Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Wąsaty

Czytając te wasze wypociny domniemam że już jest tak źle, że pada cała branża. No wreszcie. Wszystko zacznie się na nowo układać, tylko tych wszystkich śmieci nie będzie. Czyli jest dobrze.

Siemanko, Zaczynam przygodę z FN, czy dużo kursów jest w tych czasach ? Ile mniej więcej przez 5-6 godzin dzinnie można zarobić w Trójmieście?

@Nowy

W warszawie wielkie (usunięte przez administratora)a przygód to szukaj na wycieczce bobw tej firmie znajdziesz tylko kłopoty i długi

@Nowy

To zależy od kilku rzeczy. Najważniejsza to samochód. Jeśli chcesz zarabiać musisz zainstalować. Ludzie stali się wybredni. Tak na dobrą sprawę to Auris w hybrydzie to minimum. Kup lub podepnij się pod partnera. 800 zł za tydzień to sporo kasy, ale warto. Lub weź na kredyt. Jak będziesz jeździł czymś tanim to pasażerowie będą dawać ci niskie oceny, a nawet pisać skargi do FN i zostaniesz wyrzucony z wilczym biletem. I w tym zawodzie będziesz stracony. Jeśli chodzi o partnera nie musisz mieć działalności. Nie płacisz ZUSu. Pracujesz na czarno. Wiesz "i tak nie dostanę emerytury". Nie daj sobie wmówić że też potrzebny jest taksometr czy kasa. (usunięte przez administratora)A prawa należy przestrzegać. Zresztą w razie kar możesz się odwoływać lub poprosić o pomoc naszych aniołów z FN. Oni z reguły pokrywają wszystkie kary. Brzmi bez sensu? Nie, bo nowoczesne startup mają specjalne finansowanie. One nie muszą przynosić zysków. Mają budować zasięgi. A dodatkowo za FN stoi potęga Daimlera i BMW. Wiesz dlaczego w przyszłym sezonie FN będzie tytularnym sponsorem FC Liverpool? Bo łączy ich wspólna dewiza: You'll never walk alone! To nowa rzeczywistość także w fazie etycznej. (usunięte przez administratora) Zresztą o ich potędze, wpływach świadczy to, że forsują w poprawkach do tzw Uber Lex bezkarność dla "innowacyjnych". Nie wiadomo czy się uda, ale dobrze wiedzieć skąd wieje wiatr. Mam też informację tyle, że niepotwierdzoną, że w związku z kryzysem na rynku przewozów oraz zastojem w sprzedaży nowych aut wkrótce kierowcy będą otrzymywali nowe BMW serii 5, Mercedesy E klasa i pojedyncze sztuki dla najlepszych ( dużo kursów lite, wysokie oceny) BMW X5, i serii 7 oraz Mercedesy S klasy w wersji Long lub Maybach oraz GLE i GLS. Tak więc nie zastanawiaj się.....

@Wiktoria D

juz nie moge tego czytac, w jednym zdaniu Pani pisze cytuje ''pracujesz na czarno'' a w nastepnym zdaniu, ze ''prawa trzeba przestrzegac'' to jak?? rzad zalegalizowal prace na czarno, ze jest zgodna z prawem??? wyzywa Pani innych ludzi od nieukow, a sama Pani pisze bez zadnego ladu i skladu jak typowy neoniewolnik korporacji, ktoremu przelozony daja zlotowke za kazdy komentarz....pozniej namawia Pani, zeby ''pogonic'' protestujace kobiety. A moze Pania nalezy pogonic. Jesli nadal bedzie Pani zostawiala obrazliwe, ksenofobiczne i obrazajace innych ludzi wpisy, zglosze to do FN oraz do odpowiednich sluzb zajmujacych sie sciganiem wszelkich przejawow rasizmu i ksenofobii. Takze doradzam, by wziela sie Pani w garsc.

Krzyś

Nie zwracaj na nią uwagi,to taki błazen forumowy.Na Facebooku też się czasami udziela.Ona nie wie czego chce.Raz jeździ tylko taxi,a za chwilę ma jakieś wpisy o Uber i bolt. Lub że jeździ na trzech aplikacjach.Wybacz jej, gdzieś zabłądziła.

