opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2025 21:54

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Majkel

    28.01.2025 13:16

    Kandydat

    Szkoda w sumie, że produkty promocyjne się w to nie wliczają, ale dobre i to.
    ReviewUserIcon
    Rant

    29.01.2025 20:38

    Pracownik

    Z reguły tak to zawsze działa, jak masz jakiś kupon rabatowy, to promocje się nie łączą. Ale no tak jak mówisz, dobre i to, zwłaszcza, że u nas na sklepach jednak ceny są dość rozsądne, więc ze zniżką można coś podziałać ;)
    ReviewUserIcon
    Ulll

    29.01.2025 19:43

    Inne

    Dużo opinii jest w weryfikacji, boicie się czegoś czy prawda wam nie leży ? pracownicy chcą chociaż opisać problem jaki leży w każdym oddziale. Może pewna instytucja powinna się do was dobrać.
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    29.01.2025 16:05

    Pracownik

    Mnie nie przedłużono umowy ???? Chociaż starałam się jak mogłam na okresie próbnym, byłam na każde zawołanie. Pracowałam w najtrudniejszym okresie przedświątecznym i świątecznym, a teraz do widzenia. Nie został mi podany powodu, w czasie mogego okresu próbnego nie usłyszałam ani razu, że coś źle robię. Zalamałam się. W moim regionie ciężko o pracę. Dla action zrezygnowałam z pracy z umową na stałe, bo tu mi obiecywano na rozmowach Bog wie co. Podejrzewam, że byłam potrzebne tylko w najgorętszym okresie roku czyli na okres przedświąteczny, a teraz nara. Doszly mnie też słuchy, że planują zacisnąć pasa i zwalniać...to prawda?
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.01.2025 10:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były kier

    29.01.2025 12:13

    Pracownik

    Najlepszym rozwiązaniem jest przekazać sprawę do sądu pracy …. Jeśli ma się dowody tym bardziej Ja jestem na etapie drogi sądowej Pracowałam 4.5 roku Nie chce przedstawiać szczegółów bo sprawa jest obecnie rozpatrywana Region Warszawski Tam należało by zrobić porządek
    ReviewUserIcon
    Nagłośnić

    29.01.2025 14:26

    Pracownik

    Regionalny M.K też zamiata wszystko pod dywan,każdy problem mówi że super że zgłoszony po czym nic nie robi.Jest niesprawiedliwy i jednostronny,jeden sklep ma pozwalamy na wszystko,a drugi ma pracować najlepiej 2/2. Przykro że nie można liczyć na kogoś na tak wysokim stanowisku
    ReviewUserIcon
    Harli

    27.01.2025 14:41

    Kandydat

    Ile minut przerwy przysługuje wam na zmianach ośmiogodzinnych? Albo jak to się w ogóle przelicza w zależności od godzin pracy?
    ReviewUserIcon
    Tak

    28.01.2025 14:51

    Pracownik

    Tak jest też na sklepie w którym pracuje. Nie wszystkich tyczy się praca na sklepie a później zdziwienie dużo pracowników chodzi na zwolnienia L 4 bo chorują .
    ReviewUserIcon
    Praca

    29.01.2025 06:43

    Pracownik

    Dla sprostowania Na rano są zawsze po trzy kierowniczka i dwie asystentki Jet tak że siedzą po dwie w biurze pierwsze dwie godziny jest jako tako później cos robią jedna z trzech się kreci Natomiast na zmianę popołudniowa prowadzi przeważnie taka leserka mistrzyni w nic nie robieniu już kierowniczka nie widzi i robi co chce .Dla tego pisze dostaje pieniądze za samo przychodzenie do pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2025 14:09

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nina

    28.01.2025 22:35

    Pracownik

    15 minut przerwy
    ReviewUserIcon
    WyplataNaCzas

    28.01.2025 18:38

    Pracownik

    Przypominam ile to już razy firma na czas nie wyplacila wynagrodzenia zwalajac wszystko na awarie banku ING ???? a prawda jest taka że jak zwykle ktoś na górze nie ogarnia, ale kolesi przecież się kryje. JEDNE WIELKIE DZIADOSTWO
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2025 15:08

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szczera_rada

    28.01.2025 17:50

    Pracownik

    Biorą, nawet są naciski na takich ludzi, ale sugeruję to przemyśleć bo po pierwsze to Cię zajadą a po drugie i tak zwolnią
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2025 08:20

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jolka

    27.01.2025 16:40

    Pracownik

    No Jest jeżeli kierownik chce, taka elastyczność ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Zlcn

    22.01.2025 13:01

    Kandydat

    Pracując w sklepie na umowę zlecenie, będą przysługiwać mi jakieś dni urlopowe? Czy jedynie pracownicy na umowie o pracę mogą na to liczyć?
    ReviewUserIcon
    hydra

    23.01.2025 23:10

    Kandydat

    większość osób się pewnie z tego powodu by cieszyła ale w takim razie autor wpisu chyba będzie szukał dalej hahh bo dogadać też się pewnie nie da na nic innego niż uop?
    ReviewUserIcon
    sweet

    26.01.2025 14:18

    Kandydat

    na to wychodzi skoro ktoś wyżej napisał że nie ma umowy zlecenie, ale to chyba bardziej powód do radości niż narzekania?
    ReviewUserIcon
    Kalina

    26.01.2025 11:38

    Pracownik

    Czy uWas na sklepach kierownik i asystenci też ciągle mówią że dostaliśmy bardzo dużą podwyżkę,że nigdzie tak dużej nie dają i powinniśmy się cieszyć?usłyszałam Że w innych sklepach kierownik ma mniej niż kasjer u nas i że jestem zachłanna pytając czy w lipcu będzie podwyżka , że to przesada!
    ReviewUserIcon
    Karolina

    10.01.2025 16:00

    Kandydat

    Zaczynam niedługo pracę w action jakieś wskazówki dla mnie na początek?
    ReviewUserIcon
    nick

    22.01.2025 11:14

    Pracownik

    dlatego najlepszym rozwiązaniem, jest zwyczajnie unikać takich miejsc pracy gdzie wprowadzana jest ciezka atmosfera. Nie ta firma to zatrudni Cię inna, trzeba o tym pamiętac, nikt nie zmusi Cię do zostania a inne firma chetnie przyjmie ludzi do pracy ;)
    ReviewUserIcon
    001

    25.01.2025 22:58

    Pracownik

    Nie zaczynaj wcale. Dobrze radzę. To nie praca,to harówka, a firma beznadziejna, kupa krętaczy ,falszywców ,udręczysz się tylko.
    ReviewUserIcon
    Opinia podlega weryfikacji...

    24.01.2025 21:38

    Pracownik

    Szanowna firmo czemu część opinii podlega weryfikacji?!!! Napewno nie z powodu obraźliwych tekstów...tylko z nie wygodnej prawdy.Osobiście napisałam komentarz na temat pracy jaka tu panuje...I co?? Zostało przez was dane do weryfikacji hahha...Ale czemu?!! Za prawdę??ukrywacie prawdę usuwając szczere opinie pracowników!!! Żenada...strona chyba nie na tym polega żeby się co chwila wybielać jak prawda jest zupełnie inna... Cyrk ..Nie pozdrawiam krętacze ????
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ktosia

    22.01.2025 13:14

    Inne

    Czy to jest normalne i zgodne z prawem, że kierownik wytycza ,,długości” urlopu (nie konkretne dni) np: idziesz na ten jeden ciągły dwutygodniowy i potem wybierasz sobie 3 po tygodniu długości urlopy TYLKO od poniedziałku do piątku. Nie można wziąść jednodniowego urlopu ani np od piątku do wtorku, bo tyle jest mi potrzebne a nie więcej. Jak mam u lekarza wizytę w dwa dni i pojechać to muszę wziąść urlop od poniedziałku do piątku (tydzień) bo innej opcji nie ma! Czy to są jakieś żarty, pójście na łatwiznę czy jak?
    ReviewUserIcon
    N.

    22.01.2025 22:22

    Pracownik

    Pracodawca ma prawo narzucić zasady planu urlopowego. Co więcej pracodawca sam może ustalić plan urlopowy ;) Ale to ciężki system w Polsce i bez sensu prawnie skonstruowany
    ReviewUserIcon
    Byla

    22.01.2025 17:42

    Były pracownik

    Pracowałam 3 lata , zostałam zwolniona z dnia na dzień bo Pani z HR spodobała się moja asystentka i bardziej ja widziała na moim miejscu. Przez 3 lata wszystko pięknie, sklep się rozwija prężnie itd. Same pochwały, żadnej nagany ,rozmowy ,że coś jest nie tak. Bum. Koniec. Tam nikt na dłuższy czas nie ma szans pracować
    ReviewUserIcon
    Mery

    22.01.2025 22:11

    Były pracownik

    Takich przypadków jest więcej ,Niektóre sprawy w sądzie pracy , Częsta praktyka zamienianie starych pracowników nowymi znajomymi …Dlługi temat
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2025 16:01

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    N

    22.01.2025 16:13

    Pracownik

    Nie, normalny dzień pracujący
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.01.2025 17:46

    Pracownik

    Zgadzają się Wam paski z faktycznie przepracowanymi godzinami,100,nocki?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.01.2025 23:41

    Pracownik

    Tak samo mam, nigdy nie wiadomo ile wypłaty przyjdzie
    ReviewUserIcon
    sklepowy

    22.01.2025 08:42

    Pracownik

    u mnie wszystko sie zgadza i jest dokładnie tak jak miało byc ;)
    ReviewUserIcon
    Praca

    21.01.2025 23:09

    Kandydat

    Witam chce aplikować do pracy czy ktoś może powiedzieć ile zarabia aktualnie kierownik oraz Zastępca kierownika?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2025 10:59

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ric

    16.01.2025 07:57

    Inne

    jak się zgłaszasz przez formularz na stronie internetowej action, to będziesz mógł dopisać że zależy ci na niepełnym etacie, może to wezmą pod uwagę wtedy
    ReviewUserIcon
    .pracownkk

    21.01.2025 19:10

    Pracownik

    Action rzadko daje cały etat
    ReviewUserIcon
    Emmmiii

    21.01.2025 17:13

    Kandydat

    Myślicie, że jest szansa, żeby zatrudnić się tylko na okres wakacyjny? Jeśli tak, to kiedy najlepiej byłoby się zgłosić i umówić? Wtedy te kilka miesięcy bym chciała pracować na pełny etat, a dalej to już się zobaczy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Primadonna

    18.01.2025 23:10

    Pracownik

    I ja dorzucę tutaj. Praca ok, jak za taką kasę ilość i nakład pracy sprzedażowej jest do zrobienia. Jednak problemy leżą gdzie indziej. Dla firmy jesteśmy siłą roboczą w każdym zakresie: kartony które ciągną się od roku, nie mówiąc o świadomości kosztów i robienia z nas firmy serwisowe. Czyszczenie z drabiny klimatyzacji, dokręcanie bramek, szukanie zasilaczy od antykradziezowki bo wyją bez powodu. To absurd ale i fakt. Przyszłam tutaj do pracy że spożywki i tam każda jedna rzecz była robiona przez firmy serwisowe, naszym zadaniem była tylko sprzedaż. A tu jesteśmy od wsuzyskiego. Temat telefonów i grup na whats up to już w ogóle dramat, z każdym działem komunikacja w ten sposób, która skutkuje tym że poza pracą jesteśmy pod swoim telefonem na który naparza praca. Można przecież wykorzystać nasze zebry, wgrać oprogramowanie i można z nich dzwonić i pisać. Coraz słabiej to wsuzysko wygląda, wymagania z kosmosu, ale zero działan które ułatwiłyby choćby komunikację nie angażując naszej prywaty
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    20.01.2025 09:43

    Inne

    To na jakie wynagrodzenie można liczyć? Wcześnie ktoś pisał o podwyżkach, więc fajnie by było podać na wątku widełki. Ile wychodzi podstawy a ile premii.
    ReviewUserIcon
    12345

    20.01.2025 21:20

    Inne

    Nie ma żadnych premii.
    ReviewUserIcon
    M

    11.01.2025 05:59

    Pracownik

    Jak u Was odbywa się tworzenie planu urlopowego? Na Podlasiu już drugi rok kierowniczka umożliwia planowanie urlopów dopiero jak swój i reszty kierowniczek ma wpisany. Bo i oczywiście ulubieńcy również planują swoje urlopy wcześniej. Szaraczki na końcu, jak zostaje już niewiele dobrych terminów. Mam tego dość poprostu, ale nawet nie zgłosisz, bo HR to koleżanka.
    ReviewUserIcon
    Lis

    19.01.2025 12:06

    Pracownik

    Dwóch pracownikow nie idzie jednocześnie na 2tyg. Tylko np jeden na 2tyg a dwóch innych po tyg. Lub też ktoś z kierownictwa(kierownik to też pracownik) i pracownik. Czyli 2 osoby a nie 3 jednocześnie. Życzę Ci zgranego zespołu. Ja taki mam i się dogadujemy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.01.2025 17:44

    Pracownik

    Może u was nie idzie.U nas idzie dwóch zwykłych pracowników jednocześnie na dwa tygodnie urlopu i jedna osoba z kierownictwa, pracuje już w tym sklepie trzy lata i tak jest co roku. Chyba że jesteście sklepem nisko obrotowym i nie macie dużo pracowników
    ReviewUserIcon
    Zuza

    16.01.2025 19:25

    Pracownik

    W jaki sposób można mieć wgląd na swój pasek wypłat?
    ReviewUserIcon
    Pikpik

    16.01.2025 18:52

    Pracownik

    Hej wiecie w jaki sposob dostarczsja pit jesli zwolnilam sie z miesiac temu?
    ReviewUserIcon
    Aga

    16.01.2025 19:24

    Pracownik

    Powinni na adres domowy
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    10.01.2025 09:27

    Inne

    A więc Action super firma zatrudniają pijaków alkoholików i inne cuda w Krakowie na os.Na Lotnisku pracuje taki właśnie alkoholik kierowniczka Agnieszka jego sąsiadka wie o tym pani kierownik regionalna Jolanta również i nic z tym nie robi czemu nie wiem mam informacje od jednej z asystentek że go złapała po alkoholu w pracy więc problem jest na pewno jak tak jest w całej Polsce to powodzenia w życzę są tam kobiety w większości przypadków i nikt się nie boi że coś się stanie nie rozumiem tego wogole zobaczymy jak się coś stanie to może wtedy ktoś się obudzi powodzenia Jeszce są(usunięte przez administratora) i inni pewnie firma takich lubi widać powodzenia
    ReviewUserIcon
    Lusia 1313

    15.01.2025 12:52

    Inne

    Życzliwy niestety Pani Jolanta wszystkie problemy zamiata pod dywan. Owszem wysłucha jakie są problemy na sklepie ale nic z tym nie robi.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    16.01.2025 12:48

    Kandydat

    A ja tam idę na rozmowę o pracę. Czyli odpuścić?
    ReviewUserIcon
    Ilanka

    15.01.2025 10:59

    Kandydat

    Poda mi ktoś adres mailowy do działu rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    ric

    16.01.2025 07:54

    Inne

    na co ci mail skoro można się zgłosić bezpośrednio przez ofertę pracy i przynajmniej mieć pewność, że twoje zgłoszenie dotrze na 100%? przecież to chwila moment i wysłane, a tu mail nie daj boże wpadnie w spam i już po pracy

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Mół i kupa bagna

    15.01.2025 21:41

    Pracownik

    Nie polecam!!!!....Firma leży od sklepu aż po śmieszne biuro które na czas i poprawnie nie potrafi wystawić jakiegokolwiek zaświadczenia....Wstyd i porażka taka wielka firma a w (usunięte przez administratora) nieudolna
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2025 18:48

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iza

    15.01.2025 12:53

    Pracownik

    Ja miałam po miesiącu pracy
    ReviewUserIcon
    Lidl

    15.01.2025 18:24

    Pracownik

    Bzdura, promocje nie lacza się i nie dostajesz zniżki na art promocyjne.
    ReviewUserIcon
    Puzzle

    15.01.2025 09:15

    Inne

    Ostatnio kupiłam puzzle. 1000 elementów. Jakie było moje zdziwienie gdy po ułożeniu okazało się , że puzzle są niekompletne. Nie ma mowy o tym , że element został zgubiony ponieważ układałam je w miejscu gdzie nawet gdyby spadł. Było by od razu widać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2025 15:33

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Achoooj

    15.01.2025 06:59

    Pracownik

    Jeśli jesteś pracownikiem to większe jak wygląda inwentaryzacja
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2025 11:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Praca

    14.01.2025 11:55

    Pracownik

    Wszytko zależy od kierowniczki . Jak zna życie jest dobrze . Jak wprowadza swoje własne eldorado rządy to już nie jest za wesoło.Moja wyjeżdża w prywate daleko po za ramy pracy Przez co atmosfera nie jest ciekawa pokazuje to np duże natężenie zwolnień L4 wśród pracowników sklepu . Dodatkowo wbija szpile bardzo wredna asystentka ... Radzę czasem robić kontrolę w sklepach na popołudniowych zmianach sprawdzać tablice bo kafelki jedno a praca wygląda inaczej ....
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    12.01.2025 14:11

    Były pracownik

    Pracował*m w jednym ze sklepów w Krakowie. Niestety przykro to mówić ale faworyzacja jest na porządku dziennym. Najbardziej boli mnie to, że kierownictwo nic nie robi z niektórymi rzeczami. Jedna osoba zrobi coś źle - jest rozmowa z kierowniczką. Inna zrobi to samo - "przecież nic się nie dzieje". Nie dziwi mnie, że ludzie przychodzą z niechęcią do pracy. Też miał*m dość, gdy TYLKO TA jedna osoba notorycznie się spóźniała, źle wykładała towar, nic nie można było jej powiedzieć, bo zaraz było się na dywaniku, po jej zejściu z kasy zwinięte pieniądze były znajdywane w dziwnych miejscach, a ta była zdziwiona, że jest już zmiana na kasie! Pieniądze ginęły pracownikom z szafek, a gdy kierownictwo się dowiadywało to kto był zły? Cały zespół! Bo się źle nastawiliśmy na koleżankę, która cały czas mówi, że nie ma pieniędzy, a tydzień później przychodzi z ogromnym tatuażem, gdzie w poprzednim tygodniu kasy się nie zgadzały co chwile o 50/100zł jak ona na nich siedziała :) Oczywiście nikt nie pofatygował się sprawdzić kamer, bo po co? Przecież nikt za rękę nie złapał. Też ta sama osoba mając "podobno" problemy z kolanem, przychodzi na zakupy podczas L4, oczywiście nikt uwagi jej nie zwróci, bo po co? Także jest to tylko parę przykładów jak kierownictwo robi sobie żarty z reszty kadry i boi się jednej pracownicy z którą mało kto już chce pracować, a sami pracownicy są naprawdę rzetelni i najnormalniej w świecie mi ich szkoda, że muszą na to patrzeć. Każdy inny jak robił jakiś błąd na sklepie miał już rozmowy i były pretensje, no ale są równi i równiejsi... Moja opinia pewnie nic nie zmieni, ale przestrzegam kandydatów, że jeśli chcesz nawiązać relacje z pracownikami to jak najbardziej. Ale jak będziesz coś mówić co jest prawdą i będziesz chcieć coś z tym zrobić to szykuj się na rozmowy z kierownictwem, bo wszyscy są źli - tylko nie pani w różu ;)
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    11.01.2025 17:12

    Kandydat

    Kto robi szkolenie w sklepie docelowym kierowniczka czy inne pracownice?
    ReviewUserIcon
    Lit

    11.01.2025 19:31

    Pracownik

    Wszyscy można by powiedzieć. I kierownictwo I pracownicy. Jest to szkolenie stanowiskowe i najwięcej przekazują ci pracownicy z tego samego stanowiska. Kierownicy wprowadzenie, bhp I mają listę kontrolną i sprawdzają co umiesz a co powinni ci jeszcze przekazać.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    11.01.2025 13:30

