Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Electropoli Poland Sp z.o.o.
counter
4 13 36 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Electropoli Poland Sp z.o.o. zatrudnia studentów?

Stefan Nowy wpis
@Pytanie

Niestety ale przez pandemie zwalniaja ludzi bo jest za duzo, a za mało pracy, także przyjęć raczej też teraz nie będzie :(

Nika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy w tej firmie zatrudniają kobiety, czy da się normalnie pracować jaki system pracy obowiązuje. Szukam pracy na dłużej

K... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam Czy są teraz lub w najbliższym czasie przyjęcia do pracy w tej firmie ? Czy to praca jedno zmianowa? I na jakie zarobki można liczyc?

Marcin

To mimo tego, że normalnie płatne jest za godzinę to praca idzie na akord? To bez sensu...

@Marcin

Nie na akord tylko im więcej się robi tym większa jest premia, a od stycznia jest nowy system premiowy, ludzie są zadowoleni.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stefan

Czasy agencji odeszły w niepamięć i lider produkcji również :) Zmienił się dyrektor i jeszcze wszyscy czekają na zmianę kierownika.

TakNie1
Niewierny Tomasz
@Stefan

Czwarty dyrektor w ciągu niespełna 3 lat? Zaczęliście chyba wiosną 2017...

Tak1Nie
@Niewierny Tomasz

No niestety. Młoda firma i trzeba szukać odpowiednie kierownictwo. Przyszedł buc z Gedii (kierownik) ludzie zaczęli się skarżyc bo zamiast się zająć produkcja to tylko patrzył na ręce i straszył, że wszystkich pozwalnia. Z jego ust padały słowa, że zrobi tu druga Gedie.To samo z Dyrekcją. Chodził taki Łysy i gasil światła po hali żeby zaoszczędzić nie mając pojęcia co się dzieje z produkcją. Teraz jest nowy lider, dyrektor, kierownik i ludziom chce się pracować

Tak2Nie1
Ja,
@Stefan

Widać, że pisze to kolejna (usunięte przez administratora) z produkcji, których pełno jest na zakładzie i jeden gada na drugiego, a sami są nie lepsi od siebie. Mam nadzieje, że te osoby w końcu wylecą - na każdego przyjdzie czas. A jak się coś nie podoba (lub ktoś zwróci im uwagę) to gwiazdy piszą mail'e do głównej siedziby. Pracuję tu na produkcji i cały czas są takie same problemy mimo, że kierownictwo się zmienia (co chwile nowi ludzie, którzy nie zdążą się nauczyć a już wracają do domu, przez co jest brak wyników i ciągły stres i nagonka bo plan niezrealizowany). Każdy ma swoje obowiązki, który dostaje od swojego przełożonego i powinien je wykonywać, a nie patrzeć na pracę innych. Widocznie macie za dużo wolnego czasu, że wtykacie nosy w nie swoje sprawy? weźcie się za robotę, a nie tylko gadacie na innych.

Tak3Nie
Bartosz
@Ja,

@Ja, a Ty jesteś pracownikiem Electropoli Poland? Polecasz to miejsce pracy?

Krystyna

@merry, zdecydowanie Twoje pytanie jest ważne i z pewnością odpowiedź na nie interesuje także innych użytkowników. Jednak w tej kwestii jak i w kwestii pozostałych warunków zatrudnienia proponowanych przez Electropoli Poland, powinnaś skontaktować się z działem HR tej firmy, ze względu na aktualność i prawdziwość informacji.

@Krystyna

HR w tej firmie nie istnieje.

TakNie

Czy w Electropoli Poland Sp z.o.o. są paczki/bony świąteczne?

Geniusz

Tak

Witalij

Electropoli ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Zastanawiam się czy oby pracownicy są tak dobrzy ?

Tak2Nie1

Garn
@Witalij

Pracownicy są tacy jak ich traktuje pracodawca firma przełożeni proste jak go się mówi przykład idzie z góry ????

Anonim

Nie polecam, biorą ludzi przez agencje bo dobrze wiedzą ze większość tam długo nie popracuję. Zarobek wg nie adekwatny do wykonanej pracy. Praca godzinowa a cię gonią jak na akordzie. Lider rzuca pracowników po stanowiskach jak szmaty.

Tak6Nie

Garn
@Anonim

Dokładnie jak szmaty lepiej mają Ukraińcy w tej firmie

Tak1Nie
Gal anonim

Jeżeli chcecie tam pracować to tylko i wyłącznie umowa na firmę. Jak macie ofertę z agencji to nie ma co się fatygowac.

Lakiernik
@Gal anonim

Przyjmują bezpośrednio do firmy. Umowa z pominięciem agencji - to akurat jest normalne. Za polecenia pracownika dają dodatkową kasę.

@Lakiernik

Zapytam Ciebie @Lakiernik, rekrutują w Electropoli na to stanowisko: https://www.electropoli.pl/rekrutacja i nie widzę tu nic na temat środków bezpieczeństwa. Co dostałeś od firmy w tym zakresie, są maski itp.?

TakNie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Nikos
@Pytanie

Rozmowa na miejscu w firmie.

Wiktor

Może ktoś mi podpowie jak przebiega w firmie rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Kierowca Yy

Jak przejeżdzałem obok tej firmy często czułem zapach lakieru lub innych chemicznych wyziewów. Nawet nie wiem czy to jest szkodliwe, ale zapach okropny.

Maciekkk

Proszę się nie sugerować tymi pozytywnymi komentarzami, kobiety mają tam lekką prace na którą sami byście nie narzekali. Praca przez agencje ? Agencja zakłamana pokazują filmik z zakładu z Bielska Białej z głównej siedziby tej że firmy gdzie są robione malutkie elementy a nie takie gabaryty jak tu zupełnie co innego(usunięte przez administratora) co 15 minut gdzie indziej tłumaczą że taka jest tam praca, ps czemu nie ma tu o tym zakładzie żadnych negatywnych opinii(usunięte przez administratora) U w A g A !!!!! zgadzając się na prace przez agencje w tej że firmie dostajesz ciuchy i umowę na miesiąc czasu ale jeśli ci się nie spodoba pamiętaj wyprać i oddać ciuchy do agencji. :)))))

Tak2Nie

Krystyna

@obserwator, praca nieskomplikowana czyli jaka? Możesz krótko opisać zakres obowiązków? Jakie warunki zatrudnienia mogą być przypisane do tego stanowiska, o którym piszesz? Twoja wypowiedź będzie istotna dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z Electropoli Poland.

Krystyna

@cały czas, odnosisz się do wpisu poprzedniego użytkownika? Jeżeli wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji w Electropoli Poland Sp z.o.o. to proszę Cię o napisanie kilka słów na temat wolnych stanowisk w tej firmie? Czy Twoim zdaniem warunki jakie proponuje ten pracodawca są wystarczająco w tym momencie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź pomoże innym użytkownikom forum.

obserwator
@Krystyna

na produkcje szukają z tego co widziałem na olx, praca niezbyt skąplikowana

merry

Ile można zarobić na rękę na stanowisku laboranta w tej firmie??

joł
@merry

coś ponad 2000 na łape

cały czas

cały czas

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ala

polecam, całkiem fajna firma i zarobki nie są złe

Zainteresowany

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś wskazówki od pracowników.

Zostaw opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Electropoli Poland Sp z.o.o.