opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    blondi

    25.11.2024 23:21

    Pracownik

    Witam chcę tylko dodać że więkość negatywnych opinii to prawda wyzysk,monotonia, brak motywacji , brak możliwości rozwoju nnawet jak o tym mówią że tak nie jest . U nas nie ma nadgodzin a wymagań coraz wiecej , w zeszłym miiesiącu obcięta wypłata prawie całemu zespołowi nie wiadomo dlaczego ....
    ReviewUserIcon
    Yyy

    25.11.2024 10:20

    Pracownik

    Z roku na rok jest coraz gorzej i ciężej, klientow przybywa, utargi coraz to większe, firma rzekomo wspiera wioski, czy coś robi humanitarnie... a pracownikow nie są w stanie docenić i podziękować za cały rok ciężkiej pracy i dać premie, nawet w paczkach nie ma nic ciekawego, slodycze slabe i kolejne bibeloty, swieczki, puzzle z obrazem Action - serio??? Pewna regionalna powinna popracować nad byciem uczciwym, sprawiedliwym, na głośno mówiącym się nie gada o problemach innych sklepów, nie wspiera w trudnych sytuacjach i sporo można byłoby tutaj wymieniać....I tak się psuje atmosferę, każdy pracownik jest kolejn numerekiem na liście, typowe korpo
    ReviewUserIcon
    Bleee

    25.11.2024 20:54

    Inne

    Wstydzili by się!!! Wszyscy są rozgoryczeni brakiem premii, niech usuwają komentarze ale my nie zapomnimy tak jak o jajeczkach w czasie pracy w pandemii... Sławek Twoja ciężka praca i szacunek dla pracowników szczególnie tych co zapierdzielają z towarem i latają na kasy co chwila poszedł na marne, mam nadzieję, że dojdą do Ciebie te rzeczy co się porobiło i jak nas traktują!!!
    ReviewUserIcon
    Dnooo

    21.11.2024 22:11

    Pracownik

    W action myślą ze ubezpieczenie i karta multi to coś super. A to śmieszna podstawa. Gdzie nie pracowałam to firma to oferowała, a mam trochę doświadczenia w handlu. I tym mamy sie zadowolić i troche wyższa wypłata niż najniższa. Szkoda ze pracy jest więcej niż w innych sklepach i wymagania do wygladu jakby to było muzeum, a nie sklep. Usmiechajmy się i klepmy po plecach. Cebulandia.
    ReviewUserIcon
    miśka

    25.11.2024 17:07

    Pracownik

    na co mi karta multi sport ? ja mam taki sport codziennie 8 godzin ze po pracy ledwo zyje ... tak, tak ruchu to nam brakuje w tej pracy , w buty sobie niech wsadza tą kartę. chyba ze tak dbają o biurówke ... zastane mięśnie to i nie wyrabiają sie z wypłatami . swoja droga ciekawe co by bylo gdybysmy na czas nie otworzyli sklepu tylko godzinke albo dwie pozniej ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2024 22:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.11.2024 13:41

    Pracownik

    Usunąć nie usuną, ale jak napiszesz szczerą opinię na FB pod swoim nazwiskiem to zaraz zlecą się "krety" które siedzą na grupach pod przykrywką, a tu zaraz cyk i screenshot pójdzie tam do kogo ma iść.
    ReviewUserIcon
    Brawo

    25.11.2024 11:46

    Pracownik

    Cóż więcej można napisać jak - nie polecam. Dobrze już było, teraz będzie tylko gorzej. Firma cofa się w rozwoju. Żadnych benefitów, żadnego uznania za ogrom pracy. Zatrudniają masę nowych osób na 1/4 lub 1/2 etatu, nie ma godzin w systemie więc tak czy inaczej na sklepie jest 3 kasjerów. Pracując na wysoko obrotowym sklepie otwieramy 4 kasy. Nie ma kto podać kodu produktu bo wszyscy siedzimy. Parodia. Mądra góra wymaga żeby sklep był zawalony towarem, którego nie ma kto rozłożyć. Po jednym dniu sklep wygląda jakby przeszło tornado ale trzeba wszystko przefejsować. Pracownicy są przemęczeni, sfrustrowani a kierownictwo wymaga by uśmiechać się do klienta bo to najważniejsze. Głupie przytyki że się ma naburmuszoną minę. Kierownictwo uważa że nie można mieć życia osobistego poza pracą w Action. Wiadomości na prywatny telefon, zmiany grafiku na ostatnią chwilę bez pytania i bez informacji. W zamian za ciężką pracę brak jakichkolwiek premii. Mogliby zamiast paczek dać karty podarunkowe ale to trzeba umieć myśleć. Przy zatrudnieniu chwalą się że są lepsi niż biedronka, w Biedronce przynajmniej wynagradzają pracowników w okresie świątecznym. Mamy koniec listopada a nadal nic nie wiadomo o podwyżce od nowego roku. Więc będziemy zasuwać za trochę więcej niż najniższa krajowa.
    ReviewUserIcon
    @Message

    25.11.2024 09:07

    Pracownik

    Pracując w firmie zwykły pracownik musi mieć telefon zamknięty w szafce na klucz ok Proszę nie pisać do mnie i nie używać mojego prywatnego urządzenia do celów pracy . Takie sprawy omawia się w godzinach pracy.Prosze uszanować czas prywatny i także nie wykorzystywać i nie pisac nie wysyłać zdjęć na Messenger a ani wats up. Ani innych wiadomości ...
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    21.11.2024 23:04

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie już kilka lat na stanowisku zastępcy kierownika sklepu. Kilku rzeczy w tej firmie nie potrafię zrozumieć. Firma do komunikacji z Nami wykorzystuje Nasze prywatne numery telefonów i nasze telefony- w regulaminie pracy i w umowie nie ma o tym wzmianki- na moim PRYWATNYM TELEFONIE na szybko licząc mam 5 grup służbowych na whatsapp, ilość wiadomości jakie otrzymuje jest delikatnie mówiąc spora. Do wypłaty nie dostaje dodatku z tytułu zużycia sprzętu, internetu już nie wspominając o tym, że dostęp do mojego PRYWATNEGO numeru telefonu mają wszyscy którzy korzystają z tych grup i praca jest zabierana do domu. Jak zapytałam kiedy firma zakupi służbowe telefony komórkowe otrzymałam informację, że nie zakupi ponieważ kontakt przez telefon komórkowy nie jest oficjalną formą komunikacji w firmie. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? Dodatku za zużyte spodnie i buty nie dostajemy do wypłaty, a nie wiem które już spodnie zużywam (wszystkie wycierają się na kolanach) i które buty wymieniłam bo mniej więcej po trzech miesiącach są w nich dziury m. in. od rolek z towarem. Kiedy zapytałam BHP kiedy pochyla się nad tym tematem otrzymałam odpowiedź, że nie widzą takiej potrzeby. Więc chodzę w wytartych spodniach i dziurawych butach w końcu tylko reprezentuję wizerunek firmy. A teraz dowiaduje się, że zarząd nie widzi potrzeby wypłacenia w tym roku Nam premii świątecznej. Pracuje w handlu już od 15 lat i to jest pierwszy rok jak mój pracodawca nie podziękuję mi za cały rok ciężkiej pracy i za zaangażowanie w pracę w grudniu. W tym roku nie byłam na ani jednym dniu l4, nie wzięłam ani jednego dniu uz. I teraz zastanawiam się jak dużym (usunięte przez administratora)jestem bo mam wrażenie, że Action robi mnie w bambuko.
    ReviewUserIcon
    Bis

    24.11.2024 16:57

    Pracownik

    I pytanie dlaczego sobie na to pozwalacie? Nie zakupią telefonów firmowych nie ma durnych grup whats up. Wogole dziwi mnie ten trend , że pracownik musi. Nie musi , pracownik jest do dyspozycji pracodawcy w dniu kiedy ma dzień pracy w grafiku. W innym wypadku pracownik ma dom, rodzinę i wszystko co jest jego życiem prywatnym . Nie rozumiem zupełnie SMS w stylu dziś masz nockę zapraszamy do pracy. Ludzie ogarnijcie się. I przestańcie dawać sobą pomiatać.
    ReviewUserIcon
    Długa

    24.11.2024 22:05

    Pracownik

    Czyli brak premii to już pewne? Dziadostwo! A paczki?
    ReviewUserIcon
    @Rozczarowany

    21.11.2024 19:17

    Pracownik

    Jakim trzeba być pracodawcą żeby chwalić się wysokimi utargami, wzrostem obrotów itd. I tuż przed największym ruchem w sklepach gdzie to my będziemy pracować na te utargi i te rekordy w pocie czoła powiedzieć pracownikom, że w zamian za tą pracę nie dostaną premii na święta????!!!!! Nawet jednoosobowe działalność dają swoim pracownikom premię w kopertach. Trzeba szukać nowego miejsca pracy bo tu już dobrze było, będzie tylko większy (usunięte przez administratora) kpina!!!!
    ReviewUserIcon
    miśka

    24.11.2024 16:41

    Pracownik

    warto też pamiętać ze zdarzyło im kilka razy sie nie wypłacić nam wynagrodzenia na czas ... i na weekend człowiek został bez wypłaty ale za to odsetki wypłacili :D 2 zł z groszem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.11.2024 12:54

    Pracownik

    Premii brak a sklepy osiągają rekordowe utargi, towar stoi gdzie się da bo nie ma kto go rozładować…. Otwarcie za otwarciem i nie ma ani grosza na premię dla pracowników którzy ledwo wyrabiają psychicznie i fizycznie. Wstyd.
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    22.11.2024 22:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) nie ma i wszystko się sypie. Jest straszny wyzysk w tej pracy, pracownicy na te wszystkie utargi pracuja. Dla mnie to jest kpina, że mamy przydzieloną ilość etatów, a nie ma do tego odpowiedniej ilości godzin.... mamy się tłumaczyć, z czego? Mamy ludzi wysyłać na urlop teraz czy czego firma oczekuje? Bo nie mogę tego zrozumieć i tego głupiego tłumaczenia.... Gora zajmuje się (usunięte przez administratora), gdzie maja stać kosze, gdzie nie, jakie itp.myslicie ze klient na to patrzy? Nie? Klienta interesuje zatowarowanie,porzadek i atmosfera... bo z tego robi się utarg. Tak bardzo ja i reszta czekaliśmy na tą premie...... a tu takie rozczarowanie...????????????
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    24.11.2024 09:46

    Pracownik

    Ktoś tu nie potrafi "ogarnąć" Kronosa... Takie osoby przenosisz na sklep docelowy mimo iż nie jest jeszcze otwarty lub dodajesz kod płacy Szkolenie
    ReviewUserIcon
    Aaa

    24.11.2024 10:59

    Pracownik

    Ja na swoim sklepie na to nie dostałam zgody, przekaz był jasny- zaliczają się do mojej produktywności.
    ReviewUserIcon
    @Aa

    24.11.2024 10:26

    Pracownik

    @PracodawcaCo następne jakie cięcia dalej ?? Sobie też obcięli ?? Brak premii miesięcznej Brak premii kwartalnej Brak premii rocznej Brak premii za to że nie chodzisz na L 4 Nic nie ma Wychodzi na to że nie ma już z czego obciąć Aaaa jeszcze za chwilę będziemy pracować za najniższą krajową bym zapomniał ...
    ReviewUserIcon
    @Aaa

    24.11.2024 10:00

    Pracownik

    Cięcia w tej firmie są od dawna Nowy szef nawet zakazał dawać papieru na sklepy do pakowania szkła, talerzy dla klientów Cudowanie z kartonami to jakieś cyrki także szukanie oszczędności.Czy pracownicy będę też na mrozie ładować kartony godzinę ??w mokrych butach bo przecież firma nie zapewnia obuwia do tego typu prac ani w ogóle a tak wymaga w rozporządzeniu butów sportowych typu adidas ... Zrezygnowali z tego że to kierowca który przywoził dostawę zabierał kartony Teraz jest za drogo.. Cyrki ...
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.11.2024 21:43

    Inne

    Właśnie dwa nowe sklepy zrobiły rekordowe utargi - jeden z nich nawet 300 tys ....nie wiemy w co ręce włożyć po dzisiaj a premii nie będzie . No cóż.... Ważne że kasa w kieszeni pana Pawła się zgadza ... Liczę na to że pracownicy się obudzą....
    ReviewUserIcon
    Ttt

    23.11.2024 20:51

    Pracownik

    Jestem ciekawa czy Holandia jest swiadoma o wszystkim co dzieje się w Polsce, czy Holandia też ma wpływ na premie, czy każdy kraj decyduje indywidualnie
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.11.2024 19:04

    Pracownik

    Dramat, urabiasz się po łokcie przez cały rok, a w zamian za to dostajesz wielkie nic! Socjal w tej firmie zawsze był słaby, ale teraz przeszli już samych siebie. Tylko czekać, aż dowiemy się, że podwyżki od nowego roku nie będzie. Sławek wróć!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    23.11.2024 15:39

    Pracownik

    Na braku premii dla pracowników ta firma jedynie straci, a nie zyska. Zadowolony pracownik to zmotywowany pracownik. A ta decyzja na 100% będzie miała w grudniu swoje odzwierciedlenie w L4, w tempie Naszej pracy, zaangażowaniu. Już nigdy jak będę chora w tej firmie to nie pójdę do pracy tylko od razu do lekarza i na zwolnienie. Spora ilość dobrych ludzi opuści w niedługim czasie szeregi tej firmy- podobno mamy problem z dużym wskaźnikiem rotacji. Rekrutacje to również koszt i czasu i szkoleń i kilometrówek i zanim pracownik będzie wydajny to mija dużo czasu to wszystko to są pieniądze… Wesołych Świąt Panie Pawle, zdemotywowani, rozczarowani i sfrustrowani pracownicy na sklepach to Pana zasługa, teraz proponuje objazd sklepów, żeby spojrzeć Nam w oczy, tym którzy codziennie walczą o utargi dla Action.
    ReviewUserIcon
    Jasia

    23.11.2024 15:24

    Pracownik

    Kwestia premii to dno totalne. Na zebraniach robią wielkie prezentacje, chwalą się na potęgę jakie to firma robi ogromne przyrosty sprzedaży, jak bardzo jesteśmy do przodu na tle innych firm, ba! Podobno nawet Action zostało pracodawca roku! Ktory jak się okazuje nie potrafi docenić pracownika, chociaż małym gestem, pracownika który pracuje za trzech żeby firma mogła osiągać takie wyniki. Jak ma się chcieć, jak zostało się tak potraktowanym?
    ReviewUserIcon
    @P

    23.11.2024 14:53

    Pracownik

    Praca w @Action to codzienna gehenna .Asystentki bardzo wredne panuje u nich myślenie by nie uznawać pracowników jako osoby równe sobie . Współczuję wszystkim dla których całym światem i życiem jest ten sklep Wyzysk wyzysk wyzysk .. Kierowniczki mają się za boginie bo mają parę zł więcej i się trzęsą nad tą pracą .
    ReviewUserIcon
    Aaa

    22.11.2024 21:45

    Pracownik

    Pamiętacie (Ci co dłużej pracują)jak komunikacja wyglądała pomiędzy Sławkiem a Nami? Nagrywał filmy żeby osobiście przekazać Nam informację o premii świątecznej, od niego było czuć szacunek i wyrazy uznania dla pracowników. Nawet jak weszliśmy w erę oszczędności to premię można było dać pracownikom na kartach podarunkowych- pieniądze by do Was wróciły- tak robi np. Lidl daje pracownikom 1000 zł w aplikacji. Święta w Naszym kraju są bardzo celebrowane, a premia pomaga przy ich organizacji: prezenty, jedzenie, które teraz jest bardzo drogie ( nie zarabiamy w Action kokosów). No cóż, będziemy o tym pamiętać w grudniu i myślę, że świadomość braku doceniania ludzkiej pracy zostanie z Nami na długi czas.
    ReviewUserIcon
    Nico

    23.11.2024 09:38

    Pracownik

    Pamiętam Za czasów poprzedniego Prezesa już w październiku Podziękowania film List imienny dla każdego pracownika z gratulacjami za wysiłek i codzienna pracę Informacja o podwyżce od stycznia Chciał by w tym trudnych okresie grudniowym pracownicy nie chcieli się zwolnić że warto zostać .Bo co by zrobili?? na wsparcie nikt by nie przyjechał bo inne sklepy też mają swoje problemy ....ruszać z rekrutacja ?? To kto by pracował ???? Nie były to kokosy paczka również nie .ale myślenie miał dobre .
    ReviewUserIcon
    Nico

    23.11.2024 08:47

    Pracownik

    A przez kogo chodzą pracownicy na L4 pociskscie ludźmi to nie wytrzymują psychicznie i fizycznie .Asystentki brac się do roboty !!a nie chodzicie jedna za drugą na rano jesteście po trzy na zmianie Na wieczór jest tylko jedna asystentka i siedzi jako kasjerka Wstyd
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2024 00:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Asystent

    23.11.2024 00:29

    Pracownik

    Niestety im więcej masz tym więcej chcesz!! A to nie o to w tym chodzi, jedyna wartością która ta firma (usunięte przez administratora) przestrzega to świadomość kosztów!! Wszystko dla siebie a nas pracowników wykorzystać jak się tylko da!! Ręce opadają, i dziwić się ze juz nie mają ludzi do pracy a co dopiero asystentów! Jedno wielkie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Asystent

    23.11.2024 00:16

    Pracownik

    Hej ,pracuje w tej firmie ponad 2,5 roku , mam nadzieję że każdy z "góry " przeczyta ta wiadomość! Od tego roku firma strasznie zaczela wykorzystywać nas jako pracowników nie dając w zamian nic od siebie! A przepraszam, jedynym benefitem przez cały rok było jabłko i lod oczywiście do określonej kwoty! Śmiech na sali! Zero premii,dodatkow! A w zamian ucinanie godzin, robienie zamówien z kosmosu i oczekiwania od RM perfekcyjnego utrzymania sklepu! Gdzie na zmianie są trzy osoby! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2024 18:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nesia

    22.11.2024 22:12

    Pracownik

    Asystentka masz racje... po co mamy tak szybko pracować, ganiać każdego dnia skoro i tak nic z tego nie mamy, a jak się pracuje na sklepie wysoko obrotowym to już w ogóle po takim dniu mam dosyć, wszystko mnie boli.... brak tej premii jedynie bardziej mnie zdemotywowal, chęci do pracy opadły na maxa.... mam nadzieję że szybko uda mi się zmienić prace
    ReviewUserIcon
    Asystentka

    22.11.2024 22:25

    Pracownik

    Jedyna nadzieja na jakieś wyjście z twarzą to podwyżki od stycznia chociaż o tym też nic nie słychać. Szkoda bardzo. Ciekawe czy w takiej Holandii też gonią pracowników i rozliczają z każdej rolki czasowo. Nie sądzę. Ale oczywiście Polaków trzeba biczować po plecach...
    ReviewUserIcon
    Patryk

    22.11.2024 21:53

    Były pracownik

    Jako były pracownik tej firmy na początku byłem zadowolony jednak ponzkiamie regionu i przy czym był również awans region regionowi nie równy mowa tutaj o sklepach na Pomorzu . Niekompetentna kierowniczka sklepu plus niekompetentny hr advisor (który jak się dowiedziałem został już zwolniony)dostawał sygnały że jest poprostu tragedia w zarządzaniu sklepem i obrócił wszystko przeciwko tobie lub wogole nie brał w tym inicjatywy . Premie??? Jak czytam że nie ma premii to nawet dobrze że się zwolniłem .o powód mojego zwolnienia też się nikt nie zapytał a szkoda znałem area managera ale w sumie cieszę się że nic z tym nie robiłem bo i tak było by to zamiecione pod dywan Pozdrawiam regionalną z pomorza z którą też nie było kontaktu a dało się wyczuć że po wykonaniu tel do niej odbierała z wielką łaską Moja ocena do pracodawcy nie warto
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.11.2024 22:16

    Pracownik

    W Action HR to jeden wielki śmiech na sali. Tu nie ma osoby do kontaktu z którą możesz skonsultować jakiś problem, zadać pytanie. Tu wszystko musisz zgłaszać przez SSD, a na jakiekolwiek mejle wielcy HR advisorzy odpisują z łaską po kilku dniach. Sami nie zajmują się niczym tylko jeżdżą po sklepach chyba z nudów i sprawdzają czy tablice korkowe na socjalach są ładne i dobrze plakaty przypięte.
    ReviewUserIcon
    nat

