Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Koniec pracy w piątek. 800zł

Student

Czy Akademia FreeNow poradzi nabor na nowy rok akademicki? Czy po licencjacie jest mozliwosc ukonczenia magisterki? I w jakim systemie lepiej studiowac: stacjonarnym czy zaocznym.

Radoslaw
@Student

Bez znaczenia jaki to będzie system liczy się prestiż uczelni

Student
@Radoslaw

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Chyba zdecyduje się aplikować.

Raz na wozie

To widać u udzielających się tu absolwentach.

Wiktoria D

Obiad zjedzony więc czas do pracy wyjechać. Pieniądze czekają. Teraz do rana. Od 5.00 dziś do 12.00 juz zrobione 300zl. Teraz nocka.

Radek
@Wiktoria D

Ja mam już od 12 do 16:20 340zl Jest super jeżdżę dalej pozdrawiam wszystkich Polaków

Pięknie.

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Inco

Tak masz racje do roboty. Istnieje takie powiedzenie że kto rano wstaje temu Pan Bog daje. W ramach pewnej metafory i zartu powiem że jest to tez ulubione powiedzenie pederastiw w niebie . Jednym slowem masz rację. No bo kto rano wstaje ...

Mam pytanie o koszty jakie musi ponieść kierowca chcący podjąć współpracę z Free Now? Chodzi mi owszyskie możliwe koszty. Łącznie z kaucjami itp. I Pytanie jeszcze o to czy to co mają na stronie jest aktualne? Chodzi o o fertę związaną z zostaniem kierowcą i przejście przez licencjomowanie? Bo na stronie jest że to ofeta do 31.03.2020. Nie przedłużyli tego przez sytuację z koroną i wydłużeniem eszystkiego do kończ września?

Edi
@Nowy

Jak chcesz jeździć za grosze po 12-14 godzin 7 dni w tygodniu to fn chętnie cię przyjmie naobiecuje gruszek na wierzbie poleci pośrednika który wynajmie ci samochód i udostępni lewiznę licencję na której ci nie wolno jeździć bo za to są kary po 10 tyś i pośrednik się na ciebie wypnie a fn powie że nic o tym nie wie zostaniesz z problemami sam średnia ci wyjdzie 12-15 zł na godzinę wtedy zobaczysz co to znaczy biały niewolnikkk a tak szczerze to radzę ci poszukać sobie normalnej pracy i nie pchać się w to gównoo ta firma stała się tanimi podwozami i tu pieniędzy nie zarobisz przebili nawet ubera bo tam obcokrajowcy lepiej zarabiają we fn jeżdzą sami desperaci co nie potrafią liczyć ja już dawno na tą firmę położyłem laskę ale część moich kolegów nadal liczy na cud i dorabiają fn a sami mają coraz większe długi Powodzenia

@Nowy

Tak jak kolega napisał czekają na naiwnych zarobisz na opłatę miesięczna za auto i paliwo czy zostanie coś dlaciebie to wątpię a do tego będziesz jeździł a lajtach dzien i od żeby a tym zarobić,więcej zarobisz w kurierze i masz komendy wolne

Krzyś

10 godzin 300zl robisz. Teraz będzie tylko lepiej

Prezes
@Nowy

wszystko masz za darmo a przez pierwszy miesiąc nawet paliwo

Szybki jak błyskawica
@Nowy

Konieczny jest termos, mała poduszka, duży pojemnik na kanapki, tabletki antydepresyjne, mata antyodleżynowa. Czy o czymś zapomniałem?

Wiktoria D

Od wrześnie się ruszy,czuje to .Będzie robota,mówię wam.

@Wiktoria D

Ty masz coś jednak z głową obserwuje twoje posty od jakiegoś miesiąca masz codziennie kursy dziennie masz od 300zl do 700zl a tu nagle że od września sie ruszy.Oczywiscie ruszy się ale nie w fn oni już kursy taxi zryczałtowali są dnem i to dużym zeszli a psy

@Wiktoria D

Wczoraj wziąłem 3 lajty i po odliczeniu zostało mi tylko 60 złotych więc nie za wiele .

Pawel
@Małpa

To albo biurowy (usunięte przez administratora) albo prowokator. Proponuję nie reagować na wpisy tej osoby.

@Małpa

Niedługo sie ruszy .Teraz skupcie się na wakacjach aby odpocząć od pracy. Ja jestem zarobiona i jade na wakacje.

Gurami
@Wiktoria D

Teraz trzeba ładować baterie na jesień, a potem św Mikołaja, żeby co pod choinkę było włożyć.

