Electropoli Poland Sp z.o.o.
4 12 15 5 1

Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Gal anonim
 Opinia

Jeżeli chcecie tam pracować to tylko i wyłącznie umowa na firmę. Jak macie ofertę z agencji to nie ma co się fatygowac.

Lakiernik
Nazwa działu: Produkcja
@Gal anonim 21.12.2018 08:31

Przyjmują bezpośrednio do firmy. Umowa z pominięciem agencji - to akurat jest normalne. Za polecenia pracownika dają dodatkową kasę.

Witalij
 Opinia

Electropoli ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Zastanawiam się czy oby pracownicy są tak dobrzy ?

Tak1Nie

Maciekkk
 Opinia

Proszę się nie sugerować tymi pozytywnymi komentarzami, kobiety mają tam lekką prace na którą sami byście nie narzekali. Praca przez agencje ? Agencja zakłamana pokazują filmik z zakładu z Bielska Białej z głównej siedziby tej że firmy gdzie są robione malutkie elementy a nie takie gabaryty jak tu zupełnie co innego(usunięte przez administratora) co 15 minut gdzie indziej tłumaczą że taka jest tam praca, ps czemu nie ma tu o tym zakładzie żadnych negatywnych opinii(usunięte przez administratora) U w A g A !!!!! zgadzając się na prace przez agencje w tej że firmie dostajesz ciuchy i umowę na miesiąc czasu ale jeśli ci się nie spodoba pamiętaj wyprać i oddać ciuchy do agencji. :)))))

Tak1Nie

Anonim
 Opinia

Nie polecam, biorą ludzi przez agencje bo dobrze wiedzą ze większość tam długo nie popracuję. Zarobek wg nie adekwatny do wykonanej pracy. Praca godzinowa a cię gonią jak na akordzie. Lider rzuca pracowników po stanowiskach jak szmaty.

Tak4Nie

Opinia

@obserwator, praca nieskomplikowana czyli jaka? Możesz krótko opisać zakres obowiązków? Jakie warunki zatrudnienia mogą być przypisane do tego stanowiska, o którym piszesz? Twoja wypowiedź będzie istotna dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z Electropoli Poland.

Opinia

@cały czas, odnosisz się do wpisu poprzedniego użytkownika? Jeżeli wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji w Electropoli Poland Sp z.o.o. to proszę Cię o napisanie kilka słów na temat wolnych stanowisk w tej firmie? Czy Twoim zdaniem warunki jakie proponuje ten pracodawca są wystarczająco w tym momencie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź pomoże innym użytkownikom forum.

obserwator
@Krystyna 15.06.2018 18:06

na produkcje szukają z tego co widziałem na olx, praca niezbyt skąplikowana

merry
 Opinia

Ile można zarobić na rękę na stanowisku laboranta w tej firmie??

joł
@merry 28.06.2018 16:16

coś ponad 2000 na łape

Opinia

@merry, zdecydowanie Twoje pytanie jest ważne i z pewnością odpowiedź na nie interesuje także innych użytkowników. Jednak w tej kwestii jak i w kwestii pozostałych warunków zatrudnienia proponowanych przez Electropoli Poland, powinnaś skontaktować się z działem HR tej firmy, ze względu na aktualność i prawdziwość informacji.

cały czas

cały czas

Bartek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ala
 Opinia

polecam, całkiem fajna firma i zarobki nie są złe

Zainteresowany
 Opinia

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś wskazówki od pracowników.

Zostaw opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól