Opinie o Headstyler Bogumiła Opalach w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Headstyler Bogumiła Opalach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Headstyler Bogumiła Opalach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Headstyler Bogumiła Opalach w Olsztyn

Pati Nowy wpis

Polecam bardzo, jest to najbardziej prestizowy salon na Warmii i Mazurach, uwielbiam :)

Klient Nowy wpis

Bardzo polecam sklep! Włosy świetnej jakiosci i fantastyczna obsługa!

Pracownik Nowy wpis

Bardzo polecam prace w Headstyler, niestety z powodu rozpoczęcia studiów musiałam zrezygnować z pracy, ale ogólnie było mi miło pracować w tej firmie! Pozdrawiam W.

Asia Nowy wpis

Jak w każdej firmie bywają momenty lepsze i gorsze, to dzieje się zawsze. Jednak w tej firmie są w większości lepsze momenty, a te gorsze zawsze potrafimy przetrwać i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Nigdy nie ma problemu żeby dogadać się z czymkolwiek, szefowa zawsze wysłucha i zadziała. Jest to pierwsza firma którą pokochałam i traktuję ją również jako swoją pasję, którą pozwala mi rozwijać. Możliwości rozwoju są bardzo duże, ale trzeba w ogóle chcieć działać. Także bardzo, bardzo polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Headstyler Bogumiła Opalach? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.

Jeśli szukacie stałej pracy, w przyjaznej atmosferze, z możliwością rozwoju i na stabilnych warunkach to omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Nie polecam.

Na rozwój pracowników od 2018r firma wydała ponad 100 000 zł ze środków własnych jak i unijnych. Podczas pandemii zatrudnieni otrzymywali wynagrodzenia pomimo zamknięcia firmy przez ponad dwa miesiące. Obecnie wszyscy pracownicy posiadają umowę o pracę, większość na czas nieokreślony. Niektóre stanowiska w naszej firmie nie mają możliwości awansu co może wydawać się pracownikowi brakiem rozwoju. Do takich stanowisk z oczywistych względów należy np. Kierowca, Informatyk, księgowa czy recepcjonistka. Nieprzyjazną atmosferę tworzyły właśnie te osoby, które nadal ją tworzą oczerniając anonimowo firmę utwierdzając nas tym samym, że decyzja o rozstaniu była bardzo słuszna!

Angela

Jestem pracownikiem od 2016r. Choć praca z samymi kobietami nie należy do najłatwiejszych???? to i tak ta praca przynosi wiele uśmiechu. Częste szkolenia podnoszą moje kwalifikacje. Wypłaty na czas. Większość z zespołu to wieloletni pracownicy, a szefowa docenia ambitne i uczciwe osoby i daje możliwości awansu. Polecam ❤️

Co to jest doczep?

Jarosław
@Kasia

Takie przedłużenie włosów sztucznymi pasmami. Też korzystałaś z usług tego salonu, czy tylko interesujesz się doczepami?

Olga

Bardzo polecam pracę w salonie Headstyler, bardzo sympatyczny zespół, dobre warunki pracy

@Olga

@Olga, czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniona w tym salonie? Wiesz może czy poszukują obecnie nowych pracowników? Zdaje sobie sprawę, że firma jest teraz zamknięta ze względu na sytuację w kraju, ale po lockdownie?

Firma przede wszystkim daje dużą możliwość rozwoju, etapami osiąga się coraz więcej i zyskuje nowe umiejętności i możliwości zarobku. Uczciwa właścicielka i fajna atmosfera

@Monika

Możesz opisać dokładnie jakie możliwości rozwoju oferuje firma Headstyler? Czy mowa o jakichś szkoleniach, certyfikatach? Chciałabym zapytać również o Twój staż pracy w firmie oraz obecne stanowisko.

Czy szkolą fryzjerki co jakiś czas ?

Angi
@Marta

Kilkanaście szkoleń rocznie

@Angi

Hej @Angi, możesz powiedzieć, czy jeżeli dostajesz pod opiekę takiego praktykanta to przysługuje Ci jakiś dodatek do pensji za przeprowadzenie szkolenia?

Barbara

Hej, jestem zainteresowana pracą w firmie, mam jednak negatywne kilka pytań do Was jako pracowników: czy jeżeli mamy duże grono zadowolonych klientek, możemy liczyć na jakiś dodatek do wypłaty? Jak dużo godzin pracy dziennie i jak wygląda kwestia przerw?

Wiki

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Czy w firmie Head Styler są regularne szkolenia pracownicze?

Angi

Co chwile

Alicja Magdalena

Polecam do pracy, ale również do rozwoju osobistego, bo salon zapewnia pracownikom liczne szkolenia.

Sii

Pracuję w firmie od 2,5 roku. Szczerze polecam to miejsce, daje możliwość rozwoju i coraz lepszych zarobków, wypłata zawsze w terminie a szefowa jest osobą z którą można się dogadać :) Fajna atmosfera i przyjazna filozofia firmy

D.

Pracuje w salonie HeadStyler od 4 lat. Pieniądze zawsze na czas, szefowa to osoba z którą bez problemów można się dogadać.

Magda

Praca i atmosfera w salonie jest naprawdę super.

Malgoska

Nie pracowalam, ale widze jak tam wygląda praca. Każdy uśmiechnięty, dziewczyny zadowolone z wypłat, Szefowa dba o ludzi i salon, to widać!

Zadowolona

Z pewnością aktualna sytuacja nie jest korzystna dla firmy ale myślę, że jak dobrze się pracuje to kwestią czasu będzie odbudowa tego co już było.

Agis

Komfortowe warunki pracy i możliwość wyższych zarobków z czasem nabierania stażu, doświadczenia i wiedzy w tematyce dotyczącej przedłużania włosów.

Zostaw merytoryczną opinię o Headstyler Bogumiła Opalach - Olsztyn

• Jak się pracuje w Headstyler Bogumiła Opalach?

Zobacz opinie na temat firmy Headstyler Bogumiła Opalach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Headstyler Bogumiła Opalach?

Headstyler Bogumiła Opalach

Headstyler Bogumiła Opalach