@Wiktoria D

Wiki czy krzysiu a może krasnal grom wie jak cię zwać co tu chcesz udowodnić biurowo-pośredniacki trolluuu że kierowcy we fn zarabiają mniej niż najniższa krajowa że sterczą po 14 godzin żeby zrobić 300 zł obroty minus koszta to będzie jakieś 120-150 zł hahaha podziel to na te godziny wyjdzie po 10-12 zł na godzinę to jest skandal jak ta firma poniża ludzi a takie trolleee hasają tu jak u mnie na pigalaku ile ci płacą kolaborancie 3 rzeszy ? Piszesz te bzdury z nudów ? Dawaj lepiej na pigalak u mnie lepiej zarobisz na kiełbasie niż w tych tanich podwozach

Bonusy

Czy już są 10 km za 10 PLN Czy trzeba poczekać jeszcze chwilę . Bo 10 km za 16 pln to stanowczo za drogo . Tak ogólnie to powinien być jakiś bilet miesięczny 100 PLN i wtedy by to miało sens wszędzie by się jeździło po bułki do kibla po wodę oligoceńską bo za darmo do biedry do śmietnika .

marcin
@Bonusy

Uber ma 45 / h, to dlaczego Mytaxi nie zrobi 40 / h... ? Czy oni nie wiedzą czym jest konkurencja, nie można pozwolić żeby ludzie do Krakowa za 120 pln jeździli z Uberem !!! HALO CO SIĘ DZIEJE, GDZIE JEST STAWKA GODZINOWA ?!?!?!?! Zawieszam się do czasu aż mytaxi nie wprowadzi konkurencji dla stawki godzinowej ubera !

VooDoo
@marcin

Jedyna opcja to odżucać lajty to odrazu zamawiają taxi albo chociaż plus. Sprawdza się POLECAM. A jak nie zamawiają to chociaż firma robi dopłaty.

Mario
@VooDoo

Popieram, chyba nie po to robiliśmy licencję żeby teraz jeżdzic taniej niż uber

Orkka
@VooDoo

A dla kogo te rady myślisz, ze ktos cię posłucha to nie ta firma.

@VooDoo

Przeciez zlecenia plus sa praktycznie tak samo wyceniane . Olejcie wy ta,firme a nie ciagle tylko zachodza was od tyłu.

@Mario

A czy przy wydawaniu licencji ktoś obiecywał ci że będziesz jeździł po 5 zł za kilometr? To była twoja decyzja i nikt nie zmuszał cię do tego żeby być taksówkarzem. Ja zmieniłem zawód i bardzo dobrze mi się z tym żyje

Ul Uprawna Wilanów - Lazienkowska 16zł - 20% prowizji. Ludzie to jest chore. Kto wylicza te ceny?? Brak stref, taryfy nocnej i opłaty początkowej. Kiedyś jak deszcz lał cały dzień to był zarobek, teraz szkoda się ruszać z domu.

Praca czynì wolnym .

Bierzcie Dalej Lite Byly doplaty nie ma Bedzie drugs tura pandemi Bedzie trzeba jezdzic jeszcze taniej Bedziecie jezdzic po 60-80 gr. . Wszedzie sa doplaty lekarze dentysci inne branze . . Tylko tu jest pelno glupich ludzi co robia za darmo. Nie zaorali sila to zrobia to ekonomia.

Turbo

O wczoraj się oblowiliscie Nikt nie napiszę że zrobił 400 czy 500

@Turbo

Wczoraj od 5 rano do 18. 00. 510zł

@Wiktoria D

Dopisz jeszcze skarbie ile km przejechałaś jeśli wogole jeździsz.

Taxi

Minimum 500 km hahahah

Cirep

W ktorym hotelu

@Wiktoria D

To ja tyle robie w tydzień

@Wiktoria D

Po przeliczeniu wyszło mi 1.36 zł za km i jesteś z tego powodu szczęsliwa. Przed pandemią /bo teraz nie jeżdze i nie zamierzam/ wychodziło mi za km minimum 3 zł i co ty na to widać, ze nie jezdzisz swoim samochodem. I tak mogłoby być dalej ale dzięki takim gównoziadom jak ty nie będzie.

@Orka

Wolę jeździć jak stać. 1.36 w tych czasach!? Luz może być. Byle coś do domu przynieść. A uwierz kasa się zgadza. Moze mniej jak przed covid19 ale zawsze coś.

@Wiktoria D

Pieprzysz za każdym razem fn to śmiecie prawda jest taka że nawet przed pandemia spróbowałem jeździć na zrajtach wyrabialem 360zl.Zabrali mi 20 %prowizji i 23% podatku i guwno z tego wy chodziło jeżdżąc minimum 12 godz(usunięte przez administratora)

Q8

Przecież ty też jesteś cierpem tylko w czapce i nie na swoim tylko dziadem do popychania Ciekawe ile i co osiągniesz w swoim życiu Wasze motto całe życie na kredycie . Uważasz że 6 km za 11 PLN jest ok ?

Stefan z Rembertowa
@Q8

A właśnie się mylisz .Mam sąsiada cierpa i jak go słyszę gdy płacze przez całe życie jak mu jest źle na taxi i jak dokłada do biznesu na taxi to mi go szkoda. Biedak płacze tak juz 15 lat ale dalej jeździ i dokłada .Musi mieć dużo kasy odłożone aby tak dokładać tyle czasu. Jak można ciągle dokładać i jeździć to nigdy tego nie zrozumiem .

@Stefan z Rembertowa

Słuchaj mądralo na taxi się nie dokłada tylko jeśli już nie wystarczająco zarabia dokładają ci co jeżdza na lajtach ja jeżdze i zarabiam a ze mało to inna sprawa, min dzięki takim jak ty co jeżdzą za grosze i się cieszą ze jeżdzą.

Stefan z Rembertowa
@Orka

Odpisujesz mi,że ja jeżdżę na lite więc dlatego wy tego nigdy nie zrozumiecie co się do was pisze ? Dlatego nigdy nie zrozumiesz na czym polega rynek taxi .W zębach przynosisz baze i jeździsz w firmie co ma przewozy? Zabijasz rynek i tyle.

@Orka

Jak na taxi się nie dokłada to po co ten płacz ? Zmienić pracę i nie płakać.Tyle wystarczy .

Wiktoria D

Mariuszku,wysmarowałam ci pupcię,wypłukałam paszcze więc możesz zacząć zarabiać . Najlepiej ja będziesz to robił co zawsze .Jeden od tyłu a drugi cie z przodu .Ja,jak zwykle bedę was nagrywać. Zawsze prosisz o dobre filmy więc się postaram .

Orkka

Wystarczy spojrzeć na czasówki bystra kobieto

Inco

Cierpem nie jestem ale,gdy tak poczytałem twoje ,,wywody,, to dochodzę do wniosku że marne geny i niskie,IQ to rowniez twoj naczelny problem. Pozdrawiam bez pozdrawiania .

Wiktoria D

A pisałeś że nie bierzesz lite

@Wiktoria D

Tak to nie biorę ale jak stoje juz 3 godziny to z nudów wezmę aby pogadać sobie z ludźmi .Przeciez to proste . A ty dalej bierz sobie cały czas lite i dokładaj do paliwa .

@Orka

Znamy to, biorę z nudów, biorę bo mam po drodze do domu. Uśmiałam się nygusie. Walisz lajty równo żeby mieć co żreć niewolniku. Ja jak walne maraton to spłacam sobie dom, zaznaczam dom a nie mieszkanko. Dwa lata i jest moje spłacone a auto mam gdzieś ile robi kilometrów. Ja się poświęcam nawet na lajtach do sprawy a ty? Żeby mieć na chlanie, żarcie papierosy. Nie nasz nic golasie. A moje auto będzie miało 400k kilometrów i tak taki jak ty parobas je kupi

Dla kumatych
@Orka

Nie zarobicie za 1zł ani za 1,30zł ani za 1,50zł myślcie no dalej :-) 1,80 tez! Od bidy 2zł z przodu i w górę 2,40 tak Itaxi,elacze tylko to chodzi pozdrawiam wszystkich tych co mają 3zł z przodu.

Zdziwiony
@Orka

Skąd was biorą. Wiem, z księżyca. Jak to fajnie, mozna za grosze jeździć a kasę przeznaczyć na inne cele. Brawo, tu mi się podoba. Nie ma takiego innego miejsca na świecie gdzie ludzie charują za darmochę i nie protestują. BRAWO, tak trzymać, Ja wiem lepiej na co wydawać kasę.

Cierp
@Wiktoria D

Jedyne co masz to komornik.

Nic.

Dom w dwa lata co za debil lub debilka W dwa lata zarobisz 600 tysięcy Lecz się lecz . . . Macie nową opcję latacie litem po całym mieście z przystankami jak bilet miesięczny Ale ubaw. Teraz to na dwa domy zarobisz chyba w Bangladeszu . . . Nie którzy to naprawdę mają upośledzenie jakieś .. . . Robota z p.i.z.d..... . . Butelka do podmycia i lataj litrem ...... Lux machin ......

