Europartner
counter
3 28 22 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Europartner? Można dołączyć rodzinę?

jana Nowy wpis

a możesz powiedzieć nam szczerze zostały zwolnione osoby te i czy ewentualnie czy szykują się jakieś kolejne zwolnienie? wolę wiedzieć zanim wyślę cv

ppp054 Nowy wpis

Hmmm a ja własnie złożyłam podanie o pracę jako księgowa kadr i płac. Mam nadzieję, że jak dostanę u nich prace to nie zawiodę się...

agent007 Nowy wpis
@ppp054

A to ciekawe?Słyszałam ,że kilka osób zwolnili z biura . To po co mieliby przyjmować? Może to inny Europartner

panna-LESZNO

UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ !!!!!! najpierw trzeba wpłacić 100 zł za jakieś śmieszne szkolenie na którym wypełniacie ankietę, później wyciągają od was telefony do waszych znajomych. oczywiście obiecywali wielkie pieniądze i umowy, sprzęt, ja za pół roku pracy dostałam 30 zł i nic więcej i to jeszcze po wielkich bólach. Uważajcie na ściemniacza JERZEGO nie dajcie się oszukać strata czasu.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysztof

Namówiłem żonę z polecenia przez koleżankę, która tam pracowała , mówiła ,że fajne zarobki , pracuje kiedy chce i same ahy ohy. Po jakimś czasie kiedy żona pozyskała kilku klientów zainteresowały mnie jakie pieniążki zarobiła . Niestety wszystko co włożyła straciła firma okazała się wielką porażką , koleżanka która mówiła o niezłych zarobkach , nie dostała tak naprawdę ani grosza ... jednym słowem - OSZUSCI (odzdział TRZEBNICA)

Małpx

Z tego co widzę firma Europartner prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Doradca finansowy to wcale nie sprzedawca ubezpieczeń ,produktów inwestycyjnych czy kredytów ,drapieżny ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711905?keywords=&region=

renia

mojego syna namawiają na pracę w tej firmie .Nie podoba mi się to , ja mu odradzam . To by była jego pierwsza praca .

Tak2Nie

leszno

mam bardzo złe wspomnienia z panem jerzym, obiecał Bóg wie co, ciągle pytał o nowe kontakty i spotkania, nachodził mnie w domu i obiecał że juz zaraz bede super kasa przelana, później nie wie czemu nie przelewają, jak sobie dałam spokój to po pół roku przelali mI 30 zł . po prostu żal ścicka, tyle spotkań i umów i Te 30 zł żal. OMIJAĆ Tą FIRMę SZEROKOOOOO. BANDA OSZUSTÓW I NACIĄGACZY, SZKOLENIA PŁATNE.

gusia

Europartner to firma która namawia do założenia inwestycji ale jeżeli chcesz sie wycofać to wszyscy odwracają się od Ciebie, nikt nie chce Ci pomóc w od dzyskaniu własnych pieniędzy, prosisz się i nikt Ci nie chce pomóc. Ludzie nie wchodźcie w szeregi tej firmy, okropieństwo.

Bum

Witam! Dobre pytania! Jak na razie, to jestem przekonana w: - firma promuje siebie za darmo na koszt pionków zatrudnionych na umowę - zlecenie, gdzie każdy punkt - to groźba, kary dla pracownika, a nic na jego korzyść - gdzie gwarancje tego, że będzie zapłacona prawidłowa kwota od kontraktu (nie jestem pewna, czy faktyczna prowizja nie jest wyższa), tego zwykłym "śmiertelnikom" nie da się sprawdzić - NORMALNA firma bierze na siebie koszt dojazdu, rozmów telefonicznych i in., gdyż ceni swoją opinię jako pracodawcy uczciwego, a nie idącego do celu po trupach - asystenci (którzy nigdy nie będą DORADCA FINANSOWY - GDYŻ TRZEBA MIEĆ SPECJALNE WYKSZTAŁCENIE) przygotowują dla całej pozostałej PIRAMIDKI gotową bazę potencjalnych klientów - od każdego szkolenia też mają niezłą kasa (a szkolenie jest 2-3 razy w tygodniu), na każdym szkoleniu na pamięć wyuczona monotonna "bajeczka" za którą nie dałabym 100 zł, gdybym wiedziała, że tak ma wyglądać pierwsze szkolenie prowadzone poprzez DYREKTORA - są w ofercie tylko wycieczki... a gdzie inne oferty rozwoju pracownika? - zna się kierowników, opiekunów, dyrektora, a zwykłych pracowników? Nie przedstawiono... - a gdzie gwarancja, że asystent będzie chodził na każde spotkanie z opiekunem, a nie tylko na spotkania niczego nie warte? - nie ma pewności, że opiekun nie ominie swojego asystenta i nie podpisze z nim sam umowy, bez udziału asystenta Moja opinia: 1) firma - piramida, tym, co są na górze poszło łatwo, my śmiertelnicy nie mamy szans, gdyż GÓRA nie pozwoli 2) firma jest nie w porządku, gdyż przeciętny człowiek z problemami finansowymi nie da radę tam pracować, ponieważ nie zarabiając już trzeba włożyć (rachunek telefoniczny, koszt dojazdu do klienta i inne) 3) umowa - zlecenie jest skonstruowana tylko na niekorzyść asystenta, żadnego zabezpieczenia dla niego nie ma w tej umowie 4) sądzę, że w tej firmie jest kilku PRAWDZIWYCH doradców finansowych, którzy prowadzą DUŻE kontrakty (przypadkowo wyłapane poprzez asystentów), pozostała część buduje firmie image i zarabia na zbieranych poprzez asystentów bazach, drobnych klientach (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie życia swoje i rodziny, szkolenia i t.p.) Oby ja nie miałam racji... Nie lubię być zawiedziona po ciężkiej pracy. Mam zamiar przekonać się w tym. A czy mam zdolności do wykonywania tej pracy? Tak, jestem tego pewna! Tylko, czy będzie ich stać mnie docenić i zatrzymać?..

