Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Dziękuję firmie free now za to że w nocy, zapłaciłem niecałe 17 zł za kurs z pracy do domu na sam koniec miasta - 10 km. Najfajniejsze jest to, ze kurs z przesłoną był tańszy od kursu bez przesłony. Dlatego przestałem korzystać z usług konkurencji, bo tam płaciłem 37-38 zł. Jak spytałem kierowcę dlaczego tak tanio, to to powiedział że zainwestował w prawie nową hybrydę, żeby koszt kilometra był jak najmniejszy. Duży minus za czas oczekiwania - u konkurencji 5-6minut, tutaj prawie 25.

Team Bema

Ja polecam toyoty z Bemowa hybryda i LPG bez limitu za tą samą cena co fabia!

Boss

Już się martwiłem że zaczeliscie myślenie. Na szczęście już jest ogień. Dzięki Wiktoria. Auta czekają. Kasa jest Mi potrzebna na zabawę. W weekend chciałbym iść do przeczkola na kiełbaskę, ale potrzebna jest kasa, więc nie biadolic drajwerzy( nie jesteście kierowcami) tylko do pośredników po auta marsz.

Straty

Kazdy kurs lite to minimum strata 50 procent Jedziesz za polowe ceny A w nocy minus 70 procent Wlacz myslenie Chyba czas na zmiany . Promocje kosztem kierowcow a prowizja stala . Śuper zeby sie wywalic .

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Bravoooooo

7'5km za 13 PLN to wasz sukces Bravo Nawet na jedzenie nie zarobicie Wstyd ludzie plują na to Robta co Chceta.

Wiktoria D

Dobrze się tydzień zaczął z freenow. Dobre lajty, parę taxi. Jest dobrze. Będzie jeszcze lepiej.

@Wiktoria D

Dziś ogień pokonaliśmy pandemię brawo

Tygrys

Będzie jeszcze lepiej

Cypis
@Krasnal

Będzie dobrze czekamy aż otworzą lotniska i loty międzynarodowe

@Cypis

A na was na lotnisku policja i skarbówka niech was sprawdza jak jezdzicie na lajtach bo zgodnie z prawem trzeba mieć paragon za każdy kurs,w mieście nie można jeździć na cenie umownej a fn nie pozwala dawać paragonów klijetem jeżdżący na lajtach no chyba że wasi pasażerowie są przesyłka

Cypis
@Małpa

Tylko taxi i klient firmowy biorę z lotniska

@Małpa

Przestań(usunięte przez administratora) farmazony z lotniska większa połowa to lajty,bajki to ić wciskać dziecią i tym co auta mają od pośredników.Dobze to było w mytaxi były normalne kursy i był prestiż a do tego multum kierowców z licencją,od kiedy jest fn to się wszystko (usunięte przez administratora) jeżdżą auta z logo fn bez koguta syrenki i nr bocznego mają tylko wasze zasadne logo to już niejest korporacja tylko tani przewóz osób

Dron
@Małpa

Brawo za proste wytłumaczenie dlaczego lite są niezgodne z przepisami. Nie brać zleceń lite. Chociaż w ten sposób okazać sprzeciw tej śmieciowej aplikacji.

Dramat

80 -120 pln Dziennie tyle możesz na czysto mieć teraz za 10 godzin pracy i nie swoim autem bo szkoda zrobisz 200 km dziennie.

Bodek

Kurczę przeniósł bym się do Fn , tyle kasy zarabiacie ???? Tylko na mieście się mówi o was że wam nogi śmierdzą i jeździcie w czapce z daszkiem

Kruk

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy możliwe jest, że zdesperowani ludzie sięgną po przemoc. Wiecie, gdy te wszystkie Ubery, FN zabierają potencjalny zarobek, ale coś tam zostaje w kieszeni to czujemy złość, ale gdzie w głębi postępujemy racjonalnie. Natomiast gdy zamiera ruch, stajemy się zdesperowani. I nawet jeśli Uber tylko dobija rynek to sytuacja może wymknąć się spod kontroli. Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Zresztą chyba Uber i tym podobne firmy najmniej znaczą tam gdzie wybuchały niepokoje społeczne. Inna sprawa, że obecna władza ( poprzednie pewnie też, ale to bez znaczenia, tamci nie rządzą) nie rozumie innego argumentu. Boją się górników więc ich kokietują. Nawet postojowe dostaną 100 procent, bo przecież nie mogą odpowiadać ekonomicznie za skutki wirusa. Oni nie. A inni?

