystania z niego tylko trzymania przy tylku) dotyczy oczywiście tylko szarych pracowników bo kadra zarządzającą może je mieć i na porządku dziennym są prywatne rozmowy i załatwianie prywatnych spraw w trakcie pracy.
    ReviewUserIcon
    Kasia123

    24.05.2024 11:13

    Były pracownik

    Kadra zarządzająca może wszystko . Chodzenie po sklepie i załatwianie swoich prywatnych spraw było normalnością. Zwykły pracownik nie może nic tutaj. O telefonie trzeba było zapomnieć, w szafce zamknięty. Kontaktu zero, nawet w nagłych sytuacjach. Może i pieniądze były spoko, ale szkoda psychiki na takie miejsce.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    23.05.2024 19:04

    Kandydat

    Hej chciała bym zapytać tych którzy pracowali w spożywczymi sklepie (supermarket) czy jest ciężej czy łatwiej? Z góry dziękuję za odp
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.05.2024 01:49

    Kandydat

    Hej, znalazłem ofertę pracy na Dolnym Śląsku na zastępcę kierownika. Mam pytanie czy widełki są takie same jak w innych województwach? 4.4 -4.5 na rękę?
    ReviewUserIcon
    Ello

    21.05.2024 20:26

    Kandydat

    Mam pytanie czy praca jest ciezka w sensie ciezarow .Mam chory kregoslup po operacji i ciezarow nie moge dzwigC czy jest sens wyslac ??? Czy ktos zatrudni niemogac dzwigac max do 3 kg
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    21.05.2024 20:57

    Pracownik

    Nie ma sensu bo praca jest ciężka, jest na czas i jest sporo dźwigania. Nikt Cię nie zatrudni z takimi dolegliwościami bo rolki są znacznie cięższe niż 3 kg
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pravownik

    21.05.2024 15:43

    Pracownik

    Mam nadzieję że udała się majoweczka osobom odpowiedzialnym za naliczanie wypłat. Dzięki temu że wy zrobiliście sobie majoweczke wolną to całą reszta dostała wypłatę po czasie. I nie ładnie zwalać na bank. Wy naprawdę myślicie że ktoś w to uwierzył ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    18.05.2024 23:22

    Pracownik

    Czy po okresie próbnym jest szansa na przedłużenie umowy czy raczej nie? Jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Ella

    19.05.2024 09:56

    Kandydat

    Mam pytanie .Jestem po operacji kregoslupa pytam uczciwie bo nie wiem czy aplikowac chodzi mi o ciezary .Jak wygladaja dostawy czy duzo jest dzwigania
    ReviewUserIcon
    wzka

    17.05.2024 09:49

    Pracownik

    Czy w Waszych sklepach też wszystko jest "na czas"? Przerwa ze stoperem,fejs sklepu ogromnego w godzinę, godzina na mycie i zamiatanie końcowe....kto te reguły ustalał żeby w rodzinę posprzątać ogromny sklep ? ...pierwszy raz pracuje w takich firmie w której jem ze stoperem P O R A Ż K A Czy tylko w WWA tak jest czy w mniejszych miejscowościach również ?
    ReviewUserIcon
    Wujek

    17.05.2024 10:40

    Pracownik

    No ale czego oczekujesz? Jesteś rozliczony z czasu pracy. Godzina na sprzątanie sklepu? Dużo. W moim sklepie jest 30 min i tyle. Pracownicy uwijają się jak mrówki. Każdy pracuje na tych samych zasadach. Nie wiem co w tym nie normalnego. Przejrzyste zasady. Pracowałem w sieciówkach itp i tam rzeczywiście nie było zegarka tylko ciągle narzekanie i (usunięte przez administratora) więc tu jest znacznie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Dziewczyny

    18.05.2024 12:02

    Kandydat

    Mam pytanie action zmiana pierwsza w bialymstoku o ktorej zaczynacie prace ??? Tak jak galeria czynna czy wczesniej od 6.00 rano
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.05.2024 19:58

    Pracownik

    Tak duża korporacja, a już drugi raz brak wypłaty 10. Wstyd. Może warto się zastanowić i ustawić przelew na 8 każdego miesiąca a nie czekać na ostatnią chwilę ? Plus często wypłaty się nie zgadzają. Ogólnie udają że są lepsi od innych ale jest to standardowa korporacja. Byle wycisnąć z każdego maksimum dając mu minimum
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.05.2024 22:39

    Pracownik

    Czy Wam też nie działa enova?? Pokazuje mi komunikat że nie odnaleziono tego połączenia... czyżby zablokowali podgląd pasków?? Coś się chyba źle dzieje
    ReviewUserIcon
    action

    14.05.2024 00:25

    Pracownik

    mi też nie działa, wypłata mniejsza i brak dostępu...
    ReviewUserIcon
    Pracownik ..

    15.05.2024 10:16

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie enovy. Po zalogowaniu nie widzę żadnego paska wypłaty.. gdzie to zgłosić?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.05.2024 08:32

    Pracownik

    Firma po raz kolejny nie wypłaca pieniędzy w terminie. To czysta kpina. Na umowie jest do 10 każdego miesiąca a po raz kolejny wypłatę dostajemy po tym terminie. Ludzie mają zobowiązania. Kredyty. Koszty wynajmu i nie każdego obchodzi że pracodawca nie wypłacił pieniędzy. Jak na tak dużą firmę jest to bardzo nieprofesjonalne i jak pracownik ma odczuwać bezpieczeństwo i stabilizację w zarobkach ? Pracujemy, aby móc się utrzymać a nie żeby bogatych robić jeszcze bardziej bogatymi.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Obcy

    14.05.2024 18:22

    Inne

    Podejście zastępców kierownika do pracowników na poziomie rynsztoku w Krakowie (niedaleko osiedla na lotnisku). Jeśli kierownik sklepu nic z tym nie zrobi, to zdecydowanie szykuje się zgłoszenie (usunięte przez administratora) które aktualnie do udowodnienia trudne nie jest :) Spóźniona wypłata - jakiś nieśmieszny żart razem z mailem od jaśnie pana, informujący, że mają problemy z bankiem. W piątek PO POŁUDNIU. Kolejne ciekawe zgłoszenie… może do PIP? Proponuję się ogarnąć, bo dziewczyny uwijają się jak mrówki za śmieszne pieniądze. A z zastępcami kierownika J. i jeszcze jedna - przeprowadzić porządną rozmowę dyscyplinującą. PRACOWNICY NIE SĄ ICH (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2024 22:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yyy

    13.05.2024 20:56

    Pracownik

    To jeszcze ich nie ma? Aż dziwne. Bo większe sieci je mają. No ale widać że pracownicy się boją,że mogą zostać zwolnieni.
    ReviewUserIcon
    Żenada

    11.05.2024 20:08

    Pracownik

    Jako pracownik z ponad 3 letnim stażem moge stwierdzić że to co się aktualnie dzieje w firmie to cyrk, 2 raz w przeciagu dosc krótkim nie ma wypłaty na czas tłumaczenia skandaliczne moje dziecko w przedszkolu nawet nie uwierzy.(usunięte przez administratora)Jutro bank ściąga mi ratę kredytu kto za to odpowie? Człowiek robi w tym sklepie wszystko psychiczne wyniszczany od góry. Zwroty, przebudowy, nowości, szkolenie nowych pracowników bo kadra siedzi w biurze i w 4 osoby wydzwania po wsparcie do sklepow oddalonych od siebie o 50km. Najpierw nagonka na roboli że trzeba robić szybko dla klientów towar max w półkę produktu ułożone od linijki nadgodziny, dopracowania, przebudowa całego sklepu leżąc na barkach pracownika bo po co mamy opening team ? A teraz brak wypłaty dno!!! A pracownik dzien w dzien ma zmiany grafiku bo towar bo nagle nawet transport towaru i dostawy to problem, ciagle pytania czy można byc na 5 czy można zostać do 15. Bo przecież nie możesz mieć swojego życia wszystko ku chwale action. Kadra kierująca to dno ciagłe miny pretensje szantaże („jak nie zostaniesz trzeba bedzie rozwiązać to inaczej”, „mam prawo nakazywać zostawać w pracy bo towar to rzeczy nadzwyczajna”) i tak wkoło jeden wielki cyrk. Jak już pracujesz długo robisz wszystko nie masz z tego nic oprócz czystego wykorzystywania ze strony kadry, bo przecież 4 osoby w biurze na 15 to za mało! Wstyd!
    ReviewUserIcon
    Gość

