opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    XYZ

    12.02.2025 01:13

    Pracownik

    Nie polecam pracy w firmie Action. Pracujesz jak u prywaciarza, tzn. ,jeżeli jesteś potrzebny/a w pracy masz być w ciągu pół godziny. Kierownik sklepów są niewykształconymi osobami, którzy popełniają błędy w pisowni języka polskiego , przeprowadzają rozmowy na tematy prywatne na sali sprzedaży, krytykują , widzą błędy, i wlaścicie to , że wszystko rozbicie źle. W szczególności nie polecam pracy w zlotowie , ponieważ Was tam żywcem zjedzą. Jedynyki osobami, które w tym sklepie wszystko dobrze robią są pracownicy pierwszej zmiany. Pani kierownik ściąga sobie ludzie kiedy chce z drugiej zmiany , aby przyszli szybciej do pracy i wykładładali towar , podczas , gdy ona od rana pali niezliczone ilości papierosów dbając tylko o swój (usunięte przez administratora) sezon. Wymaga , a nie potrafi pokazać. Niszczy ludzi na podstawie zdjęć na prywatnej grupie whats app wraz ze swoją przydupaską, Która czuje zagrożenie w każdym asystencie czy asystencce, bo bardzo chce by kierownikiem. Złotów to najgorsze miejsce pracy. W przypadku nadgodzin (usunięte przez administratora) mają najlepiej, są planowani od 6.30 do 10.30 na wyjazd w delegacje a pracują od 6.30 do 18.30. I tak sobie nabijają nadgodziny dzięki pani kierownik ze złotowa...a podobno jak mówi - nie można planować nadgodzin? To kto z Was pojedzie na delegację na 4 godziny ?
    ReviewUserIcon
    Bzy

    14.02.2025 12:32

    Inne

    Dokładnie i to trzeba gdzieś zgłosić...
    ReviewUserIcon
    Sz

    18.02.2025 14:09

    Pracownik

    Stresują ludzi, krytykują a tak naprawdę to świadczy, że są niskim szczeblu i robią z siebie nie wiadomo wielkich prezesów hihi
    ReviewUserIcon
    Karola

    18.02.2025 13:22

    Kandydat

    Dostalam sie do pracy w Action , na 3/4 etatu. Powiedzcie prosze,czy wy tez tak zaczynaliscie i po jakim czasie dostaliscie caly etat? Pytalam kierowniczki,ale mowi,ze to zalezy co rzuci firma
    ReviewUserIcon
    Sara

    18.02.2025 13:26

    Pracownik

    I dobrze powiedziała, wszystko zależy od góry. U mnie dziewczyny w tym ja już kilka lat pracują na 3/4 i nie zapowiada się żeby coś się miało zmienić
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    12.02.2025 22:27

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie rozliczania l4. Jak firma rozlicza l4 jeśli masz np 8 dni chorobowego to 80% jest za wszystkie dni czy tylko za te co powinienem być w pracy? Bo coś tu się nie zgadza
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.02.2025 14:33

    Pracownik

    Tylko za te dni co jesteś w pracy pokrywane jest L4 .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.02.2025 17:56

    Pracownik

    Zasiłek chorobowy naliczany jest za dni w których byłeś niezdolny do pracy, Twój grafik nie ma tu kompletnie nic do wysokości zasilku
    ReviewUserIcon
    MANIA

    15.02.2025 15:49

    Kandydat

    Jak wygląda praca na pół etatu?po ile mniej więcej macie godzin w miesiącu ?czy trzeba robić nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.02.2025 00:55

    Były pracownik

    Witam, kiedy po wygaśnięciu umowy Action wypłaca ekwiwalent za niewykorzystane dni urlopu? Mi skończyła się umowa 4 lutego i nie został mi wypłacony ekwiwalent za kilka dni urlopu. Czy powinnam już mieć wypłacone pieniądze?
    ReviewUserIcon
    Nik

    14.02.2025 12:04

    Pracownik

    Na świadectwie będziesz miała tak napisane że wykorzystano...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.02.2025 22:41

    Inne

    Na świadectwie pracy zawsze znajduje się informacja o wykorzystanym urlopie, ponieważ ekwiwalent za niewykorzystany urlop traktowany jest jako jego rozliczenie. Czyli inaczej formułując zdanie, jego wykorzystanie.
    ReviewUserIcon
    Asia

    09.01.2025 17:51

    Kandydat

    Dostałam propozycje pracować na 0.5 etatu co myślicie o tym ktos pracował? Warto?
    ReviewUserIcon
    natka

    14.01.2025 15:09

    Pracownik

    Ja tak pracuje, przed świętami miałam godzin jak na 3/4. Ogólnie jest ok. Wszystko też zależy od tego jaką będziesz mieć załogę. Tu gdzie ja pracuję nie mogę narzekać. Pracy towarowej bardzo dużo, ale lepiej mi tu niż u poprzedniego pracodawcy (h&m).
    ReviewUserIcon
    Mania

    13.02.2025 21:23

    Kandydat

    Pracujesz codziennie po 4 godziny ?Czy w jakimś innym systemie?
    ReviewUserIcon
    Staszek

    12.02.2025 19:31

    Pracownik

    Nagrać taką kierowniczkę jedną z drugą i później złożyć doniesienie na Policję o (usunięte przez administratora) i po sprawie
    ReviewUserIcon
    Asia

    12.02.2025 07:41

    Pracownik

    szukam pracy i widzę że szukają pracowników u mnie w Wołominie kiedyś się zastnawialam czy zmienić pracę ale wtedy mi się nie chciało ale ostatnio coraz częściej o tym myślę czy ktoś coś powie o pracy w action? widzę dużo negatywnych wpisów tutaj ale dokońca rozumiem z czego wynikają i czy jest ktoś z Wołomina i powie jaka tam jest kierowniczka?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    12.02.2025 01:31

    Były pracownik

    Zdecydowanie odradzam pracy w Zlotowie. Kierownik tego sklepu i jej przydupaska udowodnią Wam zdjęciami ze wszystko robicie źle i ze do niczego się nie nadajecie.
    ReviewUserIcon
    rollercoaster

    05.02.2025 10:19

    Kandydat

    na ile dostaliście pierwszą umowę na okres próbny, są to zawsze 3 miesiące czy różnie?
    ReviewUserIcon
    Sz

    06.02.2025 14:25

    Inne

    To należy od decyzji szefostwa
    ReviewUserIcon
    tima

    09.02.2025 22:11

    Kandydat

    czyli ten maksymalny czas dają na określonym, a potem już nie ma wyjścia i czas nieokreślony jak dobrze rozumiem?
    ReviewUserIcon
    Karola

    09.02.2025 20:35

    Kandydat

    Czesc,wybieram sie jutro na rozmowe o prace. Mam pytanie, jak wygladaja zarobki w action ? I czy jest szansa,ze przejdzie sie z 3/4 na caly etat?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    09.02.2025 21:50

    Były pracownik

    A na jakie stanowisko zarobki cię interesuja . Możesz jutro zapytać jakie są zarobki powiedzą
    ReviewUserIcon
    Ola

    07.02.2025 10:29

    Pracownik

    Myślicie, że będzie dziś wypłata?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2025 10:52

    Pracownik

    Już jest
    ReviewUserIcon
    Masakra

    06.02.2025 16:40

    Inne

    Action Leszno galeria w dniu 05.02.2025 będąc na zakupach ok godziny 20:30 gdzie sklep jeszcze tętni życiem klientów nagle pojawia się pani z miotłą i zaczyna zamiatać między ludźmi którzy robią zakupy i dyskutując do koleżanek że mogli by już wszyscy wyjść i był by już spokój tragedia gdzie są przełożeni tego sklepu że pozwalają na coś takiego
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2025 10:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    majstro

    06.02.2025 11:32

    Inne

    najgorzej, gdy to nie sama firma, a ludzie w zespole sprawiają, że atmosfera staje się nie do zniesienia. tak zdecydowanie nie powinno być..
    ReviewUserIcon
    BETI

    06.02.2025 15:11

    Pracownik

    Problem właśnie jest taki że tak dzieje się w wiekrzosci sklepów Action sądząc po opiniach innych to co się dzieje to powszechny problem u mnie była taka sama sytuacja jak u ciebie byłam też na innych sklepach w moim mieście i jest dokładnie to samo co opisujesz, nikt z tym nic nie robi pracownicy traktowani są przez kierowników i asystentów bardzo źle
    ReviewUserIcon
    Dominika

    23.11.2024 09:56

    Pracownik

    Pytanie do asystentów: nie czujecie się trochę wykorzystani w momencie gdy na sklepie brak kierownika (w trakcie poszukiwań bądź w trakcie szkolenia) a cała odpowiedzialność za sklep spada na was i robicie wszystko by sklep funkcjonował? Dlaczego w tej firmie nie ma czegoś takiego jak aneksy do umowy dla asystentów w których jest zapis o pełnieniu obowiązków kierownika sklepu w takim i takim okresie plus odpowiednie wynagrodzenie za to? Inne sieci mają takie aneksy i jest to motywujące, przede wszystkim można też zapisać w swoim CV że pełniło się taką funkcję. Ale tu niestety tak nie ma.
    ReviewUserIcon
    Lola

    01.02.2025 01:33

    Pracownik

    Jesteś asystentem nie kierownikiem, jest was 3 równo odpowiedzialne za sklep za co dostajesz pieniądze bo nie jesteś funkcyjną. Jak nie potrafisz brać odpowiedzialności jako asystent za sklep to nie powinnaś pracować na tym stanowisku. Jasne, kierownik obrywa za wszystko a asystent to co ? Pieniądze dostaje za posiadanie klucza i karty na zwroty a nie ma odpowiedzialności? Błagam.... Wróć na stanowisko pracownika to będziesz odpowiadać tylko za siebie.
    ReviewUserIcon
    Lol

    05.02.2025 22:29

    Pracownik

    Ta u nas jak kierowniczka poszła na L4 dlugie to nikt nie dostał PO tylko każdy miał (usunięte przez administratora) i pilnować czegoś co wykraczało poza standardowe obowiązki asm Takie są te aneksy ale po tej firmie się już po tylu latach niczego dobrego nie można spodziewać
    ReviewUserIcon
    Śmiechnasali

    20.01.2025 10:16

    Kandydat

    Dzień dobry, Składałam aplikację na stanowisko asystenta kierownika w tzw. Małym Trójmiescie , zadzwoniła Pani rekruterka i zaprosiła mnie na rozmowę 35 km od domu do Gdańska Łostowice ! Proszę mi powiedzieć czy to jest normalne ? To ju lepiej zaprosić na rozmowę online . Miałam wrażenie że tej Pani po prostu się nie chciało dojechać do danego sklepu , ale Pani nawet nie wyszła z inicjatywą zaproponowania innego miejsca ! Nie tak chyba ma wyglądać szukanie pracownika , nie dziwie się że ogłoszenia widnieją tak długo skoro Pani rekruterka nie wykazuje chęci zatrudnienia pracowników.
    ReviewUserIcon
    Wikaa

    04.02.2025 09:35

    Pracownik

    Było takie powiedzonko o Mahomecie i górze. Wypisz wymaluj.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    05.02.2025 21:08

    Pracownik

    Droga Pani. Ja jechałem na rekrutacje do innego miasta 43km, dostałem pracę. Potem dwa miesiące szkolenia też w innym mieście. A teraz gdzie pracuję sklep mam 8km od domu. Odrobina dobrej woli i wszystko będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2025 15:02

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Natan

    05.02.2025 21:02

    Pracownik

    Tak. Każdy pracownik niezależnie od etatu ma zapewnioną opiekę medyczną w luxmed. W Action są tylko umowy o pracę.
    ReviewUserIcon
    Były

    28.01.2025 15:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)Mnie zwolnili,a zaraz zatrudnili inne osoby.KR i HR to tylko na papierku,jeśli jest jakiś problem na sklepie to nie reagują.Nie wspomnę że na SMS to nawet szanowny pan HR nie dopisuje
    ReviewUserIcon
    prywaciarz_Janusz

    05.02.2025 18:34

    Były pracownik

    Albo grupy na whatsapp,hahah dramat. Prywatny komunikator, prywatny telefon do obowiązków służbowych po godzinach pracy.Pracownik może czuć się wrecz dręczony i osaczony przez wiecznie wypisujące kierownictwo i kadre menegierska. Niby taka powazna firma a metody Janusza co prowadzi myjnie samochodową.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    05.02.2025 20:07