15 km za 23 PLN brutto Jedziecie

Wiktoria D

Pięknie. W sumie od 5.00 rano piątek do 4.00 w sobotę 700zl. Netto. W tym oczywiście 8 godzin w domku. Jest ok.

Tania jesteś. Ile pałek obrobilas za te 700

Ulik
@Wiktoria D

(usunięte przez administratora) kogo chcesz nabrać przecież każdy wasz kierowca wie że więcej niż 150 do 200 zł obrotu nie da rady zrobić w 12-14 godzin jeszcze na dodatek srajty za połowę stawki 1 zł km takie bajki są dla nowicjuszy żeby ich naciągnąć na tą żebraczą pracę do pośredników żebyście mogli na oszustwiee zarabiać stawki we FN są żenujące dlatego kto mądrzejszy stamtąd ucieka w uberze lepiej zarobią a to przecież jest masakra ta firma stała się najgorszym szajsem i dziadowszczyzną nawet ukry i ciapate nie chcą tu jeździć mam nadzieję jak wielu taksówkarzy że niedługo te tanie podwozy zdechną i(usunięte przez administratora)

Kilim
@Ulik

W punkt. ????????

Kilim
@Ulik

Te znaki ? To były buźki i tak system zmienił.

Pawel

Ja od 5 marca nie jeżdżę. Nie będę się poniżał bo szanuje samego siebie. Nie jestem też freekalowa(usunięte przez administratora)

Bellus
@Wiktoria D

Wszyscy kierowcy fn wiedzą, że obsługa przegląda portale, w których jest mowa o transpircie taxi z możliwością dawania opinii. "Wiktoria" to zapewne wymyślone imię etatowego pracownika, który ma za zadanie wychwalanie firmy fn i gnojenie innych korpo. Prada jest taka: eliminacja z rynku przewozów ubera itp, całowanie w dxxxe klienta niską stawką, która jednocześnie czyni mułem roboczym i niewolnikiem tej niemieckiej firmy. Miedzy tym co oferowała kierowcom na początku jako mytaxi a tym co teraz to ...antypody.

Eryk
@Pawel

Ja od 12 marca. Odpuszczam temat. Trochę grosza mam i szukam innej pracy. No chyba że tego "piątaka" dostanę lub te 2400 to jakoś przedziaduję. Ale Litów nie wezmę. Zresztą irytowało mnie to gotowanie żaby czyli zdejmowanie dopłat. Wiedziałem, że to się skonczy, ale to takie torturowanie. I z poniedziałku zła wiadomość. Znów minus 2 zł. Teraz zresztą mam info od kolegi który twierdzi, że i wyceny są niższe. Sam mało jeździ, bo nie będzie samochodem za 35 koła na benzynę woził golodupcow. W lutym z dopłatą 2 zł kurs za 30 zł wychodził minus 5 zł przy stawce 2 zł/km. Teraz twierdzi, że to jest minus 11. Więc ten virus trochę mną potrząsnął, bo tak bym ciągle zwlekał. A to co będzie od pierwszego stycznia. Potem co się zmieni od pierwszego kwietnia. Szkoda czasu. Jeszcze pół roku temu nie zamawiałem lite ze względu na szacunek dla kolegów. Dziś.... zamówię bez skrupułów. I jedną gwiazdkę dam. Na szacunek trzeba zasłużyć.

Jest afera

Żurom,Popek i Pomidor .Do tego jeszcze Miśka wplątali nie wiem po co ?

Zyga
@Jest afera

Jeszcze Dyzio zniknął. A chciałem u niego sobie dorobić

@Zyga

Witaj dyzio nie zniknie pigalak będzie zawsze fn zdechnie a u mnie robota zawsze będzie tera dużo miejsca zajmują pośrednicy rąbią kiełbasy ile wlezie no ale co się dziwić leasingi kredyty to kosztuje zlitowałem się i trochę im daję zarobić dobrze ciągną chwalą ich chłopaki jeszcze biuro fn stuka robota im się kończy w tych gównowozach ale będą musieli zacząć od kakao na kiełbachę muszą zasłużyć kara musi być za ich podłości i kolaborandztwo pozdrawiam i zapraszam na pigalak Dyzio

Taxi nowy

Dzień dobry. Ile mogę zarobić w tej firmie? Jestem na swojej dg, nam wszystko od roku co potrzeba na taxi. Czy warto w freenow czy lepiej działać prywatnie.

