Opinie o Europartner w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Europartner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europartner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europartner w Opole

Marek Nowy wpis

Hej, czy w firmie jest wymagana znajomość języka angielskiego ? Jak to sprawdzaja ?

jana Nowy wpis

a możesz powiedzieć nam szczerze zostały zwolnione osoby te i czy ewentualnie czy szykują się jakieś kolejne zwolnienie? wolę wiedzieć zanim wyślę cv

ppp054 Nowy wpis

Hmmm a ja własnie złożyłam podanie o pracę jako księgowa kadr i płac. Mam nadzieję, że jak dostanę u nich prace to nie zawiodę się...

agent007 Nowy wpis
@ppp054

A to ciekawe?Słyszałam ,że kilka osób zwolnili z biura . To po co mieliby przyjmować? Może to inny Europartner

panna-LESZNO

UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ !!!!!! najpierw trzeba wpłacić 100 zł za jakieś śmieszne szkolenie na którym wypełniacie ankietę, później wyciągają od was telefony do waszych znajomych. oczywiście obiecywali wielkie pieniądze i umowy, sprzęt, ja za pół roku pracy dostałam 30 zł i nic więcej i to jeszcze po wielkich bólach. Uważajcie na ściemniacza JERZEGO nie dajcie się oszukać strata czasu.

Przedstawiciel Handlowy

100 zł musiałam zapłacić aby się tam dostać, uważam że był to Sygnał ze są to oszuści

ilu mogę im podać numerów telefonów do znajomych

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzysztof

Namówiłem żonę z polecenia przez koleżankę, która tam pracowała , mówiła ,że fajne zarobki , pracuje kiedy chce i same ahy ohy. Po jakimś czasie kiedy żona pozyskała kilku klientów zainteresowały mnie jakie pieniążki zarobiła . Niestety wszystko co włożyła straciła firma okazała się wielką porażką , koleżanka która mówiła o niezłych zarobkach , nie dostała tak naprawdę ani grosza ... jednym słowem - OSZUSCI (odzdział TRZEBNICA)

Małpx

Z tego co widzę firma Europartner prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Doradca finansowy to wcale nie sprzedawca ubezpieczeń ,produktów inwestycyjnych czy kredytów ,drapieżny ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711905?keywords=&region=

renia

mojego syna namawiają na pracę w tej firmie .Nie podoba mi się to , ja mu odradzam . To by była jego pierwsza praca .

leszno

mam bardzo złe wspomnienia z panem jerzym, obiecał Bóg wie co, ciągle pytał o nowe kontakty i spotkania, nachodził mnie w domu i obiecał że juz zaraz bede super kasa przelana, później nie wie czemu nie przelewają, jak sobie dałam spokój to po pół roku przelali mI 30 zł . po prostu żal ścicka, tyle spotkań i umów i Te 30 zł żal. OMIJAĆ Tą FIRMę SZEROKOOOOO. BANDA OSZUSTÓW I NACIĄGACZY, SZKOLENIA PŁATNE.

gusia

Europartner to firma która namawia do założenia inwestycji ale jeżeli chcesz sie wycofać to wszyscy odwracają się od Ciebie, nikt nie chce Ci pomóc w od dzyskaniu własnych pieniędzy, prosisz się i nikt Ci nie chce pomóc. Ludzie nie wchodźcie w szeregi tej firmy, okropieństwo.

Bum

Witam! Dobre pytania! Jak na razie, to jestem przekonana w: - firma promuje siebie za darmo na koszt pionków zatrudnionych na umowę - zlecenie, gdzie każdy punkt - to groźba, kary dla pracownika, a nic na jego korzyść - gdzie gwarancje tego, że będzie zapłacona prawidłowa kwota od kontraktu (nie jestem pewna, czy faktyczna prowizja nie jest wyższa), tego zwykłym "śmiertelnikom" nie da się sprawdzić - NORMALNA firma bierze na siebie koszt dojazdu, rozmów telefonicznych i in., gdyż ceni swoją opinię jako pracodawcy uczciwego, a nie idącego do celu po trupach - asystenci (którzy nigdy nie będą DORADCA FINANSOWY - GDYŻ TRZEBA MIEĆ SPECJALNE WYKSZTAŁCENIE) przygotowują dla całej pozostałej PIRAMIDKI gotową bazę potencjalnych klientów - od każdego szkolenia też mają niezłą kasa (a szkolenie jest 2-3 razy w tygodniu), na każdym szkoleniu na pamięć wyuczona monotonna "bajeczka" za którą nie dałabym 100 zł, gdybym wiedziała, że tak ma wyglądać pierwsze szkolenie prowadzone poprzez DYREKTORA - są w ofercie tylko wycieczki... a gdzie inne oferty rozwoju pracownika? - zna się kierowników, opiekunów, dyrektora, a zwykłych pracowników? Nie przedstawiono... - a gdzie gwarancja, że asystent będzie chodził na każde spotkanie z opiekunem, a nie tylko na spotkania niczego nie warte? - nie ma pewności, że opiekun nie ominie swojego asystenta i nie podpisze z nim sam umowy, bez udziału asystenta Moja opinia: 1) firma - piramida, tym, co są na górze poszło łatwo, my śmiertelnicy nie mamy szans, gdyż GÓRA nie pozwoli 2) firma jest nie w porządku, gdyż przeciętny człowiek z problemami finansowymi nie da radę tam pracować, ponieważ nie zarabiając już trzeba włożyć (rachunek telefoniczny, koszt dojazdu do klienta i inne) 3) umowa - zlecenie jest skonstruowana tylko na niekorzyść asystenta, żadnego zabezpieczenia dla niego nie ma w tej umowie 4) sądzę, że w tej firmie jest kilku PRAWDZIWYCH doradców finansowych, którzy prowadzą DUŻE kontrakty (przypadkowo wyłapane poprzez asystentów), pozostała część buduje firmie image i zarabia na zbieranych poprzez asystentów bazach, drobnych klientach (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie życia swoje i rodziny, szkolenia i t.p.) Oby ja nie miałam racji... Nie lubię być zawiedziona po ciężkiej pracy. Mam zamiar przekonać się w tym. A czy mam zdolności do wykonywania tej pracy? Tak, jestem tego pewna! Tylko, czy będzie ich stać mnie docenić i zatrzymać?..

