Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Pako

Dalej tam pracujecie garbusy?? Ha ha

Garbus
@Pako

Tak i jest mi dobrze. Wole być garbusem i pracować niż półgłówkiem z dostępem do gowork, tylko po to żeby próbować błyszczeć takimi pytaniami.

Polewa
@Garbus

Jak widać półglówek z ciebie również jak odpisujesz na takie błyszczące pytania. A pracować będą bo się boją i trzęsą tyłkami a tak biadolili i między sobą buntowali to teraz mają hahaha

Jak firma działa podczas wirusa w Polsce ?

stęskniony
@Michał

Mało pracy jak wszędzie, dodatki i premie zawieszone, ale mam nadzieję, że wrócimy jak najszybciej. Najważniejsze żeby było do czego wracać.

Lolo.
@Michał

No mało pracy ale Ukraińców pełen zakład.. Polak na wolnym a Pan Ukrainiec pracuje. Nie ma sprawiedliwości. Przykre to że we własnym kraju ja Polak nie mam pracy.

Tom
@Lolo.

Zadzwońcie do PIPu bo z tego co się orientuje to już jedna firma zapłaciła karę za to ze Polakom kazali na wolne iść a Ukraińcy po 12 h robili.

p

czy są przyjęcia na lakiernie jakie zarobki na start

Yhotrs

Co już na forach cisza ? :-D Już krzykacze zamilkli w obecnym czasie ? :-D Zwolnienia będą to nie uniknione, dobrze ze w porę człowiek stąd zwinął żagle bo i zakład i ludzie porażka, fałsz obłuda i układziki. Ale już nie długo :-D

do debila
@Yhotrs

Bo z debialami nikt nie chce pisać.

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Luzak

Ile jest na start...??

starak
@Luzak

Byly

Ukraincy brygadzistami masakra jedyny zakład w Bielsku !!

Byly

Ciekawe czy mam doplacą do mieszkań jak Ukrainie?

@Byly

Tam zostaną sami Ukraińcy kwestia czasu pozdrawiam wszystkich zjebanych mistrzów

Żywiec
@Byly

Nie jedyny. W Hutchinsonach tak samo.

Olka
@Żywiec

Potwierdzam!

Garn

A zapomniałem nadmienić jeszcze że są pomocnicy mistrzów czyli ich zastępcy w sumie to nie wiem po co skoro mistrz siedzi na telefonie albo wychodzi często wcześniej jego pomocnik ma może pracy w sumie na 4godz i też nic nie robi to jest masakra a później dziwią się że zwykłemu pracownikowi odechcewa się robić

polak

Zażenowany jestem (usunięte przez administratora) frustracją osób które już dawno tu nie pracują i ból im ściska dx. 15,50 to było dawno temu.. Obcokrajowiec to taki sam pracownik z takimi samymi potrzebami, tylko że jest mu trochę trudniej bo nie jest u siebie i nie raczej się tak nie poczuje w pl. Czy Ukrainiec pracuje w PL na produkcji czy Polak w Anglii każdy powinien być tak samo traktowany. Zapomniał wół jak cielęciem był. Polak pracujący w Polsce na produkcji również powinien być traktowany tak samo a nie lepiej tylko dlatego że jest polakiem. Zap..lanie na hali nie ma narodowości, detale są dla każdego tak samo cieżkie, każdy ma taki sam żołądek i tak samo trafia do piachu. Najważniejsze, aby mistrzowie i kierownictwo traktowało wszystkich tak samo ze względu na pracę a nie na dowód osobisty. Jak nie wykonuje obowiązków, albo się obija to się wyciąga konsekwencje. KAŻDY MA PRAWO do pracowania i awansowania a na fajce to widzę cały czas tych samych polaczków po kilkanaście razy a potem na przerwach więc bądźcie szczerzy i sprawiedliwi w swojej ocenie.

Pan x
@polak

Nie o to chodzi ze ktos jest homofobem tylko tak jak mowisz wszyscy powinni byc traktowani jednakowo a niestety tak nie jest. Ja na fajke nie chodze a panowie z Ukrainy przerwa plus 3 fajki, a na koniec zmiany pretensje do Polakow ze cos jest nie zrobione. A moze zamiast 3 fajek 1 mnoej i pomoc drugiemu w pracy? Robilem sam w Angli i ja dostosowywalem sie a nie cwaniakowalem bo jestem gosciem w obcym kraju. Oczywiscie sa tez porządni Ukraincy ktorzy udczciwie pracuja pozdrawiam

@polak

Tak rano a nie gorzej !! A jak nie doczytałem to Polacy są gorzej traktowani dlatego tak co nie którzy reagują to jest zrozumiałe

@Pan x

To prawda

Makoli

Jak byś dobrze pracował to byś się nie bal ze ktoś nad Tobą stoi, widocznie trzeba Ciebie pilnować. A Nikita to bardzo dobry mistrz,

Ktl
@Makoli

Nie wiem jakim Nikita jest mistrzem ale pracowałam z nim jest bardzo dobrym człowiekiem zawsze pomocny, zawsze miły i bardzo go lubie pozdrawiam wszystkich zazdrośników

@Ktl

Pracownikiem może i tak ale nie mistrzem zero wiedzy

Zdziwiony
@Garn

Garn...jak Tobie musi się w życiu nudzić, że jedynym Twoim zainteresowaniem jest firma Electropoli... Żal.pl

Ktl
@Garn

Gdyby tak bylo raczej mistrzem by juz nie byl

Ciekawy
@Garn

Na jakim dziale tak jest? Bo na tym co ja pracuje to zastepca rypie normalnie jak zwykly pracownik

Jołmen
@Pan x

Mistrzowi to zgłoś. Niech się do tego odniesie. W ogóle to przecież oni teoretycznie decydują o tych fajkach. Jak mu kilka osob zwroci uwagę, to się temat fajek skończy.

Dima

Chcę pochwalić tylko 1 os co do pracy to ma talent. Jest opanowana i bardzo uprzejmna rekrutację prowadzi super geniusz osoba

Stary pracownik
@Dima

Wiem o jakiej osobie mówisz. Brak profesjonalizmu najłatwiej nadrobić uprzejmością.

Bacha

Czyżby była sipowiec ? Opis wyglądu i zachowanie się jak najbadziej zgadza

Garn

Właśnie tak jest w galwano panie z biura (akwarium) porazka

Polak

Popatrzcie na fora innych firm, wszędzie tylko ludzie narzekają, ze kierownik zły, ze lider mistrz itd! Ludzie Wy nie doświadczyliście czasów w których człowiek marzył o tym co się dzieje teraz, i nie mówię tu tylko o electropoli, w 2004r tylko dzięki znajomością można się było przyjąć, pracowało się każda sobotę a potem trzeba było to wybrać, w 2008 jak przyszedł kryzys tez wszyscy płakali ..... wiec docencie to co macie..... a nie tylko na wszystko narzekacie! Ludziom w głowach się poprzewraca, ja pracuje w jednej firmie 16 lat, mam stawkę 25 zł i jestem zadowolony ( stawka z grupowych podwyżek się uzbierała )

Roman

Witam. Ile można zarobić na początek w tej Firmie?

Straż graniczna

Pamiętajcie ze zawsze na zakład może przyjechać SG i sprawdzic legalność pobytu pracowników z Ukrainy ale pewnie wszyscy maja zdobione badania lekarskie,podpisane umowy na czas oraz oświadczenia na prace przy sobie????

Murcix

1.Dlaczego ludzie którzy pracują tam kupę czasu się zwalniają? 2. Dlaczego pracownicy narzekają cały czas na pracowników z Ukrainy. 3.Dlaczego narzekają na mistrzów i liderów? 1.- jeżeli ktoś pracuje tam 3+ wie jak było kiedyś, a jak jest teraz. Pracownik nie jest szanowany, jest Ukraina to już nikt łaski im nie robi bo Ukraińców jest coraz więcej to będą robić. Po co dbać o doświadczonego pracownika, jak lepiej go zwolnić lub doprowadzić do tego że sam się zwolni, i lepiej zostawić ukrainca. 2.-Są 2 rodzaje ludzi z Ukrainy. Jednym zależy na pracy bo przyjechali tu zarabiać na rodzinę i siebie. Ale są też tacy którzy robią z siebie nie wiadomo kogo bo zapierdzielają na nadgodzinach, a potem przychodzi taki na swoją zmianę i trzeba za niego robić bo zmęczony, mniejszą koncentracja i zaraz reklamacja. Potem chodza mistrzowie i obwiniają wszystkich. 3.- 1 zmiana - Mistrzowie gonią pilnują pokazują się. 2 zmiana-wyglada to z oka pracownika tak - byle wszyscy poszli z kawarium i będzie lajt. 3. - kawusia, petko, pół godziny go nie ma. I raz po raz tak samo. Już nie wspominając o obradach w akwarium na nockach a potem nagle się budzą co nie zrobione i gonią ludzi jakby batem konia bić po dupsku.

Dżolo

Osobiście nie mam nic do Ukraińców i nigdy nie miałem jednakże wkurzajace jest to, ze za bardzo się rządza , za często chodza na papierosa ( kilka razy na zmiane) podczas gdy Polak jest upominany za kazdy blad i wysmiewany. Zaklad wymaga tolerancji podczas gdy oni nie sa tolerancyjni dla nas.

również pracownik

to się zwolnij jak ci nie odpowiada. Idź - zawsze tam lepiej gdzie nas nie ma. poza tym 15:50 to już dawno nie aktualne.

@również pracownik

O tutaj napisał jakiś (usunięte przez administratora) haha

Kamil

@Rysiu Może nie słyszałeś, że brakuje ludzi do pracy? Cieszmy się, że zatrudniają obcokrajowców!!

Wojciech
@Kamil

Masz rację, że może brakować pracowników, bo w witrynie firmy opublikowano kilka ofert pracy, chociaż w Bielsko-Białej poszukują osoby tylko na 1 stanowisko - operator linii lakierniczej (m/k). Wiesz może jakiego doświadczenia wymagają na tym stanowisku i jakie zarobki? Dzięki.

Romek
@Wojciech

Żadnego doświadczenia nie wymagają. No może poza siłą, bo na linii urobisz się jak wół. Serio, byli tam tacy co po 4 godzinach pracy wychodzili z zakładu i już nie wracali.

Garyn
@Kamil

CV Polaków w kadrach a oni i tak Ukraińców biorą zakład schodzi na psy

Cieszmy się haha ????

Nocny

Kilka lat temu tam nocke przerobilem żucili mnie jak starego do podwieszania detali duży asortyment a haczki ledwo widoczne rano prawie cały w siniakah jak pokazałem manpower to się przerazili

yyy
@Nocny

kilka lat temu cena masła była zdecydowanie niższa niż teraz. Wszystko sie zmienia, praca również - skąd pewność, że jest tak samo do teraz?

@yyy

Przecież napisałem wyraźnie że kilka lat temu !! Nie napisałem że jest do teraz

@Nocny

To jest dowód na to że piszą tu Ci co.nie chciało się im robić i mają po nastu latach (usunięte przez administratora)ciekawe czy to hobby i na wszystkich forach tak spamują. Żałosne.

?
@Nocny

To po co wylewasz dalej żale?

Pracow
@Nocny

Ukraińcom placa za mieszkanie a polakom nie gorszy asortyment tak PiS dba o nas

A tobie by się chciało pracować jak byś był cały poobijany po1 dniu

Iza
@Nocny

Co masz konkretnie na myśli, pisząc o poobijaniu? Jestem ciekawa, na co należy się nastawić podejmując pracę w tej firmie. Wyjaśnijmy wszystkie kwestie, aby nie pozostawić innym wątpliwości.

Spacerowicze.

Tak. Tak. Spacerujecie, kawa petko i opowiadanie głupot, zamiast być i służyć pomocą. Kierownictwo powinno się przyjrzeć bliżej.. Tam działa zasada.. Mistrz, brygadzista, zastępca mistrza. Pan i władca. Ręce w kieszeni i bajera.

Edward

Możecie napisać, jak wygląda rekrutacja wraz z rozmową kwalifikacyjną do Electropoli Galwanotechnika? Na swojej stronie firma ma kilka wolnych wakatów https://www.electropoli.pl/rekrutacja . Dajcie znać, dzięki!

Bożena

Nie należy dyskryminować nikogo ze względu na narodowość, ale oczywiście staram się uszanować Twoje zdanie. Electropoli-Galwanotechnika ma aktualnie wiele ciekawych ofert pracy do zaproponowania - widziałam na ich stronie: https://www.electropoli.pl/rekrutacja Czy któraś z nich Ci pasuje? Daj mi znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika