Opinie o Print Sławomir Szemiczek w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Print Sławomir Szemiczek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Print Sławomir Szemiczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Print Sławomir Szemiczek w Opole

Ida Nowy wpis

Szukam pracy jako pomocnik drukarza po Opolu. Tu po zobaczeniu, że atmosfera jest słaba chciałam z ciekawości poczytać oferty, ale żadnej mi nie odszukało. Nie ma żadnej rotacji mimo wszystko? Albo coś się poprawiło w warunkach?

Barbara Nowy wpis

Widziałam opinie że podobno stawki tutaj były rozbieżne z tym co jest na umowie a co na koncie a przynajmniej ktoś tak napisał, można prosić o bieżące odniesienie się wobec tego? aktualnie to na jaką kwotę można teraz na tej umowie liczyć i czy przysługuje tutaj goła podstawa czy dorzucili może coś więcej? Można też prosić o opinię odnośnie atmosfery? z tego co kiedyś pisali niektórym chyba nie przypadła do gustu

Prezes Nowy wpis
@Barbara

Atmosfera okropna, naprawdę nie da się tam pracować z przyjemnością. Wszędzie bałagan, wszyscy mają(usunięte przez administratora), nikt nic nie wie. Jak ktoś jest odporny na taką atmosfera to jak najbardziej

janusz Nowy wpis

Uwaga nieuczciwy klient, Nie płaci w terminie ponad 200 dni zaległości, sprawa w sądzie, omijać szerokim łukiem

@

Pracowałem w firmie Print . Słabe wynagrodzenie. Co innego obiecują Ci na rozmowie kwalifikacyjnej, co innego jest w rzeczywistości. Śmiech na sali. Dostajesz najniższą krajową na konto, a reszta pod stołem w kopercie. Przez firmę przewinęło się tyle ludzi, że głowa boli. Zwalniają się po miesiącu, tygodniu, a nawet po kilku dniach. Trzeba uważać na szefa zwanego przedstawicielem handlowym , który sprawia na początku wrażenie miłego i fajnego człowieka, a tak naprawdę jest fałszywy i zakłamany i chciwy . Nie polecam odradzam pracę w tej firmie. •

Firma Print Sławomir Szemiczek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Inna stawka na umowie niż ta która trafia na konto, Szef strasznie problematyczny, nie ufny, chciwy i niesprawiedliwy. Nie szanuje pracowników i ich czasu. Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Na koniec po kilku latach pracy nie wypłaca różnicy między tym co na umowie a tym co trafia na konto. Facet wyciska wszystko co najlepsze z pracownika, a później robi mu same problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Print Sławomir Szemiczek - Opole

• Jak się pracuje w Print Sławomir Szemiczek?

Zobacz opinie na temat firmy Print Sławomir Szemiczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Print Sławomir Szemiczek
  • Wspólna 1D