Marex

Olsztyn

Opinie o Marex

Karlos

Słowa kojarzące się z Marex. solidna, nastawiona na profesjonalizm. Podstawową umiejętnością była ocena i dostosowanie się do potrzeb klienta, co pociągało za sobą konieczność rozwijania pewnych psychologicznych umiejętności. Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję 1500. Najbardziej podobało mi się w Marex: Możliwość ustawicznego rozwoju. Najbardziej nie podobało mi się w Marex: słaby pakiet socjalny.

Zostaw opinię o Marex - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marex