Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Stoimy na słupie i nic

Nie wiecie czy płacą za telefon jak coś się dzieje na mieście ? Na taryfie słabo to może by tak podp.......lić za kase kogoś ?

Krzyś

Freenow daje zarobić to dobra firma inni stoją a ja jeżdżę i zarabiam

Nikt zwykly ciec

D,eb,i.l.e Zabijaja Sie O lite W niedziele Tragedia . 15km za 22,36pln terminowka dlatego widac cene . Minus 20 procent prowizji . Fn to lansowanie sie na plecach kierowcy . . Wstyd z takimi nspisami jezdzic .. Uboty lepiej wyceniaja . . . Fn jest udzialowcem bolca i tam lepej wycenia niz tu . = sprawdz ze jezdzisz taniej niz gdziekolwiek .

@Nikt zwykly ciec

Skąd to wiesz ze jest udziałowcem?

Krasnal

Dziś będzie wieczorem full zleceń nie mogę się doczekać brawo

Cypis
@Krasnal

Już jest olbrzymi ruch bulwary pelne

I pyk 500zl od 16 i można zjechać do domu pozdrawiam walczymy

Klon
@Krasnal

Tak jasne. Duzo zlecen szczególnie ze ludzie zrobili sobie dlugi weekend

Klon

Tu juz nie ma zlecen taxi. Same lite po 1 zl z km

Geniusz
@Klon

To po cholerę jeździsz po 1zl jak można po 2/3zł co wy liczyć nie umiecie czy same ukry i ciapate?

Orkka

Ile zarobiłeś pochwal się

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Tyk

Daj spokój. Nic nie reklamują tylko jaja sobie robią. Widzą, że się irytyjecie i mają bekę. I nie jest to nikt z biura. To propagandowe nagabywanie jest tak głupie, tak prostacie, że ani nie może być skuteczne, ani nie może być napisane przez ludzi z Młynarskiej, bo to nie są durnie. Tylko (usunięte przez administratora) może traktować te skrajnie głupie teksty o tym, że jest full roboty jako prawdę. Tylko matoł czerpie swoją wiedzę tylko z jednego źródła i to w dodatku ze ścieku jakim są wszelkiej maści fora. Jeśli ktoś chce niech idzie do FN. Najlepiej niech wynajmie samochód. Będzie miał zajęcie 24/7. Oczywiście i wśród tasksiarzy są inteligentni inaczej. "Wolę jeździć niż stać". Ręce opadają. Celem pracy jest zarabianie pieniędzy. Zarobek to przychód pomniejszony o koszty. Dla głupiego koszt to paliwo. Dla roztropnego to też ZUS, utrata wartości pojazdu, fundusz na naprawy ( naprawa to podwójny koszt, płacisz i nie zarabiasz), myjnie, ale także urlop. Urlop nie płatny. Więc porownanie zarobku na taxi czy inne DG do etatu przy tym samym dochodzie jest intelektualną aberracją. Do tego w cenie przejazdu zawarta jest niejako opłata za oczekiwanie na klienta. Za gotowość. To proste zależności. I zleceniobiorca FN czy Ubera musi zrozumiec, że te korporacje, firmy wywracając obecny porządek, wyciskając cytrynę aż do skóry są de facto jego wrogami. Dają mu łopatę i każą kopać grób. Ba! Jeszcze mu zapłacą. Im nie zależy czy 100 kierowców zrobi 1000 kursów czy 1000 kierowców zrobi po jednym. Może nawet lepiej gdy jest to drugie. Bo i klient ma szybciej służącego, a i służący pocałuje w rękę. Chora jest sytuacja gdy taxi jest tansze od....hulajnogi. Tak, tak. 11 zł to 16 minut na hulajnodze. Dziś był kurs z terminem z Magistrackiej na Broniewskiego. 7 km za.... 11 zl. Nawet 186 i tramwaj do Popiełuszki dla dwóch osób to 8,8. A trzeba dojść na i z przystanku. No dobra jedzie jedna osoba. 6,6 taniej. Kupa kasy. Jak jedzie do lekarza to z pewnością sprawi jej przyjemność spacer na przystanek na wiadukcie etc. No ale poszło! Jakiś geniusz wziął. 7 km plus dwa dolotu to 9 km. Po 30 gr / km paliwo czyli razem niech będzie 2,5 zł. Dojazd 3 minuty, czekanie 3 minuty, przejazd 15-20 minut. Czekanie na zlecenie delikatnie licząc 30 minut Prowizja 2,2. W 50 minut zarobił 11-(2,5+2,2)=5,3 zł. Zarobił uwzględniając uproszczone koszty. No dobrze. "Zarobił" 5,3 w 20 minut, bo kursy są bez przerwy. Nie gasi silnika. 16 zł /h. W 8 h 128 zł. W 21 dni 2700. Bez ZUSu, samochodu, urlopu. Jedna awaria zresetuje wynik. Wynajmujesz auto? W 8 godzin czyli etat nie zarobisz nic. Zero. Zaraz jakiś geniusz napisze, że tu się nie pracuje 8h. Za to zarabia jak w 8h. Nie sztuką jest pracować 720 h w miesiącu i zarobić 5 tys. Amen.