:-)

Upodleni . Jak ktoś lata długo to ma swojakow z dawnych lat. A Świeżaki muszą d,y,m,a,c. Lite Zrobię trzy ruchy swoje i spadam po co latać 12 godzin . Nie chodzi o to żeby się zabić tylko zarobić Apka dla śmiechu żeby było o czym pogadać i pośmiać się . Dużo udanych litów :-)))

Koniec maratonu, sobota od 16.00 do 10.00w niedzielę 900zł

Pawel

Tania jesteś

@Pawel

Zarabiam

@Wiktoria D

Biedna tyle lasek musiała wypolerować na pigalaku że się jej w główce poprzestawiało i dodała jedno zero więcej ale mówią że kiełbachę wcina aż się jej uszy trzęsą a mówiła że tylko dorabia po pracy w biurze fn

Yyson

Nie strasz prymitywie. Kto chce to bierze lity. Często jest to euro lub itaxi lub sawa lub ele. Niestety jest beznadziejnie. Postój na centralnym to zobaczysz, że 85% ludzi zamawia ubera, 10% freenow i 5% wsiada do taksówki. Czyli 1 na 20 wybiera taryfę i jest to zwykle mpt. Tak jest i niestety tak będzie. Ludzie przyzwyczaili się do taniej jazdy.

Lekarstwo

Ale ja nikogo nie strasze przegladaj na bieżąco tu forum i fb to zobaczysz juz za pare dni jaki bedzie placz hahaha niech troche sie nazbiera . Wczoraj dwa trafienia pelny sukces jeden uciekl na jednych drzeiach zostalo drugi probowal gazem straszyc kilka sekund kazdy zlapal za kawalwk i biale place zostaly . Masz racje zgadzam sie w stu procentach ale skoro sami psuja rynek i jezdza za darmo to niech przestana plakac i o wszydtko ukraine obeiniac bo sami sobie sa winni tej sytuscji i tego ze dalej wszystko idzie w zlym kierunku

Kolejny rarytas Skarbka z Gór - Kijowska 18,44zł tylko się nie zabijajcie :)

Jutro godz 05:25 Rydygiera - Lotnisko całe 21zł no nic tylko braaać

Całe 1,30zł za kilometr minus 20% prowizji za zlecenie - biznes życia

Klon

Juz 25 lat temu mówiło sie ns taxiarza "złotówa" bo bylo po 1 zl z km. A teraz jest taniej, bo bez czasowki i startowego.

TAXI

Jeszcze chwila jeszcze moment i juz nawet ukry przestana jezdzic w FN hahaha odbije im sie to (usunięte przez administratora) ktorego narobili czkawka . A zapomnialem przeciez nasi prawdziwi taksowkarze ci z numerami lekko ponad 1000 robia lite malo sie nie pozabijaja a na ukraine placza hahaha (usunięte przez administratora)wiecej was robi lite niz ta ukraina wstyd zeby ukr mial wiecej rozumu w glowie .

Pech

Zapraszamy 9,8 km za 15,44 PLN terminowość wisi Brak chętnych ? Minus prowizja i wszelakie koszty . Dobrych łowów . Już tylko 29 kursów żeby zrobić 300

Krasnal
@Pech

Skąd wy bierzecie te zlecenia lajt z takim cenami dziwne nie biorę kantów a żadnych takich czasówek nie widzę

@Pech

Tu juz nie ma innych zlecen, norma jest ze za 16 bedziesz jechal okolo 8-9 km. Czyli 1zl za km, bez czasowki i startowki 8 zl. Takie ceny 1 zl za k to byly chyba 20 lat temu gdy na taxowkazy mowilo sie zlotowa. Pinelo cwierc dekady a ceny spadly

Max
@Pech

Ja jakoś nie widzę tak niskich wycen lajtów. Mam normalne

@Max

No wlasnie norma jest teraz 1 zl za km

Bajki
@Krasnal

Może jeszcze napiszesz ze lajty wychodzą po 2zł za kilometr???

Szczególnie w nocy i niedziele
@Max

Normalne to znaczy jakie? 1,3zł/km czy 1,5zł/km ???

Maciek

Jeżdżąc tu żyjecie jak w Matrixie . Robimy robimy i efektu nie widać. Dobre zajęcie z nudów dla zabicia czasu jak jesteś samotny i najlepiej jak auto jest twoim domem

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 73 to opinie pozytywne, 130 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.