@Taxi nowy

Kolego daj sobie spokój z fn poszukaj innej korpo tam zostali sami na wynajętych autach jeżdżą na śmieciowych kursach ich już nie można nazwać korporacją,nie sugeruj się też wpisami (usunięte przez administratora) bo to ściemniacze

Obrót między 10-13 tys

Taxi nowy
@Małpa

Małpa dzięki. Bo tak czytam to jedni piszą ze dobrze inni że nie. Ja jeżdżę do tej pory bez korpo.

Snndicucfbsbsj dzindobru
@Taxi nowy

Tez jestem nowy ale poszedłem do tych co jeżdżą po 2,4 we freekał zjezdzisz tylko auto i zostanie ci 3000zł na czysto ale tak było przed epidemia. Obroty jakie pisze ktoś 11 _13 tyś hahahahahahaa.

Orka
@Krasnal

Lubię sobie nieraz poczytać te wpisy bo to lepsze niż kabert smiechu co nie miara

@Krasnal

Skrzacie tyle to możesz mieć tylko u mnie na pigalaku jak będziesz ciągnął kiełbachę od tego laksu już całkiem ci się we łbie popieprzyło przecież fn to przykrywka zapomniałeś tam się ostatnio skarżyłeś że nawet 2 tyś na miesiąc nie możesz wyciągnąć a teraz cię fantazja poniosła

Orkka
@Taxi nowy

Jak już musisz lub chcesz jeździć w podwozach idz do ubera wiecej roboty i lepsze stawki. Tu się wykończysz nerwowo i finansowo.

@Orkka

Żebyś wiedział. Gdyby Uber miał wyższa startowe to kursy byłyby lepiej wyceniane. Kurs z Włoch na Bródno 18 km za 31 zł w FN, 29,5 Uber.

Orka
@Tyk

No i mają mnożniki wczoraj w czasie deszczu sprawdzałem kursy opłacalne 10 km 40 zl we fn 22zl zero mnożnika chociaż lajty leciały jak wsciekłe.

@Orka

No i sam widzisz. A i auto może być na swój sposób byle jakie. Dworzec, lotnisko? Walizki? Ok, ale na kolanach bo Fabia czy Aveo są jakie są.

Pablo
@Taxi nowy

Zrobisz bez problemu 100 obrotu w 12godzin. Czym prędzej się oklej jest dużo chetnych, brakuje kogutów.

AmbitnyDriver

Od 1 lipca wchodzi podatek handlowy. Po wyborach podatek cyfrowy, od cukru, śladu węglowego, a kto wie czy katastralny też. Kto będzie miał pieniadze żeby taxi jeździć? Idzie katastrofa gospodarcza z socjalistami u władzy, Brawo Polacy!!! Kiedy u Niemców obniżają VAT u nas nowe podatki... Za pół roku nikt nie będzie miał na ZUS, Ci którzy zostaną będą jeździć na czarno w Uberach itp. O ile będzie jeszcze kogo wozić.

Gibon
@AmbitnyDriver

Rynek przez ostatnie 5 lat w Warszawie zwiększył się ponad 2,5raza ,liczba taksówek wzrosła o 60% dodać przewozy .Taksówki na pewną nie znikną ale część osób odejdzie napewno jeżdżenie poniżej 2.4zl jest nieopłacalne i tyle

@AmbitnyDriver

Komuniści wierzący w Boga nie wprowadza podatku cukrowego, bo się ambasador USA nie zgodziła. Interweniowała pilnując interesu Coca Coli i PepsiCo. Podobnie jak w przypadku Ubera czy Phizera (brak ich specyfiku na liście leków refundowanych). Polityka na kolanach. Do tego po drugiej stronie całkowicie nielojalny partner.

