Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Dziś się obłowie.Piąteczek.

Wiktoria.D

Pięknie.Swieto ,dużo taxi machali stówami żeby jechać

Tomasz

W korpo są rejony i trzeba się ich nauczyć lub jeździć z kartką.Bo trzeba wpisać gdzie się jedzie.Ale to obowiązek?

Młody

Wiktoria,A co z tym serem z kapelusza?

@Młody

To do Dyzia. To jego patent. On go chyba zjada. Ja się nie znam. Ja zarabiam na taxi.

Dzięki Wiktoria.

Leoś
@Wiktoria D

Wiktoria co ty palisz głupa ? Chłopaki mówią że ciągniesz kiełbasę jak parowóz a najlepiej tą tygodniową

Ula

Co ty tu opowiadasz za bajki przecież wszyscy wiedzą że dorabiasz u Dyzia ty niewdzięczna jak możesz go tak oczerniać

@Ula

Próbowałaś mnie namówić do pracy u Dyzia. Przekazywałaś że szczegółami "tajniki". Nie brzmiało to zachęcająco. Ale ty to robisz z pasji. Są kobiety brzydkie, są złe, są głupie, są wredne, są prymitywne, są zboczone, są chamskie, są obrzydliwe. Ale trafiłaś kumulację.

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Wiktoria.D

Zapraszam.Jestem na Facebooku kierowcy freenow.Jezdze też Uber i bolt wszędzie gdzie goli się kasę.Strzygę pacjentów równo.

@Wiktoria.D

Są na weekend jakieś qest y

Wiktoria D

(usunięte przez administratora) A kompletne zero to się tym podniecać i wypisywać głupoty. Ciesz się że odnalazłeś swoje miejsce na ziemi i praca u Dyzia daje pieniądze i pewnie satysfakcję. I sprawdź po pracy definicję niewolnictwa. To nie pieniądze wyznaczają granicę. Masz wolną wolę. Możesz pracować na taxi, możesz nie pracować. Dyzio wyciągnie rękę. I nie tylko.....

Poldek

Czy to prawda że dzisiaj będziesz robiła kukułę z bąkiem jako dodatek do kiełbasy ?

Zygi
@Wiktoria.D

(usunięte przez administratora)Co nie ma komu wynajmować samochodów ? Świat się zmienia coraz trudniej o jelenia

@Poldek

Nie mam pojęcia o czym piszesz, ale bije z ciebie doświadczenie w tych sprawach.

Wilczeniec

Zaoferowano mi pracę w FN, korporacja zapewnia auto i wszystkie opłaty są po ich stronie, po mojej - otwarcie działalności + 160 zł dziennie idzie do FN. Rozumiem, że w Warszawie ciężko jest wyjść na plus, żeby cokolwiek zarobić. Co poradzicie Panowie?

LukaKrakow
@Wilczeniec

Czyli jakie opłaty FN chce niby pokryć

piotr
@Wilczeniec

Nie wierz w nic co mówi free now,w ani jedno słowo. Dzisiaj zabiorą ci 160, za 2 tyg 180, a później 200. Ta firma tak działa, przy okazji cena kursów będzie tylko spadać. Jak chcesz zarobić 2500 tyś pracując po 10h to wszędzie zarobisz w każdym zawodzie. Taksówka nie ma żadnej przyszłości w tym kraju, uciekaj od tego gówna jak najdalej

Wilczeniec
@LukaKrakow

Ogólna eksploatacja samochodu

@Wilczeniec

To nie korporacja tylko pośrednik cię zatrudni 160zł x 30=4800zł +zus nawet mały to na początek ok 400zł a gdzie paliwo bo raczej wątpię żeby w tej cenie lali ci jeszcze paliwo jeszcze powinni ci powiedzieć że musisz wykupić licencję z urzędu miasta bo inaczej będą kary i to duże a teraz jak będziesz jeździł 14 godzin dziennie na srajtach to po 6 dniach pracy może zrobisz obrót 8 tyś więc odlicz sobie od tej sumy wszystkie koszta i czas pracy i okaże się że w lidlu lub biedronce zarobisz lepiej w krótszym czasie to wszystko co oni mówią to same kłamstwa i propaganda freekała oni szukają takich jeleni

Oczywiście 6 dni w tygodniu przez miesiąc

Stanislaw (45 lat)
@Wilczeniec

Witaj. Kolego myślę za musisz spróbować, ja również się wachalem jednak praca we Free Now to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Więc jak ? Dołączysz do naszej rodziny kierowców Free Now ?