pewna o

pozbyli się wszystkich wartościowych ludzi, a zwłaszcza tych którzy dużo wiedzieli o firmie i w ogóle mieli wiedzę fachową, ta firma jest bez przyszłości, przespali zmiany i możliwość rozwoju, nie polecam, i jak to się ma tdo Waszego rozwoju osobistego i tej Waszej psychologii biznesu panowie?

nikomu nie polecam tej firmy, to zwykła akwizycja i system piramidalny a umowa zlecenie jest na czas nieokreślony wbrew temu o czym mnie wcześniej zapewniano !!!!! Na rozmowie wstępnej usłyszałam same kłamstwa pamiętajcie w systemie piramidalnym Ci z dołu pracują na te wczasy dla tych u góry więc nic dziwnego że tak dbają o nowe nabytki !!! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ !!!!!!

Oferta dla każdego kto będzie co 2 lata przepisywał swoich klientów (znajomych i krewnych) z ofe do innego ofe i ścemniał ich, że to kożystne. Oczywiście dla firmy. Bo inne płacą więcej swoim agentom.

EX

Jedna z poniższych opini się zgadza - zarobki są niezłe - dla kadry kierowniczej wyłącznie. Osoby zaczynające zarabiają tyle, żeby mogły dalej pracować: na tel., na paliwo, poczta etc. Mowa o firmie doradczej? Nie licząc ubezpieczeń majątkowych bazująca na jednym towarzystwie ubezpieczeniowym - czy to doradztwo?

nick

owszem pracuje i ma się lepiej niż ty bo zarabia więcej i ma odpowiednie poparcie

przyjaciółka czarnej

Czy ta czarna jeszcze tam pracuje (w opolu)? Jej kariera w tej firmie jest niebywała (po trupach do celu). pozdrawiam stara (U)

urszula

broń Boże od takiej firmy .kupa zakłamanych panów z kierowniczką która robi ich na szaro jak tylko chce.Zarobki duże ale dla kierownictwa .

marzena

Moja koleżanka w tej frmie Ep spotkała się z bardzo podstępną tu osobą i w dodatku źle interpretującą słowa. Zastanawiam sie nad wywiadem w prasie , może warto powiedzieć jak działają niektóre osoby i jaka jest prawda, kto klientów robi na szaro i do jakich praktyk się ucieka, Chętnie podam na forum nazwisko tego Pana, będzie można poddać jego uczciwość pod lupę, a pewnie wielu agentów powie mu co myśli o podstępnym jak żmija typie osobowosci teg i jemu podobnym osobom. Mnie na szczęście moi znajomi ochronili, mam ucziwych, ale wielu klientów ma pecha.

WITAM JEŻELI JESTESCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI NAWIĄZANIEM NOWEJ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ Z SEKTORA USŁUG FINANOWYCH EUROPARTNER PROSZĘ O KONTAKT europartner.rekrutacja@poczta.fm KIEROWNIK ODDZIAŁU PAWEŁ KOWNACKI

witam. juz nie długo bede pracował w tej firmie.jest tu bardzo miła atmosfera ,sympatyczni ludzie a przedewszystkim przyjazna kadra co powoduje owocaną wspólprace:) zarobki sa naprawde duże a przedewszystkim jest nienormowany czas pracy co bardzo mi odpowieda, poniewaz moge dalej zdobywac wykształcenie i dobrze zarabiac.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Europartner - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europartner?

Kandydaci do pracy w Europartner napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europartner