    13.05.2024 06:39

    Pracownik

    Hej , odnośnie opening teamu to ma on po 1 swoją pracę oraz swoje zadania i uwierz że ma co robić . Po 2 niestety niektóre przebudowy poszłyby sprawniej gdyby sklepy nie były zapuszczone .
    ReviewUserIcon
    Yyy

    13.05.2024 20:54

    Pracownik

    No poszły by,gdyby nie było takiego nacisku na towar, który ma być wyłożony na maxa w póki a później zdziwienie,że sklep jest zapuszczony.
    ReviewUserIcon
    Nn

    05.05.2024 14:59

    Pracownik

    Szkoda czasu na pracę w tej sieci. Pracuje na jednym sklepie w Cz-wa i stwierdzam że tak źle to już dawno mi się nie pracowałam. Gdybym chciała pracować na akord to bym poszła do prywaciarza u którego więcej bym zarobiła. Siedząc na drugiej kasie nie jesteśmy w stanie rozłożyć rolek,które są do nas przypisane. O fejsowaniu wtedy można zapomnieć. I jeszcze te głupie zdj na grupie,że mamy się dyscyplinowac przy fejsowaniu. Ja np. nie ochoty tego czytać jak mam dzień wolny. Takie rzeczy mowi się na zebraniu a nie robi jakieś po*** zdj i wrzuca na grupę. Kierowniczka to chyba myśli,że ktoś umrze za ten sklep. No na pewno znajdzie się taka jedna osoba. Gdybym chciała pracować w Biedronce albo w Lidlu to bym tam złożyła CV a nie pracować w sieci,która niczego nie oferuje. Pozdro
    ReviewUserIcon
    action

    11.05.2024 18:13

    Pracownik

    Zgadzam się, czasami ledwo pokonuję drogę do domu bo jestem tak zmęczona po zmianie w pracy a i tak usłyszymy,że za mało,że za wolno. Organizacja pracy leży, osoby wyżej są nietykalne a my jednocześnie mamy zrobić 10 zadań na raz i obsługiwać kasę, gdzie kolejka sięga do połowy sklepu. Nie raz odbijamy się i zostajemy po godzinach,żeby dopiąć naszą pracę a po powrocie do domu czytamy wiadomości na grupie odnośnie naszej zmiany. Towaru przyjeżdża tyle,że nie mieści się w półki, często trzeba przebudować cały metr,żeby cokolwiek "dopchnąć" i jeszcze wyrobić się w czasie. Brak wypłaty i musiałam kombinować jak zapłacić za catering na komunię dziecka. W żadnej pracy nie czułam się tak wypruta i zniechęcona na myśl o kolejnej zmianie.
    ReviewUserIcon
    Nn

    13.05.2024 20:16

    Pracownik

    Tak,o ten sklep mi chodzilo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.05.2024 19:32

    Pracownik

    Jak macie liczoną niedzielę pracującą?
    ReviewUserIcon
    Putin

    13.05.2024 19:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)Ściema z awarią banku a dopiero dziś wyszły przelewy! Wypłata zamiast 10 na koncie to doszła 13 po południu! Żałosna firma. Wymagań tyle że głowa puchnie a sami nie potrafią sprostać prostemu zadaniu jakim jest przelew w terminie. Co miesiąc zabawa w - kiedy i ile tym razem dostaniesz hajsu. I co dostaniemy jako zadośćuczynienie? Uścisk ręki prezesa czy pozwolenie by kupić ciastka? Kto mi zapłaci odsetki? Wszystkim zainteresowanym będę odradzać pracę w tym sklepie. Chyba że ktoś lubi robić za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hehehe

    13.05.2024 19:01

    Pracownik

    Człowiek rypie nocki, przebudowy, nadgodziny. W zamian za to nie zgadza mu się wypłata. Za takie psie pieniądze to teraz państwo z góry będą przyjeżdżać robić nadgodziny i przebudowy. U mnie na sklepie na pewno już każdy się wypnie. Na waciki starczy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.05.2024 15:40

    Pracownik

    Nie polecam np. dopiero dziś po wielu upomnieniach i dopominaniach sie o swoje pieniądze dostaliśmy wypłaty za kwiecień. Pracownik niewygodny zostaję zwolniony karzą przychodzic do pracy wcześniej i nie możesz się od razu odbić w systemie sklep Żary w tygodniu wychodzi prawie 1.5 godziny pracy za darmo
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.05.2024 16:53

    Pracownik

    U nas to samo.. wszyscy dostali mniej i to dużo mniej
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    13.05.2024 17:55

    Pracownik

    A zgadza się z paskiem z enovy??
    ReviewUserIcon
    kasa

    13.05.2024 12:06

    Pracownik

    dostał ktoś dzis wypłatę?
    ReviewUserIcon
    Klara

    13.05.2024 13:12

    Pracownik

    Ja mam, po 11 dostałam, bank ing
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.05.2024 15:20

    Pracownik

    Czy wy też dostaliście mniej wyplaty ? To jakaś porażka
    ReviewUserIcon
    Wynagrodzenie nie jest na czas

    13.05.2024 12:06

    Inne

    Jedna wielka(usunięte przez administratora) - już któryś raz wypłaty nie wpłynęły na czas - ludzie też mają swoje zobowiązania -raty kredytu ,które muszą płacić na czas 4 dni zwłoki i zero dalszych informacji co się dzieje i kiedy mogą dojść pieniądze
    ReviewUserIcon
    #Pracownik

    13.05.2024 10:32

    Były pracownik

    Czy muszę się godzić na pracę w innym mieście niż jestem zatrudniony ? Pracuje tydzień a już były kilkukrotne zmiany w grafiku i do tego praca w innym mieście na innym sklepie...pół etatu po dziesięć godzin dziennie ? Takie standardy są normalne ?
    ReviewUserIcon
    Betka

    13.05.2024 11:05

    Pracownik

    Przyzwyczajaj się, niepełne etaty mają przerąbane. Ogólnie nie polcam.
    ReviewUserIcon
    ACTION21wiek

    13.05.2024 09:07

    Pracownik

    @Pracodawca jest 13.05 a wypłaty nadal nie ma!!!! To jest chore! Człowiek robi wszystko dla Was.. nadgodziny, wsparcia, przebudowy. Wszystko tak jak chcecie, a wy macie pracownika gdzie?… Machloje w nadgodzinach, wypłatach. Góra manipuluje i (usunięte przez administratora) kierowników i asystentów, którzy później wyżywają się na tobołach, bo zarobią pare groszy więcej.. słabe to. Kierowcy z dostawami tez opowiadają co się tam dzieje, jakie kary musza płacić za Wasze bledy… To jest niewyobrażalne. Ciekawe co na to PIP i inne. Pracuje tu już kilka dobrych lat i to co się dzieje ostatnio to jakiś żart… Totalnego absurdu nie widziałam nigdzie wcześniej… I to zwalanie winy na bank… Zgłaszamy masowo to co się tu dzieje. Jazda!
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2024 09:05

    Inne

    Żałosne, tak duża Irka, a nie potrafi wysłać wynagrodzenia na czas Magdy na to czas od 1 do 10 każdego miesiąca i przez 10 dni nie umiecie wysłać pieniędzy na czas!? Piątek wypłaty brak Mamy poniedziałek i również brak!!! Ciekawe czy na wasze drogie hotele i szampany starczyło wypłaty na weekend!!! Sprawa dziś trafia do PIP, a pracownicy powinni otrzymać wynagrodzenie w formie dniówki za każdy spóźniony dzień!!!! 1 zł odszkodowania w (usunięte przez administratora) sobie wsadźcie!! Kary od PIP i do sądu o porządne odszkodowania dla pracowników !!!
    ReviewUserIcon
    Wściekli

    13.05.2024 06:53

    Inne

    W (usunięte przez administratora) cięcie też zajecie, informacje jakiekolwiek otrzymalibyśmy od swoich banków o wszelkich awariach itp....ile to naszych znajomych , rodzina bliscy otrzymali wynagrodzenie 10 mając tam spisana umowę o pracę a my jak tania siła robocza nic ! ...ludzie mają kredyty, odsetki rosną,co z matkami samotnie wychowującymi dzieci ??? Żalosne co się (usunięte przez administratora) w tej firmie !

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon