Electropoli Poland Sp z.o.o.

Nowa Sól

Electropoli Poland Sp z.o.o.

Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o.

Maciekkk

Proszę się nie sugerować tymi pozytywnymi komentarzami, kobiety mają tam lekką prace na którą sami byście nie narzekali. Praca przez agencje ? Agencja zakłamana pokazują filmik z zakładu z Bielska Białej z głównej siedziby tej że firmy gdzie są robione malutkie elementy a nie takie gabaryty jak tu zupełnie co innego mało tego rzucają człowieka jak za przeproszeniem szma…. do podłogi co 15 minut gdzie indziej tłumaczą że taka jest tam praca, ps czemu nie ma tu o tym zakładzie żadnych negatywnych opinii na linii produkcyjnej pracują sami Ukraincy na szkoleniu bhp pani się zaśmiała że może w końcu będą tu pracować Polacy co mnie zdziwiło 70% to Ukraina więc jak zamierzasz tam złożyć swoje cv zastanów się dwa razy. U w A g A !!!!! zgadzając się na prace przez agencje w tej że firmie dostajesz ciuchy i umowę na miesiąc czasu ale jeśli ci się nie spodoba pamiętaj wyprać i oddać ciuchy do agencji. :)))))

Anonim

Nie polecam, biorą ludzi przez agencje bo dobrze wiedzą ze większość tam długo nie popracuję. Zarobek wg nie adekwatny do wykonanej pracy. Praca godzinowa a cię gonią jak na akordzie. Lider rzuca pracowników po stanowiskach jak szmaty.

Krystyna

@obserwator, praca nieskomplikowana czyli jaka? Możesz krótko opisać zakres obowiązków? Jakie warunki zatrudnienia mogą być przypisane do tego stanowiska, o którym piszesz? Twoja wypowiedź będzie istotna dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z Electropoli Poland.

Krystyna

@cały czas, odnosisz się do wpisu poprzedniego użytkownika? Jeżeli wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji w Electropoli Poland Sp z.o.o. to proszę Cię o napisanie kilka słów na temat wolnych stanowisk w tej firmie? Czy Twoim zdaniem warunki jakie proponuje ten pracodawca są wystarczająco w tym momencie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź pomoże innym użytkownikom forum.

obserwator
@Krystyna 15.06.2018 18:06

na produkcje szukają z tego co widziałem na olx, praca niezbyt skąplikowana

merry

Ile można zarobić na rękę na stanowisku laboranta w tej firmie??

joł
@merry 28.06.2018 16:16

coś ponad 2000 na łape

Krystyna

@merry, zdecydowanie Twoje pytanie jest ważne i z pewnością odpowiedź na nie interesuje także innych użytkowników. Jednak w tej kwestii jak i w kwestii pozostałych warunków zatrudnienia proponowanych przez Electropoli Poland, powinnaś skontaktować się z działem HR tej firmy, ze względu na aktualność i prawdziwość informacji.

cały czas

cały czas

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ala

polecam, całkiem fajna firma i zarobki nie są złe

Zainteresowany

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś wskazówki od pracowników.

Zostaw opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electropoli Poland Sp z.o.o.