    Pracownik

    Firma mistrz pod względem wszytko trzeba najlepiej bez kosztów własnych Ile można to wycisnąć pisać po godzinach pracy Nie posiadamy tel służbowych Pracownika nie wolno używać telefonu musi być zamknięty w szafce Proszę uszanować to że jesteśmy po pracy i także nie pisać gdy jesteśmy już poza pracą .Za mało zarabia zwykły pracownik nie jest to praca marzeń by żyć tym sklepem To jest firma Janusz . Nie jesteśmy własnością firmy ...
    ReviewUserIcon
    Pomelo

    04.02.2025 19:34

    Kandydat

    Ile wcześniej klepie się u was urlop??
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony klient

    04.02.2025 14:19

    Inne

    Poszłam zareklamować towar bo był uszkodzony . Pani na kasie a to niesprawdzone przy zakupie tak jakby wszystko było widoczne i olała sprawę obsługując klientów . Chamskie i lekceważące podejście pracowników do klienta , niczym jakby pani za karę pracowała . Odechciewa się wizyt i zakopów
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    poziomka

    04.02.2025 11:43

    Kandydat

    kiedy dokładnie będziecie szukać osób już na wakacje? domyślam się przynajmniej, że takowe przyjęcia będą, bo tak jest w większości tego typu sklepach
    ReviewUserIcon
    Ewa

    04.02.2025 08:00

    Inne

    O to są ludzie i ich perfekcyjna iluzja. Właściwie to śmiem twierdzić, że niektórzy ludzie uważają się za wielce pokrzywdzonych a to oni krzywdzą innych i nie zastanawiając się ani trochę nad tym, że ich zachowanie odbiega od normy. Przenoszą swoje negatywne impulsy na kogoś a jak tej osobie na której się przenosi impulsy włączy się mechanizm obronny nagle robią z siebie ofiary. Nie chcą zrozumieć, że sami to wywołali w ofierze. Wypierają się i zamykają na prawdę o sobie i się mszczą. Zwykle kathatris bez honoru żadnego. Ich perfekcyjna iluzja opiera się na idealizowaniu swojego wizerunku " ja jestem mądrzejszy, lepszy, szybszy, zdolniejszy " a przy tym obniżają wartość drugiej osoby używając przeniesienia niskiej samooceny na kogoś. Całkowicie się z tym zgadzam, że właściwe środowisko buduje poczucie wartości i samoocenę jednostki a nie ja zaniża by nie stracić twarzy idealnej i najzdolniejszej. Są sytuacje według badań socjologicznych, że liderzy używają negatywnej perfazji z myślą, że zmotywują pracownika do szybszej i lepszej pracy, ale manipulacja i negatywną perswazja niszczy samoocenę pracowników i nie daje to satysfakcjonującej efektywności.
    ReviewUserIcon
    Prawda

    04.02.2025 10:04

    Pracownik

    To dokładnie napisałaś O mojej kierowniczce i jej asystentki. To jest i byla ich taktyka . Karma do nich wraca..
    ReviewUserIcon
    Wikaa

    04.02.2025 09:40

    Pracownik

    Pracuję już jakiś czas. Bywa ciężko, roboty dużo, zwłaszcza, że pracuję w Krakowie i ruch jest spory. Ale w gruncie rzeczy, nie jest tak źle. Niczym nie odbiega od pracy w jakimkolwiek innym sklepie. Pracowałam z markecie z owadem i paru innych miejscówkach i jakoś tak mając porównanie, to jakoś szczególnie na tego Actiona naszego nie narzekam. Wiadomo, mogłabym, bo zawsze się można do czegoś przyczepić, ale chyba tak już mam, że jakoś wolę patrzeć na pozytywy. Polecam podejście, łatwiej się żyje, ale ja nie jestem tu od tego, żeby mówić komukolwiek jak ma żyć. Taka moja opinia. Pozdrawiam pracujących.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2025 08:32