@Tyk

Ujęła mnie twoja historia. Pięknie napisane. Muszę przemyśleć swoje życie.

taxi
@Tyk

We freenow coraz cięzej ponizej zera Jestem ze ślaska .Od 2019 pojawiła sie nowa firma LIDER i przejeła w tych miastach gdzie są 60% rynku w ciągu miesiąca .Napewno nie uwieżysz ale to prawda . Cena start 5 zl za km 1.68 w moim miescie jest okolo 250 na 400 taxi .Mam swoje lata i takiej promocji nigdy nie widzialem .Oni wchodza do miast gdzie niema egzaminow z topografi .Chce przejsc ale unich tylko biale samochody a ja czerwony . Itaxi Bolt firmy mijscowe uber to nie dlanich konkurejca . Wiem tyle ze miesiecznie w placasz 600 zl i silnika nie gasisz .oni zatrudniaja ale 12 zl /godz i 12 godzin dziennie .Dzi we frenow były dwa zgloszenia lite w miescie 200000 ludzi co mysleć ?????

Wiktoria D

Kup sobie słownik ortograficzny. (usunięte przez administratora)

Tygrys

Kiedy będą dopłaty do. Lite i jakieś mnożniki?

Tygrys

Napisz coś w języku zrozumiałym, żeby administrator nie musiał usuwać. Bo nie możliwie odczytać twój bełkot

mariusz
@Tygrys

czytaj ze zrozumieniem minimalny koszt kilometra bez amortyzacii auta to 2 pln za kilometr czyliiiiii?????? gdybym cię spotkał a spotkam ;) internet nie jest anonimowy dam ci do picia całą puszkę FANTY

Wiktoria D

Czas uderzać po kieszeniach. Dziś będzie grubo. Ludzi pełno. Wczoraj machali do mnie banknotami żebym się zatrzymała. Ale ja miałam zlecenia inne.

Wiktoria D

Piąteczek i 700 zł wpadło dużo klientów z łapki. Miasto żyje.

Pozdro.

Aj tam przecież tu wszystko jeździ między 18000 - 20500 z numerem lub jakieś paski z białym kwadratem po co to przecież to takie żenujące to już lepiej mieć Uber lub bolt a tu zero honoru . Młodziaki co zarobią stuwr i się cieszą . Zobaczą sami czy ułożą sobie tutaj życie . Ludzie piszą tutaj z nudów jak ktoś ma co robić to nie ma czasu na (usunięte przez administratora) . Lite to inny temat jak wprowadzisz cenę w tax jak jej nie znasz cena okazuje się po kursie ,przecież wszędzie cena powinna być znana tak się chwalą że pasażer musi znać cenę a kierowca nie ? Jak można pracować nie wiedząc za ile ? To jest na pewno nie zgodne z prawem jak i cena umowna . Na szczęście dotyczy to innych .pozd.

Krzyś

Ciekawe jak dziś piąteczek wypadnie.

Krasnal

Dziś będzie ogień piateczek piatanio zleceń mnóstwo,krzywa covid 19wyplaszczona brawo daliśmy radę

Krzyś

Freenow równa się fajna praca, fajni pasażerowie, fajne zarobki. Nie jest źle. Inni się zwijają a freenow będzie.

@Krzyś

Zabijają się normalni kierowcy a obecnie zostają jezdzicie na lajtach i tych nowych kursach taxi życzę wam powodzenia

Tygrys

Od przyszłego tygodnia ogień. Widać już wzrost zleceń. A od poniedziałku ohoho. Juz zacieram rączki.

Tygrys

Ty myjesz nogi na stacji benzynowej. Widziałem zdjęcia. Paróweczko. Jeszcze nie dawno miałeś dresik z kreszu i kurtkę ze skóry. I to był twój luksus. Wioskowy ludku

GAP
@Tygrys

Mam nadzieję że pojeździmy razem

@GAP

Lekko

Krzyś

Wkrótce będą mnożniki i dopłaty do lajtów.