@Nowy

Nie szukaj takich przygód bo możesz coś złapać a najszybciej to długi i puste kieszenie

smok wawelski

w krakowie też ale myślałem że w warszawie macie lepiej . zamknęli cmentarze to za kwiatki mają wracać kupcom inne branże zwolnione z z.u.s .a my nie kto przetrwa ?? lewusy na czarno jeżdżący ustawa lexuber z Adamczykiem na czele nas pogrzebała

Stalone

Nie jezdziłem przez miesiąc znalazłem drugą robote ale mam sporo wolnego czasu i chce coś dorobić, czy jest sens wyjezdzać i na jaki obrót można liczyć przez 10h.

Boss
@Stalone

Co to za robota w której masz 10 godzin wolnego. Chyba stanie w krzakach z akpą

@Stalone

10 godzin licz ok 450 zł obrotu teraz jak jest pandemią liczę 40-45 zł obrotu na godzinę w tamtym roku miałem 60 zł min za godzine

@Krasnal

Potwierdzam.45zl na godzinę to lekko robisz.

Stalone
@Boss

Czytaj ze zrozumieniem

@Krasnal

Miałeś tylko 60 zl/h? Nie przemęczałeś! No chyba, że to kwestia intelektu. Rzeczywiście ci mniej rozgarnięci mogli tylko tyle mieć.

4.5 zł / GODZ !!! POWINNO BYĆ!
@Wiktoria.D

TAK TAK TO NIE POMYŁKA!! 1. ZASADA NR 1 KARTKA I DŁUGOPIS !!!! LICZ I JESZCZE RAZ LICZ!!! WSZYSTKO!!!! 2.FREE PROWIZJA 20% A ZARAZ BĘDZIE MINIMUM 25% BO UBER MA JUŻ 31%!!! 3.WYNAJEM AUTA OD KOLEJNEGO POŚREDNIKA OK 1500- 2000 LUB 40% OD OBROTU NIE LICZĄC PROWIZJI FN 4.PALIWO 1000-1500 A NAWET WIĘCEJ HAK DUŻO PEACUJESZ !!! 5.UM9WA ZLECENIE NA 100-200 ZŁ BRUTTO !!!CZYLI BEZ PRAWA DO CZEGOKOLWIEK!!!! ALBO NA CZARNO BO TAM TO TEŻ STANDARD !!! 6.PŁACISZ 8% OD OBROTU POŚREDNIKOWI OD AUTA - PODATEK 7.PŁACISZ 4 × 50 ZŁ CZYLI 200 M-C ZA ROZLICZENIE 8.CZYTAJ UMOWĘ KTÒRĄ PODPISUJESZ- ZA USZKODZENIE CZY RYSĘ BA AUCIE PŁACI KIEROWCA !!!! 9.MOŻESZ PRACOWAĆ NA SWOIM AUCIE - FINANSOWO LEPIEJ ALE JAK DOBRZE POLICZYSZ TOSENSU NIE MA ŻADNEGO !!!! MOŻESZ PRACOWAĆ NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ PŁACIĆ ZUS I PODATEK ALE .... TO JESZCZE WIĘKSZA ABSTRAKCJA !!!!!! MUSIAŁBYŚ DOPŁACIĆ DO INTERESU !!!! 10. NA SPOTKANIU SŁYSZYSZ O ZAROBKACH 10-12 TYS - BREDNIE 11.OBRÒT TO NIE ZAROBEK 12.CZAS PRACY 10-14 GODZ CODZIENNIE!!!! 13.OBRÒT TYGODNIOWY NP 1500 CZYLI ZAŁÒŻMY 6000 M-C DANE SPRZED PANDEMI ŻEBY BYŁO JASNOŚC !!!! PROWIZJA FREE 1200 PROWIZJA 40% OD KWOTY 4800 TO 1920 PROWIZJA 8% TO 480 PALIWO 1300 ROZLICZENIE 200 OBYŚ NIE ZARYSOWAŁ LUB USZKODZIŁ CZASEM AUTA !!! 14.PODSUMOWANIE !!!! 6000- 1200- 1920- 480 - 1300 - 200 CZYLI ZOSTAJE 900 !!!! SŁOWNIE DZIEWIĘĆ ZERO ZERO !!! CZAS PRACY MIN 250 GODZ 25 DNI PO 10 GODZ A TO NIE JEST DUŻO !!!!! STAWKA UWAGA UWAGA !!!! 3.6 ZŁ /GODZ. 15.WYBÒR NALEŻY DO CIEBIE !!! 16. PATRZ ZASADA NR 1 KARTKA I DŁUGOPIS!!!!!

