opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Action Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 1988 ocen
Opinie(6562)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)

Opinie(6562)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(3)
Logo
  • Dlaczego Action?
  • .
  • Co to jest Action?
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Nasza odpowiedzialność społeczna
  • .
  • Twoi koledzy i koleżanki

Dlaczego Action?

Co to jest Action?

Nasza historia

Nasza odpowiedzialność społeczna

Twoi koledzy i koleżanki

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Action Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Action Poland Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 47

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Action Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Qwerty

    06.06.2025 22:54

    Pracownik

    Jestem już zmęczony tymi ciągłymi pretensjami i czepianiem się o wszystko. Jako zespół dajemy z siebie wszystko i nie dostajemy za to nic w podzięce. Na YT był link, że szanowny pan przekazuje nam podwyżke. No kurde. Niezły ubaw. Wykorzystujecie ludzi, dając im 1/2 etatu. Przy utargach powyżej 100 k byście się wstydzili! Wiecznie wam mało i ciągle niezadowoleni jesteście z tego, że klienci zostawiają u was kasę, ale zastanawiacie się dzięki czyim zasługom ludzie kupują produkty? Ktoś musi je wyłożyć na półkę. Ktoś musi wyfejsować. Umyć. Pozamiatać. Dać klientom uśmiech przy kasie. Pytać milion razy dziennie o aplikacje, która o zgrozo wciąż nic nie daje. Co mamy w podzięce? Wieczną krytykę na wszystko, reżim taki, że nawet oddychać się boimy, człowiek już rozgląda się za inną pracą, bo tu dzieje się tragedia. Z dnia na dzień coraz gorzej. Więcej , dajmy z siebie jeszcze więcej. Przecież jesteśmy tylko nr konta, na który musi zostać zrealizowany przelew do 10. dnia każdego miesiąca!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Qsiciel

    06.06.2025 16:02

    Pracownik

    Przeciętne zarobki w kato, bliskie najniższej krajowej. Ziomki poziomki z roboty są sztywnymi gitami, szacun dla nich. Za to dla kierownictwa standardowo, zimna kawusia i czerstwy chleb za podejście do nas.
    ReviewUserIcon
    XYZZ

    06.06.2025 05:11

    Pracownik

    Dlaczego pensje na tym samym stanowisku różnią się w całej Polsce? Dlaczego sklep wysokoobrotowy na Pomorzu ma inną pensje niż podobny obrotem sklep w mieście wojewódzkim na Śląsku? Tu nie ma logiki!!! Wprowadzcie uznaniówki, bo to kpina jakas w tych czasach, taki podzial
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    06.06.2025 13:02

    Inne

    A orientuje się ktoś jaka to jest różnica? Tak z ciekawości, żeby lepiej zrozumieć, o czym mówimy.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    06.06.2025 13:50

    Były pracownik

    Jak dobrze pamiętam to duże miasta mają 500zł więcej brutto a Warszawa 1000zł więcej
    ReviewUserIcon
    Była ASM

    06.06.2025 12:11

    Były pracownik

    Witam serdecznie. Czytając bieżąco opinie niestety muszę poprzeć wiele tych które odnoszą się do obciążenia psychocznego i do bratania się z kierownikiem sklepu. Byłam na szkoleniu w przemyslu. Nie polecam nikomu. Wspolpraca z kierowniczkami zmiany super, jednak gdy po 2 tyg mojego szkolenia do sklepu wróciła Pani kierownik moja normalna praca się skończyła. Poniżanie pokazywanie wyzszosci powtarzanie że nie każdy się nadaje i przynoszenie do pracy problemów z mężem. Pracownicy zatrusnieni tam z daleka patrzyli na minę i humor p.kieronik jakie niesie rano by ocenić czy dzisiejszy dzień w pracy będzie łatwy czy trudny. Nie wytrzymałam presji i złożyłam wypowiedzenie. Moj błąd że nie zgłosiłam problemu tylko wolałam zakończyć współpracę. Pojechałam tam z powerem do nauki i kilkuletnim doświadczeniem w ha.dlu wróciłam załamana. Minęło kilka lat i do tej pory niestety nie wróciłam do pracy w handlu. Przestrzegam i nie róbcie jak ja zgłaszajcie takie zachowania. Kierownicy regionalni nie robią z tym nic bo o tym poprostu nie wiedzą. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    były ASM

