Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Edyta

@Ona czy praca w soboty jest tu obowiązkowa? Jeśli tak to w jaki sposób jest rozliczane wynagrodzenie za nią? Czy to forma premii czy rodzaj nadgodzin? Możesz coś wspomnieć o atmosferze w swoim dziale? Takich informacji z pewnością poszukują wszyscy zainteresowani pracą w Electropoli-Galwanotechnika.

Ona ....
@Edyta

Nie zawsze jest obowiązkowa ....a są to nadgodziny ,które są wypłacane po trzech miesiącach lub jeśli potrzebujesz wolne to w pierwszej kolejności musisz wybrać za sobotę .... Praca trochę ciężka i monotonna .. atmosfera taka sobie ...mówię o linię lakierniczej .... Za te pieniądze można lepszą pracę znaleźć i gdzie płacą od razu za soboty ....ja właśnie znalazłam i odeszłam ....

produkcyjny
@Edyta

Normalne nadgodziny 100%, jak chcesz dopracować to teraz nie ma problemu bo pracy jest dużo i nawet ukraincy nie daja rady. Do niedawna kasa była za 3mce ale teraz jest od razu i jak chcesz to mozesz wybrac.

Robert laszczak

Drodzy pracownicy dostarczajcie informacji na forum co do pracy w firmie a nie wylewakcie swoich flustracji pozdrawiam wszystkich

Duk

Nikt się nie żali a stwierdza fakt to po pierwsze, a po drugie to tą twarz jeszcze trzeba mieć ....

tmk

Witam,jak wygląda praca jako lakiernik,zarobki,itp.

Nie najgorzej
@tmk

Nie najgorzej, podwyzki byly na poczatku roku...

Edyta

@Piotr zajrzyj na: http://www.electropoli.pl/rekrutacja jest tu parę ofert pracy, może znajdziesz takie stanowisko, które będzie odpowiadało Twoim wymaganiom oraz doświadczeniu. Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, nie zapomnij podzielić się jej przebiegiem na forum dotyczącym pracy w Electropoli-Galwanotechnika

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

on
@Piotr

operatorow szukaja

Anita

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy i czy warto aplikować?

placek
@Anita

z tego co się orientuje to szukają operatorw linii i operatorow wozka

damian

nie warto

świadekkoronny
@Anita

CHCESZ aplikować czy być aplikowana firma ciula wszędzie i wszystkich

lol

Dokładnie a wszyscy co chcą tylko kase a pracować się nie chce to ciekawe za co żyją

@lol

Za tą pracę to powinna być kasa dwa razy taka ... Nie ośmieszajcie się ... Ten co się pozytywnie wypowiada to jest lider albo brygadzista ,który kasę dostaje g...o robi ...

uczciwy pracownik

Nie jestem ani tym ani tym, ale za to widzę że negatywne opinie są cały czas w jednym tonie i pisane przez jedną osobę. pisane w kołko jedno i to samo. Jak ci zle to idz tam gdzie za leżenie i narzekanie dadzą ci te 2x tyle. Juz na ciebie czekaja.

jack
@uczciwy pracownik

ewentualnie ktos z kadr napisze dobra opinie zeby mieli kogo przyjac to tego obozu

Osa
@jack

jak się nie podoba to nie musisz pracować. Idź sobie gdzie indziej i zobacz jak jest. Ja jestem zadowolony, a narzekają nieroby, którzy chcą leżeć i pachnieć i brać hajs.

Niewiadomo

Ciekawy język. To jest jakaś pochodna polskiego?

Teress

Jerzy

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum!!

wózkowy

szujaką wózkowego?

Robol

Nana jak się zwolniłaś twoja sprawa

Robert laszczak

Na BMW nikt się nie zwolnił

Abc

Mam pytanko. Czy była może ostatnio awaria na linii przy malowaniu proszkowym?? ?

Wiktor

Niektórym myli się kontrola pracy przez kierownika z mobbingiem?

zxy

A co to za nowy dyrektor?

lasa
@zxy

który?

daf
@lasa

Zakladu?

Kajan

Oto całą prawdę pisze st godz 14 ,50 plus premia wczasy pod gruszą dopłata do wypoczynek dzieci na ksiazki dla dzieci na mikolaja nie chorujesz to dost za pół roku kasę polecisz kogos do pracy tez dostaniesz na święta pracowników kasa kasa zapomogowa pozyczkowa dod za system szesciodniowka też kasa i co by się dalo to tak mało podwyzki zbiorowych co roku

@Kajan

- premia, ktorej prawie nie ma a jak juz jest to kilka procent, zamiast obiecywanych 20. - wczasy pod grusza, to jakies 400 zloty (smiech na sali ) - dodatki na swieta to jakies 200 zl - kasa zapomogowa to niby jaki dodatek? ze mozesz tam odkladac wyplate? trzeba miec z czego. - do 6dniowki wszedzie musza doplacac - podzywka co roku to ok 160 zl /brutto (nic specialnego, nic ekstra w porownaniu z innymi zakladami). Taka jest prawda, ze nawet jesli uzna sie wyplate w elektropoli za przecietna to w porownaniu z tym jak ciezka jest ta praca i jak wyniszcza organizm to wcale sie nie oplaca.

do buraka anonimusa
@anonymous

do anonymous - moja średnia premia za ub rok wyniosła ponad 15 % jak nie umiesz dodawać to nic nie poradzę - wczasów wszyscy mieli 800 albo 850 (na łapę 750) - komunikat na tablicy wisi cały rok - na święta było 350 lub 450 plus na dzieci - na rękę ponad 300-350 - kasa zapomogowa to świetna sprawa ! - może ty do czegoś dopłacasz - w innych firmach nie ma grupowych w ogóle Jak ci tak źle idź się zwolnij i narzekaj gdzie indziej. Ewidentnie zależy ci na szkalowaniu opinii. Właśnie z powodu takich buraków sie zle pracuje - reszta jest ok.

Robotnik
@anonymous

Tak to jest jak ma się jakiś problem i wymyśla historie z kosmosu

Robi
@Robotnik

Ciekawe co to za pupilki wypisują takie opinie...

ręce opadaja
@Robi

jakie pupilki, człowieku nie czytasz ogloszen na tablicy? nie wiesz ile kasy dostales na swieta itp.? wszyscy dostali więcej tylko ty mniej? co tu jest grane?

@ręce opadaja

A Ty na jakiej lini pracujesz?

ręce opadają

KTV

nick
@Robi

no kadry a kto

chetny

przyjmuja spowrotem jak się kiedyś pracowalo w galwano?

Don
@chetny

Bóg cię opuścił czy co ?????

Boa

Mobing i szkalowanie pracownika tam jest i nic więcej. Kierownik powinien się zainteresować tym, bo zaraz wszyscy pouciekają z tej zmiany

Polo
@Boa

To jaka linia jest najlepsza dla praocwnikow? Jest jakiś wybor jak się przyjmuje do pracy by wybrać sobie linie?

Nocna zmiana
@Polo

Nie wybierasz sama, tylko jak Cie przypiszą to tak idziesz. Z reszta najlepsze linie są i tak obstawione.

Ela

Witam, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na kontroli? będę wdzięczna :) pozdrawiam

Ciekawski

Nie lepiej podejść i po prostu porozmawiac z ta osoba?

do buraka anonimusa

Szkoda na takich tracić czasu. Dobrze że 99% umie czytać ogłoszenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika