Opinie o Innovation Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Innovation Software Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Innovation Software Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innovation Software Sp. z o.o. w Wrocław

Tomasz

Bardzo udana współpraca. Konkretni ludzie z konkretnymi rozwiązaniami dla firm.

Roksana

Korzystam z księgowości i jestem zadowolona. W niedługim czasie mam zamiar skorzystać z czegoś jeszcze.

Sandra

Bardzo dobry kontakt i telefoniczny i potem osobisty. Współpraca bardzo dobrze się układa.

OlgaB

Bardzo dobry kontakt, pełne zrozumienie i realizacja jakiej oczekiwałam. Wszystko na plus

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Innovation Software Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Junior Pre-Sales Consultant?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
INITIUS Projekty Sp. z o.o.

Praca w tej firmie to jak najbardziej czysta przyjemność. Fajny zespół, wiele kreatywnych osób i miła atmosfera. Chętnie chodzi się tutaj do pracy oraz stworzy coś nowego. Warto dołączyć do zespołu!

Arek

Najważniejsze dla mnie jest to, że firma dobrze podchodzi do współpracy z każdym klientem. Obojętnie, z jakich ofert firmy korzystamy, zawsze jesteśmy tak samo dobrze traktowani. Polecam Wam kontakt z nimi, jeśli jeszcze się zastanawiacie.

Paulina

Praca w tym miejscu była pracą, o której zawsze myślałam, ale nie wiedziałam, że tak łatwo uda mi się znaleźć dobre stanowisko. Firma daje pracownikom duże możliwości rozwoju i pokazywania swojej kreatywności. Zdanie każdego pracownika jest tutaj ważne i firma tworzy bardzo fajny zespół.

Jestem klientem i współpracę z firmą bardzo polecam. Tworzone przez nich oprogramowania pomagają w sprawnym prowadzeniu własnego biznesu. Super podchodzą do każdej współpracy i na równi traktują każdego klienta. Zdecydowanie jestem na tak!

Irek

Współpraca z tą firmą to bardzo duża przyjemność. Fajne warunki, dobry kontakt oraz wiele nowoczesnych możliwości, na które można się zdecydować. W moim przypadku wszystko było owocne i wiele wniosło w kwestii biznesu. Jak najbardziej polecam!

Na początku wszystko jak z bajki. Później jak pojawiło się zaufanie nagle coraz więcej niedomówień i grania na swoją korzyś przez Pana Grzegorza. Ale... PAN Grzegorz ma zawsze rację... Nie ma że boli.

Grzegorz Tabor

Drogi W. ("anonimie"), W naszej firmie, jak dobrze wiesz, wszyscy jesteśmy "na Ty" oraz traktujemy się na równi i z szacunkiem. Nie zamierzam na łamach goworku pisać o szczegółach, myślę, że wszystko jasno sobie wyjaśniliśmy kończąc naszą współpracę (powody zakończenia współpracy z naszej strony) i nie mam nic do dodania. Mimo wszystko raz jeszcze dzięki za współpracę. :) Grzegorz Tabor

Tomasz

Wiadomo, że jak człowiek zaczyna nową pracę to stres jest. Jednak w tej firmie szybko minął. Szczerze każdemu życzę takiego pracodawcy. Jasne wymagania, na początku duża pomoc żeby się wdrożyć w zadania. Na warunki pracy i płacy nie narzekam.

Olaf

Ja tutaj mogę sie wypowiedzieć jako klient. Bardzo polecam firmę. Pomogli mi ogromnie przy tworzeniu oprogramowania

Natan

Jako klient firmę bardzo polecam, z tego względu, że oprogramowania, które tworzą i z których każdy może korzystać pomagają między innymi w sprawnym prowadzeniu własnego biznesu. Bardzo podoba mi się to, w jaki sposób podchodzą do swojej pracy i to, że są profesjonalni.

Zdziwiony
@Natan

Dlaczego klienci firmy INNOVATION Software Sp. z o.o wystawiają tutaj swoje opinie? Przecież platforma GoWork dotyczy współpracy pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Tylko pracownicy mogą wystawiać opinie o pracodawcach a nie klienci. Co to ma być? Ustawka??

kandydat
@Zdziwiony

Ja jestem zdziwiony, że chce Ci się roztrząsać takie rzeczy. Napisz opinie, jak pracowałeś w tej firmie i tyle w temacie.

Stefania
@Natan

Też tak uważam ;) Poza tym ktoś pisał, że na GoWork wystawia sie opinie tylko i wyłącznie jako pracownik. No od jakiegoś czasu już nie ;) Bo klient tez moze wystawić opinie.

Maszka

Przede wszystkim wspólna praca. Bardzo podoba mi się, że jest tutaj takie otarte pole do dyskusji i wszystko oparte jest tutaj na wzajemnym szacunku.

Alicja
@Maszka

ja jeszcze bym dodała, że równość, nikt nie jest traktowany lepiej lub gorzej

Asia

owocna współpraca, dobre wynagrodzenie. atmosfera w pracy przyjazna.

Teresa

Miła atmosfera ;) Podoba mi się że jest tutaj szacunej do drugiej osoby. I pracują tutaj ludzie otwarci.

Natashka

Polecam firme jako dobrego pracodawcę z dobrymi zarobkami.

Bardzo polecam ze względu na atmosfere jaka panuje w firmie, a także na zarobki. Uważam że są na prawdę w porządku względem innych firm.

obserwator

Mam wrażenie, że firmie brakuje zleceń... jeżeli SH zgłasza się do zleceń na oferii to coś jest nie tak. Zwłaszcza, że wiadomo jakie zlecenia i zleceniodawców można tam spotkać, to takie wysypisko śmieci wśród zleceń. Dobry SH nie potrzebuje szukać klientów, klienci sami się zgłaszają...

kalik
@obserwator

Co to za firma, która czeka, aż klienci sami się do niej zgłoszą...? Trzeba próbować dotrzeć do potencjalnych klientów różnymi kanałami, również za pomocą takich platform jak oferia, ja nie wiedzę w tym nic złego i sam często korzystam z tego serwisu. Im więcej sposobów promocji, tym lepiej, taka jest prawda.

Ireneusz
@obserwator

Jakbym czekał, aż klienci do mnie sami się zgłoszą to szybko zwinąłbym interes. Ja doceniam firmy, które wychodzą z inicjatywą, nie ma w tym nic złego wręcz przeciwnie.

m

Bardzo miło wspominam pracę w Innovation, obowiązków dużo, jednak praca dawała mi dużo radości i satysfakcji, wynagrodzenie adekwatne, zakres obowiązków ok. Współpracownicy też w porządku. Obecnie pracuję za granicą, jakby nie zmiana miejsca zamieszkania, pewnie bym została.

Zostaw merytoryczną opinię o Innovation Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Innovation Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innovation Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innovation Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 24 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Innovation Software Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kleczkowska 50
    50-227 Wrocław
  • NIP: 8952057299 KRS: 0000584150

Innovation Software Sp. z o.o.