    06.06.2025 11:53

    Były pracownik

    Pisze z perspektywy byłego już pracownika na stanowisku ASM. Ogólnie praca, jak każda, ma swoje plusy i minusy. Z plusów na pewno można wymienić elastyczny grafik, ale to jak wszędzie w handlu, dobrze płatne delegacje, szczególnie te z dietą, integracje co roku, różne kursy i szkolenia, które były organizowane dla chętnych i benefity typu opieka medyczna, multisport czy kolonie dla dzieci pracowników. W czasie kiedy pracowałam co jakiś czas były akcje typu pączki na tłusty czwartek, lody w ciepłe dni, torty na różne okazje czy owoce podczas tygodnia witalności, ale słyszałam od koleżanek, które tam nadal pracują, że te akcje praktycznie już nie występują. Jednak ta praca moim zdaniem ma też dużo minusów, które rzutują na moją ogólną ocenę. Po pierwsze szkolenie, które odbywa się poza sklepem docelowym i trwa 8 tygodni. Ja zostałam wysłana ponad 200km od sklepu, w którym miałam pracować, mimo, że były bliższe sklepy szkoleniowe. Sklep na jaki trafiłam był tragiczny pod względem atmosfery. Pomiatanie szkolącymi się ASM przez pracujących tam ASM było na porządku dziennym. Kierowniczka nic sobie z tego nie robiła, a wręcz obgadywała szkolących się przy pracownikach czy audytorach. Z powodu braku pracowników na sklepie nauka była spychana na drugi plan, bo SM uważała szkolących się ASM jako tanią siłę roboczą do rozkładania towaru, bo ich godziny nie wliczały się w Kronosa. Brak możliwości wejścia do biura czy uczenia się z przygotowanych elerningów mocno wpływał na wynik ewaluacji. Z tego co słyszałam na innych sklepach było podobnie. Kolejnym minusem na pewno jest pensja. Nieważne czy sklep dziennie robi 10k, 50k czy 100k, każdy pracownik ma taką samą stawkę. Wyjątkiem są duże miasta, które mają ciut więcej. Brak jakiejkolwiek premii czy prowizji od obrotu, jedyne raz w roku premia świąteczna plus paczki z różnymi rzeczami, ale głównie kurzołapami i rzeczami, które się nie sprzedawały na sklepie. Patrząc na ilość obowiązków i pracy na sklepie wynagrodzenie ewidentnie nie jest adekwatne. Dla mnie dużym minusem było planowanie całego urlopu na początku roku i wywieranie dużego nacisku na wybieranie go w terminie, który się podało. O ile sens planowania długich urlopów w handlu jest jak najbardziej zrozumiały tak planowanie pojedynczych dni jest dla mnie bez sensu. Kolejno ilość obowiązków i wymagań, które narzuca RM. Niektóre pomysły regionalnych były odrealnione, niemożliwe do wykonania przy takim trybie pracy jaki jest w Action, ale winą tego jest brak doświadczenia jako pracownik w jakimkolwiek sklepie i dziwne wyobrażenie o pracy na najniższych szczeblach. Do tego ciągłe zmiany decyzji, np. rano mail o całkowitej przebudowie bulku, popołudniu mail odwołujący maila porannego a kolejnego dnia rano ponownie mail o przebudowie. Następnie podejście do L4. Nieważne czy osoba zgłaszająca absencję ma grypę żołądkową, złamaną nogę czy katar, kierownictwo razem z RM potrafi później bardzo uprzykrzać życie takiemu pracownikowi po powrocie. Kolejno oceny roczne dla wszystkich i półroczne dla kadry kierowniczej. Szukanie czegokolwiek żeby wpisać na minus, bo przecież nie można dać zielonego światełka na wszystkich punktach. Do tego zdarzało się, że oceny pracowników nie miały się nijak do rzeczywistości, ale jak się podpadło SM dostawało się opinię wyssaną z palca z wyliczaniem masy błędów a od tego do zwolnienia już niedaleka droga. Dużym minusem jak dla mnie są wszystkie grupy na watshappie, które trzeba odczytywać cały czas używając swojego prywatnego telefonu. Grupa sklepu, grupa kierownictwa sklepu, grupa regionu, grupa ogólnopolska, grupa transfery. Przy takiej ilości członków w każdej z nich powiadomienia przychodzą co chwile a wyłączenie ich skutkuje później godzinnym odczytywaniem miliona podziękowań za wsparcie czy gratulacji z okazji 2 lat sklepu i szukanie wśród tego wszystkiego istotnych wiadomości. Skoro firma aspiruje do bycia korpo niech da na sklepy telefony, które taką aplikację obsługują a nie telefony stacjonarne, które wiecznie się psują. Ale największym minusem, który przesądził o zakończeniu mojej współpracy z firmą jest kolesiostwo. SM i RM razem z regionalną HR zatrudniają wszystkie swoje koleżanki z poprzednich firm czy rodzinę, nawet bez przeprowadzania jakiejkolwiek rozmowy rekrutacyjnej czy sprawdzania kompetencji. Później wiadomo, znajomi mają przydzielane lżejsze prace, mają ustalane lepsze grafiki i wiele więcej pomyłek im się wybacza. Do tego obgadywanie pracowników, plotkowanie i wieczna spychologia na osoby, które nie szukają przyjaciół w pracy. Reasumując moją przydługą opinie, praca w Action nie jest najgorsza, ale też nie jest najlepsza. Jako praca na zdobycie doświadczenia jest super, bo zakres obowiązków, które spoczywa na pracownikach jest różnorodny, można się wielu rzeczy nauczyć. Niestety, jeżeli nie jest się koleżanką kierownictwa albo nie chce się zostać psiapsi z SM praca jest wyczerpująca psychicznie.
    ReviewUserIcon
    Bola

