Opinie o Trattoria La Finestra Beata Szic w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trattoria La Finestra Beata Szic. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trattoria La Finestra Beata Szic o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trattoria La Finestra Beata Szic w Opole

Anetka Nowy wpis

cześć, trafilam na jedną z ich ofert i bardzo mnie ciekawi co pracownicy mają do powiedzenia na temat warunkow. jak wiadomo gastro nigdy nie śpi, czy stawki są więc dobre i szefostwo nie oczekuje że podciągną je napiwki do odpowiedniego poziomu? ;)

Paweł Dziembek

Czesc wszystkim. Czuje.sie.zostawiony sam sobie w bardzo trudnej sytuacji. (usunięte przez administratora) O zajsciach wnrestauracji.wiecie.z.filmiku na fb.finał był taki.że pan Szic z.kolegą brutalnie.wywlekli mnie z restauracji w czasie posiłku który otrzymałem po ponadn4 godzinach czekania. (usunięte przez administratora)Na szczęście byly osoby ktore stanely w.mojej obronie.przyjechala policja i karetka moje.obrazenia byly spore trafilem na.sor.na.katowicka.mocne.obicia.zadrapania.stluczenia szczegolnie.żeber a wszystko przy bolacym i.zlamanym palcu. (usunięte przez administratora)mi telefon i kluczyki, słuchawki mialem.brak kontaktu znajomi.zawiedli Ci z.ktorymi.sie.skontaktowalem to boli bardzo. Nastepnego dnia pojechałem.odzyskac moje.rzeczy pan Szic powiedział ze.wezwie.chlopakow i wyladuje.w.(usunięte przez administratora). Przyjechala policja i karetka.zapytali czy jest ok cY.chce.jechac do.szpitala zgodziłem sie.dobrowolnie.na badanie.psychiatry. Kiedy chcialem.wyjsc.na.rzadanie.okazalo.sie.ze.niendouczony lekar i pani Ordynator powiedIeli.ze.nie.moge. czekam na.sprawe.w.(usunięte przez administratora) jestem tu (usunięte przez administratora)przetrzymywany masakra (usunięte przez administratora) Najgorsze.jet to ze osoby na.które myślałem ze.mogę liczyćzrobiły ze mnie.świra nie.znając.prawdy. Cholernie.boli taka świadomość

Zostaw merytoryczną opinię o Trattoria La Finestra Beata Szic - Opole

Firma Trattoria La Finestra Beata Szic prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POMOC KUCHENNA, Opole - Maj 2023

Czy pracujesz w firmie Trattoria La Finestra Beata Szic lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Trattoria La Finestra Beata Szic
  • Szpitalna 4