Opinie o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Electropoli-Galwanotechnika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli-Galwanotechnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli-Galwanotechnika w Bielsko-Biała

Rob

A wózkowyuch potrzebują?

Edyta

@Pracownik a nie ma szans na podwyżkę czy chociaż premię? @Olka widzę, że jesteś zadowolona z pracy. Powiedziałabyś jakie według Ciebie są zalety pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika? Nie wspomniałaś o niczym więcej prócz atmosfery. Co z benefitami, premią czy płacą? Powiesz coś na ten temat? Zainteresuje to osoby szukające pracy.

@Edyta

Nie ma żadnych podwyżek a premi też jakaś reklamacje przynajmniej na linii proszkowej . Są wczasy pod grusza i karta Multisport . Praca ciężka a psychikę też trzeba mieć mocną . 13 brutto za tą pracę to są gorsze . To jest moja opinia . Za polecenie kogoś dostaje się 100 brutto ,ja chętnie tę 100 dam osobie żeby tam nie szła ... Sporo ludzi się zwalnia a przyjęć mało co widzę ... Niech sobie każdy przyjdzie i spróbuję ....ja już znalazłem nową pracę więc się ulatniam. Powodzenia życzę innym .

Przecież masz napisane opinie od pracowników ... Chcesz robić za grosze przez sześć dni ...lub czteribrygadowke to przyjdź do nas ... 13brutto plus premia ale tylko na wybranych działach ... W tej chwili więcej ludzi się zwalnia niż zatrudnia ....

:))

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w laboratorium Electropoli? Praca podobno na 3 zmiany - jak to wygląda finansowo?

Laborant

Pierwsze wstepna rozmowa tel z bardzo mila Pania z HR, gdzie opowiada sie o swoim dosiwadczeniu zawododwym,wymaganiom finansowym. Potem rozmowa w biurze firmy. Rozwoazuje sie dwa testy. Jeden psychologiczny w stylu slowa ktoe mnie najbardziej okreslaja uszereguj od 1 do 4. Drugi test to test z "chemii" albo raczej pracy w laboratorium- prosty. A po testach rozmowa z babeczka z hr i z kierowniczka laboratorium.

1. Co lubilam i czego nie lubilam w poprzedniej pracy 2. Gdzie sie widze za 2 lata 3. Co mnie motywuje w pracy 4. Jakie cechy powinien moec kierownik 5. Co zrobie jezeli podczas analizy orzeniareczkuje roztwor 6.z jakich sprzetow korzystalam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kosa

Nie jest zle, ja wszędzie trzeba pracować i to ciężko ale atmosfera jest fajna, kasa na czas i dorobić można

@kosa

Jasne zarobić chyba jak zapierniczasz siedem dni w tygodniu . Przynajmniej na linii lakierniczej na napco ...

Max

Ja też zostałem przejety i pracować pod firma jest lepiej bo wiesz człowiek ma wieksza pewność o ta prace... no i wczasy pod grusza tez wpadly

Marian

Tez jestem zadowolony tylko trochę upał daje się we znaki na hali....

Edyta

@Adi czyli jeżeli firma docenia to można liczyć na jakieś benefity z tej racji? Ogólnie jesteś zadowolony z pracy w Electropoli-Galwanotechnika i poleciłbyś pracę osobom szukającym zatrudnienia?

Adi
@Edyta

Można mnie jak przejmowali to akurat miaem duze problemy z zdrowiem i strasznie przydala mi się opieka medyczna. Wiesz za pare złotych miesiecznie mozesz zapomnieć o nieudolnym nfz A na koncu dostalem jeszcze odszkodowanie z pzu

Pracownik szukający nowej pracy
@Edyta

Nie polecam .... Chyba ,że chcesz mieć siłownie za darmo ... Ciężka praca i kiepskie zarobki 13 brutto ... Premie tylko na wybranych działach ....

OK

A przejmują z agencji? czy tylko wciskają bajeczki ze będą przejecia...? Nie chciałbym pracować nie wiadomo ile jako tymczasoy

Adi
@OK

Spoko przejmują, ja byłem pod firma gdzies po pol roku chyba. jak się starasz to doceniaja

Młody

Ja tam nie mam żadnych problemów trafiłem do firmy zaraz po szkole. No nie powiem bo przez pierwsze dni była masakra jakaś, ogromna hala, mnóstwo zadań i głowa mi pękała. Ale pracuje już 3 lata i jakoś przeżyłem, na kase nie narzekam mogłoby być gorzej, za to mistrza mam spoko i ekipa też zgrana

@Młody

Hej:) Odezwij się do mnie, mam kilka pytań: marmus1989@o2.pl

Tom
@Młody

Miałem to samo :D na początku myślałem że odpuszcze ale dałem rade. Pracowalem w paru firmach już i jest spoko kasa na czas, nie to co w poprzedniej robocie...

Uka

@Batman o h..j ci chodzi ? Widać ze na KJ maja ewidentny problem i nikt z tym nic nie robi to pisza tu. Gdyby było normalnie i w porządku to nikt by gitary nie zawracał . Swoja droga to już głośno o tym jest i naprawdę ktoś powinien się tym zainteresować.

BB

A wynagrodzenie? Pracowałam kiedyś na kontroli jakości, chce porównać....

Batman

Ja pier... darujcie sobie już ten wątek! żygać się chce! w zakładzie pracuje ponad 500 osób a wy ciągle o tej kontroli jakości. ilu tam jest kontrolerów? mam wrażenie ze życie w electropoli kręci się wokół kilkunastu kontrolerów jakości. ludzie chcą poczytać o innych działach, a nie tylko o tej kontroli!

Żwirek
@Batman

Zgadzam się! ja pracuje na kataforezach. dużo zależy od mistrza - ja nie narzekam. atmosfera w porządku. dwie osoby wywaliłbym z brygady, ale resztza jest całkiem do rzeczy. oby do urlopu!

Pracujący

Tak praca ciężka ale nie ma co się spodziewać cudów po produkcji. Z wynagrodzeniem to różnie jest, bo zależy na jakim stanowisku pracujesz, można ponad 2tys też zarobić

Szyita

Hej, dzwonili do mnie dzisiaj i chcą żebym przyszedł na rozmowę... Warto? Jak zarobki? Jaka praca?

Olaf
@Szyita

Praca ciężka tak jak wszędzie , ważne ze ludzkie podejście i wypłata na czas , na start w systemie zarobisz ok 2 tys zł

Olx

Witam, Jakie zarobki sa na wozku widlowym ?? Pozdrawiam

Maja

Ludzie wy jesteście wszyscy porąbani zapraszamy do działu kadr zanim zaczniecie kogoś obgadywać sprawcie informacje a potem obgadujcie każdy jest jaki jest nie macie odwagi podejść do człowieka i powiedzieć mu prawdy w oczy porażka

Eee

Na kontroli jakości jest tylko jedna dziewczyna która jest wpozadku. Jedyna w swoim rodzaju

Pracownik lini
@Eee

Tak? A która bo dla mnie wszystkie są niezłe nygusy!

Delik

Jest takie madre przysłowie : ,,Kto zło sieje ten zło zbiera ,, i to tej pani się właśnie tyczy ...

Maja

Wszyscy jesteście porąbani .Macie za mało roboty, gdyby nie kontrola chodzilibyście bez premii .Głupiej ośki nie potraficie sprawdzić . Wiem że potrzebują ludzi do kontroli kto chętny idziemy .Pozdrawiam wszystkich zawistnych ludzi .

@Maja

No właśnie przez kontrolę nie mamy premi .... Same nic nie umiecie .... Ostatnio jedna z was przyszła na napco i pytała jak się pakuje detal i jak się sprawdza bo ona nie wie .... A to podobno wy macie nas uczyć .

haha

Pracownik. Głąbie one pytają czy ty umiesz i w ogóle z karty umiesz czytać, a nie, żebyś ja uczył.

@haha

Tak się składa (usunięte przez administratora) e mnie nie pytała tylko jawnie nie umiała i nie wymadrzaj się .... Kontrola w tej firmie to porażka ... Świnie podkladaja byle premie dostać ....

Dimitri

Tylko oskarżacie, piszecie na liderów, KJ, Bulika itd. a sami boicie się odpowiedzialności!!! Boicie się komuś spojrzeć w twarz tylko piszecie anonimowo !!!!! Polsko co z Wami???????

jo
@Dimitri

Sptro!

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli-Galwanotechnika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli-Galwanotechnika?

Kandydaci do pracy w Electropoli-Galwanotechnika napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli-Galwanotechnika