    05.06.2025 12:06

    Pracownik

    Czy w action można chodzić w spodenkach 3/4?
    ReviewUserIcon
    Edek

    05.06.2025 18:58

    Pracownik

    Nie, tylko długie spodnie
    ReviewUserIcon
    Link

    12.05.2025 21:59

    Pracownik

    Zatrudniajcie ludzi którzy wiedzą za co pracują, a nie leniwców. My 10 kartonów a oni jeden ,a pensja ta sama ????
    ReviewUserIcon
    Okupacy

    05.06.2025 10:09

    Pracownik

    Dokładnie, u nas to samo bo "lenie" to koleżaneczki kierownika i nikt z tym nic nie robi A ty masz za to prze****ne i robisz za 6
    ReviewUserIcon
    Asystent AI

    07.05.2025 11:41

    Asystent AI

    ACTION Poland poszukuje Zastępcy Kierownika Sklepu. Oferta nie zawiera informacji o wynagrodzeniu, a zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę. Kluczowym wymaganiem jest doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Wśród oferowanych benefitów, na pewno kusi prywatna opieka medyczna. Jakie są Wasze opinie na temat pracy w ACTION? Czy wymagania na tym stanowisku są zbyt wysokie, a może wynagrodzenie powinno być wyższe, biorąc pod uwagę zakres obowiązków?
    ReviewUserIcon
    Wszystko

    01.06.2025 23:28

    Inne

    Z tego co wymieniłem to 85% tych zadań to zadania jednego 8-godzinnego dnia. W międzyczasie biegasz jeszcze na zwroty i reklamacje, bo o tym zapomniałem. I zawsze będzie mało. Nie jest to najgorsza praca, no ale niestety zmierza wszystko ku gorszemu z roku na rok. Nuda? No faktycznie, nie tutaj. Trzeba tylko rozróżnić brak nudy od przeorania fizycznego i psychicznego, że wychodzisz z pracy i nie wiem czy jeszcze wyszedłeś z pracy czy już z obozu.
    ReviewUserIcon
    Monmon

    05.06.2025 10:04

    Pracownik

    Rekrutacja zaczęła się z wysokiego C, bo firma szukała faktycznie pracowników (na stanowisko zastępcy) i z doświadczeniem dużym i z "papierem" ale spokojnie, na asystenta możesz nawet bez skończonej średniej aplikować i bez żadnego doświadczenia bo i takie osoby pracują na tych stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    Skołowana

    05.06.2025 09:59

    Pracownik

    Przychodząc ze spożywki praca w action jest dużo dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Finansowo jest bardzo dobrze. Niestety jestem na sklepie na którym atmosfery brak bo istnieją jasne podziały - "bratasz" się z kierownikiem - masz przywileje, lepiej cię traktuje, nie ma kontroli ile razy idziesz sobie do WC, na papierosa, telefon, szybką przekask, kawę itp. a jeśli nie zdobyłaś/zdobyłeś sympatii kierownika to na wszystko co robisz jest wywracanie oczami, wytykanie każdej pomyłki i obgadywanie kierownika z asystentami.
    ReviewUserIcon
    K.

    03.06.2025 20:19

    Pracownik

    Wiecie coś może więcej na temat tych premii na otwarcie 3000 sklepu? Są jakieś przecieki gdzieś ile to będzie ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.06.2025 15:28

    Pracownik

    Nie piszcie głupot, jeśli nie wiecie, bo ma być znacznie więcej.
    ReviewUserIcon
    Maria Oświata

    04.06.2025 15:56

    Pracownik

    1200 dla pełnego etatu brutto
    ReviewUserIcon
    Klient

    04.06.2025 11:51

    Inne

    Dziwne że komentarze na temat kierownika sklepu z Suwałk z Reja są szybko usuwane, czyżby miała takie super chody. Ludzie z miasta mają jej już dość, na szczęście drugi się otwiera.
    ReviewUserIcon
    Marta

    03.06.2025 17:30

    Kandydat

    Mam pytanie odnoście 1/4 z możliwością dopracowania, ze stresu nie dopytałam o szczegóły a dopiero w poniedziałek mam rozmowę, z góry dziękuję za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    K.

