opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6561)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6561)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tom

    17.11.2024 09:38

    Inne

    Tanie chińskie badziewie,nie chodzę tam bo nie mam po co.poloki uwielbiają wszystko co tandetne i tanie dlatego sukces tego sklepu.jakość produktów jest ogólnie fatalna.
    ReviewUserIcon
    M

    13.11.2024 15:31

    Inne

    Firma aktualnie wstawia dużo fikcyjnych ogłoszeń
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    11.11.2024 18:02

    Były pracownik

    Zatrudniają na stanowiska kierownicze osoby z Biedronek i Lidla. Chcą zrobić z Action kolejny taki sklep gdzie ludzie jak roboty mają na czas pracować i się do siebie nie odzywać. Zostawać na nocki i nadgodziny i na wszystko się zgadzać. Ja już nie pracuje i żałuję że tyle tam wytrzymałem
    ReviewUserIcon
    Lino

    13.11.2024 10:34

    Pracownik

    Zatrudniają osoby z Dino czy biedronek na kierownicze stanowiska bo mają teoretycznie doświadczenie .Prawda jest taka że te firmy zakończyły z nimi współpracę i pogoniły bo pogrążyły sklepy i pracowników w których rządziły .Wprowadzając zła atmosferę pracy.Złe nie dozwolone praktyki .....
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    13.11.2024 00:56

    Pracownik

    Pisał ktoś już z was list o podwyżkę? Jestem ciekawa jak firma się odnosi do takich rzeczy
    ReviewUserIcon
    Marta

    11.11.2024 20:47

    Pracownik

    Jutro to sprawdzę i dam znać. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Dyrektor Regionalny Cześć. Mam na imię Marta i od niedawna zaczęłam pracę w Action. Miałam wiele wątpliwości ale okazały sie być całkowicie bezzasadne. Wynagrodzenie jest dobre i atmosfera rowniez jest ok. Wiadomo, że pracować trzeba ale chyba po to przychodzimy do pracy. Zawsze mozemy liczyć na wsparcie kolegów i przełożonych.
    ReviewUserIcon
    asystentka

    10.11.2024 21:35

    Pracownik

    Action jako sklep w którym kadra sama zamawia towar to bardzo dobry model - nie jesteśmy zarzucani towarem ile wlezie tylko sami mamy na niego wpływ, niestety druga strona medalu jest gorsza - musimy zamawiać pod kalkulator zamówień, ale przede wszystkim żeby regionalnym tabelki świeciły się na zielono bo przecież dostępność i top 500 musi być na odpowiednim poziomie % bo inaczej trzeba się tłumaczyć. Tak samo kiedy sytuacja jest podbramkowa i nagle się okazuje że towaru jest za dużo, pracownicy się nie wyrabiają lub jest wysyp L4 nie możemy i tak i tak odpuścić chociaż jednego zamówienia - bo przecież wtedy będzie masakra, milion pytań, być może notatka. To jest najgorsze. Nie zamawiamy dla siebie tylko jak napisałam wcześniej - żeby KR byli zadowoleni...
    ReviewUserIcon
    Asystentko

    11.11.2024 19:45

    Pracownik

    Pracownicy się nie wyrabiają ?? Chyba asystentki zapomniały że tez są zasobem firmy... często mają problem bo zamówienia robione są codziennie każda z asystentek podchodzi do półki pyk i zamawia koli dwie koli na na drugi dzień towar nie przyszedł i znowu następna dobiera następne później spływa tyle że półka pełna i kolejne kartony już na resztki a nie wszytko aż tak rotuje olbrzymie błędy .każdy ściga każdego więc robi się dociskanie jeden drugiego regionalni sobie kierownicza sobie asystentki sobie każdy może się pomylić a jeśli zrobi to pracownik sklepu to koniec świata..... reszcie wolno wszytko
    ReviewUserIcon
    Xxx

    05.11.2024 16:16

    Pracownik

    Wie ktoś czy będzie premia w grudniu?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.11.2024 23:39

    Pracownik

    Dokładnie jest tak jak piszesz! Utrudniają prace na każdym kroku, z wózków metalowych nie możemy korzystać ale nic w zamian nie mamy, pakowanie kartonów do śmiesznych workow, cisza odnośnie premii..... a to my biegamy po tym sklepie, harujemy... Sławek odszedł i jest tylko gorzej....
    ReviewUserIcon
    Bil

    11.11.2024 13:29

    Pracownik

    Kino cyrki to co się wyrabia gonimy jak chomiki w kołowrotku .Zarząd nie wie że w okresach dużego natężenia pracy Święta grudzień mógłby zapewnić pracownika napoje regenaryjne posiłki za ten ogromny wysiłek jaki wkładają pracownicy .kawe czy herbatę można wypić jak jest czas w domu.a w pracy w Action nie ma kiedy zejść do toalety bo jest szukanie gdzie jesteś i co robisz. Już wystarczy że na sklepach obowiązuje dres code i nie otrzymujemy spodni roboczych ani obuwia jako pracownicy jesteśmy świadomi kosztów jakie ponosimy niszcząc w ciągu roku wiele par spodni wiele par butów a pracodawcą nam tego nie zapewnia
    ReviewUserIcon
    .a.

    27.10.2024 16:11

    Pracownik

    Czytam Wasze opinie i to jak jesteście zmuszani do nadgodzin i jestem dość zaskoczona, w moim regionie na nadgodziny musi się zgodzić KR i to jak naprawdę jest już ciężka sytuacja na sklepie, plus trzeba mieć dobry argument by się zgodziła, co region to inaczej widzę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2024 11:33

    Pracownik

    Przed wszystkim na nadgodziny musi wyrazić zgodę pracownik Sz.p. Kierowniczki nie są do informowane że musi dać pismo na których pracownik wyraża zgodę na ilość nadgodzin z informacją czy zostaną wypłacone pieniądze czy będzie to oddane w godzinach
    ReviewUserIcon
    Lin

    11.11.2024 12:49

    Pracownik

    Czy jesteś pewna, że chodzi o nadgodziny, a nie dopracowania??? Bo to dwie różne sprawy i na dopracowania do 150h nie musi mieć kierownik twojej zgody, a na nadgodziny już tak.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    08.11.2024 15:07

    Były pracownik

    Przed zatrudnieniem tutaj czytałam te wszystkie opinie na temat pracy w tej firmie i pomyślałam sobie, że część z nich - a szczególnie te negatywne - są przesadzone. Otóż w trakcie szkolenia wszystko o czym tu jest napisane to prawda. Zasuwasz jak mrówka, liczy się tylko czas, jak nie zrobisz czegoś na czas - to ochrzan (łagodnie napisałam, jest gorzej), wszystko zapisywane co do minuty, rozliczasz się nawet z pójścia do toalety, nie ma nawet czasem kto za Ciebie stanąć. Wieczorem śmigasz na miotle i potem maszyną myjesz cały sklep. Sprzątanie toalet... najbardziej nie rozumiem tego bezsensownego zamawiania towaru, który potem i tak kisi się na magazynie, a jak go jest za dużo to ochrzan, a jak za mało to też źle. Nie polecam, kasa większa niż u większości sieci, ale czy warta takiego (usunięte przez administratora)? Odpowiedzcie sobie sami.
    ReviewUserIcon
    Bluee

    11.11.2024 12:36

    Pracownik

    Nie warta, zmiany tylko na gorsze, zero poszanowania pracownika, ktoś coś pisał o świątecznych paczkach... żenujące są bardzo zwłaszcza że w tym roku na święta tylko to mamy dostać. Okręgowy i rządy jego nikomu jak widać nie wychodzą na dobre...
    ReviewUserIcon
    @szczęśliwy człowiek

    10.11.2024 21:37

    Były pracownik

    Pracowałam tam dwa lata i wszystko byłoby fajnie gdyby nie Pani kierownik ,która o pracy nie ma pojęcia a tym bardziej nie szanuje ludzi i Pani regionalna która pozwala na samowolę i akceptuje wszystkie decyzje bez konsultacji i konfrontacji z resztą pracowników.Dzień w którym dowiedziałam się o nie przedłużeniu że mną umowy był najlepszym dniem do motywacji i działania.Na pytanie o powód takiej decyzji usłyszałam tylko bo mogę.Za dwa miesiące zwolniła kolejną asystentkę wrabiając ją w kradzież.Totalny brak szacunku dla drugiego człowieka a tymi ich wartościami to można tylko socjal tapetować.Znalazłam pracę w innej sieciówce i w ciągu 3 miesięcy dwa razy awansowałam i czuję się bardzo doceniona za swoje zaangażowanie i wiedzę.Pracuje na kierowniczych stanowiskach już 20 lat a firma Action nie potrzebuje ludzi ,którzy za dużo wiedzą i znają się na prawie pracy.
    ReviewUserIcon
    @Krzysiek

    10.11.2024 15:04

    Pracownik

    W Action dobrze już było- to była zasługa Sławka, który dbał o ludzi. Aktualnie nie polecam pracy w Action. Masa towaru do przerobienia, bardzo mała ilość ludzi na zmianach- zdecydowanie za mało żeby zapewnić płynną obsługę na kasach i odpowiedni stopień zatowarowania. Tematu braku premii na święta nawet nie chce mi się komentować. Czeka Nas bardzo intensywny czas, masa pracy i zaangażowania żeby go przetrwać- to od Nas będą zależeć utargi w tym najgorętszym okresie w roku i jako podziękowanie dostaniemy paczkę, za którą świat dla rodziny nie zorganizujemy.
    ReviewUserIcon
    Leos

    10.11.2024 16:30

    Inne

    Z tego co mowi sie w kuluarach licza na jeszcze mocniejsza sprzedaz w okresie swiatecznym i jeszcze wiecej klientow. Godziny na tym samym poziomie jak w tamtym roku lub mniejsze, za Slawka to chociaz liczyl sie towar towar a nie fejsowanje a teraz wszystko trzeba na blysk i oczywiscie bez zadnych zaleglych rolek wszystko na biezaco.
    ReviewUserIcon
    Wyzysk

    10.11.2024 17:03

    Pracownik

    Zdecydowana większość pracowników jest zmęczona psychicznie i fizycznie mamy dość tego szaleństwa związanego z pracą na czas. Praca ponad siły po powrocie do domu ręce opadają .Żeby było wiadomo za co pracujemy ??za te grosze do najniższej krajowej. Tragiczna atmosfera na sklepie przez kilka godzin nikt do nikogo się nie odezwie tak jakby nikt więcej nie istniał Zakaz rozmów. .Zapominasz ze od dwóch godzin chciałbyś pójść się napić lub skorzystać z toalety tyle jest pracy i obowiązków . Czegoś takiego nie doświadczysz u innych pracodawców nie wierzysz przekonaj się i zatrudnij w sklepach Action.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    08.11.2024 20:11

    Pracownik

    Action to bardzo dobre miejsce do pracy dla osób, które wiedzą po co przychodzi sie do pracy i mają ambicje, chcą się rozwijać. Oczywiście nie wszystko od razu ale jak pracujesz i sie starasz to przełożeni to widzą i doceniają. Zarobki są w porządku i wiadomo, że w razie awansu idą w górę. Atmosfera jest dobra nastawiona na współpracę i pomoc jeden drugiemu. Cieszę się, że zmieniłam prcę i mogłam dołączyć do wielkiej rodziny Action. Wspólnie tworzymy tą historię.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    09.11.2024 10:08

    Pracownik

    Nie polecam pracy w Action Pracuje dwa lata jest to najgorsza praca jaką miałem przepracowałem 17 lat w różnych sklepach . Olbrzymie obciążenie klientów na sklepie wyzysk brak szacunku ze strony zarządu myślą że ludzie będę pracować za takie grosze masowe rotację pracowników a także zwolnienia L 4 pokazują że są odpowiedzią na złą sytuację w sklepach. Do tego asystentki które nie są wsparciem dla załogi bo przecież są tylko od wydawania poleceń A kto nadzoruje ich pracę? nikt robią co chcą po dwie trzy siedzą w biurze dwie godziny zmienia jedna ceny albo przez cały dzień zrobi cztery szczyty i nic po za tym .Dramat .
    ReviewUserIcon
    Gość

    10.11.2024 00:05

    Były pracownik

    Jaki rozwój i awans ...Awansują tylko ulubieńcy regionalnego, ci którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat prawa pracy mogą awansować jedynie na zastępcę . Dobrych pracowitych pracowników się nie awansuje bo nie miałby kto (usunięte przez administratora) na sklepie Sama byłam świadkiem jak na asystenta zostali wypchanie ludzie których kierownik chciał się pozbyć. A zwalniać nie wolno bo to źle świadczy o firmie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2024 00:05

    Inne

    Ile wynosi obecnie stawka godzinowa?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    09.11.2024 16:47

    Były pracownik

    Dlaczego usuwacie niewygodne komentarze!? To wszystko prawda co tu ludzie piszą,jeśli ktoś nie wierzy to się przekona jak się zatrudni.
    ReviewUserIcon
    Akszon

    09.11.2024 17:38

    Pracownik

    Dokładnie, jak ktoś chce pracować na akord to zapraszamy do Action ;)
    ReviewUserIcon
    Robol

    09.11.2024 11:03

    Pracownik

    Jak przyjmowali mnie do pracy, mówili mi, że jest coś takiego jak premia roczna. Czyżby kłamali?
    ReviewUserIcon
    Blendi

    09.11.2024 12:07

    Pracownik

    No w tym roku nici z przemii Bo by było już wiadomo tak jak w zeszłym roku
    ReviewUserIcon
    Mmm

    09.11.2024 12:44

    Pracownik

    Jaka stawka na początek pracy w Action?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    24.10.2024 15:35

    Kandydat

    Hej czy ktoś może powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku asystenta kierownika sklepu ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.10.2024 20:28

    Pracownik

    Zależy jaka miejscowość, widełki od 6600-7200 brutto. Najwięcej dostajesz w Warszawie.
    ReviewUserIcon
    Marvin

    08.11.2024 21:43

    Pracownik

    A zwykły pracownik na start ?
    ReviewUserIcon
    Kinga567

    11.10.2024 20:51

    Pracownik

    Hej , czy może mi ktoś powiedzieć ile się zarabia na rękę w action ?
    ReviewUserIcon
    Terefere

    08.11.2024 19:06

    Kandydat

    Byłam na rozmowie o pracę i otrzymałam informacje o zarobkach w kwocie 4900brutto.
    ReviewUserIcon
    Marvin

    08.11.2024 21:42

    Pracownik

    Jakie miasto ?
    ReviewUserIcon
    Kandydatka do pracy

    08.11.2024 19:13

    Kandydat

    Wysłałam cv, po kilku dniach zadzwonili i zaprosili na rozmowę (w sobotę). Otrzymałam pracę oraz kwestionariusz do wypełnienia. Po wypełnieniu papierów, zaniosłam do biura gdzie nikt nie przekazał tego kierownikowi. Sam do mnie dzwonił po kilku dniach z pytaniem, gdzie one są. Otrzymałam skierowanie na badania po tygodniu, zrobiłam badania i zaniosłam do kierownika. Nie otrzymałam pełnego adresu na szkolenie BHP, wiem tylko kiedy ono ma być. Jutro sobota i pewnie się nie wiem. Otrzymałam za to informacje email o tym, że nie zostałam przyjęta. Twierdzą, że to jakiś błąd. Najgorsze jest to, że biorę wolne u siebie w pierwszej pracy żeby zrobić badania i szkolenie, kupuje buty do pracy a tu takie coś. U mnie miała to być praca dodatkowa, ale gdyby taka sytuacja trafiła się osobie która szuka stałej pracy. Cyrk, brak organizacji.
    ReviewUserIcon
    Kil

    08.11.2024 20:13

    Pracownik

    Proszę sprawdzić maila, może tam poszlo info gdzie zatrudnienie. Jak nie, to dzwonić do kierownika, on musi wiedzieć. Ponadto jak zamyka się rekrutację to niestety przychodzi mail do wszystkich-nawet co maja byc zatrudnieni, że dziękujemy itp. Polecam szybki kontakt z kierownikiem. A w jakim mieście miało być zatrudnienie ?
    ReviewUserIcon
    :)

    08.11.2024 18:39

    Pracownik

    Pracuję w action, już od 2lat. Praca jest fajna, da się ją lubić, ale robi się co raz to gorzej. Wszystko co się zmienia, to zmienia się na gorsze. Wszystkie zasady związane z pracą na sklepie sa tylko utrudnieniami dla pracowników. A co do premii czy podwyżek to jak widać zmiana Dyrektora nie przyniosła nic dobrego, bo paczka na święta to nic nadzwyczajnego :/
    ReviewUserIcon
    Usuwanie niewygodnych opinii

    08.11.2024 16:48

    Pracownik

    @Pracodawca czemu usuwacie niewygodne opinie/komentarze?? Nawet samo czytanie nie trzyma się kupy bo większość jest usunięta. Strona chyba polega na tym żeby szary czlowiek zanim podejmie pracę mógł zapoznać się z realiami jakie panują w owej firmie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Buburza

    08.11.2024 12:46

    Były pracownik

    Czy na wszystkich sklepach jest grafik na tydzień i to zmieniany kilkra razy w tygodniu ? Dodam że grafik dostajemy piątek sobota na przyszły tydzień
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    12.05.2024 14:55

    Pracownik

    Jestem nowym pracownikiem z Gdańska.Mam umowę na pół etatu a już zostałem wydelegowany na inny sklep na 10h... Z tego co się orientuję pół etatu to cztery godziny które muszę przepracować,a i tak pracuje osiem. A tu już mam dwa dni po dziesięć godzin pracy.. o co tu chodzi. ??? Muszę się godzić na pracę w takim wymiarze godzin ? Nikt nie zapytał czy mogę pojechać na inny sklep tylko już zostałem z góry tam przedzielony i koniec kropka ....
    ReviewUserIcon
    action

    13.05.2024 11:51

    Pracownik

    Z tym ruchem też to działa w drugą stronę, jeśli go nie ma to wybiorą Ci tyle urlopu ile są w stanie bo trzeba zejść z godzin. Nie ma połowy roku a większość pracowników nie ma jak wziąć dnia wolnego. Strach zajrzeć w grafik,który i tak się zmienia co kilka dni a czasami codziennie. W tej pracy człowiek nie może mieć żadnych planów ani życia prywatnego.
    ReviewUserIcon
    ;)

    07.11.2024 22:38

    Pracownik

    Umowa jest podpisana na miasto Gdańsk, a nie na żaden sklep bezpośrednio. Pracę świadczysz dla firmy w mieście Gdańsk, więc w obrębie Gdańska nie ma opcji odmowy wsparcia na innym sklepie.
    ReviewUserIcon
    Hej

    04.11.2024 12:31

    Kandydat

    Czy szkolenie w innym mieście na asystenta jest płatne?
    ReviewUserIcon
    Mroźna

    07.11.2024 14:21

    Kandydat

    Mam na myśli, czy to jest szkolenie tuż po zatrudnieniu, czy jeszcze przed i nie wiadomo co potem z zatrudnieniem?
    ReviewUserIcon
    Hehe

    07.11.2024 18:22

    Pracownik

    Tak, szkolenie jest płatne już normalnie i normalnie masz umowę, dodatkowo za dojazdy masz delegację, dietę, czy tam nocleg i wyżywienie, zależy jak masz daleko.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.10.2024 11:41

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    06.11.2024 19:10

    Pracownik

    u nas z przerwami jest dość "luźno", w sensie takim, że każdy schodzi wtedy, kiedy czuje taką potrzebę (i oczywiście kiedy ilość klientów na sklepie na to pozwala)
    ReviewUserIcon
    Mroźna

    07.11.2024 14:17

    Kandydat

    Dość fajnie, a czy wtedy na przerwie jednocześnie może być więcej osób, czy raczej jedna osoba?
    ReviewUserIcon
    kts134

    06.11.2024 19:17

    Pracownik

    A jak jest u was z reklama? o ktorej godzinie zaczynacie sciagac metry? dla mnie zmiana czas rozpoczecia reklamy to jakas pomylka.. szczegolnie jak z reklamy zostaje duzo resztek, trzeba wszystko pozwozic, pozniej powykladac towar z promocji a zazwyczaj robi to jedna osoba, bo ta druga chodzi na kase albo pozniej idzie sprzatac.. najlepiej jeszcze zrobic ja cala, zeby 1 zmiana rano nie musiala nic konczyc, ale przy takiej obsadzie to jest awykonalne... zastanawiam sie czy na kazdym sklepie tak to wyglada...
    ReviewUserIcon
    Yeah

    07.11.2024 07:09

    Pracownik

    W tej firmie od dawna nie tworzy się dobrego miejsca pracy tylko (usunięte przez administratora). Żeby tylko jak najwięcej wycisnąć z pracowników najniższym kosztem. Poprzedni dyrektor dbał jeszcze o komfort pracy a ten nowy…. No cóż widać. U nas też się zmieniło ale dostaliśmy zgodę żeby zrobić zmianę do 23 albo 24… ale to i tak nie rozwiązuje problemu
    ReviewUserIcon
    Iwona

    05.11.2024 23:08

    Pracownik

    Mam pytanie .dlaczego w Myśliborzu zachodniopomorskie nie mogę wejść z psem na rękach a w Gryfinie mogę.mysliborz się rzuca prawie do bicia !!!
    ReviewUserIcon
    Nie

    06.11.2024 07:18

    Pracownik

    Do żadnego action nie wolno wchodzić z psem, jest informacja przed wejściem do sklepu.
    ReviewUserIcon
    Lik

    06.11.2024 15:34

    Pracownik

    Może w innym sklepie nie zauważono Pani z psem. Jest to przepis we wszystkich sklepach. Uważam, że z psem chodzi się na spacer a nie na zakupy. Nie ma znaczenia duzy czy mały. A może ktoś się wystraszy albo pies kogos? Byłem świadkiem gdzie york kupę zrobił spod pachy. Także skąś to się wzięło, ten zakaz.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Opieszałość

    05.11.2024 21:10

    Pracownik

    Witajcie..mam do Was pytanie odnośnie zaświadczeń wydawanych przez firmę.Czy też macie problem z uzyskaniem jakiegokolwiek zaświadczenia?? Czekanie ponad miesiąc to lekka przeginka.@Pracodawca czy Waszym zdaniem uzyskanie zaświadczenia przez sąd pracy to jest dla Was ostateczność że w końcu łaskwie wydacie?Czy to że nie wydając w terminie zaświadczenia i pracownik nie może się o nie doprosić a co za tym idzie nie ma ciągłości finansowej i ociera się o sąd pracy to też dla Was wielkie nic...??
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2024 01:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.11.2024 19:08

    Pracownik

    Bardzo niskie wynagrodzenie za pracę na czas rozliczanie z każdej minuty.Wypłata nie jest adekwatna za to co robimy. Cisza na temat premii Świątecznej i podwyżki od nowego Roku
    ReviewUserIcon
    Wojtek16cm

    05.11.2024 17:37

    Były pracownik

    Jest juz informacja ze premia w tym roku bedzie wyplacana pod koniec kwietnia 2021
    ReviewUserIcon
    Pączek

    05.10.2024 11:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Coraz więcej osób chodzi na zwolnienie lekarskie,wieczne kontrolę i pretensje.Rozliczanie co do minuty i pretensje że za mało rolek zrobionych.W takich warunkach nie da się zdrowo pracować,do pracy przychodzi się jak na skazanie i każdy modli się w duchu żeby do niczego nie mogła się przyczepić bo inaczej od razu rozmowa w biurze.
    ReviewUserIcon
    Lio

    20.10.2024 18:13

    Pracownik

    Elastyczny grafik nie oznacza spełniania wszystkich żądań pracownika. To jest handel, to nie jest praca biurowa. Jeśli ktoś idzie pracować w handlu i myśli, że pod niego będzie dostosowany grafik to nie myśli rozsądnie i sam sobie wyrządza krzywdę.
    ReviewUserIcon
    Karola

    03.11.2024 11:37

    Pracownik

    @Pracodawca@Lio Co innego "spełnianie wszystkich żądań pracownika" a umożliwienie konkretnego dnia wolnego (skoro i tak mamy odbiór za soboty) z powodu ważnych spraw. Nie zależnie od branży w jakiej się pracuje każdy ma czasem coś ważnego do załatwienia w tygodniu i to przecież normalne. Pracowałam w biurze i tam było o wiele trudniej z dniem wolnym bo szef beze mnie nic nie ogarniał i po powrocie musiałam jeszcze nadrabiać zaległości. Przeniosłam się do sklepu bo tu jest zespół i wykonujemy podobne zadania więc możemy się wymieniać. Kierowniczka podczas rozmowy rekrutacyjnej zapewniła że jest możliwość spełniania próśb i najlepiej uprzedzać jak najwcześniej więc nie rozumiem dlaczego miało by być inaczej.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    25.10.2024 17:30

    Inne

    Cześć powiedzcie mi jak to jest że ogłoszenie o pracę w nowo otwieranym sklepie widnieje na stronach internetowych. Jednak to wszystko jest dla picu ponieważ kierownik przyjmuje tylko swoich znajomych do pracy. A jak to powiedziała owa pani kierowniczka to ogłoszenie musiała dać a i tak nie zamierza rozpatrywać tych podań które przyjdą drogą elektroniczną oczywiście oprócz osób spoza grona z którym wcześniej już się umówiła na zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    27.10.2024 11:39

    Pracownik

    Ja podobnie słyszałem o sklepie którego mają w Dzierżoniowie otwierać Ale nie wiem czy o ten właśnie chodzi
    ReviewUserIcon
    N.

    03.11.2024 09:25

    Pracownik

    Niekoniecznie, pracuje kilka lat i znam wiele przypadków podczas których HR powiedział że nie może się zająć rekrutacją nowego zespołu i kierownik sam to robił, szczególnie jak był z rekrutacji wewnętrznej a nie z zewnątrz
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.11.2024 00:41

    Pracownik

    Kiedy jest inwentaryzacja? Jest to na nocce? Ile trwa zazwyczaj?
    ReviewUserIcon
    N.

    03.11.2024 09:23

    Pracownik

    Jak zespół w sklepie jest ogarnięty, kierownik ma łeb na karku, sklep jest przygotowany to inwentaryzacja już na zamkniętym sklepie trwa 4-6h, jak na sklepie będzie (usunięte przez administratora) to 8-10h.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    23.10.2024 22:51

    Pracownik

    Rozumiem, ze w tym toku premia nas omija...?
    ReviewUserIcon
    Wlodek

    24.10.2024 20:40

    Pracownik

    A skąd taka informacja?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    03.11.2024 07:59

    Były pracownik

    I tu się myślisz. Musi być określona ilość osób zatrudniona na cały etat i nie na pół czy inna część etatu. Większość osób jaka pracuje ma 1/2 etatu bądź 3/4. Więc tak naprawdę to jesteście tania siła robocza dla tej firmy i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Dareeek

    27.10.2024 22:22

    Kandydat

    Hej wszystkim, A ja mam pytanie z innej beczki dla pracujących w Action: co się robi z tymi "resztkami" towaru? xD
    ReviewUserIcon
    .a.

    29.10.2024 15:09

    Pracownik

    Jak to co? Resztki się przetwarza regularnie i umieszcza na sklepie kiedy się pojawi miejsce.
    ReviewUserIcon
    Chętna do pracy

    26.10.2024 18:43

    Kandydat

    Cześć, wiecie może jakie jest obecnie wynagrodzenie na etacie 1/4? Jestem zainteresowana pracą, ale brak informacji w ofercie
    ReviewUserIcon
    Zocha

    25.10.2024 12:18

    Kandydat

    Hej, wiecie coś nt podwyżek od stycznia ? Macie jakieś przecieki ?
    ReviewUserIcon
    Florian

    25.10.2024 13:23

    Były pracownik

    Podwyżki będą raczej na pewno, spodziewam się info na początku grudnia
    ReviewUserIcon
    Maryy333

    23.10.2024 21:43

    Kandydat

    Witam . Poszukują do sklepu Action na niepełny etat . ? Czy istnieje możliwość dogadania się żeby pracować na 3/4 codziennie od 9do 15 oraz ewentualnie sobota i niedziela handlowa
    ReviewUserIcon
    action

    23.10.2024 22:00

    Pracownik

    Nie, będziesz różnie pracować. 10 czy 12 godz też, do tego dopracowań tyle ile da się wepchnąć.
    ReviewUserIcon
    XD

    24.10.2024 23:47

    Pracownik

    Tak i dodatkowo jeszcze obiad na 15 Ci dadzą XD Chcesz pracować w handlu a nie w biurze. 9-15 to nie godziny handlowe
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    23.10.2024 20:21

    Kandydat

    Wysłałam CV do action w mysiadle (sun park). Chciałam się dowiedzieć jaka jest tam atmosfera? Czy jest problem z grafikami? Jak zarobki?Jak zachowuje się kierownik? Czy jest trudny w współpracy? Dobrze słyszałam że kierownikiem tam jest Pani Wioletta? Mam mieszane uczucia czytając opinie :/
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.10.2024 16:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leos

    22.10.2024 21:25

    Inne

    Wysokie dali podwyżki to o premii zapomnij, a jak dadzą to nowość w bonach do naszej szanownej firmy. Przez 3 ostatnie lata premie były ogłaszane w październiku w tym 2 video byłego GM, a rok temu tylko WD. Inna opcja nie maja czasu ogłosić lub wola temat przemilczeć
    ReviewUserIcon
    kandydatka

    22.10.2024 08:35

    Kandydat

    Dzień dobry, Czy któś wie jak atmosfera panuje na sklepie w kwidzynie ?
    ReviewUserIcon
    /

    14.10.2024 08:55

    Kandydat

    Zawsze dostaje się tutaj umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.10.2024 00:40

    Inne

    Tak, szczególnie jak dostajesz pół etatu, żeby firma miała mniejsze koszty, a drugie pół musisz dorabiać w nadgodzinach.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.