    22.11.2024 18:43

    Inne

    Uważam że praca w Action wymaga wiele cierpliwości, zdrowia psychicznego i fizycznego, mamy teraz okres świąteczny ludzi jest sporo a na sklepie są 3 osoby na 3 kasach ,a przecież do końca zmiany trzeba zrobić całą dostawę z magazynu i przefejsować. I codzienny zapierdziel a premii nie ma ???? Dokładacie nam coraz więcej zadań i komplikujecie pracę choćby tym wyznaczeniem miejsc na magazynie (żeby ruszyć się do resztek trzeba pół magazynu przestawiać)
    ReviewUserIcon
    Wstyd!

    22.11.2024 12:46

    Pracownik

    Jestem bardzo rozczarowana brakiem premii jeżeli my jako pracownicy nic z tym nie zrobimy to będzie tylko gorzej !!!!!!!!!chyba wszyscy liczyli na jakiekolwiek nagrodzenie całorocznej pracy w pocie a tu proszę brawo Panie Prezesie !!! Nie polecam !
    ReviewUserIcon
    List

    22.11.2024 15:34

    Pracownik

    To prawda, na spotkaniach chwalenie się jak to wyniki poszły w górę. Sprzedaż w górę, wszystko super. A jak pada pytanie o premie to mówią, że nie wyrabiamy. To kpina i ogromna przykrość. Action miało być lepsze od Biedry czy Lidla, a okazuje się gorsze.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    22.11.2024 12:12

    Pracownik

    Czy tylko w Polsce nie będzie premii czy we wszystkich krajach w których action się znajduje ?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    22.11.2024 05:47

    Pracownik

    Pracuję w action już ponad 4 lata, i tak źle to jeszcze nie było. Wypłaty nie przychodzą na czas, premii brak, nikt ci nie podziękuję że chora przychodzisz do pracy, ale jak weźmiesz l4 to już szukają powodu by cię zwolnić. Kiedyś bym poleciła tą firmę teraz nie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.11.2024 22:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zmęczony

    21.11.2024 22:35

    Pracownik

    Każdy dzień to za pierdziel czynne po cztery kasy Sprzedaż większa jak na dyskontach spożywczych cała taśma jeden klient godzinami nie kończące się kolejki .
    ReviewUserIcon
    Biedronka2

    20.11.2024 20:35

    Pracownik

    To co się dzieje w tym roku to jakaś porażka, action jest gorsze od biedronki. Tam chociaż mają jakieś dodatki, premie, a nam zwykłej paczki żałują. Action zrobiło sobie pozycję w Polsce to już można zacząć ciąć po ludziach. Panie Dobrzański, jak tam dochód za ten rok? (usunięte przez administratora) Wesołych świąt, z naszej roboty na pewno Pana wypłata się zgadza i na prezenty nie zabraknie. WSTYD. Odradzam prace w action, bo zaczyna się tu robić jak w każdej sieciowce, mają człowieka za robocika, byle szybciej, więcej, taniej. A jak padasz to następny. Moja praca na pewno zacznie być adekwatna do wypłaty i szacunku.
    ReviewUserIcon
    Zarzenowa

    21.11.2024 20:22

    Pracownik

    Brawo,a najgorsze w tej firmie jest to że jednego pracownika Wielka Pani Kierownik zwalnia lub nie przedłuża umowy,a po tygodniu zatrudnia następnego. Ludzie omijajcie tą firmę
    ReviewUserIcon
    Prawda...

    21.11.2024 21:23

    Pracownik

    O tak masz rację. Zatrudniają 5 pracowników. Po czym nie przedłużają czterem bo koszta nie pozwalają a pracownicy tacy że ze świecą szukać. A za chwilę ogłoszenie że poszukują...kooosmooos
    ReviewUserIcon
    Piotruś Pan

    21.11.2024 12:10

    Pracownik

    Skoro już mamy potwierdzone że za naszą pracę nie należy nam się premia, to dla pracodawcy nie należy się nic więcej po za naszym wysiłkiem adekwatnym do zarobków. Średnie zarobki to średnie zaangażowanie. Bo jeszcze wizja premii jakoś człowieka motywowała że by jednak przetrwać ten ciężki okres około świąteczny. A teraz my mamy zepierdzielać po trzy osoby na zmianie z językiem na brodzie za paczkę ze świeczką i serwetkami papierowymi ? To ja mogę kupić sobie sam. Nawet prywaciarze już dają premie swoim pracownikom na święta. A tu widać nam się nie należy. Pięknie. Brawo Action brawo. Właśnie trafiacie takim podejściem na listę JANUSZY biznesu. Bo 99 % sieciówek w Polsce daje pracownikom premie świąteczna w podziękowaniu za pracę. Widać nam dziękować nie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Wysiadam nie wracam

    21.11.2024 14:41

    Inne

    W samo sedno, a to dzięki naszej ciężkiej pracy są te kosmiczne utargi o których kierowniki przypominają z uśmiechem na twarzy do wyrzygu ????ale skoro tak nas firma w tym roku docenia to okey będą mieli co chcą... (usunięte przez administratora) najważniejsze że że góra ma na swoje extra wypłaty, ale jak toś mądry powiedziała nie doceniasz swoich pracowników, to pracownik będzie pracował adekwatnie do wypłaty. Wstyd!!! I już nie porównujcie się do innych bidr, czy lidlow bo tam wiedzą co to premia świąteczna i paczka na wypasie
    ReviewUserIcon
    Smuteczek

    15.11.2024 21:54

    Pracownik

    Czy ktoś wie na temat premii,jakiegoś dodatku rocznego? Z roku na rok coraz mniej plusów.
    ReviewUserIcon
    Nico

    15.11.2024 22:47

    Pracownik

    Tak jak piszesz z roku na rok coraz mniej tego co było . Pensja żadna rewelacja a pracy obracania towarem więcej jak w Biedronce .Socjal słaby.Nie warto ....
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    20.11.2024 20:46

    Inne

    Pracownicy będą dawać wypowiedzenia Ludzie już nie wytrzymują fizycznie i psychicznie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.11.2024 18:36

    Pracownik

    Z roku na rok coraz gorzej!!! Jak był były GM to wszystko w firmie było: godziny w kronosie na grudzień - nadgodziny ,premia,paczki na święta a w tym roku -porażka zero informacji ze strony firmy. Godziny tak ucinają że nie wiesz co masz robić na zmianie czy otwierać kasę czy iść w towar,czy resztki czy fejsowanie.Z człowieka aż się leje i pada fizycznie i psychicznie!!!!
    ReviewUserIcon
    Gongu

    20.11.2024 19:07

    Pracownik

    O tuż to sama prawda po zmianie GM firma spada w dół poprzednik był dla pracowników jak kolega a ten pan jest poprostu żałosnym …. Chwaląc się role swoją i zarobki powinno najpierw pomyśleć czy ktoś chce usłyszeć ile firma zarobiła ciężka praca LUDZI nie biura krajowego wniosek osobie. Tłuszcz przesłania mu oczy. Szkoda ludzi którzy zaczną odchodzić
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.11.2024 12:42

    Pracownik

    Co z premią roczną dla pracowników może ktoś z was ma jakąś informację ?@Pracodawca
    ReviewUserIcon
    Gongu

    20.11.2024 19:01

    Pracownik

    W tym roku prezes uznał iż dostając wypłatę za ciężko wykonywaną pracę nic wam się nie należy więc zdrowych spokojnych świąt
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.11.2024 16:07

    Były pracownik

    Zgadzam się z każdą negatywną opinią tutaj. Wyzysk to mało powiedziane. Niektórzy kierownicy to są naprawdę z przypadku. Brak premii, o wolne w dyspozycyjności ciężko się uprościć, częste zmiany grafiku, wszystkie czynności na sklepie na czas, załoga bardzo często się zmienia (mowie o swoim sklepie na Pomorzu), kierownicy w sumie tak samo, ostatnio widziałam było kilka wolnych wakatów na zastępce i kierownika - to też o czymś świadczy. Rozwój w firmie? Możliwy, ale tylko dla największych pupilów. Wartości tego sklepu? Pięknie wiszą na ścianie, nie mają żadnego przełożenia na realia. Nie polecam, ale najlepszą lekcją jest przekonać się samemu, może akurat komuś takie warunki odpowiadają - jeśli tak, to współczuję.
    ReviewUserIcon
    Assik