Krasnal
@4.5 zł / GODZ !!! POWINNO BYĆ!

Dość tych bzdur 10-14 godzin dziennie i obrót tygodniowy masz 3.5 tyś minimum a nie 1500

@Krasnal

Ja mam nawet więcej.Mam dużo w weekend prywatnych.W weekendy to machają mi banknotami.Jak pada deszcz to też pełno zleceń .60zl na godzinę to chyba teraz takie minimum .Warto ,dużo zleceń w freenow no i prestiż być oklejonym.

@Krasnal

Ty gumowy kmiocie pośredniku nie (usunięte przez administratora)ludzi bo w najlepszych czasach mytaxi taki obrót nie był możliwy a teraz to ty możesz się tylko poobracać jak byk na lodowisku pasażerów nie ma pracy nie ma a to co uda się złapać to gównooooo 7 km za 13 zł to ile ty pajacu możesz zarobić jak się uda 100 zł na 10 godzi to sukces i gnomie nie czaruj tutaj bo i tak nikt od was nie będzie wynajmował samochodów bo nie będzie w stanie opłacić najmu ty jesteś znany prowokatorze już namierzony

Wirka7
@Fake

JAK ZOSTAJE MI 900 !!! to jakim cudem z tego opłacam mieszkanie ok 1200,zakupy ok 2000 m-c,i jeszcze ostatnio liczyłem i mam 2000zł odłożone ??? Coś źle liczysz bo ja tylko jeżdżę i jakoś z tego opłacam .

@Fake

To po co jeździć jak ktoś zarabia 900 zł na taxi bzdury roboty po 2.5 tyś jest wszędzie markety ochrona itp

pik
@4.5 zł / GODZ !!! POWINNO BYĆ!

Nic dodać nic ująć to cała prawda o zarobkach. świetnie pozdrawiam

smok wawelski
@Krasnal

3,5 tyś. to ja mam obrotu za cały miesiąc w krakowie po 8 godz. dziennie więc nie zarobiłem nic.

Wiktoria.D

Sobota super.Ludzie dawali mi kwiaty żeby zawieść na grób za dodatkową opłatą.Kieszenie mam pełne

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

Firma daje zarobić

Wiktoria.D

Piąteczek piękny.Kieszonki pełne.Pelno kobiet z marszu machało mi banknotami.Istne żniwa.

Freenow upadło nisko .

Dla tych którzy nie wierzyli gdy pisałem że prawdopodobnie uber chce przejąć freenow. Niejaka Wiktoria mówiła że to napewno nie możliwe bo przecież Mercedes to taka bogata firma. Jak juz pisałem taka bogata że chce zwolnić 10tys pracowników do końca 2021 roku. To jest teraz potwierdzenie w Pulsie Biznesu który powołuje się na magazyn Routers że uber zaproponował ponad miliard dolarów za przejęcie Fn. Wiec jazda dalej go wno zjady za grosze i starzy taksówkarze w barwach Fn. Jesteście smie ciami już dawno jeżdżąc w tym sy fie który niszczy rynek taxi a teraz już będziecie jeździć w uberze na którego tak bardzo narzekaliscie. Gdzie są teraz te smie Cię co broniły Fn i chcialy walczyć o ta firmę by powróciło Mytaxi. Ruch ano was bez gumy od dawna a wy z waszymi małymi mozgami lykaliscie wszystko jak pelikany. Przecież te wszystkie zmiany to dla dobra kierowców. Bluahahah dobrze turac w uberze za miskę ryżu.

@Freenow upadło nisko .

Lepiej jeździć jak stać i palić papierosy.Ja zarabiam a Uber to duża amerykańska firma.Bede dumna jak się połączą.Twn prestiż.Ze pracuję w zagranicznej korporacji.

@Freenow upadło nisko .

Teraz też pracują za miskę ryżu odkąd wprowadzili srajty to uber nie raz lepiej płacił niż fn psioczyli na ubera a jeździli za niższe stawki z legalną licencją i kogutami

pik
@Freenow upadło nisko .

jeżdże tu kilka lat i wcale się nie gniewam o twoją opinie na mój temat bo to prawda co piszesz więc nic nie zaprzeczam bo sam wiem że jestem śmieciem. myślę że przejęcie przez ubera rozwiąże moj pobyt w tym (usunięte przez administratora).bo każde wzięcie lite z braku laku to się czuje jak by ten klient (usunięte przez administratora)pozdrawiam cię.

@Freenow upadło nisko .

A ten dalej swoje. Doświadczenie dziadostwa jakie roznosisz po świecie nie pozawala ci czytać ze zrozumieniem. To Uber chce kupić. To że Mercedes ewentualnie mógłby sprzedać nie wynika z tego że jest biedny. Obecny miliard euro to żadne pieniądze. A Mercedes dostał by z tego połowę. Do tego napisałam wyraźnie, tak wyraźnie, że nawet największy tłuk zrozumiał, że jeszcze musi się zgodzić BMW. BMW nie zwalnia ludzi, nie likwiduje biznesu. I gdy czytałeś te pierdoły dla naiwnych mające podbić kurs Uber oraz wyciągnąć kolejne dofinansowanie od inwestorów (tudzież dać sobie kolejne alibi co do tego, że gotowka jest przepalana, ale my tu panujemy nad sytuacją) to jakoś nie zauważyłeś, że BMW NIE CHCE SPRZEDAWAĆ FN! Może to targi, może naprawdę nie chcą spędzić biznesu. Sprawa jest prosta, mogą odkupić udziały DB. Obiektywnie to przyjąć je za darmo, bo pół miliarda to drobne na fajki. Tak, tak. Nic nie robiaca Nikola jest warta 10 mld baksow. Byle startup typu Snowflakes to 80 mld dolców. Allegro z zapyziałego kraju to dziś 90 mld zł. Zwrot z inwestycji blisko....200 lat. A BMW jest warte 140 mld zł. Sprzedać akcje czy pożyczyć pieniądze na 0 procent w dzisiejszym świecie to betka. Póki co to tak chcesz mieć rację, że już uznałeś, że Uber już kupił FN. Do tego droga bardzo daleka. Nikt nie wie jak sprawy się potoczą.

@Wiktoria D

Kończąc, ja jeżdżę na 3 apkach a ty stoisz.

Oli
@Wiktoria.D

Raz odpowiadasz jako pracownik biura. Raz jako kierowca. Sama nie mozesz sie zdecydowac. Nie siej zametu dziewczyno... O ile jestes dziewczynom a nie prezesem Urbanem podszywającym sie pod Wiktoria

Freekał
@Oli

Masz rację to urban pod różnymi ksywami wiktoria krzyś krasnal sławek to jedna i ta sama gnida zakłamana która sprowadziła zarobki w tej patologiiii do zera bo te stawki są dla (usunięte przez administratora)niedługo faktycznie nie będzie komu jeździć jak osły srajtowe policzą wszystkie koszta to szybko im się odechce za darmochę jeździć z ubra i bolca też uciekają poza tym pandemia i brak kursów mocno przetrzebi tą (usunięte przez administratora)

Krzyś

Z reguły.

@Freekał

Jak Urban by przeczytał te twoje głupoty o jego udziale na tym forum to pokiwał by z litości głową. Wy jesteście jak szambo. A on musi na was patrzeć, ale nie chce was oglądać, czytać, wąchać. A z pewnością wdawać się z wami w polemikę. Nawet pewnie nie wie, że istnieje taki syf.

@Wiktoria.D

(usunięte przez administratora) szkoda, ze ludzi juz nie interesuja takie pojecia jak wolnosc, niezaleznosc, o ktore tyle razy luddzie walczyli i oddawali zycie.... przykre to i smutne

BlackBoss

Tak samo w sklepach, zobaczcie ile ludzi płaci kartami czy smartfonami. Tyle się mówi o inwigilacji ludzi, a oni sami na własne życzenie się zachipowali.