@Stanislaw (45 lat)

Odezwał się następny (usunięte przez administratora) z biura czy oni was traktują jak głupkó.w ta ich propaganda zakrawa o śmieszność co jakiś czas odzywają się tu różne Jany Krzysie Stanisławy to nie kierowcy tylko trolle z biura gebelsiaków nie dajcie się na to nabrać ta firma jest jak uber a nawet gorsza bo jeździcie za grosze i sponsorujecie ich pasażerów uber lepiej daje zarobić niż freekał zatrudnią was u partnerów pośredników bez ubezpieczenia kupę kasy za wynajęcie samochodu i paliwo

@Lite

Nie zarobisz na lite 8 tys miesiecznie no chyba ze wyjezdzisz ze 300-400 km dziennie ale to na paliwo wydasz jakies 1700 zl plus te 4800 plus maly zus 600 plus myjnia 50 zl. To juz kosztow masz ponad 7000 zl. To co ci zostanie 900zl i praca po 12h dziennie. Jak sie rozchorujesz to tylko dlugow se narobisz. I jeszcze zorietuj sie jak beda cie podliczali za kazda najmniejsza ryske na samochodzie. Poza tym teraz zlecen jest tak malo ze tylko sie stoji

@Bruk

A i jeszcze prowizja 20% od tych 8000 tys to jest 1600 zl. Czyli bedziesz tylko dokladaj do tego interesu

@Stanislaw (45 lat)

Wahalem się piszemy przez samo h osle. Właśnie takich nierozgarnietych tluków potrzebuje free now, tabliczki mnożenia do 20-stu też pewnie Stanisławie nie znasz bo i po co, lite ci powie za ile jedziesz.

@Bruk

Czytaj ze zrozumieniem jeździłem w tej firmie 3 lata jazda 14 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu przez miesiąc czyli dziennie faktycznie musi zrobić ok 300 km oczywiście jak będzie cały ten czas robił kurs za kursem jak przeliczy to na płacę w jakiejś firmie to wyjdzie mu że jeździ po 12 zł na godzinę a może mniej Pozdrawiam

LukaKrakow
@Wilczeniec

Weź pod uwagę że najbliższe dwa miesiące a może i trzy przy tej sytuacji z wirusem na taxowce zapowiada się tragicznie więc przy tak8m systemie jeśli nie ujezdzisz a jest to bardzo prawdopodobne to im dopłacisz Pewny możesz być dwuch rzeczy obniżki ceny korsow i tak jak już wyrzej pisali wzrostu tego ryczaltu 160 na 180 A to wszystko dla Twojego dobra i co może Cię zdziwić na twoj prośbę

@Lite

Dobrze cie zrozumialem. No a teraz to jest taka innowacyjnosci to Ty przynosisz pesje dla pracodawcy 4800 plus 20% od obrotu

@piotr

dokładnie jest tak co napisał Piotr takiego scenariusza nie można wykluczyć tak więc zastanów się dwa razy zanim podejmiesz jakąś decyzję poza tym 160 zł dziennie to jest naprawdę dużo kasy przy obecnej ilości zleceń a na zleceniach lite nie zarobisz na życie a jedynie na opłaty dla FM

Kleks
@Paweł

Taka chora polityka sa tylko zlwcenia lite, kierowca tak malo zarabia ze ledwo co na oplaty starcza. Wiec nie mysla tylko scigaja sie kto wezmie pierwszego lite. Co kolwiek zeby na samochod bylo prowizje i ⛽ paliwo. Lite jest wyceniane 3 krotnie taniej niz taxi. Ale to nic wy macie noz na gardle i wpadacie tylko w spirale zadłużenia. Malo kto ma swoj samochod pez kredytu czy leasingu i moze sobie pozwolic aby przeczekac na taxi. Ja wole czekac na postoju ale mam wszystko swoje jedyne co to zus i paliwo

Bizmesmen
@Wilczeniec

Kto by nie chciał robić kariery we FreeNow. Wczasy, drinki z pamlemką, wożenie warszawskich modelek, służbowy smartfon (marki Apple oczywiście, reszta jest dla plebsu), Mercedesy w skórze...To jest życie ! Zapomniałbym, te mercedesy mają filtry które zatrzymują koronawirusa, kto inny takie ma ???? NIKT !