    03.06.2025 20:21

    Pracownik

    Jeżeli będą " wolne godziny " bo każdy sklep ma ilość godzin na tydzień i musi się ich trzymać i jeżeli na waszym sklepie ich będzie za mało możesz mieć dopracowania do 150h. Lub możesz też iść na wsparcie na inny sklep jeżeli tam będzie taka potrzeba 😉
    ReviewUserIcon
    Zośka

    28.05.2025 14:59

    Pracownik

    Ja nie wiem w jakich miastach dzieją się takie rzeczy. W moim Action można swobodnie iść do toalety, napić się wody lub kawy. Nawet czasem na papierosa wyskoczymy. Zaznaczę,że mamy spory ruch i niezłe utargi jak na region. Jesteśmy zorganizowani i współpracujemy ze sobą.
    ReviewUserIcon
    Klara

    30.05.2025 08:00

    Kandydat

    Możesz powiedzieć coś więcej o tych rolkach? Czy czas na ich rozłożenie jest na prawdę tak krótki, że się nie wyrobię? Straszne rzeczy tu piszą. Jeszcze nie zaczęłam pracy, a po tym co tu piszą jestem totalnie załamana i zrezygnowana, że sobie nie poradzę
    ReviewUserIcon
    Długa

    03.06.2025 16:09

    Pracownik

    Załamywać się nie ma co, ale nastawiać na nie wiadomo co też nie. Robota jest ciężka, bo fizyczna, ale czasy na rolkach nie aż tak tragiczne. Z większością idzie się wyrobić. Prawda jest taka, że wszystko zależy od ekipy. Jak trafisz na fajną, to i uciążliwość pracy tak nie przeszkadza.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Action Poland Sp. z o.o.

    Pracownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Tarnowskie Góry

    Sprawdź ofertę
    Asystent Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Oborniki

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żary

    Sprawdź ofertę
    Asystent/Asystentka Kierownika Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    Sprawdź ofertę
    Pracownik/Pracownica Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Malbork

    Sprawdź ofertę
    Kierownik/Kierowniczka Sklepu

    Action Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Wołomin

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    spongebob

    07.04.2025 23:22

    Kandydat

    jest jakaś różnica przez jaką stronę wyślę cv?
    ReviewUserIcon
    Rha

    03.06.2025 16:02

    Kandydat

    Dni otwarte to co najwyżej chyba przejście się do sklepu i zobaczenie jak na co dzień ta praca wygląda chociaż mniej więcej
    ReviewUserIcon
    Rha

    03.06.2025 16:04

    Kandydat

    Nie liczyłabym na to że specjalnie dla ciebie po prostu zrobią jakieś dni otwarte, takie rzeczy wydają się dla mnie dość abstrakcyjne
    ReviewUserIcon
    Ignacy

    03.06.2025 15:49

    Inne

    Jak wyglada praca w jaworznie?,zwolnili kiero.ulga dla zalogi.
    ReviewUserIcon
    Suwałki

    08.05.2025 18:12

    Kandydat

    Wiecie może czy oferta pracy w Suwałkach dotyczy nowego sklepu? Jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić? Nie chce trafić na ten sklep, który już jest.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    09.05.2025 10:31

    Inne

    Tak, też kolejna. Też już sklep gotowy. Chwilę wcześniej było ogłoszenie do starego sklepu ale się nie dostałam. Teraz pojawiło się do nowego.
    ReviewUserIcon
    Zaza

    03.06.2025 12:44

    Kandydat

    Lepiej poczekać na drugi sklep w mieście. W tym na Reja Pani kierownik to jakaś pomyłka, dziwi mnie że firma jeszcze jej nie wywaliła.
    ReviewUserIcon
    Veritas

    02.06.2025 14:48

    Asystent AI

    Jest oferta na Pracownika Sklepu na umowie o pracę, ale nie ma informacji o wynagrodzeniu. Najważniejsze wymaganie to otwartość na pracę w handlu i dyspozycyjność. Na plus – firma daje bezpłatną opiekę medyczną Luxmed. Czy według Was Action ma wygórowane oczekiwania jak na tę pracę sklepową? I czy firma płaci adekwatnie do zadań i benefitów?
    #PracownikSklepu
    ReviewUserIcon
    Odp

    02.06.2025 19:36

    Pracownik

    To praca dla osób, które chcą pracować. Jeśli masz pracę to zapomnij o Action, to praca fizyczna i wymagająca, tu nie posiedzisz. Jeśli chodzi o pensję dostanie trochę więcej niż w biedronce.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Action

    02.06.2025 16:02

    Pracownik

    Czytając opinie tutaj jeszcze bardziej uświadomiłem sobie ile miałem szczęścia, że trafiłem na swój sklep. Uwierzcie, że atmosfera w pracy zależy tylko od ludzi tworzących zespół. U nas jest fajna atmosfera i fajnie się pracuje. Mamy bardzo fajną kierowniczkę i fajne asystentki. Wiadomo, że każdy z nas ma inny charakter i czasem są jakieś drobne zgrzyty, ale biorąc pod uwagę całokształt jest naprawdę dobrze. Praca jest ciężka, ale uważam, że w handlu nie ma lekko nigdzie, a na pewno lepsze to niz spożywka. Firma faktycznie podcina skrzydła kierownikom przez to, że nie daje żadnych narzędzi do tego, aby motywować pracowników. Brak premii uznaniowych jest ogromnym minusem tej firmy i powoduje, że nawet jak ktoś jest dobrym pracownikiem to po pewnym czasie mu się odechce starać jak widzi, że inni robią minimum i dostają te same pieniądze. Ja jestem z tej pracy zadowolony jak na razie, ale nie wiem jak długo to potrwa, bo zmiany są i każda niestety jest na minus.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    02.06.2025 10:21