    Kandydat

    Jak wygląda szkolenie i ile trwa ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    11.01.2025 17:21

    Pracownik

    Na jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Elaa

    10.01.2025 10:32

    Były pracownik

    Czy ma ktoś numer telefonu do hr w Katowicach ? Dosyć pilna sprawa
    ReviewUserIcon
    X

    11.01.2025 01:03

    Pracownik

    W Katowicach nie ma żadnych HR
    ReviewUserIcon
    Nowa

    10.01.2025 08:48

    Kandydat

    Ile specjalistów mamy w pakiecie standard luxmed? i jakich ?
    ReviewUserIcon
    yuo

    10.01.2025 09:45

    Kandydat

    ogólnie to u was dopłaca się coś do tego luxmedu czy całość pokrywa firma?
    ReviewUserIcon
    @czarna

    10.01.2025 14:41

    Pracownik

    Luxmed jest dla każdego, ale każdy sam ustala którą opcję ubezpieczenia wybiera. Mi odciągają z wypłaty 120 zł.
    ReviewUserIcon
    Krisstal

    09.01.2025 15:39

    Inne

    Witam. Mam pytanie. Czy kierowniczka tego sklepu ma wykształcenie ?. Po zachowaniu w okresie po świątecznym Bylam na zakupach i doznałam szoku . . Jak przełożony może z inną pracowniczkom obgaduje klientów i pracowniczki. Nie zwracając na innych ludzi. Kobieta na prawdę musi mieć kłopoty z sobą. Żenada .
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.01.2025 17:20

    Kandydat

    To kierown8czki sklepu też pracują fizycznie?
    ReviewUserIcon
    Abra

    09.01.2025 22:27

    Inne

    Jakiego sklepu?
    ReviewUserIcon
    Ania

    09.01.2025 22:09

    Kandydat

    Jakie jest realne wynagrodzenie miesięczne netto za cały etat? wszedzie inne informacje podają.Nie wiem czy miasto ma tu znaczenie, mi chodzi o Wrocław.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.01.2025 15:22

    Kandydat

    W jakich godzinach odbywa jest szkolenie na sklepie szkoleniowym ? Chodzi o szkolenie 8 tygodniowe (asystent ) Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku i soboty wolne? Czy tez jest między zmiana 10-18? Czy można dogadać się z grafikiem bo wiadomo ze dojeżdża się do sklepu. Szkolenie tylko stacjonarne czy tez on line? Proszę o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Xyz

    09.01.2025 21:56

    Były pracownik

    Szkolenie tydzień przez tydzień. Tydzień na rano tydzień na popołudnie. Od poniedziałku do piątku naprawdę wyjątek sobota. Tylko stacjonarne szkolenia
    ReviewUserIcon
    Kobieta władzy

    08.12.2024 12:42

    Były pracownik

    Gdy usłyszysz tekst cyt. Ryba psuje sie od głowy Brak szacunku do towaru Uciekaj Poziom KR i HR To totalna porażka Region lubelski i warszawski Ludzie sami się na to godzicie narzekacie marudzicie a nic z tym nie robicie Naprawdę istnieje życie poza Action
    ReviewUserIcon
    Anastazja

    09.01.2025 18:57

    Pracownik

    W Warszawie na Głębockiej kierownica zatrudnia znajomych córki. Jej mąż pracuje na Białołęce a jego asystentka to siostra jej asystenta.Sa też znajomi KR z poprzedniej pracy z Lidla . Kolesiostwo straszne,tam każdy jest od każdego.Powiesz coś kierownicy to zaraz pół Warszawy wie
    ReviewUserIcon
    Lila

    09.01.2025 21:36

    Pracownik

    Jej mąż nie pracuje w action bo się zwolnił xd miał dosyć KR i HR a to że w tej firmie kolesiostwo jest na wysokim poziomie to od dawna wiadomo każdy każdemu liże du…. ;) Ale żeby do pracy się wzięli to już słabo

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.