Michał z Biedry

Znowu płaczą jak cierpy ? Ten biznes jest niie dla nich .Partner płacze,cierp płacze .Ja dawno odszedłem i mam etat . Boki minimum tysiaka i tak siem żyje.

Drozd

Ja wszystko załatwię nikt nie płaci kary,więc na już 130zl bo blokada

Gitara
@Drozd

CIERPY PŁACZĄ i biorą lite . Potem wyliczają na forum że się nie opłaca . Potem zapominają że się nie opłaca i znowu biorą lite .Potem znowu płaczą .I tak w kółko to samo. To zasługa genów i niskiego IQ cierpa. Tego nie zmienisz.

@Gitara

Wczoraj przyszedł gość po auto. Mówi, ma merca ale jest w warsztacie, muszę zadbać o swoich klientów. Rozbawił mnie bardzo. Powiedziałem mu że jedynie co ma to komornik. Auta nie dostał. Tak was ludzie postrzegają i traktują. Wasza wina. Na marginesie, wiktoria jak tam po nocy, ogień jest

@Boss

Dziś od 4.30 do 9.30 140zł resztę będę jeździć od 13 do 18 lub 19

@Wiktoria D

Super. Jestem Twoim fanem. Załóż insta.

@Boss

Jestem na Facebooku na grupach. Szukaj.

Taxi WPR Zachodni

Napisała to największa ciagutka na rynku taxi .Podają mu kiełbasy codziennie .Buhahahhahahhaaaa

Korki

Jak tak się stoi w korkach litem Mądrale gratulacje 40 minut za 16 pln

Tygrys

Kumple pościągali naklejki freenow. Teraz niech żałują.

@Tygrys

Nie maja czego fn mówi żeby mieć np 2.4zl za km a jeździsz za (usunięte przez administratora) złotówkę ja sam z stamtąd odeszlem i jezdze jako taksi a nie tani pszewoz,coraz wiecej aut z logo fn jezdzi owszem bez koguta z zaklejona syrenka i nr bocznym.Wiec powiec mi czy to jest korporacja.Nie niejest bo korporacja zatrudnia kierowców licencjonowanych a tu ich coraz mniej,zaczynałem prace w mytaxi był wtedy prestiż,teraz jest wstyd z tym logo jezdzic

Myk
@Małpa

Daj spokój. Kopiesz się z koniem. On nie ma kumpli. A zresztą jakby ci koledzy chcieli się okleić to mogą to zrobic od ręki. A niech jeżdżą i za 50 gr. Zobaczymy na jak długo starczy zapału. Jeśli teraz ktoś zaczyna pracę w FN, robi to przez partnera, jest Polakiem to tylko świadczy o całkowitym upadku takiego czlowieka. Kompletne (usunięte przez administratora) Zero. Stać po 16 godzin za 2 tys na czysto? Jaki brak rozumu, ambicji. Rozumiem Ukraińca. Od czegoś trzeba zacząć. Ale Polak?

Wiktoria D

Korona mija. Widać ruch. Ludzie zamawiają. Freenow jest modne i kierowcy są dumni. Jeżdżą w koszulach.

@Wiktoria D

Masz niepokolei w głowie zamawiają fn głupków bo jeżdżą licząc za darmo tak jaki ty.Jezdzicie na nie swoich licencjach i wynajętymi autami nie jesteście taksowkazami jesteście jelopami co są (usunięte przez administratora) przez fn życzę wam powodzenia

@Małpa

Dziś ogień co się dzieje dużo zleceń firmowych,sytuacja wraca do czasów z przed korony brawo free now było ciężko ale daliśmy radę

Gibon
@Krasnal

Walczymy walczymy niepoddajemy się sytuacja się normuje

13 tys.
@Krasnal

Dawaj, ogień. Byle do przodu. Za darmo, dalej, szybciej, bo czekam, aż palę się do jazdy za free. No gdzie jesteś, dumny kierowco, ja czekam, mam 10 zł i chcę jechać tylko z tobą.

@Krasnal

Ogień to y masz w odbycie a fn same lajty nawet firmowki.Nikt się z wami już nie liczy spadliscie na (usunięte przez administratora) ale z waszej niepszymuszonej woli.Cwaniaki co wynajmują auta i licencjie,jesteście zwykłymi przewodami a połowa z was przyjechała z poza Warszawy i udajecie że jesteście taksowkazami.Powinno wrzucić jak kiedyś,musisz być z Warszawy mieć meldunek i zdać egzamin z topografii miasta a tak Lewiński stoją w kolejkach żeby dostać licencję a potem jebiecie w lajtach w fn za miche ryzu

Cypis
@Krasnal

Daliśmy radę w tym trudnym dla wszystkich czasie brawo free now

Vic
@Krasnal

Zleceń pełno ale 99% to lajty. Głupota i wstyd to brać. Klient już przyzwyczaił się do jazdy za darmochę. Fn różni się od ubera tylko buspasem.

Kilim
@Vic

To prawda.Nie pracowałem trzy miesiące.Wróciłem. Nie brałem i nie biorę za-sra-nych lajtów, więc dziś przez 5 (słownie pięć) godzin zrobiłem jeden kurs TAXI.(usunięte przez administratora)

Kajra
@Wiktoria D

Pytanie czy osoby posiadające kartę LGBT + w Warszawie mogą liczyć na jakieś zniżki i bonusy w taryfie light?

Taxi
@Małpa

Sam przyjechalem do Warszawy tu zyje mieszkam i jestem taksowkarzem twoim zdaniem lewusem bo nie jestem warszawiakiem ? Hahahaha co za dzban powiedz jeszcze ze ten zawod jest tylko dla wybranych miekka palo hahaha rece opadaja jak czytam niktore komentarze . Mam prawo zalozyc dzialalnosc zrobic badania zrobic licencje i pracowac a Ty (usunięte przez administratora) placz . Place zus podatki ale wedlug ciebie dalej jestem lewusem ?

WT
@Taxi

Jak nie jesteś WWL to jesteś prawdziwy i szanowany .Najgorsi są WWL bo to odpady .

Bodek
@Taxi

Masz prawo wracać na swoją wiochę i świnie paść

@Wiktoria D

Ty dziad.u dumni kierowcy co zarabiają 12 zł za godzinę pracy hahahahaha dziwię się że ktoś w tych tanich podwozach chce jeszcze jeździć no ale niestety Polacy to mają problem z matematyką a takie gnid.y jak ty pośredniaku umieją tylko kłamać i oszukiwać hahaha na tych koszulkach powinni mieć napis fn nas dym.a za darmo

@Krasnal

Ogień to masz w(usunięte przez administratora)po wizycie u mnie na pigalaku biurowy szczurze

Fake
@Taxi

Ty jesteś cwe.l dyman.y miękkim kutase.m wsiowy burku co myślisz że z pracy za darmochę dla fn kupisz pałac kultury a ty dziad.u zostaniesz z długami i kredytami a dzbanem to sam jesteś właśnie co rano do takiego robię kakę radzę ci burku kup sobie bilet powrotny do swojego pierdziszewa póki cię jeszcze na niego stać

Orka

Dobra rada w Biedronce i pensja lepsza mniej godzin pracy, premie zus opłacony. Nawet na ciciówce na której obecnie pracuję mam więcej niż ty niewolniku fn. A samochód odpoczywa brak kosztów czekam jeszcze tylko na słoneczko aby zerwać tą piekną reklamę i zdać koguta. A ty z.......j po mieście i woź chołotę za te nedzne kilka srebrników ciekawe ile wytrzymasz.

@Wiktoria D

A gdzie ciebie wydymalii ? Fn spuścił ci się do mózgu i robisz loda za koszulkę ale dumnie i modnie

Taxi
@Orka

Ale kto ci powiedzial ze jezdze na srajtach ? Tez pracuje na etacie a wyjezdzam tylko w dni wolne ale nie po lite bo liczyc potrafie i nie mam zamiaru katowac auta za 50 tys gdzie wyjdzie mi 1,20 z km z czego bede musial odliczyc prowizje paliwo i podatek .

VooDoo
@Wiktoria D

Jeżdzą w koszulach żeby nie musieli ich przebierać do pogrzebu jak porównają cene lajta z taxi.

Sławek

Ależ dziś był dzień! Trafił mi się kurs do Zakopanego. Dzięki Free Now że jestescie! Zawsze z Wami - Najlepsze korpo

@Sławek

Ja miałem kurs dziś 123km.dzięki freenow.

Pawel
@Krzyś

Za ile ? 150 zł ?

@Sławek

Tak trzymać. Dziewczynki lity czekają. Brać auta, dziś promocja, auta taxi i zwykle do przewozów od reki, kasa dla mne już czeka, tylko was mi trzeba.

Nikos

Bravo tak trzymac 10-12 km za okolo 16pln minus prowizja i paliwo

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 73 to opinie pozytywne, 130 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.