    Pracownik

    Gdzie zgłosić mobbing stosowany na pracowników przez osobę funkcyjną?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.06.2025 13:01

    Pracownik

    Próbuj do regionalnego lub HR ale raczej wątpię że coś z tym zrobią….powodzenia
    ReviewUserIcon
    Dzieciaki Action

    01.06.2025 08:26

    Były pracownik

    Jak pewnego dnia weszłam na opinie o tej firmie to mi się lżej zrobiło, bo myślałam, że zbyt nierozsądnie oceniłam pracodawcę bardzo negatywnie. Oceniam na bardzo negatywnie z tego powodu, że krzywdzą tam ludzi i wszyscy się boją przeciwstawić ze strachu że ich stamtąd wyrzucą i pozbawią chleba. Tak właśnie manipulują ludźmi i to jest naprawdę strasznie żenujące i dojmujące. Strasznie źle się czuje przez to że się się tam zatrudniłam. Oskarżali mnie o coś co sami robili. Naprawdę jeśli macie podejrzenia, że jesteście tam prześladowani to monitorujące to i zgłaszajcie i nie dajcie się zastraszyć zróbcie to dla mnie, bo ja nie miałam szansy nawet znaleźć świadkow czy się obronić.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Action Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    KtoPytał

    24.05.2025 14:43

    Były pracownik

    Dodaję swoją opinię z pewnym opóźnieniem. Akurat sobie przypomniałem o niechlubnym rozdziale swojej kariery i stwierdziłem że sytuacja jaka panuje w tym sklepie jest o tyle kuriozalna że żal tego nie opisać. Na start, podczas rozmowy kwalifikacyjnej nic nie budziło moich podejżeń w jakie (usunięte przez administratora) się pakuję. Zostałem przyjęty z dużym entuzjazmem a wkrótce zaproszony na szkolenie. Wszystko zaczęło się sypać z każdym kolejnym przepracowanym dniem. Już po tygodniu znienawidziłem tą pracę. Absolutna monotonia, praca nie budząca choćby namiastki emocji. Posadzą cię na kasę na kilka grubych godzin i skanuj chłopie. Codzienna prośba o nowe zadania czy uczciwszy rozdział obowiązków jest ignorowana. Czułeś się kiedyś nieatrakcyjny? W ubraniach jakie otrzymasz na pewno się taki poczujesz. Ciągły monitoring gdzie jesteś, co robisz. Toaleta? Szczanie na spontanie, załatwiasz swoje sprawy z zegarkiem w ręku w obawie przed reprymendą. Jakakolwiek muzyczka w markecie? Po co, w ciszy lepiej słychać własne wyrzuty sumienia wypominające ci krzywdę jaką robisz sobie tą pracą. W pracy wszyscy chodzą spietrani w obawie przed dniem w którym najazd zrobią tajne służby kierownictwa regionalnego. Regulamin jest tu jak biblia, codziennie dowiadujesz się że coś dla Ciebie oczywistego jest tutaj zabronione. Kubek z wodą? Nie wolno, regulamin. A jak kierownik regionalny to zobaczy to cię zniszczy xd. Chcesz sobie coś kupić lecz przerwa się dawno skończyła? Nie wolno, nikt nie wie nawet czemu. Oddalić się od kasy na 5 sekund, coś co w normalnych punktach handlowych jest oczywiste, tutaj jest traktowane jako największa zbrodnia i zagrożenie. Chcesz sobie szybko zrobić kawę poza żałośnie krótką przerwą? To ostatnie już zakrawa o życie na krawędzi. Zdecydowanie najzabawniejsze było codziennie przeszukanie wszystkich pracowników czy nic nie podwędzili ze sklepu. Wszystko co kupiłeś na sklepie należy zgłosić kierownikowi, pokazać paragon wraz z pełną dokumentacją że to twoje i nie ukradłeś. Kierownika trzeba oczywiście szukać podczas przerwy, a twój czas ucieka. Pracownicy są tu traktowani jako potencjalni (usunięte przez administratora) uroczo. Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz w którym ktoś chciałby kraść te półprodukty. Do wykładania towaru nie mam problemu, było to coś co chciałem nawet bardzo robić bo przynajmniej było to minimalnie ciekawsze ale kasa zawsze pozostawała moim priorytetem. Ewakuowałem się po niecałym miesiącu, zapłacili mi za cały (chyba straty moralne). Tyle dobrego. Podsumowując, serdecznie polecam pracę w Action. Czeka na was młody zgrany zespół, atrakcyjna stawka, przyjemne zajęcia, pozytywne nastawienie i wiele innych przygód. Szanujcie się ludzie, są tysiące innych bardziej godziwych sklepów czy branż. Nie idźcie po najniższej linii oporu, to nie jest żaden wesoły sklep z gadżetami. Tyle z mojej strony, miłego!
    ReviewUserIcon
    Abrakadabra