Bro
@Kleks

Jezdzilem wczesnie w korporacj gdzie placilo sie okolo 3800 za samochod. Ale prowizja byla nizsza bo 8%. No i nie bylo zadnych lite same kursy taxi po 2.4 zl z km, a i tak nie szlo zarobic. Przynajmniej mieli postuj na Mazowieckiej. Kto bral nocki w weekendy to jakos ogarnial. Przy czym wiekszosc kierowcow odchodzila z dlugami. Jak nie masz swojego samochodu takigo w miare dobrego co sie nie psuje to na taxi nie zarobisz. Inaczej to tylko posrednikow bedziesz dorabiac lepiej zlapac kilka kursow z postoju bez prowizji, jezdze po 100km dziennie nie zarzne samochodu i cos tem zarobie bez placenia 20% prowizji na szafie 3zl i nie mam cisnienia na te lite

Bro
@Wilczeniec

Chlopaku ty musial bys miec obrot 9 tys miesiecznie zeby na zero wyjsc - Samochod 4800 - prowizja 1800 zl (20%) - paliwo 1800 (biorac same lite to ze 400km dziennie) - zus 630 zl (i to ten maly) 4800 + 1800 +1800 +630 = 9300zl A teraz to tu nikt nie ma takich obrotow. W styczniu mialem obrut okolo 4 tys,w lutym ferie to jakies 3tys. Teraz korona wirus to juz wogole nie ma zlecen i tak pewnie ze 3 kolejne miesiace bedzie. Kursow taxi to tu juz wogole nie ma w wawie same lite 15 km za 21zl (zreszta wisi teraz takie na gieldzie na sobote) taxi 15km to jakies 64zl a tu masz za lite za 21zl. Tu to jest jakas masakra

Jedynka
@Bro

Matolki kierowcy sami finansuja 3/4 ceny za kurs lite od tego placa jeszcze 20% i sami placa ze bezyne aby zrobic kolejny darmowy kurs !!!

Krzyś
@Wilczeniec

Ja nie żałuję. Jeżdżę i zarabiam. Nie jest źle.

@Krzyś

Niejaki krzysio to biurowy (usunięte przez administratora) który tu bez przerwy robi agitację i propagandę freekał takich jak on jest tu więcej ale jest to tak prymitywnie robione że nic tylko się śmiać z tego co wypisują pod dyktando freekał świeżaki nie dajcie się nabrać na te bajki utopicie się na srajtach i tylko wpadniecie w długi zaczynając współpracę z tymi oszustam..i oni są gorsi od ubera i bolta w którym mają 60% a może więcej udziałów ta firma to (usunięte przez administratora) i kup.a muł.u jak najdalej stąd

@Wilczeniec

Ogólnie to ty będziesz przez nich wydyman..y poczytaj tu opinie i olej tą firmę to będzie najlepsze co możesz zrobić

@Stanislaw (45 lat)

UWAGA Stasio spróbował i musi iść do wenerologa czymś się biedak zaraził pewnie w biurze od pisani tych głupot hahahaha

Lili
@Fake

Zero zlecen taxi

Prezes
@Wilczeniec

Oferta ważna do jutra , a potem na drzewo , będzie mi tu żale wylewał

Xman
@Lite

Potwierdzam. Jeździłem legalnie na aucie partnera /mam egzamin i badania / 7 dni w tygodniu po 12 godzin. Nie brałem lite tylko taxi. Na czysto wyszło około 4000zl. Mam tego dość. Jak zaraza ucichnie idę do innej firmy. Nie do itaxi i nie do free.... Może do ele choć opinie są różne.