pewna o

pozbyli się wszystkich wartościowych ludzi, a zwłaszcza tych którzy dużo wiedzieli o firmie i w ogóle mieli wiedzę fachową, ta firma jest bez przyszłości, przespali zmiany i możliwość rozwoju, nie polecam, i jak to się ma tdo Waszego rozwoju osobistego i tej Waszej psychologii biznesu panowie?

Tak3Nie

nikomu nie polecam tej firmy, to zwykła akwizycja i system piramidalny a umowa zlecenie jest na czas nieokreślony wbrew temu o czym mnie wcześniej zapewniano !!!!! Na rozmowie wstępnej usłyszałam same kłamstwa pamiętajcie w systemie piramidalnym Ci z dołu pracują na te wczasy dla tych u góry więc nic dziwnego że tak dbają o nowe nabytki !!! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ !!!!!!

były pracownik

Oferta dla każdego kto będzie co 2 lata przepisywał swoich klientów (znajomych i krewnych) z ofe do innego ofe i ścemniał ich, że to kożystne. Oczywiście dla firmy. Bo inne płacą więcej swoim agentom.

EX

Jedna z poniższych opini się zgadza - zarobki są niezłe - dla kadry kierowniczej wyłącznie. Osoby zaczynające zarabiają tyle, żeby mogły dalej pracować: na tel., na paliwo, poczta etc. Mowa o firmie doradczej? Nie licząc ubezpieczeń majątkowych bazująca na jednym towarzystwie ubezpieczeniowym - czy to doradztwo?

nick

owszem pracuje i ma się lepiej niż ty bo zarabia więcej i ma odpowiednie poparcie

przyjaciółka czarnej

Czy ta czarna jeszcze tam pracuje (w opolu)? Jej kariera w tej firmie jest niebywała (po trupach do celu). pozdrawiam stara (U)

urszula

broń Boże od takiej firmy .kupa zakłamanych panów z kierowniczką która robi ich na szaro jak tylko chce.Zarobki duże ale dla kierownictwa .

marzena

Moja koleżanka w tej frmie Ep spotkała się z bardzo podstępną tu osobą i w dodatku źle interpretującą słowa. Zastanawiam sie nad wywiadem w prasie , może warto powiedzieć jak działają niektóre osoby i jaka jest prawda, kto klientów robi na szaro i do jakich praktyk się ucieka, Chętnie podam na forum nazwisko tego Pana, będzie można poddać jego uczciwość pod lupę, a pewnie wielu agentów powie mu co myśli o podstępnym jak żmija typie osobowosci teg i jemu podobnym osobom. Mnie na szczęście moi znajomi ochronili, mam ucziwych, ale wielu klientów ma pecha.

TakNie

WITAM JEŻELI JESTESCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI NAWIĄZANIEM NOWEJ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ Z SEKTORA USŁUG FINANOWYCH EUROPARTNER PROSZĘ O KONTAKT europartner.rekrutacja@poczta.fm KIEROWNIK ODDZIAŁU PAWEŁ KOWNACKI

TakNie

witam. juz nie długo bede pracował w tej firmie.jest tu bardzo miła atmosfera ,sympatyczni ludzie a przedewszystkim przyjazna kadra co powoduje owocaną wspólprace:) zarobki sa naprawde duże a przedewszystkim jest nienormowany czas pracy co bardzo mi odpowieda, poniewaz moge dalej zdobywac wykształcenie i dobrze zarabiac.polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Europartner - Opole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Europartner