Bambo
@Tyk

Nie bój się o to, być może nie wprowadzą przez Sejm ale przez UE, tak jak chcą z podatkiem cyfrowym zrobić. Nie przepuszczą takiej okazji, tym bardziej że Niemcom taki podatek jest na rękę. No ale pamiętajcie, wszystko dla Waszego dobra oczywiście ;)

@Bambo

Być może tak, być może nie. To po co ruszali temat skoro ma być wprowadzone odgórnie? Niemcy? Daj spokój. Państwo bez charakteru ( dla nas w pewnych obszarach to i dobrze). Trochę za i trochę przeciw. Niby przyjaciele, bo daje kasę, ale jak będziesz tonął to nie odbiorą telefonu. Najlepszym przykładem nielojalności czy wręcz dwulicowości są Nord streamy. Niby przeciw, ale "wicie, rozumicie". Ta ich polityka poprawności politycznej, multi kulti etc to jakieś ogólne zidiocenie. Wpuszczenie w sumie bez opamiętania i planu dwóch milionów ludzi to idiotyzm czystej wody. 300 tys z nich pracuje. Reszta żyje z socjalu. Socjalu który jest ułamkiem ich potrzeb wykreowanych przez otoczenie. Przedwczoraj chcieli do Niemiec, wczoraj chcieli mieszkanie, dziś chcą iPhona, jutro Passat. Widzą jak żyją Niemcy. Nie dostaną? W swoich gettach wytworzą ruch niezadowolonych. Jak we Francji czy Belgii. Będzie ciekawie. Zamykają elektrownie atomowe, otwierają kolejną węglową. 1GW. Na nich nie można liczyć. Dlaczego nie załatwią sprawy rajów podatkowych w UE? Cypr, Malta, Irlandia. Dlaczego nie załatwią sprawy "krajów przesiadkowych" czyli Beneluxu. Co to raj podatkowy każdy wie. Kraj przesiadkowy to taki do którego transferujesz dochód. A tamtejsze służby podatkowe za pewien odpis finansowy nie robią problemu z ucieczka na Kajmany. Dla takiego kraju jak Polska stratą 10 mld z Cit to ogromne pieniądze. Dla małej Holandii z tego zostanie 5 mld. Zwykle paserstwo.

Wiktoria D

Kiedy będą mnożniki w freenow?

Dyzio

Czy będą mnożniki w freenow? Uber ma i bolt

Stalone
@Dyzio

Bedą w przyszłym roku proszę cierpliwie czekać

Wiktoria D

Dziś pięknie 12 godzin i 440zl wpadło netto Weekend będzie ogień. .

Maciek
@Wiktoria D

Gdzie przyjmujesz? Ile za godzinę?

Bellus
@Wiktoria D

12 godzin mówisz Wikuś. Tydzień pracy to 40 godzin, tzn 8 godzin/dzień i od tego licz dochód ...ty jesteś niewolnicą! Rasowa bladź za numer bierze z 500zeta, zwykły kurxxxon za to samo 80zeta, którą ty jesteś? Ty musisz dać aż 6 x żeby mieć podobnie. Dalej ona ma czystych, pachnących gości, a ty dajesz łajzie.

Juno

Wiktoria krzuś krasnal to jeden płatny (usunięte przez administratora) z biura propagandy 3 rzeszy szubrawiec.. i kolaborantna usługach niemiaszków

Artur
@Maciek

chłopie czy ty wiesz ile kilometrów trzeba przejechać żeby zarobić 440zł netto?????????????? Ja ci powiem pajacu, trzeba zrobić 600km

Prezes

Od jutra w biurze wydajemy darmowe pampersy abyście nie musieli robić przerw a tym samym wykonać więcej intratnych kursów lajt

Malpa

Jesteście zerami macie 2.4 za km a jeździcie a 1zl za km,powiem tak fn to już nie korporacją mogę wam wysłać zdjęcie że u was jeżdżą samochody z logo bez uprawnień a żeby się do was do dobrały pewne służby i całą tą chałastre zlikwidowali

Były taksówkarz

To chyba pojechałaś do Szczecina i kawałek wróciłaś po 1 zł za kilometr, jeździłem paręnaście lat w ele, i Koszalin za 2000z centralnego to nawet chętnych za bardzo nie było.

Tygrys

Moi znajomi z (usunięte przez administratora)się rozklejali a teraz pewnie żałują. Będzie dobrze a nawet lepiej. Jestem dumny ze jeżdżę w freenow.

Dziś ogień nie widać już pandemii covid19 brawo

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 73 to opinie pozytywne, 130 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.