    20.11.2024 16:47

    Pracownik

    Prawda żeby awansować musisz być pupilkiem Żyć praca w czasie wolnym dbać o wzrost sprzedaży nic za to nie dostaniesz ... Prosisz o dzień wolny nie bo mam za mało godzin Weźmiesz nawet raz w roku urlop na żądanie Obraza majestatu ...dramat .
    ReviewUserIcon
    Karo

    19.11.2024 12:30

    Kandydat

    Gdzie zazwyczaj odbywają się szkolenia BHP? Możecie podać miasto plus dokładna ulice gdzie to się znajduje? To odbywa się w sklepie czy jak?
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.11.2024 07:36

    Kandydat

    Właśnie się zatrudniam w Action. Wysyłają mnie do Katowic na szkolenie BHP. Możecie powiedzieć coś więcej o szkoleniu? Ile trwa? W jakich godzinach? Ile minie dni od szkolenia BHP a podjęcia pracy normalnie w swoim sklepie? Jak jest z wypłatami na 3/4 etatu? Ile na rękę?
    ReviewUserIcon
    Sara

    18.11.2024 08:53

    Kandydat

    Ja też mam pytanie o szkolenie BHP. Nie powiedzieli jeszcze konkretnie kiedy ma się odbyć. Wie ktoś może kiedy odbędzie się najbliższe szkolenie BHP? I gdzie się zawsze odbywa? Zależy mi na szybkim podjęciu pracy a tu narazie cisza i odwlekają wszystko...
    ReviewUserIcon
    Andziaks

    19.11.2024 12:06

    Pracownik

    3200???? Chyba zależy w jakim mieście u mnie dziewczyny mają od 2700 do 2900
    ReviewUserIcon
    Barbarara

    17.11.2024 19:15

    Pracownik

    Nie polecam. Zero benefitów. Firma chwali się zyskami, ciągle otwierają nowe sklepy a pracownicy mają coraz gorzej. Okres świąteczny, ogromne utargi, otwarte cztery kasy a oni tną godziny. Brak premii pieniężnych przy takich obrotach to jest śmiechu warte. Paczka świąteczna? Na co komu sterta nieprzydatnych bibelotów? Mądre głowy u góry kombinują jak wycisnąć z pracowników ostatki sił przy jak najmniejszym wkładzie finansowym. Źle się dzieje. Jeśli nie chcesz się wykończyć psychicznie i fizycznie to uciekaj.
    ReviewUserIcon
    Asss

    18.11.2024 20:45

    Pracownik

    Wszyscy mają już dość Pracownicy mają najgorzej Kierowniczki chowają się do biura już im się nie chce .. Odpoczywają nie pracują A zwykły pracownik nie ma chwili oddechu .Morale słabnie
    ReviewUserIcon
    N.

    18.11.2024 22:44

    Pracownik

    Ja już zwątpiłam w Tą firmę i nie mam siły ostatnio pracować. Motywacja poniżej zera. (usunięte przez administratora)c trzeba a nawet dziękuję nie usłyszysz. A kasy samoobsługowe to pomoc śmiechu warta. Klientów coraz więcej, obrót coraz większy a premii czy jakieś podwyżki… można zapomnieć. No cóż. Tak się docenia pracownika.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    18.11.2024 21:36

    Były pracownik

    Fatalna firma. Tylko wymagają nadgodzin,dopracowań,nocek,na reklamie zostawania do 24:00,pomagania w innych sklepach i jeżdżenia na noc na inwentaryzacje a co dają z siebie? Paczka na święta? I co mi z krakersów czy serwetek? Nie wiem co się stało z tą firmą
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.11.2024 10:41

    Pracownik

    Serio nie ma być premii świątecznej ? To jest chore… może napiszemy grupowo do nich jako pracownicy ? @Pracodawca wypowiedzcie się

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon