opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ulkaaaa@1

    09.01.2025 08:07

    Inne

    Ponawiam pytanie Hej wszystkim! zaoferowano mi 0,5 etatu , tak tak wiem z dopracowaniem . To teraz reszta dopracowanych godzin nie wlicza mi się w emeryturę? Z góry dziękuję za odpowiedź ?
    ReviewUserIcon
    Lola

    09.01.2025 17:38

    Pracownik

    A jak są liczone dopracowania? Normalnie jak za godzinę pracy?
    ReviewUserIcon
    Lis

    09.01.2025 20:23

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Mmm

    02.01.2025 20:39

    Pracownik

    Ile jest zwracane za bilety na dojazdy na szkolenie 8 tygodniowe ? Czy jest zwracana całość czy jakaś część ?
    ReviewUserIcon
    Zosia

    08.01.2025 23:13

    Kandydat

    A jaka jest stawka za dietę?
    ReviewUserIcon
    Zzz

    09.01.2025 17:40

    Pracownik

    45 i23
    ReviewUserIcon
    masakra

    09.01.2025 12:12

    Były pracownik

    Narobisz się jak (usunięte przez administratora) latasz jak chomik w kołowrotku a wypłaty są zupełnie nieadekwatne do tego, co robisz Wyższa stawka niż standardowa najniższa krajowa, zwykłe (usunięte przez administratora)w banie, mają chory przelicznik i da się dostać mniejszą wypłatę za większą ilość godzin niż miesiąca poprzedniego. System do odczytywania pasków często zepsuty, kierownicy rozkładają ręce gdy leci zapytanie o powód odjęcia kilkuset złotych od wypłaty ???? Praca typu, kolokwialnie mówiąc, (usunięte przez administratora) ci rękę, zapraszamy do pracy, wtedy możesz siedzieć na kasie a nie rozkładać towar! Jak z początku wszystko było piękne i kolorowe, tak z biegiem czasu człowiek zauważa, że z firmą coś jest konkretnie nie tak. Te podwyżki to nieśmieszny żart, narzekają na niskoobrotowe sklepy, narzucają wymagania wzięte z tyłka ale i tak będą otwierać kolejne, w niedalekiej odległości od siebie - powoli dorównują Żabce ???? Jako były pracownik nie polecam, za takie pieniądze można znaleźć coś zdecydowanie lepszego. Jedyny plus to -15% dla pracowników i multisport, ale w porównaniu do ilości minusów to te punkty nie mają znaczenia.
    ReviewUserIcon
    Lola

    09.01.2025 17:37

    Pracownik

    Jak dostać się do tego paska?
    ReviewUserIcon
    Lola

    09.01.2025 16:38

    Pracownik

    W jaki sposób można uzyskać pasek płacowy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2025 15:22

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @czarna

    09.01.2025 12:06

    Pracownik

    Trzecia umowa w takim razie na jęki jest okres czasu?
    ReviewUserIcon
    @nonim

    09.01.2025 15:50

    Pracownik

    Tak, później przechodzi się na umowę na czas nieokreślony. Dokładnie po 33 miesiacach
    ReviewUserIcon
    Eva

    09.01.2025 13:45

    Kandydat

    W jakich gdz.sie pracuje ,? Są 2 zm tak ?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.01.2025 12:35

    Pracownik

    Praca jest dobra dopóki ktoś nie zajdzie w ciążę ☺️ odgórny "zakaz" przedłużania umów na macierzyńskim a w ciąży tylko do dnia porodu.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.01.2025 12:02

    Pracownik

    Łamie prawo podając za powod nie przedłużenia umowy zajście w ciążę. Nie muszą podawać powodu ale jeśli mówią "bo jesteś w ciąży" "bo masz dziecko" to jest to dyskryminacja pracownika.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.01.2025 12:27

    Pracownik

    Jak pracowałaś ponad rok to jeszcze na 1.5 roku masz umowę ???? pierwsza na 3 MSC potem na 2.5 roku więc nie wiem co Twoja wypowiedź tu wnosi
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    09.01.2025 10:10

    Kandydat

    Hej dostałam propozycje na 0.5 etatu opłaca się? Jakie macie opinie na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.01.2025 21:37

    Kandydat

    Cześć dostałam ofertę pracy na 1/2 etatu jak oceniacie opłaca się? Ktos pracował?
    ReviewUserIcon
    Ulkabulka

    07.01.2025 19:07

    Inne

    Hej wszystkim! Odnośnie przyjęcia zaoferowano mi 0,5 etatu , tak tak wiem z dopracowaniem . To teraz reszta dopracowanych godzin nie wlicza mi się w emeryturę? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Huhu

    07.01.2025 16:40

    Pracownik

    Skoro 2 umowa kończy mi się w lutym, to kiedy zostanę poinformowany czy przedłuża mi umowę na stałe? Jakoś wcześniej czy dopiero w dniu wygaśnięcia umowy?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    07.01.2025 07:44

    Kandydat

    Mam pytanie ile pracuje asystentów na danym sklepie i w jakich godzinach ? Czy tydzień rano czy tydzień na po południe. Jeśli jest szkolenie 8 tygodniowe to czy weekend jest wolny by zjechać do domu.
    ReviewUserIcon
    Proszę o pomoc

    06.01.2025 11:41

    Inne

    Czy firma Action podlega pod związki zawodowe? Potrzebuje porady
    ReviewUserIcon
    Praca Action

    05.01.2025 18:42

    Kandydat

    Hejka, a jak jest z hotelem czy to pracodawca pokrywa koszt ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.01.2025 19:31

    Pracownik

    Tak, pracodawca pokrywa koszty.
    ReviewUserIcon
    Erina

    01.01.2025 13:34

    Pracownik

    Hej, czy do Action przychodzą tajemniczy klienci?
    ReviewUserIcon
    Lonka

    01.01.2025 23:55

    Pracownik

    Niee, nic z tych rzeczy. Akurat tym się martwić nie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Lilka

    05.01.2025 17:02

    Pracownik

    Tak, w postaci regionalnego :)
    ReviewUserIcon
    Dasza

    05.01.2025 11:50

    Kandydat

    O której zaczyna się prace jeżeli sklep otwiera się o 9
    ReviewUserIcon
    @czarna

    05.01.2025 13:11

    Pracownik

    My przychodzimy na 6:00 ale w zasadzie otwieramy o 5:45 żeby jeszcze zdążyć wypić szybką kawkę
    ReviewUserIcon
    Nadia33

    03.01.2025 21:54

    Pracownik

    Hej wiadomo czy bedą podwyżki i ile magazyn i ile ? Sklep? Proszę o odpowiedź i czy premie bedą w styczniu za cały rok czy nie.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    02.01.2025 15:17

    Pracownik

    Mam pytanie ile zarabia teraz sprzedawca po podwyżkach ? ile asystent kierownika? czy jest duża różnica miedzy miastami.? Jak to wygląda w praktyce?
    ReviewUserIcon
    Lonka

    01.01.2025 23:54

    Pracownik

    Jak tam kochani po świętach? Kto już jutro do pracy? :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.12.2024 22:23

    Pracownik

    Brak premii. Opóźnione dostawy. Nocki z dnia na dzień lub wydłużone zmiany. Nowi biorą l4 gdzie 'starzy' przychodzą chorzy by ogarnąć magazyn. Źle się dzieje. Utargi dwa razy większe niż w miejscowości obok, ale to oni mają większe wypłaty bo inny 'region'. Jak można tak traktować pracowników? Pracuje ponad trzy lata, a moja wypłata nie różni się niczym od koleżanki, która 'nadal się uczy'. Wysyłanie w delegacje 100km od domu, gdzie za czas, który spędzę w aucie nie dostanę nawet zlotowki. Wieczne pretensje o wszystko, zdenerwowani klienci bo nie mamy jak wydać reszty, bo nie mamy jak sprawdzić stanu innego sklepu, bo nie jestem w stanie wykopać rzeczy z magazynu, na którym wiecznie stoją rolki. Kontener na dworzu i wychodzenie w deszczu i śniegu, bo oddawanie rolek kierowcy się nie opłacało. Firma zmienia się na gorsze. Jedyny plus to umowa na stałe i to, że nigdy się nie nudzę, bo wiecznie jest coś do zrobienia.
    ReviewUserIcon
    what

    30.12.2024 22:40

    Pracownik

    nie rozumiem, to myślenie dziecka xd a za drogę z pracy do domu i z domu do pracy ktoś ci płaci? też nie, więc po to jest kilometrówka, tu trochę firma jednak idzie na ugodę, bo większość moich znajomych nie ma za delegacje praktycznie nic. A tak z drugiej strony delegacja jest NIEOBOWIĄZKOWA, nikt nie ma prawa ci tego narzucić i nikt nie może cię za to zwolnić.
    ReviewUserIcon
    K

    01.01.2025 22:39

    Inne

    Dojazd do pracy możesz sobie odliczyć w PIT
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Eda

    28.12.2024 20:43

    Pracownik

    Hejka Ja mam pytanko z innej beczki troszeczkę Na jaki czas przed końcem umowy ( tej drugiej) powinni dać mi znać czy przedłużają mi umowę ?
    ReviewUserIcon
    Kadrowa

    31.12.2024 19:14

    Pracownik

    Trzeba poinformować pracownika o nie przedłużaniu, 2 tygodnie przed końcem umowy. Jest to w przepisach określone
    ReviewUserIcon
    Greg

    31.12.2024 19:52

    Pracownik

    @ Kadrowa. Podaj przepis, który o tym mówi? Tak jak było wyżej. Nie ma terminu.
    ReviewUserIcon
    Enova

    16.12.2024 17:36

    Pracownik

    Jak się logujecie żeby sprawdzić paski wypłaty..??na Enova ten link co był wogóle się strona nie chce załadować
    ReviewUserIcon
    serio

    30.12.2024 22:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) xd wbija się ręcznie na koniec miesiąca bo trzeba zatwierdzić karty czasu pracy, muszą się zgadzać godziny, w Action już się nie robi nadgodzin, w dzień inwentaryzacji system ma problem ze zmianami 12 godzin, dlatego jest wklepywane wszystko ręcznie Pasek jest bardzo czytelny, w dwóch poprzednich zakładach pracy miałam identyczny Trzeba się odbijać co do minuty-zwłaszcza na pełnym etacie, kierownictwo jest rozliczane z każdej nadgodziny, nie ważne czy to będzie minuta czy pięć minut. Poza tym jakim trzeba być tchórzem żeby wylewać swoje żale tutaj, a nie porozmawiać z kierownikiem? z pewnością by ci wszystko wyjaśnił/wyjaśniła
    ReviewUserIcon
    Suwaczek obniżaczek...

    31.12.2024 00:24

    Pracownik

    Tak zgodzę się z Tobą że koniec miesiąca jest zatwierdzany ręcznie...i nie należy się odbijać :)) hahha zakłamanie list obecności...Codziennie każdy dzień jest korygowany/poprawiany to ewidentnie fałszowanie list płacy...Dziwię się każdemu kto te listy zatwierdza.Ale coż krótko mówiąc firma kodeks pracy ma głęboko w poważaniu...czy to wydanie świadectwa pracy w ciągu 7 dni, wypłacenie ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w dniu ostatniego dnia umowy, wydanie zaświadczenia dla pracownika (o tu trzeba mieć farta żeby w ciągu dwóch tygodni dostać)....Nie nie nie i jeszcze raz NIE nie polecam tej firmy jako godny pracodawca. Praca na czas ale tylko ze strony pracodawcy...jak już czegoś potrzebujesz firma dęba stoi...a już czarną magią jest się dodzwonić dopisać gdziekolwiek kto jest za to odpowiedzialny....jedna wielka MA-SA-KRA
    ReviewUserIcon
    Iza

    30.12.2024 12:38

    Pracownik

    Hej. Powiedzcie mi. Pracuje w firmie od połowy listopada na 3/4. Ile należy mi się urlopu?
    ReviewUserIcon
    Yolo

    30.12.2024 15:43

    Pracownik

    Nic, urlop nalicza się po pełnym przepracowanym miesiącu z tego co wiem
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    21.12.2024 20:35

    Kandydat

    Cześć, mam propozycję pracy w action na pół etatu. Bardzo by mi odpowiadał taki etat. Jednak powiedzcie mi, pracownicy action, czy faktycznie jest to pół etatu czy pół tylko na papierze a tak to trzeba robić cały etat?
    ReviewUserIcon
    adadada

    23.12.2024 11:24

    Pracownik

    Ja na pół etatu mam około 100godzin. W grudniu mam 122.
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.12.2024 00:02

    Pracownik

    Tylko na papierze . W firmie jest zasada robienia dopracowań do 150h miesięcznie . Jeśli powiesz że nie chcesz robić dopracować kolejnej umowy na pewno nie dostaniesz Firma pracuje na produktywności
    ReviewUserIcon
    Opening

    26.12.2024 10:17

    Pracownik

    Jak się pracuje w grupie otwartościowej.?Jest ogłoszenie chciałbym przejść ze sklepu do openingu ale nie wiem jaki tam klimat panuje między ludźmi. Słyszałem że tylko na sklepie udają takich zgranych a tak to nie zaciekawie tam...
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    21.12.2024 10:45

    Pracownik

    Narzekacie na to że brak premii, zerknijcie na oferty pracy w handlu, inne sieci dają z premia tyle co Action bez, czesto nawet mniej. Dla mnie to plus, gdy wypadniesz z grafiku przez zwolnienie lekarskie nie tracisz premii bo jej nie masz a wypłata liczna jest od podstawy.
    ReviewUserIcon
    Beti

    22.12.2024 12:47

    Pracownik

    Zgadzam się z twoja opinia w 100%.Warto o tym mówić i uprzedzać innych nowych pracowników, często jest tak że po podpisaniu umowy pracownicy dopiero dowiadują się że praca jest na czas wszystko w tej firmie jest na czas zastanawia mnie fakt że pracuje też tam dużo osób z orzeczeniem którzy sobie nie radzą dla zdrowej osoby jest to ciężka praca a co mówić osób z orzeczeniem
    ReviewUserIcon
    Mery

    23.12.2024 20:26

    Pracownik

    Często musisz wypadać z tego grafiku skoro to najistotniejszy pozytyw Twojej pracy tj nie tracisz premii za absencję…

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    20.12.2024 10:27

    Pracownik

    Kochani czego sie spodziewacie po tej firmie? Na Głebockiej w Warszawie w ciagu dnia kierownik szarpal sie z klientką,ciagnął ja za kurtke wciagajac do sklepu i prawie polozyl na ziemi przy innych klientach i dostal awans na regionalnego w Warszawie. A skąd to wiem? Asystentki z kamery zgraly ten filmik i pokazuja go wszystkim na sklepie. Także widzicie kogo zatrudniaja?
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.12.2024 01:49

    Pracownik

    Hehe, śmieszna sytuacja ale to nie była klientka tylko (usunięte przez administratora) poza tym asystentki to jedno ale wiele razy widziałam jak kierowniczka która przejęła sklep po tym co awansował na Głębockiej wiele razy się wyśmiewała z tej sytuacji przy pracownikach i wogule ciśnie bekę z tego regionalnego bo on słaby jest
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.12.2024 14:14

    Pracownik

    Nie polecam pracy w Action. Praca w biegu, brak szacunku dla pracowników ze strony kierowniczki i jej przydupasów.Zwalnianie jednych,a za chwilę zatrudnianie innych.Wieczne wiadomości na (usunięte przez administratora) co jest źle wyłożone( często asystenci źle coś wykładają,ale boją się przyznać) Ludzie uciekajcie,życie jest zbyt krótkie żeby tak się męczyć i dać poniżać
    ReviewUserIcon
    Asss

    22.12.2024 11:10

    Pracownik

    Nie polecam pracy w Action Częste zwolnienia L4 od psychiatry .. Brak szacunku ze strony kierowniczki są na porządku dziennym dodają więcej do wypłaty menadżera a one trzęsą się nad tą pracą i tak to właśnie działa .Tylko nie idzie to w parze z ich codzienna praca Chodzenie po sklepie oglądanie towaru spacerki do biura wołają siebie wzajemnie bo się naradzają wiecznie ...
    ReviewUserIcon
    Natalia

    19.12.2024 13:37

    Pracownik

    Z ogromną radością pragnę podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej niezwykłej firmie! Od pierwszego dnia, kiedy przekroczyłam próg sklepu, poczułam się jak w magicznym miejscu, gdzie każdy dzień jest pełen inspiracji i pozytywnej energii. Atmosfera panująca w zespole jest bardzo dobra, koleżeńska, każdy wspiera się nawzajem. Kierownictwo pracowników - pracownicy kadrę zarządczą. Współpracownicy to nie tylko profesjonaliści w swoich zadaniach, ale także wspaniali ludzie, którzy codziennie motywują mnie do dawania z siebie wszystkiego. Każde spotkanie zespołowe to chwila pełna radości z czasu i uwagi którą możemy poświęcić na analizę wykonywanych zadań oraz pomysłów na kolejne usprawnienia by jeszcze szybciej i efektywniej wykonywać powierzone nam odpowiedzialności. Kultura organizacyjna firmy zasługuje tutaj też na uznanie. Innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania są na porządku dziennym. Kadra zarządcza z pełnym zaangażowaniem wspiera rozwój pracowników, a programy szkoleniowe są skrojone na miarę naszych potrzeb by każdy mógł rozwijać się i wzrastać taj samo jak wzrasta nasz Action. To miejsce, gdzie każdy ma szansę na nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Chyba o to każdemu z nas też chodzi. Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych inicjatywach, które firma organizuje, aby dbać o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Pakiety sportowe, chwile spędzone przy czymś słodkim no i oczywiście upominki świąteczne. Oczywiście jak w każdym zespole taki tu zdarzają się jednostki, które szukają dziury w całym. Od takich lepiej z dala bo wiadomo, że kariery raczej nigdzie nie zrobią. Podsumowując, praca w tej firmie to prawdziwy zaszczyt i niewątpliwie najlepsza decyzja w mojej karierze. Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość, ale jedno jest pewne – jestem dumna, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności! Z całego serca polecam tę firmę każdemu, kto pragnie nie tylko rozwijać swoją karierę, ale również być częścią czegoś wyjątkowego!
    ReviewUserIcon
    Drama

    20.12.2024 10:30

    Pracownik

    @pracownik W wypłacie nie żadnych składników motywujących Nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji wręcz powiedziałbym że jest gorsza biorąc pod uwagę np dodatek za absencję .. Brak premii jakiejkolwiek już .. Paczka pozal się Panie Boże .. Pracownik po latach może liczyć na medal jedynie ... Wg motto firmy po świadomości kosztów medal z ziemniaka... Dobry przykład jak wyciągnąć od pracownika maximum dając trosze do minimum...
    ReviewUserIcon
    Blue

    22.12.2024 08:23

    Pracownik

    A ten komentarz z "cukierkowym opisem" to komedia roku. Brawo za inwencję twórczą dla autora . :) firma faktycznie niezwykłą jest pod względem nieszanowania swoich pracowników.
    ReviewUserIcon
    Smiechuwarte

    11.12.2024 11:53

    Pracownik

    Usuwanie niewygodnych komentarzy. Ciągłe zastraszanie zwolnieniem kiedy się mówi jak jest naprawdę i zna się swoje prawa. To nie jest stabilne miejsce pracy. Podpadniesz kierasowi to się na ciebie uweźnie, będzie się starał każdego do ciebie zrazić aż sam zaczniesz wątpić w swoje kompetencje. Podobnie z asystentami. Wystarczy jeden żeby cały zespół skłócić. Mimo skarg, programów naprawczych, asystent pracuje dalej a kolejni pracownicy się zwalniają. Napiszesz skargę do HR to zaraz cały sklep o tym wie, problem zamieciony pod dywan a ty dalej masz przechlapane. Wypłata co miesiąc inna. Nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego. W Polsce nie ma księgowej więc ile dostaniesz wypłaty musisz sobie wywróżyć z fusów. Robisz cały etat, tyrasz nocki a dostaniesz mniej niż koleżanki zatrudnione na pół etatu. W tym samym mieście jeden sklep może robić 120tys utargu a inny ledwo 50tys utargu. Na obu sklepach stawka ta sama choć na wysokoobrotowym pracownicy nie mają czasu podrapać się po nosie. Taka sprawiedliwość. Premie na święta? Zerowe. Ale tylko w Polsce bo inne kraje jak widać nie skąpią. Paczka na święta? Kilka ciastek, serwetki i świeczki. I skarbonka choć nic w nią na koniec miesiąca i tak nie włożysz.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    17.12.2024 14:22

    Pracownik

    12 rolek to jest zrobione do 10 rano hehe.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.12.2024 22:17

    Pracownik

    U mnie na wysokoobrotowym sklepie zatrudnione jest 8 osób, jest ciężko
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.12.2024 14:12

    Pracownik

    W kwestii ENOVY - wszyscy którzy nie mają dostępu musicie poprosić swojego kierownika lub asystenta by wysłał on maila z prośbą do HR Helpdesk o odblokowanie waszych kont, zwykle dwa dni i będziecie się mogli spokojnie zalogować.
    ReviewUserIcon
    N.

    20.12.2024 22:12

    Pracownik

    Można też wysłać samodzielnie maila i nie musi to robić ani ASM ani SM. Dodatkowo ostatnio to w ciągu jednego dnia u mnie zrobili.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    28.11.2024 07:11

    Pracownik

    Za granicą w innych actionach też nie będzie premii i paczek?
    ReviewUserIcon
    .

    18.12.2024 23:19

    Pracownik

    Są premie ze zagranicą i paczki
    ReviewUserIcon
    ławka

    18.12.2024 19:31

    Kandydat

    a może ktoś powiedzieć jak wyglądało szkolenie wyjazdowe na asystenta ??
    ReviewUserIcon
    Nein

    18.12.2024 22:19

    Pracownik

    A jak ma wyglądać? Sklep szkoleniowy. Poznajesz procedury, wszystko musisz wykuć na blachę. Jeśli z awansu to już połowę znasz.
    ReviewUserIcon
    Eva

    11.12.2024 20:06

    Kandydat

    A pracownik sklepu jaką ma stawkę bo w ogłoszeniu nie pisze zarobku. a słyszałam że 5500 brutto prawda to ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2024 11:03

    Pracownik

    duże miasto od nowego roku 5800 i są zatrudniani pracownicy na cały etat normalnie
    ReviewUserIcon
    Nein

    18.12.2024 22:14

    Pracownik

    Kuj-pom. Wysokoobrotowy. 4900 brutto pełen etat.
    ReviewUserIcon
    @mozepracownik

    16.12.2024 20:00

    Pracownik

    Witam. Ile mniej więcej zarabia asystent kierownika?
    ReviewUserIcon
    Nein

    18.12.2024 22:12

    Pracownik

    Wszystko zależy od regionu
    ReviewUserIcon
    Gosia

    16.12.2024 23:19

    Pracownik

    Hej, pracownicy zatrudnieni 2 grudnia dostali u was paczki świąteczne?
    ReviewUserIcon
    Paczka

    17.12.2024 18:07

    Pracownik

    Paczkę to chyba nikt na oczy nie widział paczki w konkurencji dużo eleganckich rzeczy np biedronka komplet patelni a My Najtańsze ciastka mikro ketchup wstyd !!! I dużo podobnych po kosztach po taniości po świadomości kosztów Wstyd !!!! tylko firma nie widzi że w ten sposób traci Paweł essel musisz się jeszcze dużo uczyć ...
    ReviewUserIcon
    Nein

    18.12.2024 22:11

    Pracownik

    Nie dostali. Zatrudnienie 2 grudnia ale proces wprowadzenia do systemu już trwał dłużej więc nie dostały
    ReviewUserIcon
    Yolanta

    12.12.2024 22:47

    Pracownik

    Co tu się ostatnio (usunięte przez administratora)? Dostawy nie przychodzą, Regionalna w Warszawie tylko przyjeżdżam na sklep, kawkę wypije i narzeka, później (usunięte przez administratora) zbieramy od kierownika bo coś wiecznie jej nie pasuje. Myślicie że komuś się tu chce pracować za grosze? Sorry ale pensja nie jest imponująca, benefitów prawie nie ma. Żenada. Ja w styczniu składam wypowiedzenie i wam też polecam bo w przeciągu ostatnich 3 lat firma się zmieniła diametralnie na gorsze.
    ReviewUserIcon
    Yolka

    13.12.2024 07:07

    Pracownik

    Jaki roczek? Action w Polsce jest już chyba od 2017 roku kiedy w Lesznie otworzyli pierwszy sklep
    ReviewUserIcon
    Gość

    18.12.2024 19:13

    Były pracownik

    Socjal - nie istnieje. Premia nie istnieje. Ogólnie zapierdalaczka za damski ciul. Na święta - jakaś durna paczka i tyle. Szczerze? W innych sieciówka Ch dają w ciul zasiłku na święta.... Np Rossmann, jysk, poczytajcie sobie
    ReviewUserIcon
    Alicja

    13.12.2024 12:45

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w Action. Pracowałam 3 miesiące na okres próbny, kierowniczki mówiły, że zwykle każdemu chcacemu pracować przedłużają umowę, guzik prawda, starałam się, pracowałam w pocie czoła, schudłam prawie 10 kg w tej pracy tak była wyczerpująca by na koniec umowy próbnej usłyszeć że nie zrobiłam ŻADNEGO progresu, plus inne wysłane z palca (usunięte przez administratora) powody dla których nie mogli mi przedłużyć umowy. Razem ze mną przyjęte były dwie inne dziewczyny które usłyszały to samo co ja. Tak naprawdę zaraz po naszym odejściu pracę zaczęły kolejne osoby na okres próbny. Action to (usunięte przez administratora) biorą nowego człowieka tylko po to by zasuwał w nadziei że będzie miał przedłużoną umowę, po czym wywalają go i biorą następnego. Chodzi o wykonanie najgorszej roboty. Dodatkowo popędzanie, (usunięte przez administratora) teksty i komentarze. I według kierowniczek jedna osoba powinna pełną rolkę kartonów wyłożyć na regały w ciągu 17 min. Kpina. Odradzam każdemu.
    ReviewUserIcon
    Nico

    16.12.2024 10:32

    Pracownik

    Wiadomo wszyscy wiedzą jak to jest. Potrzebujesz wolne nie dam kierowniczka mówi mam za mało godzin . To mówi mam za dużo godzin bierzcie wolne urlop... A kogo to obchodzi ???? Motto firmy wszytko trzeba nic nie muszą .Częstą odpowiedź bo można .. Ale jak Ty cos chcesz to nie musi być ....W Grudniu nie ma wolnego bo Grudzień w marcu nie bo Marcówka a w Maju nie bo majówka .. W czerwcu urlopy Albo przyszedł ktoś nowy kino śmiech na sali ..co te kierowniczki wyczyniają stworzyły swoje prywatne eldorado ... .
    ReviewUserIcon
    Gość

    18.12.2024 19:07

    Były pracownik

    Kierowniczka to stuknięta baba musi być. Bez sensu w ogóle generowanie kosztów szkolenia i czasu tylko po to, By po 3 miesiącach zwolnić korpo szczurów, a zostawić (usunięte przez administratora). Debilizm w całej swej okazałości. Czas na wyłożenie rolki zweryfikowany tylko w oparciu o wykładanie towaru, a kierowniczka każe ci robić jeszcze 10 innych rzeczy. Później się czepia że się nie wyrabiasz w czasie. Nie polecam, zależy gdzie. Kultura organizacyjna może się wydawać spoko, ale plotki są na porządku dziennym. Zależy od ludzi. Nie przedłużanie umowy może wynikać odgórnie narzuconych zadań - cięcie etatów że względu na obroty.
    ReviewUserIcon
    Klientka

    14.12.2024 22:22

    Inne

    Ten sklep to porostu jest jedną wielka porażka,szczególnie pracownice w sklepie Suwałki .Pani kierownik która myśli że jest gwiazdą wyzywając ludzi od (usunięte przez administratora).,mam nadzieję że ktoś weźmie się za tą panią ,napewno jest zgłoszone wyżej ,taka osoba nie powinna pracować z ludźmi ,wstyd kobieto ....
    ReviewUserIcon
    Klient83

    17.12.2024 22:45

    Inne

    ... a może opiszesz całą sytuację bez ściemy...? Zniszczenie towaru, uciekanie ze sklepu, interwencję policji? Nie pomijając jak się babo darłaś na cały regulator Ty i twój podrostek... Obserwowałem sytuację od akcji przy kasie, aż do przyjazdu policji. Muszę powiedzieć, że miałem świetny ubaw lepszy niż w cyrku. Obrabiasz komuś (usunięte przez administratora) pomijając swój udział.... wstyd.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon