Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Piotrek

Kursy lite to rzeczywiście (usunięte przez administratora) Nie uwzględniają korków i generalnie czasu podróży oraz zmian długości trasy. Uber i Bolt są lepiej wyceniane, mają lepsze aplikacje. Czekasz na pasażera nalicza ci jakieś drobne, klient anuluje kurs - dostajesz parę złotych. Do tego inne bonusy i udogodnienia. We freenow tego brak co sprawia że biorę tu tylko taxi - co oczywiście zdarza się żenująco rzadko - średnio raz dziennie. Szkoda mi kolegów którzy z jakiś względów są skazani tylko na tą apke. Nie rozumiem też polityki tej firmy, ale to chyba jak wszyscy ????

Cierp

Frajerzzzzy. Wszystko co montujecie w aucie musi mieć atest. Podczas kontroli drogowej należy się wam mandat, i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Jak zwykle dajecie się (usunięte przez administratora)free now. Prawo w tym kartonowym panstewku nie działa, to wasze szczęście. Ale owoce waszej pracy zbiera p. (usunięte przez administratora). Ale to wasz problem.

Orka

Niestety już kilka moich wpisów wykasowali nie wiem czy tak można ale jednak. Więc widać, ze jak coś jest dla nich niewygodne to do kosza taka to firma. Jeszcze raz ogłosze swój komunikat.do prawdziwych taksówkarzy, zostawcie to (usunięte przez administratora) dla ukraińców i(usunięte przez administratora)i innych podobnych. Chcieli mieć ubera to mają jaka firma tacy kierowcy szanujcie siebie i innych.

Papa
@Orka

Jest 2zl w mojaCar co wy robicie po 1zl??

@Papa

Nastepny naganiacz wystarczy wejść na strone mojacar 1.49 km. Gdzie te 2 zł

Krzysiek z Mini
@Orka

Ta mojacar to jest upadająca .SZUKAJĄ KIEROWCÓW PO WSZYSTKICH FORACH BO JUZ z tej desperacji nie wiedzą co robić . Kierowców nie mają to żebrają

Adrian Taxi
@Orka

1.49 przez apke a większość ludzi dzwoni i 2zl wpada za km.

Michał Moks
@Krzysiek z Mini

Kierowców to dużo jest tylko u ciebie

@Adrian Taxi

pseudofiremki jak mojacr upadają .Dzwonią po starych kierowcach i błagają o powrót . Nie mogą się pogodzić z porażką .Jeździł tam mój kolega i lepsze kurSy sobie losują między sobą ci co mają układy,wiadomo. Teraz zleceń mają MAX 20 dziennie bo koleś z systemu co ma wgląd rozgaduje wszystkim jak dalekie są kursy i kto pojechał. Freenow jest najlepsza i nikt tego nie zmieni.

@Wiktoria D

Masz rację. Tylko freenow

Beata
@Wiktoria D

Co ty gadasz wszyscy z mini,sevena,opti już tam jeżdżą więc nie kłam bo chyba jesteś głupi jak nie widzisz różnicy 2zl i zł we free

Janina staszewska
@Beata

To fakt każdy woli po 2 latać a nie za darmo

Ola
@Beata

Wszyscy przeszli do mini bo tam jest praca.

Waldemar
@Ola

Stawka d.eb.i.lko od 2zl w górę się zarabia a gdzie expoloatacja Po 1,29 jeździ tylko mlot

Ola
@Waldemar

W Mini fruwają bo tyle pracy a w moja się stoi .

Dawid
@Orka

Przecież sam rozwinęła ta firma jeżdżąc tam jak tobie było ok.ale to korpo i oni ustalają zasady a nie kierowca współpracownik.

Aldek Marki
@Orka

Mam wszystkie aplikacje i najbardziej jest rozwinięte MojaCar najwięcej zleceń mają,a wy janusze dalej po 1zl pracujcie minus % i reszta.Od 2,40 jest kasa mniej nie da rady!!! Minimum 2zl jak masz swoje auto to zarobisz a wy wynajmujecie i jeszcze % dla Niemca :-) Głupie firmy obniżają nie patrząc na kierowców tylko na klienta a bez kierowcy nie ma niczego

Poker tanietaxi24
@Aldek Marki

JAKBY Mojacar była rozwinięta to by nie szukali po czyiś forach kierowców i zmieniała nazwy jak mają negatywne komentarze. Freenow jest najlepsza i tyle.

@Dawid

No własnie oni ustalają zasady więc niech oni ich wożą za grosze

Tulipan
@Poker tanietaxi24

A no co zmieniają nazwę?

Rafał
@Tulipan

Na Atu bo się łączą,od lipca ja już na jednej apce mam zlecenia z obu firm

Liczman

Racja. Za 6km kierowca otrzyma ok. 12zl 6km hulajnogą z prędkością 18 km/h to koszt: 6km/18km/h*60minut=20minut. Wynajem hulajnogi to 3zl+1minuta jazdy po 0.5zl czyli 13zl. TRZYNASCIE!!! Poproszę inteligentne komentarze.

Lezek
@Liczman

Robicie te lite ze zmiana trasy i anulowaniem paragonow ?

Taksówkarz
@Liczman

I po co to piszesz. We free frajerzyyy wymieniają się co tydzień. Mija miesiąc i ci sami wracają, i tak w kółko. Dlatego że to nie są kierowcy, nic nie umieją i to do nich free kieruje swoją ofertę. Pasozytują na rodzicach i tak zgrywają cwaniaka. A firmy typu free, amazon itp się cieszą. Widać tak już musi być. Pogrom to będzie jak skończy się kasa z tarcz.

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dramat myslowy

Lite to jest 50 procent normalnej stawki I Jeszcze zabiora ci 20 procent prowizji I Minus paliwo . . . De facto z kwoty 100 procent do ciebie trafia Az 20 procent przed podatkiem i vatem . . Powodzenia . . Zyjesz z dnia na dzien nie myslac o przyszlosci Robisz wszystkim dobrze ciekawe czy oni ci pomoga .

Lezek
@Dramat myslowy

Dobrze piszesz. A z tego co widze to jak trafi sie kurs taxi to max 3 km, reszta to lite. Ja juz od 3 miesiecy nie jeżdżę a ci co to biora to widac ze na czarnucha lataja bo legalni siedzieli na (usunięte przez administratora) i dotacje brali. Wiec co dalej ?

Zlombol

Skoro lepiej jezdzic niz stac to rownie dobrze mozna zbierac butelki i puszki Robota jak kazda inna . Marek zlomiarz zobacz jakie ma dniowki lepsze niz wy. . .

To jest hit!

To jest hit cenowy. Uwaga: Odbiór klienta po 22.00, 7km od granicy miasta. Kurs 19km, cały czas oddalając się od granic miasta (powrót 26km do granic miasta). Za ten kurs życia kierowca inkasuje już na konto 44zl. Nawet nie wiem jak obliczyć cenę kilometra. Pewnie zaraz absolwenci pewnej Akademii podniosą rwetes, że lepiej jeździć, niż stać. Jesteście tańsi, niż samochody na minuty, o hulajnogach nie wspominając.

Krzyś
@To jest hit!

Skąd wiesz o tym tak dokładnie?

Jw
@Krzyś

Z ogólnodostępnej aplikacji klienta. Nie trzeba brać zleceń - a nawet wspolpracowac - by widzieć.

Deszcz

Deszcz leje a zamówienia lecą jak szalone - oczywiście same lajty w cenach żałosnych. Niech mokną biznesmeny zostaje w domu!

Prestige

Szkoda, że nie ma opcji LITE GARNITUR i LITE BODYGUARD w cenie lajtów oczywiście.

Maciuś
@Prestige

Lite Escort, ktoś ma inne propozycje?

Nie dziekuje

4-5 km za 11 pln Brutto w godzinach szczytu plus dojazd Powodzenia .

Bodek

Same tępaki bez taksometrów , o kierowcach z FREE mówią na mieście że nogi wam śmierdzą

Wiktoria D

Piękny piątek i sobota. Jak za dawnych czasów.

Sobota całkiem niezła 12 godzin 670zl netto

Dziś od 5 rano do 16.30 400zl nie jest źle

Raf
@Wiktoria D

Zgodze się z Tobą na te 400 zł. Tylko zapomniałaś dodać że po odliczeniu paliwa i prowizji dla free zostaje ci jakieś 250 zł. Super dniówka. Naprawdę gratuluję. Nie zapomnij o eksploatacji auta i płaceniu ZUS. Pozdrawiam.

vvv
@Wiktoria D

czy ty wiesz ile kilometrów trzeba zrobic zeby zarobić 400zł przy stawce 1zł za km. w uber lepiej zarabiaja bo oprócz 1zł maja czasówkę oraz jak dziś cały dzień mnożnik

@Raf

800 netto(usunięte przez administratora)

Shit
@Wiktoria D

Napisz od razu 2000zł po co się ograniczać !!!

Stefan

Freenow to uczciwa firma .Da się zarobić i nikt nie pisze źle.

Koniec pracy w piątek. 800zł

Student

Czy Akademia FreeNow poradzi nabor na nowy rok akademicki? Czy po licencjacie jest mozliwosc ukonczenia magisterki? I w jakim systemie lepiej studiowac: stacjonarnym czy zaocznym.

Radoslaw
@Student

Bez znaczenia jaki to będzie system liczy się prestiż uczelni

Student
@Radoslaw

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Chyba zdecyduje się aplikować.

Raz na wozie

To widać u udzielających się tu absolwentach.

Wiktoria D

Obiad zjedzony więc czas do pracy wyjechać. Pieniądze czekają. Teraz do rana. Od 5.00 dziś do 12.00 juz zrobione 300zl. Teraz nocka.

Radek
@Wiktoria D

Ja mam już od 12 do 16:20 340zl Jest super jeżdżę dalej pozdrawiam wszystkich Polaków

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 73 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.