@BlackBoss

Wszystkie są dobre :) jak ich nikt nie widzi

Freekał

Znowusz jakieś półmózgi się chwalą ile kasy zarobili w weekend u dyzia ns kiełbasie

@Freekał

Sam jesteś półmózg jeśli dajesz się prowokować. Choć sądząc po twoim wpisie to intelektem nie grzeszysz. I widać od razu, że bliżej ci do zawodu pokrewnego miłości. Ps. I profesjonalisto po sześciu klasach podstawówki. Wysmarowaleś jedno zdanie, a błędów jak u totalnego kretyna. Co to "znowusz"? Nie ma takiego słowa. A dla ciebie nie ma przecinków, kropek. Zdanie zacząłeś wielką literą przez przypadek, bo to wymusił edytor tekstu Półmózgi chwalą się ile pieniędzy zarobiły. Dyzio ten od subtelnego nazywania oralnych czynności seksualnych to imię? No chyba, że nie i dlatego piszesz je małą literą, bo to określenie takiego przygłupa. Ps A ten (usunięte przez administratora)to jeszcze działa. Już 30 lat temu to było miejsce dla ment.

Bolec

Nie ma roboty miasto zamarło tylko korki i protesty koniec jest bliski

Gregor

Praca w fn nie przynosi dochodu już od dłuższego czasu. Przed pandemia w styczniu było jeszcze jakoś w miarę no i może we wrześniu nadzieja na lepsze zarobki. Ta firma upadnie albo będzie jak Sawa cztery auta na krzyz i brak zleceń. Fajnie było ale dawno się skończyło. Branża taxi już tylko dla emerytów bo już nawet Ukraina nie chce jeździć no chyba że miesiąc na próbę zobaczyc, ze lipa. Pozdro.

Cierp

Co się stało z waszymi brodami? Poszły pod nóż, bo nie ma na barbera

Cierp

Tak, tak. Mam wąsy, ale nie palę i stoję na postoju. Widzę Was, tych dumnych kierowców, nie tylko taksówkarzy. Widzę i Mi was żal. Czeka was ciężkie życie. Ale to wasza wina, tylko wasza wina. To wy,(specjalnie piszę z małej litery) niszczycie klasę średnią, wolne zawody. Pośrednicy bez was nic by nie zrobili. A tak to rośnie już kolejny, Tauron z ubezpieczeniem. Do grona bankrutów kierowców, rolników, sklepikarzy dołączą hydraulicy, elektrycy, serwisanci AGD,itp. Brawo. Ale to jest już was problem. Ja mam wąsy. A propos, termin cierp wymyśliła i rozpropagowała firma zajmująca się piarem na rzecz ubiera. Ale komedia. Używacie narzędzi, które zostały wykonane tylko po to by wam zaszkodzić. Przecież to są banały, ale jak działają. Komedia. Ale ja mam wąsy.

Każdy freestolec będzie jechany od dziś na postojach. Wiec lepiej się nie pokazujcie smie cie

Gnidy

Stają stają ale szybko uciekają, od dziś będę ich nagrywał. Macie lajty to nie wpieprzajcie się normalnym taxowkarza w prace.

Wiktoria D

Geniuszu! polskiego piszemy małą literą. Jak już zwracasz komuś uwagę to sam bądź w porządku. Tak trudno postawić kropkę na końcu zdania? Używać znaków przestankowych? Podzielić wypowiedź na zadania? Przeczytaj ten monotonny bełkot. Choć go sam wysmarowaleś wiesz o co w nim chodzi? Kreujesz się na intelektualistę, a twój wywód to bełkot nieuka. Pełen agresji. Ale ja to rozumiem. Jesteś taksówkarzem. Tak was widzą ludzie. Prywmitywy z rozdętym ego. I w wielu przypadkach nie mylą się. Paradoksalnie ludzie z przewozów to sympatyczne jednostki. Próżno wśród nich szukać wąsatych, przemądrzałych chamów. Pies z kulawą nogą się za wami nie ujmie. I to wina takich jak ty. Porządni kierowcy powinni was systemowo eliminować z zawodu. Bo jesteście jak kropla szczyn w garze z zupą. Niby tylko kropla, ale chętnych do jedzenia nie ma. Tak więc trochę pokory. Polski podatnik wyrzucił w błoto na twoją edukację parę groszy czego efekty widać powyżej. Kim ty możesz być nieudaczniku. Gdyby były egzaminy z kultury osobistej nawet taksówką byś nie jeździł.

Dyzio
@Wiktoria D

Jaka ty suczooo zrobiłaś się elokwentna hahaha i jak to z szarpidruta na pigalaku zrobiła się gramatyczka a druta ciągnie bez gumy z połykiem inteligentka od siedmiu boleści

Hoff
@Wiktoria D

" Paradoksalnie ludzie z przewozów to sympatyczne jednostki." Bluahahah . Sama pouczasz co do języka polskiego więc przede wszystk8m słowo jednostki oznacza pojedyncze osoby a nie jak to chciałaś przekazać jednostki jako ludziki, jako osoby. No nie.... Więc sama sobie zaprzeczasz bo pisząc jednostki sstwierdzasz że z całej grupy tych geniuszow biznesu tylko jednostki są sympatyczne czyli pojedyncze osoby a chciałaś puścić przekaz że wszyscy taksówkarze to chamy a większość przewoznikow jest sympatyczna ale brak zrozumienia słowa jednostka i umiejętności jego zastosowania odkrywa analfabe te w tej chcące zabłysnąć umiejętnością języka polskiego idi otce. Najbardziej to są saympatyczni Ci przewoźnicy jak zawsze z kumplami zamawiamy przejazdy gotówkowe i na końcu nigdy nie płacimy bo lewusy nie może mi wydać paragonu. Jaki jest sympatyczny i miły kiedy na hasło paragon i policja mało by mi d upy nie wylizal żebym tylko już wyszedł i nie robił dalej afery. Bluahaha . Masz rację uwielbiam ich miny jak by się z esral , wiedział że śmierdzi i błagał żebym już nie płacąc jak najszybciej wysiadl. Tak jeżdżę już za darmo ponad rok. Mówię wam róbcie tak wszyscy a przewozy szybko znikną jak będą jeździć za (usunięte przez administratora)

Koniec

No jak tam po weekendzie, kieszonki pełne. A jakże, pełne wezwań do uregulowania zadłużenia. A telefony to się urywają, ale od wierzycieli. Ha Ha. Tak trzymać. Wytrzymać. Tylko czy wasi rodzice to wytrzymają, którzy w swojej niewiedzy was sponsorują.

Wiktoria.D

Kieszonki pełne.Super Sobota ,ludzie zamawiali z domówek.Ledwo kawę wypiłam.

Bolek
@Wiktoria.D

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ale farmazony pewnie jesteś pośrednikiem i reklamujesz ten kit po 1zł za 1 km

Oli
@Wiktoria.D

Czy ty kiedys przestaniesz siac ferment ile to ty nie zarabaisz... wszyscy wiedza ze jestes pracownikiem biura a nie taksowkarzem

Zjeżdżam weekend udany obrót ponad 1600 zł

Ładnie

Bolek

Freenow bolt uber to jeden i ten sam wyzysk jazda za grosze bo złotówki były kiedyś w perspektywie długi i kłopoty (usunięte przez administratora) z patatajnią

Biuro fn

Polska to kraj trzeciego świata bolec będzie od teraz jeździł za darmo chce zniszczyć ztm udziałowiec 60 % bolca czyli fn też idzie w tą samą stronę uber który chce wykupić fn i bolca prowizja 31% to jest skandal żeby w środku europy ludzie pracujący dla tych firm pracowali za stawki z Indii i Pakistanu kiedy wy kierowcy którzy na nich pracujecie się ockniecie że ta praca to patologia i wyzysk na całego skończycie z długami i olbrzymimi kłopotami zacznijcie liczyć nie obroty tylko wydatki wyjdzie wam że nie zarabiacie nawet 10 zł na godzinę nawet ukraińcy już się połapali że tu nie zarobią a dołożą a te patologiczne firmy traktują was jak (usunięte przez administratora) i darmową siłe roboczą sami biorą swje wysokie prowizje a was mają głęboko w (usunięte przez administratora)

Biuro fn

Jeździsz u dyzia na kiełbasie o tym wszyscy wiedzą

Wiktoria.D

Trzeba posegregować pieniądze po piateczku i iść spać.Sobota będzie złota.Bolt na lite

Wiktoria.D

Jeździ ktoś na bolt? Są promocję?

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 409, z czego 73 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.