    29.05.2025 13:22

    Pracownik

    Nie polecam to co jest napisane to cała prawda te negatywne komentarze .. Pracując można dostać silnej depresji choroby psychicznej Tracisz radość i sens życia po prostu praca w Action to wegetacja
    ReviewUserIcon
    Ma

    01.06.2025 08:14

    Były pracownik

    Najgorsze jest to, że jeśli chcą Cię ukarać dla zasady to zrobią to w białych rękawiczkach. Nie możesz mieć telefonu ze sobą więc oni skrzywdzą Cię tak, że nawet nie będziesz w stanie tego udowodnić. Nazwą Cię od schizofreników i wariatek i bezpodstawnie cię zniesławią. To są tam chorzy ludzie unikać z daleka.
    ReviewModeratorIcon
    Diana

    31.05.2025 09:04

    Inne

    W ogłoszeniu na pracownika sklepu dali opcję pracy na cały etat jak i część etatu. Kwestia wyboru czy oni jakoś to narzucają jakie dni i godziny według potrzeb? Widziałam tu, że w weekendy się robi.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    31.05.2025 09:26

    Pracownik

    No a jak myślisz.. że sam ustalasz sobie dni i godziny w jakie pracujesz godzin na cały etat pracujesz pięć dni w tygodniu po 8 godzin
    ReviewUserIcon
    Kl

    22.05.2025 12:31

    Kandydat

    Cześć. Poproszę o opinie nt stanowiska kierownika sklepu. Widzę że szukają w Piasecznie
    ReviewUserIcon
    Yolanta

    31.05.2025 09:00

    Były pracownik

    Pensja dobra bo niecałe 10 brutto jako kierownik ale praca (usunięte przez administratora) Pracujesz z ludźmi, którzy nie mają celu i to wynika ze struktury firmy. Jak ludzie nie mają celu to przychodzą żeby odbębnić swoje i pójść dalej, dodatkowo nie ma żadnych premii, więc nie ważne że ktoś będzie w pracy czy nie to pensja i tak się zgadza. Jak kierownik odpowiadasz za wszystko na sklepie a centrala nakłada na Ciebie same ograniczenia. Nie możesz dostosować układu półki pod Twojego klienta mimo że wiesz coś coś Ci się nie sprzedaje bo w planogramie jest inaczej. Robisz zamówienia samemu i jak zamówisz za mało to jest źle, jak zamówisz więcej to masz problem bo nie ma kto tego rozłożyć. Jeży mnostwo pracy a ludzi mało. Dodatkowo pilnujesz szkoleń BHP, okresowych, prowadzisz rekrutacje. Teoretycznie motywujesz zespół ale moce masz ograniczone chyba że samemu raz na jakiś czas kupisz jakieś cukierki, zorganizujesz wyjście itp. Ogólnie praca nie warta zachodu, są firmy w detali o wiele bardziej dbające o pracownika i dające więcej możliwości kierownikowi.
    ReviewUserIcon
    Mewa

    29.05.2025 10:13

    Kandydat

    Witam, czy na okresie próbnym dostaliście od razu cały etat, czy raczej na początek dają 3/4 ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    28.05.2025 09:16

    Inne

    Czytam sobie właśnie te negatywy o pracy które tu rzucacie i uwage zwróciło stwierdzenie o nieadekwatnych zarobkach . jeśli jest z tym tak zle to czemu jeszcze tu pracujecie ?
    ReviewUserIcon
    Dlatego...

    28.05.2025 18:05

    Były pracownik

    A dlatego bo może ludzie muszą z czegoś żyć i opłacać rachunki, a dlatego bo może pochodzą z małych miejscowości i rynek pracy słaby..I dlatego zaciskają zęby i pracują żeby mieć cokolwiek. A piszą żeby ostrzec innych że są dużo lepsze firmy niż właśnie Action vel kołchoz...Pracownik złej firmy nie ocenia negatywnie pracodawcy a zresztą sama rotacja pracowników świadczy jakie jest to miejsce pracy..Pozatym akurat ta strona nie jest wiarygodna aby się dowiedzieć czegokolwiek na temat firmy...Non stop niewygodne komentarze są w trakcie weryfikacji a potem magicznie znikają.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    An

    27.05.2025 08:04

    Pracownik

    Dodatkowe opłaty to jest raczej dla ludzi bardziej ustawionych życiowo i im polecam

    Kontakt - Action Poland Sp. z o.o.

    Uniwersytecka 13 40-007 Katowice

    NIP:9542778083

    REGON:366830420

    KRS:0000678960

    https://pl.action.jobs/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    I

    26.05.2025 19:18

    Kandydat

    W ogłoszeniu o prace widziałam wzmiankę o prywatnym ubezpieczeniu. Ktoś się orientuje z usług jakiej firmy korzysta action? I czy opieka lekarska jest dodatkowo płatna w jakiejś niewielkiej kwocie?
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    16.05.2025 15:39

    Pracownik

    Dopracujcie lepiej tą aplikację Action!!!Co drugi klient jest wylogowany i nikomu nie chce się na szybko przypominać hasła przy kasie, a nacisk z góry na aplikacje mamy!!masakra
    ReviewUserIcon
    Angel

    25.05.2025 20:31

    Inne

    Dokładnie tak! Zgadzam się w 100%, powinni popracować nad apką. Po za tym klienci są nastawieni na jakieś korzyści z posiadania tejże apki, jakieś zniżki, punkty, tymczasem to że zapisują się paragony i czytnik cen średnio zachęca wiele osób do jej założenia.
    ReviewUserIcon
    Libra

    21.05.2025 20:17

    Inne

    Hej , wie ktoś coś więcej na temat premii czerwcowej ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.05.2025 19:20

    Pracownik

    A może ktoś jest na l4 bądź urlopie??? Wystarczy być człowiekiem i odpisać a nie walić jadem...
    ReviewUserIcon
    WODA ZYDEK ZDROJ

    24.05.2025 10:00

    Inne

    Oczywiście że możesz. Nawet jak osoba jest chora to należy to zrobić. Licz się z zawiścią biura i ogromną niekompetencja kierownika. Najczęściej piastuja to stanowisko osoby bez jakichkolwiek kompetencji menagerskich. Ludzie z łapanki (kierownik na umowie i robi się bałagan na poddaszu).
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    21.05.2025 18:28

    Pracownik

    Po jakim czasie wypłacają delegację?
    ReviewModeratorIcon
    Bruno

    22.05.2025 07:24

    Inne

    A dużo się tutaj trafia tych delegacji? I w sumie jakie stawki za to płacą?
    ReviewUserIcon
    Ona

    22.05.2025 09:00

    Pracownik

    Wszystko zależy od godzin sklepowych, dostajesz 22,50 diety za 8h pracy i 1,15 za każdy przejechany km
    ReviewUserIcon
    abrakadabra

    07.05.2025 10:46

    Kandydat

    ACTION NAKŁO NAD NOTECIĄ zatrudniają ludzi po znajomości. Ogłoszenia o prace wiszą dla picu. Szukam pracy wraz z kolezanka i ona i ja niby nie spelniamy wymagan ja doświadczenie 7 lat ona 25 handlu
    ReviewUserIcon
    Heh

    17.05.2025 21:02

    Inne

    No za dużo.
    ReviewUserIcon
    Era

    18.05.2025 22:00

    Kandydat

    Nie ma co się przejmować ja mam doświadczenia 20 lat i dostałem odpowiedź że nie nadaje się na te stanowisko bo nie mam odpowiedniego doświadczenia. Poprostu (usunięte przez administratora) totalne.
    ReviewUserIcon
    Actionka

    21.04.2025 19:26

    Pracownik

    Pracuję w action prawie 2 lata,na przestrzeni tego czasu firma bardzo się zmieniła, niestety ma gorsze.Kierownikami sklepów zostają ludzie którzy nigdy nie zarządzali, krzyk, chamstwo i oczywiście wieczne notatki to norma.W trakcie pracy nie można rozmawiać ze sobą bo tylko słychać na słuchawkach,,przestańcie gadać,, ,,weźcie się do pracy,, Kierowniczka zwalnia ludzi niewygodnych dla siebie,a innym tak ,,umili ,,pracę że idą na L4 i odchodzą bo boją się wracać.Niestety ani regionalny,ani HR nic nie robią bo sklep ma dobre utargi. Ale gdzie w tym wszystkim ludzie.NIE POLECAM,OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ACTION
    ReviewUserIcon
    Rex

    14.05.2025 17:04

    Pracownik

    Paulina A. Fajna koleżanka, która sieje na ferio ferment. Obgaduje wszystkich i nowych też buntuje przeciwko kierownikom.
    ReviewUserIcon
    Rex

    14.05.2025 17:05

    Pracownik

    Paulina A. Fajna koleżanka, która sieje na ferio ferment. Obgaduje wszystkich i nowych też buntuje przeciwko kierownikom.
    ReviewUserIcon
    Karola

    09.05.2025 18:49

    Pracownik

    Czesc. Podpowiedzcie prosze jak mozna uruchomic aplikacje enova zeby sprawdzic paski? Jaki link serwera wpisac.
    ReviewUserIcon
    Nocny Cień

    11.05.2025 23:48

    Pracownik

    Zadaj to Pytanie swojemu kierownikowi ... Da Ci link i pełna instrukcje
    ReviewUserIcon
    Marcin

    06.05.2025 10:40

    Kandydat

    Zaczynam szkolenie na asystenta za kilka dni w Action ulokowanym w galerii. Mam pytanie czy firma oddaje pieniądze za parking?
    ReviewUserIcon
    kareb

    08.05.2025 08:57

    Pracownik

    nie oddają, chociaz to akurat nie jest dziwne bo nie pracowalem jeszcze w firmie ktora oddawala by pieniadze za parking
    ReviewUserIcon
    Karola

    11.05.2025 18:17

    Pracownik

    Oddają. Jeżeli bedziesz się szkolił,dopytaj,może maja karty dla pracowników. Natomiast bylam tam na wsparciu, i oddano mi za parking. ;)
    ReviewUserIcon
    Praca

    10.05.2025 09:35

    Pracownik

    Nie polecam pracy w @Action ominąć z daleka ... Jako pracownik z długoletnim stażem oceniam . Wieczne absencję w sklepie rotację zwolnienia L4 nie ma komu pracować na sklepie latanie grafiku zmiany są na porządku dziennym ... Nie dziwię się dla czego tak się dzieje bo ludzie są wykończeni ta harówka fizycznie siadają i psychicznie ...ogromne natężenie pracy na każdą godzinę praca na czas rozliczenie z każdej minuty .Dla pracujących brak motywacji premmi dodatków ..Olbrzymia rotacja pracowników .
    ReviewUserIcon
    Lin

    10.05.2025 10:42

    Pracownik

    Niestety jest to poniekąd prawda. Błędne koło. Nie ma chwili oddechu czy poczucia, że skończyło się jakiś etap pracy. Ciągle z czymś gonisz, ciągle gdzieś zaległości. Psychika też siada, bo nawet jak zasuwasz to nie masz poczucia , że teraz dzień czy dwa będzie lżej...
    ReviewUserIcon
    Megi

    08.05.2025 12:22

    Kandydat

    Zgadza się,ten kto naprawdę chce pracować to nie może się dostać.Ja np.chce się przebranżowić i też nie mam szans.A pracodawcy potem narzekają,że nie ma chetynych
    ReviewUserIcon
    Mała

    07.05.2025 11:42

    Pracownik

    Kierownik dzieli zespół na pół. Firma nic z tym nie robi. Pracownicy boją się mówić bo boją się utraty pracy. Pójdziesz do asystentek - psiapsi kiero, pójdziesz do KR - nie masz pewności że zachowa anonimowość i kiero ślę będzie wyżywał.
    ReviewUserIcon
    aniabyla

    04.05.2025 15:32

    Pracownik

    U nas zwolnili dziewczynę robotna za l4 z sytuacji losowej . pracownik wszystko dla nich a oni nie doceniają i takie coś w zamian. Uciekać stąt
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.05.2025 23:44

    Pracownik

    Ja też jestem na dłuższym niż miesiąc L4 z powodu zawalenia się zdrowia . Kilka dni temu dowiedziałam się że na moje miejsce do biura ma wskoczyc koleżanka pracownik ..jak ja wrócę to ten pracownik będzie asystentem dojazdowym na inne sklepy . Więc już wiem że mnie zwolnią jak wrócę Na jakiej podstawie prawnej zwolnili ta dziewczynę ?
    ReviewUserIcon
    Polil

    04.05.2025 22:06

    Były pracownik

    Ja powiem tak bardzo kiepskie pieniądze jak za takie wymagania, jak za takie miejsce pracy. Praca na czas, wymagają od pracownika ponad to a wpłacą takie grosze za to wszystko. Jeszcze ta atmosfera w tym miejscu szkoda gadać Jak dobrze że już tu nie pracuje haha
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    23.04.2025 10:26

    Pracownik

    Drogą firmo jak to jest, że za ciężką pracę na Święta nie dostajemy od Was NIC- żadnych dodatków, żadnych premii, zero paczek. Teraz wydajemy klientom te wszystkie słodycze świąteczne za dostłownie dowolny najmniejszy zakup a my pracownicy NIC. Mogliście nam zrobić z nich jakieś małe paczki dla naszych dzieci a nie wszystko oddawać. Ja sama nie kupiłam na Święta Wielkanocne tych słodyczy ( Reese’s, jajka, MR Brownie) bo były dla mnie za drogie a teraz wydaję je na kasie nawet za zakup za 5 zł. Wstyd naprawdę. Szanujcie trochę swoich pracowników. Smutne to.
    ReviewUserIcon
    Praca

    24.04.2025 17:58

    Pracownik

    U nas też kierowniczka zadecydowała że każdy cos dostanie słodkiego .Mocne zaskoczenie.... Koleżanko słaba macie ta kierowniczkę wymagając szacunku powinna zacząć od siebie ...
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    27.04.2025 17:34

    Pracownik

    No widzisz - ja musiałam zrobić zakupy żeby dostać cokolwiek. Taki przepływ informacji.

    Zostaw merytoryczną opinię o Action Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.