Edi
@Wilczeniec

To nie żadne fn chce cię zatrudnić tylko pośrednik pewnie nie masz licencji to przy kontroli zapłacisz 2 tyś kary a pośrednik będzie miał to w D 160×30= 4800 zł to prosty rachunek minimum 2tyś dołoźysz do interesu tu za 1 km płacą 1 zł i już uber więcej płaci a poza tym teraz nie ma pracy i długo nie będzie kierowcy dziennie mają obrót max 120 zł 150 zł od tego odlicz koszta lepiej ci radzę szukaj sobie innej pracy tu jest już koniec jedyne co to tylko możesz narobić sobie długów a ci co tu tak zachwalają ile to mają kursów i kasy to propaganda pośredników o biura bo większość kierowców z fn ucieka

Prezes
@Wilczeniec

Nie ma się nad czym zastanawiać extra oferta gwarantowany obrót dzienny na poziomie 600 do 1500 zł to te 160 zł to pestka

Szeryf
@Lite

Prawda jest taka, że są tu posty z biura ale nie tylko. Postują tu również osoby z innych firm, ludzie którzy nie mogą jeździć, ludzie chorzy, ludzie zawistni, ludzie źli i niestety masa chamów i przygłupów dla których zdanie egzaminu taxi było i jest szczytem osiągnięć życiowych i zawodowych. I ci są najgorsi. Dodam, że zdałem ten egzamin bez wysiłku. Apeluję do wszystkich : siedzieć w domu do minimum 1 czerwca.!!!!!!!!!!!!

Próbuj, zawsze warto.

pik
@Wilczeniec

panowie to byli za mytaxi czyli rok temu a teraz jesteśmy dziadami doprowadzonymi na totalne (usunięte przez administratora) przez kursy lite

@Wilczeniec

Budowlanka, dobrze radzę, albo stała praca z zakwaterowaniem czyli bramki na A2 pod Poznaniem

Niesamowite
@Wilczeniec

Serio pytasz? 160 dziennie x nawet 24 dni daje nam skromne 3840 zł za samochód. Leasing to koszt rzędu 1500 plus serwis czyli około 2000 miesięcznie. Skromnie na 1840 chce ktoś Cię wydymać. Ale spokojnie FREENOW jest z tego znane

Taxi stowarzyszenie
@Wilczeniec

160 złotych odpalasz dziennie do FN ? Kup własne auto i idź do stowarzyszenia . Tyle mogę ci polecic

vvv
@Taxi stowarzyszenie

najlepsza jest ta promocja na mercedesa z LIMITEM !!!! 60tyś km rocznie hahhaha. Z tym limitem z taka ceną wyjdziesz na zero !!!! (obliczyłem) chyba ze ten mercedes na powietrze jeździ. Druga sprawa to klient mi opowiadał że jechał kiedyś z kierowcą toyota hybrid, auto się zatrzymało. klient mówi kierowcy że paliwa pewnie niema a kierowca do niego że to na prąd. Myślałem że to żart ale ta sytuacja chyba była prawdziwa.

Lili
@Jedynka

(usunięte przez administratora)prawda jsk sie pracuje na aplikacji ktora mowi ci ile zarobisz

Krasnal

U mnie piątek 670 .sobota 320 od poniedziałku pewnie będzie jak w marcu po 300 zł obrotu ,może w grudniu odbijemy

Wiktoria.D

Jestem w tym najlepsza robię ją bardzo inteligentnie Dyzio mówi że jestem najlepsza

Wiktoria D

Wiktoria znaczy zwycięstwo. Całe życie zwycięstwa. Boże! Jakim trzeba być samcem nieudacznikiem żeby będąc młodym iść na taxi.

@Wiktoria D

Mam 29 łat,nie jestem taki młody.Mlodo wyglądam.To zasługa dbania o siebie.

@Młody

A to rzeczywiście jesteś młody, ale nie tak jak myślałam. Daj sobie poważniejszy nick, żeby nie mylić Cię z jakimiś małolatami co latają Uberem.

Mówią na mnie młody.

Olo

A te czerwone sześciokąty to sciema nie działają. Próbowałem z nich zamawiać i żadnego mnożnika nie było

Madzia

Właśnie kończę nockę. Od 18 do prawie 2 dziś tylko 435 zł utargu. Może nie ma dramatu ale mogło by być lepiej. Ogólnie polecam polecam pracę w Free Now w czasie epidemii firma daje rade i zleceń choć jest mniej to i tak można nieźle zarobić.

Mocno średnio Madzia

@Madzia

Słabo ciągnęłaś kiełbasę madzia skoro tylko zarobiłaś 435 zł pogadaj z Dyziem na pigalaku to znajdzie ci lepsze miejsce

Ja na 3 apkach ledwo 350 .Ale 7 godzin

Aaaa
@Wiktoria.D

POSREDNIKU WIKTORIA.D. AUTKA STOJĄ ??? NA RATY NIE MA ??? I NIE BĘDZIE JUŻ MOŻESZ ZACZYNAĆ SIĘ PAKOWAĆ !!! KOMORNIK ZASTUKA DO DRZWI !! BREDZISZ I FANTAZJUJESZ BY JAKIŚ (usunięte przez administratora) Z MIESIĄC POJEZDZIŁ !!! A TY GO W..DYMASZ ZE WSZYSTKIEGO!! ZOSTANIE MU 4.0 ZŁ NA GODZ!!! KIEROWCA JEST NĘDZARZEM I BEZ PRAWA GŁOSU !!! PŁACISZ MU ZUS ?? MA PRAWO DO LEKARZA EMERYTURY RENTY L4 ??? WYDAJESZ MU DRUK RMUA POTWIERDZAJĄCY PRACĘ ??? MÓGŁBYM TAK JESZCZE KARTKĘ ZAPISAĆ JAK ROBISZ ICH W B.CA !!!

@Lite

Ty już gadałeś i przyjął cię. Wiesz co mówisz

@Aaaa

Co to jest robić W B.CA? Słyszałeś nieuku o przecinkach? Twój bełkot to totalne (usunięte przez administratora) więc taksówka to jedyne miejsce gdzie możesz pracować. Jeszcze niedawno nie zdałbys egzaminu na licencję. Bo jednak trzeba posiadać jakaś wiedzę i nie być analfabetą. I jeszcze masz pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Jeśli ktoś z własnej woli stacza się na całkowite (usunięte przez administratora) i idzie do pośrednika to chyba raczej z nim coś jest nie halo. Po co tam idzie? No chyba nie dla pieniędzy. Dla pieniędzy to pół forum chodzi do mitycznego alfonsa Dyzia. Robią kiełbasy ( ale cuchnie strychniną, co za tekst! Cep który zaczął używać tego określenia pewnie tankuje na CPNie swojego dużego Fiata) sobie nawzajem bo Pigalak to Atlantyda. W dobie internetu, telefonów komórkowych- Pigalak? Ogarnijcie się! Wiecie, że człowiek wylądował na księżycu? Naprawdę!

@Lite

Napisz jak ostatni matoł to może cię zrozumie, bo nie wiadomo o co ci chodzi. Chyba o to że wiesz gdzie i jak zarobić bo praktykujesz u Dyzia. Poniżające ale rozumiem. Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze ksiądz się podli. Załóżcie na gowork oddzielny temat. Dyzio robienie kiełbasy. A jeśli brakuje intelektu i nie nikt z was nie potrafi to dajcie tutaj zainteresowanym szczegółowe info, kto,?gdzie, jak, za ile. Może rzeczywiście znajdą się chętni i będziecie mieli o czym dyskutować. Może nawet ktoś stworzy apkę stręczycielską.

@Wiktoria D

Widzę że jednak jesteś zadowolona z wizyt u mnie na pigalaku inteligentko od siedmiu boleści nie wstydź się bo nie jesteś jedyna która u mnie ciągnie kiełbasę wiem że lubisz a najlepiej te z serkiem pod kapeluszem

@Dyzio

Przewyższam cię intelektem? To nie trudne. Mój pies też. Serek pod kapieluszem. Rany, jaki margines społeczny. Taki cwany jesteś (usunięte przez administratora) i co? Przewozy jak były tak.sa. W mordzie jesteś mocny. I nie chodzi tylko o szczekanie na forum. Także o czyszczenie kapelusz z sera.

@Wiktoria D

U ciebie intelekt kończy się na kiełbasie którą tak lubisz do zobaczenia na pigalaku w piątek jak zwykle

@Dyzio

Oj coś mi się wydaje, że prowadzisz jednoosobowa działalność i nie zatrudniasz pracowników. Ale lata doświadczenia i obrobisz wszystkim lumpom, wszystkim mentom. Twoi kumple mówią, że tak to lubisz że masz promocje. Co drugi raz gratis. Żartowałem. Ty nie masz kumpli.

@Madzia

Czy to nie ta Madzia co płakała w tv że robi 4 kursy dziennie i nie ma z czego płacić?

Dyzio

Nie wściekaj się tobie też dam possać tylko uważaj na wiktorię bo ona na kiełbasę jest strasznie pazerna

Wiktoria D

To jak wyglądam? Ile mam lat? Wszyscy wiedzą? Może pisz za siebie, (usunięte przez administratora) Tu są normalni ludzie, normalni mężczyźni którzy nie muszą płacić za tego typu usługi. Szczególnie na Pigalaku. Twój mąż nie brzydzi się ciebie i twojego sera?

Wiktoria.D

Jutro piąteczek,kieszonki będą pełne.Obłowie się.

Młody

W korpo jest baza,ale kursie chyba mniej.A Wiktoria pisała że lepiej jeździć jak stać.

Dobry dzień dziś.600zl na czysto

@Wiktoria.D

Przyjdź jutro znowu na pigalak to może pobijesz rekord na kiełbasie i zarobisz więcej niż 600 zł

@Wiktoria.D

A Dyzio ma pełne usta (nie, nie frazesów) roboty i puste kieszenie.

Tajson Mordeczka Elo

Słuchajcie mordki, w czasie pandemi straciłem pracę w gastronomii byłem pod kreską. I wiecie co się wydarzyło? Kumpel zaproponował mi pracę w Free Now jako taksówkarz. Więc na początek poszedłem do biura i od razu mile zaskoczenie bo cała ekipa Free Now super miła i we wszystkim pomocna. Zaproponowali auto na mega korzystnych warunkach, teraz pracuje, zarabiam godny cash i jest super. Polecam Tą Firmę.

Waldek
@Tajson Mordeczka Elo

Super a możesz opisać mniej więcej jakie warunki dostałeś i jakie autko, bo też chętnie bym spróbował.

@Tajson Mordeczka Elo

Jest super. Tylko trzeba wziąć B clasę lub nowa Toyotę w hybrydzie. I można zarobić krocie. Doba ma aż 24 godziny. Tylko trzeba pracować. Klienci czekają. Trochę pracowitości, inwestycji w miejsce pracy i pasażerowie będą zadowoleni. Ile można czekać na przyjazd?

Lity
@Tajson Mordeczka Elo

Hahahaha chyba w końcu kierowcy przejrzeli i zaczęli liczyć że za grosze jeżdzą i odchodzą z tej patologiii.... freeuberowej skoro posówają się do takich prowokacji jak ten wpis z biura fn dość niewolnictwaaa

IQ pantofelka

Dlaczego są takie firmy jak free, Uber. Otóż jest to odpowiedź rynku na poziom inteligencji części obywateli. Jeżeli jest ktoś, kto nie umie dodać 2 do 2, to dlaczego nie skorzystać. Wasz poziom,stan umysłu, pozwala tylko na wzięcie tego kto wam coś podstawił pod rękę. I tak każdy normalny człowiek wie że tu nie ma kasy. A jednak jest ktoś kto weźmie auto, jeździ tydzień, później rząda wypłaty, a tu jeszcze musi dopłacić do wynajęcia. I koniec jeżdżenia. I przychodzi kolejny pantofelek i historia się powtarza. Podsumowanie, dopuki w społeczeństwie są pantofelki, to będą amażony, free, sree,itp. Dlatego są tu wpisy typu pełne kieszonki, ale jest super, bo pantofelek nie myśli, kieruje się pierwotnym instynktem. Nie ma się co obrażać, poprostu tak jest i już. Ciekawostka. Jak sąd w Londynie zakazał działania uberowi to najbardziej oburzeni byli Polacy. Kierowcy oczywiście. Więc jak chcesz mieć pełną kasę, multum czasu wolnego, prestiż, furę, skórę i komórę to do przewozów marsz. Ubaw po pachy.

Wiktoria.D

Mnie te baby już denerwują.Dobrze że frekwencja spada i wkrótce będzie po protestach.Nie mogę kasy golič.

Niech strajkują dziś w centrum mnożnik 300 centrum Wilanów 80 pln

Psik
@Krasnal

Hahahahaha ty nie podpisuj się krasnal tylko pajac z fantazją te mnożniki zaczynają być takie same jak w uberze czyli jedno wielkie (usunięte przez administratora)jeszcze chwilę i będziecie tak jak w uberze jeździli po 1 zł za 1km minus 31% prowizji

Seba

Witam serdecznie. Od 2 tygodni pracuje jako Taksówkarz w Free Now, jestem osobą młodą 25 ( lat) i dopiero zaczynam przygodę z tym fachem. Jakże mile zaskoczony jestem atmosferą w firmie, zarobkami ( są świetne), kolegami którzy udzielają wielu cennych porad takiemu nowicjuszowi jak ja. Więc słuchajcie, jeśli ktoś z Was się zastanawia jeszcze czy warto pracować w FreeNow to ja mogę powiedzieć że tą firmę polecam z całego serca. Na koniec pewnie jesteście ciekawi ile udało mi się zarobić przez te 2 tyg.? Już śpieszę z odpowiedzią : 2783 zł na Czysto! Prawda że nieźle. Pozdrawiam. Seba

@Seba

Dziś halloween roboty multum także oblowisz się Seba ja do rana walcze

Stalone
@Seba

I to wszyatko na lajtach. Podziwiam i usniecham sie pod nosem, młody chłopak a ma taką wybujałą wyobraźnie.

Pablo
@Seba

A jezdzisz na aucie wynajetym czy swoim?? Pozdr

@Stalone

A dlaczego nie? Dziś kurs spod Blue City na Włochy. 10 zł dla kierowcy. Jechał spod „zachodniego”. Zamiast pojechac tunelem pojechał do ronda na Śmigłowca. Zanim dojechał stracił 7 minut. Sam kurs Ok 10 minut. Razem 17 minut i dycha w kieszeni sorry 8 zł. Kolejny kurs z Włoch dostanie za 30 minut plus dojazd. Jak bedzie taki sam lukratywny jak mój to w ponad godzinę będzie 16 zł minus 4 zł paliwo. 12 zł/h. Kupa kasy. Dwa tygodnie to 236 h. Można mieć na czysto 2700. Oczywiście „na czysto” bez składek, amortyzacji auta etc. Mnie kurs kosztował 5 zł bo miałem jakiś kupon (nawet nie wiedziałem; że mam). Z ciekawości sprawdziłem Ubera i kosztował 12,46. Dwa bilety MZK to 6,8 zł. I trzeba (usunięte przez administratora) na i z przystanku. A tu za dyszkę ( tez bym pojechał) podjeżdża piekna B klasa! Samochód za 150 koła! Nie jakaś tam Fabia! Merc jak (usunięte przez administratora)wycięty. Można? Można. Czekamy na przejazdy za darmo. Ps. W przypadku samobójstw po pracy w FN powinno podawać się taką informację. Tak aby nikt nie współczuł.

@Pablo

Daj spokój, nie kompromituj się. Nawet ktoś niespełna rozumu zauważy, że to wygłupy. Jaja. A ten tekst o kolegach co to mają pomagać w pracy.....Jest tak głupi, że aż śmieszny. A ty dyskutujesz jak z kimś poważnym. Pamiętaj! Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Nie masz szans.

E tam! Dwa tygodnie to 336 h! Wiec można tłuc kasę jak Rockefeler

@Seba

Takie bzdury to tylko pośrednicy tu wypisują lub ludzie z biura w tej firmie jak i w innych przewozach nie da rady zarobić nie dość że nie ma pracy bo pandemia to stawki są tak niskie że po odliczeniu kosztów zostaje ci z 1 km ok 60 groszy a ci janusze biznesu co tu tak chwalą zarobki to sami pośrednicy którzy szukają głópków na wynajem swoich samochodów tu normalni kierowcy dawno odeszli a reszta się już też do tego zbiera przy tych stawkach tu lub w uberze bolcie zarobicie grosze wyjdzie wam godzina za 10 zł albo mniej i nie dajcie się nabierać takim cwaniakom co ten Seba bo to kłamstwa zawód taksówkarza już się skończył teraz to niewolnictwoooo i wyzysk zarabiają tylko fn uber bolec wy dorobicie się tylko długów radzę poszukać sobie innej normalnej pracy tu nawet ukraińcy uciekają

Wiktoria D

No właśnie chodzi o to, że zadajesz pytanie. I czego oczekujesz? Naprawdę sprawi czy różnicę czy robi z ciebie dur nia w samochodzie własnym czy wynajętym? Nawet temu trolowi nie chciało się tobie odpisać. Ja odpowiem: na własnym. I co dalej? Uwierzyłeś?Nie dyskutuj z idiotą.... Nie słyszałeś nigdy tego tekstu? Wszystko bierzesz tak dosłownie? Im więcej się ty i tobie podobni bulwersują tymi bzdurami tym więcej będzie tu takich wpisów.

Wiktoria D

Ten twój infantylny nick to wsteczne zdziecinnienie czy niedorozwój umysłowy? Bo pełnym błędów bełkocie trudno wywnioskować. Widzę, że jest tu kilku nieudaczników których jedyną umiejętnością jest perfekcyjna znajomość środowiska ment z okolic ul. Wspólnej oraz wulgarne rozładowywanie popędu przez obcowanie zbliżone do spotkań z pensjonariuszami ogrodu zoologicznego. Żreć i parzyć się ze wszystkim co nie ucieknie na drzewo. Stąd też te kulinarne analogie. Pewnie dla was nie ma różnicy co wkładacie do ust. Ale są jakieś granice. Co czujecie podczas grillowania kiełbasy? Ból czy podniecenie? A ponieważ nie można was obrazić, bo już jesteście na dnie, a mój tekst nie spowoduje u was nawet drobnej irytacji muszę napisać o czymś bardziej "wysublimowanym" żeby wysłać tsunami w tym jedynym zwoju mózgowym. Weekend był super! Na czysto 1500 zł. Roboty w brud. W sumie 12 h roboty. Tak trzymać FN. Jestem dumna, że mam wasze logo na drzwiach! Dziękuję za to że jesteście. Prawdziwych przyjaciół poznaje się we Free Now! Każdy zaradny kierowca ma z wami przyszłość. Tylko trzeba pracować, a nie stać na rogu Wspólnej i W Plater.

Krzyś
@Wiktoria D

Mówisz suczooo o sobie ty elito drutociągów przecierz kiełbasa u Dyzia to u ciebie chleb powszedni a z drugiej strony po co tu się zapuszczasz lachociąguuu i to pewnie męski pod ksywą wiktoria inteligentko od kiełbasy

@Seba

Bełkot dramat śmierć taxi... Aplikacja milczy... Tylko srajt...

Stalone
@Wiktoria D

Ale masz tupet ponad 100 zł/h i to na czysto. Może nie jesteśmy geniuszami ale liczyć potrafimy, schowaj te swoje wypociny miedzy bajki albo zmień grupę na inteligentni inaczej, tam cie wysłuchają i jeszcze bedą bić brawo.

@Stalone

No nie, nie jesteście geniuszami. Choć zestawienie was w jednym zdaniu z (usunięte przez administratora) jest obraźliwe dla (usunięte przez administratora). A co tu mówić o geniuszach!?

@Seba

2700 to chyba na dorubki robisz co jest ludzie z wami jak można jeździć i dokładać do biznesu

Są mnożniki na bolcie?

Lulek

Dziś dużo robty klijenci biegli za mną jak nie chciałem sie zatrzymać, 950 zł obrotu dawno tak dobrze nie było

@Lulek

Mi też machali banknotami.Warto być oklejonym.Ten prestiż.

Ja dziś ledwo 540 od 9 rano porażka druga taryfa a obrót lipny

Aleks
@Lulek

Lulek pomyliłeś się po 9 nie postawiłeś przecinka czyli 9,50 zł ty zawsze miałeś problem z matematyką

Aleks
@Wiktoria.D

Pomyliłaś się to nie były banknoty tylko bilety ZTM bo przecież pasażerowie teraz za te bilety jeżdzą we fn a wszystko dla dobra kierowców

Wąsaty

Czytając te wasze wypociny domniemam że już jest tak źle, że pada cała branża. No wreszcie. Wszystko zacznie się na nowo układać, tylko tych wszystkich śmieci nie będzie. Czyli jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 408, z czego 73 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.