Gwarant Waldemar Ostrowski

Olsztyn

Opinie o Gwarant Waldemar Ostrowski

Alicja

A jak oceniacie pracę w Gwarant Waldemar Ostrowski? Co Wam się najbardziej podoba?

Alek

No to fachowo - samemu branie wymiaru może wyjść różnie, a tu jednak oni mają swój własny sposób do brania wymiaru, który się im zawsze sprawdza. Ogólnie brzmi to fachowo, a ja teraz w takiej firmie pracy szukam, bo doceniam profesjonalne firmy. Są jakieś rekrutacje?

XXX

U mnie byli i mierzyli.

Klient

Max 2 tygodnie

XXX

Na zamówienie bramy się nie czeka,idziesz i zamawiasz. Od zamówienia ja miałem montaż po 1,5 tygodnia.Jestem bardzo zadowolony.

kk

firma naprawdę fajna. dobry zespół od pani w biurze zaczynając a na szefie kończąc - każdy wie po co to robi. Wiele osób po przygodzie z Gwarantem, (a facet zakładał tę branże w Polsce, tak jak Ford motoryzację na świecie), założyło z wielkimi sukcesami swoje firmy, inne wyrobiły sobie ważne kontakty / uprawnienia. Uczą samodzielności i zaradności. Robią dobrą kawę na wizycie w biurze. Bardzo ok. Poznałam tam wszystkich, nie spotkałam ani jednej złej osoby ani z byłych ani z obecnych ludzi zawsze dobry zespół. Brawo.

agata

Z całą powagą POLECAM. Montowali ostatnio u mnie bramę z silnikiem. Szybko,sprawnie,znają się na rzeczy. Na pewno polecę znajomym.

KALI

Szybko,solidnie,profesjonalnie.Jakość musi kosztować.Firma OK!

GUDI

Szkoda tylko że dalej ktoś miesza,ale niech się spali w piekle...już się pali,jak to czyta!Firma jak najbardziej ok,polecam współpracę,nie powiem że tanio,ale szybko i solidnie,serwis super.POLECAM

ja

Robili u mnie w domu,przyjechali wcześniej i dzwonili,czekali na mnie.Czego chcieć więcej.Naprawa skuteczna i szybka.Pozdrawiam

BABOE

Lider. Nie znam drugiej takiej firmy, która sprzedaje tyle bram! Na każdym kroku można spotkać się czy to z bramami, szlabanami lub innymi urządzeniami, które montował właśnie GWARANT!

zyczliwy

bardzo fajna firma. polecam. potężne doświadczenie, spora wiedza. można się dużo nauczyć. spory luz.

Marek

Ja nie narzekam.Korzystam i będę korzystał.Terminowość się poprawiła,jakość jest dalej na wysokim poziomie.OK.POLECAM

Wojtek

Ale krypciocha (patrz poprzedni post). Fakt firma działa już wiele lat i zrobiła wiele fajnych realizacji. Cieszę się, że wiele z nich osobiście nadzorowałem.

Wojtek

Właśnie skumał. Właściciel T.B.W.D. na szczęście nie jest takim prostakiem jak osoby komentujące w dwóch poprzednich wpisach. Pracowałem w tej firmie i do chwili odejścia z tej firmy miałem o niej dobre zdanie. Mam na tyle godności i uczciwości, że nie podszywam się pod cudze nicki. Byłem Dyrektorem przez 7 lat. Kto mnie zna ten ma o mnie prawdziwe zdanie. Nie jestem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i udowodnię to przed każdym sądem, a przypomnę, że adresy IP mozna łatwo ustalić. Proszę sobie samemu wyrobić opinię o firmie która oczernia swoich byłych pracowników na takim forum. P.S. nigdy warunki płacy i zatrudnienia nie zależały ode mnie. Mimo wszystko za lata pracy w tej firmie wystawiam wysoką ocenę

LUCY

Są też gorsze firmy,wręcz złodziejskie i bandyckie,jak T.B.W.D.Każdy kto się spotka to sobie rozszyfruje.Tylko właściciel jest na tyle głupi że nie skuma!!!

nikt

Opinię zepsuł dyrektor,a nie szef!!!Firma ok.

wiesz kto
@nikt 04.03.2015 19:58
Opinię zepsuł dyrektor,a nie szef!!!Firma ok.

jak się dasz,to tak masz

NieDamSięWykorzystać

Przechodząc do sedna sprawy to nikomu, ale to nikomu nie poelcam pracy w tej firmie . Jedno welkie dno i wykorzystywanie pracownika na maxa to zrob herbatke to kawke to posprzataj i [usunięte przez moderatora], który nigdy nic sam sobie zrobić nie może. Zatrudniaja na umowe śmieciową, pracujesz za jałmużnei haha !! Niby pracownik biurowy a raczej lepiej tam pasuje usługowo- porządkowy. Jeśli już zdecydujesz się na pracę tam to życze wytrwałości a rotacja tam jest nie mała....

ozzza

absolutnie nie polecam,[usunięte przez moderatora] pracownika, nie ma szacunku i zla atmosfera w pracy..

ss

No miła i przyjemna od rana do rana najlepiej robić za jałmużne, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Gwarant Waldemar Ostrowski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwarant Waldemar Ostrowski