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sklepowy

    22.01.2025 08:42

    Pracownik

    wszystko zależy od sklepu, w poprzednim miejscu w ktorym pracowałem, na spokojnie dało sie wszystko zaplanować i na wszystko zawsze był czas. tylko bylo tez wiecej osob na zmianie, a teraz to jest jakis sajgon i ciezko sie z czymkolwiek wyrobic, ale to efekt obcinania osob na zmianie
    ReviewUserIcon
    Michał

    04.02.2025 00:37

    Pracownik

    Wygląda to tak, że przywozi je samochód i to stoi na magazynie. Kilka razy w tygodniu. Nie ma za co
    ReviewUserIcon
    Klausia

    29.01.2025 20:45

    Pracownik

    Hej, kiedy Action rozsyła pit? Chciałabym się już rozliczyć a tu pitu dalej nie ma.
    ReviewUserIcon
    Lik

    30.01.2025 18:41

    Pracownik

    Są juz od jakiegoś czasu dostępne na enovie. Wystarczy prawidłowo filtr ustawić a nie wszczynać kolejną aferę, że gdzie.. ja już sobie życzę itp. Poza tym jak wy żyjecie w tych sklepach. Nie lepiej spytać kierownika czy poprosić go aby spytał dalej? Jak nie umiecie o prostych rzeczach rozmawiać to może nie wasze miejsce.
    ReviewUserIcon
    Pani

    04.02.2025 00:17

    Pracownik

    Witam. Śpieszę z odpowiedzią. PIT można spodziewać się do końca lutego. Dziękuję i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ech...

    01.02.2025 12:43

    Kandydat

    Byłam na rozmowie o pracę jakiś tydzień przed końcem miesiąca. Pan, z którym miałam rozmowę był kulturalny, sympatyczny, uśmiechnięty. Powiedział mi, że do końca miesiąca otrzymam informację e-mail, jeśli wybiorą kogoś innego lub odezwą się w przypadku wybrania mnie jako kandydat. Dziś mamy luty. Nie mam żadnej informacji, a 3.02 miałoby być szkolenie w Gorzowie Wlkp. Pracy nie dostałam, informacji nie dostałam. Rozmowa trwała góra 10 minut xD
    ReviewUserIcon
    Michał

    04.02.2025 00:13

    Pracownik

    W sensie Pan kierownik sklepu? Bo panów w tej firmie sporo pracuje.

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    @kiicia

    03.02.2025 23:13

    Pracownik

    Witam co z pitami? Dostaliście już ?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik?

    03.02.2025 19:23

    Kandydat

    Widzę, że nikt nie ma ochoty odpisać ile zarabiają zastępcy kierownika ...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    03.02.2025 20:29

    Inne

    6850. Ale to bywa różnie w zależności od miasta.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2025 11:16

    Pracownik

    Pytanko moje jest takie, ile płaci Action za nadgodziny dopracowujące, jestem zatrudniona na pół etatu.
    ReviewUserIcon
    Mimi

    03.02.2025 18:14

    Pracownik

    Dopracowania: do 150 godz., jak sobie z wynagrodzenia wyliczysz stawkę godzinową, to taką dostaniesz mniej więcej za dopracowania. Nadgodziny: powyżej 150 godz., stawka godzinowa x 1,5.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik?

    03.02.2025 11:01

    Kandydat

    Cześć czy ktoś z was możne mniej więcej, widełkami chociażby określić jakie są zarobki na zastępcy kierownika ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2025 10:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jarosław mąż Magdaleny A005

    02.02.2025 22:10

    Inne

    Tak i to bardzo dużo. Najlepiej zdobyć doświadczenie na sklepie A005 polecam wlasnie tam się zatrudnic.
    ReviewUserIcon
    Jarosław mąż Magdaleny A005

    02.02.2025 22:12

    Inne

    Teraz wlasnie jest najlepszy moment. Szkolenie koniecznie u asystentek.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.02.2025 18:28

    Pracownik

    Może mi ktoś powiedzieć ile firma płaci za nadgodziny ,pracuje na pół etatu często dopracowuje a sklep jest wysokoobrotowy.
    ReviewUserIcon
    arolino

    26.01.2025 12:51

    Pracownik

    Po trzech miesiącach mogę się wypowiedzieć. Podpisałam przedłużenie umowy. Co mogę powiedzieć po tym czasie? Usłyszałam, że jestem bardzo dobrym pracownikiem, świetnie radzę sobie z rolkami, tylko na jakiej podstawie tak mi powiedziano jak wiecznie siedzę na kasie. Na początku mocno mnie to denerwowało, gdyż to sklep wysokoobrotowy, ale już się przyzwyczaiłam i jakoś daje radę. Stare pracownice nie są na kasę wysyłane, a ja non stop. Tak naprawdę nie mam kiedy się uczyć, zaznajamiać z towarem, bo prawie go nie znam. Mam 1/2 etatu, pracuje około 100-120 godz na miesiąc. Kasa dobra porównując do mojej poprzedniej sieciowki. Tutaj nawet kasy nie mogę sama rozmienić Podoba mi się to, ze odpowiedzialność na kasie nie spada na kasjera, tylko ma wsparcie w asystencie. To naprawdę duży plus tej firmy. Grafik jest średnio stabilny, ale podobno ma się to zmienić.. czy polecam pracę tu? No coz, mam doświadczenie z dużo gorszym traktowaniem pracowników. Tutaj też nie jest kolorowo, ale ja nie wnikam w spięcia między kadrowe. Przychodzę tylko żeby zrobić swoje i pójść do domu. Chciałabym więcej pracować na sklepie z towarem.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    02.02.2025 17:57

    Pracownik

    Wsparcie asystenta ? Po pierwsze asystenci nie załatwiają rozumiany a dziewczyny z pierwszej zmiany wydają wszystkie drobne pieniądze z kasety i nie masz później z czego wydawać klientom. Kierowniczka w ogóle nie chce pomóc w rozmianie na drobne i tylko usłyszałam to " trzeba brać drobne pieniądze od klientów a nie tylko wydawać " skąd mam wydawać resztę z własnego portfela jak klienci przynoszą grube pieniądze lub płacą karta i na nic nawet ten argument !
    ReviewUserIcon
    Sandra

    30.01.2025 11:45

    Inne

    Z mojej opinii wynika, że Firma jest niewypłacalna. Przez inflację oszczędzają na pracownikach brak pomocy z zasobów ludzkich przy takim niskim wynagrodzeniu,szefowie mają dostęp do oszczędzania i inwestycji a zwykły szary szeregowy pracownik bieduje( z tymi inwestycjami to teoria, ale zgadza się tak właśnie się dzieje przy inflacji)Państwo zamiast dążyć do obniżenia inflacji rozwala gospodarkę i idzie na korzyść firm a najbiedniejsi padają na (usunięte przez administratora).Niska krajowa, praca ciężka, brak premii i słabe wsparcie kierowników.Hierarchie w firmach i narcyzi kierownicy wprowadzili dyktaturę a nie dyscyplinę. Nękają pytaniami o życie prywatne a właśnie do obgadywania za plecami. Ustalili hierarchie po to aby mieli dostęp do zasobów firmy, ale zwykły szeregowy pracownik to musi w (usunięte przez administratora) włazić a co gorsze dawać się wykorzystać i to nawet jest minimalna szansa, że na coś zasłuży.Mnóstwo zwolnień w przeciągu 3 miesięcy.Zero liczenia się ze zdaniem i uczuciami pracowników. Gorszenie publiczne.Wymuszają dodatkowe godziny pracy a jak nie zgodzisz się to zaczynają się aluzje i cicha agresja. Premii nie ma ( ale dla ulubieńców kierownika tak ). Paczka do (usunięte przez administratora) wolałabym pieniądze. Zero szacunku do nowych pracowników, bo wykorzystują nie ma co liczyć na ich odpowiedzialność zrzuca na kozła ofiarnego. Koleżance dała kierownik 50 zł na urodziny i urosła w piórka. Grafik niepewny ciągle latasz na zapchaj dziure.Te miejsce jest chore a zależność międzyludzka jest naprawdę chora. Najlepiej gdyby pracownik zgodził się na pracę charytatywnie. Plus .. hmmm szukam plusów... Plus to jest to, że możesz zrobić sobie darmowa kawę i herbatę i słuchać z rana historyjek o ich dzieciach i problemach życiowych.Może imprezki firmowe pod sklepem z alkoholem albo ogniska gdzie nie wpuszczają kozłów ofiarnych.Boli brzuch boli kręgosłup... Ehhh. Uważaj jak tam idziesz obserwuj i dobrze przypatrz abyś nie stał się kozłem ofiarnym - tak jak ja. Cały mój ból wyrzuciłam tu a bo lepiej żebyście wiedzieli. Jesteś empatyczny ? Załóż maskę lepiej kogoś złego, bo cię zjedzą. Masz problem i tak zmiotą pod dywan. Kłamią jak z nut. Leserzy.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    01.02.2025 09:31

    Pracownik

    Nie dam siebie poniżać i robić z siebie błazna czy to w Action czy Lidlu czy w Biedronce, bo na kolanach to możesz sobie iść i modlić się aby Bóg twoje winy odpuścił a ja nie robię sobie bożków z firm i pracodawców, którzy nie dość że płacą mi mało za grosze to jeszcze poniżają. Puknij się w czoło jak chcesz się poniżać to droga wolna.
    ReviewUserIcon
    Praca

    05.01.2025 10:15

    Pracownik

    Nie polecam w pracy w @action To firma która jest mistrzem pośród wszystkich firm Pod względem wykorzystywanie wszystkiego i wszystkich Tegoroczne paczki były poniżające między innymi Ketchup ,słoiczki ,serwetki ,świeczki ,i wiele innych pierdolet za grosze .Dodatkowo ta paczka będzie widniała na pasku plac jako bon 206 zł Tam nie było więcej jak 100 zł w zakupie . Poniżające!! Jako pracownicy tej firmy każdego dnia dzięki nam firma ma kosmiczne utargi wszytko naszymi rękoma .To My pracujemy na te utargi ... Brak szacunku poganianie praca na akord .Tylko nie widzimy tego w wypłatach .Premia za ciężka pracę należy się bez łaski Proszę poczytać jakie stawki oferuje Lidl czy Biedronka Dodatki za staż pracy po każdym przepracowanym roku dodatek za brak absencji socjal paczki bony premie Podstawy dla zwykłego kasjera dużo wyższe Panie Pawle Esselu uważasz że jesteś konkurencyjny z czym ??? Śmiech na sali . Na pewno w większym wyzysku !!!! To tak nawet w spożywcze nie pracują na czas i jest większe poszanowanie a także współpraca nie istnieje w tej firmie. Zdrowia życzę wszystkim pracownika a w szczególności zdrowia psychicznego . .
    ReviewUserIcon
    Inga

    01.02.2025 01:49

    Pracownik

    Opowiadasz bzdury! Pracuje od 5 lat i awansowałam już dwukrotnie. Wystarczy mieć umiejętności, coś sobą reprezentować a nie tylko narzekać i nic więcej. Nie było łatwo, testowano mnie za każdym razem, ale pokazałam że posiadam umiejętności odpowiednie do stanowiska. Jeśli masz takie podejście do pracy i ludzi to warto zastanowić się nad sobą. Polecam kursy do samorozwoju. A jeśli tak bardzo Ci źle, to naprawdę nie musisz się męczyć dalej, na stanowisku które obejmujesz.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    01.02.2025 07:34

    Pracownik

    Wszyscy mają umiejętności i wartości i mogą awansować a to zależy od wielu czynników. Na jakim stanowisku wcześniej pracowałaś i to czy masz znajomków w pracy lub czy środowisko temu sprzyja. Każdy pracownik nadaje się do awansowania - trzeba wiedzieć z kim wódkę pić, nazwisko i czy masz kogoś z rodziny w zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Jarosław mąż Magdaleny

    28.01.2025 17:09

    Inne

    Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora) żona przepracowała tam 7 lat, a dokładnie w sklepie w Świdnicy od samego początku od otwarcia. To był bodajże 6 albo 7 sklep dopiero. Przez wszystkie te lata, w firmie dochodziło do (usunięte przez administratora) do zastraszania pracowników np. przez Dorotke, nie???? ale sprawa zamieciona pod dywan. Zuzek i cała ta reszta patafianów nie potrafiła sobie poradzić z problemem. Wzamian Dorotki, którą przenieśli na inny region przyszła jej koleżaneczka, która w rok wykończyła żonę doprowadzając do jej zwolnienia!!! ja tej sprawy na pewno tak nie zostawię, i obiecuję że spotkamy się w sądzie, a wszystkie brudy wywlokę choćby do mediów. Ewa K. też o wszystkim wiedziała i każdy tylko swoim znajomkom (usunięte przez administratora) chronił jak był jakiś problem. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i zemsta za sprawy z przeszłości. Aleeeeee...... kwestia czasu i narobię Wam takiego smrodu choćbym miał opisać wszystko do centrali w Holandii
    ReviewUserIcon
    Jarosław mąż Magdaleny A005

    31.01.2025 20:11

    Inne

    Dwie (usunięte przez administratora)które wiecznie wydzwaniały z każdą duperelą i problemem, aż mnie osobiście to wkur...zało bo tylko przeszkadzały nam w czasie wolnym. A Magda niestety za bardzo się poświęcała na cały ten (usunięte przez administratora) i zawsze starala się pomóc czy to zdalniie czy osobiście podejść nawet na chwilę. Nawet mi o 1:30 w nocy zdarzało się ją podrzucić pod sklep bo np. alarm wyl. Jako asystentki też powinny polecieć na zbiry (usunięte przez administratora)bo tak samo ponoszą odpowiedzialność za nieudolne prowadzenie tego (usunięte przez administratora) W głosie Olki czesto było słychać że pampers wypełniony był po brzegi tak to ogarniała.... śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    Fałszometrzy

    31.01.2025 21:11

    Inne

    Niemioty to mało powiedziane – w życiu nie spotkałam większych żmij. O. dostała stanowisko asystentki dzięki ciągłemu kablowaniu. Osobom, które dziwią się tym opiniom i nie wierzą w te sytuacje, polecam zatrudnić się w A005 na miesiąc – wtedy sami zobaczycie, jak wygląda praca z tymi dwiema. Nie wiem, czy da się pozostać neutralnym, widząc na co dzień ich fałszywe twarze w pracy
    ReviewUserIcon
    Bhp

    31.01.2025 21:05

    Inne

    Ile zarabia specjalista ds. BHP?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    31.01.2025 19:38

    Były pracownik

    Dlaczego opinie podlegają weryfikacji? Dlaczego nie zostaną wyciągnięte konsekwencje od tych osób. Bo są na wyższych szczeblach i nietykalni. W Bydgoszczy nie zapowiada się, aby coś się zmieniło póki kierowniczka jest Pani K., która myśli, że jej wszystko wolno.
    ReviewUserIcon
    Dryń dzyń...

    30.01.2025 23:41

    Pracownik

    Ile przerwy na 8h?? Ile jest zniżki?? Czy uz zatrudniają?? Jakie godziny?? Ile urlopu?? Jaka stawka?? I takie odpowiedzi na durne pytania zostawiacie!!!! A reszta??? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Racja...Jarosław mąż Magdaleny

    28.01.2025 23:53

    Pracownik

    @Pracodawca zgodzę się z tą opinią w 100%...jechać z Wami po całości!!! Kolesiostwo jest w tej w firmie na porządku dziennym. I nie ważne czy mazowieckie czy dolnośląskie temat widać daleki jak horyzont...ręka ręke myje.! Zwykłych pracowników mają za nic a przepraszam mają za robokopów.Jak za dużo godzin to out jak za mało znowu zatrudnienie...czy ktoś się temu przygląda?? Nadzoruje?? Polska ekipo puścicie tą firmę z torbami :) nie jedna firma uciekła z Polski za brak efektywnego zarządzania hahha zera na koncie to nie wszystko...bo jeszcze chwila i nikt wam tych zer nie będzie generował ????
    ReviewUserIcon
    Racja

    29.01.2025 07:37

    Inne

    Wielkopolskie to samo
    ReviewUserIcon
    Xd

    29.01.2025 21:02

    Pracownik

    Tam, gdzie szanowna KR Wiolka zarządza? Nie ma sie cos dziwic (usunięte przez administratora)ludzi, ubliza im i pptrqfi powoedziec ze ktos jest glupi (!) Przy innych pracownikach

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.